TEČKA ZA KRÁLOVSTVÍM

londonOtázka: V jedné debatě mi přišlo, že nesouhlasíš s rozvolněním opatření proti covidu ve Velké Británii a že to má jiný důvod, než jak je prezentován. Nechtěl bys to rozvést?
Odpověď: Ano, v té debatě kdosi napsal, že "velká" Británie udělala tečku za covidem a já napsal, že je to obráceně a to, že covid naopak udělal tečku za "velkou" Británií. Z hlediska globálního řízení musí (dle Globálních elit) bývalý Hegemon UK padnout na dno, musí mít desítky vlastních, interních problémů, protože jen tak dokážete nějaký systém donutit k tomu, aby se přestal věnovat okolním zemím a projevovat své zahraniční zájmy. Stejně, jako když podporujete na území cizího státu partyzánskou válku místních obyvatel, aby tím váš nepřítel musel řešit vnitřní bezpečnost a tyto zdroje nemohl použít proti vám. Proto např. US státní elity rozjely provokační válku na Ukrajině, aby se sami nemusely "špinit" s RF a ta ztrácela své zdroje při podpoře jedné ze stran konfliktu. Je to stejný případ. Britové byli vyřazeni z EU, nikoliv proto, aby nabyli zpět suverenitu, jak to prezentují naivkové, ale aby zůstali osamoceni se svými uměle vytvořenými problémy, o čemž píši již od chvíle, kdy naši konceptuálně neznalí vlastenci jásali nad Brexitem a brali jej jako inspiraci a cestu ven. Vše co tam dělají, na všech úrovních řízení, je má poškodit. VŠE! Jakékoliv rozhodnutí se z dlouhodobého hlediska projeví jako chybné. Všimněte si také, že z jejich země jdou v poslední době pouze takové inFormace, které je těžce dehonestují v očích okolních zemí. Podívejte se např. na ty stupidity okolo královské rodinky, toho reliktu z pravěku, který byl chytře infiltrován dobře vyškolenou herečkou. Nebo si povšimněte, že v EU proběhl průzkum, který "odhalil", že se v Unii vysílá zbytečně moc pořadů z jejich produkce, což údajně "poškozuje" naše tvůrce a proto se radikálně omezí (sejde z očí, sejde...). UK je prostě odepisována na všech úrovních, mizí ze světa. Podobným způsobem je likvidován i druhý Hegemon, tedy USA.

Rozvolnění opatření tedy není nic jiného, než jen další nástroj úpadku, o kterém se časem začne psát jako o průšvihu, nebo jako o akci, která byla tzv. efektem opičí pracky, kdy výsledek přinese méně kladného efektu a mnohem více toho záporného. UK je z hlediska řízení v koncích, kdo duševně zamrzl a stále v té zemi (nebo v USA), hledá jakousi inspiraci či záchranu, tak by se měl velmi rychle probrat. Ti, co tyto země roky skutečně (!!!) řídili, tak přestali činit a obě země se teď "řídí" na základě míry chápání a mravnosti svých "vůdců", což je katastrofa. Když byla např. u moci Thatcherová (dcera hokynáře), tak musela vyřešit řadu sociálních a politických krizí, které tam tehdy byly. Nebylo možné, aby byl do čela (či její bok) postaven "elitář", protože ten by se také mohl případným neúspěchem diskreditovat a tak byla sestavena vláda "podřadných", aby problémy vyřešila. S jednou výjimkou - ministr financí (peníze musí mít pod kontrolou), byl vždy jejich člověk, tedy "elitář" (mimo jiné i John Major), stejně jako když pobočku firmy z cizího státu vedou kompletně Češi, ale pouze finanční ředitel je naopak z mateřské země. A co vidíme dnes? Poslední dva ministři nejdůležitějšího (oni financují všechny ostatní) resortu byli pánové z Pákistánu a nyní z Paňdžábu (Javid a Sunak) a co je legrační, tak oba z Konzervativní strany, tedy ze strany která by měla chránit konzervativní britské hodnoty, aby bylo všem znalým na první pohled jasné, že systém řízení této země byl již kompletně infiltrován těmi, co jej mají zazdít a že se s touto zemí již z hlediska globálního řízení nepočítá.

Toto je zatím jen drobný "výstřel": https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/v-anglii-a-walesu-skokove-pribylo-obeti-s-koronavirem-40366740
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!