P.C.Roberts, Meiling Lee: Lékaři už mají Fauciho, Big Pharmy a lživých presstitutek až nad hlavu

COLOMBIA-HEALTH-VIRUSLékaři se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-19. A že jediná příčina smrti kohokoliv, kdo byl Covidem-19 nakažen, spočívá ve skutečnosti, že zdravotnický establishment zablokoval léčbu covidových pacientů hydroxychlorochinem a Ivermectinem. Lékaři, kteří se establishmentu vzepřeli, své pacienty zachránili. Ti, kteří tak neučinili, své pacienty ztratili.

Ti lidé z NIH (americký Národní institut zdraví), z CPC (americké Centrum pro kontrolu a prevenci, z WHO (Světová zdravotnická organizace) a z FDA (americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv), kteří účinnou léčbu zablokovali proto, aby vytvořili trh pro nebezpečnou, nevyzkoušenou a experimentální „vakcínu“, jsou viníky masových vražd. A každý z těchto lidí by měl být vzat do vazby, postaven před soud, usvědčen a popraven.

Američané musí být přivedeni k poznání, že jejich zdravotnický establishment spočívá v rukou zločinců, kteří si zisku cení víc než lidského života.

Shora uvedený článek jako zhuštěnou verzí tohoto rozsáhlého článku Meiling Leeové: https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/doctors-raise-awareness-on-ivermectin-as-treatment-for-covid-19-to-help-end-the-pandemic_3916366.html

zveřejněného na webu The Epoch Times, sepsal P.C.Roberts.
23 Komentářů k P.C.Roberts, Meiling Lee: Lékaři už mají Fauciho, Big Pharmy a lživých presstitutek až nad hlavu

 1. .lak napsal:

  Debilizátor organického akismeta mechanického tam má asi záchvat nemožnosti editace ďábel. :lol: přeji mu schujení těla i duše

  Manager houpaček
  Covid očkování má skutečně samá “pozitiva”. Nestíhám je počítat.

  13 OdpovězČvc 27, 2021 0:47

  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Kulička na šém golémů, vskutku.

  https://uloz.to/hledej?q=GOL%C3%89M%20C%C3%8DSA%C5%98%C5%AEV%20PEKA%C5%98

  0OdpovězUpravČvc 27, 2021 2:58

  • .lak napsal:

   CTRL ze zvědavce

   včera 23:32
   Tomu dala, tomu dala, tomu nic :-)
   Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:x:x:x:x:x Reakce na 390420
   Vás ošidili o vtipnou kaši zcela.

   Právnický titul s industriálem ziskovců to dovede.

   Můžete hádat 3x. Nebo vy radši ne.
   Je to aktuálně koronavirus/někteří tvrdí že ta korona je to co buňka co vylučuje "koronu na snímku když umírá a není to tedy nic jiného než toxický odpad/(který idioti simulují spike proteinem mRNA donucenými buňkami produkce na trénik imunitního systému nablblé imunitní odezvy - to mi připomíná jak bláznivý lágr treningu vězně na malý bagr imbecily [smích] ) sars cov 2 se stejného hnízda rockefelerovi univerzity po sto letech kdy na očkování proti španělské chřipce zemřelo 50 000 000 lidí a nic jiného, Mělo to ovšem podporu rouškami kdy následmé dohady ukončili až patologové že úmrtí byli na pneumonie a bakteriální zápaly plic. S odloženým startem.
   Doktor mengele smrt má mnoho věrných následovníků.
   https://kresadlo.com/maturita-lidstva/

   390422
   https://www.zvedavec.org/nazory-8816.htm

 2. .lak napsal:

  Institucionální a průmyslový rasizmus s tam zmíněmou biologickou zbraní. To tu lumeni odmítající Volného s Bojkem naprosto nemají čím pobrat v hiearchii nastrčenýných trupelů úžerů kmotrů a firem na vlastní zisk poblitických lumenů. Slovo cákalů odpovědnost s pojetím jejich chápání u nich končí barvou kačenky do vany. :lol:
  https://rumble.com/vk7pvy-dr.-david-martin-and-reiner-fuellmich-dn-nov-koronavirus-tu-nen-exkluzivn-r.html

  Tam jsou kompetentní jen dva zastupovat obec. Senilát je plonkový i tak. Ostatní jsou korouhvičky "nóblés.:-)

  • proud napsal:

   Bodejt,potrebujou nemocny ovce............Nastesti ti co ovcani nejsou,si poradej,je dost prirodnich parazitik.

 3. Franta napsal:

  Lák, vrať se do ZDŠ na první stupeň a zopakuj si, co je to podmět a přísudek, co je věta hlavní a vedlejší, co je to interpukce a co je to sloh.

  Ty tvoje příšerné slátaniny jsou vizitka magora a ignoranta. Komu se odvažuješ takový sajrajt vůbec předkládat, ty čuňátko? Nech si to raději jen ke svému vánočnímu stolu.

  • proud napsal:

   Treba uz je mu pres sto let,to uz ma narok jak na bidny psani,tak na prokazovanou detinskost :-)

   • .lak napsal:

    Naprosto suverénní řevnivý, vrtošivý, vymařovač, vyprzňovač, znásilňovač prostě obludně hrozný deviant co zkouší hrůzu na žáčky a zástupnými zcela prolhanými hejbly odvádí od tématu, vynáší svou nesmyslně pojatou sebeadoraci lhaním a rozbíjí diskuze s informačními tématy problémů a ani nejde napsat že je zadarmo drahý tupý zlý hulvátský škodič a zde bravurně předvedl hru skořápkáře na debilizaci všech. :lol:

  • .lak napsal:

   Idiote, seš to ty brutopýr co si oniká se slabikářem a výheky s čárkami kde vůbec nemají být. Potom bych to chápal. Neskutečný dobytku.
   6. řádek na dva textu? No obvykle je to napůl od imbecila.

   Na co si to ty sociopate hraješ když druhým záminkou a hlavně nesmyslnou zakazuješ druhým dávat informační pole?
   Já ti to píši jasně.

   Neumíš česky dřístavý hrůzný zrůde. :lol:

   • Franta napsal:

    Lák, ty případe od Chocholouška, co máš furt s tím brutipírem? Tobě straší ve věži? Nebo jsi imrvére praštěnej pytlem do hlavy?

    • .lak napsal:

     Seš pomatený a když nerozumíš sereš se stejně jako ten neaktualizovatekný boot robot ze smeťáku. :-D

 4. .lak napsal:

  Teodor
  Pred nekolika dny byl na Seznamu clanek od nejake imunologine jak Lyphocyty pozirai viry covidu. Odpovidam ji priblizne, (presnou odpoved jsem nezalozil): Pani imunolozko, kde jste studovala? Lymfocyty nepoziraji zadne viry, ale likviduji nakazene bunky. Pisi vam za 5 z imunologie.
  Muj prispevek byl smazan, a potom i cely clanek.
  Kdyz maji nejake slovo taci vodbornici (jako tez ten Singapursky dekan), neni se cemu divit, jak to vypada.

  2 OdpovězČvc 31, 2021 18:02
  Chluorizátizácia
  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Jenže tomu čeho se buňky zbavují oni říkají viry a už si uvědomte že s překladů z primitivního jazyka nikdo nikdy moudrý nebude. Jelikož nemají prostě výrazové prostředky na proběhlé stavy a potom lidé tápají v tom co básník chtěl říci.
  https://www.youtube.com/watch?v=-bs529Jws5A
  Už se jim nákupy mozků v pindostanu nedaří jako dřív? A divíte se? Nemají prostě s kým a hlavně jak komunikovat s mentálními chudáky.

  0OdpovězUpravČvc 31, 2021 19:05

 5. .lak napsal:

  Počtěte si a kdo nemá jen memory školastiky může užít i mozek. :-)

  Hebrejne Níchazar
  Problém je v tom, že od lidí odešli Bohové. A kdo přesně? 3 až 4 metroví lidé a žádní duchové – něčí (schizofrenní) halucinace. Ale prostě Bohové. Proto platil Boží zákon.

  Žili ještě nedávno s lidmi a někdy i “hodně blízko”. Ostatně mnoho živočichů má mnohem větší samice než samci. Když se muž postavil proti ženě Bohyni, tak ji dosahoval akorát k rozkroku. Když jste se jim chtěli podívat do obličeje, museli jste se podívat do nebe. Jejím přáním se neodporovalo a jejich slovo bylo Boží zákon. Trest za hřích bylo vždy smrt, ale takto daleko to většinou nedošlo, protože lidé prostě nehřešili. Krásně to fungovalo, muž se choval k ženě jako k Bohyni a když někdy né, tak si ho žena dala na dlaň, vyzvedla si jej k obličeji a dala mu pusu a to obvykle stačilo.

  Pak bylo třeba hlídat ještě míru vášně, resp. museli si to hlídat ti menší, aby se nevyskytli dole…případně mít hodně měkkou postel, a aby neulétli moc nahoru. Také když vás něžně a trochu vášnivěji objala, tak to bylo jako dopad 2 pytlů cementu. Když vás pak láskyplně stiskla, tak jste měli 2 týdny 10 pruhů na zádech. Představte si lásku se slonicí…To tedy byla doba. A byla oboustranná spokojenost, muž byl zase a vždy miminko a žena se měla vždy o koho starat a byla vždy obtěžkána miminkem.

  Ach jo, kde jenom jsou tito praví Bohové? Stvoření ještě větším Bohem (celé Galaxie a ti Bohem celého Vesmíru). Ulétli do kosmu po poslední potopě v 18. st. ? Nebo již muži nesnesli lásku Boží? Kdoví… A vůbec není pravda, že lidé nemají spoléhat na pomoc Boží, mohou, sice zde zatím Bohové nejsou, ale mohou kdykoliv přijít a pak (ihned) nastane na Zemi Boží pomoc a pak Ráj. A jak se to projeví? Na Zem přistane 12 kilometrový ‘létající talíř’ a (až se hory přestanou kývat) všichni lidé budou zase dokonale poctiví a hodní a mnozí i Bohy velmi milováni.

  Kéž by zase přiletěli, což se zase může stát, ach, vnikli by okamžitě do sněmoven, třičtvrtě metrová hlava by např. Matovičovi řekla: “buď hodný”, držíc jej u stropu ve vzduchu dvěma prsty a on by překvapivě opravdu od té doby byl dokonale hodný. A když by někdo kolem něj zlobil, nebo se jinak choval jako Matovič, tak Matovič by první přiběhl, zvedl dva prsty a z ampliónu velmi hlasitě a hluboce prohlásil: “buď hodný”.

  Zde ve 3. minutě je ukázka jedné zbraně​ Velikánů.

  Alelůja.

  https://m.youtube.com/watch?v=WKIeCyn-c9c

  0 OdpovězČvc 31, 2021 16:59
  Chluorizátizácia
  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Prozaiky jsou všelijaké.
  “Něco i s fakty.
  https://www.youtube.com/watch?v=o9GFGMlCTMo

  0OdpovězUpravČvc 31, 2021 19:28

 6. proud napsal:

  Zadam timto admina,at mi da moznost mazat uplne zpitomely komenty a zpicovately komenty z cizich for,at je tu aspon trochu poradek a zmizej ty nepovedeny slohovy prace ktery nikdo necte! :-))))))))))))))))))))))

  • .lak napsal:

   (.Nic SVYHO nemas,neumis??
   Nechápeš že tam to u kryplů nejde?
   A mám toho k tomu dost jestli jsi si nevšiml.Oni budou prudit a buzerovat a dělat si svou sračku bez kritiky, no to neberu.
   Můžeš se do vlákna přidat a nebo si založ vlastní. Tam jde o reakci kterou jednoddužší hlupáčci lhavostí nedávají protože jsou totalitní zmetci, nebuď zajímavej čistič špín.

 7. .lak napsal:

  Přidám z vlákna
  anonymka
  Většina rodičů chce, aby jejich děti měli nějaké vzdělání. Tady budou tlaky na lidi největší. bude moc problematické postavit se na zadní, z dítěte mu udělají otloukánka a vyvrhele.
  Restrikce začínají od dětí.
  https://www.novinky.cz/veda-skoly/clanek/reditel-zajistil-ockovani-celemu-gymnaziu-40367699#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=kr82ancuXD5-202107302343&dop_id=40367699&source=hp&seq_no=6&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

  3 OdpovězČvc 31, 2021 1:50
  Lightsaber
  Návštěvník
  Lightsaber
  Goebelles by měl radost

  Zájemci se navíc mohou před očkováním zúčastnit debaty s lékařem ze slánského interního oddělení, který zodpoví otázky týkající se vakcín či na téma „Co jsem zažil na slánské JIP v období největšího vytížení nemocnice“

  Nevidím nic o vhodnosti či nevhodnosti očkování po konzultaci.

  Unavuje mne být svědkem genocidy, a čím déle trvá, tím více jsem pro likvidaci bez soudů.

  2OdpovězČvc 31, 2021 2:41
  Pavel
  Návštěvník
  Pavel
  anonymka
  Sára, opět žádná kritika nosatého ksindlu, co stojí za podvodem s coronavirem?

  1OdpovězČvc 31, 2021 2:54

  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Vyjeď s tímhle na zdejší dominantní trojku jenom popisují čmáralové vk, organického akismeta mechanického a bossingostalkingového kádrováka hulváta sklabikáře brutopýra který je tu neskutečným klientem a kdekoliv jinde na běžných webech by skončil s hulvátorstvím imbecila.

  0OdpovězUpravČvc 31, 2021 3:56

 8. proud napsal:

  Zastrc si cizi vlakna do riti,imbecile! Uz ten prilejhavej nazev musim bohuzel pouzit :-(.Nic SVYHO nemas,neumis??

 9. proud napsal:

  Ne ze bych uplne souhlasil s "Frantou",ale uz to s tim spamovanim tady vazne prehanis! :-( . Mraky kecu,ale koncept na zlepseni zadnej,jako demonstranti,vyrvat se,ale nenavrhnout nic,nebo zase jen podle staryho systemu,tedy na h...o,to si na vlade vyslovene mlaskaj a bavej se,a ted uz timhle donicenim webem asi taky,bohuzel.

 10. .lak napsal:

  To asi opravdu keci nevyřeší ale dokud lidi budou rádi na ploty psů a píšťalky psovodů lockdownů je to jejich francimór. Trošku víc zvrhlý ale co naděláš.

  Nevím že to nějak přeskočilo tam v reakci ale zastávat se pokleslého uřvaného dřístavého nechápavého inkluza mne může rozesmát, ten se neorientuje v ničem a proto když má použít mozek tak realizuje tanec svatého víta, "dojatý rozvztekaný autista. :lol:
  A dokonce jako alkoholik v čtvrtém stádiu jak s fungující osminou mozku svůj problém podsunuje s napadáním úchyl.
  Když nemůžou tydýti vyargumetovat rozladění neschopností vstřebat témata tak hledají mentálové svoje chyby u druhých, nic nového pod sluncem.
  Věru jsem lumena nenapadl a není to zrovna čím se kochám, nicméně mu přeji s čínským příslovím dlouhý a zajímavý život. // čínská kletba :-)

 11. proud napsal:

  Konecne jsi vypotil neco co dava smysl a jde se v tom normalne orientovat :-))))))))))))))))))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!