PROČ NEJSOU ČEŠI V ULICÍCH

220170597_1141208103045788_3883126747171952198_nV dnešní době je téměř nepřijatelné hovořit o tzv. národní povaze. Byla by to paušalizace, házení do jednoho pytle, škatulkování. "Všude jsou dobří a zlí lidé". "Všude jsou chytří i kreténi". Ano, to je pravda, každý člověk je unikum. Stejně tak je ale pravda, že jednotlivci v rámci vyšších sociálních celků (rodina, kmen, národ) vykazují stejné ba totožné chování v rámci tzv. sociální strategie a v tomto ohledu existují jasné rozdíly mezi různými sociálními celky. Nejinak je to s národy a jejich národní povahou.
Holandský vědec Hofstedte se dokonce pokusil vytvořit model chování, který by národní povahu přesněji identifikoval a popsal. Nebudu se zde zabývat podrobnostmi, postačí, když se zastavím u jednoho z Hofstedteho parametrů. Tím je "uncertainty avoidance" - neboli vyhýbání se nejisté situaci. Lidský mozek nenávidí nejednoznačnost, neboť způsobuje kognitivní disonanci. To znamená, že jsme po dobu do vyřešení nejednoznačnosti nuceni držet v mozku dvě rozdílná tvrzení, přičemž jen jedno může být správné. Toto dokáže vzbudit mentální svědění, kdy se za nic na světě nemůžete poškrábat - strašné. Znáte to, jak máte něco na jazyku a ne a ne si vzpomenout. Tak kognitivní disonance je pro (zdravý) mozek daleko strašnější . Proto mnoho lidí šlo nakonec na genetický koktejl , neboť už nesnesli ty neustále protichůdné informace, tlak médií, okolí, rodiny. Raději risknu své zdraví, jam abych se mohl konečně podrbat a udělat za tím vším "tečku". Každý národ řeší nejednoznačnou (nejistou) situaci po svém.

Češi na rozdíl od ostatních národů, které vykazují silnou tendenci nejednoznačnost okamžitě řešit, tedy nesnesou svědění a poškrábou si okamžitě místo postižené mentální vyrážkou, mají vysokou tendenci řešit nejednoznačnost hledáním cesty nejmenšího odporu. Tady jsme u pověstného švejkování či vyjebávaní s něčím/někým. Čech místo aby danou situaci řešil přímo (jak vidíme např. ve Francii - vyhlášení apartheidu a okamžitě miliony lidí v ulicích, policajti buď mláceni, nebo se přidávají), tak s ní raději bude "vyjebávat." Případně bude předstírat "complience" (poslušnost), ale zároveň bude provádět sabotáž v takové míře, aby ho co nejméně ohrozila (na pohodě i na životě).

Němci vykazují poměrně malou míru adaptability na změnu (další kritérium Hofstedteho modelu), a tak mají větší tendenci poslouchat nařízení. Proto Reinhart Heidrich nazval Čechy lachende bestien, neboť nemohl pochopit, jak se někdo může usmívat, předstírat poslušnost, vrtět ocasem a zároveň chystat atentát, který ho pak stál život (dodnes najdete Čechy, kteří tento čin odsuzují, protože ohrozil ostatní a vedl k smrti mnoha nevinných - nepřipomíná vám to něco?).

Pokud nenosíte ochranu dýchacích cest, pak jste museli nezbytně zažít nespočet střetů s nejrůznějšími buzeranty (tady nemám na mysli teplajzniky, ale různé samozvané asistenty kontroly veřejného zdraví, naposledy feťák u pokladny v Albertu). Většinou se u konfliktu s čuromedánem v reflexní vestě srotí dav zamaskovaných Čechů, kteří čumí (čumění, zírání a civění je český národní sport vedle hokeje a fotbalu). I když je jim vidět jen půlka xichtu, je patrné, že se jim v kebuli odehrává proces dekódování jiného behaviorálního modelu, než na jaký jsou zvyklí. Někdo řeší nejednoznačnou situaci přímo! Nevídáno! Jejich forma odporu (mluvím o těch rozumnějších , kteří ví, že ochrana úst je jen onanie a teror) je totiž nasadit si roušku kousek pod nos a pak někde po straně nadávat na buzeraci (přece se nebudou při každém nákupu s "těmi blbci" hádat). Není den, aby za mnou někdo z nich nepřišel a "negratuloval" mi ke "statečnosti". Většinou to pak zakončí, "já bych na to neměl nervy".
Proto není Čech v ulicích a pokud je, bude se vyhýbat střetu s ozbrojenou mocí. Tam, kde se francouzský dav vrhne na kolaborující ozbrojence, kteří před ním utíkají jak zajíci, tam bude Čech s arogantními a pohrdavými fízly diskutovat a prosit "pojďte s námi". Poslední dobou se objevují hlasy, které svědčí k tom, že stále více lidem dochází nemožnost změny situace pokojnou cestou. To bylo totiž doteď heslem každé demonstrace - hlavně nebýt za násilníky! Agrese je špatná, my jsme hodní, slušní občané. Jenže udělejte vzpouru s tímto materiálem.

Jeden čeká na druhého. Než to začne, ostatní to za nás možná vybojují. Tak jak během okupace všichni šeptali, "že už to praskne". Výsledek? Směšné pražské povstání, když už bylo vymalováno. A i tady, když Němci ukázali poslední zbytky marného odporu, Češi začali volat rozhlasem: "haló haló, přijeďte nás zachránit". Ano, Slováci mají také své SNP, které tu nebudu rozebírat. Ale tam už poslanecké svině utíkají tunelem v parlamentu. Tady se ušatý makak usmívá, že na vakcínu nikdo nezemřel, vaše děti půjdou v září pravděpodobně na jiné záchodky a do jiné jídelny, než očkování Árijci, a když chcete na bazén, musíte ukazovat nějaký posraný car papíru.

Ale nebojte se, my s tím zase nějak vyjebeme. Jsme přece Češi.
20 Komentářů k PROČ NEJSOU ČEŠI V ULICÍCH

 1. SmejiciSeBestie napsal:

  Intenzita demonstrací nic nevypovídá o síle odporu:
  v UK si z demontrací nic nedělají, politici si stejně jeli po svém.
  Ve Francii i přes demonstrace mají povinné očkování.
  V Německu možná to mělo určitý ohlas, jinak by Merkel byla mnohem tvrdší v lockdownech.
  S poslední větou článku souhlasím.

  • proud napsal:

   Tak nejak,demonstrace nic neresej,akorat cvicej policajty.Ale co by efektivne resilo a bez nasili,to jsme se jeste nenaucili pouzivat.Neni divu,protoze az se to naucime,bude svet konecne nas,jenze to musej nejdriv zmizet ovcani;-)

 2. .lak napsal:

  Byl jeden řek a ten jednou řek :lol:

  Dáša
  Člověk žasne, že tahle “vláda” ještě pořád “vládne” a nebručí.

  7OdpovězČvc 26, 2021 22:10
  Chluorizátizácia
  Návštěvník
  Chluorizátizácia
  Ty v panelácích nastavěné komunisty pro armádu a policii nejsou husákovi děti co dělají na “západ ale drží jejich lajnu úžer. S pomnoženými ratolestmi soroš bend. Myslíte že je kapitál nechá v kolonii dlouho si foukat do polívčičky, stejně už otročí pro covid busines mameluci bez ohledu národa jako vrcholní parazité co zněho tyjí a výkonně brutopýrují imbecilové.
  Naprosto se neorientují.

  0OdpovězUpravČvc 27, 2021 0:21
  https://www.youtube.com/watch?v=A0pERF9FksA

 3. Antonín Körber napsal:

  Právě o takových pitomkách Dagmarách ten článek je...

 4. petronel napsal:

  Počítá někdo kolikráte už ten velkej soud zrušil ty Vojtíškovo manýry?
  Já nemám chronickou mnohoprstost :)

 5. petronel napsal:

  Wow :( Nevím co na to říct. Na tohle tabulky fakt nemám.
  Každopádně Jardovi díky za odkaz..

 6. Maroš napsal:

  Ha! "Nejsou lidi!" = nejsou lidma! Len si skopírujem časť komentu inde:
  "ak sociálny supersystém funguje obrovskou zotrvačnosťou ako obrovská kontajnerová loď – myslíte si, že – podľa Harabinových „no no no“ téz, že štátnosť je tvorená parlamentom, vládou a prezidentom – ich odstránením teraz hneď by teraz hneď zanikla aj slovenská štátnosť?! Omyl! Dezinformácia! Štátnosť zanikne, až prebehne – dokončí sa rozklad – subverzia celej spoločnosti, a tá vláda, prezident, parlament – sú len klamné ciele pre nespokojnú verejnosť! Lebo ako sa môže ich odstránením zlikvidovať štát, ktorý je riadený šedými eminenciami v pozadí, a nie týmito ich zviditeľnými marionetami?! Týmto bábkohercom bude po dosiahnutí ich cieľov úplne jedno, ak dav týchto viditeľných predstaviteľov moci zlynčuje – keď dielo skazy bude dokonané!

  „Kto vidí -pozná ciele – vidí aj cestu a prostriedky k týmto cieľom!“

  Satanisti hovoria o cieľoch tak, aby verejnosť na tieto šialené ciele NEVERILA! Zároveň sú tieto ciele médiami označované ako HOAXY – čo mentálne vyhovuje idiotom v ich komfortnej zóne! Teda – časť oklamanej, pohodlnej, neinteligentnej, bez inštinktov, idiotskej spoločnosti nevidí a aj nechce vidieť genocídne ciele – preto títo mentálni a osobnostní degeneráti nevidia ani prostriedky vedúce k napĺňaniu týchto cieľov!

  Napr. mediálna manipulácia – „Bez kovid pasu sa nedostanete do fitka, do bazénu, do divadla“ = ku.va! – koľko percent Slovákov má na háku fitko, bazén, divadlo?! – 90%? No tak 90% týchto konzumných nekonceptuálnych Slovákov ZÁKONITE NEPÔJDE DEMONŠTROVAŤ PROTI COVID PASOM! iDIOTI!

  Ale ten, kto pozná genocídne a totalitné ciele vie, že modrý papier mal zvyknúť ľudí nechať sa testovať, nechať so sebou experimentovať, manipulovať, aby potom prijali experimentálnu vakcínu – o čom PRECHODNE dostanú razítko od „obvodných lekárov, ktorý by na seba mali prevziať bremeno vakcinácie“ – čo je zase len mentálny ojeb s tými, ktorí s tým budú chcieť vydrbať ako „Boris Kollár – s klobásami“, pretože nechápu, že ochota preukazovať sa kovid pasom – aj s falošným potvrdením – je samozrejmá plánovaná fáza medzi tým, kto vyhrá /asi Mistrík/ tender na výrobu či dovoz scannovacích turniketov – v cene priemerného mobilu, ktoré potom štát nanúti – ako elektronické online pokladne – vtedy, keď sa podarí zaviesť siete 5G a doladiť systém internetu vecí a totálnej detekcie, a teda – že jedného dňa idiotov, ktorí si myslia, že vydrbali s kovid pasom – ten turniket nepustí nikam – tak ako turniket pred vstupom na súd či na letisku, pokiaľ v sebe nebudú mať napchatých dostatok nanočastíc, aby ich systém mohol spoľahlivo – vzhľadom na veľkosť objektu postavy – nie nejakého rezonátora v kabelke – vyhodnotiť ako Cow ID 666!

  A preto protest proti kovid pasom je protest a prejav nesúhlasu so záverečným čipovaním VŠETKÝCH! – vy nekonceptuálni idioti! Podnikateľov systém zlikviduje buď likvidačnými pokutami za pustenie nečipovaných, alebo sa zlikvidujú sami nepúšťaním nečipovaných zákazníkov! a keď sa prepojí čipovanie s ID a bankovými kartami – proces totálnej kontroly bude ukončený! Obchodník nebude môcť prijať peniaze od neočipovaného! Ergo – celý plán je premyslený do absolútnych detailov a počíta so spôsobom uvažovania ľudí vo všetkých alternatívach!

  Odbočím – v marketingu je zaužívaný fakt, že iba 3% zákazníkov je ochotných vyskúšať úplne nový výrobok či službu! Presne ako v ríši potkanov – existujú ochutnávači! Tak mi ku.va vysvetlite, ako sa mohlo 40% Slovákov – bez top manipulácie – a bez podprahovej frekvenčnej technologickej manipulácie – dať zaočkovať – začipovať novým experimentálnym svinstvom! Musíme zásadne prehodnotiť svoje znalosti! Zásadne!

  Iná cesta ako aktívny odpor a nesúhlas neexistuje – kreovať môžme a musíme práve tento odpor – aj smerom k Bohu – vyjadrite mu v motlitbe odpor a nesúhlas s týmto zotročovaním a genocídou, inak je to vaša slobodná voľba idioti!"

  Vzkaz pro všechny kovid idioty.mp4
  https://ulozto.net/file/u9ZTHlPpr1dz/vzkaz-pro-vsechny-kovid-idioty-mp4#!ZGVlAmR1ZJAvL2LmBJZ4LJR0ZGN2rzDkpyxmESEOqxu+LwDl

  NA PRAVDE UŽ demoralizovaným NEZÁLEŽÍ!!!
  https://www.mojevideo.sk/video/2c6f7/yuri_bezmenov_o_rozvraceni_naroda_(ideologicka_subverze).html

 7. Maroš napsal:

  Admin - "PROČ NEJSOU ČEŠI V ULICÍCH"

  Vysvetlím ti! Pretože alternatíva už nie je alternatíva a bossovia týchto webov sú buď idioti, alebo sú vo svojej komfortnej intelektuálnej zóne!

  Jane Korále - prečo si napríklad neuverejnil moju výzvu na zrkadlové protesty? Stačilo by 10 ľudí s posratými zrkadlami! Potom by sa chytili ďalší! Pokiaľ sa nenaseriem a z dôchodku nenakúpim 20 zrkadiel a nerozdám to čurákom na demonštrácii, ktorí nad sebou mávajú mobilmy ako Číňania s Mao ce tungovými knižkami - nič sa nepohne! Ja tu kurva nevyzývam k hádzaniu molotov kokteilov! Posratých pár zrkadiel! Dá sa nimi odpáliť senzor na kamere posratej televízie! Dá sa nimi oslepiť polícia, ochranka! A hlavne tí zmrdi!

  Poslal som to všetkým známym alternatívam aj organizátorom protestov! Sú to kokoti, ktorí nedokážu ani reagovať - poslať ma s tým do piče, že je to hovadina! To nie je hovadina! Len vy ste idioti! Zjavne potrebujete krvavú občiansku vojnu! Len kto vám dá do ruky kvér a salámu - keď ste takí kokoti! Ešte aj česká koumák mlčí - lebo je kokot! Všetko dávno pred 2300 rokmi vymyslel Archimedes - ale idiot nevie, kto to bol, lebo ho nedávajú v telke! Kurva!

  V uliciach nie sú preto ľudia, lebo sú už vyhoretí z tých bezzubých protestov, ktoré tu zámerne ako bezzubé organizuje sionistická provokatérska sebranka "vlastencov". A stačí 10 ľudí so zrkadlami!

  "Archimedes" - Výzva na ZRKADLOVÉ protesty!.pdf
  https://ulozto.net/file/zJrJWyyTSOfQ/archimedes-vyzva-na-zrkadlove-protesty-pdf#!ZJWuAmR2Zwx3L2WvLwD0ATZmBTV2LISzG1A5qwAYYxIOHQquZj==

 8. Maroš napsal:

  Vakcinačný apartheid a fašizácia – zhrnuté, podčiarknuté a vytesané do Georgínskych kameňov /štát USA Georgia – nie Gruzínsko/
  2021-07-23 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-07-23-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Georgijské poradní kameny znepokojují. Jsou dílem… – ExtraStory
  [Prehľadávať doménu extrastory.cz] https://www.extrastory.cz/georgijske-poradni-kameny-znepokojuji-jsou-dilem-satanistu-iluminatu-nebo-rosekrucianu
  Georgijské poradní kameny, přezdívané též Americké Stonehenge, se nacházejí na nejvyšším kopci v regionu Elbert County, zhruba 14 kilometrů od města Elbertonu. Asi 6,1 metrů vysoký monument…

  Toto nie je predpoveď – toto je PLÁN! Pozrite si štatistiku demografického vývoja v Európe – medzi rokmi 1910 – 2010 /podľa sčítania v jednotlivých krajinách/ – napriek dvom svetovým vojnám – počet obyvateľov sa za 100 rokov strojnásobil!!!

  Nás Slovákov má byť v roku 2100 – po 155 rokov života v mieri – len polovica! Teda nie 15 miliónov. Lebo „MY zožierame planétu“! Nie to 1 promile, ktoré vlastní 99% zdrojov planéty! MY! My, lebo máme pôdu, lebo máme vodu! Lebo inak žid musí kradnúť vodu Arabovi, aby si mohol umyť svoj kóšer plochý zadok! FUCK!

  Koľko ľudí bude žiť na Slovensku v roku 2100? Podľa vedcov …
  [Prehľadávať doménu refresher.sk] https://refresher.sk/86830-Kolko-ludi-bude-zit-na-Slovensku-v-roku-2100-Podla-vedcov-nas-caka-populacna-kriza
  V roku 2100 by mala mať naša krajina len 2,56 milióna obyvateľov. Rovnako by sa malo zmenšiť Poľsko (z 38 miliónov na 15,5 milióna obyvateľov) či Česká republika (z 10,6 milióna na 6,73 milióna obyvateľov). Čína ako najľudnatejšia krajina na svete dosiahne svoje maximum v roku 2024. Aj pri tejto krajine vedci predpokladajú …

  TOTO JE GENOCÍDA!!!

 9. Maroš napsal:

  Modus operandi - Gates Factory - ako pri „španielskej chrípke", ktorú pomáhal stvoriť dedo Billa Gatesa – vývojom „vakcíny“ = super virulentného kmeňa pneumónie, ktorým naočkovali USA vojakov smerujúcich na front do Európy počas WW1 – akože proti meningitíde! Pandémiu pomenovali „chrípka“, pretože následkom pľúcneho ochorenia „vírusom“ je vždy pneumónia, a tak bola akože „sekundárna“ pneumónia primárnou vakcinačnou príčinou pandémie, ktorá zdecimovala viac životov ako samotná vojna . Vojna bola tak akýmsi médiom-labákom pre spustenie pandemickej genocídy! To prasa Gates len pokračuje v rodinnom podniku! A dnes majú namiesto výsadku vojakov – vektora pandémie vtedy – chemtrails!

  „Další epidemie, která se ukázala vysoce pohodlná, byla španělská chřipka. Na španělskou chřipku zemřelo více lidí než na kulky během první světové války. Odhaduje se, že v letech 1918-1920 zemřelo 50 milionů lidí. Celá třetina světové populace byla nakažena. Má se za to, že jde o největší pandemii, kterou svět kdy zažil. Dokonce horší než černá smrt ze středověku. Na španělské chřipce je několik velmi zajímavých věcí. Zaprvé. Nezačala ve Španělsku. Zadruhé. Nebyla to chřipka. To není vše, ale začněme u těchto dvou věcí.

  Pokud nezačala ve Španělsku, tak kde? V USA. Pokud to nebyl virus chřipky, tak co? Byla to bakterie, která způsobila vážnou a ve většině případech smrtelnou pneumonii. Podle studie Národního zdravotnického institutu z roku 2008, bakteriální pneumonie byla zabijákem u minimálně 92,7 % přezkoumaných pitev. Proč jí tedy říkáme španělská chřipka? Jako léčka, zástěrka k zakrytí pravdy. Proč? Protože pravda je tak otřesná, že většina lidí raději uslyší pohodlnou lež. První případy bakteriální pneumonie v roce 1918 se vyskytly na vojenské základně Fort Riley v Kansasu.

  Ve zkratce… během první poloviny 1918 se začala podávat experimentální vakcína proti meningitidě, která byla kultivovaná v koních Rockefellerovým institutem pro lékařský výzkum v New Yorku, který je dnes Rockefellerovou univerzitou, a tuto vakcínu začali píchat vojákům ve Fort Riley. Tzv. španělská chřipka byl vakcinační experiment, který se nesmírně pokazil. No… to bychom řekli my lidé. Tajný spolek by to nazval jinak.

  Oni by to nazvali experiment s nejlepším výsledkem. Miliony amerických vojáků bylo očkovaných tímto experimentálním sérem. Dva miliony z nich jely do zámoří. Bojovali v bídných hygienických podmínkách, takže bakterie se šířila jako požár, kdekoliv šli. Tehdy se pak říkalo, že tito vojáci se domů vrátí s různými evropskými nemocemi, aby se americká populace nechala také očkovat.

  Kromě všeho ostatního se vakcíny distribuovaly po celé Evropě. Umírali pouze očkovaní. Zdraví muži a ženy na vrcholu svého života umírali. Ne staří lidé, jak by se dělo, kdyby šlo o virus chřipky. Kdo měl na starosti tu distribuci a očkovací kampaň? Rockefellerův institut. Kdo byl hlavní vědec, co to řídil? Dr. Frederick Gates.

  Podle Gatese injekčně podávali náhodné dávky experimentální bakteriální vakcíny proti meningitidě do vojáků. Ti, kteří přežili, se stali „oblakovými dospělými”. To znamená, že bakterii šířili na ostatní, i neočkované. V dnešní covidové době bychom to nazvali „shedding” (vylučování). Očkovaní, co infikují neočkované.

  Jaká to úžasná náhoda, že? Frederick Gates tehdy, Bill Gates dnes. Rockefellerova iniciativa tehdy, Rockefellerova iniciativa dnes. Onemocnění vyvinuto ve Fort Riley tehdy, onemocnění vyvinuto ve Wuhanu v Číně dnes. Uzavření společnosti tehdy, uzavření společnosti dnes. „Oblakoví dospělí” tehdy, vylučování (shedding) dnes. To vše pro naše dobro, naše bezpečí. Jak tehdy… tak dnes. “
  https://otevrisvoumysl.cz/kabala-ii-14-cast-era-depopulace-jak-to-vypada-v-nasich-zivotech/

  A len „náhodou“ – kadiaľ v minulom roku prechádzali USA vojaci po Slovensku – tam vznikali červené zóny! Všetko čo nám sypú na hlavy je „náhoda“!

 10. Jarda napsal:

  Španělská chřipka? První z experimentů světových elit. více zde:
  http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/11258-zpolitizovana-veda-a-jeji-dusledky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!