Po skupinovém znásilnění v Německu pachatelé na svobodě

221930424_1405552253218615_28178913761902333_nPo znásilnění ve Vídni s následkem smrti pachatelé ve vazbě, po znásilnění v Dolním Sasku - „jen“ s psychickými následky - pachatelé „stíhaní“ na svobodě. Vzhledem k tomu, že Evropská komise si zadala studii o tom, zda se lidé náhodou nesmějí na sociálních sítích „krajně pravicovým vtipům“, zatímco znásilnění je zřejmě bagatelní zločin, nás čeká budoucnost, která předežene i Orwella. "V dolnosaském Leeru došlo v noci z pátku na sobotu k brutálnímu znásilnění: tři muži znásilnili 18letou ženu. Jak uvádí noviny Bild, oběť je v kritickém psychickém stavu. Tři podezřelí jsou dva Syřané a jeden Iráčan. Jak uvádí RTL, podezřelí tu noc oslavili ve svém bytě večírek.
Přestože státní zastupitelství předpokládá trest až 15 let, podezřelí jsou již na svobodě, protože prý nehrozí útěk, nemusejí tedy být ve vazbě. Podezřelí údajně přišli do Německa v roce 2015 v rámci uprchlické vlny.

Laxnost soudnictví tváří v tvář tak brutálnímu násilnému zločinu rychle vyvolala pobouření. Online vyvstala otázka, proč nebyli podezřelí deportováni už dříve, podle RTL už několikrát kvůli nim musela zasahovat policie." Tolik zpráva.

Zda hrozí útěk z německého uprchlického ráje, to nevím, ale soudci si zjevně nepoložili otázku, zda nehrozí recidiva... což je zásadní vazební otázka. Syřanům to ostatně může být jedno, ať spáchají cokoli, do Sýrie se nedeportuje, tam je totiž "zlý Assad", který by je mohl zavřít do vězení!

Na webu Tichys Einblick reagují lidé jednoznačně. Příklady:

- „Doufejme, že tito zločinci, kteří jsou nyní všichni už na svobodě, také věnují pozornost genderově vhodnému jazyku a chování, koronovým opatřením a budou nadále odvážnými bojovníky proti pravici, rasismu a diskriminaci menšin. Prokurátoři a soudci, kteří nás nechávají žít s takovými monstry (včetně politiků), by měli být s takovými zločinci zavřeni, dokud dostatečně nevyzkouší jejich „neškodnost“ na svých vlastních tělech. Vážně, jaký druh závažné duševní poruchy musí mít rozhodující soudní úředníci k propuštění těchto zločinců? Nejsou v těchto funkcích žádné zkoušky způsobilosti?“…

- „Další „ojedinělý případ“ a další traumatizované, ubohé děti, které musely snášet tolik útrap na daleké cestě!

Němci se ve své zemi stali kvůli Levozeleným Khmérům lovnou zvěří. ( Merkelová je výslovně jednou z nich).

Stačí to na to, aby peníze daňových poplatníků držely kšeft v chodu, ale jinak - drž hubu a radostně sleduj svůj vlastní zánik!“….
4 Komentářů k Po skupinovém znásilnění v Německu pachatelé na svobodě

 1. martin bareš napsal:

  Pane doktore,
  nepodsouvejte nám svoje mantry. Nejde o "levičáky", jak s chutí tvrdí maloměšťácká pravice, aby navlékla okopávaným a ukopaným komunistům psí hlavu. Nejsem na rozdíl od vás psychiatr. Ale současně jako Vy vím, co děláte. Zdali to děláte na příkaz velkého šéfa Okamůry, nebo z vlastní iniciativy, je jedno. V každém případě jako schopný člověk si necháváte otevřená zadní vrátka. Typická politická a i lidská hra. Hra na možný útěk či ústup.
  Já bych ale řekl, že je to zbytečné, Okamůra jede a lidé ho budou volit. A jeho touha, ouha, spoluvládnout se mu splní. Vyberte si z toho, co jsem napsal, co chcete. Nebo nevyberte.
  Že se různí "ekologové", "zelení" a podobní, nevím jak je nazvat, ostatně jeden váš článek z Německa o tom mluví, dokonce programově slibují dodávat zbraně na Ukrajinu, vyrábět je pro ně, ještě nemluví o jejich příslušnosti k levici. Tak stejně jako mnozí prosťáčci - vysokoškolsky edukovaní spoluobčani považují za ultralevici Piráty. Nechám toho, stejně to nebudete číst, ale názor neměním. Ani na SPD.

 2. .lak napsal:

  Tak třeba ve výměně obyvatel evropy kalergi co jim platí třeba zkouší hidžru s džihádem v praxi. Vím že ti co nerozumí ironii a sarkazmu prasknou vzteky ale to fakt není moje vina. :lol:
  ___________________

  Jak ten hnus funguje.
  https://www.protiproud.cz/zdravi/5932-obeti-ockovani-proti-covid19-masove-zamlcovany-mrna-vakciny-jsou-500krat-smrtelnejsi-nez-dosud-nejnebezpecnejsi-vakcina-proti-chripce-chcete-se-soudit-s-farmagigantem-bez-naroku-na-odskodneni-a-co-u-nas.htm

  ...Jen mimoděk pro zasmání, měl jsem v práci moulu co ho vyhodili jako kontrolora tak ho dali mistrovat co by z grupy vyvolených. No a co čert nechtěl jezdil se mnou do práce autem, jednou jsem řekl že jedu z práce na druhou stranu a od té doby nepozdravil ale zmínil se že ho vozí kolega z druhé haly. Kromě pindů že ho vozím příkopem úzká silnice a vytížená v obou směrech mu svítili žárovky do pole a byli trochu šejfrem což o to ale po technický a všechny 4. měnit aby byli stejné na seřízení ani to nemusela být záruka že budou mít všechny vlákna stejně. Nic kromě toho že přišla známá že našla v produkčním počítači že píše mou práci jiným z druhé směny a ze mne dělá lempla a poté začal pindat, zjistil jsem pozdě že mi pod autem hoří a milý automechanik na přípravě na technickou vyměnil celý výfuk za 8. litrů kvuli bezpečnosti protože ho “informovali a jak to vzniklo? Jednou jsem na parkovišti čistě z legrace rozvítil rudou žárovku pod autem když známý si tam dal modrou zářivku jako tuning. Jsou holt lidé kteří se vám vyplatí a jak to dělají že jim blbečci zobou z ruky fakt nevím, možná mají nějaké hypnotické schopnosti nebo prostě debilové debilům věří. Brutopýraci :yahoo:

 3. Miroslav Endrle napsal:

  Pane vy jste se zkrátka rozhodl,že budete vždz proti SPD,ale nikdo jiný Vám nedá pravdivé informace z EU.

 4. .lak napsal:

  https://svobodne-radio.cz/2021-07-30-studio-berlin-pirati-chteji-prijmout-globalni-migracni-pakt/
  Jestli tohle není placení si pauperizace z daní ve finále nejexploatovanějších s čtvrtinou pod hranicí bídy v evropě tak tedy nevím čemu na sdělení nerozumí česky. U brutopýra a podobně postižených hulvátů by to bylo ve smyslu jak se i vyjádřil nejednou s “železnou pomocí tamního organického akismeta mechanického. Webu ae že to není v jednoduchých českých větách podle slabikáře a běžně chronického velkého rejstříku neurvalých sprostot. A ještě s dodatkem že tomu nerozumí ani když to dá překladače s váženými mnoha přicmrdávači. Jsem z nich unesen pro intelekty. :mail:
  ozvracet, pokálet, zakopat &

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!