Nekonečné tahanice mezi Nejvyšším správním soudem a Ministerstvem zdravotnictví

20. února jsem mimo jiné psal ve svém statusu: "Transformace je vždy spojená s likvidací starých nástrojů, či jejich deaktivaci a úschovou do "šuplíku" pro pozdější potřebu, vytvořením nových nástrojů či použitím v minulosti užívaných nástrojů v nové podobě. Jako například u nás R-U 2.0. Co se děje se systémem? Nic jiného než že byl spuštěn autodestrukční mechanismus. Konkrétně u nás. Jak to probíhá? 1. Cílená diskreditace systému. Jedná rouska je málo, dej si na hubu dvě. Když to bude málo? Přidáme. Jak to dělá EU, když reaguje na kritické chyby v systému integrace? Odpověď je více integrace. Metodologie je stejná. 2. Zavádění nových prvků do systému, které vychyluji již tak křehkou rovnováhu vnitřních sil, jako když rozhoupáváte loďku v silných vlnách. Což je přesně to, čím je nově schválený pandemicky zákon. Teď si nový pandemicky zákon zkombinujte se PSEm, který nezná stupeň nula a stupeň jedna je dosažitelný snad jen za podmínek úplného vymizení všech kmenů nyní slavného koronaviru, tedy nikdy. "
Tou rovnováhou jsem měl pochopitelně na mysli rovnováhu mezi moci zákonodárnou, výkonnou a soudní. Tímto zákonem totiž došlo k vychýlení moci, posílení zákonodárné moci na úkor moci soudní. Soudní moc to pochopila a tak od té doby torpéduje (pozor! Soudům jde o formu, nikoli obsah opatření) jedno vládní opatření za druhým a upozorňuje na jejich nezákonnost. Došlo to až tak daleko, že teď soudce Nejvyššího správního soudu konstatoval:

„V právním státě není možné, aby moc výkonná nerespektovala jasně vyjádřený názor soudu a kladla překážky moci soudní při dbání na dodržování zásad demokratického právního státu, který je založen na úctě k právům a svobodám člověka a občana. Soud po ministerstvu pouze vyžaduje naplnění požadavků na odůvodnění, které jasně stanoví pandemický zákon. Přesto tomuto požadavku není ministerstvo schopno dostát,“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/respiratory-nejvyssi-statni-soud-koronavirus-epidemie-covid.A210727_131549_domaci_knn

Pokud má covid teátr za cíl globální transformaci společnosti, musíte stávající systém rozbít do mrtě. Do nových poměrů se se současným rozdělením moci a zákony dostat nelze. Pořád máme na papíře mnoho práv a svobod a jejich přepsání by zabralo mnoho času a narazilo na odpor. Tak příliš explicitní jednání by ovečky mohlo probudit z mrákot. Zlikviduje se systém postupně a nepříliš nápadně, aniž by si toho obyvatelstvo všimlo. Třebas vytrvalým ignorováním soudních rozhodnutí.

Kam se chcete dovolávat práv, když mlčky projde precedens, že výkonná moc si může vytřít zadek s mocí soudní? Jaká část obyvatelstva si vlastně všimla této zásadní transformace? Asi velmi málo. Co sleduje obyvatelstvo? Jaká opatření budou platit a kolik sportovců na OH je pozitivních (na Covid-19 pochopitelně). Tyto změny musí být maximálně chaotické pro dav (ve skutečnosti cílené s jasným záměrem, kterým pochopitelně není boj s virem, ale s vámi) a nepřehledné, absurdity jsou vítané, protože chaos v hlavách je žádoucí. Lidská psychika neumožňuje soustředit se na mnoho věcí najednou a plně vyčerpávají pozornost lidí neustále změny, co se smí a co se nesmí ve stylu: Po třetí hodině skákat jen po jedné noze s dvojím tlesknutím, každý třetí dodržuje rozestup dva metry a každý sudý čtvrtek položte hrníček dnem vzhůru.

Sebeobrana spočívá v tom nepřetěžovat svou psychickou činnost absurditami a naprosto nezákonnými opatřeními a ignorovat je. Nekoukat kouzelníkovi na ruku, kterou vám ukazuje, ale na tu, která se ocitla mimo pozornost.
4 Komentářů k Nekonečné tahanice mezi Nejvyšším správním soudem a Ministerstvem zdravotnictví

 1. .lak napsal:

  Jedu grilovat asi do udírny protože to nevypadá bez srážek. :-D
  A tohle jsem sem už asi dal.
  https://www.protiproud.cz/zdravi/5932-obeti-ockovani-proti-covid19-masove-zamlcovany-mrna-vakciny-jsou-500krat-smrtelnejsi-nez-dosud-nejnebezpecnejsi-vakcina-proti-chripce-chcete-se-soudit-s-farmagigantem-bez-naroku-na-odskodneni-a-co-u-nas.htm

  Jo a tohle je taky "lahůdka.

  .lak 31.7.2021 23:46:14 Odpovědět
  Tak bych řekl že v pekle sudy válej. Hrnou to s overtonovými okny na obyvatele jak z extra ústavů zkumáků úžerů devianti.
  Aldo
  „Fit for 55“ Zelená dohoda EU a průmyslový kolaps Evropy
  ””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’
  Jedním z mála upřímných prohlášení Billa Gatese byla jeho poznámka z počátku roku 2021, že pokud si myslíte, že kovidová opatření jsou špatná, počkejte si na opatření proti globálnímu oteplování. Evropská unie právě shora dolů zavádí dosud nejdrastičtější opatření, která fakticky zničí moderní průmysl na celém území 27 států

  Evropské unie. Pod líbivými názvy jako „Fit for 55“ a „European Green Deal“ dokončují nevolení technokraté v Bruselu opatření, která způsobí nejhorší nezaměstnanost v průmyslu a hospodářský kolaps od krize 30. let 20. století. Odvětví jako automobilový průmysl nebo doprava, výroba energie a ocelářství budou llikvidována a to vše kvůli neprokázané hypotéze zvané globální oteplování způsobené člověkem.

  Zatímco většinu občanů EU rozptylovala nekonečná omezení kvůli pandemii chřipky zvané Covid19, technokraté v Evropské komisi v Bruselu připravovali program plánované dezintegrace průmyslového hospodářství EU.

  Výhodou nevolené nadnárodní skupiny daleko v Bruselu nebo Štrasburku je, že se nezodpovídá žádným skutečným voličům. Dokonce pro to mají i svůj název: „Demokratický deficit„. Pokud budou přijata opatření, která se chystá dokončit Komise EU pod vedením německé předsedkyně Ursuly von der Leyenové a místopředsedy pro globální oteplování, nizozemského technokrata Franse Timmermanse, zde je náznak toho, co se stane.

  Dne 14. července představila Komise EU svůj zelený program „Fit for 55„. Ačkoli název zní spíše jako reklama na zdravotní studio pro střední generaci, půjde o nejdrastičtější a nejničivější deindustrializační program, jaký byl kdy zaveden mimo války.

  Fit for 55 bude hlavním rámcem nových zákonů a pravidel Bruselu, jejichž cílem je výrazně snížit emise CO2 pomocí systémů, jako jsou uhlíkové daně, emisní stropy a systémy „cap and trade„, („omezení a obchodování“).

  Tento plán Fit for 55 je prvním případem na světě, kdy se skupině zemí, EU, oficiálně vnucuje program, který má prosadit absurdní „nulové“ emise CO2 do roku 2050 a o 55 % nižší emise CO2 do roku 2030. Komisař Frans Timmermans, car EU pro zelenou politiku, v květnu prohlásil: „Posílíme systém EU pro obchodování s emisemi, aktualizujeme směrnici o zdanění energie a navrhneme nové normy CO2 pro automobily, nové normy energetické účinnosti pro budovy, nové cíle pro obnovitelné zdroje energie a nové způsoby podpory čistých paliv a infrastruktury pro čistou dopravu.“ Ve skutečnosti zničí dopravní průmysl, ocelářství, cementářství i výrobu elektřiny z uhlí a plynu.

  Dále na :
  https://naseveru.org/2021/07/27/fit-for-55-zelena-dohoda-eu-a-prumyslovy-kolaps-evropy/

  9 OdpovězČvc 31, 2021 20:31

 2. mujkontakt napsal:

  Byl spuštěn na egu chamtivý destrukční mechanismus spočívající na malém počtu osob, zneužívající celé masy hloupých a neinformovaných činitelů, které byli k tomuto účelu vychovávány po mnoho desetiletí. Křehké se stalo tvrdé a tvrdé se stalo tvrdší. Neumí počítat s nulou, kterou považují za masakr lidstva který může nastat do roku 2025.
  Pozornost na vyšší podstatu, odpoutanost, dobré činnosti a správná nenásilná obrana je již celospolečenský problém. Je již tak velký, že ani špičky společnosti nechápou, že vytváří zničující prvky, i když je zničit nechtějí ale musí. Nechtějí slyšet proč?

 3. .lak napsal:

  jed ináčci
  Jsou formanty jakkoliv a mnozí /svědkové covidovi // … víte podle čeho pojmenovali koronavirus? Já vám to povím, podle korony kterou má buňka co umírá a s mRNAou to nahradili spike proteinem na tréning imunitního systému, nedává vám to smysl? Mne také na léčbu ale dělali a dělají moderně dříve s rtutí, hliníkem, skvalenem, formaldehydem a jiným bezpočtem sraček dokonce u dětí který nemají do roku žádný imunitní systém vyvinutý a pfitser se jednou pochlubil že nemá 200. komponent na finalizaci vakcíny// ale navýsost religiózní s dárečky inkvizice konqisty co neváhali upalovat a dnes to s lockdownisty prolongují do plotů s psi a psovody.
  https://www.youtube.com/watch?v=iHub0GBvLEI

  Pořád vám to říkám že negramoti s primitivním jazykem vůbec neví o čem a proč žvaní a je to až tak že australan s američanem foneticky se bez tlumočníka prostě nedomluví, hejkalové.

  Pak tu bludaři vysvětlují nesmysly “memory, ale jsou i s talenty.
  Nedáváte že vám vládnou idioti s družinami? :-))

  0OdpovězUpravSrp 2, 2021 21:06

  https://aeronet.cz/news/a-je-to-oficialne-studie-cdc-zjistila-ze-74-vsech-novych-pripadu-covid-19-postihuje-plne-ockovane-osoby-ktere-maji-dve-davky-mrna-vakcin-pfizeru-minuly-rok-v-rijnu-behem-interni-prezentace-fda/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!