„TVRDÁ“ A „MĚKKÁ“ ÚPRAVA GENOMU

CRISPR-OTS-1024x598V 13.dílu videí věnovaných pozadí koronaviru se Kurgiňan věnuje problematice editace (úpravy) genů.
Kurgiňan mimo jiné uvádí:
Přesvědčili jsme se, že ti, kdo přeměňují covidové zlo na nějaký druh transformační nebo transformující události, nesměřují jen k transformaci samotného světového řádu, která umožní Spojeným státům udržet a posílit jejich dominanci v 21. století. Zaměřují se také na transformaci člověka, která v podstatě není ničím jiným než genetickou modifikací, zcela srovnatelnou se vším souvisejícím s produkcí GMO, a usilující o vytvoření GML – geneticky modifikovaného lidstva.

A protože zatímco docela zjevná objednávka na něco takového jako CRISPR-Cas9 naráží na odpor u uznávaných sociálních skupin a státních orgánů, které chápou, že je dobré, když používáš CRISPR, ale špatné, když je použit proti vám, pak síly zaměřené na vytvoření geneticky modifikovaného lidstva, využívající Gatese jako katalyzátoru jejich záměrů, spoléhají na CRISPR-Cas9 (10, 11, 12, 13 atd.) jako na zjevný prostředek k vytvoření tohoto geneticky modifikovaného lidstva a k něčemu, co je mírně zahalená verze toho samého. Tato zahalenost navíc umožňuje překonat překážky, které stojí v cestě nejotevřenějším záměrům GML, jako je CRISPR.
Jinými slovy, Gates a jeho stoupenci chtějí vyvinout jak tvrdou úpravu genomu založenou na CRISPR-Cas9 a jejích pozdějších modifikacích, tak měkký přístup: změnu vlastností buněk pomocí messengerové RNA, která při zavedení do buňky a translaci do proteinu, mění nastavení systému – místo syntézy některých mRNA (a proteinů v nich) začíná produkce jiných proteinů, což mění vlastnosti buňky bez zásahu do samotných genů, ale zcela mění obrázek jejich exprese. Buňka takto získává nové vlastnosti.
Systém přeprogramování messenger RNA, kterým se zabývá Gatesova Moderna, není jako Gatesovské práce na CRISPR-Cas9, protože lze říci, že přeprogramování messenger RNA není tvrdou genovou modifikací člověka. A proto to nebude intenzivně odmítáno, jako je odmítána tvrdá genová modifikace založená na CRISPR-Cas9.
----
Zdánlivě covidu vzdálený článek v časopise Molecular Therapy hovoří o nucené genové expresi ve vztahu k problému hromadné produkce lidských kmenových buněk, tzv. Indukovaných pluripotentních kmenových buněk (iPSC).
Autoři článku tvrdí, že vynucená genová exprese, která se také používá pro hromadnou produkci kmenových buněk, je věc celkově nebezpečná. A že například exprese embryonálních genů je plně schopná generovat ONKOLOGICKOU změnu normálního genomu.2 Komentářů k „TVRDÁ“ A „MĚKKÁ“ ÚPRAVA GENOMU

  1. .lak napsal:

    Dávejte pozor teďka budu chytrý, někdy před vojnou /83/ jsem četl že prionová onemocnění známé především u kanibalů se vyvíjí i dvacet let, ovšem mnoho videí na jutub ukazovalo nezvladatelně se klepající oběti hned po vakcinaci.
    https://www.czechfreepress.cz/zdravi/odbornici-varuju-ze-covidove-vakciny-by-mohli-sposobovat-chorobu-sialenych-krav.html

  2. mujkontakt napsal:

    Nejsou to Spojené státy, ale jejich špičky a nadnárodní společnosti. Ve svém zájmu a své nadřazenosti mění zažité a spolehlivé, aby nespolehlivé vyniklo. Nestabilita je jejich zájem. Zaměřují se na hmotnou transformaci která jim dočasně vytvoří privilegia. Neukojenost toho je, neuspokojenost sebe a úhyn skoro všeho, co je v jejich dosahu. Dost primitivní. Namísto rozvoje ničí jako malé kopající děti, připoutané na hračky které si přivlastnili a které dostali. Nemají dost, než budou mít dost, aby to vše ztratili během okamžiku. Žádná inteligence zde, není tak inteligentní, aby sama sebe nezničila a vše začalo od začátku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!