ZLOČINY NA PŮDĚ POSLANECKÉ SNĚMOVNY

had-zlociny-na-pude-snemovny-1024x682Dne 14. 7. 2021 se konala 95. schůze Výboru pro zdravotnictví, které jsme se za spolek Resetheus s paní Lenkou Tarabovou účastnily. Výbor jednal převážně o tom, jakým způsobem plánují od září 2021 terorizovat děti ve školách. Chtějí je utestovat a výrobcům testů ještě více zvýšit již tak obrovské tržby. Žádný z používaných testů však není schopen detekovat infekce schopný virus SARS-CoV-2 a ani jeden z nich nebyl nikdy validován vůči jeho skutečné přítomnosti v biologickém vzorku. Tyto testy jsou zdravotnické pomůcky, které mají nulovou výpovědní hodnotu. Jsou pouze výsměchem vědě a mrháním veřejnými prostředky.

Pan recyklovaný ministr Vojtěch na schůzi přednesl, že žáci budou testováni neinvazivními antigenními samotesty. Minimální požadavek na jejich „přesnost” pak uvedl údaj 80 % a také to, že takové testy existují a byly u nich provedeny validační studie. Na nákup těchto testů bude vynaloženo řádově několik milionů českých korun ze státních hmotných rezerv. Jako konfirmační metoda pozitivního výsledku antigenního testu má pak sloužit provedení RT-PCR testu. Očkované děti testované být nemusí. Děti, které testy nepodstoupí, budou jako vyvrhelové separovány. Všechny pak čeká pokračující šikana a poškozování zdraví obličejovými maskami.

Celou tuto přibližně hodinovou tragikomedii našich poslanců, mezi nimiž je mnoho pseudo lékařů, si poslechněte zde:

Přibližně od 17. minuty první části audio nahrávky si můžete vychutnat trestný čin spáchaný vůči mé osobě, který iniciovala prof. MUDr. Věra Adámková, CSc. jako předsedkyně Výboru. Jak jinak než kvůli mimořádnému opatření o ochraně dýchacích cest, č. j.: MZDR 15757/2020-55/MIN/KAN, které NSS následně dne 27.7.2021 zrušil, a to právě proto, že je jeho odůvodnění opakovaně nedostatečné a nezohledňuje vůbec škodlivost tohoto zákroku. Využila jsem na půdě Poslanecké sněmovny mého zákonného práva a neodsouhlasila jsem vynucovaný zdravotní úkon zasahující do dýchací soustavy, mimo jiné i ze zdravotních důvodů. Zákonodárci tak do jednoho předvedli, kde přesně mají Ústavu České republiky a lidská práva. Na mou podporu se z nich neozval ani jeden.

Asi ani nemusím dodávat, že poslanci ani ministři, kteří masku sice měli, ale různě shrnutou pod nosem, nebo si ji opakovaně sundávali při popíjení nápojů či si ji stokrát ohmatali, z jednací místnosti vykázáni nebyli. Tato deviace zaměřovat se šikanou pouze na vybrané osoby se stává bohužel akceptovanou normou. Toto pokrytectví v přímém přenosu je trapnou vizitkou úrovně medicínské erudice přítomných lékařů a neméně trapnou vizitkou ostatních poslanců. Obrazově je pak toto pokrytectví zdokumentované zde:

pokrytectvi-iv-e1627540072139 pokrytectvi-iii pokrytectvi-i-e1627540188276

Paní Adámkové jsem zaslala tento otevřený dopis s požadavkem omluvy. Kromě toho, že nemá jako poslankyně povědomí o vlastních oprávněních, ani o mých právech, jako lékařka pak nezná odbornou literaturu k problematice obličejových masek a jako vědkyně není schopna doložit důkazy o tom, že zde existuje reálný virus SARS-CoV-2 a způsobuje onemocnění COVID-19. Tyto dva základní dotazy jsme jí zaslali již v prosinci 2020 podle zákona 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím. Paní Adámková se přitom účastnila vývoje české „vakcíny“ proti tomuto údajnému viru, měla by tudíž mít odpovědi v malíku. Nemá.

Výňatek z dopisu:

Kromě vašeho protiprávního jednání vůči mé osobě za tichého přihlížení ostatních zákonodárců, ministrů a lékařů je potřeba poznamenat, že vynucováním zakrývání dýchacích cest máte na svědomí poškození zdraví lidí, kteří vás poslechnou. Po roce dopisování si podle zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, s MZ, jeho odbornými institucemi a některými lékaři, vámi nevyjímaje, je zcela jasné, že ani MZ (vrcholný orgán ochrany veřejného zdraví), ani lékaři/odborníci samotní nemají povědomí o nejnovějších odborných poznatcích a publikacích, jak k tématu obličejových masek, tak k tématu údajně nového viru SARS-CoV-2. Je to velmi alarmující, zvláště, když většinu z vás platíme z daní.

Na začátku třetí části audio nahrávky si můžete vychutnat názory pana Doc. MUDr. Bohuslava Svobody Csc., který vidí jako jedinou cestu očkovat děti od 6 let. Ministr Vojtěch je s tímto názorem ve shodě.

Přátelé a svědci této mimózní doby, musíme přestat hrát jejich fantasmagorickou hru na COVID.

Pro reálnou existenci nového onemocnění COVID-19 nemají odpovědné orgány Ministerstva zdravotnictví, ani ministr samotný žádné doložitelné a vědecky ověřitelné důkazy. Lidé jsou nemocní z jiných objektivních příčin, které se však kvůli chybným postupům v diagnostice nezkoumají. Lidé jsou na základě toho také chybně léčeni. Pokud není v České republice nikdo z odborníků ani institucí schopen po roce a půl doložit důkaz o reálné existenci viru SARS-CoV-2, ale pouze o jeho in silico verzi – model v počítači, jak by mohlo reálně existovat a fungovat cokoliv se na tento údajný virus odvolává? Testy, roušky, dezinfekce, léčba, protilátky, injekční preparáty?

Instituce po celém světě nemají žádný záznam o izolaci/purifikaci SARS-CoV-2, ani jeho vztahu k nějakému onemocnění, včetně našeho MZ, SZÚ, SÚKL, ZÚO, AV ČR či UK, jak se můžete dočíst například zde.

Udělali si z Vás prču, otroka a dojnou krávu.

Pokud se cítíte po právu nasraní, využijte tuto energii a podpořte nás!

Zástupcům lékařských společností, komor a Ministerstva zdravotnictví jsme zaslali výzvu, ve které požadujeme doložení hypotéz o viru SARS-CoV-2 znaleckými posudky a kontrolními experimenty. Podepište a sdílejte. O dalším postupu Vás budeme informovat.

Předem velké díky za zapojení se do odboje proti tomuto vědeckému podvodu.

Zdroj: https://resetheus.org/zlociny-na-pude-poslanecke-snemovny/
9 Komentářů k ZLOČINY NA PŮDĚ POSLANECKÉ SNĚMOVNY

 1. Zdeněk napsal:

  Přátelé a svědci této mimózní doby, musíme přestat hrát jejich fantasmagorickou hru na COVID.Udělali si z nás prču, otroka a dojnou krávu. Tím je řečeno vše.

  • proud napsal:

   to uz davno,covid necovid,jen ted je to vic videt.to je systemova zalezitost,proti tomu je potreba vystoupit,ale hlavou,ne anarchii

 2. Cakara napsal:

  Tak, jako neříkáme vozíčkari kripl a duševně nemocnému blázen, stejně tak neříkáme zoufalému webu dobrý.

  • proud napsal:

   Pis za sebe,ja nazejvam veci pravejma jmenama.Kdyz nekdo zkriplovati vlastni vinou a skonci na kriplkare,je kriplem,stejne jako je blazen blaznem,to nema s dobrym,nebo zoufalym webem,ani spatnym,nic do cineni! Zrovna stejne je pro me buzna buznou a ne nejakym lgbt na kteryho bych mel brat ohledy,nedejboze ho stavet jako sobe rovnyho a nechat ho kurvit deti,je to proti prirode!

 3. mujkontakt napsal:

  Dejte hadům mléko s banány a oni se stanou jedovatější. Štíři a hadi se mohou v přírodě zabít bez následků.
  Nikdo není hloupý dokud se nesetká s hloupým.
  Nikdo není nemocný, dokud se na něm nevytváří pokusy bez jeho vědomí. Zvláště děti na kterých si ministr dělá choutky. Na něm také nebyli vytvářeny pokusy zničit jeho budoucnost.
  Nikdo není blázen, dokud mu není vnucena hra na blázna.
  Tělo je výtvor přírody a ne tzv. vědců, má svůj tvar, barvu, mnoho užitečných prvků. Na tělo se nepohlíží jako na kripla, i když je křivé , nemocné, bezmocné, a neduživé. Tělo je pouze nástroj dané bytosti.
  S takovým názorem nikdo nesouhlasí. Takovým slovem může být nazván ten, kdo jedná nepřiměřeným a podplaceným jednáním, navedením bez vlastního rozumu tak, aby ničil životy druhých a z pocitu nadřazenosti hleděl jen na svůj život. Takový uráží svou rodovou linii takovými činy.

 4. .lak napsal:

  Zřejmě si mazlíčků považují.
  https://vk.com/wall-205669967_3039

 5. .lak napsal:

  Ze zvědavce
  dnes 2021-08-02 16:36:01
  Prostě nedáváte že ti co se vám smějí se na vás nesmění s přátelstvím harmonie
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:67c:2628:647:5::34f.?.?.?
  https://pravyprostor.cz/uz-se-perou/
  Trhliny nemají je to v rámci derivátní a proxi války jen další z hejblů výměny a nahrazení obyvatel kalergi eu. Kteří si to platí s armádou výchovy debilizace dětí školastikou odpadů lidstva a apartheidu likvidace vytvářených pacientů bílými plášťi se zajištěním mocenskými složkami politického zastoupení podlokajníků bilderbergu, aspenu, langley. Financujete a hýčkáte si své vrahy.
  Návštěvník
  POZNÁMKY WHO z roku 1972 vysvětlují, JAK Z VAKCÍN UDĚLAT ZPŮSOB ZABÍJENÍ
  Dvě klíčová memoranda WHO, objevená Patrickem Jordanem, dokazují, že WHO ÚMYSLNĚ VYTVOŘILA VAKCÍNU – ZABIJÁKA TŘEMI INJEKCEMI, což by lidé v USA a dalších zemích mohli být brzy přinuceni vzít.
  1972 Bulletin WHO 47, č. 2 Memordanda č. 1 a č. 2 imunopatologie související s viry:
  Modely na zvířatech a z nich vyplývající důsledky pro lidské choroby technicky nastiňují SCHOPNOST VYTVÁŘET BIOLOGICKÉ ZBRANĚ VE FORMĚ VAKCÍN, které lze použít TAKTO:
  1) PRVNÍ DÁVKA úplně deaktivuje imunitní systém, to znamená, vytváří imunodeficit (fakticky AIDS).
  2) DRUHÁ DÁVKA nakazí každou buňku těla infekcí, to znamená, vnáší do těla virus. V této fázi se virus šíří po těle, ale člověk se necítí nemocen, protože imunitní systém s ním nebojuje.
  3) TŘETÍ DÁVKA opět zapne imunitní systém. To spustí výbušný průběh onemocnění, tzv. cytokinovou bouři, kdy zapnutý imunitní systém začne do všech infikovaných oblastí těla vysílat velké množství protilátek. TÍMTO ZPŮSOBEM TĚLO ZABÍJÍ SAMO SEBE.
  Jeden, dva, tři…. a jsi mrtvý.
  Tato memoranda WHO popisují třístupňový dopad tří „výstřelů“, které bude mnoho lidí nuceno podniknout LETOS NA PODZIM, aby údajně léčili virus, který WHO také pomohl vytvořit a uvolnit.
  Toto je zásadní DŮKAZ dlouhodobých genocidních záměrů WHO, který by mohl obstát u jakéhokoli soudu, protože tato memoranda poskytují nejlepší a nejúplnější vysvětlení současných činností WHO a přidružených laboratoří (jako je CDC), jako je jejich patentování nejsmrtelnějšího viru ptačí chřipky, které tento virus odeslaly do dceřiné společnosti Baxter v Rakousku, která jej vyzbrojila a vyslala 72 kilo do 16 laboratoří ve čtyřech zemích, což téměř vyvolalo globální pandemii.
  U každého zločinu musí být motiv, náznak, že byl úmyslný, naplánovaný. MEMORANDA WHO poskytují DŮKAZ právě O TOMTO ZÁMĚRNÉM, DLOUHODOBÉM PLÁNOVÁNÍ ZABÍJENÍ LIDÍ oslabením jejich imunitního systému pomocí první vakcíny, dále vstříknutím injekce živého viru do jejich těla druhou vakcínou a vytvořením cytokinové bouře pomocí skvalenu ve fázi třetí.
  https://vactruth.com/2009/11/03/who-memos-1972-exp...
  Memoranda až dole
  [url]https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/...Automaticky kráceno

  99999

 6. vilon napsal:

  Cenu slobody sme zahodili do koša. Bojujeme o nepodstatné veci.Keby títo, čo pred 70 rokmi žili, vedeli ako sme do-mr-dali budúcnosť, zastavili by sa pred Kijevom.
  https://www.facebook.com/events/306449017780807/?ref=newsfeed

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!