BOMBA: CDC a FDA znehodnotily “covidový” testovací protokol použitím lidských buněk ve směsi s fragmenty viru běžného nachlazení… PCR testy tedy detekují pouze obyčejné nachlazení

hrrAKTUÁLNÍ SITUACE KE 30. ČERVENCI 2021: CDC A FDA ZFALŠOVALY TESTOVACÍ PROTOKOL NA COVID POUŽITÍM VIRU BĚŽNÉHO NACHLAZENÍ

(Natural News) Podle šokujícího odhalení, s nímž přišel Dan Dicks z Press for Truth (Kanada), dokument FDA připouští, že CDC a FDA se spolčily za účelem navržení testovacího protokolu na covid-19 s použitím lidských buněk ve směsi s fragmenty viru běžného nachlazení, neboť neměly k dispozici fyzické vzorky takzvaného covidového viru SARS-CoV-2 .

Bez fyzického referenčního materiálu používaného pro kalibraci a důkaz má test ve skutečnosti nulovou vědeckou hodnotu. PCR analýza založená na tomto protokolu je tedy vyslovený podvod, když jako “pozitivní” na covid označuje lidi, kteří mají pouze nepatrná množství fragmentů RNA jiných coronavirových kmenů cirkulujících v jejich krvi.

Dokument FDA, který je k dispozici na webové stránce FDA.gov website, je nazván “Panel pro RT-PCR diagnózu coronaviru CDC 2019-Novel (2019-nCoV) v reálném čase.” Dokument překvapivě připouští (zdůraznění autorem):

Jelikož v době vývoje testu CDC nemělo k dispozici kvantifikovatelné izoláty viru 2019-nCoV  ana této studii se ještě pracovalo, testy navržené na detekci 2019-nCoV RNA se zkoušely pomocí charakterizovaného materiálu in vitro transkribované RNA úplné délky (N gene; GenBank šarže: MN908947.2) se známým titrem (počet kopií RNA /µl), vsazeného do média, skládajícího se ze suspenze lidských buněk A549 a virálního transportmího média (VTM) za účelem napodobení klinického vzorku.

Jinak řečeno, neměli žádný covidový virus, pomocí něhož by vyvinuli a kalibrovali test, a tak namíchali koktejl z lidských buněk a fragmentů RNA viru běžného nachlazení, který potom pojmenovali “covid.” Sekvence GenBank, na kterou se odvolává tento odstavec,je prostě definice digitální knihovny, označená jako “covid”, která však ve skutečnosti není založena na reálném podpůrném referenčním materiálu.

Proto žádný lékař ani výzkumník neizoloval “covid” od žádného nakaženého symptomatického pacienta. V důsledku toho ani žádné laboratorní přístroje nemohly být kalibrovány na skutečný covid, a testy jsou jednoduše založeny na digitálních knihovnách, pro které CDC a WHO prosadily označení “covid” .

Testy PCR pak byly nastaveny tak, aby vyhledávaly tyto genetické sekvence z vytvořených digitálních knihoven, což znamená, že celé toto schéma představuje začarovaný kruh obskurní vědy bez jakéhokoliv základu ve fyzické realitě.

 

Proč laboratoře nepochybně nemají pro kalibraci přístrojů k dizpozici žádný certifikovaný referenční materiál na covid?

Jsem zakladatelem a majitelem analytické laboratoře, která rutinně provádí kvantitativní analýzy kontaminantů potravin, poskytuje vysoce přesné výsledky analýz pesticidů, herbicidů a těžkých kovů. Vždy, když provádíme laboratorní analýzy, kalibrujeme přístroje na známé fyzické vzorky zvané “vnější standardy”, nebo “certifikovaný referenční materiál.” (CRM)

Kterákoliv laboratoř si může nakoupit CRM na rtuť, arzén, glyfosát, a dokonce i na salmonelu. Například Biosisto uvádí CRM na různé kmeny salmonely. Laboratoře si mohou nakoupit tyto referenční materiály, a používat je na kalibraci svých přístrojů. V důsledku toho jsou jejich analýzy založeny na fyzických, v reálném světě se vyskytujících vzorcích rafinovaného materiálu. Tyto CRM pak musí být dohledatelné ze strany NIST (Celostátního ústavu pro normy a techniku), aby se dosvědčil jejich původ a autenticita. Všechny CRM jsou proto označeny číslem šarže a datem expirace.

Zatímco si laboratoře mohou nakoupit referenční materiály pro mikroorganizmy, těžké kovy, pesticidy a pod. - což jsou všechno fyzické materiály - pátral jsem široko daleko, a nepodařilo se mi najít žádné certifikované referenční materiály na SARS-CoV-2, a dokonce ani na jeho oslabenou, neživou verzi. Pokud mohu říci, zdá se, že na kalibraci přístrojů a pro testovací protokoly kontroly kvality nejsou k dispozici žádné fyzické vzorky izolovaných virů covid.

Aby bylo jasno, netvrdím, že viry neexistují , a je docela jasné, že Wuhan Institute of Virology se spřáhl s takovými, jako jsou Fauci, Daszak, NIH, Baric a další, aby vyvinul spike protein použitelný jako zbraň. Avšak spike protein není virus jako takový. Je to prostě toxická nanočástice, která se dá masově syntetizovat, a potom vypouštět ve městech, nebo přidávat do vakkcín a vstřikovat v rámci imunizačních protokolů.

Významnou otázku o tom všem kladu ve videu natočeném mým špionem v jedné vědecké laboatoři. Video přináší další podrobnosti, z nichž se vám zatočí hlava. Zejména, jestliže “covid-19” je skutečný virus, který se dá izolovat, proč nepochybně neexistují žádné fyzické referenční materiály na kalibraci přístrojů na detekci coviduA proč se žádné takové materiály nepoužívají při vývoji PCR testovacích protokolů schválených FDA a prosazovaných CDC?

 

CDC vyrukovalo se svým vlastním podvodným PCR testovacím protokolem na covid, což svědčí o tom, že nedokázali rozlišit covid od chřipky

Co zvyšuje záhadnost celé věci je skutečnost, že CDC právě vyhlásilo  “laboratornípoplach,”ohlašující jejich záměr do konce tohoto roku stáhnout chybný PCR testovací protokol z oběhu. V rámci tohoto oznámení připustili, že aktuální PCR test - tentýž, který výše citovala FDA, a který byl vyvinut bez jakýchkoli fyzických vzorků pro potřeby kalibrace na covid nedokáže rozpoznat rozdíl mezi chřipkou a covid.

Z dokumentu CDC:

V rámci přípravy na tuto změnu doporučuje CDC klinickým laboratořím a testovacím pracovištím, která používají test CDC 2019-nCoV RT-PCR, aby zahájila přechod na jiný test na COVID-19, schválený FDA. CDC vybízí laboratoře, aby zvážily přijetí multiplexní metody, která může usnadnit detekci a diferenciaci virů SARS-CoV-2 a chřipky.

Proč by mělo být důležité odlišit covid od chřipky?

Protože, jak se zdá, případy chřipky v roce 2020 téměř zmizely, jelikož chřipka byla kvůli chybnému testování klasifikována jako „covid“.

“Procento pozitivity na chřipku se snížilo o 64% (p = 0,001) a denní počet případů chřipky poklesl v 5. až 9. týdnu epidemie v roce 2020 odhadem o 76% (p = 0,002), v porovnání s předcházejícími léty” uvádí CDC v roce 2020.

V důsledku toho zdravotní instituce přesunuly všechny lidi, kteří by normálně byli diagnostikováni s nachlazením nebo chřipkou, do kategorie “covid”, aby uvedly do chodu masovou hysterii, která by přiměla lidi k očkování s toxickými částicemi spike proteinu, a způsobily tak vlnu paniky ohledně varianty „delta“, která se do značné míry vyskytuje mezi očkovanými jedinci.

Z tohoto místa se odvíjí plandemický podvod, a tiká přesně jako dobře namazané hodinky: Lidé jsou z vakcín nemocní, jsou potřebné další a další dávky vakcín, které udržují nemoc v chodu. Začarovaný kruh nikdy neskončí, dokud pachatelé nebudou pozavíráni a moudří lidé si neuvědomí, že jsou vystaveni podfuku.

CDC právě zveřejnilo vědecký dokument, který celý podfuk potvrzuje. Kliknutím sem zobrazíte soubor PDF na našich serverech.

Má název „Vypuknutí infekcí SARS-CoV-2, včetně průlomových infekcí způsobených vakcínou proti COVID-19, v souvislosti s velkými veřejnými shromážděními v okrese Barnstable, Massachusetts, v červenci 2021“ a šokujícím způsobem připouští, že 74% infekcí se vyskytlo u plně očkovaných lidí (tj. Těch, kdo absolvovali dvojitou dávku).

Během července 2021 se mezi obyvateli státu Massachusetts vyskytlo 469 případů COVID-19 v souvislosti s několika letními akcemi v jednom městě v okrese Barnstable; 69 % obyvatel státu Massachusetts bylo zaočkováno. Přibližně tři čtvrtiny (346; 74%) případů se vyskytly u plně očkovaných osob (tj. těch, které absolvovaly dvoudávkový cyklus vakcíny mRNA [Pfizer-BioNTech nebo Moderna], nebo dostaly jednu dávku vakcíny Janssen [Johnson & Johnson] 14 dní před vystavením infekci).

Jak vidíte, skutečnou pandemii představuje vakcína. Právě vakcína šíří spike protein a falešné testy PCR poskytují palivo k udržení masové hysterie.

Více podrobností o tom všem v dnešním výbušném podcastu přes Brighteon.com:Brighteon.com/dfb235d4-f0d6-4d7d-af06-d1f4e391c4f5
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!