P.C.Roberts: Do Ameriky vchází tyranie. Zbraní proti Covidu koncentrační tábory?

3a62e887-0e35-4fac-b472-224326afabf3Zprávy o nepříznivých důsledcích současné pandémie, kterými jsou onemocnění a úmrtí právě těch lidí, kteří se v obavě z těchto důsledků nechali očkovat, se šíří po celé zemi, a Big Pharmy se začínají zmocňovat obavy, zda se jí podaří naočkovat každého ještě dříve, než její vakcinační podvod bude odhalen. Ty obavy lze vypozorovat z toho, jak se zdravotní estabilishment USA ve spolupráci se všemi americkými presstitutkami snaží v lidech strach z onemocnění Covidem stále víc a víc zvyšovat.

V minulých dnech Pentagon ohlásil, že očkování proti Covidu je povinné pro všechny příslušníky amerických vojenských sil: https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/pentagon-to-require-covid-19-vaccine-for-troops_3940392.html?utm_source=News&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-08-09

A idiot v Bílém domě s tím samozřejmě souhlasí: „Očkovací program umožní příslušníkům naší armády zůstat zdravými, ochrání to i jejich rodiny a zajistí, aby naše vojenská síla byla připravena zasáhnout kdekoli na světě“. Nu a jelikož vakcíny prokazují svou toxicitu nejvíce na lidech mladých, budeme mít armádu nemocných a umírajících, která nebude schopna zasáhnout nikde.

Bidenovo prohlášení stejně jako nová politika Pentagonu, jsou ostatně nesmyslná i jinak v každém směru. Důkazy z celého světa prokazují, že tzv. Delta varianta Covidu se nejvíce prosazuje u osob plně očkovaných. Jaký pak je smysl povinného očkování v armádě a též všude jinde, když vakcína nechrání, ale naopak způsobuje smrt a další vážná zdravotní ohrožení? A jak je možné, že americká „supervelmoc“ má prezidenta a ministra obrany, kteří nedokáží spočítat kolik je dvě a dvě?

Ale ne dost na tom. Právě se dovídáme, že vládní agentura CDC (Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí), navrhla plán na ochranu „vysoce rizikových“ lidí, kteří mají být přemístěni do táborů tzv. „zelené zóny“, v níž budou mít se svými rodinnými příslušníky minimální kontakt. Nabízí se otázka. Kdo bude označen za lidi „vysoce rizikové“? Logicky jsou jimi starší lidé, ale vakcinační propaganda jako vysoce rizikové definuje osoby neočkované. Takže je to jasné. Tábory budou pro neočkované. Budete-li se se tedy chtít táboru vyhnout, nezbývá vám nic jiného, než se nechat naočkovat.

NE, tohle není žádná konspirační teorie. Zde je dokument vládní agentury CDC, převzatý z jejího webu: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/global-covid-19/shielding-approach-humanitarian.html

Proč ten přímo zoufalý tlak na očkování všech, když důkazy praví (a uznává to i CDC), že toto očkování nechrání proti variantě Delta a další podobné varianty jsou na cestě? A když navíc máme důkazy i o tom, že vakcíny ohrožují či oslabují lidskou plodnost: https://rumble.com/vkopys-a-pathologist-summary-of-what-these-jabs-do-to-the-brain-and-other-organs.html

Je to jasné: Tahle agenda neslouží lidskému zdraví. Vir Covid, zafinancovaný Faucim a na jeho objednávku vyrobený ve Wuchanu, přinesl Americe tyranii a zabil či poškodil zdraví milionů lidí na celém světě.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2021/08/10/tyranny-comes-to-america-cdc-proposes-concentration-camps-as-a-covid-measure/
12 Komentářů k P.C.Roberts: Do Ameriky vchází tyranie. Zbraní proti Covidu koncentrační tábory?

 1. .lak napsal:

  Ze zvědavce
  dnes 2021-08-11 08:56:14
  Od lesa
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2001:67c:2628:647:12::4f.?.?.?
  Normálně no ano IDIOTI čekají že se lidi adaptují na jedy proti neexistujícím virům protože to jsou zbytky mrtvých tkání kterých se tělo zbavuje. A píchnou jim protijed. A vždyť pfitzer sám řekl že nemá všech 200. komponent na dodávku vakcoše. Co to ve vás může udělat až se přestanou tlouct protijedy. Můžete zkusit ale nemusíte roztrhnout držku každému usměvavému dr. cvachovi až z vás zas bude dělat debila.

  A teď vážně

  Po pivu rostou prsa

  https://www.bety.cz/image.ashx/50788/3231303830353130303333362d7368757474657273746f636b5f313134353330353135342e6a7067/640/480
  ale ne ženám. :lol:

  • .lak napsal:

   Čeká někdo snad něco jiného když svět přebere právnická "osoba moloch korporace?

   Ještě lidé budou asi hořekovat po železné oponě a schopných ji zvednout proti upírům a horších. :-(

   dnes 8:06
   RE: Jsme v pasti, celé lidstvo a cesta z ní není vidět!
   ping789 31.?.?.? Reakce na 390671
   proč ? protože biologická podstata pavlovových reflexů je společná živému světu živočichů , což třeba zná každý rybář ve formě tzv. zakrmování, tak se kupříkladu celý svět homo změnil v rybník s mnoha způsoby zakrmování, aby byl dobrý lov, jedinci s vhledem tu masu kaprů, tolstolobiků, candátů a dalších plácajících se u zakrmovadel , nemaji šanci ovlivnit, mohou pouze zděšeně přihlížet, podstatu biologie druhu změnit nelze, lze ji však využit skvěle ve prospěch parazita, čehož jsme svědky v dosud neobvyklém měřitku

   390693

 2. Kateřina Skovaná napsal:

  2021/08/11

  MINISTRY- Lies Lies Lies https://www.youtube.com/watch?v=lkDQPAxqiZQ

  • proud napsal:

   Nezdrava debilarna s nizkejma frekvencema.............jak jinak ze,svy k svymu...............navic sis splet forum.....

 3. .lak napsal:

  Klaunové a kašpaři s rolničkami se činí, vk ucintá mikrofon bez odpovědi jako vždy, eš, 11.08.2021 14:18:23
  https://www.youtube.com/watch?v=P3U87-Hu534

 4. .lak napsal:

  Asi je to plácnutí do vody protože slabikářové to nedají.

  mazlíci
  Svět peněz připravené eskapády úžerů má své otroky v podobě budulínků kteří se svou deviací nikdy neuhnou z cesty nehledě konce covidbussinesmanů, opravdu? A oni to dobře ví. Jak odbudulínkovat? Volby a volit lidi a ne kapitál, ten vám nic nedá ale zcela odnepaměti naopak.
  …jak někdo začne smrdět penězi na dluh ciziny, zbavte se ho

  0 OdpovězUpravSrp 11, 2021 22:10

  https://aeronet.cz/news/udelali-jsme-chybu-spike-protein-ve-vakcinach-proti-covid-19-je-nebezpecny-toxin-ktery-cestuje-po-celem-lidskem-tele-a-vyvolava-krevni-srazeniny-v-zavislosti-na-casove-ose-a-stavu-lidskych-cev/

 5. Maroš napsal:

  Dovolím si rekapituláciu, ako sme sa dostali do stavu "keď polovica národa chce dovliecť do koncentráku tú druhú polovicu"

  1/ Čaputová - "Vakcína je sloboda!" - "Aby sa ľudia na Slovensku nebáli umierať!"

  2/ Infovojna.sk - Norbert Lichtner, Uhrík z ĽSNS, Fico a jeho troll Blaha, v ČR Lubomír Volný /"Je mu to volný!"/, tzv. právnici proti vláde - Weis, Krajníková, známi lekári "alternatívy", známi "alternatívni" politológovia, známe alternatívne weby - SVCS napr., vrátane Badatela, známa tolerovaná opozícia - problém pufrujúci kanalizujúci trolli - VŠETCI JEDNOHLASNE drukovali a dodnes drukujú za slobodnú voľbu vakcinácie!

  3/ Od samého začiatku som bol jednoznačne PROTI VAKCINÁCII, pretože poznám genocídne ciele a som proti tomu, aby Slovákov - myslené tu narodených bielych Slovanov bolo v roku 2100 len polovica! 1/2!!!
  Pretože v pláne je a prebieha - nútená výmena obyvateľstva podľa Kalergiho plánu doboha! Ale o tomto "alternatíva nevie", takže je nakoniec možné - ZO ŠVAJčIARSKYCH KONŠPIRAČNÝCH ZDROJOV, podľa ktorých má byť na Slovenskú 15 miliónov nových obyvateľov-imigrantov, že "to s nami pánmi OBČANMI nebude až také zlé", akurát jeden Slovák či Maďar bude mať štyroch farebných a moslimských spoluobčanov! V Babylone EU!

  Ale koho to serie! A stačil by jeden jediný argument alternatívy - nedopustiť poškodenie polovice genómu národa - VY ALTERNATÍVNI A ALTERNUJÚCI IDIOTI - a teda nebojovať za slobodu vo vakcinácii, ale bojovať PROTI VAKCINÁCII VÔBEC!

  Takže vaše možno len nekonceptuálne myslenie - ak nie zámerne, tak vďaka vašej konceptuálnej negramotnosti "intelektuálov" stáda URČITE - ste nás - presne podľa plánu globalistov, ako globálne aj u iných národov - priviedli do stavu, keď polovica národa chce dovliecť do koncentráku tú druhú polovicu!!! Pretože vy hovädá uvažujete ako hovädá a snažíte sa vystrčiť pre svoju záchranu "obetných baránkov" predátorom, aby ste vy, tie "schopnejšie" hovädá nejaký čas prežili vo vnútri stáda! Teda!

  Absolútna neznalosť reaktívnej psychológie, keď manipulátor vyžaduje povinnú vakcináciu, čipovanie, značkovanie, patentovanie, eutanáziu - a nazýva to slobodou - "intelektuálny" idiot začne kričať, že chce slobodu výberu - ako na trhu výber z vecí, pretože sám - z podstaty veci - rozmýšľa ako VEC - stotožnená s vecou!
  Vec, ktorá z podstaty veci nevie, nedokáže predvídať - ani na šikmej ploche - kde sa onedlho ocitne!

  Od samého začiatku váš "boj" za slobodu vo vakcinácii je zištný a podmienený a zbabelý, a pred Bohom ste rovnako vinní, ako strojcovia tejto genocídy!

  "Vážení" hore spomenutí - nesiete plnú intelektuálnu zodpovednosť za ničnerobenie nazývané sloboda výberu - pri poškodení genómu národa! Ste rovnakí intelektuálni idioti, ako tí kaviarenskí idioti, resp. ako tí kaviarenskí idioti z 30. rokov minulého storočia, vysedávajúci v bielych elegantných oblekoch s koketnými dámami s cigaretovými pipasármy /dnes už rovno fajčia porno kokoty/, a vtedy všetci v presvedčení, že po WW1 už nič také zlé, čo rozjebe nielen ich kaviarenské stoly /Symbolika DNEŠKA vás dobehla - kaviarenský apartheid a lockdown!/ - nenastane, že WW2 rozjebe životy miliónov ostatných ľudí na svete! Preto vás sofistikovaní predátori nemilosrdne dorazia tiež! Aj keď prví - vďaka VÁM - pôjdu na jatky tí "neintelektuálni" idioti - často vaši príbuzní a priatelia. Dopíjajte - účtujúci čašník prichádza! Zubatá!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!