P.C.Roberts: Ameriko, odpočívej v pokoji

GettyImages-1231011102-e1615249595984Mark Twain, americký autor, kdysi velmi uctívaný, v současnosti však coby autor fašistického Huckleberryho Finna svržený do paměťové jámy (odkaz na Orwellův román 1984 – pozn. LM), se vždy stavěl proti vedoucí úloze Ameriky a upozorňoval své krajany na to, že jejich touha cizí dobývat a podmaňovat americkou republiku jednou zničí. A doslova napsal toto: washingtonské zašlapování bezmocných v zahraničí naučí Američany pohlížet s apatií na to, až se totéž bude odehrávat i doma. A Američany, kteří tak aplaudovali ničení svobod jiných národů, potká nakonec stejný osud.

Problém s Američany spočívá v tom, že ze svých pohrom nacházejí poučení vždy, když už je pozdě s tím cokoli dělat. Dnes je např. lží nazývat Ameriku Spojenými státy, protože naše země Spojenými státy není a je státy nespojenými. Státy modré (většinově obývané Demokraty), jsou jedním národem. A státy červené (většinově obývané Republikány), jsou národem jiným. Modré státy se dnes pokoušejí vsadit do vězení dřívějšího prezidenta a spolu s ním i 535 jeho příznivců, kteří se na jeho podporu shomáždili 6.ledna před Kongresem. Trumpovi příznivci jsou označování za povstalce a „domácí extrémisty“. Kteréžo jednání nazývá idiot z Oválné pracovnu „sjednocováním země“.

Země je totiž všechno jiné, než země sjednocená. 66 procent Republikánů amerického jihu a asi polovina Demokratů ze západního pobřeží se chce od nespojených států odtrhnout: https://www.rt.com/usa/529285-republicans-southern-us-secede/ 

Demokraté z modrých států považují bílé Američany za „systematické rasisty:, jejichž DNA je nutí jednat jako „bílí supremacisté (radikální rasisté), a utlačovatelé „lidí barevných“, jimiž jsou míněni černoši, ale nikoliv Asiaté, kteří jsou prý rasisty taktéž, protože v mnoha oborech předčí lidi černé.

Toto je Amerika dneška. Americký národ už neexistuje. Národ vyžaduje homogenitu čili stejnorodost. Nic takového ovšem v Americe není a to ať už v kulturním, ideologickém či rasovém smyslu. Amerika je Babylonskou věží a ničím jiným. A až Rusko, Čína a Irán vyloží karty, kdo jim na jejich výzvu odpoví? Zdémonizovaní lidé bílí? Nebo utlačování lidé barevní? Anebo utlačovaní homosexuálové a lidé pohlaví neurčitého? Anebo utlačovaní hispánci: Anebo utlačované feministky?

Kdysi, ještě jako redaktor deníku Wall Street Joournal, jsem recenzoval knihu jistého historika, který psal, že k vítězství barbarů nad Římem přispěl fakt, že římští občané měli větší hrůzu z násilí své vlády než z vlády barbarů, a proto barbarům otevřeli brány města.

Se vším svým povídáním o domácích teroristech se zdá, že právě z něčeho takového má Washingtoni strach největší. Vlastenci pohlížejí totiž na Washington jako na nepřítele a stávají se tak jednou z dalších hrozeb, kterým dnes sídlo americké vlády čelí.

Demokraté z New Yorku zkonfiskvali právní oprávnění Rudy Giulianiho, a to proto, že bránil prezidenta Trumpa, a soudu předložil podepsaná čestná prohlášení o volebních podvodech ve volbách minulého roku.

Který skutečný Američan může podporovat vládu až takto korupční?

Jestliže debilní sionističtí neokonzervatisté, kteří zalidnili nelegitimní Bidenův režim, nás dostanou do války s Ruskem, Čínou či dokonce i s Iránem, je s námi konec.

V průběhu celého svého života jsem pozoroval pozvolnou destrukci své země. Mohl bych to popsat v detailech rok po roce, ale neučiním to. Mladí si toho úpadku nejsou vědomi. Narodili se do morální, politické a právní neřestnosti a zpustlosti, které vnímají jako cosi normálního, protože nic jiného neznají. A věří tomu, že jsou víc napojeni na realitu, než já. Mladí neprožili minulost a nemají tudíž představu o tom, co všechno bylo už ztraceno.

A sebejistí ve své nevědomosti kráčejí do destrukce. A země jde s nimi.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2021/08/05/america-r-i-p-3/ 

 

 

 
3 Komentářů k P.C.Roberts: Ameriko, odpočívej v pokoji

 1. .lak napsal:

  Poslední dobrý američan by mohl být v nové sezóně tajvanec. :lol:

  Ale to jsem odbočil.
  Skepse
  Přesně tohle mě vytáčí v posledních dnech. Už od zveřejnění prvního varování SVS na etylenoxid v polských filetech ze sleďů. Taky jsem přesvědčená o tom, že v těch tyčinkách něco je. Každý, kdo to měl někdy v nose, tak ví, že je tam něco nepříjemného cítit a ta pachuť přetrvá delší dobu. Můžou tvrdit o odvětrání co chtějí, ale proč tedy neudělají rozbory v laboratoři a neověří, zda na těch tyčinkách nezůstává etylenoxid? Takové řeči o odvětrání a dezinformacích jsou k ničemu, pokud to nepodloží důkazy. Tak jak se zkoumají potraviny, tak by měly být v laboratoři prověřeny ty špejle, jestli je v nich nějaký EO a jestli ty hodnoty nepřekračují dané normy, kterými se v těch vysvětleních ohánějí.
  Veterinární správa dělá svoji práci a prověřuje potraviny, které jdou k nám na trh. A špejle z Asie, které se strkají lidem do nosu, nekontroluje vůbec nikdo, protože za ro odpovídá výrobce, který přece prohlásil, že je všechno v pořádku. Hnus!
  Pěkný den všem slušným lidem.
  _____________

  .. vypadá to že covid businessmani nic nenechávají náhodě
  https://orgo-net.blogspot.com/2021/04/vysledky-covid-testu-jsou-predem-urceny.html
  a činí se k velkému resetu schwaba který řekl že lidé nebudou mít nic a budou dokonale šťastní. A tam biblické "blahoslavení chudí duchem" má jasné kontury.
  https://otevrisvoumysl.cz/davos-agenda-2021-velky-reset-ursula-von-der-leyenova-klaus-schwab-kdo-jsou-skutecne-my/

 2. sova napsal:

  "Americký národ už neexistuje. Národ vyžaduje homogenitu čili stejnorodost. Nic takového ovšem v Americe není" - a nikdy nebylo.
  Americký národ dosud ani neexistoval. USA zatím vždycky byly nehomogenní směskou všemožných národností a vytvořit vlastní historii, tradice, zvyky a "národní povědomí", na to je nějakých necelých 400 let málo.
  A migrací se do toho "tavicího kotle" přidávají další nežádoucí ingredience a příměsi.

 3. .lak napsal:

  Se mi zavřou dva prohlížeče naráz, asi tomu ukousnu display.

  Něco pro splašený trubky i hydroholiky tyjoretiky dydlace. :lol:

  byg bosch****-írna, musel jsem se jít podívat kolik tam hvjezdiček

  https://hledani.rozhlas.cz/iradio/?query=modli+se&reader=&stanice%5B%5D=%C4%8CRo+Vltava&porad%5B%5D=
  http://czech.cri.cn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!