NAŠE SPOLEČNÁ TEČKA – VÝZVA VŠEM: Prokažte nám hypotézy o viru Sars-Cov-2!

resetheus2

• Stačí vám konsenzus a notorieta jako důvod k omezování vašich práv, svobod a důstojnosti?
• Kdo ověřuje vědeckou platnost informací přicházejících ze zahraničních organizací jako je WHO či CDC?
• Kryjí odpovědné orgány státní správy, vědecké instituce a jednotliví odborníci vědecký podvod?

Máme jedinečnou příležitost chtít všichni jednu a tu samou věc. Znát pravdu. Odpovědné orgány musí doložit důkazy ke svým opatřením a nám nezbývá jiná možnost, než je k tomu přimět společně!

Podpořte výzvu zde: https://www.petice.com/prokazte_nam_hypotezy_o_viru_sars-cov-2_znaleckymi_posudky_a_kontrolnimi_experimenty

Děkujeme za podporu!
resetheus.org
34 Komentářů k NAŠE SPOLEČNÁ TEČKA – VÝZVA VŠEM: Prokažte nám hypotézy o viru Sars-Cov-2!

 1. Jochen napsal:

  Vyzvama si soudruzi ve vedeni vydrou zadek a ještě před tím se tomu hezky zasmejou nad svoji vkladní knízkou! Dokud se ta verbež nepochytá a neodsoudí ke ztrátě majetku cele rodiny a trestu nejvyššímu, budou se vám šklebit do ksichtu a pichat Vám kdovíjaky sracky! Sorry jako!

  • proud napsal:

   Koho mas za ne? ........a kruh se uzavira,ze?!!! Stejnou verbez,v tom to totiz neni,prilezitost dela zlodeje,zvlast kdyz ti shora daji vybrat,nebo si snad myslis ze svetovy vlady jsou "svrchovany"?? Vyvedu te z omylu,ani Americka,nebo Ruska ne! Natoz nasi panackujici outapkove.Reseni je jinde a jiny!

   • Eschatolog napsal:

    rychle jsi tu namlel hromadku hoven soudruhu, vemte se s Korálem za ruku nechte si podepsat od vudce knihu "Bude líp"

    • proud napsal:

     Ses blbej a zeres hovna,soudruhu.

    • proud napsal:

     Bez do politiky,hodis se mezi ty otroky.......jsou uplne stejne pitomy,s jednim rozdilem,co je nechaji nakrast,to maji,ty mas jen diru v kapse,pruvan v makovici a blby kecy.

    • kalina napsal:

     Je třeba mít stále na paměti, že všechny tyto "konspirační" a "protisystémové" weby jsou součástí zpravodajského prostředí a jejich intelekt je setrvale udržován na tak potřebné níži, aby neuškodil žádné ze stran. Bylo, je a bude.

  • roman napsal:

   souhlasím,tahle situace se nedá žádným způsobem obejít,přeskočit,nebo ,nedej bože podlézt... tohle se musí odstranit,vyčistit,ošetřit a pak sláskou vytvořit zcela nový mírumilovný systém spolužití... toť vše

 2. .lak napsal:

  Trošku mne nahžhavilo že liják mi vyhodil net. :lol:
  Hledat tam když mazal mizí příspěvky nehodlám.

  mazlíci
  Plastelíny, což o to ale dělají ji z vás s naprostou samozřejmostí. Ale oni to podlokajníci mají v genech, ale o to hůř protože sluha je nejhorší “pán.

  Pokud přemýšlíte v intencích hmoty trh vás vždy a všechny dorazí. Chybí vám cesta a únik ze zmaru a je to co dělají teď deepstatisté s fed em v posledních křečích bidetova strašidelného hradu primitivů a oni aktivitu nehodili k životu ale syslení pokud možno statků ukradených jinde dnes už magory typu pepka vyskoč. A melou v pindostanu z posledního protože už nemají kvalifikované piráty. To že falze flagisty zrušili web který dokazoval že jich už není ani 100 mega to je pro každého karbaníka jasná zpráva. A ještě to měnící se složení obyvatel. Prostě ti ohavní násilníci, jejich elita odvezených němců s plány po válce teď jede s mengeleho divizí brutální boj. A už si protřete oči a přehlídněte rušivý balast zdánlivého konce studené války. Zpitoměli jste komplet a chcete tedy hrát hru která s pravidly pro inkluzy aktuálně nejede. No já vím že seladony kafíčka v křesle to musí bolet a vzdávat se zažitých iluzí po dekády bolí. Dovedete se obecně soustředit na detaily ale ta chandra která je hozená na vás s koulí na noze orientace pomateného feťáka s vrahy apartheidu dementní ameriky vám uniká, děti.

  Neskoušej to strkat do překladače pokud tomu nerozumíš, překlad z 60 000 obratu do 8t. ti vykvajzne pitomost kardinální, moulo.
  https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

  0OdpovězUpravSrp 16, 2021 0:40

 3. .lak napsal:

  Vy taky uvěříte fšemu.
  To je hrozný zoo. Víte co je to vzorová vovce? To je kráva s očima na rohách a ještě to má slintavou tlamu. Tohle jsem potkal včera a ve snu. Konec hlášemí a můžete jít tržit, blumy. Musím po ránu rozhýbat klávesnuci, se mnou je to o poznání větší anabáze šejkpírovského střihu svjetového dramatu. . :lol:

  • Eschatolog napsal:

   vaše poezie mi konvenuje, nicméně pani Kamala a jeji kolektiv si dali velkou práci se svržením starých bohů avšak neposkytli davu nového boha ( rozum za boha prohlásit nelze neb je to nehmotný strašák ) hrozí jim tedy osud Amenhotepa IV. včetně nepochopeni až zatracení televizním davem (a digitálním klérem), který jest ve věčné demokracii nejvyšším arbitrem všeho sám pro sebe , stejně jako zdejší pr_oud tutaj

 4. .lak napsal:

  konzerva
  Fstejte se nic se Vám nestane.
  https://ic.pics.livejournal.com/colonelcassad/19281164/2920865/2920865_900.jpg
  I pejsci letěli...
  https://ic.pics.livejournal.com/colonelcassad/19281164/2920233/2920233_900.jpg
  1 OdpovězSrp 16, 2021 17:00

  Návštěvník
  mazlíci
  Na mou duši na psí uši, vidím raušku. To je hrozný s těmi feťáky oxidu ukličitého a oxidu grafenu. A děti skousne už 3. minutové nasazení dilda na biologické vyšinutí z metabolismu. Vím že to víte ale nějak vám je to jedno vychovaní. Blbě

  0OdpovězUpravSrp 16, 2021 18:46

 5. argentaurum napsal:

  celá agenda covidu sars cov.19 je postavená na nelogizmoch,politickej agende a celé to je zastrešené pod hlavičkou najrizikovejšej časti medicíny a to v SǓKROMNOM SEKTORE vlastnenom preverznými a nechutne bohatými "elitami".Akonáhle sa do medicíny,zdravia a zdravotnej sterostlivosti začnú tlačiť nechutne bohaté kreatúry,má ľudstvo zarobené na gigantický problém,ktorý nielen,že môže skončiť ako depopulačný program,ale zákonite aj musí,nakoľko početnosť ľudstva a ekonomika spolu priamo súvisia.Nie je nijakým tajomstvom,že sa už 20 rokov potácame v kríze,nakoľko ekonomika bola postavená na chybných základoch,presnejšie-západ veril,že sa Rusko rozpadne a zachráni sa na jeho zdrojoch,dočkal sa však groteskného protikladu.Rozpútanie vojny vzhľadom na termojadrový arzenál mnohých krajín nehrozí,teda zostala posledná možnosť,ako zredukovať premnožené ľudstvo vzhladom na spomenutú havarovanú ekonomiku.Teda vytvoriť hrozbu,ponúknuť "riešenie" v podobe "vakcín",samozrejme experimentálnych sa obsahom,ktorý bude napádať a neutralizovať reprodukciu u ľudí a zároveň im podpíli imunitu natoľko,že to ich imunitný systém oslabí tak,aby mali radikály a rôzne autoimunitné ochorenia voľnejší priebeh.Problém vyriešený.Aby ste pochopili pochody sociopaických oblúd,premýšľajte ako sociopatická obluda a uvidíte viacero vecí,ktoré ste doteraz považovali ako nemožné.

  • argentaurum napsal:

   "elity" sú generácia po generácii čím ďalej,tým viac zdegenerované a nemyslím tým fyzicky,čo je prirodzené vzľadom na ich incestné a príbuzenské parnterstvá,ale hlavne strácajú ľudskosť a ľudské emócie,ktorými beztak pohŕdajú,ich bohatstvo a moc im dáva falošný pocit,že sú čímsi viac,hoci sú z tej istej hmoty,dýchajú ten istý vzduch a na konci ich čaká tá istá smrť,zanechajú však po sebe potomstvo,ktoré hoci má najlepšie vzdelanie a vedomosti,je totálne emočne ploché,ľudský a emocionálny odpad neschopný myslieť a konať ako človek.Degeneráciu dokumentuje taký vtip:Najbohatší lord má syna,ktorý bude mať zajtra 18 rokov,teda plnoletosť.Príde za ním a hovorí:Synak,zajtra je tvoj deň,praj si niečo,splním ti to.Aaale otec,veď ja mám od teba všetko,všetko máme,nik iný nemá čo my,teda ani nie je..synak vravím čo chceš,splním to!Vieš čo otec,12 obesených černochov,nech je sranda.Na druhý deň synček vstane,zívne,ide k oknu a vidí,že 11 ich už visí,práve vešajú 12-teho.Otec mu od šibeníc kričí:Synček,otvor okno!Synček ho otvorí a lord dá povel, jeden pomocník podkopne černochovi stoličku,druhý mu chytí nohy a černoch spustí:Happy birthday to you...

 6. .lak napsal:

  kopie odsud se sekla, vyzíři dokončení

  No jen nevím jestli výpalníci se vzdají kšeftu či budou jako normální gansteři zvyšovat požadavky teroristicky. Zaplatíš jednou a budou si chodit pro obulesy se stále větší chutí a samozřejmě se smát ve své povedené proxi a derivátní válce na zpauperizované, dehonestované a exploatované + zdravotní //"benefity jak ještě nevolníci klerofeudálního absolutismu expresních religiozníků možná nebyli.

  :-) https://www.youtube.com/watch?v=lOfZLb33uCg

  https://www.topcz.net/pandemie/dr-carrie-madej-transhumanismus-vakcina-covid-19-clovek-2-0/

 7. Honzo,už jsi mi nmluvil toho soroše

 8. Neblokuj me aja tia pnu seresovi poslu kdo ten virus zmaknul

 9. Byla jsem na koz foru,ale jsou to križaci a zurili hrozne pry

  Kde mas husito pásku pres mordu a to si mysliš, že te nezabijem?nnno talibanci hadra.....

 10. Nestydiš se honzo zikmunde tady zabijet me husitu,ackoli neni stredovek

  Priznej se zlocince!

 11. Zikmunde,vynalezla jsem program narodnich zajmu pnz,je to bomba!

  Cenzori smoli v kostkach strachem,jakmile vidi moje kazáni,nechces to tudy pustit?
  Jen si predstav,hned v prvnim bode je navrh noveho rezimu,ktery by nemohl krást dve tretiny mezd a druhy bod dava navodjak by slo kontrolovat ty nami zvolene zstupce,co uz odhajlovali polcejni stat,no k velkemu poteseni pna serese,ten to pry tu spiskl!
  Reknu ti hondzo,jestli me nezcenzurujes tak to praskne.
  Bude zas ohen a babicky do neho budou nosit otypky,jk to udelali na tom kob foru ktery je taky mucholapka na ohlupene obcany vlastence panem gr gr tv !!!

 12. Honzo zikmunde,viš co jsem udelala noveho?!no lide se chteji sjednocovat,

  Ale nevi na cem!tak jsemnejen dl program ale zalozila sv tj zkratk pro spolecnost volicu,kter muze mit az pres osum milionu bezmocnych volicu,holunicek no vlastencu,kteri se jeste nenucili bojovat a neciti se nikym zastoupeni a proto jich ctyricet procent nejde k volbam!
  Proto kapitlisti zridi z reubliky digitalni koncentrak a misto plynu cyklon b, pouziji mutujici viry a putinovi zakazi ten sputnik v, aby to mrelo jako mouchy a la schwab tak to naridi pry kscm,ktera ma pry jedinou starost,jak prohrat volby, prodat majetek a s pytlem penez utect do vietminu.
  Ze je to pravda admine,co?

 13. Honzo,mohla bych ti tady psat sve dohrodruzstvi

  ,jak se me vsichni trottli boji,ponevadž jsem hezka štabajzna a umim tu politiku mam v malicku,klidne bych se dala tim seresem podplatit,skoda penez pro pitomce z letne lidi se jim chechtaji,žadny program nemaji, jak dat lidem plny plat.
  Jeste na tom vydelat a lidi by rekli ten seres byl kos a mohl by pak v klidu natahnout bačkory a jeho mosazna hlava by zdobila i rude namesti

 14. Tady mel byt zobrazen program pro vsechny volice,ktery by každeho vlastence potesil!

  By bohuzel zikmundem po napsani zablokovan!!

 15. Sdeluji ctene verejnosti,že bez podpory obcnu volicu a hlavne jejich intelektalu

  Nemuze nikdy dojit k naprave,vidite to doufam vsichni a tak navrhnu vedeni,ze je treba se jenom n to zamerit!
  Solidrni stat nebo pomale umirani a vykradani!

 16. Existuje program solidarity volicu,kde ve ctvrtem bode se zada,aby se penize z koncesionrskych poplatku ktere vakrd gr tv rozdelily fifty fifty.

  Tak muze byt finncovana internetova tv weby ktere nebudou zaviset na adminech rizenych zezadu odkud bodji zbijeji cenzurou kzdeho tzv nepohodlneho diskutujiciho lezou mu do pocitce jako tady mi!
  Proto je treba nezavislost samych obcanu viz bod ctyri programu narodnich zajmu!
  Bez solidarity to nepujde a takovymi adminy zla je treba pak jen pohrdat

 17. proud napsal:

  A fakt si myslis,spammere,ze ti nekdo skoci na staronovej system s prachama a zase a opet "zastupitelama"? Porad stejnej blbec!........

 18. Dlouholety spamerr drzi

 19. Spamisto,napis proc drzis honzu zikmunda za koule branis mu te vystrelit na orbit

  Tam neni vzduch a tak se nemuzes ani tim bacilem bohacu nakazit!
  Proc se o tobe vi,že mas mezi usima žalud a mel jsi tak skredou. Babu,ze pry jsi ji radsi utopil presel n chlapecky pirtskych lgbt mensiny,kterou ted zvolime aby vybulili demokraícii.
  Povol honzovi ty koule a ti napiši progam narodnich zajmu pak se ti uvolni ty sraci i ten žalud mezi usima a my se muzeme slozit na dehet a peri at konecne pujdes do voleb v dustojnem habitu !

 20. Žalude ,vidite všichni,že se v ameru nemeli nikdy tk spatne jako za vlady putina!

  A eu trpi pod vladou calamity jane hrozne,to lejno zvolene sedmi hlasy udelálo statecnemu bundeswehru vetsi skody nez marsal zukov wehrmachtu!
  Pak mame eu mit radi,kdyz pres nase protesty nam ho s piraty robijis na sracku a kdyz jsme proti tak nam babus zavre pusu pres jeho nadrizenou s prezdivkou dira!
  Tady je shnilota ve state danskem!
  To mam sama vytahnout ze stodoly protiletdlove delo slvnou osumdesat osmicku tj hh osme pismeno v abecede a uvalit kridla piratum,jak muj fotr,ktery byl protiletdlovec?
  A ty žalude je chces volit,když to jsou zlocinci už v nazvu?

 21. Jak vsichni vidite jsem husita a prinasim pravdu proto budu upálena

  S tim jsme se tady na sv tj spolecnosti volicu uz smirili a jede a tak me vedeni vyslalo zjistovat proc u nas nejen nebyl porzen kapitalismus,ale naopak ta velke mnozstvi domorodcu skace dale na jejich speky,plati za svoje ohlupovani zadluzuje svoje deti a voli sve nejhorsi zstupitele a proc?
  Delam to i kdyz vim,ze skoncim v ohni a ohlupena babicka prinese na hrnici svou otypku drivi!
  Jsem zvedava kdy me zase poruci pan žalud svym jezuitum a strejdovi konisovi me tady maznout aby jsem se nstala nesmrtelnou jako mistrne pravdy!
  Nebyl nahodou nazev clanku
  Vyzva ke sjednoceni a spolecny zamer?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!