Dopis ministrovi zdravotnictví.

Nevážený pane Adame Vojtěchu, stará moudrost říká: „Nevstoupíš podruhé do téže řeky.“ Vy jste se jí neřídil, ale přesto to není táž řeka, ze které vás svého času „vyštvali.“ Vzpomínáte? „Nebuďte slušnej. Řekněte to jméno.!“ … Nebudu spekulovat, proč jste lháři, podrazákovi a chaotikovi znovu kývnul na funkci ministra zdravotnictví, pro kterou nemáte žádné kvalifikační ani morální předpoklady, a opět se po krk ponořil do smrdutého bahna současné české politiky. A nebudu Vás ani litovat, až si podruhé budete balit kufry… Na Vaši žádost, abych se nechal očkovat proti jakémusi viru, vyvolávajícímu respirační (?) onemocnění (na které nejlépe zabírají léky proti parazitům!), odpovídám takto:

Jak to všechno začalo:

Představte si, že se objeví nová vědecká teorie, která varuje před blížící se krizí a ukazuje cestu z potíží. Tato teorie si rychle získá podporu předních vědců, politiků a celebrit z celého světa. Výzkum je financován význačnými filantropy a prováděn prestižními univerzitami. O krizi se začne mluvit v médiích a vědecká teorie je vyučována na vysokých i středních školách.

Nemám na mysli globální oteplování. Mluvím o jiné teorii, jež se na výsluní dostala před sto lety. Mezi její příznivce patřili Theodore Roosevelt, Woodrow Wilson a Winston Churchill. Schválili ji soudci amerického Nejvyššího soudu Wendell Holmes a Louis Brandeis, kteří rozhodli v její prospěch. Mezi její slavné zastánce náleželi Alexander Graham Bell, vynálezce telefonu, aktivistka Margaret Singerová, botanik Luther Burbank, Leland Stanford, zakladatel univerzity, romanopisec H.G. Wells, dramatik G.B. Shaw a stovky dalších. Podporovali ji nositelé Nobelovy ceny. Bádání financovaly Carnegieho a Rockefellerova nadace. Kvůli výzkumu byl postaven Cold Springs Harbor Institute. Ovšem mnoho práce odvedly také Harvard, Yale, Princeton, Stanford a Johns Hopkins. Zákony reagující na krizi byly přijímány ve státech od New Yorku po Kalifornii.

Tyto snahy měly podporu Národní akademie věd, Americké lékařské asociace a Národní výzkumné rady. Říkalo se, že kdyby žil Ježíš, rovněž by přiložil ruku k dílu. Sečteno a podtrženo. Výzkum, přijímání legislativy a ovlivňování veřejného mínění ve prospěch teorie pokračovaly téměř půl století. Ti, kteří se postavili proti ní, byli překřičeni a označeni za reakcionáře netečné k realitě nebo prostě za obyčejné ignoranty. Při zpětném pohledu je překvapivé, jak málo lidí odporovalo. Dnes víme, že slavná teorie, která si získala obrovskou popularitu, byla ve skutečnosti pavěda. Krize, před níž varovala, se nedostavila. A skutky podnikané ve jménu této teorie byly pochybné z morálního i trestního hlediska. V konečném důsledku vedly ke smrti miliónů lidí.

Touto teorií byla eugenika a její dějiny jsou natolik otřesné, a pro ty, kteří se do ní zapletli natolik zahanbující, že se o nich v současné době mluví málokdy.

Celý článek zde:

http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/11258-zpolitizovana-veda-a-jeji-dusledky

 

Kdo je kdo ve světě výrobců vakcín:

Společnost Pfizer, která do ČR dodává vakcíny proti onemocnění covid-19, byla opakovaně ve světě usvědčena z úmyslných pokusů na lidech a v roce 2014 koupila firmu Baxter, která v roce 2009 málem vyvolala celosvětovou katastrofu.

Baxter je spojována se dvěma velkými skandály. K prvnímu došlo v roce 2006, když se ukázalo, že hemofilové komponenty kontaminované virem HIV byly naočkovány desítkám tisíc lidí včetně tisíců dětí. Baxter pokračoval s prodejem vakcíny kontaminované HIV i potom, kdy se skandál provalil.

Celý článek zde:

http://www.rukojmi.cz/clanky/11296-skoro-zapomenuty-skandal-v-roce-2009-dodala-korporace-baxter-do-ceske-republiky-vakciny-infikovane-smrtelnym-virem

Mimochodem, nikde v médiích jsem se nedočetl, že by ruský Sputnik V nebo čínské vakcíny měly problémy s vedlejšími účinky. Je to zvláštní, protože náš tisk a televize by si na každém takovém případě obzvláště smlsli a roznesli by jejich výrobce na kopytech…

 

Několik praktických poznatků a důvodů, proč se nenechám očkovat:

Motto:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ubohe-ockovane-deti-Zrudy-trestatvas-Expert-vi-co-detem-hrozi-673199

1. Vakcíny, které jsou k dispozici, nejsou dostatečně otestovány (EMA i SÚKL vydaly jen podmínečné a časově omezené povolení k jejich použití) a nikdo neví, jaké mají dlouhodobé účinky.

Výsledky ověřovacích testů mají být zveřejněny až v r. 2023 a miliony lidí, kteří se dosud nechali očkovat, jsou vlastně nedobrovolnými účastníky experimentu a ověřování vakcín v klinické praxi, aniž to tuší. S růstem počtu očkovaných v Evropě i jinde ve světě přibývá případů úmrtí nebo trvalého postižení lidí, kterým byla vakcína aplikována, avšak výrobci vakcín nenesou odpovědnost za tyto důsledky, což si výslovně vymínili v kupních smlouvách. V minulosti podobná vakcinace proti chřipkám žádné zásadní zlepšení zdravotního stavu obyvatel ČR nepřinesla, naopak jsou známy případy, kdy u lidí očkovaných proti chřipce, když tuto dostali, byl její průběh a někdy i následky mnohem závažnější než u lidí neočkovaných.

2. Nikde nebylo oficiálně zveřejněno složení vakcín, co všechno obsahují, z čeho se vyrábějí a jaký je princip jejich působení.

Z různých zahraničních zdrojů jsem si zjistil, že (stejně jako mnoho jiných vakcín) obsahují řadu přídavných látek, které lidské tělo k ničemu nepotřebuje a které organismus zbytečně zatěžují. O podílu jedovatých prvků (hliník, kadmium, rtuť) jakož i o výrobě z buněk nedonošených lidských plodů zde nebudu spekulovat.

MUDr. Soňa Peková, která jako jeden z prvních výzkumníků u nás zveřejnila podezření, že virus je umělého původu (protože obsahuje sekvence podobné jako virus HIV a má tím pádem podobné účinky – v první řadě oslabení přirozené imunity a následně její úplné vyřazení z činnosti), byla médii (s nepřímou podporou MZdr) kriminalizována, prof. MUDr. Beran, prof. MUDr. Žaloudík, prof. MUDr. Pirk a řada dalších, kteří vyslovili jakékoliv pochybnosti o pandemii a opatřeních proti ní, byli mediálně dehonestováni, atd. Někomu jejich odlišné názory zjevně vadily.

3. Podle zcela čerstvého vyjádření ředitelky CDC**:

- očkování nezabrání tomu, abych se nakazil

- očkování nezabrání tomu, abych onemocněl

- očkování nezabrání tomu, abych přenesl nákazu na osoby ve svém okolí

- očkování nezabrání tomu, abych se opakovaně nakazil,

- očkování nezabrání tomu, abych opakovaně onemocněl

- očkování nezabrání tomu, abych opakovaně přenesl nákazu na osoby ve svém okolí.

Proč tedy nutíte lidi se očkovat??

Celý rozhovor zde:

https://outsidermedia.cz/sefka-cdc-na-cnn-oznamila-ze-vakciny-mrna-nezbavuji-ockovane-osoby-infekcnosti/

Kromě toho očkování přináší celou řadu závažných vedlejších účinků, z nichž největší podíl má tvorba krevních sraženin, záněty srdečního svalu, problémy s plodností, neurologické potíže a plejáda dalších.

Více zde:

https://cnn.iprima.cz/pocet-nezadoucich-ucinku-po-ockovani-roste-sukl-jich-zaznamenal-vice-nez-7-tisic-30511?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=GjUkNOeUysf-202107301816&dop_id=12819771

4. Ministr zdravotnictví a další osoby zodpovědné za zdraví národa přijímají zcela zbytečná a kontraproduktivní opatření, která na ničí ekonomiku, lidem zdraví a na šíření koronaviru nemají ŽÁDNÝ vliv. Nejvyšší správní soud zrušil do 31.7. 2021 dvacet pět (25) vládních a ministerských nařízení jako nezákonných.

Více zde:

https://outsidermedia.cz/24-nezakonnych-opatreni-vlady/

5. Ministerstvo zdravotnictví, potažmo vláda, ve spolupráci se SÚKL nejsou schopny zajistit ani nejnutnější množství nezávadné a plně ověřené vakcíny pro ty, kdo se chtějí nechat očkovat, a jsou plně podřízeni diletantismu vedení EUNN*.

Více zde:

https://cz24.news/sokujici-mega-skandal-zkorumpovane-vlady-se-v-tajne-smlouve-s-pfizerem-se-zavazali-blokovat-superucinny-ivermectin-vsechny-body-tzv-smlouvy-jsou-pouze-ve-prospech-pfizeru-a-na-ukor-podpisujicic/

6. Neexistuje žádný program celonárodní prevence proti nákazám respiračními chorobami v širším smyslu a je ponecháno na každém jednotlivci, aby hledal zdroje pro tuto prevenci. Z pohledu zdravého vývoje dětí a mládeže je to krajně nezodpovědné.

7. Jak svého času „proflákl“ ministr Blatný, jsou čísla o počtu zemřelých na Covid-19 v podstatě falešná a nemám důvod se domnívat, že u počtu pozitivních, nakažených a vyléčených je tomu jinak. Navíc zcela „zmizela“ pravidelná zimní chřipková sezóna, neboť počty nakažených a zemřelých se vykazují v kolonce „koronavirus.“

8. Nikde v médiích jsem se nedopátral, čím se vlastně lidé nemocní Covidem-19 léčí. O hydroxychlorochinu se mlčí, ISOPRINOSINE vláda zakázala a nechala zlikvidovat. Ti štastlivci, kteří si ho potají přivezli z Polska (kde je volně prodejný!) se vystavují riziku trestního stíhání za pašování nebezpečných látek. Z tohoto (právního) pohledu je vlastně léčba pomocí ISOPRINOSINE trestný čin. Nic absurdnějšího jsem dosud v celé kauze „koronavirové pandemie“ nezaznamenal.                                                 Lék IVERMECTIN je pouze na předpis a lékaři jej běžně nepředepisují. Přitom např. v Bolívii (i dalších jihoamerických zemích) vláda nařídila vyrobit a dodat do obchodní sítě k volnému prodeji balíčky s obsahem léku IVERMECTIN a vitamínu D v ceně cca 250 Kč!

9. Pod tlakem vlády se začínají v praxi uplatňovat první opatření, která rozdělují občany na očkované s výhodami a neočkované s omezeními. Poprvé se tento přístup objevil na fotbalovém utkání Slavia Praha – AC Monaco 2.8. 2021, kdy nebylo neočkovaným návštěvníkům umožněno zakoupit jednorázovou vstupenku na tento zápas, což bylo oficiálně potvrzeno i vedením klubu Slavia Praha. Je zřejmě jen otázkou času, kdy k podobným opatřením přistoupí pořadatelé kulturních akcí či majitelé supermarketů a kdy se podmínka očkování objeví při ucházení se o zaměstnání, studium na střední a vysoké škole nebo hospitalizace v nemocnici. V nedávné minulosti se takový systém nazýval apartheid, a pokud je mi známo, nikdo ten název nezměnil ani nezrušil.

10. V mém osobním případě jsem vsadil na prevenci (otužování, pestrá a rozmanitá strava, dostatek spánku, fyzické aktivity), omezení pohybu v místech kumulace lidí a na léky na respirační choroby obecně.

11. Celá tzv. corona-pandemie je součástí obludného plánu na snížení světové populace o 80 – 90% (na tzv. zlatou miliardu), jehož kořeny sahají až do 20. let 20. století (tzv. Kalergiho plán) a k jehož realizaci bylo přikročeno na přelomu 60. a 70. let epidemií tzv. hong-kongské chřipky. Kvůli „nedostatečné přípravě“ plán nevyšel a tak se to zkoušelo znovu a znovu. Ptačí chřipka, prasečí chřipka, SARS, MERS, Covid-19. V r. 2010 „zaštítila“ celý plán depopulace Rockefellerova nadace a od toho okamžiku bylo dost financí na realizaci celého projektu.

Důkazem je např. skutečnost, že 28.4 2003 podala americká CDC žádost o patent na virus SARS a o tři dny ( ! ) později si jistá farmaceutická firma rovněž v USA podala žádost o patent na lék proti tomuto viru! Navíc byl patent na lék vydán a publikován dříve než patent na samotný virus.

Kromě toho bylo v USA do r. 2019 vydáno celkem 73(!) patentů na jednotlivé dílčí vlastnosti covid-viru – ještě dříve, než „pandemie“ vypukla, a na sklonku r. 2019 začala řada farmaceutických firem (včetně Astra-Zenecy) vyrábět vakcínu proti tomuto viru – opět ještě dříve, než „pandemie“ vypukla.

Pro lepší pochopení celého podvodu to zopakuji formou otázek:

Jak může mít někdo patent na virus, pokud tento je přírodního původu?

Jak může mít někdo patent na lék proti viru dříve než patent na virus (onemocnění tímto virem, které je tímto patentem popsáno a definováno)?

V lednu 2019 ohlásila Čína výskyt nového respiračního onemocnění a v březnu byla nákaza rozšířená po celém světě. Na přelomu r. 2020/2021se objevily první vakcíny bez klinických zkoušek a vlády je začaly nakupovat s tím, že výrobce nenese žádnou odpovědnost za vedlejší účinky.

O co se jedná ve skutečnosti, svědčí nejlépe tento výrok:

„Potřebujeme prohloubit veřejné pochopení pro potřebu lékařských protiopatření, jako je například pankoronovirová vakcína. Klíčovým hnacím mechanismem jsou média a ekonomika bude následovat mediální humbuk. Potřebujeme použít tento mediální rozruch jako výhodu k tomu, abychom se mohli dostat k opravdovým problémům. Investoři zareagují, když na konci procesu uvidí profit.”

(Peter Daszak, ředitel EcoHealth Alliance.)

A jsme rázem v současnosti – karantény, respirátory, lockdowny…na kterých vydělalo několik nadnárodních megakorporací desítky miliard a státy a národy se o tyto miliardy zadlužili. Přidáme-li k tomu migrační vlnu, New Green Deal a Great (Ekonomic) Reset plus universální digitální pas, začleněný do 5G sítě a zaznamenávající nejen váš zdravotní stav, ale i stav vašich financí (digitálního konta), místo pobytu a další data, je obrázek úplný a naše budoucnost je před námi jako na dlani…

Více zde:

https://cz24.news/covid-pasy-jako-obri-digitalni-past-pro-zruseni-hotovosti/

a zde:

https://cz24.news/bruselske-hyeny-pripravovali-vakcinacne-pasy-uz-dvadsat-mesiacov-pred-vypuknutim-pandemie/

12. Až vypukne, „vzpoura neočkovaných“, ke které se v řadě zemí schyluje, budu jedním z těch, kdo pod praporem svobody a revoluce bude bojovat na barikádách a posléze svědčit v soudních procesech proti všem, kdo se podíleli na genocidě lidí pod záminkou falešné pandemie.

Nový „Norimberský proces“ který bude následovat, bude tentokrát nemilosrdný a postihne nejen ty, kdo celou „pandemii“ vymysleli a zosnovali, ale také ty, kdo se na jejím průběhu na všech úrovních podíleli. A protože to nebudou vojáci, ale politici, vědci, lékaři, hygienici, úředníci, novináři, pracovníci neziskových organizací a spousta dalších lidí, tak nebude platit výmluva „plnil jsem rozkazy“…

 

Neříkejte mi, že tohle všechno nevíte!

 

*Evropská unie národa německého

**CDC – federální úřad v USA, spojující v sobě náš SÚKL a hlavní hygienu.

 

Na závěr malý apel…

Jste ještě mladý a nezkušený. Školení v Aspen institutu a dosavadní praxe v politice Vás zformovala do podoby, jakou znají miliony obyvatel této země. Máte před sebou ještě cca 30 – 40 let aktivního života, ale stále můžete zvolit jednu z těchto dvou cest:

Mladého, poctivého a pracovitého člověka, kterému jeho otec, když ho křísil po ráně, kterou od života dostal, řekl:

„Máš jednu vadu: jsi příliš mladý. Ale to je jediná vada, kterou čas může napravit.“

Nebo povrchního, zkorumpovaného floutka, opojeného mocí a oslepeného pozlátkem, zaprodaného ďáblovi, známému pod písmeny NWO, o kterém zpívá Richard Muller:

„Štěstí je krásná věc, ale prachy za ně nekoupíš. Prachy, prachy, prachy…“

A já k tomu přidávám: „a kariéru a moc a vše, na co pomyslíš – ale osudu, který ti ďábel přichystal, stejně neujdeš.“

 

…a jedna drobná rada na úplný konec:

Neraďte lidem (a obzvláště těm o jednu a více generací starších), co a jak mají dělat. Oni dokážou žít i bez Vás. A jak praví jiná moudrost – Bůh je mocný, Rusko veliké, ale z h…a bič neupleteš!

 

Stručná historie mediální pandemie covid-19:

http://www.novarepublika.cz/2021/08/pandorina-skrinka.html#more

 
6 Komentářů k Dopis ministrovi zdravotnictví.

 1. Zdeněk napsal:

  VELMI DOBŘE NAPSÁNO. NA KAŽDOU SVINI SE UŽ VAŘÍ VODA A MYSLÍM, ŽE JSME TĚSNĚ PŘED BODEM VARU.

 2. proud napsal:

  "z h…a bič neupleteš!"...........a kdyz upletes,tak nezpraskas a kdyz zapraskas,tak leda sebe ;-)

  Inu,aspon lidi jeste lip videj onen rozdil mezi demokracii a svobodou ;-)

 3. .lak napsal:

  Žádná růžová křivolýna / neprat v bečwje °!° °!°
  https://i.ibb.co/PDYsxkw/povinochr.jpg
  ale takhle to bude, co nevidíte jsou asi dvě roušky pod tím což byl zřejmě originální nápad toho genía.
  https://i.ibb.co/PDYsxkw/povinochr.jpg

 4. Božena napsal:

  Perfektní práce.

  • proud napsal:

   Mozna,ale je potreba si uvedomit zakladni vec! Muzes psat komu a co chces,ale kdyz ma ten nekdo "svoje rozkazy",pak se zmeni neco ne vlivem jakyhosi dopisu,nebo kritiky,nebo cehokoliv,ale jedine "nahodou",ze se zajem dopisu a rozkazu zrovna ztotozni,nikdy jindy!A rozkazy vydava kdo? Seda svetova vlada-GP! Vsichni ostatni jsou jenom sluzebnici,poslickove a vykonavatele. A ti vsichni,vcetne GP jsou mensinou,ktera usilovne maka na poovcovani lidi,stada,aby bylo co nejovladatelnejsi a samo sebe delalo co nejzavislejsim! Pritom pracujou jen s tim co jim ono stado dava,bez nej nemaji nic a nicim nejsou!!! A tim se zase dostavame k tomu,co s tim,logicky. Seber jim stado,seberes jim vsechno.Zmenou stada ovcanu ve spolecnost obcanu je jejich konec,proto ono to vsechno rozdelovani ve vsem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!