Příčovy: SOUMRAK LIBERÁLŮ-strategie porážky

2PyE3G2IwU0COVID vymysleli ti, co nás vlastence chtějí rozdělit. Ne každý je silná osobnost a ne každý ač ověnčený akademickými tituly je tak říkajíc lumen.... Ne každý je pod tlakem strachu schopen racionálního uvažování a jako východisko z krize se podvolí propagandě. Na internetu se objevilo tzv. "parodické" video se známou scénou z filmu Pád třetí říše parodovanou v nesčíslných variacích a tentokráte slovníkově z dílny slunfašounů kolem retardovaného Hrebenára a domnívají se, že parodují Příčovy. Je jim úplně nepochopitelné, jak je možné, že si u jednoho stolu sedne komunista Skála, "fašista" Bartoš a Vandas a klidně si s nimi ještě potřese rukou Žid Kuras či katolík Semín.

Proč je to možné? Kdo si přečetl KSB, tak to chápe. Kdo byl na 1. Příčovech, může tušit.

Je to kvůli zobecněným prioritám řízení sociálních super systémů!!

WpXhUlkfUrA

Všichni jmenovaní jsou slušní lidé žijící v podstatě pro zjednodušení dle Desatera! To znamená, že všem byl vštípen správný světonázor již jako dětem a oni dodržují to co je podle jejich výchovy správné a špatné a stejně hodnotí dobro a zlo. Oni se shodují na 1. prioritě řízení právě tím, že jsou VLASTENCI!!!

Jejich rozdílné pohledy začínají až na prioritě 3. ideologické. Všimněte si též, proč je věnováno takové úsilí k falšování dějin (2. priorita)

Toto ale nikdy slunfašouni nepochopí. Nemají na to. Jejich duchovní rozvoj skončil u pudových pochodů, závisti a nenávisti.

Kdo si poslechne to video a přečte titulky pozná další důležité momenty. Oni naprosto nechápou co se ve světě děje a mají z nás vlastenců panický STRACH!

Toliko analýza.

Příčovy jsou o setkávání, komunikaci a o svornosti. Naše vlast je ve smrtelném ohrožení a 5. kolona se chystá slavit. Nebudou mít ale co slavit, pokud budete mít na paměti moje slova a slova Hejtmana Žižky!

Bojuj tam, kde stojíš!!!

Za vlast a za národ, hrrrrrr na ně děti moje!!!
Jeden komentář na Příčovy: SOUMRAK LIBERÁLŮ-strategie porážky

 1. .lak napsal:

  Jenom ctrl a poznámka že jo
  @ Truthis terrorism

  4fun
  Smysly zasažené Covidem

  https://i.ibb.co/dMypNsP/Senses-Affected.jpg

  Čich Chuť Rozum

  6 OdpovězSrp 20, 2021 17:44

  Vaska
  na tohle jsem padnul v jedné diskuzi – z dovolením to dávám sem – Projev Vladimíra Putina – NEJKRATŠÍ ŘEČ, kterou kdy udělal. Putin jako ruský prezident promluvil k Dumě (ruskému parlamentu) a přednesl projev o napětí v Rusku s menšinami: „V Rusku žijte jako Rusové. Jakákoli menšina, odkudkoli, pokud chce v Rusku žít, pracovat a jíst, by měla mluvit rusky a měla by respektovat všechny Ruské zákony. Pokud dávají přednost právu šaría a chtějí žít život muslimů, pak jim jasně doporučujeme, aby šli žít na místech, kde je to státní zákon. Rusko nepotřebuje muslimské menšiny. Menšiny potřebují Rusko a my jim nebudeme udělovat zvláštní výsady ani se nebudeme snažit změnit naše zákony tak, aby vyhovovaly jejich přáním, bez ohledu na to, jak hlasitě křičí „diskriminaci“! Nebudeme tolerovat neúctu k naší ruské kultuře. Měli bychom se lépe poučit ze sebevražd takzvaných demokracií – Ameriky, Anglie, Francie, Německo a Holandsko – pokud máme přežít jako národ Muslimové tyto země ovládají, ALE NEBUDOU ovládat Rusko! Naše ruské zvyky a tradice nejsou slučitelné s nedostatkem kultury nebo primitivními způsoby práva šaría a muslimů. Když tento čestný legislativní orgán uvažuje o vytvoření nových zákonů, měl by mít PRVNÍ na mysli ruský národní zájem, s pozorováním, že muslimské menšiny NEJSOU ruské. “
  Politici v Dumě udělali Putinovi pětiminutové standing ovation

  PS – a co v naši kolonii, kterej poblitik na to má koule ?

  6 OdpovězSrp 20, 2021 18:26

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!