Nová kniha: Soumrak liberálů – strategie porážky

soumrakliberalu„Když ti nepřítel poskytne příležitost, urychleně ji využij! Neposkytuj výhody nepříteli, ale zároveň využij každé jeho pochybení. Vrcholem vojenského umění je podrobit si nepřítele bez boje. Musíte znát svého nepřítele a porozumět mu, musíte zjistit, co ho ve skutečnosti nutí jednat, jak jedná. A když dojde na boj, nesmíte se z něj stáhnout, ale musíte zaútočit a vyhrát!“

To jsou některé myšlenky geniálního čínského generála, stratéga, spisovatele a filozofa Mistra Sun-Tsu (asi 544–496 př. n. l.), které jsou využity v nejnovější knize Aleše Přichystala s názvem "Soumrak liberálů - strategie porážky" (což je zkrácená verze plného názvu "Soumrak liberálně-demokratického režimu. Strategie, jak dosáhnout jejich porážky").

Jak název napovídá, autor využívá učení staročínského Mistra Sun-Tsu jako návod pro vlastenecké politiky (a v části napsané plk. Peterem Švecem ze Slovenska také pro vojáky a domobrance), jak co nejrychleji poslat tento režim, tam kam patří – tedy na smetiště dějin.

Zatímco Peter Švec se ve svých pasážích více zaměřuje na čistě vojenské aspekty učení Mistra Suna a jejich přínos pro formování myšlení důstojníků armády, Aleš Přichystal dává strategické myšlení Mistra Suna k dispozici také pro politické řešení aktuální společenské a morální krize stávajícího liberálně-demokratického režimu.

Knihu je možné zakoupit zde: http://knihyabb.cz/domu/3977-ales-prichystal-peter-svec-soumrak-liberalu-strategie-porazky.html

 

 

 
8 Komentářů k Nová kniha: Soumrak liberálů – strategie porážky

 1. .lak napsal:

  Neoliberálové 1% nesouměřitelně bohatých mají užitečné idiotyv poonliticí a úžerech, pardon businessmanech.
  ____________________
  https://aeronet.cz/news/video-klaus-schwab-zavesil-na-twitter-svetoveho-ekonomickeho-fora-programovaci-video-kde-predpovida-ze-lide-v-permanentne-nosenych-rouskach-budou-identifikovani-pomoci-laseru-a-tlukotu-srdce/

  dnes čárky nedávám
  Zase oznamovacím způsobem, protektorátní zvěstovatel. Akismet s hulvátem slabikářem výhekem dělá to samé. Tříkrálový web. Nedivím se že vk ze svobodného radia odešel a kdyby prý ne tak by ho vyhodil.
  Ten je vám platný jak zombie mokrý zimník co na vás věší.

  To že zkumáci úžerů inkvizice konqisty za rok vymyslí atrakcí z pandořiny skříkňky že rok pletich z papíru by jste nepřečetli za život snad už dochází kdekomu a on vám cože? Servítuje zdařilé v instalaci, lážo plážo elegán.

  Srovnejte si to v hlavě.

 2. .lak napsal:

  Skepse
  Ano, je to hrozné, hnusné a neuvěřitelné, i když je to zřejmě opravdu tak. Ale tato kreatura sama nezvládne nic, musí na to mít aparát ochotných poskoků něco jako klonová armáda ze Star Wars. A to je podle mě mnohem horší. Sám nezvládne nic, může vymyslet co chce. Pokud tohle dají na web a lidi na to nezareagují, tak to prostě rozjedou, jako doteď všechno. Ještě mě napadlo, jestli s tím náhodou nesouvisí tzv. chytré hodinky, co si lidi pořizují, aby jim comp řekl, jestli ušli dost kroků..
  Vždycky jsem ráda četla sci-fi, ale nikdy mě nenapadlo, že v něm budu žít.
  Pěkný den všem slušným lidem.

  55 OdpovězSrp 19, 2021 6:22
  dnes čárky nedávám
  Návštěvník
  dnes čárky nedávám
  On má farmy šváb co se asi prokousal přes kerbera z podsvětí :-) s granty jako jsou na hokejisty ale na jeho učení co mu rozvíjejí a podkuřují cíle. Jako vynálezce atrapy edisona s týmem jeho “přínosu. A nedávno rozsířil stáj “koní o třetí skupinu mladých od 15. let do třiceti? Armády otrockých pašalíků. Je prý příbuzný majitele fedu a deep state si natiskne kolik chce.

  Takhle je to praktické využití přesunz prostředků od chudých k výběrovým, hovadům. A útočíte na klacek a ne ruku idiota co mláti. Co má za jezdce z pekel vám některým už může docházet.

  0OdpovězUpravSrp 19, 2021 15:32

  https://otevrisvoumysl.cz/davos-agenda-2021-velky-reset-ursula-von-der-leyenova-klaus-schwab-kdo-jsou-skutecne-my/

 3. .lak napsal:

  Uvědomte so že sice nejste ve škole ale s ploty lockdownů psi a psovody opatření vám udělají vojnu jako řemen, bez odmluv přesně a včas. Nic není nemožné a bývalí záklaďáci takové zelené mozky znali, dobře. Dnešní doba je ale schopná dovést stav k dokonalosti. ...bilíkem kryplíků. :lol: Fakt jim ale business jede, perpetum mobile hadr. Že budu žít v takhle převráceným systému mne ani nenapaslo. ? s raketíringy. :-(
  ________________________
  Generátor kovidových píčovin už zase jede na plný výkon: “Polovina návštěvníků nad tři tisíce osob bude moci do hlediště s negativním testem a polovina s očkováním nebo s prodělaným covidem.” A prodejci vstupenek na utkání to dopředu poznají jak, v jakým poměru lidi přijdou?
  https://pravyprostor.cz/wp-content/uploads/2021/08/houpací-koně.jpg

  https://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-sest-u-stolu/

  • Jan Kowak napsal:

   Ssem měl známý-ho.. & teen měl firmu : Lakmal NÝDRLE ~ naše štět-ky
   Wás potěší : )))

   .. ww won byl to-tiž Malíř pokojůch .jak

   Pražská wlaštowka..
   R

 4. Maroš napsal:

  Dôležitá poznámka!
  Slovenská legislatíva a vykonávacie predpisy NEPOZNAJÚ!!! pojem PREVÁDZKA!!!
  Vykonávacie predpisy sa môžu týkať len ak tak PREVÁDZKÁ-RNÍ!!!
  Teda - všetky vykonávacie predpisy upravujúce činnosť AKÝCHSI "prevádzok" sú pre majiteľov prevádzkární z formálnych dôvodov nezaväzujúce, pretože upravujú činnosť pre zákon NEZNÁMEHO SUBJEKTU!!! Takže buď fuckujte na fašistickú segregáciu nevakcinovaných, alebo spáchajte ekonomickú sebevraždu! Koho raz takto urazíte - v živote sa k vám nevráti! Kurva nie som neger! Nebudem sa teda domáhať práva míňať svoje peniaze u sprostého fašistického mutanta! U Mutanta nenakupujem, U Mutanta nekonzumujem!

 5. Maroš napsal:

  „Fašizmus je systém nenávidiaci človeka!“ – V.M.Veličko

  Devyatayev – V2. Escape from Hell (2021)
  Obrovská dilema zajatých sovietskych pilotov – ako prežiť nemecký zajatecký a pracovný tábor /V2/, keď ich po vojne aj tak čaká istá smrť podľa rozkazu, v ktorom padnutie do zajatia sa považuje za dezerciu a trestá sa smrťou!
  https://www.freefilm.to/film/v2-escape-from-hell

  Na stiahnutie tu – zavesené sú príliš ťažké formáty s veľa giga. Pre zážitok z vynikajúceho ruského filmu odporúčam stiahnuť, pretože na Freefilm to seká, a keď sa to na chvíľu zastaví – deletuje sa spojenie. Film je so slovenskými titulkami – autentický zvuk. Pozrite si dole komentáre kvôli označeniu titulkov ako CZ. 3,1 GB

  Devyatayev (2021).WEBRip.x264.720p.titulky CZ.mkv
  https://ulozto.net/file/pW4qQ1i5tWbz/devyatayev-2021-webrip-x264-720p-titulky-cz-mkv#

 6. Maroš napsal:

  "Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků Finanční a Justiční stráže na podzimní zvládání veřejného pořádku v souvislosti s chystanými opatřeními proti SARS-Cov-2! Bude to na podzim opravdu tak vážné, že proti slovenským občanům bude nutné nasadit ozbrojené posily složek státní moci? V Německu už oficiálně začala 4. vlna covidové pandemie a počty nakažených začínají strmě růst! Studenti bez vakcíny zaplatí v USA pokutu a ještě jim na koleji odstřihnou internet! Letadla z Kábulu úmyslně odlétají úplně prázdná, novináři jsou v šoku a začínají tušit komplot a spiknutí, že se jedná o děsivou operaci na vyvolání masakrů a následný exodus Afghánců do Evropy!

  Na Slovensku se něco chystá a podle všeho jde o pověstný klid před bouří. Naše redakce byla ve čtvrtek upozorněna, že v zemi pod Tatrami se šíří podivný a děsivý PDF soubor, který má být rozhodnutím slovenské vlády a tímto rozhodnutím se nařizuje příslušným orgánům vyčlenění a vyhrazení 700 příslušníků Finanční a Justiční stráže na zvládání veřejného pořádku na podzim při zavádění opatření proti SARS-Cov-2."
  https://www.infovojna.sk/article/slovenska-vlada-v-tichosti-rozhodla-o-nasazeni-ozbrojenych-prislusnik-financni-a-justicni-straze-na-podzimni-zvladani-verejneho-poradku-v-souvislosti-s-chystanymi-opatrenimi-proti-sars-cov-2

  2021-08-20 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  Z obsahu:
  Afganistan je plánované baranidlo novej migračnej vlny do Európy - sionistami riadený proces - Slováci, Česi - čo ste tam a načo robili?!
  Sociálne inžinierstvo a mentálne depopulačné programovanie degenerátov bielej rasy neschopných mať potomstvo - nemať deti je IN!
  Má Matoviča chrániť finančná stráž pred očakávanými násilnými protestami?
  Fenomén Vyššieho muža, ktorý desí globalistov stratou moci!
  Putin a Halachim - a Total Control.
  Vakcinované zvieratá versus ľudská populácia - nezmysel? Jedine ak aj technologické ovládanie "vakcinovaných ľudí" je nezmysel!
  Svedectvá Čechov o stretnutiach s neznámymi lietajúcimi fenoménmi.
  Kam uniknúť na tejto planéte a kam uniknúť z tejto planéty?
  Samošíriaca sa spike "vakcína" a cca 20%-ná rezistentná skupina.
  Projekt Trojmorie a usporiadanie sveta po rozpade USA.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-08-20-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

  Slovenské stredisko pre ľudské práva vyzýva Hegerovu vládu prijať čo najviac utečencov
  https://www.infovojna.sk/article/slovenske-stredisko-pre-ludske-prava-vyzyva-hegerovu-vladu-prijat-co-najviac-utecencov

  "A představte si, že učitelka ze střední školy v Lounech chce studentům od září rozdávat jedničky za to, když přinesou certifikát o svém očkování! Vedení školy už uvedlo, že učitelku v iniciativě nebude omezovat!"
  https://aeronet.cz/news/a-je-to-oficialne-studie-cdc-zjistila-ze-74-vsech-novych-pripadu-covid-19-postihuje-plne-ockovane-osoby-ktere-maji-dve-davky-mrna-vakcin-pfizeru-minuly-rok-v-rijnu-behem-interni-prezentace-fda/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!