AFGHÁNISTÁN aneb HRA SE OPAKUJE

106928028-1629117145097-gettyimages-1234713059-AFP_9L86RXPro začátek je přímo esenciálně nutné si připomenout, jak to celé začalo a jakou roli v této globální hře má a měl Islám jako takový: OŠKLIVÝ, ZLÝ ISLÁM, FUJ…FUJ
Generál Andor Šándor na svém profilu 13.8. napsal o Afghánistánu toto: "Pokud by hlavní město a přilehlé části ubránil, v zásadě jeho reálná moc nikdy dále nesahala (prezidentu Afghánistánu se přezdívalo starosta Kábulu), mohl by mít v ruce silný nástroj pro nějakou dohodu s Talibánem."
Odpověděl jsem mu do diskuze takto:

"Většina Západem vycvičených afgh. expertů již operuje i s veškerou výstrojí a podřízenými v řadách Talibanu. Mnoho dnešních afgh., náboženských fanatiků z vyšších klanových vrstev, mělo za války se SSSR rudou knížku a bylo "oddanými" ateisty/marxisty a již v té době, klidně i několikrát, přešli na stranu mudžahedínů a pak v pohodě zase zpět a protože sebou vždy vzali i část klanu, tak to bylo druhou stranou "odpuštěno". P-rezident Ghání nemá klanovým vůdcům co nabídnout a proto již prohrál."

Za 48 hodin po této diskuzi vstoupily útvary Talibanu prakticky bez boje do Kábulu!!! Jak jsem mohl mít sestavenu lepší mozaiku než bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby? Stačilo vycházet z informací z dob, kdy operovali v Afghánistánu vojáci SSSR, kteří celkem jasně popsali mentalitu běžného Afghánce, který je schopen klidně 20x za život "zradit" a přejít k nepříteli a to vždy podle toho, jak se to momentálně hodí jeho zájmům, protože tamní mravnost a zvyklosti to umožňují. Pokud si někdo mozaiku sestavuje dle černobílého vidění světa (toto je "spojenec", toto nepřítel a tak to je a bude) a propagandy z USA (Afghánská vláda není loutková a jen na papíře, ale má stát v rukou a my ji jen podporujeme), Ramba 3 a tklivého blábolu 12 hrdinů, tak neuvidí realitu. Britové, Sověti i USA (se svými užitečnými idioty včetně ČR) nikdy vyhrát nemohli, protože s mlhou, stínem, odrazem na hladině se prostě bojovat nedá.

Proč tam byli Sověti? Byla to zpravodajská past (psal jsem o tom mnohokrát), kdy je CIA/USA pomocí Afghánistánu uměle zkoušela dostat do konfliktu s celým muslimským světem a "utopit" je v nekonečné válce, která je měla zničit hlavně ekonomicky a také proti vládě postavit i vlastní občany, jejichž matky si nepřály přijít o další syny v nesmyslné válce. Sovětské vedení mělo hrůzu z radikálního Islámu vytvořeného na klíč v amerických laboratořích, který měl být použit ve svazových republikách SSSR a jehož centrem byl právě Afghánistán, který byl "podbřiškem" tehdejšího SSSR. Nakonec se to podařilo. Sověti v Afghánistánu, hlavně ekonomicky, shořeli a i díky tomu padl Sovětský svaz. USA se podařilo porazit SSSR cizíma rukama o což se nyní snaží i na Ukrajině a Bělorusku, jenže v čele Ruska je nyní poněkud silnější hráč než tomu bylo v 80-tých letech. Válka trvala 20 let a skončila pádem Hegemona.

Proč tam byly Spojené státy (a NATO)? Zpočátku údajně kvůli likvidaci výcvikových táborů Al Kajdy (které ovšem v minulých letech opět řídili proti Asadovi, ovšem pod názvem An Nusrá), kterým Talibán poskytl azyl, krytí a vybavení a jako pomstu za 11. září (opět apeluji, aby sis přečetl odkaz na text v úvodu).

Jenže těch důvodů bylo poněkud víc: 1) Globální cíl - mít základnu v blízkosti nepřátel - Írán + Čína, tedy nynějších nástupců za USA a UK v hegemonii, 2) Jako inFormaci světu - bojujeme proti terorismu, jsem "světoví četníci" co se z ničeho nepo...3) Všimli jste si, jak příchodem USA vzrostla v Afghánistánu produkce drog? Nikoliv "trochu", ale gargantuovsky, kdy se stali největším výrobcem opia na světě a jejichž podíl je dle světových odhadů 93%? Ještě jednou - 93% veškerého světového opia je z Afghánistánu a k tomu došlo teprve v momentě příchodu USA!!! Z opia se mimochodem dál vyrábí heroin, který je tam odsud i prodáván...kam? Do Evropy! A jak víme, tak Evropu chtějí Globální elity zlikvidovat pomocí všech priorit řízení, tedy včetně té páté - zbraněmi nepřímé likvidace na genetické úrovni, tedy i drog. Dříve se dokonce opium z Afghánistánu vozilo do Indie a teprve tam z něj dělali heroin, ale dnes se syntetizuje čistý morfin z opia na výrobu heroinu již přímo v Afghánistánu! Dovedete si vůbec představit, jaké výrobní prostředky (továrny, lidi, zařízení atd.) musí mít výrobci tohoto svinstva, aby jej mohli vyrábět v takové obrovské míře? A to údajně za neustálého boje se silami USA (jak to oni samozřejmě prezentují)? Pomocí družic dokážete najít teroristický tábor vysoko v horách a podívat se i co mají ten den hoši k večeři, ale nenajdete obrovská maková pole a továrny na výrobu opia/heroinu? V novinách se dnes dočtete, že dali amíci miliony dolarů na "boj proti obchodu s narkotiky". Opravdu? On si někdo skutečně myslí, že USA podporovaly Afghánistán zadarmo? Jakými penězi afghánská vláda platila své kšefty a výpalné amíkům, když je údajně chudá jako kostelní myš?

Viděli jste starý film Air America s Melem Gibsonem? Je podle skutečných událostí, kdy letecká společnost Air America, patřící CIA, vozila z Vietnamu v době tamní války tuny drog do USA. A proč? Ztráty z války bylo nutné kompenzovat a hnutí hippies bylo čím dál silnější. Jak jej zlikvidovali? Utopili jej v drogách, tedy pomocí páté priority řízení. Když nějaký proces v minulosti funguje, tak se opakuje, pouze v jiných kulisách.
Válka v Afghánistánu trvala také 20 let (jako ta se SSSR) a dnes již většina lidí chápe, že USA mají "nějaký" problém v řízení a že se jim prakticky v ničem nedaří. Lidé sice ještě plně nechápou, že je na globální úrovni "světový četník" záměrně (!!!) odepisován, ale té změny v jejich chování si všiml úplně každý. Co také přispělo k záměrnému a řízenému pádu SSSR? Afghánistán. A co jsme si říkali? Procesy, které fungovaly v minulosti se opakují a tak je ta samá země (to, že tam neuspějete je absolutní jistota) opět použita k degradaci dalšího Hegemona.

Taliban mimochodem v posledních letech navázal dobré vztahy s Čínou, tedy nastupujícím Hegemonem, což samozřejmě není náhoda, když se prakticky jiné země (kromě Kataru, vývozce radikálního Islámu do světa) od něj izolovali.

Je nutné si uvědomit ještě jednu věc, s ohledem na Afghánistán a tím je migrace. Všimli jste si toho? Obrovské množství lidí, kteří jsou zcela proti migraci z Blízkého východu a Afriky nyní obrací a tvrdí, že lidi (Taliban je sice krutý k ženám, ale zachraňujeme hlavně chlapy), kteří nám v Afghánistánu "pomáhali", by měli být námi "zachráněni" a měla by jim být poskytnuta pomoc. Několik desítek z nich už k nám bylo dokonce přivezeno. Co tím vysíláme globálnímu řízení za informační pole? "Pokud se těm bílým debilům předhodí správná pohádka, tak je přesvědčíme o čemkoliv co chceme, jen se to hezky vyšperkuje a je to." Overtonovo okno jako výkladní skříň!

Takže jim nemáme pomáhat? V čem oni pomáhali nám, tedy zájmům občanů České republiky? Za dolary nám dělali lokaje a to úplně stejně, jako "naši" vojáci dělali za dolary lokaje USA. Mohu vám s absolutní jistotou říci, přihlédnu-li k afghánské mentalitě a mravnosti (viz. výše), že kdyby se tito lidé "nenamočili" paktováním se s námi tak moc, tak již dnes běhají po Kábulu se samopalem a adorují radikální Taliban až by jim hlasivky praskaly. Stejně tak vám s jistotou mohu garantovat, že kdybychom pečlivě prohlédli minulost těchto lidí, tak by nám hrůzou vstávaly vlasy na hlavě, protože pokud chcete v Afghánistánu přežít tak prostě musíte (!!!) dělat kompromisy a to i ty pro nás nepředstavitelné a mravně zcela neomluvitelné.

Apropo, nevíte někdo jak dopadl tento případ?
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/utok-na-sestru-nebo-nedorozumeni-jen-jsem-chtel-leky-rekl-obzalovany-cizinec-3695

To co se stalo v Afghánistánu NEBYLA chyba v řízení a špatném vyhodnocení situace ze strany Pentagonu a Bidena, ale plánovaná, cílená dehonestace USA, kterých bude přibývat, stejně jako tomu bylo kdysi v SSSR. Mění se světová střediska koncentrace řízení a podle toho to také vypadá. Vzpomeňte si na tuto mou predikci: https://www.facebook.com/photo/?fbid=5535726096453706&set=pob.100000491120287
Kromě z okna vyhozených miliónů, 14 mrtvých vojáků a několika zmrzačených (i na duši) nám angažmá v Afghánistánu nepřineslo NIC. Pouze výcvik v reálných bojových podmínkách některých členů AČR, aby byli dobře připravení pro další lokajskou činnost a posluhu v rámci NATO (nikoliv obranu ČR), než bude i tento spolek cíleně demontován. A co přineslo Afghánistánu? Smrt desetitisíců lidí, strádáni a utrpení, neskutečných 2,5 miliónu místních narkomanů (dle ministerstva zdravotnictví), ještě více zdevastovanou zemi, celou zmrzačenou generaci, nulovou budoucnost a propad do ještě temnějšího středověku. Myslíte si, že ti, co je dnes "zachraňujeme" by měli za takový "slušný" výsledek své činnosti ve své zemi slitování od svých spoluobčanů? A to nemluvím o Talibanu, ale běžných lidí z ulice? 20 let výcviku a vyzbrojování obrovské vládní armády vedlo pouze k tomu, že v reálném konfliktu s chlapama v sandálech nebyli ochotni ani pořádně vystřelit.

Jak jsem psal do jedné diskuze: "Pokud máte za "spojence" USA, tak nepřítele již nepotřebujete." V tomto případě, ale o nějakém skutečném spojenectví nemůže být ovšem řeč. P-rezident Ghání byl loutkou bez vlivu a důstojníci byli loajální jen do té doby, dokud se mohli schovávat za Hegemona a dostávali plat. Obě strany si neměli co vyčítat. Jedna parazitovala na druhé a ČR jim v tom dělala užitečného idiota, což nám šlo vždy na výbornou.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!