Američané nechávají projít jen svoje

235344657_1424516401322200_51994752993868601_nTo jsou slova, která jsou slyšet u navrátilců z Afghánistánu. Ti vypovídali po přistání v Německu o hrozných zážitcích a chaotických podmínkách na letišti v Kábulu. Jeden cestující ve čtvrtek ráno na letišti ve Frankfurtu řekl, že viděl mrtvé lidi a slyšel výstřely. „Je to hrozné,“ řekl Mahmud Sadjadi. "Bezmoc, beznaděj." Prostě chaos, “popsal podmínky v Kábulu. Tento muž, který žije v německém Westerwaldu, byl předtím letecky převezen do Frankfurtu evakuačním letem Lufthansy z uzbeckého hlavního města Taškentu. Podle letecké společnosti bylo na palubě stroje kolem 250 lidí. Sadjadi, který pobýval v Kábulu tři týdny, potvrdil, že je to nebezpečné, zejména na letišti v afghánské metropoli. "Musíte například projít bariérou Talibanu." Afghánské bezpečnostní síly střílejí. Bez pasu nebylo možné se dostat na letiště.Místní pomocníci německých organizací také hlásili potíže při příjezdu na letiště pro evakuační lety. Na jedné straně jsou silnice ke vstupům na letiště zcela zablokované a částečně neprůjezdné. Na druhé straně je američtí vojáci nepustili ke vchodům, řekli ve čtvrtek dva místní zaměstnanci agentuře dpa. „Američtí vojáci nechají projít jen své lidi,“ řekl jeden zaměstnanec, který nechtěl být jmenován. V době, kdy byl přivolán na letiště, nebyl u vchodu nikdo z německé strany. Další místní zaměstnanec oznámil, že se pokoušel dostat na letiště od 20:00 do 2:00. Americký voják mu řekl, že někdo musí přijít a zkontrolovat, zda je opravdu místní německý zaměstnanec. Byly slyšet výstřely, američtí vojáci znovu a znovu stříleli do vzduchu. Byl také použit slzný plyn. Kromě toho Afghánci, kteří neměli žádné dokumenty, zablokovali přístup na letiště.

Na letišti ve Frankfurtu také vyprávěla mladá žena, která byla v Afghánistánu na svatbě, že německý pas sám o sobě nepomohl. Také potvrdila, že Američané pouští jen své lidi. Nakonec prý se nad nimi jeden americký voják slitoval a pustil je na letiště. To řekla doslova. Tyto výpovědi doprovázely záběry plně ozbrojených amerických vojáků, kteří brání lidem ve vstupu na letiště, ženou je před sebou a střílí jim nad hlavy. Tito lidé, často s malými dětmi, Jsou tak mezi dvěma frontami – na jedné straně ozbrojenci Talibánu, na druhé straně ti američtí.

Za prezidenta Bidena se tak zřejmě Trumpovo heslo „America first“ proměnilo na „Americans first“. Když jde o život, ukáže se, co v kom je a jak veliká je solidarita uvnitř NATO. Koneckonců, proč ne – evropské státy NATO stejně příště poslechnou a půjdou, kam je který senilní americký prezident pošle, bez ohledu na to, jak s nimi zachází. Když k tomu připočteme, že prezident Biden a jeho muž na ministerstvu zahraničí Anthony Blinken rozpustili Trumpův tým, který dlouhodobě plánoval organizaci stažení z Afghánistánu, a přímo tak způsobili stávající chaos, lze se jen ptát: „Nač potřebujeme nepřítele, když máme takovéto přátele?“
Jeden komentář na Američané nechávají projít jen svoje

 1. .lak napsal:

  Baňýk pyčo :lol:

  https://pravyprostor.cz/zhrouceni-lzi/#comment-1397814
  Váš komentář čeká na schválení.
  Vám ten komunismus drbe krovky brouci. V normálních nepatologických rodinách je dle potřeb. V trhu máte pernamentní krizi odstraňování konkurencí a nikoluv spolupráci a nový hejbl businessmanů covidismus svědků jehohových a skrz zlodějiny a apatrheid big pharmy tu probíhají zločiny derivátní a proxi války s religiózníky svědlů covidových neexistujícího viru již se skutečnými zamlčovanými hromadami mrtvol podvodníky na všech úrovních debilizace.
  https://www.youtube.com/watch?v=-bs529Jws5A

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!