Klobouky si držet nemusíte, už dávno ulétly

world-reset-body-w371Milí čtenáři, doba se dramaticky proměňuje a tlačí na nás, abychom přehodnocovali světonázor. Velké množství lidí zažívá pocity typu “To snad není možné!” A pak jsme tu my, kteří se deset a více let věnujeme sestavování autentické mozaiky obrazu světa a dějů, které v něm probíhají. Snažíme se identifikovat příčiny a nacházíme záměry jednotlivých aktérů dějin i současnosti. Postupně odstraňujeme nánosy lží, kterými nás dlouhá desetiletí a v mnohých případech i staletí krmí nejrůznější „autority“. Usilujeme o plnění poslání, které má český národ v krvi a tím je život v pravdě.

To, co se nyní na celém s plandemií Covid-19, není nic jiného, než snahou o uskutečňování dlouhodobého plánu globálních zločinců a jeho aktivním počátkem. Dělají to ti, o kterých jsme léta tvrdili, že to dělat budou. Dělají to tím způsobem a těmi metodami, o kterých jsme léta tvrdili, že je použijí. Když se držíte důsledně poznané pravdy, když prověříte úplně všechna tvrzení, která jsme o našem světě od dětství dostávali, a když složíte dohromady veškeré prověřené poznatky, dostanete toto:

Ano, plandemie byla naplánována mnoho desetiletí zpět.

Ano, plandemie Covid-19 je součástí dlouhodobého plánu globálních zločinců na přesun centra globálního řízení z Velké Británie do Číny. Evropa a USA jsou oslabovány a Čína posilována. Bílá rasa je pro globální mafiány nebezpečná, protože u bílé rasy je nejvíce rozvinuta individualita a lidskost. Asiaté jsou jako otroci ideální, protože plní podřízenou roli poslušně a rádi a zároveň jsou dostatečně inteligentní, aby byli schopni vykonávat i složitější úkoly.

Ano, téměř ve všech státech světa jsou u vlády loutky globálních zločinců. Socialistický blok byl v minulém století poslední hrází proti plánované globální degeneraci lidstva, která se už nyní rozjela na celém světě. Nejsou už žádné celé státy, které by tomu odporovaly. Pouze více či méně organizovaní jednotlivci, na kterých stojí budoucnost lidstva, resp. lidskosti v lidstvu.

Ano, současné moderní materialistické zdravotnictví je výsledkem akce Rockefellerů v 1. polovině 20. století, kdy zlikvidovali všechny směry přirozeného léčení a nahradili je chemií a materialismem. To jen socialistické zdravotnictví mělo záměr tvořit a udržovat zdravou populaci. Dnešní zdravotnictví je zkorumpováno odshora dolů a slouží k postupné likvidaci a degeneraci obyvatelstva. Farmaceutické korporace za svou genocidní práci sklízejí tučné zisky. Důchodci, zvyklí na lékaře, kteří se upřímně starají o jejich zdraví, jsou snadnou naivní obětí, stejně tak děti a mládež, kteří touží po konformitě.

Ano, vědecké, akademické a univerzitní instituce nejsou a nikdy nebyly prostředím, kde se lidské vědomosti rozvíjely. Byly vždy nástrojem gauner-elit k hledání způsobů jak lidem škodit, nikoliv pomáhat, jak prospěšné znalosti likvidovat a pouštět mezi lidi obraz světa postavený na lži. Takovou lží je např. teorie virů. Wilhelm Reich, Viktor Schauberger, Nikola Tesla, Rudolf Steiner a mnoho a mnoho dalších průlomových myslitelů bylo umlčeno a jejich dílo bylo zničeno, utajeno a znemožněno praktické uplatnění. Až se jako lidstvo osvobodíme od globálních mafiánů, kteří důležité znalosti o lidstvu, historii a mnohých užitečných technologiích usilovně utajují, proběhne obrovská revize veškerého lidského poznání ve všech oborech. Mnoho z toho, co dnes považujeme za samozřejmé, se ukáže jako omyl, iluze, či lež.

Ano, lékaři až na výjimky nerozumí fungování lidského těla. I když jsou poznatky o konstrukci lidského těla poměrně dobré, tak lékařské "znalosti" o procesech, které v něm probíhají, jsou naprosto zcestné. Materialistické zdravotnictví bude muset projít kompletní revizí a provést syntézu se všemi relevantními odvětvími přirozeného celostního léčitelství. Lékaři, kteří tento evoluční krok neudělají a stále používají jen chemii, lidskému tělu škodí a neměli by dál dělat svou práci. Naopak, zasloužili by si pár důrazných facek.

Ano, drtivá většina lékařů slyšela o virech jen z učebnic a propagačních letáků farmaceutických firem. Jen málokdo byl někdy v mikrobiologické laboratoři a už jen zlomek někdy provádělo nějaké experimenty, ve kterých pracovali s údajnými viry. Proto také nejsou schopni virologický podvod vidět, zpochybnit a prověřit.

Ano, virologové a vakcinologové jsou podvodníci a nikoliv skuteční vědci, kteří jsou závislí na udržování virového a vakcínového dogmatu, jinak by přišli o práci. Před otázkami na důkazy existence virů a jejich příčinné souvislosti s nemocemi, zbaběle utíkají a nebo odpovídají ve stylu “To přeci všichni vědí…”. To znamená, že nevědí NIC.

Ano, lékaři, učitelé, policisté a další profese ve státní službě jsou většinově buď utopení v aroganci a iluzi o své vzdělanosti a tedy nadřazenosti, nebo jsou POSRANÍ až za ušima jen z toho, že by měli byť jen POMYSLET na to, že jim jejich nadřízené autority lžou. Jsou příliš ZBABĚLÍ, než aby si jen poslechli či přečetli informace o globálním plandemickém podvodu.

Ano, právníci, policisté a soudci jsou z drtivé většiny pouze poslušní otroci systému organizovaného zločinu, který v této zemi vládne a není možné od nich čekat účinnou aktivní pomoc.

Ano, 100% lidí, kteří věří na koronavirus, odmítá jen VNÍMAT, natož CHÁPAT a samozřejmě PROVĚŘIT informace o tom, že tu není žádný virus. Nikdo z covidvěřících neví, jaké by měly být důkazy pro existenci pandemie a už vůbec nikdo se o ně nezajímá. Jsou naprosto otupělí slepou důvěrou v rádoby-autority a omámení dokonalostí své vlastní poslušnosti. Asi příliš touží po číkoliv pochvale a uznání za to, jak jsou disciplinovaní - jako malé děti. Mají zničené sebevědomí, nemají žádnou důvěru ve vlastní rozum a názor. Strašně se bojí toho, že by přišli o to alespoň drobné sebevědomí, které pracně získali poslušností. Strašně se bojí poznání své hlouposti a slabosti. Strašně se bojí přiznání si strašné pravdy, že nás Babiš, Prymula a Vojtěch (EU, USA, NATO) nechrání, ale že na nás parazitují. Bojí se toho, že by se už nemohli jako ovce v klidu pást, ale museli by bojovat s vlky. Raději jdou poslušně na jatka.

Ano, strach, zbabělost a stud za vlastní malost nedovolí většině obyvatelstva zahodit neužitečná a škodlivá dusítka a přiznat si, že rok a půl věřili lžím. Museli by si přiznat, že věřili lžím celý život a toho se tak bojí, že se raději nechají otrávit jedovatou "vakcínou".

Ano, kombinace tohoto strachu a malosti na jedné straně a chamtivosti, mocichtivosti a arogance na druhé straně přivede celou Evropu k úpadku a náš stát do ekonomické krize, kterou si zatím málokdo dovede představit.

Ano, nás, kteří ostatní probouzíme a povzbuzujeme, je stále málo a náš hlas stále není dost silný. Ale pravda má tu skvělou vlastnost, že kdo ji jednou pozná, už u ní zůstane. Proto nás zákonitě pomalu, ale jistě přibývá. Vítězství pravdy a života je zákonité a nevyhnutelné. Jen čas nám pokládá otázku, jak dlouho chceme, aby to trvalo a jakou roli v tom chceme hrát.

Ano, my probuzení v sobě neseme pravidla a principy pro nové uspořádání společnosti založené na pravdě, svobodě a sounáležitosti. Jen musíme počkat na to, až nás bude dost a budeme moci tento nový a NÁŠ společenský řád přivést mezi lidi.

Ano, toto krizové období, které teprve začíná, zvládneme díky instinktu přežití, které mají i ty nejtupější ovce, pokud o mozek nepřišly úplně. A ano, zlikvidování tohoto instinktu přižití je jedním z hlavních cílů globálních mafiánů. Jejich částečný úspěch vidíme ve vysokých počtech dobrovolně přidušeného a přiotráveného lidstva.

A ano. Z hlediska věků je to jen drobná zábavná epizoda, které se můžete, ale nemusíte účastnit. Je to však skvělá příležitost, jak získat karmické zásluhy a pokročit ve svém osobnostním vývoji směrem k sebeuvědomění, posílení a schopnosti harmonicky a léčivě působit na svět.

SVĚTU MÍR!

P.S.: Mír může být ze své podstaty jen v pravdě. Důkazy všech výše uvedených tvrzení najdete na: www.resetheus.org, www.nwoo.org
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!