Rusvesna: Přehled zpráv – 27.8.2021

kabul_vzryv_smertnika1; V Kábulu došlo k třetímu výbuchu. Počet obětí roste. Po půlnoci bylo zveřejněno 60 obětí.
2; Zelenskij zcela nelogicky odpověděl na dotaz o příčině neúspěchu ukrajinských středoškoláků u zkoušek z matematiky (třetina maturantů vůbec neuspěla): „Matematika tu předtím nebyla...“
3; The Economist předpověděl velkou válku kvůli konci americké hegemonie.
4; Zelenskij se pochlubil svými „úspěchy“. Poznamenal, že jde jen o dílčí výsledky a že ho čeká ještě spousta práce.
5; Republikáni vystupují s výzvami k odstoupení nebo impeachmentu Joe Bidena kvůli událostem v Afghánistánu.
6; USA evakuovaly z Afghánistánu kolem sta tisíc lidí. Oznámil to americký prezident.
7; Tálibové požádali OSN o poskytnutí potravinové pomoci Afghánistánu. Nedávno UNICEF informoval o deseti milionech afghánských dětí, které naléhavě potřebují humanitární pomoc.
8; Natalja Poklonskaja bude vyslána jako velvyslanec na Kapverdské ostrovy.
9; Tálibán označil podíl bin Ládina na teroristických činech z 11.9.2001 za nepodložené a nedokázané obvinění.
10; Psaki v reakci na požadavky na Bidenovo odstoupení vyzvala k zabíjení teroristů.
11; Na Krymu označili bezprostředního organizátora vodní blokády. Je jím bývalý dočasně pověřený místopředseda ukrajinské prezidentské administrativy Andrej Senčenko.
12; Ukrajinský premiér vědomě lhal o evakuaci Rusů z Afghánistánu. Dmitrij Kuleba lživě prohlásil, že ruská letadla evakuující lidi z Afghánistánu létaly z letecké základny Bagram a nikoli z Kábulu. Přitom v televizním zpravodajství například turecké televize byly záběry, na kterých je jasně vidět přítomnost ruských letadel na kábulském letišti.
13; Marija Zacharova vyjádřila údiv nad informovaností USA o přesné poloze vůdců Islámského státu. Šlo o reakci na příkaz Joe Bidena uskutečnit údery na vůdce a objekty Islámského státu kvůli teroristickým útokům v Kábulu. V důsledku výbuchů zahynulo 13 amerických vojáků a 18 bylo zraněno.
14; Přesně 11.685 státních úředníků v Číně bylo potrestáno za porušení protikorupčních pravidel.
15; V Rusku plánují spuštění výroby nejnovějších zbraní (samohybný minomet Floks a samohybné dělo a Magnolija) na přelomu let 2022 a 2023.
16; Počet zraněných při teroristickém činu v Afghánistánu překročil 1.300 osob. Počet obětí výbuchů se zvýšil na 103.
17; V severním Německu byly rozvěšeny předvolební plakáty CDU/CSU (původně z roku 1949) s mapou Německa zahrnující i východní teritoria včetně dnešní Kaliningradské oblasti. Zástupce CDU popírá účast své strany na vyvěšování těchto plakátů.
18; Rusové si hromadně začali slučovat úvěry. Vysoké ceny za bydlení donutily lidi spojovat hypotéční a spotřební úvěry v rámci refinancování.
19; USA provedly testy druhého stupně motoru nadzvukové rakety.
20; Bývalá vicegubernátorka Vladimirské oblasti byla odsouzena na 8,5 roku za úplatky ve výši osmi milionů rublů.
21; V Rusku bylo zjištěno za poslední den přes 19.500 nových případů COVID-19. Denní počet úmrtí dlouhodobě osciluje kolem hodnoty 800.
22; Jelena Panina prohlásila, že Kyjev je schopen obvinit Německo z toho, že Ukrajina není přijímána do EU a NATO. Kancléřku Angelu Merkel z pokusu „koupit si“ ukrajinské politiky v otázce „Severního proudu – 2“ a z neochoty přijmout Kyjev EU a NATO obvinil prozatím jen bývalý ukrajinský ministr zahraničí Vadim Pristajko.
23; Šéf Rosněfti Igor Sečin požádal Vladimira Putina, aby povolil jeho společnosti dodávat plyn do EU. Prezident Ruské federace už uložil vicepremiérovi Alexandru Novákovi a ministru financí Antonu Siluanovovi, aby návrh šéfa Rosněfti prostudovali a sdělili svůj názor.
24; Vladimir Putin dnes na další poradě se stálými členy Bezpečnostní rady Ruské federace projednal události v Afghánistánu.
25; Lavrov: Rusko zajistí bezpečnost svých jižních hranic kvůli událostem v Afghánistánu. Kvůli situaci v Afghánistánu se stal velmi důležitým problém bezpečnosti Střední Asie.
26; Operátorovi „Severního proudu – 2“ navrhli, aby prodal část svého projektu. Eurokomisi nejspíš nestačí oddělení operátora Nord Stream 2 AG od mateřského koncernu, proto tlačí na prodej části „Severního proudu – 2“.
27; Marija Zacharova promluvila o spolupráci britských tajných služeb s řadou ruských médií. Britské tajné služby kooperují s řadou ruských médií, která vystoupila proti zákonu o zahraničních agentech a nežádoucích organizacích.
28; Na Krymu vyzvali k vydání zatykače na hlavního organizátora vodní blokády Andreje Senčenka. Jeho čin měl za cíl vyvolání ekologické a humanitární katastrofy (ekocida a genocida).
29; U města Perm havaroval bombardér Su-24. Posádka se stihla katapultovat. Podle předběžných informací letadlo hodlalo přistát v Permu, aby doplnilo palivo.
30; Ukrajinští pohraničníci nepustili na území země Bělorusy očkované „Sputnikem V“.
31; V Kábulu bylo zadrženo několik osob v souvislosti s výbuchy.
32; Zpěvačka Taťjana Bulanova (Strana Vlast) předehnala v oblibě u voličů i šéfa ruských komunistů Gennadije Zjuganova.
33; Televizní stanice Muz-TV bude potrestána za homosexuální svatbu Kirkorova. Právní centrum společnosti Cargrad se obrátilo na dozorové orgány ve věci propagace homosexuality. Roskomnadzor už učinil opatření.
34; Porošenkovi stoupenci se na znamení solidarity se svým idolem sami polévají zelenou tinkturou a vystavují své fotografie na sociálních sítích.
35; Příslušník britské námořní pěchoty se pokouší odvézt z Afghánistánu 140 psů a 60 koček, které má ve svém útulku.
36; Všechny je rozbombardujte! Biden poskytl americkému letectvu USA svobodu akcí proti cílům Islámského státu.
37; Pentagon zakázal americkým základnám v Evropě kupovat od Ruska zdroje energie.
38; Běloruskou zpěvačku Anželiku Agurbaš, po které je v Bělorusku vyhlášeno pátrání, údajně zadrželi v Moskvě a předali policii, kde ji prý vyslýchají policisté. Tuto informaci poté popřela její manažerka.
39; Wall Street Journal: V důsledku teroristického aktu u letiště v Kábulu zahynulo kolem 200 Afghánců.
40; Ceny letí vzhůru. Po rozhodnutí německého soudu ohledně „Severního proudu -2“ Gazprom zastavil prodej plynu na elektronické bázi na rok 2022. Cena paliva pak zamířila prudce vzhůru a dnes večer činila 580 dolarů za tisíc kubických metrů.
41; Americký ministr nejel na Krymskou platformu kvůli adopci dítěte spolu se svým homosexuálním partnerem.
42; Tálibové prohlásili, že nedostali odpověď od sil odporu v Pandžšíru na své mírové návrhy.
43; Washington Post: Tálibové žádají USA, aby nechali po odchodu armády v Afghánistánu diplomaty. USA plánují ukončit svou diplomatickou přítomnost v Afghánistánu 31. srpna. Jejich plány se nezměnily. Potvrdila to mluvčí Bílého domu Jennifer Psaki.
44; V Sýrii došlo k útoku na dron ruské armády.
45; Ruské výsadkové síly poprvé vysadily plně vybavenou vojenskou nemocnici.
46; V Číně došlo k rozsáhlému požáru mrakodrapu. Likvidací požáru se zabývá 30 hasičských automobilů a přes sto požárníků.
47; Dětská spisovatelka a především rusofobka Larisa Nicoj označila Ukrajince za sice chudý, ale dospělý národ, zatímco ostatní jsou sice bohatší, ale nedospělé.
48; Turecko vyhrožuje Řecku válkou kvůli ostrovům v Egejském moři. K vyostření situace došlo poté, co si Řecko nárokuje 12 místo 6 mil výsostných vod.
49; Vždyť jsou to naši lidé. Lukašenko si nepřeje zpřetrhat ekonomické vazby s Ukrajinou.
50; V ukrajinské armádě nadále roste počet nebojových ztrát.
51; Budoucnost Donbasu není myslitelná bez doněckého uhlík prohlásil nejvyšší představitel Doněcké lidové republiky. Doněcká černouhelná pánev je nadále jedním z nejbohatších nalezišť uhlí v Evropě.
52; Afghánci, kteří pracovali pro NATO a pro afghánskou státní správu, chtějí do Ruska a žádají o pomoc.
53; Zelenskij žádá posílení NATO v Černém moři. Toto prohlášení učinil během své návštěvy Moldávie.
54; Ve Lvovské oblasti bylo nalezeno tělo amerického vojáka.
55; Rusko na to musí reagovat. Šojgu promluvil o nepřátelských centrech podél ruských hranic. Krok za krokem se proti nám vede propracovaná aktivita. Od Kaliningradu až po Kamčatku.
56; Zelenského letadlo nemohlo přistát v Kišiněvě kvůli počasí a muselo se vrátit do Oděsy.
57; V Oděse se moře pokrylo podivnými bílými skvrnami. Nedávno se psalo o podobném úkazu (tentokrát zeleném) ve vodách Dněpru.
58; Trestní nálety. Pilot amerického letectva ukázal videa, jak Pentagon zabíjel civilní Afghánce, mezi kterými byli i děti.
59; Ve městě Jaroslavl autobus přivřel tříletou holčičku do dveří, ta se pak dostala pod kola. Lékařům se dívenku nepodařilo zachránit.
60; Putin a Lukašenko na nás zaútočili z nečekané strany. Polské politické vedení chce militarizovat východní hranici kvůli migrantům přicházejícím z běloruského území.
61; Rusko zasadí odvetný údere západním IT společnostem. Rusko oznámilo své rozhodnutí uvalit pokuty na přední digitální společnosti.
62; Ruské zdravotnictví pod palbou kritiky. Pokles úrovně je přímo úměrný privatizaci zdravotnictví. Tržní mechanismus ve zdravotnictví potřebuje platící, tedy nemocné zákazníky. Zdraví lidé jsou pro ně nevýhodní.
63; Írán a Tálibán společně postupují proti zájmům USA, píše The Wall Street Journal.
64; Krvavé drama v nepřátelském táboře. Hromadná rvačka mezi ozbrojenci ukrajinské armády v Donbasu.
65; Předseda Nejvyšší rady Dmitrij Razumkov oznámil, že nejprospěšnější prezident v historii Ukrajiny byl Leonid Kučma. Ten pro naši zemí během dvou svých volebních období udělal nejvíc.
66; V NATO oznámili, jaké další reformy očekávají od Ukrajiny.
67; Biden nás rozsoudí... Novináři z uzavřených ukrajinských televizních stanic napsali dopis americkému prezidentovi a poprosili ho, aby téma do nebe volajících útoků na svobodu slova projednal se Zelenským během jeho návštěvy Washingtonu 31. srpna.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji
10 Komentářů k Rusvesna: Přehled zpráv – 27.8.2021

 1. .lak napsal:

  Šlaklé :lol: z PL

  Tyjoretici, eš, 30.08.2021 11:55:24
  Tak zdálo se mi že "cestovatel v čase se nějak dostal k atrefaktu s jehož pomocí nějak osobně přesvědčil bilderbergovce uhnie na genocidu uzurpátory kterých v covid-ˇácích vidíme pluky mamona úžerů. A jednou jsem nějakého sráče potkal v penny která vypadal jak pan hrábě osobně s nadmutou samicí a povidal mi nějakou příšernou dřístavou brutopýraci kterou mi hlava nebrala a proto jsem ji zapoměl ale asi jsem ho měl šlehnout do palice a nakopnout tak že by jel po podlaze aspoň 5. metrů. Jednou se mi to u nějakého držkouna povedlo ale by tak dvousucharovitý. No koukal jsem tam na 20.kg pytel s krmením pro 6,5 kg telepatku a tekleporťačku a přemýšlel jsem jestli ji valnou část života mohu zkazit jedním blafem. A jé teď se mi poblila na koberec a potom že neví co chci hodit do kyberprostoru. :lol: Matrix má poruchy po ránu jsem civěl proč jsou a kde se vzali ubrousky na stolku a že se potkávám jak paravan ze scifi andromedy. Tam je obraz tydýta posedlých panevropanstvím genocidy a jak symbolické. . zvedavec.org/komentare/2021/08/8828-kdo-jste-hrabe-kalergi.htm . . . images/21/kdo-jsi-hrabe-kalergi-1.jpg .
  . youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA time 2:38 .
  . youtube.com/watch?v=S-rB0pHI9fU .
  Ze zvědavce. včera 3:54 V článku byla zmíněná tzv. Panevropa...... Maximus1 2a00:x:x:x:x:x Žalovat se nemá, ale hlásit se ro musí! Současný předseda ODS Petr Fiala je dlouholetým šéfem této organizace na Moravě a to má pro chytré
  Reagovat | Editovat vlastní příspěvek

 2. .lak napsal:

  dokončení, eš, 30.08.2021 11:57:38
  Maximus1 2a00:x:x:x:x:x Žalovat se nemá, ale hlásit se ro musí! Současný předseda ODS Petr Fiala je dlouholetým šéfem této organizace na Moravě a to má pro chytré lidi, kterým neunikají souvislosti, samozřejmě vypovídací hodnotu! Navíc má i genetické kořeny od vyvoleného etnika po dědovi, kterého nacisté poslali do lágru za 2.WW. No a jeho otec, byl velký komunista..... Jinak ke Kalergimu. Toho magora si všimli jewish bratři Warburgové a právě oni byli s Rothschildy ti, co zinscenovali, zaplatili a kádry obsadili VŘSR v Rusku v r.1917! Parníkem Jacoba Schiffa (bankéř Rothschildů) byli dovezeny stovky jewish "revolucionářů" z NYC v USA, což byl základ bolševických vedoucích kádrů. Tehdy dělali revoluci současně jewish kádři v Maďarsku a Německu, ale tam dostali na frak. Jinak proč vadí mocným globalistům a sionistům bílá rasa, cca 9% populace na planetě? To je pro její inteligenci, asertivitu k nim a schopnost se proti nim zorganizovat. To od žlutých a od černých obyvatel Asie a Afriky nehrozí. Proto se snaží jí zařídit, aby neměla schopnost revolty a odporu vůči těmto grazlům v bílých límečkách, co jsou u tvorby a alokace financí světa. No a je tam i náboženský aspekt! Judaismus měl vždy blíže k islámu, který nakonec dva rabíni v minulosti vymysleli a založili, než ke křesťanství, se kterým měli vážně spory třeba v oblasti financí (úrok a lichva byl zakázán) a prorazili tento postulát jako první tehdy novodobí veksláci Medicejští.....ale to je na jinou diskusi. 3909
  Reagovat | Editovat vlastní příspěvek
  _____________________
  Budelelípšovci máte mozek v hlavě nebo co.

  https://tadesco.org/skutecne-se-jedna-o-pomoc-detem-otazka-je-komu-ma-ockovani-pomoci/

 3. .lak napsal:

  Kompilace z divné doby a ještě divnějších obcujících z nabuchodonozderů.

  Váš komentář čeká na schválení.
  Stav intelektů před kovidovkou
  https://m.mojevideo.sk/4p1b
  Po již čistokrevná 0, 00 zombie.

  .lak 30.8.2021 12:58:05 OdpovědětVáš komentář čeká na schválení.
  Tady rubešovi stačili kecky. :yes:

  • .lak napsal:

   Každý virus jednou zmizí, prohlásila zkušeá viroložka.
   Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuse korouhvička, 30.08.2021 12:25:55
   Až na to, že tahle virová bestie mutuje a mutuje. Škoda, že politici nejsou jako viry, aby taky mizeli podle Zahradníkové teorie. Ti bohužel nemizí, ani nemutují, drží se jak hovno košile a ještě se klonují. Dnes je u nás pár nakažených na 100 tis. Doufám, že ta dáma neučí matiku. Žije v představě, že jeden den virus máte a druhý den zmizí. Zapomněla, že pozitivita trvá cca 14 dnů a je tudíž nutné sečíst pozitivní za těchto 14 dnů a z toho usoudit, zda se jedná o epidemii, nebo pandemii - sčítají se pozitivní v celém světě za 14 dnů. V mých očích to Trikoloře opět podělala.
   Reagovat

   Re: Každý virus jednou zmizí, prohlásila zkušeá viroložka. eš, 30.08.2021 13:07:05
   Máš v hlavě guláš jako každý vychovaný lotry. Ty viry jsou toxikace až pohádky tisíce a jedné noci injekcemi stejně jako za morových ran traviči studní.
   https://www.youtube.com/watch?v=-bs529Jws5A
   Reagovat | Editovat vlastní příspěvek

   Re: Re: Každý virus jednou zmizí, prohlásila zkušeá viroložka. eš, 30.08.2021 13:10:38
   A víte co už o řekli a huby je neboleli? Že pro každý region mají složení vakcíny jiné. Nejdřív že tam mají kontrolní placeba, potom že na to nebudou brát zřetel. Asi po havaji kdy jim tam zaklepalo bačkorami po šarži 45 000. lidí naráz.

 4. .lak napsal:

  pravda zvíťazí
  Zistenie nemeckých lekárov, čo sa nachádza v krvi očkovaných:
  https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/znepokojujici-objev-nemeckych-lekaru-takto-vypada-krev-po-covid-19-vakcinach.html
  A americká CDC manipuluje s údajmi. Osoby ktoré zomreli do 8 dní po očkovaní nepočíta ako očkovaných ale ako neočkovaných.
  Ovce sveta, zobuďte sa konečne.

  14 OdpovězSrp 30, 2021 9:46
  dnes čárky nedávám
  Návštěvník
  dnes čárky nedávám
  No jo no, tak těch 45 000 lidí na havaji nezaklepalo bačkorami. A je vidět co řeší. A co ne. To je jak cifršpióni v hospodářství dnes cože? Už opravdu nedělají vědu ekonomii a nic jiného než bankocetle. A potom se divte západním ho.notám.
  Ale to jenom je jistá indicie že postižení mozku neexistujícím koronavirem mají odjakživa se školastikůrou a tam selský rozum zmizel zcela a o tom není tak moc třeba s mnohými diskutovat. Ale s multititulovaným fyjalou by jste mohli.
  …To pojmenování je podle fotek korony toxických výměšků umírajících neuronů.

  0OdpovězUpravSrp 30, 2021 17:01

  • .lak napsal:

   A je to víceméně o záměně příciny a následku který nabuchonozdeři nejsou s to pojmout natož pochopit a podle toho zaujmout postoj a orientaci v děních. ..a končí to hulvátskými kádrovacími brutopýracemi s výheky slabikáře :lol:

 5. .lak napsal:

  Zjistil jsem že to bere jen za určité konstelace a asi nesmí foukat vítr na maják. :lol:

  dnes čárky nedávám
  Doba pačaguti
  Ta privilegizace je něco hnusného na vrcholném stupní institucionálního rasizmu od nelidí. A už víte proč mne školastika robotických fachidiotických workoholiků omezeností v rejstříku škál prudí.
  https://www.tartaria.sk
  _______________________________
  Ségra tomu říká balón :-D
  Včera jo, jedu a vidím na u křižovatky ale dost daleko obouchaný nákupní vozík ze všech stran, tedy hitlermarketové vozítko. Ale bylo to poměrně nedaleko kde kdysí máma převrátila moskviče s dětmi i když nadávala že se převrátil debil sám že do něj jen ťukla. Že ho viděla zdaleka ale byla na hlavní což dala s ženskou logikou souhry logiky cestářů a osazení značkami dopravní policií. Tam je totiž v jednom směru výstražný trojúhelník s naznačením hlavní silnice ale křížem co přijíždí tak mají pravidlo pravé ruky a přednost zprava, to nevymyslíš.

  • .lak napsal:

   :-D
   A jela z blbého směru stovkou což asi i řekla policii a dostala prý flastr, tuším že to bylo ještě tenkrát když ještě nebyla zmínka o rychlosti na komunikacích kromě 60sátky přes den ve vesnici. Přes noc neomezeně. No chodila tenkrát nějak nasupeně a bez peněz a fotr se šklebil. Předpokládám že i tenkrát bez havarijního pojištění a kdoví jestli i tak s přestupkem nedali se zákonéjo pojištění určitě ani floka a kdoví jestli i tomu dnes pro aktuální hroudu plechu co byla asi 30. metrů od křižovatky tak se to muselo potkat monstrem. Tenkrát se nepochlubili se co se stalo a dnes jsem to asi vyšerlokoval.Je to ale na směr kde je uložena kopie ďáblovi bible a když jsem tam jel jako šofér autobusu kdysi tak jsem fascinovaně zíral na neskutečnou scenérii kde to je v kostele až chrámu uložené. Až by člověk věřil že to ukradení originálu o čemž se dá pochybovat švédy dohnalo. A tady v kraji taky vymysleli zprávu ze železných hor kde je na odkazu zmíněná. Tam je to úplná jízda “video a kdo není místní má s velkou šanci “blažené sestřelit a jezdí tam všichni jak blázni a beru to za souhru snad s dušemi extrémního humoru že by pomocí nedaleké relikvie?

   • .lak napsal:

    Fotr byl taky jezdec motorcyklystýr kdysi na 350 jawa ogar vybakal mámu a tam měla silniční lišej od škváry na kolenu jako trvalou tetáž. To pamatuji i já v telce že jezdil někdo motokros na ogaru když ostatní motocykly sestřelili japonci s koupí patentu na zrovna tento motor. Táta závodil prý hadrou 603 150 a najednou ji předjel a zjistil zvědavej to otočil zjistil že píchnul a chtěl půjčit jestli nemá lepení že rezervu už má píchlou. Tak mu řekl že sám má málo a kdo má za prašivinou jezdit ať jde pěšky, kdoví po čem jeli.
    Já jsem bakal dvakrát a to bylo tím že čelendři neměli ASR na trakci při akceleraci a potom jsem zjistil že víc jak 210KW přední náprava nepřenese ve směru. Dvakrát podlaha a čau jízdo. Na rozdíl od bratránkova renaultíka, automechanika. V horším autě jsem nejel když mi ho jednou půjčil a tam to bylo jak v pouťovém autíčku cvak na plyn jede, cvak nejede. Kdyby byla soutěž o nejhorší planetární šunku tak s přehledem zvítězil a se stylem jeho jízdy to byla zážitková šou protože jako motokrosák vymetal dvěmi koly pankejty setrvale jen pokud byla rovina na kilometr tak dostal všechny 4. na asfalt.
    Potom jsem pochopil že může být i nezvladatelná chuť hodit auto ze skály v aute sestřenky kdy jsem nechápal co je to za zařízení místo volantu u její zelené felicie, děs běs a bez posilovače s motorem vepředu kristova noho. Navnadili mne docela zábavnými storkami kupodivu na televizi seznam ale to sleduju na zahradě u kafe na portáblu, tam nemám net. Takle jsem kdysi běžně spustil od šesti do svítání ale takový šíbr jsem zase nebyl na rozdíl od sedmilhářů protože si vymýšlím zřídka a účelově. :-) Ale i tři dny to šlo bez ochraptění s napájením v kuse ale kde na to brát dnes je u boha. Trhani
    https://www.youtube.com/watch?v=YXX-SA0GZS8

    0 OdpovězUpravSrp 30, 2021 22:33

   • .lak napsal:

    Nahoře https://aeronet.cz/news/video-vyherkyne-slovenske-ockovaci-loterie-sokovala-moderatory-rtvs-ze-sedi-doma-s-koronou-reklama-na-pfizer-v-primem-prenosu-doslova-k-nezaplaceni-moderatori-ihned-pohotove-reagovali/
    Relikvie a zas blbý znak, dodateščně odkazy.
    https://www.youtube.com/watch?v=p0TxeMfPbhI
    https://www.youtube.com/watch?v=gUUdQfnshJ4

    Nedávno jsem jel a asi mne oslovil duch žižky strategie při zření hlídky a pustil jsem 200W sínus obscene extreme silence sucks a to je takový nářez protispánkový level že jsem jednou jel do dvora a zrovna se tam ozvala střelba a dvoumetrový chlap zmizel za podi autíčkem a potom si oprašovakĺ kolena. :lol: No nic zastavil jsem hlidce a řvu jinak to nešlo že se mi podělal blbej krám a nejde to vypnout tak nakoukl ale cvičenými prsty z violencela v dětství jsem mu předvedl že ne. A ukázal jsem řidičák a asi měl dost tak zařval jeďte do pr...e. Zařval jsem si taky cože? A to už rukama odháněl mouchy, možná že moc nechybělo a použil by i nohy. V pindostanu bych to neskoušel tam hned střílí. :lol: Určitě se tím nikde nechlubil a myslel si že je nejen den blbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!