P.C.Roberts: Americký sestup k fašizmu

160707-michael-flynn-getty-1160_4V úterý ráno 30. srpna jsem na svém webu zveřejnil článek Gary G. Kohlse nazvaný Stupidita amerického byznysu a vojenských lídrů je zarážející. Nu a jestliže zarážela ráno toho dne, jak mám tuto stupiditu charakterizovat odpoledne téhož dne, kdy už byla desetkrát větší, než byla ráno. Nejspíš tomu neuvěříte, ale je to fakt! Americká banka Chase Bank zrušila generálu Mike Flynnovi jeho osobní kreditní kartu s odůvodněním, cituji:...“protože generál představuje ohrožení pověsti naší společnosti“.  

Generál Flynn je tříhvězdičkový generál, což je hodnost, jakou v americké armádě dosáhla jen hrstka mužů. Byl ředitelem CIA a sehrál rozhodující roli při vytváření americké protiteroristické strategie i při demontáži protiamerických povstaleckých sítí. Byl to on, který uznal, že Obamova politika vůči Sýrii postrádá smysl, jelikož teroristé, kteří dle Obamova narativu měli být nepřáteli Ameriky, byli titíž lidé jako domnělí „umírnění demokraté“, bojující proti „diktátorovi“ Asadovi, které Obamův režim jakožto svoji zástupnou armádu, umetající cestu pro nástup US Army v Sýrii, horlivě podporoval. Ovšem zbytečně, protože Rusko tento nástup, jak známo, zablokovalo.

Následně poté přinutil Obamův režim generála Flynna k odchodu do penze, protože v Americe dneška není ani nejvyšším generálům dovoleno říkat pravdu, stejně jako to není dovoleno stavebním konstruktérům, vědcům a zdravotnickým pracovníkům. Čestní žurnalisté byli z redakcí vypuzeni už kdysi dávno, a inženýři a konstruktéři, žijící z vládních podpor, stejně jako kontruktérské firmy, pracující na vládních zakázkách, nesmějí říct ani slovo např. o 11. září. Všichni sice vědí, že oficiální narativ je totální lež, ale nemohou to říct. Takže to, v čem žijeme, nelze nazvat jinak než formováním fašistického státu, ve kterém vláda a byznys negují demokracii a namísto ní uskutečňují své agendy.

CIA dodávala zbraně a poskytovala výcvik teroristům, které samozřejmě označovala za demokraty a po výciku je vypouštěla proti Sýrii, stejně tak, jak nejdivočejší pomluvy vypouštěla ze své novinářské líhně proti Flynnovi s cílem v očích veřejnosti jej znemožnit. Ale když pak prezident Trump navzdory tomu jmenoval Flynna svým poradcem pro národní bezpečnost, pronikl do všech údů amerického establishmentu strach. Zde totiž byl muž ve významném postavení, který věděl vše o všech zločinech CIA, takže hluboký stát si okamžitě uvědomil: tohoto muže je nutno se za každou cenu zbavit! A tak se stalo toto: ředitel FBI Comey nastražil past, spočívající v tom, že klamem byl Flynn vlákán k vyslovení nepravdy, což média - náhle neskutečně mravokárná - využila k tiskové štvanici, vedoucí až k Flynnovu propuštění z úřadu prezidentova poradce.

Ale vraťme se k aktuálnímu zrušení generálovy kreditní karty bankou Chase Bank. O čem tento čin vypovídá?

Vypovídá o tom, že bankovní sektor byl už též totálně zpolitizován a stal se další součásti hlubokého státu, který zcela otevřeně dává všem na vdomí, že každý, kdo se odváží jít proti agendám elit, bude zruinován. Normálně by totiž tříhvězdičkový generál a bývalý ředitel CIA pobíral tučné dividendy z Chase Bank, od zbrojařských společností i od dodavatelů ministerstva obrany, což se ovšem generála Flynna týkat nemůže. Jeho osud napovídá všem hráčům v systému, že pravdivá řeč je zabijákem kariéry a že je tedy dobré zdržovat se daleko od ní.

A už jen tak mimochodem: Ředitel FBI Comey a ředitel CIA Brennan spáchali v rámci skandálu Russiagate prokazatelné zločiny – a ani jeden z obou za ně dosud nebyl volán k odpovědnosti. A Durhamova zpráva o těchto zločinech nespatřila dosud denní světlo a nespatří jej ani nikdy v budoucnu.

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2021/08/30/the-american-descent-into-fascism/
4 Komentářů k P.C.Roberts: Americký sestup k fašizmu

 1. Jana napsal:

  Napsala jsem před pár minutami dotaz přes formulář na jeho webu...

  Dear Mr. Roberts,
  one Czech alternative web published this article. Do You think it is probable that American weapons would be used for /CIA plan/ the destabilisation / war with Iran? For Israel benefit? What do You think about NATO future ? About to the video with president of EU considering leaving NATO?

  VIDEO: The President of the EU blew the trumpet to leave NATO, at a conference in Slovenia in reflection on the US fiasco in Afghanistan called for the establishment of security autonomy of the European Union independent of NATO and the US! The Baltic countries and Ukraine have started revisions of security doctrines, they no longer trust the help of the USA or NATO in the event of a military conflict with Russia! Americans cost nearly $ 300 million a day in Afghanistan, $ 2 trillion spent in 20 years! We know where they ended up! As Israel decides, it will be in Afghanistan! Boarding platform against Iran!

  https://aeronet.cz/news/video-prezident-eu-zatroubil-k-odchodu-z-nato-na-konferenci-ve-slovinsku-v-reflexi-na-fiasko-usa-v-afghanistanu-vyzval-k-ustanoveni-bezpecnostni-autonomie-evropske-unie-nezavisle-na-nato-a-usa/

 2. .lak napsal:

  Všera jsem se vydal na lov malin, nenašel. Na zahradě mám tak 15x3 stále plodících ale na jaře jsem je posekal na omlazení tak mají nasazené zatím zelené mačinky až teď teď ale sklízel jsem je jednou i zmrzlé s keřů už bez listí. No ale místo toho jsem zakufroval v lese a místo zkratkou jsem vylezl za půl hodiny o cca. 30. metrů dál na stejné louce která byla pro rychlodračku stejnou bušodžunglí jako les s ostružinami pro mne na srázu. Ovšem jak tam kufrovala tak se poté objevila jako upír či pes baskervilský s hubou s které kapala krev tak asi neulovila myšičku ale asi sysla nebo kdovíco protože myška tý krve moc nemá. Dvy kýbly deštovky jsem vylil než jsem ji deaktivoval od barvy. By zřídila se štětkou pod mordou drsnosrťačka všechno. No ale nenudil jsem se jak jsem ji tam v louce vyhlížel, potvora se neozve tak se tam u cesty objevila tak dvacítka možná ani ne s jakýmsi zakšírovaným ohařem na snad 15. metrovým řemenu který byl hmotnostně převyšující jí laťku. No poté se vydala na louku což vybudilo mou lovkyni prozkoumat objekty a objevila se a no dali jsme řeč ale na kafe do trčky jsem ji nepozval protože tam jsou oči a uši všude a ještě si pověsit na sebe ranec nevítaných příležitostí jako nemusím a mezi řečí povídám že přoč na sobě má černé či jaké plesové šaty a to mi řekla s úsměvem že je může schodit a to už jsem s lenivostí mne vlastní pochopil že úprk bude nejlepší strategie. Stačilo mne schvácení sluncem a lezení cikcak po stráni. Potentáti

  Jo a vidět zhrzenou "pannu je tedy jak kdo to vidí je k popukání /nashle, neodpověděla/ a nevím co by bylo lepší a že v situaci dělat kapouna. To je taky politika starostí za hrob v možných následcích doslova. Opatrnosti není nikdy dost z "agrese. :lol:

  • .lak napsal:

   Nedalo to nahoře s poťouchlou klávesnicí canc na ctrl. :-)

   Vidím zem rudou, vyžranou a chudou povídal kdysi parťák a vzápětí povídal kdoví proč vaniš skvrn a špíny se zbavíš.
   Nic tím směrem k zahradě kde bydlí je kopec který vždycky vylétnul na kole protože tam u lesa stával esesák s automatem. Já tam tlačil i elektrokolo abych si nevybil baterku na zpátky. Mne se podařilo jednou jet do kopce u hrošárny u lesa a stál tam sajuz voják se samopalem a splašená trubka jawa 50 když byl hic zapékala svíčku. Taky že jo, v kopci 50. metrů od něj jsem čistil. A když jsem poté jel tak to začalo začalo cukat a u něj to chcíplo a to se chechtal, no hlavně že nebude střílet. Tlačil jsem to asi ještě 50. metrů nakopec a pořád se smál. Neznají takovou tu naši techniku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!