Tlak vyvolává protitlak – celosvětový odpor vzrůstá, jenže se asi o rok zpozdil

56437044_303Trvalá karanténa plánována pro Británii

Informátorka a badatelka Deborah Tavares získala e-mail, který buď někdo vypustil do světa schválně, aby nás varoval, anebo došlo k omylu. Také to celé může být dokonalý podvod, i když dotazem věrohodných a znalých osob ve Washingtonu D.C., se už o něčem takovém jedná. Tento e-mail uvědomuje několik britských lékařů, že Anglie uvalí na své lidi trvalou karanténu, která měla začít 15. července 2021. Že nezačala, může potvrzovat nepravdivost tohoto e-mailu, ale také mohlo dojít ke změně plánu. U plánů tohoto druhu je to časté, že jakmile se důležité informace dostanou ven, je od celé akce upuštěno. Globalisté nám vždy dají vědět co plánují. Když se proti tomu vyjádříme záporně, nic se nestane. Jenže zjistit kdy, kde a jak nám dají vědět, to není vždycky snadné.

Podle textu tohoto emailu měla být karanténa zavedena na bázi nové varianty koronavirové chřipky, zvané Indická a Nepálská varianta, která ale není nic jiného, než jinak pojmenovaná senná rýma. Je očekáváno, že vystrašená veřejnost se novým příkazům ráda podřídí, jako se to stalo už předtím.

Má to být v souladu s Kalergiho/Schwabovým plánem, což je: nedostatek vody (2022-23), nedostatek potravin (2023-24), globální finance a hromadná inflace (2024-25), což vyústí v konečnou fázi globálního Kalergiho plánu, podporovaného OSN, WHO, WEF a ostatními, k čemuž dojde v r. 2025. (Richard von Coudenhove-Kalergi byl ten, kdo navrhl spojenou Evropu se vším všudy, o čemž jsme ale nebyli uvědoměni).

Jestli je tento e-mail pravdivý sice není jisté, ale uváděná data se zdají pravděpodobná. WHO (Světová organizace pro zdraví) plánuje ukončit současnou plándemii 31. března 2025, což vystavili na jejich internetové stránce již na začátku r. 2020. Podle zasvěcenců čítají s tím, že v té době bude veškeré drobné podnikání naprosto zničeno, průmysl a výroba rovněž zničeny, veškeré státy budou zbankrotovány, většina lidstva bude mrtvá a ti, co zbydou budou zdemoralizováni, bez financí, bez možností a ještě ke všemu hladem. To je ten skutečný plán na spojenou Evropu a svět spojený v jeden celek, neboli NWO.

Ale zpátky ke zmíněnému e-mailu, kde je psáno, že všecky internetové zprávy musí být přísně censurovány, aby se opačné názory nedostaly na veřejnost. Ti, kteří budou otevřeně protestovat, půjdou do vězení, z důvodů rozšiřování nenávisti a násilností. Staří lidé a děti, které jejich rodiny odmítnou nechat „očkovat,“ budou násilím odstraněni z jejich domovů, bez ohledu na soukromá práva majitele. Britská armáda má být vypuštěna do ulic, aby dohlížela na dodržování všech příkazů.

Farmaceutické firmy jsou zajedno s tímto plánem a jsou ochotny naprosto zastavit výrobu léků proti běžnému nachlazení, chřipce a senné rýmě. To proto, aby se víc a víc lidí muselo uchýlit pouze k tak zvaným „vakcínám.“ Žádná lékárna nebude mít dovoleno tyto běžné a všeobecné prostředky prodávat.

Stran právní ochrany všech zúčastněných osob, to je zajímavé, neboť pisatel e-mailu si je jistý, že britský Premiér a všichni Ministři jsou na jejich straně. A kdyby Premiér zkoušel selhat, „on dobře ví, že máme na něho páky a proto je povinen nám pomáhat.“ To znamená, mají na něho inkriminující informace, takže skáče, jak tito lidé pískají. „A kdyby přece jen došlo k soudnímu stíhání, pak řekneme, že jsme to všecko podnikali s dobrým úmyslem, pomoci lidem a ochránit je před nemocemi.“ Tento dokument je možno najít ZDE.

Zmíněný e-mail podepsal Neil M. Ferguson. Pokud si pamatujete, tak začátek celosvětové plándemie Covidu-19 začal vypracováním chybného počítačového modelu, který vytvořil právě profesor Neil M. Ferguson! Na bázi jeho výtvoru byl zavřen celý svět do nucené karantény, nasazeny roušky a zavedeno povinné distancování. Takže ten chybný počítačový model, který předvídal miliony a miliony mrtvých na chřipku Covid nemusel být vůbec žádná chyba, záměr!

 

V Americe je to BLM, Antifa, Biden a Fentanyl

Každou hodinu každého dne zemře v Americe 250 lidí na předávkování fentanylem. Používají ho spolu s heroinem, kokainem a jinými jedy. Nejhorší na tom je, že to nejsou lidé skutečně závislí na drogách. Jistá část z nich jsou také ti, kteří kdysi dostali od lékaře předepsaný OxyContin proti bolestem, což je umělý opiát, v současné době populární po celém světě. Když pak ale lékař už drogu předepsat nechce, aby nedošlo k návyku, pak se lidé, touto dobou závislí, uchýlí k okrajovým zdrojům a takový pokoutně vyráběný OxyContin přijde i s fentanylem.

Odkud fentanyl tak naveliko chodí? No přece z Číny! Čína teď dělá to, co kdysi, v 19. století provozovali Angličané, lépe řečeno City of London (soukromá korporace, ne město Londýn), když zkoušeli navyknout všechny Číňany na opium. Čína se dnes mstí Americe za tento historický zložin, zkouší ji zničit a skrze nehlídané hranice s Mexikem a částečně i s Kanadou (ve státě Minnesota) pašují do země obrovské množství této drogy.

 

Francie je ničena zevnitř a rozhodla se bránit se

V Paříži se vydaly tisíce lidí do ulic, aby protestovali proti očkovacím průkazům proti Covidu. Již 6. týden protestují proti těmto nesmyslným nařízením, která jsou zaměřena na diskriminaci neočkovaných. Minulý týden to bylo skoro 15 000 lidí, kteří se rozhodli vyjádřit svůj nesouhlas. Protestující tloukli do bubnů a provolávali hesla proti očkování a na ochranu svobody. Demonstrovali lidé nejen v Paříži, ale i jinde, ve městech po celé Francii. Podle policie došlo k asi 220 demonstracím.

Protesty byly rovněž vyprovokovány tím, že neočkovaným bez očkovacích průkazů nebylo dovoleno jít do obchodů a koupit si v  potraviny. Asi měli zemřít hladem! Krátké video ZDE.

Více než 55% Francouzů jsou již plně „očkováni“ proti Covidu a ten zbytek nejeví snahu se podvolit smrtící injekci. Údajně je počet úmrtí na tento zásah 113 472 osob a počet těch, kteří po injekci onemocněli, často velmi těžce, je asi 6,6 milionů lidí! A to pouze ve Francii!

 

Nejhůře je na tom Austrálie a Nový Zealand

Austrálie byla uvržena do celostátní karantény na podkladě 9 případů korony, z nichž všecky byly naprosto sporné, protože jak již víme, PCR test nefunguje. Byla nařízena velmi přísná karanténa, která byla udržována policií. Policejní brutalita vůči občanům dosáhla snad nejvyššího stupně, kdy byli lidé biti přímo na ulici, sráženi na zem, kopáni a jinak brutalizováni.

Již 200 dnů, od začátku těchto opatření ve městě Melbourne, lidé nesmějí pod přísnými tresty vůbec vycházet z domů, než že by si šli koupit potraviny, což může učinit pouze jedna osoba z celé rodiny, nebo za účelem pohybu na čerstvém vzduchu, na což mají vyhrazeny 2 hodiny denně. Dále mohou z domu pouze když cestují do „předem povoleného“ zaměstnání, které nemůže být vykonáváno z domu a pak – když se jdou nechat očkovat.

Vládní příkazy jsou naprosto nesmyslné. Člověk si ani nemůže někde sednout, daleko od jiných, aniž by hned nebyl policií pokutován. Parky a hřiště jsou zavřeny, přírodní atrakce a pláže též zavřeny. Cestování, i mezi městy, je zakázáno. Po 21 hodině nesmí být nikdo v ulicích.

Přesto, ani tak násilnická karanténa nic nedocílila a počty nemocných stoupají rekordním tempem. V oblasti Nový South Wales přibylo pouze za předminulou neděli 830 nových případů za jeden jediný den, zatím co hlavní město Canberra, které do jisté doby nemělo karanténu, roušky a nic z těchto nesmyslů (dnes už jsou na tom stejně), mělo 19 případů. Přesto chtějí Australané pokračovat s karanténou až do doby, kdy bude 70% všech lidí plně „očkováno.“

Jak Australie, tak i Nový Zealand chtějí docílit nulový výskyt koronaviru a jaksi se jim to nedaří. Není se ovšem čemu divit, spolu s nefunkčními PCR testy a vražedným očkováním to nejsou schopni docílit, jedině až naprosto všecky lidí vyhubí. Pak budou mít opravdu svoji „nulu Covidu“ a celou zemi naprosto prázdnou. Možná o to jim opravdu jde.

Nutno poznamenat, že Nový Zealand uzavřel celý ostrov do karantény na podkladě jednoho jediného případu Covidu, měřeného chybným a nespolehlivým PCR testem.

Austrálie je v karanténě už několik měsíců a lidem dochází trpělivost. Jsou časté potyčky s policií, kdy se s nimi lidé doslova rvou. Policie zase používá pepřový sprej proti australským občanům a vydává stovky a stovky pokut a příkazů k zatčení. 24 000 dětí nahnali násilím do stadionu, kde je proti jejich vůli a bez souhlasů rodičů očkovali. Několik z nich hned zemřelo.

Řidiči nákladních aut vzali celou záležitost do vlastních rukou. Upozornili Australany, aby si nakoupili zásoby potravin na 2-3 týdny a v té době chtějí převzít celou zemi pomocí blokády cest. Říkají, „toto je naše země, my ji povedeme tak, jak my chceme.“ Chtějí zablokovat silnice, dálnice a i přístavy. Prohlašují „očkování“ za podvod a odmítají podrobit sebe a své rodiny tomuto zásahu.

Jeden z nich říká: „My, řidiči nákladních vozů převezmeme zemi zpátky. Vy, politikové, nereprezentujete nás, lidi a také nereprezentujete tuto zemi.“ Viz shora zlinkované video, 5:10.

Je to rozhodně zajímavý nápad.

 

Německo se přidalo

V Německu je plánována karanténa občany samotnými. 7. září 2021 chtějí na dobu dvou týdnů zastavit veškeré podnikání, nákupy, včetně nákupů potravin a nákupů přes internet, chtějí zastavit veškeré platby, vklady a bankovnictví, provoz u benzinových stanic, služby jako jsou holiči a kadeřníci, chtějí aby děti nechodily v té době do škol a lidé do zaměstnání. A hlavně: neplatit v té době žádné daně!

Je to dobrý přístup, uhoďte je tam, kde je to nejvíc bolí, což je v peněžence a mnozí změní názor. Jenže doba dvou týdnů se jeví jako příliš dlouhá. Ve skutečnosti, i tři dny by snad stačily.

V České Republice bylo dáno na internet video proti rouškám. Každá troška pomůže.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!