Rusvesna: Přehled zpráv – 9.9.2021

wr-9601; Marija Zacharova označila plán na rozmístění uprchlíků z Afghánistánu do Střední Asie za katastrofu pro evropské země.
2; Ve Světové zdravotnické organizaci jsou znepokojeni kvalitou lékařské pomoci po celém světě. Jde o chyby v diagnostice, předepisování léků, stacionární i ambulantní péči. Nízká kvalita lékařské péče se může stát jednou z deseti hlavních příčin smrti.
3; Marija Zacharova prohlásila, že Západ schvaluje ukrajinské diverze na Krymu.
4; Růst ekonomiky Spojených států v posledních měsíců silně zbrzdil. Za příčinu se označuje nově zvýšený výskyt nákaz delta kmenem koronaviru.
5; Bílý dům očekává, že Kongres podnikne potřebné kroky v otázce stropu zadlužení.
6; V Afghánistánu pokračují protesty proti nerovnosti a proti nové vládě.
7; USA prohlásily, že nepovažují Táliby za vážené členy světového společenství.
8; Spojené státy za posledních dvacet let povraždily v důsledku svých leteckých úderů minimálně 22 tisíc civilních obyvatel. Jiné odhady mluví až o 48 tisících.
9; V Dánsku si migranti finanční pomoc budou muset odpracovat. 37 odpracovaných hodin týdně bude podmínkou pro to, aby získali státní pomoc.
10; Bývalí manželé s soudí o desítky zmrazených nebožtíků. Manželé kdysi založili v Moskvě firmu KryoRus na zmrazování zemřelých, kteří mají být rozmrazeni až v okamžiku, kdy medicína bude schopna jim vrátit život. Viktorija Udalova se dokonce pokusila ze skladu některé kontejnery s nebožtíky ukrást.
11; Dmitrij Gordon přišel s dalším návrhem: Tentokrát se mu nelíbí slova ukrajinské hymny. Nový text by měl být daleko vznosnější a monumentálnější.
12; Počet obětí hurikánu Ida v USA k dnešku činí 82 lidí.
13; Státní department uspořádá kurs pro přípravu ukrajinských policistů na téma vyjednávání v krizových situacích.
14; V Saúdské Arábii za měsíc pozavírali do vězení 282 úředníků z deseti ministerstev za korupci. Mezi zatčenými jsou i cizinci.
15; Si Ťin-pching poblahopřál Kim Čong-unovi u příležitosti 73. výročí založení KLDR.
16; Společnost Kalašnikov rozšiřuje rodinu samopalů Ak-12. Budou zařazeny nové vzory.
17; Na Ukrajině začínají zemřelé na koronavirus pohřbívat i na pozemcích, které byly prodány jako zahrad pro pěstování zeleniny. Vlastníci jsou v šoku.
18; Vladimir Putin udělil Jevgeniji Ziničevovi, který zahynul na cvičeních v Norilsku při pokusu o záchranu filmového režiséra Alexandra Melnika, posmrtně titul Hrdiny Ruska.
19; The Wall Street Journal: Bílý dům má v úmyslu se soudit se státem Texas kvůli přísnému zákonu o násilném ukončování těhotenství.
20; Le Figaro: Nedostatek pracovních sil ve Francii brání v obnově ekonomiky.
21; V Rusku byl zadržen organizátor nájemných vražd v „darknetu“. Nedávno FSB odvrátila vraždu dítěte kvůli sporům o dědictví.
22; Lukašenko dorazil do Moskvy na rozhovory s Vladimirem Putinem. Jednání proběhla dnes odpoledne.
23; Ukrajinský poslanec Geo Leros se pokoušel z tribuny v Nejvyšší radě vyzvat Zelenského, aby se zodpovídal ze zmaření únosu 33 ruských příslušníků soukromé Wagnerovy armády v Bělorusku. Svůj projev nedokončil, protože ho z tribuny fyzicky vytlačil o hlavu větší poslanec za Sluhu národa Nikolaj Tiščenko.
24; Protikorupční úřad Ukrajiny neznámo kde ztratil obrněné vozidlo. V Národním protikorupční úřadu Ukrajiny (NABU) už nemají obrněný transportér, který byl ve výzbroji úřadu od roku 2016. Nikdo neví, kam se poděl.
25; Ruský ministr zdravotnictví Michail Muraško oznámil, že ministři zdravotnictví zemí G20 označovali na svém setkání ruský „Sputnik V“ za nejlepší vakcínu proti koronaviru.
26; Ukrajinská armáda vypálila na Doněckou lidovou republiku přes sto kusů munice. Důsledkem jsou zranění a materiální škody.
27; V Moskvě konstatovali méně loupeží (-21,2%), zato více znásilnění (+ 32,4%) oproti prvním osmi měsícům loňského roku.
28; Maďarsko vyočkovalo veškerou zásobu vakcíny „Sputnik V“. Ruskou vakcínou se nechalo očkovat téměř milion lidí, což svědčí o popularitě vakcíny.
29; Bělorusko zablokovalo tranzit ruské ropy do Evropy po ropovodu Družba do 13. září do Polska a na Slovensko). Jde o dohodnutou akci v důsledku dodávek ropy ropovodem Oděsa - Brody.
30; V Moskvě se za posledních 20 let zdvojnásobil počet osob nad 65 let.
31; Ministrem pro záležitosti uprchlíků a repatriace v Afghánistánu se stala osoba hledaná v USA za podíl na teroristických akcích.
32; Sergej Lavrov označil vztah Kyjeva k Minským dohodám za schizofrenii. Na jednu stranu odmítají dohody plnit, na druhou stranu vyzývají stále k dalším setkáním v normandském formátu.
33; Yandex informoval o odražení rekordního kybernetického útoku. Existuje verze, že útok souvisí s lotyšským výrobce síťového zařízení Mikrotik.
34; Ozbrojený muž vzal až 15 rukojmí v pobočce Gruzínské banky.
35; Evropská léková agentura EMA prohlásila, že ke schválení potřebuje ještě další informace o vakcíně „Sputnik V“.
36; Tálibové oznámili, že požadují vyřazení svých vůdců ze sankčních seznamů SON a USA.
37; Kreml doufá, že už nikdo a nic nezabrání spuštění „Severního proudu – 2“. Poznamenal, že úmysly bránit realizaci projektu byly deklarovány ve Washingtonu.
38; Jednotky letectva a sil protivzdušné obrany zahájily společnou službu na hranicích Svazového státu.
39; Angela Merkelová se označila za feministku. Všechny bychom měly být feministkami. Ženy a Muži by měli mít rovná práv v smyslu podílu na životě společnosti.
40; Země BRICS vyzvaly k obraně proti případným teroristickým útokům z Afghánistánu. Přední představitelé BRICS odsoudili terorismus ve všech jeho podobách a projevech a vyzvali, aby teritorium Afghánistánu nemohlo být využíváno pro útoky na jiné země.
41; Na Ukrajině obvinili Rusko z útoku medúz v Azovském moři. Šéf Záporožské oblastní státní administrativy Alexandr Staruch navrhl, aby se země soudila s Ruskem kvůli zvýšenému výskytu medúz v Azovském moři, které se staly příčinou neúspěšné turistické sezóny.
42; Sociální síť „Odnoklassniki“ spustila placenou registraci pro příspěvky. Nyní administrátoři skupin mohou nastavit přístup k jednotlivým příspěvkem na základě placené registrace a vydělávat na exkluzivním obsahu.
43; Čína chce v Kábulu vytvořit „Afghánský institut“. Skupina čínských byznysmenů „China Town v Kábulu“ chce vytvořit průmyslovou platformu „Afghánský institut“.
44; Cena plynu v Evropě dosáhla 689 dolarů za tisíc kubických metrů.
45; Funkcionáře podezřelé ze smrti horníků na šachtě Krasnyj Partizan zadrželi v Luganské lidové republice. Zatčeno bylo prakticky celé vedení šachty.
46; Roskomnadzor varoval Apple a Google před vměšováním do voleb v Ruské federaci. Roskomnadzor přeruší možnosti obcházet blokování stránky „Chytré hlasování“ na území Ruské federace a mobilní aplikace spolupracovníků opozičníka Alexeje Navalného v souvislosti s porušením zákona.
47; Kosmonauti narazili na potíže při připojování kabelu k modulu „Nauka“. Kabel Ethernet bude muset být odvíjen ručně.
48; Kazašské úřady se pokoušejí vysoudit ruské Burany na jejich soukromém vlastníkovi, který je odmítá vydat do Ruska. Raketoplány by měly být prohlášeny za státní majetek.
49; V USA prohlásili, že se Rusové chystají na partyzánskou válku s NATO. Rusko a Bělorusko se na cvičeních Západ-2021 připravují k partyzánské válce se Severoatlantickou aliancí, protože nacvičují boj v zastavěných areálech. O tom, že se Rusům takové dovednosti už v minulosti dost hodily – například ve Stalingradu, se list National Interest už nezmiňuje...
50; Brazilský prezident prohlásil, že Brazílie má zájem na diverzifikaci exportu do Ruska.
51; Summit BRICS ukáže státům G7 jak řešit problém Afghánistánu. Ostudný úprk armády USA z Kábulu a bleskové odevzdání země do rukou Tálibánu ohrozily celý středoasijský region.
52; Rusko-běloruská cvičení „Západ-2021“ začala v Kaliningradské oblasti. Zúčastní se jich celkem až 200 tisíc vojáků, 760 kusů bojové techniky, z toho 290 tanků, 240 děl, raketometů a minometů, zhruba 80 vrtulníků a letadel, a také až 15 námořních plavidel.
53; Puškov tvrdě odpověděl na požadavek Kyjev na kompenzace kvůli medúzám v azovském moři. Zvýšený výskyt medúz je způsoben zvýšením teploty oceánů, nikoli ruskou diverzí proti Ukrajině.
54; Vladimir Putin: Bylo odsouhlaseno všech 28 svazových programů Ruska a Běloruska. V rámci Svazového státu chtějí oba státy vytvořit společný platební prostor.
55; Bílý dům pohrozil propuštěním státních úředníků, pokud se odmítnu nechat očkovat proti koronaviru.
56; Ruský voják zahynul při explozi obrněného vozu v syrské provincii Homs.
57; Putin nevyloučil vytvoření svazového (společného) parlamentu Ruska a Běloruska Zdůraznil ale, že tato otázka není na aktuálním programu a při jednáních se o tom nemluvilo. Dohodnuty byly jednotné trhy a společné nákupy. Mluvit o společné měně v Rusku a Bělorusku je ale zatím ještě předčasné.
58; Spojené státy jsou znepokojeny „krizí vedení“ v ukrajinském Naftogazu.
58; Lukašenko odmítl považovat Bělorusko za kouli na ruské noze. Integrace má výhradně oboustranně výhodný charakter a je zaměřena na zvýšení blahobytu národů obou zemí.
59; Na Ukrajině oznámili možnost dobýt Doněck a Lugansk, ale Kyjev si nepřeje oběti na životech, oznámil tajemník Rady národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny Alexej Danilov.
60; Rusko navrhlo Spojeným státům „vynulovat“ situaci s diplomaty. Ale Američané budou raději kvílet a stěžovat si, posteskl si Rjabkov.
61; Dmitrij Peksov prohlásil, že z USA a Ukrajiny vyzařuje nenávist k Rusku.
62; Ve společnosti Shell varovali před bankrotem tisíců ruských benzinových pump.
63; V Kremlu komentovali rozhodnutí USA rozšířit dodávky zbraní pro Ukrajinu. Proces dodávek amerických zbraní na Ukrajinu se stal všední záležitostí.
64; Ve Slavjansku muž v tričku se symbolikou Ruské federace odpověděl na výhrady neonacisty dávkou z pepřového spreje.
65; Doněck je vystaven trvalému ostřelování. Armáda Doněcké lidové republiky nepřítele trestá, přesto u Zelenského požadují stále více úderů na Doněck.
66; Spoléhejte jen na sebe. Ukrajinci byli vyzváni, aby nespoléhali na svůj důchod. Z\a uplynulých 30 let jste snad už pochopili, že musíte spoléhat jen na sebe, prohlásil bývalý ukrajinský ministr.
67; Rudá armáda zachránila mého otce před nacisty, prohlásil izraelský ministr vnitra. Jsme vaši dlužnici. Pečujeme o tuto památku a náš národ má opravdu hodně dlouhou paměť...
68; Vojáky ukrajinské armády kosí další hromadná diagnóza: „akusticko-barická zranění středního ucha“ v důsledku nadměrného tlaku a mohutné zvukové vlny, které vedou k dlouhodobé nebo trvalé poruše sluchu.
69; Světová zdravotnická organizace vyzvala k přerušení revakcinace třetími, čtvrtými a dalšími dávkami, dokud nebude proočkována dostatečná část populace nejchudších zemí světa.
70; Ukrajina může na Nový rok zůstat bez elektřiny. Ministr energetiky varoval, že kvůli kritickému nedostatku uhlí hrozí na Ukrajině deficit elektrické energie.
71; V Rusku s koronavirem umírá stále kolem 800 lidí denně. Celkový počet obětí činí zhruba 190 tisíc.
72; V Simferopolu odpověděli na myšlenku Kyjeva uvalit sankce kvůli Krymskému mostu. Je na tom prý vidět rozdíl v přístupu: Rusové budují, Ukrajinci chtějí bořit.
73; Pod sutinami domu v Noginsku byla objevena těla mladých dívek. Počet potvrzených obětí výbuchu plynu tak stoupl na pět.
74; Poprvé za 21 let bude na Ukrajině sečteno, kolik tam zůstalo lidí. Sčítání lidu se uskuteční v roce 2023.
75; Fuck you, Biden! Plný stadion Američanů křičí slova lásky na svého prezidenta. V New Jersey si vyslechl i výkřiky „Tyran!“.
76; Výbuch plynovodu na Krymu FSB zadržela člena rodiny náměstkyně ukrajinského ministra vnitra.
77; Rusko a Německo projednaly tranzit plynu přes teritorium Ukrajiny po roce 2024.
78; Izrael se vydal cestou konfrontace s Ruskem. Neochota Tel Avivu vydat se mírovou cestou může skončit zhoršením vztahů s Moskvou.
79; Odhalení tajemství telefonních hovorů a geolokace, Nový zákona a protesty. Veřejnost, především ta liberální, vyjadřuje smíšené pocity ve vztahu k ruskému ministerstvu vnitra. Zákon má pozitivní i negativní stránky.
80; Případ Navalného metastázuje. Bývalý spolupracovníci Alexeje Navalného nevzdávají pokusy snadno vydělat peníze za hranicemi.
81; Strana Jednotné Rusko předala školám v Doněcké republice počítačovou techniku a sportovní vybavení.
82; Moskevský starosta Sobjanin prozradil, kolik lidí dnes žije v Moskvě a okolí. 12,5 milionu v samotné Moskvě a zhruba 8 milionů v Moskevské oblasti.
83; Aksjonov pohovořil o svých chybách ve funkci nejvyššího představitele Krymu. V prvním roce práce bylo největší chybou, že jsem všemu a všem bezmezně věřil.
84; V říjnu mohou dojít peníze v americké státní pokladně. Zachránit situaci může jen rozhodnutí kongresu o navýšení dluhového stropu.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/

Překlady můžete podpořit na účtu číslo:63127359/0800
Pro zahraničí (Slovensko):
IBAN: CZ69 0800 0000 0000 6312 7359
BIC (Swift): GIBACZPX
Pro snazší identifikaci platby uveďte prosím slovo "Svodka".

Za Vaše finanční příspěvky předem srdečně děkuji
5 Komentářů k Rusvesna: Přehled zpráv – 9.9.2021

 1. .lak napsal:

  Nejen s lejdy nasersi/tesi což děláte :lol:

  Lady Nacersey 12.9.2021 12:14:47 Odpovědět
  1000m je na ruční obdělávání docela dost, pokud se ještě musí chodit do práce a pro důchodce bez prostředků je to irelevantní. Koně už moc nejsou a stroje za ně už dávno zrezivěly.Lidi, kteří bydlí ve městech, by museli dojíždět na pozemek na kolech. Naší rodině sebrali v 50. letech pole a i kdyby mi teď vrátili třeba těch 1000 m, v 70 už bych na to neměla sílu ani peníze. A piráti by stejně určili odvody produkce zadarmo a pak by všechno sebrali a dali slimákům. Nám stačí malá zahrada.

  .lak 12.9.2021 12:26:03 OdpovědětVáš komentář čeká na schválení.
  Seberou všechno všem a ECB €araboafriky jim natiskne, stejně to od počátku spolčení bruselonů kolonialistů naruby dělají podlokajníci bilderberku od počátku. To jste tak mrzcí intelektově že to musím furt vytahovat na stůl vám před oči že to nevidíte?
  Kromě toho že jsou plonkoví pro obyvatele kontinentu s přihráváním úžerům stáčíren upírů, si hubení zasloužíte jak jste tupí a opravdu nesplňujete definici rozumní, po školastice formantů funkční nevzdělanosti kdy tam to kosí, ano chápavé jak posedlí.
  https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

 2. .lak napsal:

  :lol:
  Je to vymašlený podobně jako šacování pravých kapes levou rukou chmatákem zaháčkovaných trupelů korupcí blilíkem coronaidiotismem.
  https://www.youtube.com/watch?v=-bs529Jws5A
  _____________________________
  Jerry 12.9.2021 09:00:15 Odpovědět
  To je jednoduchý: zaplatíme to my, postaví to ukrouši a bydlet tam budou rodiny z Afghanistanu a Nigerie…
  A uprostřed dědiny bude “myšita” z který v pět ráno bude hlulákat” meluzín”….

 3. .lak napsal:

  Vivat religiózníkům, víra je opustí s tělem. Svědky coronavirusu. /prý podle fotky korony umírající buňky zbavující se toxicity s oblíbeným tréningem bigpharmy imunitního systému simulací spike-hrotovým protejne spíchaných trousícího do okolí všemi póry a děti spíchaných matek na spike protein kojících RIP. Změnou pomocí mRNA/nůžky genomu o kterých brazilský prezident Bolsonaro řekl že si to nedá že nechce být krokodýl/ DNA na organismy GMO. Ken, ten taky jen mne napadá co chtějí trénovat když buňky organismu frankenštainovali mengelisti.
  https://tadesco.org/globalni-sebevrazedny-vakcinacni-kult/

 4. .lak napsal:

  Dů vološi dů, ěden nese vičku, druhý čerta v míšku, třetí & píp
  https://www.youtube.com/watch?v=tlhzN8Yhliw
  PaVo
  https://gloria.tv/post/m4SHAT2ZeAQq1Gk3nBRLNnynL

  Už jenom na základě tohoto autentického videa, máte právo odmítnout tento test. Navíc sám Flégr řrkl v televizi, že je nespolehlivý a těch pozitivních je asi 3x více.

  Nemám zájem, aby ke mně někdo přišel s nespolehlivým testem a není mojí povinností se takovým testovat! A nosit oušku, která je určena na stavby, mne ani nenapadne. A očkování, které nechrání a za které nikdo neodpovídá, s tím mohou jít úplně do řiti a hlavně tam zůstat.

  60 OdpovězZář 11, 2021 21:11
  CZkotas
  Návštěvník
  CZkotas
  “Tyto podvodné PCR testy, jak vlastně fungují a na čem byli založeny? = oni vzali ženu z letadla, která letěla do Seattlu z Číny. Měla symptomy, určilo se, že to bylo v době vypuknutí epidemie v Číně a prostě prohlásili, že má covid. A pak vzorky, které jí odebrali, krevní vzorky a pak vzorky séra, které z toho odvodíte, byly prohlášeny za izolát. A doslova tomu říkají izolát i přesto, že to nejsou izolované částice. Izolát kovidu doposud není nikdy prokázaný, protože neexistuje, mají jen tyto a podobné vzorky oderaným lidem a na tomto staví celý narativ!

  Co je dokonce ještě více šokující na tom, podle mého názoru, je to, že tyto testy jsou prováděny zdravým lidem, kteří nemají symptomy, takže nejsou nemocní!

  Můžete mi někdo říct jediný případ z lékařské historie, nebo od vynálezu PCR, kdy jsme testovali zdravé děti, jestli nemají spalničky, které nemají příznaky a podrobili je PCR testu a řekli: ó, tys vyšel pozitivní kvůli jedné genetické sekvenci virového proteinu spalniček. A teď nesmíš jít do školy nebo nesmíš mít kamarády nebo musíš mít masku?!

  To by bylo absurdní. Nebo si zvolte jakoukoliv nemoc ať už mikrobiologickou nebo virovou, nebo plísňové onemocnění, jakoukoliv nemoc. Od kdy chodíme testovat zdravé lidi s nekvantitativním testem a říkáme jim, musíte být vězněm ve vašem vlastním obydlí, nebo dokonce i v nemocnici, a pak říct: Ó vy jste vyšel pozitivní, musíte mít ventilátor. Víte, to je lékařské pochybení, vědecké pochybení na globální úrovni, jaké jsme nikdy neviděli..”

  !! Tady se to perfektne i popisuje a z toho jsem i čerpal, testy jsou podvid, o tom žádná, ale spike protein ten je velmi reálný, toto doporučuji, za mě jedno z TOPek:
  https://rumble.com/vlu3ha-reiner-fuellmich-and-mike-adams-kde-najt-izolt-covidu-19.html

  “Já bych řekl, že virus existuje, existuje několik virů, běžných virů, dr. Mikovitsová dokonce říká, že některé z nich jsou opičí viry, které byly v předchozích letech podány v očkování proti chřipce, ale co tady není… tady není nový koronavirus. Tady není nic nového. Existuje tady virový mechanismus, podle mého chápání, protože virový replikační mechanismus existuje, ale je to vícero virů, které jsou jen označeny jako koronavirus, a především ten spike protein je velmi reálný. Spike protein je vytvořená biologická zbraň, to je teď velmi jasné. Spike protein byl dán do vakcín jako cíl protilátek, aby vytvořil imunitu proti spike proteinu, a navíc mRNA vakcíny obsahují intrukce pro tělo, pro buňky, aby vytvořily spike protein. Teď, co je důležité pochopit je to, že spike proteiny jsou samy velmi nebezpečné pro lidské zdraví, způsobují kardiovaskulární poškození a to bylo nyní potvrzeno institutem Salk a mimochodem i několika dálšími studiemi.

  Vaskulární poškození, neurologické poškození, imunologické poškození a poškození reproduktivního zdraví, ony cílí na vaječníky a varlata, cílí na nadledviky, dostávají se do plic, neurologických tkání, sleziny, srdce, atd. A to je důvod, proč minimálně jedna z nedávných pitev někoho, kdo byl nedávno očkován, objevila spike protein v každém hlavním orgánu těla. Protože on cirkuluje a množí se, pokud dostanete mRNA jako injekci. Takže dr. Mikovitsová mi řekla….”

  29OdpovězZář 11, 2021 22:26

 5. .lak napsal:

  ojojoj

  Muláčci

  CTRL Jiří Šinkora
  10. září v 11:06 ·
  Izraelský premiér to řekl jasně a pravdivě – největším nebezpečím jsou očkovaní, kteří neprošli infekcí, protože si myslí, že nemůžou nikoho nakazit.
  Senioři, bojte se agresivních očkovaných, zvláště těch blbých.

  Ti, kdo jste koronavirus prokazatelně chytli, máte doživotní imunitu, ať si Vojtěch, Svrčinová nebo Vašátová plácají, co chtějí.

  Kdo vira měl, nechal se naočkovat, aby měl pokoj a přežil to ve zdraví, tak si asi neublížil, ale rozhodně si nepolepšil.

  Postcovidoví – jste na tom mnohem lépe než ti, co jsou pouze očkovaní.

  Jinými slovy, nejvíc seniorů teď pozabíjí naočkovaní dementi, kteří si myslí, že sjou za vodou. A k tomu přispívá vládní rozhodnutí posílat do karantény imunní lidi, kteří mají tu smůlu, že to bylo před více než 180 dny (to číslo vymylsel idiot) a vůbec nekontrolovat očkované. protože tím jim nepřímo říkají – vy nejste nebezpeční. A oni jsou, a to velmi.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ockovani-dem-nti-pozor-Vedec-a-selhani-vakciny-Vse-jinak-676639/diskuse

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ockovani-dem-nti-pozor-Vedec-a-selhani-vakciny-Vse-jinak-676639/diskuse

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!