P.C.Roberts: V Africe Ivermectin blokuje Covid-19

unnamed (5)Přiložený graf z 2. září 2021, který přikládám, přesvědčivě dokazuje, že v afrických zemích, kde je užívání léku Ivermectin povoleno, je smrtnost na Covid-19 mnohonásobně nižší než v těch zemích Afriky, kde je Ivermectin zakázán.

Legenda: modré státy jsou ty, v nichž se Ivermectin k léčbě Covidu používá, a státy hnědé jsou ty, v nichž je léčba Covidu-19 Ivermectinem zakázána. Linka modrá pak ukazuje smrtnost na Covid-19 ve státech modrých, linka hnědá smrtnost na Covid-19 ve státech hnědých.

Řeč barev a křivek mluví tedy jasně, ale jeden už může hádat dopředu, co na tenhle důkaz řekne ředitel amerického Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci Dr. A.S. Fauci: prostě nám sdělí, že Ivermectin zabírá jen na černochy. A hotovo!

Ivermectin_Africa

Zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2021/09/02/ivermectin-in-africa-blocks-covid/
Jeden komentář na P.C.Roberts: V Africe Ivermectin blokuje Covid-19

 1. .lak napsal:

  Nejvíc blojuje asi nezpíchanovanost.
  https://gloria.tv/post/FBLyY7FEAfvo48aGeumHf6RcY

  Albert
  Prostě zetareticulizace a imbecilizace obyvatelstva. Za chvíli to tu bude vypadat jak na planetě šedivců nebo jak ve filmu Matrix.
  https://www.thereversegear.com/wp-content/uploads/2014/09/desertofreal.jpg

  Planeta zdevastovaná s pár tisíci přirozenými obyvateli s normálním reprodukčním systémem a zbytek budou kloní neschopní ničeho než otročit vůdci (ať už jako zombie zabíjející rebely nebo poslušný občan virtuální simulace, který bude sloužit jako baterie).

  Sice je fakt, že se nesmíme zaměřovat na tuto budoucnost. Ale bohužel smutný vtip je v tom, že lidé k tomuto dobrovolně směřují aniž by si to uvědomili.

  Stačí se podívat na vztahy, lidí v dopravních prostředcích, děti atd. Všichni neustále hlavu do mobilu s nahubken na hubě i když to třeba řidič sám nemá, matka tolerující ožralého násilníka se kterým je jenom kvůli penězům a nejen to co správně bylo psáno v tomto článku. Děti už jsou tak zdegenerovaní, že se nechají i zabít, když je někdo napadne.
  Prostě kompletní ztráta pudu sebezáchovy a to se děje jen u bílè rasy. Netvrdím, že násilí je v pořádku, ale když je nouze, musí být použita síla.
  https://photos5.appleinsider.com/gallery/44314-86068-000-lead-The-Matrix-Resurrections-xl.jpg

  8 OdpovězZář 17, 2021 12:23
  jedině takto
  Návštěvník
  jedině takto
  Děje jen u bílé rasy – ne ne je to systémem zámku kolektivní tyranie a to holt tady vychytali k dokonalosti v institucionálním a průmyslovén rasizmu fašistické zprávy. “Přírodní národy neváhají kamenovat “lumeny kde se objeví viz. afrika a indie kde se objeví s injekcemi a asi mají vlastní verze legendy smrtky s kosou. Tady s ohledem pseudo ohleduplnosti mají obavy být nezařazení do fronty kafilérky s tím co by tomu řeklo okolí neuvěřitelně dřístavých kádrovacích blažkových bab uličních výborů dnes s týpky 123. pohlaví. :-)))
  Ale chápu že zatnutí kalachu do dotyčných temen hlav není řešení i když by bylo beznásledkové okolí i společnosti či spíše v +, ovšem ne tak providerovi. :lol:

  0OdpovězUpravZář 17, 2021 13:41

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!