Už nebudeme ovce, už budeme vlky!

ovceSun-Tsu naprosto správně chápe, že ve válce je rozhodující rychlé vítězství, nikoliv zdlouhavé operace. Pouze takový generál, který ví, jak použít vojska, je služebníkem údělu lidu a strůjcem osudu národa. Přeneseno na oblast politickou, pouze flexibilní politik, který ví, jak správně používat to, čemu se říká zdravý rozum, má široké povědomí – nejlépe osobně prožité – o životě běžného člověka, ale také znalost strategického řízení, může se stát služebníkem vůle svého lidu a strůjcem osudu svého národa. Najdeme takového politika mezi dnešním politickým hlavním proudem? Nikoliv.

Liberální demokracie si na demokracii pouze hraje, neboť ví, že to jsou skvělé mimikry, pod kterými je možné páchat ty nejhorší zločiny proti skutečné demokracii. Je proto nejvyšší čas, aby se vlastenci přestali bránit útokům zaprodaných novinářů z mainstreamu, liberálně-demokratických (nebo již „liberálně-fašistických“? – i toto označení se mezi vlastenci stále častěji používá, a právem) politiků a představitelů toho, čemu říkáme „kavárna“.

Liberálové si za poslední desetiletí zvykli, že slušný vlastenec se nechá sám rád dobrovolně okopávat, vláčet médii a napadat politickými „neziskovkami“ (ve skutečně velmi dobře placenými ze zahraničních zdrojů nebo dokonce z prostředků daňových poplatníků) a probruselskými nebo proamerickými politiky. Dokonce lze konstatovat, že nikoliv voliči, ale mainstreamová média a různé politické neziskovky (jejichž členská základna je většinou tvořena mladými lidmi bez životních zkušeností, opitá internetovým liberalismem; analytik Štěpán Kotrba je nazývá „generací virtuální občanské angažovanosti“) určují, jak bude který politik vnímán většinovou veřejností a jaké v důsledku toho budou jeho šance na zvolení.

Vlastenci musí zásadně změnit dosavadní přístup a musí přejít z obrany do protiútoku. Musí se plně řídit heslem, které stanovil zakladatel české moderní politiky, František Ladislav Rieger: „Svobodný občan je základem svobodného státu“. Musí začít zasazovat svým protivníkům tvrdé (v případě nutnosti nejen politické) údery. Musí se řídit letitou zkušeností, že odvetný úder v boji plní dva hlavní cíle. První – způsobit takovou bolest, že soupeř už nechce bojovat. Druhý – rána musí být taková, aby nepřítel už nemohl vstát! Při dodržení těchto podmínek bude muset soupeř nejprve „sbírat zuby ze země“ a teprve poté přijmout rozhodnutí o vhodnosti a účelnosti další konfrontace s námi, nezdolnými vlastenci. Už nebudeme ovce, už budeme vlky!

Ukázka ze 3. kapitoly knihy Aleše Přichystala «Soumrak liberálů — strategie porážky»

Knihu je možné zakoupit na knižním e-shopu: http://knihyabb.cz/.../3977-ales-prichystal-peter-svec...
11 Komentářů k Už nebudeme ovce, už budeme vlky!

 1. Jarda napsal:

  Ale kdeže. Povíme si to po volbách - v diskuzi nad jejich výsledky...

  • proud napsal:

   Na co diskutovat nad zbytecnosti? Jejich zbytecnost a duvody jsem uz vysvetloval,nechci se opakovat,i reseni uz bylo navrhnuto! Ale to reseni nechce ani ovcany,ale ani vlky,jen obcany co jsou informovani a tem informacim rozumej,proto jsou jednotni,maji jasnej a srozumitelnej cil,stejne je to i s pravidlama,jednoduchejma a srozumitelnejma,to vsechno jen kdyz si to sami vyberou a odsouhlasej referendama,bez bice ve forme prejvlady a jejich uplacenejch slozek.Protoze my mame bejt ona vlada,my vsichni,k tomu nepotrebujeme zvenku ovladany "prejzastupitele" placeny zlatem z naseho!

  • Komodor napsal:

   Nechápu, proč považovat volby za nějaký předěl, za cokoliv, co může něco změnit! Volby nebudou ani demokratické, ani transparentní a o výsledcích nebudou rozhodovat hlasy voličů, ale rozhodnutí "majitelů" sčítacího softwaru na ČSÚ. Takže od voleb nic převratného nečekejme!

   • proud napsal:

    A ja si myslim,ze volby jsou sefum(rozumej GP) uplne volny,klidne muzou bejt i svobodny.A kdyz ne,je to jen v tech hracich kterejm o ono zvoleni jde,tem nad nima jsou ukradeny,chodej az po nich a vzdycky je po jejich.Ale tem zvolenejm jde o hodne,krasnej plat,"legalni" zlodejny,no nekup to,jsou to po nas ti nejnizsi otroci co maji sanci si nakrast,s malym rozdilem,jsou to otroci-psychopati.Tohle je vcelku jasny asi vsem co vedi,videj,slysej a sledujou.GP potrebuje vudce,vlady,ministry atd.,ti mu zajistujou co chce,pres ne ovlada deni sveta a nas.Kdyby o ne prisel,byl by uplne v haji,proto se tak beru o to,aby si lidi vladli sami,vsichni spolu! GP by tak jednou ranou prisel o vsechno,banky,policii,armady,otroky vseho druhu,moc a nakonec i bohatstvi ktery patri jen tem kdo ho vyrobil,vydobil,ziskal,drel a dre na nem,tedy lidem!

 2. Petr napsal:

  Proud je nácek. Před několika lety zde napsal, že Slováci jsou 5 milionů zbytečných. Prde, zbytečný jsi ty.

  • proud napsal:

   Mozna jsi jen spatne pochopil napsany,mozna ze mam s "bratry" slovaky spatny zkusenosti primo od nich..........atd.Mimochodem,nejsem nacek(ten je sice vlastencem,ale klidne na ukor kohokoliv),ale cejtim se bejt vlastencem vyznavajicim spolupraci misto dobejvani a oblbovani....A ze na me "bratri" slovaci vyjeli jen jsem promluvil u nich cesky je pravda a na zmrdy jsem hodne haklivej,i to je pravda!!!

 3. Eschatolog napsal:

  správný vlastenec nečekal na rady pana Aleše, byl vlkem ihned, na ostatni naivní vlastence - vykrádání myšlenek, nápadů, plânů a hlavně se spojovat, aby bylo lze toho vykrást více , jak židokřesťanskočecháčkovské , jak přímo od řídících lajtnantů...
  ano povíme si po volbách, a můžeme již i před volbami - prý jak řekl kolega proud 5 zbytečných milionů, říkám 10

 4. wgwq napsal:

  Na druhou stranu jakékoli násilí/útok nad rozumný rámec bude bráno jako důkaz že alternativa/opozice je násilná,
  případně že se musí spříznit špehovací zákony.
  Viz loňská demonstrace na Starosměstkém náměstí s policejními provokatéry.
  Takže aktivita namísto pasivity ano, ale promyšleně.
  Jak říkal Ježíš: Buďte chytří/slizcí jako hadi, ale (uvnitř) čistí jako holubice. Tedy používejte promyšlené strategie, ale nedejte se strhnout emocemi. Strhnout emocemi neznamená emoce necítit či nepoužívat, jen se jimi nenechat strhnout.
  Používat vyváženou kombinaci rozumu a srdce, nejít do extrému jen rozumu nebo jen emocí.

 5. wgwq napsal:

  tento obrazek by se mozna lepe hodil k clanku
  https://i.ibb.co/fS9gYqh/ncpojczov.jpg

 6. .lak napsal:

  Váš komentář čeká na schválení.
  Až budou v kriminále tak jim budete platit servis od 240 000 do 360? měsíčně podle ostrahy. Vězení bez mříží je hit zombie spíchanci, děti po lockdownu jsou američtí brouci po DDT a odolné opichají z kšeftu výzkumu experimentální genové terapie s pobídkami korupčníkům. A soudcům základ půl mega. Amerika hadr, prostě u nich největší státní firma zde vývozně. Je to jedno co píši stejně to nedáte navonění nafoukaní korekcionisti blafů duševní stravy a hovňousci k zeblití, realitu nesnášíte a iluzionujete.
  https://www.youtube.com/watch?v=Rr8ljRgcJNM
  https://pravyprostor.cz/neplatici-pokut-prijdou-o-socialni-davky/#comment-1412884

  Váš komentář čeká na schválení.
  Kdyby šel zas vyhodit nějaký muničák jako zhatění elektriky na zakrytí úžerů kšeftu tak s tím jak vás rvou do doby kamenné a pomohlo to vás odříznout od plynu a ropy tak nezaváhají.
  Zas tady nechte cintatat toho imbecila efla66 fuantu, navedení debilové. :bye:

  https://pravyprostor.cz/co-se-stane-az-budeme-vsichni-jezdit-elektromobily/

 7. Hugo napsal:

  Mě by zajímalo, když hlásají Green Deal, Great Reset a konec benzínových aut, tak proč na to nereagují strmým pádem akcie automobilek jako Volkswagen a Rockefellerových ropných společností Exxon Mobil, Chevron, ConocoPhillips? Vždyť ropa je Lehman Brothers č. 2. Rockefellerové se zbláznili, chtějí zničit vlastní firmy, prapradědeček John D. by je zfackoval na hromadu.

  Patria Finance: Řízený zánik ropných firem
  "Zanikající fosilní energetika? Já bych rád podotknul, že pokud by ropné firmy skutečně šly cestou jakéhosi řízeného zániku, či výrazného smrsknutí, mělo by to vést k dividendové vlně. Například investor Paul Sankey, který se na ropný sektor specializuje, to považuje za ideální scénář pro akcionáře v tomto odvětví – osekat investice do fosilní oblasti, nepouštět se do velkých akcií v obnovitelné energii a volný tok hotovosti ve velkém směřovat k dividendám."
  https://www.kurzy.cz/zpravy/610726-delka-zivota-obchodovanych-spolecnosti-rizeny-zanik-ropnych-firem-a-sazby/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!