VIROLOGIE SE ROZPADÁ POD TÍHOU VLASTNÍCH LŽÍ

mikeadams

VĚDCI TO ZAČÍNAJÍ CHÁPAT! NELZE SEKVENOVAT, BIOCHEMICKY POPSAT, KVANTIFIKOVAT NEBO JAKKOLIV ZKOUMAT NĚCO, CO REÁLNĚ FYZICKY NEMÁTE, ALE POUZE SE POMOCÍ PCR DOMNÍVÁTE, ŽE TO MÁTE. DOKUD NEBUDE “VIRUS” ŘÁDNĚ IZOLOVÁN POCTIVÝMI KONZERVATIVNÍMI METODAMI, NELZE JAKÉKOLIV INFORMACE O “NĚM” POVAŽOVAT ZA FAKTA.

Video vhodné pro lékaře, odbornou obec, ale také širokou veřejnost - srozumitelnou formou vysvětluje lži a falešné zprávy, které vytváří mainstreamová "věda" a média a na kterých se bohatě živí farmaceutické firmy a jejich otroci, politici.

Panelové diskuze se zúčastnili:

DR. ANDREW KAUFMAN
je univerzálním vědcem, který vystudoval několik oborů: molekulární biologii na prestižní MIT (Massachusetts Institute of Technology), všeobecné lékařství na Univerzity of South Carolina a forenzní psychiatrii na Duke Univerzity.

DR. THOMAS COWAN
je autorem různých medicínských publikací jako například New Biology of Water; Vaccines, Autoimmunity and the Changing Nature of Childhood Illness; Human Heart, Cosmic Heart; hlavním autorem The Fourfold Path to Healing; a spoluautorem (se Sally Fallon) The Nourishing Traditions Book of Baby and Child Care. Dr. Cowan působil jako viceprezident Asociace lékařů pro antroposofickou medicínu a je zakládajícím členem správní rady Nadace Westona A. Price. Píše také sloupec „Zeptejte se doktora“ v časopise Wise Traditions in Food, Farming and the Healing Arts (čtvrtletník Weston A. Price Foundation), přednášel po celých Spojených státech a Kanadě.

MIKE ADAMS
(alias „Health Ranger – Strážce zdraví“) je vědecký výzkumník, specializující se na forenzní analýzu a analýzu produktů a potravin. Je majitelem mezinárodně akreditované a zcela nezávislé analytické laboratoře známé jako CWC Labs, jejíž přístrojové vybavení Time-Of-Flight poskytuje rozsáhlé možnosti screeningu téměř jakéhokoliv kapalného nebo pevného vzorku na více než 25 000 známých chemikálií, zahrnujících pesticidy, průmyslové chemikálie, rekreační drogy, potravinářské přídatné látky, těžké kovy a další.

https://resetheus.org/sovi/
https://odysee.com/@resetheus:5
PODPOŘTE NÁS:
https://resetheus.org/dar/
6 Komentářů k VIROLOGIE SE ROZPADÁ POD TÍHOU VLASTNÍCH LŽÍ

 1. .lak napsal:

  No, nejen ta. V jednoduchém primitivním jazyku se s "tlumočníky nedomluví a reportují nasrevidiny.

  Gogo media-nti sobě i tancošům.
  Od organického akismeta mechanického k nepochopitelům, hravě. :lol:

  vanitas vanitatum
  Už před léty jsem se zabýval tím, co je horší : čínský KOmunist. KApitalismus,nebo KApit.KOmunismus. Proživ část života v ČS státním kapitalismu socialistického ražení, myslím že KOKA je horší. Je to sofistikovanější forma KAKO. Dělá z čínských občánů více čínské kuli. Z té vnitřní podstaty.
  Jinak podle čínověda Vavilova se Říše nebes dostává do ekonomických problémů,což může vést nakonec kvůli pnutí i k rozdělení Číny. Developři jsou zadlužení až po uši, stojí za nimi proanglosaští komsomolci a vypadá to, že státní moc je nepodrží ,finančně .A jelikož výstavba tvoří 30% HDP státu, tak to bude problém pro již zadlužený stát. Do budoucna udržet trend a hrozí i sociální nepokoje. A podle Vavilova je jen otázka času a Čína připojí Taiwan k sobě. Tak slovy Švejka: Válka bude. Pacifik ovinuly těžká mračna. ….A ty atomové ponorky s atomovými střelami bude prostě třeba…. A Evropa? Ta si již sama podřezala větev a řítí se volným pádem dolů. A my s ní . Ale doufám, už kvůli potomkům ,že dopadneme tady u nás do měkkého mechu.

  0 OdpovězZář 20, 2021 8:31

  Návštěvník
  jedině takto
  Dám dvje moudea co tu nedáte jako na pp gašpařy.

  Váš komentář čeká na schválení.
  Ilegální migrant je slovní oxymoron jako zdravý nemocný Tartif od Honoré deBalsaca s upřesnění opaku injektážnici zdraví a bruselské “více píce republice. Pokud máte problém chápat
  ______________
  vi pučte si slabikář jednoduchých českích stručných vět brutopýra. :yahoo: :rose:
  https://pravyprostor.cz/povikendovy-report/

  Váš komentář čeká na schválení.
  Lekařy zdraví děti, dali o nich že lokokotkami (lockdowny) ztratili imunitu a do školy moulohou se u trousit jak američtí brouci po DDT. Vytrvalí zpýchajý. Pokud potřebuje vjedom použít translátor jak je libo ale zhloupnutí již nehrozí. :yes:
  https://pravyprostor.cz/zrusme-vsechna-omezeni-uz-zadny-lockdown/

  …dal bich výc ale missým na rasác

  0OdpovězUpravZář 20, 2021 9:03

  • Jan Kowak napsal:

   Ančo.. Huhusi-to.. Netečkuj.. NETO ta-dy Honzykowi nespermuj & pojď ss s na-mý na
   Terminál https://youtu.be/bDJ5hboY-ro mlo-wie se tam
   .. Slowinss.ki. , přewaž-ně ofšem Maďarsky.. tež..
   Off.čas Česky - čas NEEXISTUJE a ja , was is Das zass..

   Asi ZATY tt teč-ky a čar.ky .laku do
   Doprde-la dosta-nu Banán : o

   Szem zelinař .jak Attila Wégh !

   R
   https //: termitis.te 99%%*.collme .org #...

   ADMIN w.r.

 2. .lak napsal:

  Něco o "kurvidu, jeden se našel pokud jsem zahlédl odvahu označit injektáže. Ale určitě jsem covid apartheid tak nazval dřív.
  https://www.youtube.com/watch?v=reBpXg1i_Aw

 3. .lak napsal:

  Ze zvědavce to co může být chtivým poznání denním chlebem. Moc je prostě častá deformace "dezolátů. - ten termín se mi páči. :lol:

  včera 12:55
  Nemoci se staly odvětvím trhu

  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?
  Moderní medicína v kapitalismu nemá zájem na tom, aby lidé byli zdraví.
  Proč to upřesnění?
  Protože v socialismu jeho řídící elita cítila zodpovědnost za prosperitu a soběstačnost státu a tím i za zdraví lidu.
  V kapitalismu je to naopak – společenská elita cítí jen svou touhu po moci a po co největších rentách a ziscích z jakékoliv cizí výroby a z jakéhokoliv vlastního kšeftování, které nazývá podnikáním.

  391430

 4. Dottore Kovak,EU vydala šxměrnici,že pravda je spam!Ták Poslechněte ši tady tu muzičku a navrhuji,aby jste na to Termitiště dal ty pošualátya Programu narodnich zájmu PNZ a aba toa nesbaylo

  Sami všichni vidite tu cenzuru vnitráků ČSSD to ji máme volit,no a celý prlament umučil ďěvčatko prvd
  Hanu Lipovskou!
  Vvolnýaa apossáal na kolenou,aby ta Okqmůra nebýlaa krýaassa a zstlaseaa ji !
  Tak ho Babiš dal vyvesát zápáaradslamentu zwachrankou! A to děvcatko dal upálit!!
  Tak ty pry zastupce mame znovu volit!
  No to rádši nejit k volbam nebo volit DVOJKU tj Svýcaršacrskou demokracii a bude to!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!