Další látky ve vakcínách – grafen a Jihoamerický parazit

E5UIJvzXIAIffJaGrafen je další nebezpečná látka v současných vakcínách, jedna z mnoha. Je to látka, o které se moc neví, takže je těžké odhadnout co můžeme od jejího vlivu očekávat. Dopravena injekčně do lidského těla slouží jako velmi výkonná anténa, která spojuje očkované s 5G technologií. A 5G může takto způsobit, že látky, které nejsou běžně jedovaté, nebo agresivní, se jedovaté a agresivní stanou. Toto spojení je jeden z důvodů pro současné trombózy, mozkové, plicní a srdeční problémy, protože grafen je k hlavním orgánům doslova přitahován.

Je zde ovšem také psychologický a neurologický vliv grafenu, jako je mentální zamlžení, neschopnost rozumět slovnímu projevu a podobné. Ovšem toto způsobovaly i injekce proti běžné chřipce již dříve. Farmaceutické firmy s námi už dlouho zacházejí jako s pokusnými králíky. Se současnými injekcemi, jakmile se očkovaní dostanou pod vliv 5G technologie, grafen se probudí k činnosti a způsobí těžké problémy. Na první pohled se může zdát, že člověkovi nic není, funguje zcela normálně a najednou spadne na zem a je v kómatu, nebo i mrtev.

Bylo zjištěno, že grafen má ještě jednu zvláštní schopnost: když je injekčně dopraven do určité části mozku, tak zabrání post-traumatickému stresu. To znamená, když člověk zažije něco tragického, na příklad, kdyby byl obětí autonehody, často se ještě dlouhou dobu, někdy napořád, bojí aut a ježdění autem. S grafenem v mozku tento strach odpadá. Člověk tím ale zároveň ztrácí schopnost reagovat na bývalé traumatické příhody. Možná tím ztrácí i část životních zkušeností, které jsou vesměs na jeho obranu.

Grafen rovněž ovlivňuje strukturu a funkci bílkovin, obzvláště pak těch, příbuzných amyloidním bílkovinám, což jsou priony. Jejich špatné skládání a rozmnožování způsobuje těžké nemoci, jedna z nichž je nemoc šílených krav. Grafen podporuje tuto činnost, čímž vzniká nebezpečí vážného onemocnění neurodegenerativními chorobami.

 

Co dalšího bylo nalezeno v tak zvaných „očkováních“

I jiné, neznámé, pohybující se částice jsou nacházejí ve vakcínách, jak je ukázáno v krátkém videu ZDE.

Odborník na mikroskopické vyhodnocení, Dr. Robert O. Young prozkoumal všecky čtyři současná očkování s pomocí různých druhů mikroskopických procesů. Zjistil, že kromě grafenu tyto injekce obsahují nanočástice nerezové oceli a jiné jedovaté kovy. Nerezová ocel v některých očkováních je držena dohromady jakýmsi lepidlem na bázi uhlíku z redukovaného kysličníku grafenu, což způsobuje patologické krevní sraženiny tím, že dochází k neustálé degeneraci buněčné membrány, což tyto látky způsobují.

Ten nejpodivnější nález byl, když Dr. Young zjistil, že současná očkování obsahují smrtelně nebezpečného tropického parazita, Trypanosoma cruzi, což je mikroorganismus původem z Jižní Ameriky, který způsobuje tak zvanou Chagas nemoc. Příznaky této nemoci jsou zpočátku mírné, nebo žádné. Mohou zahrnovat horečky, oteklé lymfatické žlázy a bolesti hlavy, ale může také dojít k zánětu srdce nebo mozku a k zadržování vody kolem srdce, což je životu nebezpečné. To je tak zvaná akutní fáze. Po 4-8 týdnech přejdou infikovaní do chronické fáze, která později vyústí v srdeční nemoci. Po delší době, asi za 10-30 let, pak dojde k naprostému selhání srdce. Vyskytují se také žaludeční potíže, včetně oteklého jícnu a oteklých střev a těžké nervové poruchy. Tato nemoc je v současné době nevyléčitelná. Zanechává zjizvené orgány, které jsou těmito miniaturními parazity zničeny.

Trypanosoma přežije mražení a rozmražování a i poměrně vysoké teploty, což mu umožňuje přežít v mražených injekcích a také v krvi člověka.

Zdá se, že to je důvod, proč léky proti parazitům zabírají na následky očkování. A dále je jasné, že něco takového bylo vyvinuto pouze záměrně, pouze v laboratoři a není absolutně žádná možnost, že by k něčemu takovému došlo náhodou.

 

Grafen je ještě ke všemu velice inteligentní!

V Německu přišli na další zajímavost: jak Pfizer, tak i Moderna, když jsou vzorky jejich injekcí zkoumány pod mikroskopem, je možno vidět miniaturní kousíčky svítivých částeček, jak se pohybují, skládají se jedna ke druhé a vytvářejí pruhy, které se postupně spojují a vytváří strukturu, podobnou nano-vysokofrekvenční anténě, viz obrázek. Krátké video je na stránce.

Tato krystalická seskupení jsou velmi podobná tomu, co na Slovensku objevili ve slinách čerstvě očkovaných a co je rovněž obsaženo v rouškách a na tyčinkách, použitých pro sbírání vzorků na nefunkční a nebezpečné PCR testy. Je to tak zvaný hydrogel a tento obsahuje kysličník grafenu. Grafenové tekuté krystaly se volně formují v přítomnosti venkovního elektromagnetického vlivu a tvoří anténě podobné obrazce.

5G technologie nemohla být jednoduše odvozena od bývalého stupně stejné technologie. K ní je potřeba přídavná, podpůrná technologie, kterou poskytuje právě grafen. Jednu molekulu silná vrstva grafenu a její přizpůsobivost, spojená se schopností vysoko-hertzového bezdrátového spojení umožňuje internetové napojení, které skýtá právě 5G.

 

Je to škodlivé a přesto je to vymáháno

Jak již bylo řečeno, kromě grafenu obsahují vatové tyčinky na PCR testy a také roušky další jedovaté látky. Na příklad vatové tyčinky obsahují kysličník etylenu, což je rakovinotvorná látka. Když tyto tyčinky vsunou každému hluboko do nosu, což je naprosto zbytečné, pak se tyto ocítají v těsně blízkosti mozku. Kysličník etylenu způsobuje nejrůznější druhy rakoviny, rozedmu plic, nádory na mozku a kromě jiných nemocí také genetické změny.

Stejně tak roušky jsou velice škodlivé. V krátkém videu je možno vidět přístroj, kteří měří bezpečí ovzduší. Měří hladinu kyslíku, přítomnost kysličníku uhelnatého a methan. Můžete vidět jak moc i jednoduchá, laciná rouška je pro člověka nebezpečná. Ti, kteří se za těmito rouškami dusí celý den, si vážně ubližují na zdraví, o dětech nemluvě. Kdokoliv toto přikázal, je zločinec.

Přesto jsou nadále tyto nesmysly požadovány a není mnoho těch, kteří by se nás, prostých lidí zastali. V Americe to došlo tak daleko, že profesionální lékařské organizace vyhrožují lékařům ztrátou oprávnění provozovat medicínu, když by pacienty „lživě“ informovali. Ve výhružném dopise píšou, že „Důkazy pro to, že máme bezpečné, účinné a snadno dostupné očkování proti COVIDu-19 jsou naprosto pádné. Obzvláště znepokojující jsou ti lékaři, kteří využívají svoji autoritu na to, aby toto očkování zpochybňovali …“

Zato Ivermectin zesměšňují kde mohou, upírají mu jeho účinnost a prohlašují, že je dobrý pouze na léčbu koňů. A přitom je to lék, který je jako malý zázrak: nemá žádné vedlejší účinky a u parazitů nezpůsobí odolnost ani po delším, nebo opakovaném užívání.

Všichni přivandrovalci dostávají podle příkazu CDC ivermectin and albendazole hned po příchodu do Ameriky a možná i do Evropy, což nemám potvrzeno. Všichni příchozí ze Středního Východu, Asie, Severní Afriky, Jižní Ameriky a Karibských ostrovů dostávají tyto proti-parazitní látky, zatím co původním obyvatelům jsou odpírány a zakazovány prodávat.

Podle nejnovějších zpráv tito nezákonní migranti, kteří se cpou do Spojených Států skrze jižní hranici s Mexikem, nebudou ani očkováni. A to přesto, že je mezi nimi asi 27 000 případů Covidu a několik jich údajně na tuto nemoc zemřelo. Přesto mají právo výběru a očkování pro ně není povinné.

A zatím, Dr. Ryan Cole z prestižní Mayo Clinic vyčísluje některé výhody ivermectinu:

 • Zamezuje navazování virů na CD 146 přijímače červených krvinek a krevních destiček, v plicích a v povrchu cév, což zamezuje smrtelné srážlivosti krve.
 • Zabraňuje rozmnožování virů (neboli škodlivých látek).
 • Omezuje zánětlivé cytokiny, takže je schopen zabránit cytokinové bouři.
 • Zamezuje vnikání virů (jedů) do buněk.
 • Zabraňuje alfa/beta importinu, aby se dostal k buněčnému nukleusu.
 • Zabraňuje shromažďování virů.
 • Posiluje buněčnou proti-virovou činnost podpořením výroby interferonu.

 

Ještě jeden úspěšný lék nejen proti Koroně, ale i proti očkování

Čínská komunistická strana připravila celkem pět léků jak proti koroně, tak proti následkům očkování. Všecky tyto léky obsahují látku, zvanou artemisinin. Jakmile se tato zpráva dostala na veřejnost, okamžitě byl artemisinin ve všech lékárnách vykoupen a komerční internetoví prodejci zvýšili jeho ceny. A hned na to byl v Číně prodej tohoto léku obhospodařován.

Artemisinin je výtažek z rostliny jménem Artemisia annua, což je druh pelyňku. Věřím, že jakýkoliv pelyněk bude fungovat stejně. Tento lék je používán na léčbu malarie a proti infekčním nemocem, způsobeným parazity. Spolu s další látkou, piperaquinem, což je další účinný lék proti malarii a parazity způsobovaným nemocem, ve formě Artemisinin piperaquin je účinný i proti současnému Covidu a jiným chřipkám a také proti následkům očkování.

I u nás je pelyněk jaksi podezřele obhospodařován, neprodají ho velké množství a zdá se být staršího data. Mám dojem, že je dokonce na podpis. Snad to vzniklo kvůli absintu, k jehož výrobě byl používán, přičemž se zapomnělo, že je to pouze jedna z několika dalších přidávaných bylin. Také všem uniklo, že psychoaktivní a halucinační vlivy, které jsou absintu připisovány, byly způsobeny přidáním drogy, mám dojem že kokainu.

Pelyněk je rovněž jedna ze tří bylin, které předepisuje Dr. Hulda Regehr Clark na vyléčení rakoviny a jiných nemocí. Ty další dvě byliny v jejím receptu jsou: výtažek ze zelené slupky ořechu (poslouží i výtažek ze zelených listů) a hřebíček. Tato léčba spolehlivě funguje, vyzkoušela jsem ji sama s úspěchem už na několika lidech.

Pokud někomu nevadí vysoká cena poštovného, pelyněk je možno koupit v Americe. Mají nejrůznější druhy, v kapkách, mletý, v prášku a kvalita produktu je velmi dobrá. Nejlepší bude asi mletý, protože tvrdé stonky se velice těžko zpracovávají. Je ale nutno zjistit předem jaké potíže bude dělat přebyrokratizovaná a protilidská celnice, aby bylinu jednoduše neposlali na vaše útraty zpátky. Pro jednotlivce jsou vytvářeny potíže kde jen je možno; velké firmy si dovážejí co chtějí a bez problémů. Asi proto, že mají dost peněz na případné úplatky a také znají cestičky, jak ledacos obejít.
10 Komentářů k Další látky ve vakcínách – grafen a Jihoamerický parazit

 1. wgwq napsal:

  Vědci z Wuchanu plánovali uvolnit „nanočástice pronikající kůží obsahující nové chimérické špičkové proteiny“ koronavirů prostřednictvím jeskynních netopýrů v čínském Yunnanu - 18 měsíců před pandemií.

  „Plánovali také vytvoření chimérických virů, geneticky vylepšených, aby snadněji infikovali lidi, a za financování práce požadovali 14 milionů dolarů od Agentury pro obranný pokročilý výzkum (DARPA).“

  https://www.telegraph.co.uk/news/2021/09/21/wuhan-scientists-planned-releasekin-penetrating-nanoparticles/

  zdroj: casus belli live

  • proud napsal:

   Dobrej pruser,paklize je to pravda...........ptejme se z ci hlavy to vzeslo,z cinsky to nebylo...............

 2. Rocco napsal:

  Jane K., to je nejlepší článek široko daleko, kam se hrabe cenzorský Aeronet. Všichni rozšiřujte a tiskněte.

 3. topcz napsal:

  Hezký a podrobný článek s relevantními odkazy. Jenom bych ho mohl doplnit o video s českými titulky, kde mluví pracovník té španělské společnosti o oxiddu grafenu, jak v maskách, tak i ve vakcínách a testech. Kdo má zájem, může se podívat https://www.topcz.net/oxid-grafenu-ve-vakcinach-maskach-testech-2/. Podobně existuje článek s videem s českými titulky, kde univerzita Johna Hopkinse potvrzuje, že můžete být očkováni pomocí testu PCR, i když o tom nevíte, https://www.topcz.net/univerzita-johna-hopkinse-potvrzuje-muzete-byt-ockovani-pomoci-testu-pcr-i-kdyz-tom-nevite/

  • proud napsal:

   "Zvláště mrazivé je, že drtivá většina ani neví, co vakcína mRNA dělá v jejich tělech. Prostě se nechají slepě očkovat, a to navzdory skutečnosti, že před tím varuje stále více nezávislých a dokonce speciálních lékařských odborníků."..............Tyhle desivy,ale pravdivy vett me zneklidnuje nejvic,proto rikam a pisu: ZBAVME SE OVCANU ,jsou hrozbou pro nas vsechny!!! A tim rozhodne nemyslim jakykoliv nasili! Pod pojmem "zbaveni se ovcanu" si predstavuju vzbuzeni jejich zajmu o samovzdelavani se a jejich dobrovolny zarazeni se zpatky mezi obcany,protoze jako obcanci se kdysi narodili a patrej mezi nas! Je to jako se zivotem,ten je potreba chranit a zachranovat,temer jedno za jakou cenu,kdyz to neni cena jinyho zivota.

 4. .lak napsal:

  Už to mám na cestě ale kilo jsem nedal.
  https://www.vivantis.cz/zdravi/pelynek-pravy-nat.html?c=z54578-100
  Ale loni jsem zkusil :-) bachabůrku červenou, dobrý na snížení tlaku a teď mi došli květy vratiče, sušený nebude takový vopruz. Tráví prý vše, teď zkusím pelyněk. Nedám ničemu přežít. Jedy se musí tlouct. Rulík zlomocný je prý v atropinu a ten je na bojové nervově paralytické látky. Kdysi jsem šuroval na vojně hajzly za to když jsem dal šluknout Chp 13 pološluka startky a mělo to nasávat tři minuty a byla na 4. detekčních trubičkách celého spektra okamžitá smrt na doraz. Žádné opatření naostro by se už nedělalo všichni by byli mrtví. No ale měli je spočítané a jedna stála trojku takže na dnešní ranec cca 12x30, 360 000 vybědované měny. :lol:

 5. .lak napsal:

  Už to mám na cestě ale kilo jsem nedal.
  https://www.vivantis.cz/zdravi/pelynek-pravy-nat.html?c=z54578-100
  Ale loni jsem zkusil :-) bachabůrku červenou, dobrý na snížení tlaku a teď mi došli květy vratiče, sušený nebude takový vopruz. Tráví prý vše, teď zkusím pelyněk. Nedám ničemu přežít. Jedy se musí tlouct. Rulík zlomocný je prý v atropinu a ten je na bojové nervově paralytické látky. Kdysi jsem šuroval na vojně hajzly za to když jsem dal šluknout Chp 13 pološluka startky, ještě tak aby mi to stroj vyhulil jo a mělo to nasávat tři minuty a byla na 4. detekčních trubičkách celého spektra okamžitá smrt na doraz. Žádné opatření naostro by se už nedělalo všichni by byli mrtví. No ale měli je spočítané a jedna stála trojku takže na dnešní ranec cca 12x30, 360 000 vybědované měny. :lol:

  • .lak napsal:

   To je novina.
   Dendy
   Faktom teda je, ze vakcinovani a nevakcinovani su na tom z hladiska rizika nakazy rovnako, lebo ak je 90% zaockovanej populacie, potom ten pomer nakazenych sedi. 9:1 je nakazenych, 90%:10% je zaockovanych…
   Avsak z hladiska inych rizik su na tom vakcinovani horsie – nevakcinovani nemoze zomriet na nasledky vakcinacie…
   Vakcinacia a kovid hysteria je len dymova clona.

   3 OdpovězZář 25, 2021 11:20
   jedině takto
   Návštěvník
   jedině takto
   Těch 10% má problémy s trousičů hrotového – spike proteinu. Neříkám že s poloviny ani zcela, ale to dá rozum na toxiny.

   0OdpovězUpravZář 25, 2021 12:15

   K poslední větě dindiho, soráč :-)

   je tu v článku kromě mRNA změny DNA na organismy GMO trousením toxického spike proteinu z vakcoše odstavec:

   Je zde ovšem také psychologický a neurologický vliv grafenu, jako je mentální zamlžení, neschopnost rozumět slovnímu projevu a podobné. Ovšem toto způsobovaly i injekce proti běžné chřipce již dříve. Farmaceutické firmy s námi už dlouho zacházejí jako s pokusnými králíky. Se současnými injekcemi, jakmile se očkovaní dostanou pod vliv 5G technologie, grafen se probudí k činnosti a způsobí těžké problémy. Na první pohled se může zdát, že člověkovi nic není, funguje zcela normálně a najednou spadne na zem a je v kómatu, nebo i mrtev.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!