Destrukce českého zdravotnictví

nemocnice_motolPřiznám se, že mám co dělat, aby mě nezachvátila deprese... Mluvím teď o svém postoji ke zdravotnictví jako celku. Pominu, nakolik se snížila moje důvěra ke zdravotnictví poté, co se po roce 1989 ze systému, který měl pomáhat lidem, stal pouhý výdělečný podnik. Smyslem, cílem a vůbec principem fungování zdravotnictví se stal zisk: Není nejdůležitější vyléčit pacienta, nýbrž na jeho léčení co nejvíce vydělat, případně alespoň co nejméně prodělat. A na zdravých lidech se vydělává špatně...
V tomto prostředí se lidské zdraví stalo zbožím, na kterém chce spousta parazitů (supů) co nejvíce vydělat. Proces léčení se tedy stal cílem, nikoli prostředkem - způsobem jak dosáhnout zdravé populace. Lidské zdraví přestalo být všelidskou cílovou hodnotou. Zdravotnictví se stalo kolbištěm pro ziskuchtivce, arénou pro rvačku o peníze z veřejného pojištění. Zájem pacienta byl odsunut na vedlejší kolej, případně se totálně vytratil.
Přes to všechno se s určitou dávkou ostražitosti vůči tržním zájmům poskytovatelů lékařské péče dalo z tohoto systému vydobýt to, k čemu zdravotnictví má (mělo) skutečně sloužit - k vyléčení nějakého toho neduhu či úrazu.

Ale i to teď skončilo. Nenasytným ziskuchtivcům nestačilo vydělávat na nemocných, a proto udělali pacienty ZE VŠECH, tedy i ze zcela zdravých lidí, aby i na nich mohli vydělávat ty své špinavé peníze. Desítky procent zcela zdravé populace se pod neuvěřitelným tlakem (zastrašování, vydírání) nechalo napíchat vakcínami, které jsou nedostatečně otestované, ve skutečnosti tedy prokazatelně experimentální. A tím se z nich stali doživotní pacienti = zdroje zisku pro ty nenažrance, kterým už nestačily zisky ze skutečně nemocných lidí. A z těch, kteří na tuto hru odmítají přistoupit, se velmi rychle stávají psanci, zatracenci, vyděděnci, lidé stojící na okraji společnosti, vnitřní vyhnanci, vyvrženci - prostě bezprávní vyvrhelové, na které se pohlíží jako na "nepřátele lidu", jako na malomocné a navíc bezohledné osoby.

Tady nejde o nějakou důvěru či nedůvěru vůči nějakým obvodním lékařům nebo doktorům v nemocnici. Ti jsou zpravidla jen nevědomými (nebo jen částečně vědomými) kolečky v této mašinérii. Jen malá část z nich se nechala skutečně koupit a zkorumpovat, a nyní poslušně hlásá nadiktované "pravdy", o kterých sami MUSÍ vědět, že jsou v rozporu s lékařskou etikou. Poctiví řadoví lékaři na tomto šílení asi příliš nevydělávají. Spíš mi připadá, že je to také svým způsobem ohrožuje.

Ale nepíšu o tom všem proto, že si tu chci hojit nějaké své duševní bolístky. Mám dostatek vnitřní síly na jejich zdárné překonání. Jde mi o celospolečenský rozměr problému. České zdravotnictví mělo navzdory všemu tomu tržnímu šílení z posledních třiceti let stále ještě značnou důvěru obyvatelstva, i když patrně jen ze setrvačnosti. To ale nyní definitivně končí. Jak může mít důvěru lidí moloch, který je všemi možnými i nemožnými metodami tlačí do něčeho, o čem jsou přesvědčeni, že poškodí jejich zdraví? Za jak dlouho a jakým způsobem české zdravotnictví získá tuto důvěru zpět? Bude to vůbec ještě možné?
4 Komentářů k Destrukce českého zdravotnictví

 1. rezident napsal:

  smrtibudka:
  https://futurama-free.webnode.cz/futurama2/vynalezy-budoucnosti/
  tuzemské zdravotnictví předběhlo dobu o 1000 let

 2. proud napsal:

  Ja bych to nezjednusoval jen zdravotnictvim,vidim destrukci ve vsem,to nejhorsi je destrukce deti a skolaku............

 3. Miruno napsal:

  K čemu zdravotnictví? Dříve vůbec nebylo a lidé se dožili 1000 let. Dnes max 86 let. To je degradace!

 4. .lak napsal:

  Hmmm baba hů, editaci jsem tam u akismetů nedodělal. :lol:

  pravda zvíťazí
  Výpoveď zdravotnej sestry z Covid oddelenia:
  Výpověď zdravotní sestry z covidového odd.

  Přeji všem hezký den. Jsem zdravotní sestra na COVID oddělení. Svou práci miluji, ale poslední dobou jsou na nás vytvářeny tlaky ohledně očkování, takže nevím, zda u své milované práce ještě vydržím… Jako všichni ostatní jsem se téhle nemoci ze začátku obávala… Uvažovala jsem o očkování… Ale postupem času ve mě vznikaly pochyby…

  Ze začátku to byly pochyby, zda můj organismus vydrží další chemickou nálož v podobě “rádoby vakcíny”, když už před tím jsem téměř na vše alergická a navíc trpím onemocněním střev… Po-té jsem COVID 2x prodělala, díky Bohu za lehčí průběh… Nyní jsou to pochyby ze samotné vakcíny… Jelikož “v tom” od začátku pracuji, tak vím, že už i po prvních, plně ukončených očkování, nám po Novém roku přibývají pozitivní pacienti a nejeden i zemřel. Nikdo o tom nemluví.

  Letos je to o to víc smutnější, když nás nenaočkované někteří označují za nezodpovědné, když se nechceme nechat očkovat… Pardon!!! Z nynějších pár pacientů na našem oddělení, jsou více než 2/3 pozitivních na COVID, ve vážném stavu po druhé vakcinaci!!! Tak kdo je nezodpovědný?! My, nenaočkovaní???

  Jsme pravidelně testovaní a očkovaní testováni nejsou, přesto jsou nyní více pozitivní, než my, nenaočkovaní! Tak kdo je nezodpovědný? Ať se kdo chce očkuje, ale nás nenaočkované nechte na pokoji a netlačte nás do očkování! Brzy vše vyjde najevo, že vakcína až tak nepomáhá a já už déle nebudu potichu, když to vidím na vlastní oči! Neumím být potichu, a ani nechci! Chci chránit ostatní i naše pacienty a to my, nenaočkovaní víme, že jsme negativní, protože jsme testovaní. Co vy, naočkovaní? Víte to taky? Že nejste nosiči a jste 100% negativní? Prymulu jsem nikdy nemusela, ale on moc dobře ví, že i naočkovaní by se měli testovat!

  Že i naočkovaní to mohou mít a mohou to přenášet! A myslím, že bychom se nestačili divit, kolik naočkovaných by bylo pozitivních! Prosím, popřemýšlejte o všem v klidu, mnozí z vás už to ví, pro mnohé to může být šok, ale já v tom opravdu pracuji. Chci, abyste si v klidu pročetli můj příspěvek a trochu nad ním popřemýšleli… Kdy před tím jste za očkování dostávali mobily, značkové boty, peněžní odměny? Proč to všechno někdo shora řídí a nařizuje? Proč tak usilují o naočkování všech?

  Proč chtějí do lidí narvat až 3 dávky za rok? A uvažují už i o čtvrté? Proč vakcína za pár měsíců ztrácí účinek? Proč obvodní lékaři mají dostat za každého, kterého přemluví a naočkují 5000,-? Proč při očkování podepisujete, že se zříkáte odškodnění při nežádoucích účincích vakcíny – formulář je možné si stáhnout na internetu, pročtěte si ho v klidu, hlavně ty věty na konci Proč chtějí probůh očkovat už i 5-12-ti leté děti!?

  Prosím, popřemýšlejte o všem v klidu… Potkávám spoustu bývalých COVID pozitivních pacientů, kteří se poté nechali naočkovat a nyní si stěžují na negativní účinky vakcíny… Tím nechci odradit lidi od očkování a nemám nic proti očkovaným.

  Kdo chce, dejte si… Jen chci, abyste změnili pohled na nenaočkované. A věřím, že po mém článku si mnozí z vás uvědomí, že jsme na jedné lodi. A při vší úctě… Očkovaní začínají VÍCE přenášet COVID, než my, nenaočkovaní a testovaní. To vidím na našem COVID oddělení… Děkuji za přečtení i za názory, a přeji vám všem pevné zdraví a ať už to vše brzy skončí…

  A pro všechny co nejlépe. A za mne… vždy se budu starat o své pacienty, ať už budou, či nebudou naočkovaní, ať už budou COVID pozitivní, nebo negativní. A vždy budu stát při své rodině a svých přátelích – COVID ne COVID. A věřím, že díky tomuto článku nepřijdu o práci, kterou nade vše miluji.

  Jen tak na okraj. Nedávno prolétl médii případ očkované paní učitelky, která nakazila další tři své plně očkované kolegy. V tomto případě se hygienici drželi pravidel Ministerstva zdravotnictví a umožnili v Gymnáziu Jevíčko na Svitavsku rozšířit koronavirus. Zní to sice paradoxně, ale přesně tohle musí teď ředitelka školy Lucie Škvařilová řešit.

  U jedné z pedagožek se objevila nákaza v domácnosti, ale do karantény ji krajská hygienická stanice neposlala, protože už měla od května plné očkování.
  „Hygiena jí řekla, že je naočkovaná, takže do karantény nemůže a musí do práce. Za dva dny ale onemocněla. A my teď máme tři nakažené učitele a 60 dětí na 14 dní v karanténě, ačkoliv mají všechny negativní test,“ popisuje ředitelka Škvařilová.

  Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ale mluví jasně – po kontaktu s nakaženým nejde do karantény člověk s hotovým očkovacím schématem. Ještě pro upřesnění, všichni nakažení učitelé měli dávno po dvou dávkách vakcíny proti covidu-19.
  https://www.seznamzpravy.cz/…904

  Ano je to nepříjemné. Nařízení Ministerstva zdravotnictví umožňuje šířit nákazu. To nevymyslíš.

  Šedesát zdravých neočkovaných dětí v karanténě a kolem nich čtyři nakažení plně očkovaní učitelé. Tak kde se stala chyba? Jaké tedy jsou výhody očkování, kromě možnosti vyjet do zahraničí a nekontrolovaně šířit nákazu?

  23 OdpovězZář 27, 2021 10:49
  jedině takto
  Návštěvník
  jedině takto
  Hrátky skořápkářů businessmanů s veřejností.
  Oni autoritu pokud ji nemají a je to dnes jasný civilizační problém protože zrovna v justici příliš intelektuálními kvalitami prostě lemry neoplývají, nejenom tam a ano jsou úplatní.
  V zákonech se prostě zglajšajtují a je to i současný problém /odkaz/ nastává a je to věc logistiky a "demokradtůry vetšiny jak stále zřetelněji vidno i postižených nyní z toho že: (vydejchejte se :-)) )

  Je zde ovšem také psychologický a neurologický vliv grafenu, jako je mentální zamlžení, neschopnost rozumět slovnímu projevu a podobné. Ovšem toto způsobovaly i injekce proti běžné chřipce již dříve. Farmaceutické firmy s námi už dlouho zacházejí jako s pokusnými králíky. Se současnými injekcemi, jakmile se očkovaní dostanou pod vliv 5G technologie, grafen se probudí k činnosti a způsobí těžké problémy. Na první pohled se může zdát, že člověkovi nic není, funguje zcela normálně a najednou spadne na zem a je v kómatu, nebo i mrtev.
  http://www.nwoo.org/2021/09/23/dalsi-latky-ve-vakcinach-grafen-a-jihoamericky-parazit/
  0OdpovězZrušitZář 27, 2021 22:53

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!