Nová kniha: Dr. Vernon Coleman – Vakcíny jsou nebezpečné – a nefungují

VAKCÍNY OBAL.cdr- Každý, kdo vám tvrdí, že očkování je bezpečné a účinné, lže. Zde je důkaz.

Očkování je velký byznys a mnozí z těch, kteří ho propagují a vydělávají na něm, dělají vše pro to, aby chránili intelektuálně zranitelný, ale nesmírně výnosný obor. Zkušenost mi říká, že mi tato kniha přinese mnoho problémů, mnoho nadávek, řadu výhrůžek a značné profesní i osobní  nepříjemnosti.

Jsem však pevně přesvědčen, že očkování je jednou z nejodpornějších a nejnebezpečnějších moderních lékařských praktik, a považuji za děsivé, že je mu dovoleno se zdánlivě nekontrolovaně a nezpochybnitelně rozvíjet. Nevěřím, že si někdo, někde uvědomuje, jak velké škody působí nezpochybnitelné nadšení establishmentu pro praxi, která má tak pochybnou hodnotu a která skýtá takový katastrofický potenciál. Doufám, že tato kniha vyvolá některé otázky a pochybnosti, a doufám, že se čtenáři podělí o mé obavy se svými rodinami, přáteli, sousedy a lékařskými poradci.

MOC: 279 Kč
měkká vazba
ISBN: 978-80-87525-79-1

170 stran A5

K objednání a zakoupení zde: http://www.bodyartbook.cz/product/knihy/historie/-vakciny-jsou-nebezpecne---a-nefung/181
11 Komentářů k Nová kniha: Dr. Vernon Coleman – Vakcíny jsou nebezpečné – a nefungují

 1. dhji napsal:

  30 faktov, ktoré potrebujete vedieť o nafukovaní čísel COVID. Zbierka všetkých argumentov, ktoré kedy budete potrebovať.

  https://off-guardian.org/2021/09/22/30-facts-you-need-to-know-your-covid-cribsheet/

 2. Definitiva napsal:

  DR.Lanka a Dr.Hamer a ďalší došli k záveru, že vírusy neboli dodnes dokázané, t.j. izolované, vyčistené a rozborované, čiže neexistujú, žiadne, ani besnota.
  Ďalej padá teória nákazlivých chorôb, aj imunológia. Neexistujú nákazlivé choroby, ani vírusové, ani bakteriálne. Baktérie sú súčasťou prírody a žijú tam, kde im vy svojim spôsobom života vytvoríte vhodné podmienky. Najskôr si vy zničíte zdravie, až potom príde upratovacia bakteriálna rota požierajúce vaše odumreté bunky.
  Západná veda a vojenský výskum dobehol sám seba a to tým, že riešil depopuláciu tak, že vyvolá pandémiu. Lenže ak neexistujú vírusy, ani infekčné baktérie, tak nemôže existovať ani pandémia. Tá ani v skutočnosti nikdy nebola. Celá korona pandémia existovala a dodnes existuje len virtuálne, len v mysliach Fauciho a spol, hlúpych politikov a veriacich bekotajúcich dvojnohých tlupo stádových opíc, ktoré nevedia ako sa používa rozum, čo sú to fakty a ako funguje vedomie a myseľ. /Stádo poslúcha vodcu a tlupa slúži na dosahovanie cieľov. Veličko./
  Vedomie sa vytvára na základe prijatých informácií. Ak človeku zatajíte pravdu a vystavíte ho 24 hod denne klamstvu, tak sa vedomie vytvára z klamstiev, žijú v klamstve, vo viere v niečo, v ilúzii, lebo dvojnohé tlupo stádové opice nikdy nehľadali pravdu, fakty, nechceli poznať vesmírne-božie zákony.
  Strach vyvolaný obavou o život je perfektný nástroj na ovládanie tlupy. Kto raz spozná pravdu, ten je neovládateľný.
  Príklad: Môjmu psovi som dopomohol k zisteniu, že svet je nebezpečný a ja mu dávam informácie, ako sa týmto vyhnúť. Poslúcha ma do bodky už len hnutím mysle.
  Vakcinácie začali v 60 tich rokoch, ale vtedy už boli choroby na minime a mali klesajúci trend, štatistiky existujú. Čiže celá vakcinácia je biliónový podvodný biznis farmaceutov.
  Dodnes sa nepodarilo nakaziť ani JEDNÉHO zdravého človeka žiadnou tzv. nákazou, vedecké štúdie o tom neexistujú, naopak o neúspechu prenosu nákazy EXISTUJÚ, platí to aj o kiahňach, tzv. Španielskej chrípke, tuberkulóze, dnešných chrípkach, besnote...
  Tetanus žije v hnisavej nevyčistenej rane, kde neprúdi krv, čiže v hnijúcom mäse. Naviac je bakteria tetanu krásne liečiteľná obyčajným penicilínom. Denne sa hrabem v zemi, na stavbe, drobné rany sú na dennom poriadku, nijak ich neošetrujem, a nemám ani zápalovú reakciu a nevakcinujem sa proti tetanu desiatky rokov.
  Neexistujú ani špecifické protilátky proti konkrétnej chorobe, dodnes neboli nájdené a vedci ani neodporúčajú preverovať účinnosť vakcín tým, že sa budú hľadať špecifické protilátky.
  Existujú OBRANNé látky organizmu, globulíny, len tie sa laboratórne zisťujú a doktori v nich majú chaos, lebo globulíny sa zisťujú aj u zdravých, aj u chorých.
  Zloženie testov na diagnostiku chorôb je tajné, výrobné tajomstvo. Ak máte test pozitívny na tzv. protilátky proti HIV, tak ste chorí a musíte sa liečiť, čiže nechať sa zabiť.
  Ak máte tzv. protilátky proti kiahňam, tak máte silnú imunitu. Debilizmus na n-tú.
  Ľudia bez globulínov môžu mať klinické príznaky choroby a naopak, s globulínmi sú zdraví.
  Globulíny sú všeobecné obranné látky, tvoria sa aj v zdravom aj chorom tele podľa potreby a nie podľa želania vedcov.
  Medicína od vekov definuje chorobu na základe prítomnosti KLINICKÝCH PRÍZNAKOV.
  ŽIADNY POZITÍVNY TEST NIE JE POTVRDENÍM CHOROBY.
  Sú svedectvá ľudí z tbc liečební, denný kontakt s chorými a personál neochorie. Dajte si antrax bacila na ruku, umyjete si ju a ste zdraví.

  Jediná pravda Západnej vedy je existencia bojových biologických zbraní, to je aj korona, kedy mRNA slúži ako program na produkciu S-proteínu v tele. Za tým účelom sa mRNA musí očkovaním dostať do tela. Očkovaním sa dostávajú do tela aj ďalšie darčeky, grafén, morgelony a iné toxíny. Toto je dôvod očkovacieho šialenstva.
  S proteín má svoje 20 ročné dejiny, patentovaný Patentovým úradom USA ako TOXÍN.

  Existujú len tri príčiny chorôb, hladovanie /aj podvýživa, nedostatok vlákniny, minerálií, avitaminóza.../, toxíny z potravín /prebytok energie, tukov, cukrov, škrobov, bielej múky, bielkovín-aj sója-naviac GMO, mäsa.../. Pri zlej výžive produkujú toxíny aj baktérie v čreve. Vonkajšia intoxikácia, voda, vzduch, elektromagnetické žiarenie, rádioaktivita, odumieranie tkanív a tvorba odpadov-toxínov. Tretia príčina je trauma.

  Jedinou prevenciou chorôb je zdravá výživa / jedine makrobiotika, vid. Kushi/ a zdravé životné prostredie. Pri zdravom spôsobe života človek sa pri vysokej duševnej aj fyzickej aktivite dožije 90 - 100 rokov, nepotrebuje celý život doktora a chemické lieky, prírodná lekáreň funguje perfektne, vytvorí svojmu telu podmienky na spustenie samoliečby, ktorá tiež funguje perfektne. Z toho vyplýva, že som dôchodca viem, o čom píšem. Slovania tomu vraveli žiť podľa odkazu predkov!

  Na pochopenie toho, čo som napísal, nepotrebujete študovať medicínu, na to vám stačí poznať pravdu a pracovať s logikou, používať tzv. zdravý sedliacky rozum. Slovania boli pre Západ vždy iba sedliaci, škoda že už vymreli.

  • proud napsal:

   Souhlas.Jen bych se zamyslel nad tim,v cem zijeme.Myslim si ze drivejsi pandemie nemusely bejt vejmysl z jedinyho duvodu a tim byla spina,myslim tim tu toxickou,hnijici vykaly,vsechen binec,vcetne vykalu se lil z oken na ulice a v tom se brodili lidi,hraly si deti.Presne podle rceni ze ceho je mnoho,toho je prilis bych tedy na infekce veril.Tenkrat,dneska jsme tak trochu jinde.Tedy dokud se nezatahnou kohoutky a nepovypinaji vypinace,pak to zacne bejt ve mestech podobny,na vsich kde nejsou tak daleko,aby si pamatovali tzv. suchy hajzly,taky..........Primerena hygiena(nikoliv sterilita) je soucasti zdravyho zivotniho stylu,vedle stravovani.Hygiena zatim zustava,jidlo uz je profesionalne traveny,bohuzel.Jenom jsem strucne,hodne strucne,"doplnoval".

   • sova napsal:

    Přesně tak, přílišná hygiena, natož denní dezinfikování všeho, co dezinfikovat jde, vyloženě škodí.
    Jak v jednom pořadu kdysi dávno ještě v předkoronavirové době říkala jakási lékařka:
    Imunitní systém má za úkol "bojovat" s nepřítelem. Nemá-li ho, najde si jiného, zástupného. To je ten důvod - nebo jeden z důvodů - proč tak stoupá počet alergiků na cokoli.

    A imunitě hlavně neprospívá trvalý stres - strach. Ten se tu vytváří a permanentně aktivně udržuje už skoro 2 roky. Jaký potom div, je jsou lidé tak málo odolní. Vždyť je to vyloženě žádoucí a úmyslné. Jak to, že na ten korona-strašák naletělo i tolik lékařů. A pokud nenaletěli? Proújčili se dobrovolně takovému svinstvu? LÉKAŘI?

    • proud napsal:

     Lekari rikas? Kolik jich je,myslim skutecnejch lekaru??? Driv to bejvala vetsina,"Hippokratuv narod",dneska jde o prachy az teprv v prvni rade,kdepak je nejakej Hippokrates?........Kdyby jeste mezi doktorama "byl", to bysme videli jiny peklo,jaky by rozpoutali!!!

 3. Definitiva napsal:

  Môj príspevok som dal aj Aeronet, už tam nie je. Všetko čo má iný názor ako VK je mazané. VK hlása živý vírus, nákazu, imunitu, vakcínu... Vedci čo majú chrbtovú kosť, sú už o kus vpredu. VK je tragédia, žiadna diskusia.

  • proud napsal:

   Proto neplejtvam casem na projekty bez budoucnosti...........

  • .lak napsal:

   Ne snad tragedie ale jede svou lajnu a trio s bossingostalkingovým kádrovákem slabikáře hulvátství výheka tam s ctrl organickým akismetem mechanickégo jsem už skousnuk. :lol:
   https://www.youtube.com/watch?v=WawGBsbP_j8

   Ě jak vyjagra bez chuti nebo k nechuti. Jako rétor jo, ale bruslí v tom jak cintátor, ne že by nedělal korekce /ze singularity pro jektoru/ ale třeba vás ohromí že to vykompjůtroval taky. Možná už za rok. :lol:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!