Božie Mlyny. NEMEZIS.   Čiast II. From America with love…

rambo cover IV tejto a nasledujúcej časti si porozprávame o USA a o Slovensku, pričom dovoľte mi pri Amerike byť trochu sentimentálnym, zatiaľ čo pri našich klaunoch v politike nikoliv. Zo srdca ďakujem kolegom a čitateľom za pekné slová podpory, veľa to pre mňa znamená. Btw, osobitná poklona patrí Oraclovi, že rozbehol taký obsiahly projekt (https://oracle911blog.wordpress.com/).

Teda začnime...Rambo I je skvelý film. Rovnako ako Rocky jednotka. Konkrétne obraz Stalloneho boxera mi svojho času, keď som študoval na výške samé politologické somariny a prežíval hlbokú vnútornú hodnotovú krízu, a keď ma navyše niektorí kolegovia a profáci začali odpisovať do starého železa, tak mi vnútorné sústredenie, ukľudnenie, mobilizáciu a silu dodal práve tento film. Hoci mám Slya rád, predsa len je škoda, že sa zapredal tým, ktorí pôvodné, akési „jacklondonovské“ posolstvo týchto filmov neskôr zneužili na hrubú politizáciu v rámci konfrontácie v Studenej vojne a vyvrátili, ako vždy, pôvodné idey filmu naruby. Ale tak proste Hollywood funguje.

Konkrétne Rambo I je sfilmovaný podľa románovej predlohy „First Blood“, v ktorej autor vyjadril skutočný generačný bôľ obrovskej sociálnej skupiny Američanov, ktorí sa vrátili z vojny s traumami fyzickými i psychickými, a ktorým začínalo dochádzať, že táto vojna akoby „nemala byť nikdy vyhratá“. Je to frustrácia z korumpovaného spoločenského systému, ktorý nahnal ľudí do nespravodlivej vojny za pre nich neznáme ciele, zneužijúc ich vlastenectvo, a ktorý ešte následne buzeruje veteránov. A je to, predovšetkým – PROTEST, zúrivý a nespútaný, proti systému v Amerike sedemdesiatych rokov, kedy panovavší Zeitgeist bol charakteristický úpadkovosťou, ľudia reálne ťažko pociťovali krízu po „zlej“ vojne, prvých ropných šokoch a zavŕšení tichého prevratu v USA (vražda Kennedyho – abdikácia Nixona), v dôsledku ktorého sa USA premenili z viac-menej suverénneho štátu na inštrument medzinárodnej korporatokracie. V sedemdesiatych započal proces vysťahovania automobilovej a high-tech produkcie z USA do Južnej Kórey, po tom, ako Japonsko vytlačilo Ameriku z líderskych pozícii v lodiarstve a elektrotechnike. Ten film bol pre elitu nebezpečný v tom, že ukazoval aj iný druh odporu a únikovosti jednotlivca, než aký predvádzali hippies, sex-drogy-rokenrol. T.j., tak alebo inak, kontrolovaná opozícia. Ten film ukazuje, že neslobodno zaháňať človeka do kúta a stavať ho do bezvýchodiskovej pozície. Ne budi licho, poka ono ticho.

rambo knife sheriff

A tým bol a je pre elity nebezpečný. Preto potrebovali vyvrátiť v neskorších pokračovaniach jeho význam naruby a urobiť z neho ideovú podporu amerického militarizmu. Titulná pieseň filmu „It‘s a long road“ Dana Hilla sa stala legendárnou, a ak si pozorne prečítate jej slová, zistíte, že chlap dobre vystihol nielen vtedajší Zeitgeist v Amerike, ale aj ten dnešný na Slovensku. Čiže v krajine, kde nik SERIÓZNE neriešil politiku, a tak začala politika riešiť všetkých. Koľkým z tých, čo za minulý rok skrachovali, boli tak či onak citeľne poškodení KORONOU a opatreniami, cítia sa opustení a bezmocní, nezarezonujú v hlave slová – „It‘s a long road, when You‘re on Your own. And it hurts when they tear Your dreams apart...“. Uprostred mediálnej hystérie a informačnej horúčky skutočne môže dôjsť k tomu, že „...trying to find the peace of mind can break Your heart“, ako sa to stalo René Balákovi. A tak dnes musí každý z nás „...day and night You gotta fight to keep alive“... Pretože v skutočnosti „...there‘s a REAL war, right outside Your front door, I tell Ya“. A že na to, aby sme prežili „...out where they‘ll kill Ya, You could use a friend. To znamená - družnosťou proti nenávisti, vedomosťami proti obmedzenosti a tmárstvu, kolektivizmom proti individualizmu, objektívnou diskusiou proti propagande, vlastenectvom proti zapredanosti a zradcovstvu, morálkou proti ziskuchtivosti. ČSSR II proti viedensko-vatikánskemu a nemeckému protektorátu. Ako na to?

Where the ROAD (t.j. DOPRAVA – RIADENIE a spolupodieľanie sa na ňom alebo cesta-vektor cieľov) is, there‘s a place for me. Where I‘m me in my own space, where I‘m free, that‘s the place I want to be...“ Pozdravujem KSB a komunitu jej prívržencov – kádrovo-informačnú bázu pre ČSSR II.

Nik nehovorí, že je to ľahké. „It‘s a long ROAD, and it‘s hard as hell“, ale zvládneme to, ak si budeme naďalej vzájomne vymieňať, generovať a šíriť informácie – „tell me what do You do to survive“... Pretože radšej takúto dlhú a tŕnitú cestu, než krviprelievanie a stav, kedy budeme len trávou na bojovom poli. Trávu, ktorú ak neudupú, tak potom spasú. Treba ľudí informačne vzdelávať a bojovať za ich mysle, aby sa nestali nástrojom v rukách manipulátorov, čo radi otvárajú Pandorine skrinky. Treba spoločnosť ukľuďnovať a informačne znemožňovať jej rozoštvávačov, pretože akonáhle „when they drop first blood, it‘s just the start of it...“. Možno si niekto myslí, že môže „kontrolovať“ vnútorný konflikt a občiansku vojnu, ale čoskoro bude sám „bojovať o prežitie“.

Ale naspäť k Amerike sedemdesiatych. Tá vyvíjala šialené úsilie, aby ako-tak udržala prestíž západného sveta, ktorý v očiach svetovej verejnosti zaslúžene ustupoval reálnym a potenciálnym možnostiam socialistického tábora. Napríklad skrz to pristátie na Mesiaci. Poviem k tomu len toľko – pozrite si bondovku „Diamanty sú navždy“ z r. 1971 so Seanom Connerym a pustite si to od cca. 58-j minúty. Fakt veľmi zaujímavé scény z nevadskej púšte.

Kvôli existencii ZSSR a jeho povojnovému mocenskému statusu sa západné elity taktiež museli dohodnúť, že si po Druhej svetovej trochu ukroja z koláča v prospech strednej a robotníckej triedy (a taktiež korumpovania jej politických či odborárskych lídrov, viď rok 1968 – pozn.), lebo inak by aj tam boli bodovali komunisti. A aj to prakticky zatrhli Reagan a Thatcherová, už vtedy v osemdesiatych započala na Západe DEMONTÁŽ sociálneho štátu. Rovnako aj Startpunkt pre degradáciu vzdelania datujeme polovicou sedemdesiatych (napr. správa Rímskeho klubu „Limity demokracie“), zatiaľ čo trebárs Kennedy, využívajú efekt tzv. „Sputnik“-šoku, apeloval k modernizácii školstva, spravodlivo tvrdiac, že „ZSSR vyhral vesmírne preteky za školskou lavicou“. Pre túto strednú triedu, ktorej živobytie závisí od dodržiavania zákonov a garantovania majetkových práv, akéhosi fungovania elementárnych kompetencií štátu, však po zničení ZSSR a dosiahnutí hegemónie medzinárodnej korporatokracie nad svetom (o čo sa márne pokúšal Hitler – pozn.), zostalo u pánov dejín oveľa menej pochopenia, rovnako aj k národným štátom v ich klasickom poňatí, a preto žiaľ vidíme v súčasnosti ich plánovitú globálnu demontáž, prikrytú „znenazdajky“ vypuknuvšou KORU, pardon – KORONOU a „proti“-covidovými opatreniami.

Nebyť Sovietskeho zväzu, ktorý podržal USA, keď sa rozhodol obchodovať svoju ropu za doláre, boli by USA skolabovali už skôr. Viď zrušenie zlatého štandardu a jeho nahradenie petrodolárom. Nebyť Gorbačova, ktorý reálne umelo zničil ZSSR a hodil socialistický tábor na roztrhanie Západu („Teraz nás zachráni už len zázrak!“, A.Greenspan po najväčšom prepade Dow Jones od Veľkej Depresie r. 1988), boli by USA skolabovali už skôr. Nebyť umelého zalátania dier a oddialenia, ale nie odvrátenia finančno-ekonomickej agónie, akú podnikla svetová finančá elita v roku 2008 (paralelne s nástupom Medvedeva – pozn.), boli by USA skolabovali už skôr.

A to pritom nehovorím s akýmkoľvek náznakom škodoradosti, verte mi, ale práveže s veľkou ľútosťou. Poznajúc vedeckú fyzikálnu komunitu trošku z rozprávania rodičov, je mi ľúto, že ľudstvu sa v šesťdesiatych nepodarilo vytvoriť onú Platónovu radu mudrcov. Lebo vedci, na rozdiel od politikov, si aspoň robia reálne starosti o osudy tohto sveta, o čom svedčí, napríklad, ochota niektorých účastníkov programu v Los Alamos delegovať čiastkové informácie Sovietom. Na rozdiel od Trumana či clintonoidov, taký Einstein, Bohr a Termen dobre vedeli, že po Tretej svetovej vojne sa v tej Štvrtej bude bojovať palicami a kosťami. A že BIPOLARITA je v záujme svetového mieru. Medzi vedcami, ktorí ešte všetci z tej nádhernej „studenovojnovej“ generácie nevymreli, panovali vtedy výrazne podčiarknuté pojmy cti a profesionálnej integrity. Zároveň chcem týmto osobitne pozdraviť MUDr. Soňu Pekovú, ktorá ukázala obrovský kus odvahy a rozumu, a ukázala, že Československo a jeho vedecká škola je významný potenciálny nástroj riadenia.

Dovoľte mi preto trochu zaspomínať na Ameriku... Mal som svojho času možnosť pobudnúť jedno nádherné leto v USA, konkrétne v San-Francisku a v Honolulu na Havaji. Boli to pre mňa, vtedy 19-ročného fagana, nezabudnuteľné zážitky o to viac, že tieto miesta oplývali v mojej mysli aurou, tak nádherne a mocne opísanou v dielach Jacka Londona, jedného z mojich najobľúbenejších autorov. Páni, tie jeho knihy majú SILU!! Čo Vám budem hovoriť, „Frisko“ je asi najkrajšie mesto v Amerike. Previezť sa z tamojšieho Russian Hill po Wharfs, vidieť odtiaľ majestátne Harbour Bridge a Golden Gate Bridge, Alcatraz (ktorého signalizačno-poplašné systémy sprojektoval na prelome dvadsiatych a tridsiatych rokov Lev Termen – pozn.), Oakland Martina Edena a Berkeley Roberta Feynmana - to už je niečo. Vidí sa mi, že uprostred do značnej miery typologizovaných amerických miest San Francisco disponuje absolútne jedinečnou scenériou, kde živly rozpálenej a kyprej sopečnej Kalifornie (CALIDA FORNAX, t.j. doslova rozpálená pec) narážajú na búrlivý a sakra studený oceán. Aj tie „mrakodrapy“ sú tam o dosť nižšie kvôli pravidelným zemetraseniam, ale to vôbec nie je na škodu, práve naopak – uprostred strmo stúpajúcich a klesajúcich mestských artérií to pôsobí zvláštnym „nadnášajúcim“ dojmom. A keď sa pozeráte na Golden Gate Bridge, premáha Vás akási hrdosť na to, že človek také niečo stvoril. Mesto, rozložené na južnom cípe Zlatej Brány, s výhľadom na Pacifik zo Západu a Zlatú Zátoku na Východe, má počasie asi ako Londýn, a autentický, neopakovateľný genius loci. Nie nadarmo obľúbené hipíkmi a „tvorivou inteligenciou“.

Zo svojej strany Havaj (nie ten slovenský pod Tatrami J), otčina „Nea“ Keanu Reevesa, je úplne ale že rozprávka, ten Mark Twain mal pravdu, keď písal, že je to Raj na Zemi, najkrajšie miesto, aké kedy videl. Moja mamina tam pracovala rok a pol na miestnej univerzite v Honolulu, a kým sme u nej boli s otcom na dvojmesačnej letnej návšteve, videl som a vyskúšal som úplne všetko, čo ten ostrov ponúkal. Dokonca som tam vypomáhal ako závozník, a rozvážal turistov z letiska do hotelov na Waikiki a inde. Keď som sa dokonale oboznámil s každým metrom USS Arizona National Memorial v areáli Pearl Harbour, podarilo sa mi ako fanatikovi do histórie dokonca vydobyť si privilégium sprevádzať dve skupiny turistov pri prehliadke tohto významného bodu Druhej svetovej vojny, a taktiež neskôr do Elvisovým hlbokým hlasom presláveného Polynesian Cultural Center. Elvisa vôbec tam v rádiu púšťali sústavne, a len tam som sa dozvedel, aký to bol nadaný a všestranný umelec, o ktorom som si predtým naivne myslel, že je to nejaká nafúknutá hollywoodska hviezda. Isteže, Hollywood nafúkne každú hviezdu, ale Elvis je proste trieda, mal hlas a cit operného speváka. Svojim spôsobom dodnes zaberá na ženy rovnako spoľahlivo, ako Barry White – to len taká rada pre chlapov. Polynesian Cultural Center - to je niečo ako tichooceánsky skanzen, kde je vystavených dvanásť minidedín rôznych polynézskych národov – Tahiťanov, Samoa, Havajčanov, Novozélanďanov, Šalamúnových ostrovov atď. Urastení domorodci s veľkolepo-exotickými črtami, ktorých postavy prezrádzali genetiku predkov – plavcov a veslárov, sa tam za desať sekúnd vyšplhajú na vrchol palmy, predvádzajú, ako treba rozseknúť kokosový orech, ako treba správe upiecť divé prasa, viacvrstvovo prekladajúc pahrebu mäsom a banánmi, batátmi a kokosovou vňaťou, zabalenými do obrovských palmových listov. Na inom mieste zase Tahiťanky s nemenej zaujímavými črtami v sukniach z trávy tancujú svoj zvodny panvový tanec, a Novozélanďania haku. Krása. No a korunou všetkého, kam vodia všetkých turistov, je palma pri riečke, ktorá vyrastajúc z jedného brehu bola umelo „vrastená“ koncom do brehu druhého, vytvárajúc akoby lavičku nad jarčekom. Na tejto palme svojho času sedel, hrajúc a spievajúc, Elvis, keď už bol veľká hviezda, a preslávil túto ustanovizeň po celom svete.

Okrem toho som na Havaji vyskúšal americký futbal, kúpanie v každom druhu vody a každom druhu počasia a každej dennej hodine. Spolu s jedným vyslúžilým pilotom mexických aeroliniek sme na jachte oboplávali Oahu a vyrazili k ostrovu Maui, rodisku K. Reevesa. Asi tak nejak si predstavujem Raj. Taktiež som neskôr išiel na predstavenie „Trojkráľová noc“ (Twelfth Night)* pod otvoreným nočným nebom v Kaneohe. Obišiel na vypožičanej Fordke celý ostrov Oahu krížom-krážom, videl slávny Turtle Beach a Diamond Head, ananásové plantáže firmy Dole a dedinky miestnych Havajčanov, „čínsku čiapočku“, nádhernú lagúnu Kailua, „Benátky“ v Hawaii Kai. Kochal som sa výhľadom z Pali Lookout, vyškriabal som sa na najvyšší kopec, takmer si zlomil väzy na zradnom Sandy Beach a takmer sa potentil od strachu, keď okolo nás s tým Mexičanom pri šnorchlovaní na otvorenom mori preplaval žralok korálovitý, pri ktorom tá chabá Diegova harpúna vyzerala ako zubné špáratko... Proste „léto jak má být...“.

Ako asi ku všetkému, mám aj k Amerike osobny vztah. Mám rád Ameriku práve za to, že stvorila ľudí ako Jack London či Michael Crichton, Mark Twain či Theodor Dreiser, ktorí boli schopní tvoriť veľké veci. Možno je to aj dedičstvo akejsi všeľudskej „proletárskej“ solidarity, ktorá bola podčiarkovaná v tisícoch socialistických prekladoch kvalitnej západnej literatúry, ktorá ešte vedela, čo znamená dôležitosť sociálneho rozmeru života. Mám rád Ameriku za pôvodne černošský džez. Milujem Ellu Fitzgeraldovú a Glenna Millera. Vážim si M. Puza za odvážny a brutálny obraz reality rovnako, ako autora Všetkých kráľových mužov za obraz alegoricko-umelecký, keďže prototypom pre hlavnú postavu sa stal známy gubernátor Louisiany z tridsiatych rokov a potenciálny volebný konkurent F.D. Roosevelta Huey Long. Hlava XXII je tiež riadna haluz. A aký klenot je rozprávka o Čarodejníkovi z krajiny Oz? Veď obraz čarodejníka, ktorý všetkým nasadí ružové okuliare a vplýva tak na ich vedomie, nie je to snáď vo viacerých ohľadoch výstižná sociálna satira na dnešok? Tak ako napríklad tie súčasné pseudosúdy a medzinárodné obviňovania bez dôkazov sú ilustratívne opísané v Carrolovej Alici v krajine zázrakov. Ruský veľvyslanec pri OSN V. Nebenzja to raz dokonca aj citoval na zasadnutí BR, reagujúc na ďalšiu (už ani neviem presne akého „disidenta“ či „zločin“ sa týkajúcu) štvavú protiruskú kampaň, ktorá vždy prebieha podľa schémy – vopred stanovíme vinníka, vopred obsadíme súdy, vopred zažalujeme a doobviňujeme na základe neexistujúcich, ale stokrát medializovaných dôkazov.

Každopádne, je mi ľúto, čo sa v Amerike deje a ako národ definitívne otupéjevjájú a rozkladajú, ako sa tam realizuje svojská kultúrna revolúcia v duchu boja proti white supremacy, ako sa tam vytvára pôda pre občiansku vojnu. Ruský historik Fursov, napríklad, spomína, ako počas spolupráce s I. Wallersteinom ku koncu osemdesiatych rokov medzi nimi prišla reč na perestrojku, a Andrej Iľjič mu tlmočil svoje znechutenie nad „katastrojkou“ a obavy z budúcnosti. Na to mu vraj I. Wallerstein povedal, že v USA zrejme dôjde k takej istej perestrojke za cca. 25 rokov, a že sa obáva, že bude oveľa krvavejšia, než tá ruská s ohľadom na obrovské množstvo zbraní v súkromnej držbe. Nesledoval som podrobne, v čom bola zápletka poslednej akiste nabitej diskusie na ksbforum o Pjakinovi a jeho možnej kontraproduktívnej činnosti, ale podľa mňa odhadol vývoj situácie v USA v kontexte posledných jednoznačne zmanipulovaných volieb správne. Štátne prevraty sa stávajú normou západného života, pretože ten hlavný prebehol v USA, a bol rovnako neslávny, ako ten náš slovenský.

Dovoľte mi nateraz, skôr, než obšírnejšie okomentujeme chronológiu neslávneho konca slovenského Majdanu, osviežiť éter vypichnutím niekoľkých záchytných bodov alebo udalostí, ktoré ilustrujú, na pozadí akých globálnych procesov sa odohráva toto naše malé slovenské divadlo. Odrazom akých procesov sa javí. Pretože tiché štátne prevraty, zjavná inteligenčná degradácia elít, ukrajinizácia a „matovič“-izácia v súčasnosti nepostihuje len našu ťažko skúšanú krajinu, ale je vlastne celozápadným javom. Matovič ako produkt svojej doby a Slovensko ako určitý ukazovateľ politického pulzu Európy (sila reťaze sa posudzuje podľa najslabšieho článku) nie sú zas, ak sa na to úprimne pozrieme, až takí výnimoční svojou vyšinutosťou a fašistickými náklonnosťami.

Obecnú situáciu vo svete by dnes dobre vystihol citát H.Wellsa z knihy «Open Conspiracy» - «Ľudia si masky navliekli, zatiaľ čo elity svoje masky zhodili…» Uvediem niekoľko bodov na ilustráciu pikantnosti súčasného stavu a desivej reality, v ktorej žijeme, a možno aj odpoveď na otázku, prečo sa BOH tak hnevá na Západnú Európu, keď poslednú zasiahli nedávno ničivé záplavy, predovšetkým Západné Nemecko a Benelux.

 

Z perličiek, ktoré mi na ilustráciu faktu prevratu v USA utkveli v pamäti, vyberiem túto: podľa https://meduza.io/feature/2021/01/14/tramp-stal-pervym-prezidentom-ssha-kotorogo-dvazhdy-podvergli-impichmentu-protiv-nego-vystupili-10-respublikantsev demokratmi skorumpovaná Snemovňa reprezentantov dvakrát vyslovila Trumpovi IMPEACHMENT, pričom už PO Bidenovom zvolení a týždeň pred jeho inauguráciou. Vysvetlite mi niekto iný dôvod podobného konania, než ten, že jeho iniciátori dobre vedeli, že Biden sotva môže byť považovaný za legitímneho prezidenta. Že jeho legitimita môže byť v budúcnosti spochybnená. A potrebovali sa poistiť, keďže americké pravidlá sú také, že prezident, ktorého impíčmentovali, nemôže znovu kandidovať, je to čierna známka, leprózna ciacha proste. Asi vetrili, že Trump sa môže a už aj stáva alternatívnym lídrom. Pričom poznamenám, že prvé hlasovanie v Kongrese vtedy neprešlo, zatrhol to Senát.

Oveľa šokujúcejšia správa, ktorá naznačuje, že „močiar“ bol ochotný ísť aj cez mŕtvoly, aby neprehral, bola pre mňa táto - https://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/12383513; https://ekb.dk.ru/news/237156660. Pričom poznamenám, že na TASS táto správa v čiastkovej podobe prvýkrát zaznela v prvom kvartáli, teraz to len nafúkli.

V USA totiž vyšla kniha „Hrozba“ z pera novinárov Boba Woodworda a Roberta Costy, v ktorej rozprávajú o posledných dňoch Trumpovho prezidentovania. Woodword je známy tým, že r. 1972, pracujúc pre Washington Post, spolu s kolegom C. Bernsteinom, sa ako prvý dozvedel a napísal o škandále Watergate. Úryvky z jeho terajšej knihy uverejnili CNN a The New York Times (https://www.nytimes.com/2021/09/14/us/politics/peril-woodward-book-trump.html). V knihe sa píše o tom, že známy americký generál Mark Milley, šéf Výboru náčelníkov štábov, bol „znepokojený“ tým, že Trump sa môže stať nekontrolovateľným a už 8. januára zvolal vo svojej washingtonskej kancelárii tajné stretnutie s vysokopostavenými vojenskými činiteľmi, zodpovednými za Národné vojenské veliteľské stredisko. Milley im vtedy údajne rozkázal neplniť príkazy od kohokoľvek bez jeho osobnej sankcie.

Taktiež sa zistilo, že vraj spíkerka Dolnej Snemovne N. Pelosiová ešte v januári telefonovala s gen. M. Milleym, aby s ním prejednala preventívne bezpečnostné opatrenia, ktoré by neumožnili D. Trumpovi iniciovať vojenské akcie alebo získať prístup ku kódom pre uskutočnenie jadrového útoku. Počas konverzácie vraj Pelosiová tvrdila, že „..On je blázon. Vy predsa viete, že sa zbláznil už dávno (Trump – pozn.)...“, s čím generál Milley súhlasíl a následne vyžadoval na stretnutí s generálmi 8. januára niečo ako prísahu, že schvaľujú jeho kroky.

Generál M. Milley vraj taktiež volal „svojmu čínskemu kolegovi“ Li Zuochengovi; prvýkrát v októbri 2020 a druhýkrát v januári 2021, aby ho ubezpečil, že Trump vraj neplánuje zaútočiť na Čínu. Citujeme – „vo svojich telefonátoch sa Milley snažil ubezpečiť čínskeho kolegu, že USA sa nechystajú zaútočiť, a ak útok nastane, bude o tom predtým informovať čínskych súdruhov...

Nie som génius, ale niečomu v politike rozumiem, a už keď tá správa (bez info o Číne – pozn.) prvýkrát letmo zaznela na ruskej tass.ru v januári, nevedel som si ju vysvetliť inak, než ako hrozbu, vyslovenú ústami Pelosiovej a Milleyho, že ak Trump neodíde, „močiar“ je schopný a ochotný iniciovať vojenské akcie alebo uskutočniť jadrový útok, a je ešte otázne, že kde. Matovičovské zrkadlo funguje rovnako aj pri nich, aj pri Sorosovi s jeho „antifašizmom“, aj pri UEFA s jej „rasizmom“. Accuse the enemy of that which You are guilty! Sám Trump celú záležitosť neskôr pre The Hill okomentoval tak, že nikdy nerozmyšľal nad útokom na Čínu a že Peking to dobre vie. Zatiaľ čo konanie generála M., ak k tomu skutočne došlo, je „vlastizradou“.

Nech už je ako chce, neokoni a „močiar“ dosiahli v USA a EÚ svoje Pyrrhovo víťazstvo, za ktorým však zívala prázdnota, čo oni samozrejme netušili. Amerika mala v princípe na výber – buď realizovať demontáž Pax Americana the soft way, t.j. cez Trumpa, ktorý by sa pokúšal minimalizovať škody, postupne prechádzať do izolacionizmu a oživovať vnútornú reálnu ekonomiku; alebo, ak to nepôjde po-dobrotky, pôjde to tak ako teraz. Systém medzinárodnej finančníckej mafie – hlavného sponzora demokratov a Bidena, ťažiacej z pozície dolára ako univerzálnej rezervnej meny a vlastníctva dolárového tlačiarenského stroja, bude musieť byť spolu s Pax Americana tak či tak bezpodmienečne prebudovaný. Rieši sa to z globálnej úrovne. Len to akurát bude vďaka zvrhnutiu Trumpa nekontrolovane a s oveľa väčšími stratami pre americkú ekonomiku a „močiar“, ktorý je navyše, ako tvrdí Chazin, v samotnom Washingtone rozpoltený na tzv. klan ajťákov a klan bankárov. Biden je nominantom bankárov a jeho vice-prezidentka K. Harrisová je od ajťákov. Okrem toho si Biden neveľmi rozumie s B. Johnsonom. V Británii sa totiž po brexite dostali k moci staré klany z prostredia tzv. Venetian Party, britský segment globalistov, ktorí sú v svetovej hierarchii vyššie, než močiarny porast a americkí „stranoviki“. To preto aj močiarnik Tony Blair tak zúrivo útočí na Johnsona. Tieto klany boli podľa Chazina v roku 1936 abdikáciou Edwarda VIII. odsunutí na druhú koľaj v prospech banksterov, ale brexitom oslávili svoj návrat. ** Na rozdiel od svojich „močiarnych“ predchodcov, t.j. v princípe rhodesiánskych atlantistov, opierajúcicich sa o anglo-amerických a sionistických bankárov (akási „elitárska pena XX. Storočia“, nabalivšia sa na dvoch svetových vojnách – pozn.), Johnson predstavuje konkurečný globálny projekt, ktorý T. Mayová nazvala Global Britain. Preto si Johnson dobre rozumel s Trumpom a s Bidenom si nevie prísť na meno. To, ako dnes britská tlač zhadzuje USA, je nevídané. Takže príslovečný „anglo-americký močiar“ dnes treba vnímať, ako naostatok aj veľa iných riadiacich procesov a štruktúr, v celej ich komplexnosti a vnútornej ambivalentnosti, ako konglomerát záujmov banksterov, ajťákov, „Benátčanov“ a kto ho vie koho ešte. „Močiar“ síce zvíťazil akoby „všade“, ale zároveň sa začína rozrývať zvnútra, jeho jednotlivé frakcie začínajú mať rozpory a konflikty záujmov. Najviac sa to prejavuje vo vzťahu k objektu riadenia EÚ, keďže banksteri by sa radi etablovali v Berlíne ako Novom New Yorku a s Merkelovou mali vynikajúce vzťahy, zatiaľ čo Johnson, predstavujúci Britániu, ktorý nemal to privilégium stretnúť sa s Putinom, potrebuje na vlastné prežitie v budúcich podmienkach vykolíkovať si už teraz budúcu menovú zónu – Západná Európa vrátane západného Nemecka, Španielska a Portugalska, plus arabské krajiny. Základňa pre nový už beztak dosť islamizovaný chalifát. Tie spravy o tom, ze britský monarcha je vzdialeným potomkom Mohameda, sú tomu ilustráciou a akýmsi ideologickým impulzom. Británia sa už túto jeseň pokúsi zničiť EÚ skrz kovid, sprísňovanie „proti“-kovidovych opatrení, aktivizovanie svojich zombíkov v euroštruktúrach, spiacich a driemajúcich islamistických a teroristických buniek na kontinente. Medzi znalými vrcholovými dôstojníkmi francúzskej polície a armády totiž nie je žiadnym tajomstvom, že emisári z americkej či britskej ambasády sa stretávajú s lídrami a aktivistami moslimských a prisťahovaleckých komunít v desiatkach francúzských bainlieux, rozdávajú im keš a úlohy, nehovoriac o tom, ako dobre v týchto komunitách frčí dlhodobá špecialitka Britskej ríše – obchod s drogami. A o tom, že v každej väčšej mešite je sklad zbraní, ani nehovoríme. Ja sa tým francúzskym generálom, čo podpisovali kolektívny list Macronovi, vôbec nečudujem. (https://youtu.be/juwdbC8Of3s) Pritom Británia by sa veľmi potrebovala s Putinom dohodnúť alebo aspoň stretnúť, ako banksteri Bidena a Merkelová, pričom sú ochotní mu vymenou za jeho súhlas so zničením EÚ kráľovsky predhodiť celú nesvojprávnu a vo svojich problémoch, národných identitách a vzájomných historických skrivodlivostiach ponorenú Východnú Európu. Ale problém je v tom, že Rusko už východnú Európu NEPOTREBUJE. A s Nemcami sa už vďaka NS II nejak dohodnú, pričom to pre nich bude oveľa jednoduchšie, ako s Bidenom. Francúzi sa chcú dohodnúť už teraz (https://russian.rt.com/inotv/2021-09-27/Gossekretar-Francii-ES-dolzhen-ponyat). S Britániou sa však Rusi nedohodnú, ba ani sa len nezačnú rozprávať, pokiaľ posledná verejne nedementuje všetky tie výmysly a tie tisícky protiruských článkov o Skripaľovi a novičku. A tak budúca Malobritánia hystericky cerí zuby a obviní ďalšieho Rusa z otravy Skripaľa, sekundovaná ESĽP, ktorý len pár dní po „vojnovej rezolúcii Europarlamentu“ o „nevyhnutnosti boja s Putinovým Ruskom na všetkých frontoch“ obviní Rusko z otravy Litvinenka v tej istej Británii na začiatku nulových rokov.

A navyše sú tu globalisti a kontinentáli, ktorí sledujú svoje záujmy a potápajú tak banksterov, ako aj Britániu a ajťákov. Takže dám fľašu šampanského tomu, kto dokáže predpovedať výhercu, ale opakovať, že EÚ len sotva zostane pri budúcich otrasoch zachovaná v súčasnej podobe, je fakt banálne. Každopádne budovanie a ideologická propagácia Medzimoria napovedá, že v plánoch globalistov sa s budúcou prítomnosťou močiarnych štruktúr v našom regióne nepočíta. ***

A hoci sa banskterom zrejme v samotných USA podarí v perspektíve odstaviť ajťákov (ktorí majú vlastné, bansktermi nekontrolované finančné toky skrz Google Pay, napr.), ich a Bidenove pozície sú po ich Pyrrhovom víťazstve vo voľbách čoraz krehkejšie. Po Afganistane sa proti Bidenovi otáčajú už aj mainstreamové médiá, nielen Fox News (labutia pieseň americkému močiaru odznela vo filme „Loudest Voice“, vďaka znovu, p. Rezník, za odvysielanie na Dvojke – pozn.). A navyše, je tu Trump. Je tu Texas a Middle West. Je tu biela, tvrdo pracujúca, konzervatívna, kresťanská a heterosexuálna Amerika, z ktorej si robia fackovacieho panáka. Je tu reálna sociálna chudoba a napätie, reálne streľby na školách. Reálne preplnené väznice, reálny zločin, všadeprítomné drogy, reálne rasové ghettá. Kdeže sú tie časy z „baby-boomu“ päťdesiatych, kedy tatko pracoval v továrni a rodina mohla mať auto a dom plus mamku v domácnosti, teraz makajú obidvaja na dvoch prácach a jednou kreditkou splácajú druhú. Reálne zárobky domácností za uplynulé polstoročie NIKDY nepresiahli úroveň z r. 1957.

Okrem toho sú tu viaceré štáty, ktoré spochybňujú postup federálnych orgánov a Najvyššieho súdu v kontexte posledných volieb, reálna priemyselná inflácia sa pohybuje v blízkosti 20 percent, kríza, ktorú v roku 2008 oddialili tým, že FED zalial ekonomiku natlačenými peniazmi a štát zachránil najodióznejšie banky, teraz udiera plnou silou spolu s osemnásťtriliónovým dlhom. Systém viac nie je schopný skrz emisiu stimulovať dopyt, čo bolo základom reaganomiky. Dolár a bretton-woodsky systém je postupne vytlačovaný z medzinárodného života, Čína, Rusko, India a mnohé iné krajiny už realizujú značnú časť svojej obchodnej výmeny v národných (sčasti aj digitalizovaných) menách a diverzifikujú, na úkor dolára, svoje rezervy. USA viac nie sú schopné financovať vojenskú komponentu Pax Americana, oni sa jednoducho MUSIA stiahnuť, ak chcú mať kapacity doma, keď politická kríza dospeje do vrcholného štádia. Pripomínam, že v roku 2022 budú v Amerike primaries. V ajťáckom kontexte spomeniem, že zrejme ešte skôr, než z Východnej Európy odídu USA z Tchaj-wanu, kde sa vyrába na 90 pc svetových mikročipov. Čo to asi znamená pre Silikónovú dolinu?

USA čakajú ťažké časy. V najbližších rokoch Západ zažije prepad spotreby o 50 percent, ako Rusko v deväťdesiatych. Videl som to vtedy na vlastné oči a nikomu taký osud neprajem. Rusko – Veľké Rusko v podobe ZSSR, sa vtedy rozpadlo, a to je tam všeobecný prah tolerancie sociálnej bolesti historicky o dosť vyšší, než v USA. Prof. Staněk tiež hovoril, že keby USA museli vo svojich krátkych dejinách zažiť toho toľko, čo Rusko, už by ich nebolo. Takže to zďaleka nebude jediné a posledné geopolitické zemetrasenie, ktorého následkom budeme vystavení, navyše treba pamätať, že na rozdiel od Rusov, Amerika pri odchode zvykne tresnúť dvermi tak, že môže spadnúť celý dom, zanechávajúc po sebe buď chaos alebo míny s odloženým účinkom (viď to neskutočné množstvo zbraní zanechaných v Afganistane a otáznik nad budúcnosťou arzenálu NATO vo Východnej Európe, a taktiež blog Hhhorca– pozn.). To len aby sme mali pred očami tú „awful truth“. Spomínam si, ako som minulý rok na youtube postrehol nárast počtu nových, kvalitne a moderne spravených filmov o Občianskej vojne v USA, kde sa vyjadrovali mnohí a mnohí významní americkí politici.

POZN: Snáď mi kolegovia z KSB odpustia, že akiste vyznievam banálne a vykladám tu stokrát zaznelé pravdy, ale nestíhal som Vás sledovať, priatelia, tak len dúfam, že môj odhad s tým Vašim koreluje.

Chazin tvrdí, že washingtonskému močiaru tento fakt, t.j. neudržateľnosť súčasnej podoby Pax Americana, došiel približne v marci (nás močiar bol pravdepodobnostne-predurčiteľne odstavený tiež v marci – pozn.), a preto sa následne začali pripravovať na summit s Putinom, ktorý Thierry Meyssan už nazval Jaltou II. Na ktorej, ako sme už predtým tvrdili, pre lúzrov z EÚ nebolo miesto.

Hoci o hrôze bez konca pre slovenský segment močiaru bolo rozhodnuté už v marci, našim kovbojom tento koniec nadnárodného krytia začína dochádzať až teraz v súvislosti s Afganistanom, znemožnením Lipšica a jeho mediálno-trestnoprávnej úderky, a že tých infoleakov ešte bude! Najnovšie zas ďalší impulz k uvažovaniu týmto smerom dodal v súvislosti s knockoutom knockout Francúzska v kontexte AUKUS, kedy sám minister zahraničia Le Drian, preslávený svojim podčiarknuto protiruským postojom v minulosti, zrazu otvára Rusku náruč s olivovou ratolesťou, reku spolupracujme a majme sa radi. A čo ste čakali, chers collegues? To sú tie Božie Mlyny. Svojho času ste predsa zrušili kontrakt s Ruskom na vrtuľníkové lode Mistral, len aby ste sa zapáčili Amíkom, a teraz len oni okašlali Vás. Ako okašlávajú všetkých konieckoncov. No a cenu za najdebilnejšiu ustanovizeň EÚ znovu vyhral Europarlament, ktorý, súdiac podľa kolektívneho vyznania v nepríčetnosti (https://www.hlavnespravy.sk/europoslanci-ak-volby-v-rusku-nebudu-spravodlive-neuzname-novu-statnu-dumu/2679032), si doteraz neuvedomil kardinálne zmeny, ktoré prebehli v globálnej politike. No čo už, ako hovorí druhé ruské príslovie – keď je niekto idiot, tak nadlho...

 

Prílohy:

*... Hovoriac o Shakespearovej komédii „Twelfth Night“ („Trojkráľová noc“) v ktorej hlavná hrdinka VIOLA bojuje o srdce ILLÝRSKEHO vojvodu, nemôžem nespomenúť jednu aktuálnu významovú hyperbolu na slovenskú kauzy Violy, 34-ročnú rodáčku   Sniny, ktorú našli 11.11.2019 nadránom polomŕtvu v Bratislavskom prístave.

https://www1.pluska.sk/regiony/bratislava/brutalna-vrazda-hlavnom-meste-nevinnu-modelku-fotografku-violu-umucili-smrt?utm_source=P1D&utm_medium=interlinkJT&utm_campaign=JT

https://nastope.sk/2019/11/19/zeny-v-bratislave-zuju-v-strachu-krasnu-vilou-znasilnili-a-dobili-na-smrt/

https://www1.pluska.sk/krimi/posledne-hodiny-violy-34-predtym-nez-ju-umucili-smrt-dohodla-stretnutie-vrahom/2

https://www1.pluska.sk/krimi/viola-34-chcela-kratko-pred-smrtou-zvlastneho-spolku-vystupit-preco-jej-to-nedovolili/3

 

Táto kauza šokovala Slovensko nemenej, než tá Juditina, odohrala sa pol roka po nej, dva dni pred tragédiou s autobusom v Nitre a mesiac pred výbuchom paneláku v Prešove. Violin prípad vykazuje viaceré podobné znaky. A ako nižšie ukážeme, predstavuje rovnaký globálno-politický manéver, je to indikátor zápasu globálno-politických klanov na Slovensku. Kauza Violy, ako aj Judity, bezprostredne súvisí s mocenskou politikou a s poslednými parlamentnými voľbami, a nedá sa pochopiť bez zohľadnenia globálno-politickeho aspektu riadenia. Je demonštráciou toho, že Slovensko sa stáva trávou na bojovom poli globálnej politiky.   A je zaujímavé, že informácie o tom, že Polícia sa chystá prípad „uzavrieť“ podobne, ako ten Juditin, začali presakovať už vo februári minulého roku, akurát pred voľbami: https://www1.pluska.sk/krimi/nove-informacie-zahadnej-smrti-krasnej-violy-34-pomozu-desivy-pripad-vyriesit.

Viola bola mladá žena plná života zo Sniny, také to zdravé a pekné žieňa z Východu, vychovaná ako rímska katolíčka, ktorá pracovala predtým ako modelka, pocestovala Keňu, Kambodžu, Hongkong. Študovala na FF UK a pracovala ako učiteľka angličtiny, bývala v centre Bratislavy, veľa známych a kamarátov, okrem iného aj z „bohémy“. Veľmi srdečná a obľúbená, spoločenská, s veľkou empatiou – pomáhala deťom v Kambodži. Ok. Fotografka a maliarka, ktorá večer pred smrťou akurát mala veľký event, vystavovala svoje fotografie, pričom výťažok mal putovať na pomoc kambodžským deťom s HIV. Ok. Z výstavy odišla okolo deviatej, a naposledy ju zachytili kamery na Šafárikovom námestí, pri moste Apollo, mala na sebe sukňu, silonky, sveter a bundu. Ok.

Viola

Ďalší deň ráno ju polomŕtvu našli pracovníci bratislavského prístavu ležať na kope železnej rudy. Bola bez bundy, bez dokladov a telefónu, s topánkami pohodenými o pár metrov ďalej, podchladená, do pol pása namočená, zvíjala sa od bolesti a nemohla komunikovať. Keď ju privolaní záchranári začali oživovať a zahrievať, objavili sa jej na celom tele podliatiny a modriny, stopy po brutálnej bitke. Viola mala zlomený dvanásty stavec, akoby do nej niekto bol kopal, roztrhaný análny otvor, silné pomliaždeniny na členkoch a zápästiach, bola samá modrina. Počas oživovania mladá žena zomrela, chtiac niečo neúspešne povedať.

Trvalo jedenásť dní, kým Polícia prehľadala miesto tragédie, pričom zamestnanci prístavu údajne medzitým realizovali na danom úseku nejaké upratovanie či čo, slovom – narúšali integritu miesta činu. Polícia sa k prípadu vyjadrila až potom, ako do médií presiakli prvé správy o jej smrti, keďže Violina matka, Melánia, po nej vyhlásila v nedeľu pátrania, nemohla sa jej totiž po desiatej večer 10.11. dovolať. Polícia ju v 11.11 večer v márnici identifikovala podľa oznamu jej matky, keďže záchranári žiadne doklady pri nej nenašli.

Absolútne všetci boli vtedy presvedčení, že ide o brutálnu, chladnokrvnú vraždu. Všetci boli prekvapení pomalosťou, s akou sa viedlo vyšetrovanie, skúposťou Polície na komentáre, a rovnako aj neskoršími závermi z vyšetrovania. Budete prekvapení, ale podľa polície si to všetko Viola SPRAVILA SAMA, ako hlási uznesenie o zastavení trestného stíhania (https://slovensko.hnonline.sk/2318504-policia-definitivne-uzavrela-pripad-umrtia-violy-macakovej; https://www1.pluska.sk/krimi/zahadna-smrt-utyranej-violy-34-jej-zronena-mama-prehovorila-vysetrovani), ktorým bratislavskí strážcovia zákona uzatvorili prípad. Vraj jej zlyhalo srdce v dôsledku opakovaného „tupého násilia“. Asi jej po nádhernom večeri, kde prezentovala vlastné fotky, preskočilo, a išla sa sama dorichtovať do prístavu. Vitajte na súčasnom Slovensku. Polícia uzavrela už za Matoviča. O čo teda išlo? (pozri aj - https://www.tvnoviny.sk/domace/1998397_nove-zistenia-v-pripade-smrti-violy-macakovej-policii-pomohol-jej-pocitac; porovnaj s https://precitaj.si/preco-musela-viola-%E2%80%A034-zomriet-v-ukrutnych-bolestiach-desiva-sms-jej-kamaratky/)

Globálno-politické konotácie tejto kauzy priam bijú do očí. Viola v danom prípade symbolizuje brutálny odkaz zo strany „močiara“, adresovaný „kontinentálom“ a ich slovenskej periférii. Tak najsamprv, 11. november je deň podpísania prímeria v Compiegne roku 1918, formálny koniec Prvej svetovej vojny, kedy práve atlantisti zvíťazili nad európskou kontinentálnou osou. No a čo symbolizuje Viola, ak nie Sedembolestnú a globalistov-kontinentálov? Pozrite:

-        Viola znamená „fialová“, zatiaľ čo my vieme, aj vďaka p. Harabinovi a jeho prezidentskému logu, že fialová je farba CIRKVI.

-        Fialová znie po nemecky „LILA“, a je to významovo-fonetická hyperbola na ĽALIU ako symbol „Sedembolestnej“

-        Viola mala 34 rokov, čo v cifernom súčte dáva SEDEM.

-        Bola vychovaná ako RÍMSKA KATOLÍČKA

-        Pocestovala Keňu (v Keni celé pobrežie kontrolujú Taliani) a Kambodžu (vplyv Francúzska)

-        Napriek mierne „glamourous“ profesii bola charakterizovaná ako mimoriadne poctivá, empatická a slušná žena, taká sexy matka Tereza. Viď konotácie na egyptské bohyne Bast a Hathor, ktoré kombinovali vlastnosti krásy, ba až erotiky, s črtami materinskej lásky, opatery a starostlivosti.

Čo sa týka páchateľa... Nie je našim poslaním hľadať konktérneho človeka, ale riadiace štruktúry, ktoré sú za tým. Keďže Viola symbolizuje „červených“ globalistov, režiséri jej vraždy logicky patrili do „bieleho“, atlantického tábora. Čo aj bolo evokované vibrátorom, ktorý pri oneskorenej obhliadke miesta činu našli. Sedembolestná ako symbol „červených“, rovnako aj „stará“, „pohanská“ viera bola v kontexte „Čiernej Madony“ charakteristická symbolom polmesiaca.

Muenster_Bohemia

V prenesenom význame môžeme polmesiac vnímať taktiež ako kalich či symbol ženstva a plodnosti – vagínu. Ergo, už chápeme, na koho odkazuje vibrátor? Nepotrebných informácií NIET. Podobný indikátor druhej významovej rady nachádzame v informáciách o náboženskej sekte, kam Viola údajne chodila a (možno?) sa chcela odpútať. A to pritom nikoho neobviňujem. Avšak v rámci nami načrtnutej symbologickej schémy to dáva zmysel, keďže „apoštolské“ kresťanstvo je akoby anti-pódom POHAN-stva. V terminológii „Novej Chronológie“ sa hovorí o dlhej koexistencii (siahajúcej až do novoveku) tzv. „apoštolského“ a „cisárskeho“ (alias „pohanského“) kresťanstva. „Biele“ kresťanstvo VS „červené“ kresťanstvo, Horný „biely“ Egypt VS Dolný „červený“. Atlantisti verzus kontinentáli.

Stav vyšetrovania Violinej „samo“-vraždy je vlastne ukazovateľom mocenského statusu quo na Slovensku, a ubezpečujem Vás, že po alebo súčasne s odstavením atlantistov vyplávajú na povrch informácie tak o Judite, ako aj o Viole.

l_watermark_m25985

 

Europa_Polyglotta

**... Chazin tvrdí, že tento klan predstavuje akýsi „judaistický projekt“, a nie primárne preto, že by v ňom dominovali „Židia“. Je to globálny projekt, siahajúci koreňmi do Reformácie, ktorú Benátčania, kozmopolitná to obchodná republika s významným náboženským aj filozofickým mixom, podporovali. Pretože ekonomickým výstupom Reformácie bola legalizácia úžery a vznik prvých ranokapitalistických formácií, kedy sa „mladobenátska“ frakcia tamojšej elity rozhodla vysťahovať a etablovať najprv v Holandsku, a potom, po „Slávnej revolúcii“ r. 1688 aj v Anglicku. V skorších článkoch som už poukazoval na zaujímavé fakty, napríklad že v pravoslávnej cirkvi sa Reformácia nazývala aj „židovská heréza“, zatiaľ čo viaceré významné luteránske kostoly na Slovensku, konkrétne v Levoči a Kežmarku, sa architektonicky aj symbolicky vyznamne podobajú na synagógy alebo sú (boli) jedno a to isté.

synagoga kezmarok

synagoga levoca

 

***... Keď Matovič tresol po svojom výlete za Sputnikom, že prisľúbil Rusom Zakarpatskú Ukrajinu, treba to vnímať ako seriózne riadiace posolstvo. Úloha blázna alebo šaša je a vždy bola v dejinách (nie nadarmo sú blázni častými postavami Shakespearových hier) veľmi vhodná na skryté delegovanie dôležitej riadiacej informácie. Stroho odporúčam Matovičove vyjadrenia, a obzvlášť tie posledné o „hydre“ a „mafii“ v kontexte zriadenia Komisie pre obnovu dôvery v právny štát v reakcii na zatknutie ÚIS čurillovských vyšetrovateľov NAKA, pracujúcich na politických kauzách, vnímať dôsledne skrz logiku „opice a zrkadla“, a čítať medzi riadkami. Matovič zďaleka nie je taký hlúpy ako si mnohí myslia, rovnako, ako si mnohí myslia, že je šibnutý, keď sa na predmetnej tlačovke chechce. Veď on sa práve preto chechce, lebo vie, za KOHO v skutočnosti hovorí a ako so všetkými vo vláde nakoniec „vytrtká“. On vie, že týmto „umelým urýchľovaním“ spustených močiarnych procesov ich, tú hydru, t.j. Lipšica a celú vládu, tlačí do priepasti. Ale nauč blázna modliť sa Bohu, hlavu si roztrieska. Zrejme až moc tlačil na pílu, preto mu poslali výstražné varovanie skrz tú bombu v jeho dome, kde už zrejme ani nebýva. Veselá slovenská realita. A ešte jedno - keď hovorí, že „boli sme milosrdní“, tak mi ihneď v hlave rezonuje film „Fantomas sa hnevá“, nie nadarmo viackrát vysielaný v prime-time za uplynulý rok. Blížime sa do finále celej zatýkačskej šou a deje sa to rýchlejšie, než zvládam horko-ťažko z postele písať. Nech už to bude trvať akokoľvek dlho, vo výsledku bude vláda vyzerať presne tak, ako bolo načrtnuté pri jej menovaní 1.apríla – t.j. ako „vláda bláznov“.
49 Komentářů k Božie Mlyny. NEMEZIS.   Čiast II. From America with love…

 1. .lak napsal:

  Předpokládám že možní deepstatisté tiskáren bankocetlí jsou vždy za bukem kdečeho a ovšem mnohdy na profit nehledě exploatovaných a ke všem čertům od tvůrců hodnot k defaudantům.
  Ze zvědavce
  a mnozí namítnou že su tam skočí, to jistě ano ale mám za to že příspěvek je hutný a vyčerpávající téma a přehlédnot ho je škoda pro tápající.

  dnes 12:19
  Článek je skvělý a přesně vystihuje oč tu jde...
  R.E. 89.?.?.?
  ...jen jedinec, nebo skupiny jedinců velmi mdlého rozumu, to nevidí, nebo před všemi těmi ten nastávající korporátní fašismus v režii světové eskimácké finanční mafie provázející lumpárny nechce vidět a ke své škodě od nich odvrací zrak za pomoci všelijakých šidítek a náhrad za svoji svobodu anebo alespoň ten zbyteček nezávislosti, který mu ještě zbývá...Žmouláním nějakých amuletů nebo mrmláním modliteb a smraděním kadidlem se tomu neubrání..., je potřeba se chystat ke střetu, ve kterém půjde o životy a ne jen o ty upocené hovniválí kuličky soukromého a osobního majetku, ten už je stejně pod palbou, jako životy těch mRNA jedy naočkovaných...

  Tato výše popsaná hybridní válka za uchvácení absolutní moci nad lidstvem přechází do své finální fáze, kdy po vyvolání umělé všeobecné krize a navození chaosu udeří síla ze stínu, síla, která se za pomoci tlup hlupáků a také zcela zkorumpovaných a ve finále k odpisu určených zrádců pokusí o nastolení světového koncentráku se vším všudy, její předvoje už provádí průzkum bojem viz. čeští Piráti, který se jim ale příliš nedaří...

  Je jen na lidech, zda si to nechají líbit a podvolí se tomu. Nebude to mít ta eskimácká finanční mafie rozhodně tak jednoduché, jak si představuje, spousta věcí se jí nedaří a čas pracuje proti ní přestože má ta většinová část obyvatelstva problémy s chápáním reality a souvislostí...a také chápáním i jejích už přímých výzev a otevřených proklamací svých zvrhlých plánů...

  A protože každý střet je střetem zdrojů, tak i v odporu proti té mafii se musí každý upřít a spoléhat na materiální zdroje, které má k dispozici a dosahu (i když můžou být momentálně v majetku té mafie, jako např. některé naše vodní zdroje), cíleně si je zabezpečit a připravit a umně jich využít s vyloučením spoléhání se na finance, oběživo, neb právě to je v jejich 100% moci a jejich nejsilnější zbraní, která slouží pouze jim a naopak je Trojským koněm v řadách jejích nepřátel, v řadách nás, obyčejných lidí...
  Světový finanční systém, který plně tato eskimácká finanční mafie vlastní a ovládá, tvoří nervovou soustavu světa, kterou tímto můžou kdykoli vypnout a tím celý svět na ní napojený paralyzovat a tomu je nutno předejít jakýmkoli způsobem...

  PS: Pro "Dana z Piesku", je omyl, že na rebélii jsou potřeba finance,. Na rebélii jsou potřeba základní zdroje, byť i omezené a hlavně pořádná nasranost.
  K revolucí a k převratům používá peníze jen právě ta eskimácká finanční mafie, neb vše ostatní, co jí chybí, si za ně pomocí korupce koupí, jak ty zákl. zdroje, tak i tu nasranost a nic jí to nestojí a v tom je to kouzlo a ta její síla, když si ty peníze sami tisknou. To se to pak ty revoluce dají dělat všude a až do alelujáááá...

  391566

 2. Guybrush Ulysses Threepwood napsal:

  Nabudúce požiadaj ošetrovateľov, aby ti uvoľnili zvieraciu kazajku a zrejme by si potreboval zvýšiť dávky liekov.

 3. .lak napsal:

  Zástupní trablmakeři. :lol.

  Spytihněv2
  „Nikdo nemá právo ptát se na očkování či test!“ Zkušený český lékař: Špinavá hra. Stydím se za kolegy
  Bez hrubého selhání formálních lékařských elit – domácích i mezinárodních – by se žádná Covidgate nikdy nekonala. „Politické a byznysové elity by si musely najít jinou záminku pro tak obří manipulaci lidí,“ tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Vít Mareček, praktický a pohotovostní lékař. „Nikdo nemá právo ani zjišťovat, zda je člověk proti nemoci covid-19 očkovaný. Toto je ona klíčová informace pro všechny občany, kteří ještě nerezignovali! Tuto informaci nesmí zaměstnavateli sdělit ani závodní lékař, viz institut lékařského tajemství,“ uvádí.
  Když jsem byl před více než 34 lety medikem na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, tak nás naši staří učitelé mimo jiné učili, že bez epidemie není pandemie. A taky striktně dbali na to, že každá nemoc musí mít příznaky – subjektivní a objektivní – a že diagnózu stanovuje, po pečlivém vyšetření, klinický lékař. A jak jsem před více než rokem, v srpnu 2020, napsal v Příloze číslo 3 svých Covid Gate Theses, tak pouze jenom zopakuji, že ani v září 2021 v žádné zemi světa nikdo nečelil žádné skutečné epidemii té nové nemoci covid-19, v některých zemích byl nanejvýš zvýšený výskyt pozitivně testovaných osob různými laboratorními testy na ten nově se objevivší RNA virus, nazvaný SARS-CoV-2. To je, prosím, realita, kterou dlouhodobě učím své zahraniční studenty – jak mediky, tak mladé doktory v tréninku. A u zkoušek to musí bezpečně znát. Stejně jako management pacientů s akutními respiračními onemocněními včetně pomocných laboratorních a zobrazovacích metod a taky následné léčby.

  A jak jsem rovněž publikoval již v srpnu 2020 v Příloze číslo 4 svých Covid Gate Theses, tak tato nová infekce, která může některé pacienty skutečně vážně poškodit na zdraví, nebo je dokonce i usmrtit, dosud nemá takové závažné parametry, aby vůči ní byla jakákoliv vakcína vůbec jen vyvíjena, natož vyráběna, distribuována, či dokonce v tak masivním měřítku do nic netušících lidí bezskrupulózně aplikována. Jako starý a zkušený lékař se hluboce stydím za své kolegy, zejména tady u nás doma, kteří tvoří ony formální české lékařské elity. Buď zarytě mlčí. Nebo trapně mlží. Někteří i nepokrytě lžou. Jaká marnost. Bez obřího selhání těchto formálních českých lékařských elit by totiž žádná „pandemie strachu a šílenství“ nemohla již 18 měsíců probíhat a politické a byznysové elity za pomoci aktivistických Přírodovědců a všehoschopných presstitutů by nemohly naši medicínu takovým zrůdným způsobem ohýbat za účelem ukojení svých sobeckých zájmů
  Za to ten Covídek skutečně nemůže. Vždyť on ani ve skutečnosti neví, že prý proti němu již tak dlouho bojujeme. Ty existenční trable českého zdravotnictví nezpůsobil žádný virus ani žádný jiný patogen, nýbrž právě a pouze nekompetentní lidé ve vedení českého státu ruku v ruce s dlouhodobě neschopnými organizátory českého zdravotnictví. Tato společenská zdravotnická tragédie se tady připravovala posledních cca 20–25 roků, kdy byly postupně erodovány a bořeny základy péče o zdraví lidu, kdy byla doslova rozbombardována dříve funkční soustava strukturovaných nemocnic s poliklinikami a ambulancemi, kdy byl tak nějak furiantsky rozvrácen dříve funkční systém postgraduálního vzdělávání lékařů, jakož i dalšího zdravotnického personálu. A aby toho nebylo dosti, tak současná vláda a Ministerstvo zdravotnictví ten zmar ve veřejném zdravotnictví v roce 2020 „pojistily“ tím, že rozdělily již tak nedostatečné kapacity veřejného zdravotnictví na dvě části – covidovou a necovidovou. A následně flek na hru daly tím, že všem našich chirurgům prakticky zakázaly operovat plánované operace nejméně po dobu 9 měsíců. Tož takové „morové rány“ by nezvládl ani zdravotnický systém mnohem bohatšího a vyspělejšího státu, než je naše Česko. A jako perličku uvádím, že ačkoliv jsme čelili ataku nové neznámé nemoci, tak prakticky žádní patologové žádné covidí mrtvoly nepitvali. Jaká marnost. A jako lékař se hluboce stydím za své kolegy, kteří dosud byli pokládáni za ty formální české lékařské elity, a kteří se na to „bezuzdné řádění“ politiků, byznysmenů a presstitutů jenom „dívali“. Jaká marnost.
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Nikdo-nema-pravo-ptat-se-na-ockovani-ci-test-Zkuseny-cesky-lekar-Spinava-hra-Stydim-se-za-kolegy-678409

  Výborný obsáhlý článek. lékař tam používá i věty a obraty pana VK.
  Nejpíše je to jevrej ,ten si to může asi dovolit. Píše to samé jako se píše o kovidu zde.

  30 OdpovězZář 30, 2021 17:38
  brutopýr
  Návštěvník
  brutopýr
  Je to Evrej, a jako mnoho Evrejů chodí si číst na AEN, stejně tak jako když v Israeli jsou bestsellerem knihy pana Klimova blahé paměti. Židi rádi čtou si o sobě.

  2OdpovězZář 30, 2021 19:24
  jedině takto
  Návštěvník
  jedině takto
  Téma jsi nepojal tak máš zase osobní útok diagnózo bossingostalkingový kádrováku.
  Seš blbej z vk dělat pinokia? Něco jiného je kritika ale strkat ho do hadrů maňase? Teda opravdu jsi dáreček k pohledání. Ikváči.
  Zazdíš všechno sprostý troubo, vrať se do paleontologie a věnuj se jeskynní architektuře. :-)))

  0OdpovězUpravZář 30, 2021 23:32

 4. Robo napsal:

  Slibecijus, orákl a ďalší, to je jasné zhnité ovocie zo stromu KOB.
  Zhnité ovocia v živote nepochádzalo zo zdravého stromu.
  Tí dvaja samozrejme nie sú jediní zhniti..

  • proud napsal:

   Jeste KOB neprokoukli,nebo mu naopak vedome slouzej............vzdycky jsem se divil kde sebrala cirkev tolik volu,nebo-li ovcanu..........tady to mam v primym prenosu.Tak se vypina ovcim hlava,ze se jim nabidnou jejich sny(s dodatkama) a naucej se nemyslet a prebirat.Vzdycky to zacina "krasne" a uveritelne.Nasledky vidime vsude.

  • Oracle 911 napsal:

   Našťastie zďaleka nie tak zhnitý ako satanistický pedofili z Vatikánu. :)

   • proud napsal:

    To neodhadnu:-). Chvili jsem se tim pred par lety zabejval a stacilo. Mozna ne tak shnilej,ale minimalne stejne nebezpecnej material. Ale prijde se na to taky az po nejakym case,tim jsou ty veci nebezpecnejsi,bud te pohltej,nebo je prokouknes.Je to jako s cirkevni virou.V kazdym pripade ti branej bejt sam sebou a videt "vlastnima ocima",roubujou te a vedou "jinam".

    • Oracle 911 napsal:

     >Je to jako s cirkevni virou.V kazdym pripade ti branej bejt sam sebou a videt "vlastnima ocima",roubujou te a vedou "jinam".

     Trefa do čierneho :)

   • Robo napsal:

    Nebudem si viac vyberať "menšie zlo".
    Nie, už to ozaj nieje nutné, ani potrebné, ba ani vhodné.

 5. Oracle 911 napsal:

  Stano, ja si myslím, že preháňaš a teraz viem, že vyzniem falošne vo svojej skromnosti, ale môj projekt nie je až tak rozsiahli a mesačná návšteva 270 tisíc nie je veľa.

  Čo sa týka Matelka:tak o ňom som povedal, že je síce blázon, ale nie blbec a doplatí na to ten, kto tieto dve veci zamení.A to s tým dodatkom, že je to figúrka globálneho zákulisia resp. ne-močiarnej cirkvi, ktorý má za cieľ totálne rozložiť slovenskú sieť močiara a to mu celkom ide, žiaľ dopláca na to Slovensko.
  Na druhú stranu, takýto blázon v úlohe šaša je presne potrebný na to, aby Slovensko a Slováci prebudili.

  • weissbach napsal:

   Možná by bylo dobré se držet svého projektu a hochštaplera vynechat...
   To je jen poznámka na okraj. neboť je mi do toho ...

   • Maroš napsal:

    Naozaj neviem, prečo by zlo malo byť príkladom poučenia a nie to dobro.

    Číňania majú príslovie - "Všetko zlo využi vo svoj prospech!" = aktívny prístup ku zlu.

    Slováci majú príslovie, že "Všetko zlé je na niečo dobré!" = pasívny prístup ku zlu!

    Pritom všetko sú to ovládače! Na akceptovanie zla! Ani zaboha nenájdete ovládač proti zlu! Programovací kokotizmus! A pritom stačí - nedovoliť tomu zlu vôbec vyrásť! Matovič ako zlo vyrástol! Aby sa kokoti mohli porovnávať, kto je väčší kokot, resp. naopak - neškodný kokotko! A preto si normálni chlapi porovnávajú ciciny! Veľká cicina sa za zlo nepovažuje - skôr naopak. A kto má malú - je to potenciálny nebezpečný zakomplexovanec, s ktorým môžu byť v budúcnosti mocenské problémy! Chlapi taste a buchnite s tým o stôl, než vám prostata a cukrovka - A MATOVIČ! - urobia z ciciny žuvačku!

 6. .lak napsal:

  Urrna
  Volby slouží pouze pro upřesnění procesu, který probíhá. Problém nastává, když více než polovina lidí nejde volit, to je v podstatě ztráta řízení – podívejte se na stav v Bulharsku a jak tam proběhly dvoje volby za sebou.(všimněte si, jak se zatajuje účast ve výši jien 40.39% a to je zpráva ČTK):
  https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/bulharsko-volby-parlament-vitezstvi-itn-trifonov-gerb-borisov.A210715_094455_zahranicni_pmk

  Takže máte na výběr:
  1) Jít k volbám a někoho zvolit – slouží to pouze k úpravě již probíhajícího procesu k danému cíli
  2) Jít k volbám a hodit neplatný hlas – chcete volit, ale nesouhlasíte s výběrem, co vám nabízí – nejsilnější nesouhlas se špatným směřováním a celkovou koncepcí současného procesu
  3) Nejít volit – strany, které jsou do procesu vybrány a osoby je reprezenutjící, nedokáží podle Vás řídit stát.- ztráta kontroly řízení.současného establishmentu celkově nebo v dané oblasti (volby do EU, Senátu)

  U nás v parlamentních volbách jsou možné pouze body 1) a 2), bod 3) tu v podstatě nemůže nastat, na to se to tu vede pořád dobře a ztráta kontroly řízení nad davem tu zatím nehrozí.
  Pokud věnujete 40 minut času, tak zde je to rozebrané důkladněji (cenzurováno na google):
  https://rutube.ru/video/afd35cd6c3a753f969991a6518f4a6bb/

  0 OdpovězŘíj 5, 2021 0:43
  nejásej-te mladíci
  Návštěvník
  nejásej-te mladíci
  Na prstech jde spočítat že ten kdo nejde volit to systémově i když nechtíc prostě hodí těm co ho znehybnili a občansky zabili. Volný blok je jistota konce covid apartheidu kšeftu big pharmy s dalšími až nepopsatelnými excesy překrucovanými v čt orwell. A obnovení hospodářství které lockdownisti projeli s dvoumi bilióny sekery za rok a od nového roku se nepochlubili, to bude dáreček na nový rok k silvestru.

  0OdpovězUpravŘíj 5, 2021 1:13

 7. weissbach napsal:

  "Čo Vám budem hovoriť, „Frisko“ je asi najkrajšie mesto v Amerike."
  Nejlepší by bylo mlčet...
  Jakmile vidím jméno autora Slabeycius, vím co nemám číst. Ale když tu visí na nástěnce, na čestném místě už týden, tak jsem překonal odpor a přečetl. A překvapení se nekonalo.
  Takže stručně:
  Obvyklá sebeprezentační sračka zabalená do best of všeho, co byste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat...
  Máme tu Ramba, autorova studia "na vyške", jeho zápisník z cest, poděkování lidem /Peková, Einstein, Kennedy/, kteří o autorovi článku nikdy neslyšeli a neuslyší, leda by skočil z mostu do Váhu oblečený do duhové vlajky s transparentem BLM.
  Ani ta otčina Nea nebyla Hawai, ale Bejrůt v Libanonu a pak Austrílie a Kanada... Ale to je detail, na který bych neupozorňoval, kdyby mě autor nes..l dlouhodobě, ve svém mravenčím úsilí stát se legendou alternativních médií a nezasí..l jejich prostor svými upoceně splácanými informačními kuličkami, na které by mohl být hrdý, kdyby byl scarabeus /to mám ze starého Egypta, víš Slabeycius - to už jsme skoro kolegové, že - Egypt, symboly.../. To, že si někdo nastuduje něco z Marxe, KOB, bible a jako špagety do sebe nahrká polívku z NWO z něho neudělá politického analytika.
  Takže mám prosbu /sice vím, že mi to nebude nic platné/:
  Nezas...te tady s tím narcisem, kdysi nejlepší alternativní médium.
  Je to známka úpadku, smradu a hniloby.
  Ostatní se omlouvám za expresívní výrazy, ale čeho je moc...

  • Maroš napsal:

   To je odpadový ventil z aktuálne zamrznutého Facebooku - ono to nejakým zádrhelom smeruje na alternatívu a potom to omylom pristane v tejto "alternatívnej" sračke pre zvedavých za každú cenu.

 8. Maroš napsal:

  Dokumenty o Norimberském procesu s nacistickými válečnými zločinci jsou online
  "Dokumenty Norimberského procesu s nacistickými válečnými zločinci, který skončil před 75 lety, lze od dnešního dne prohlížet po celém světě: Stanfordova univerzita je digitalizovala a umožnila v nich vyhledávat."
  https://www.infovojna.sk/article/dokumenty-o-norimberskem-procesu-s-nacistickymi-valecnymi-zlocinci-jsou-online

 9. .lak napsal:

  Ještě se vyjádřím k dnes začínajícím volbám, neudělejte ve svém zájmu svou chybu.:-(

  Tradicionalista
  “Volby” jsou od slova “vůl”.
  A přesně to ze sebe děláte, když se na té frašce podílíte.
  K urně mě dostanou až po kremaci. Do té doby k volbám nepůjdu.

  2 OdpovězŘíj 8, 2021 7:56
  nejásej-te mladíci
  Návštěvník
  nejásej-te mladíci
  Hodiš to přesně těm co tě zombírují a občansky zabili jako nulu, to přeci nechceš. Logika dává nepohodlí, je to nepříjemné ale …

  Mlčící většina není určitě co by souhlas garnituře, "galérce :-). Naopak. A i jiný výsledek na beton.

  0OdpovězUpravŘíj 8, 2021 8:45

 10. Maroš napsal:

  Admin - tu by mal byť komentár s množstvom linkov o MOVIR - slovenskom elektronickom koncentráku - čoby plagiátu DARPA technológie projektu PANDORA - za 3,6 miliónový úplatok - "grant" pre slobodomurárov na Technickej univerzite v Košiciach - prečo máš s tým problém?

  • Maroš napsal:

   Toto je správa pre NAKA, SIS, vojenské spravodajstvo, generálnu prokuratúru!

   Odôvodnene sa domnievam, že „projekt“ SLEDOVANIA a SEGREGÁCIE občanov – elektronický koncentračný tábor – pod akronymom MOVIR, ktorý má akože vyvíjať Technická univerzita v Košiciach – „tuke“ – je očividným trestným činom illuminátskej korupcie slovenskej akademickej pôdy za 3.6 milióna eur! Vysvetlím!

   1/ Ide v podstate o nasúvanie technikálií Total Control NWO – projekt PANDORA na občanov Slovenskej republiky!
   2/ Technikálie akože MOVIR sú už dávno dávno do detailov vyvinuté vo vojenskej agentúre USA DARPA!!!
   3/ Aby to nebolo očividné, že táto vláda a skorumpovaní „akademici“ = zmrdi, na nás nasúvajú americkú vojenskú technológiu totálnej kontroly každého jednotlivca – zmrdi z „tuke“ majú akože vyvinúť slovenskú „originálnu“ verziu tejto technológie – už dávno patentovanej, a teda – v záujme nasunutia NWO Total Control na Slovensko – majú za 3,6 miliónový grant vytvoriť – s tichým súhlasom globálneho mocenského systému – PLAGIÁT – ak vôbec, pretože sa môže stať, že kvôli Timingu – niekto tento „vývoj“ stopne a niekto „pod Čaputovou“ vyhrá „tender“ na implantovanie originálnej technológie DARPA! A tých 3,6 miliónov sa jednoducho rozpustí v odmenách slobodomurárov v „tuke“!
   4/ Všimnite si, že dátum vyhotovenia – v roku 2023 – sa presne kryje s ukončením „experimentu“ s nano „vakcínami proti covid“, t.j. s označkovaním obyvateľstva SR – ktoré má rozpoznávať technológia DARPA pod krytím akože národného-slovenského elektronického koncentráku, ktorý majú akože vyvinúť = nasúnúť na obyvateľstvo skorumpovaní „akademickí“ zmrdi z Technickej univerzity v Košiciach!

   A to si píšte, že GMS sem bude chcieť nasunúť originál technológiu DARPA – PANDORA tak či tak! Pretože ide aj o jej kontrolu, ovládací systém, a ten GMS neponechá v národných rukách! Ide v podstate o technologickú intervenciu a totálnu kontrolu CUDZOU MOCNOSŤOU celého Slovenska, tak ku.va NAKA, SIS, vojenské spravodajstvo, generálna prokuratúra – konajte!
   Lebo onedlho niečo začne monitorovať aj vaše nálady a vzorce správania doboha!

   DARPA • Mikrofale & Kontrola Umysłu • Projekt PANDORA …
   [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=ElQCJmOunbQ
   About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

   Project Pandora and US Government Microwave Experiments on …
   [Prehľadávať doménu topsecretwriters.com] https://www.topsecretwriters.com › 2013 › 09 › project-pandora-and-us-government-microwave-experiments-on-animals
   Project Pandora was a research project conducted by the U.S. Government, from 1965 through 1970, to study the short-term and long-term effects of low intensity Microwaves. The study was a result …

   • weissbach napsal:

    Přesně

   • proud napsal:

    Kamarade,mozna ti utekla malickost,ze o cem napisou,je uz "stara",davno fungujici vec.Takze ne onedlho,jen te informujou vlastne o tom,co uz maj zmakly........Proto porad tocim o tom,ze jen zmenou budocnosti muzeme neco vyresit,protoze jak to udelame,tak to bude a tim se zrusi minulost v pritomnosti,zustane jen minulost sama,nad tou pak muzeme kroutit hlavou,ale az se postarame o tu budoucnost,aby ta dalsi minulost uz byla v poradku........

 11. Maroš napsal:

  Kopírujem...

  Redakcia /pôvodne Badatel, ale aj NWOO/ – žiadam vás, aby ste o tom hovorili aj vy! Pretože pretože – čo víde na internete ako článok – s tým vedia narábať vyhľadávače – nie, resp. zriedka s komentármi, pokiaľ sa v nich neobjaví kľúčové slovo. Teda žiadam vás o to preto, „aby ste to vyryli do kameňa“!

  Tu vám ponúkam nosný článok z roku 2019 – do ktorého sa potom dá vložiť kontext so škandálom okolo MOVIR! Mne to prasa GT stále vyhadzuje 502 error.
  ————————————————————-
  Two Years Ago — DARPA to Resurrect Top-Secret “PANDORA Project”
  Posted on February 22, 2019 by L

  “DARPA develops the weapons of the future. It funds everything from basic science to advanced technology, though the ultimate goal is always to develop something that can be used by the military.”

  Sharon Weinberger — “The Imagineers of War: The Untold Story of DARPA, the Pentagon Agency That Changed the World.”

  https://inteltoday.org/2019/02/22/two-years-ago-darpa-to-resurrect-top-secret-pandora-project/
  —————————————————-
  Ak sa teda do toho pustíte – a máte tiež ako občania Slovenska zodpovednosť za vývoj situácie – z toho sa nevyvlečiete obligátnym „právom na nie“, ako to tu rozkladala hollystická riť – odporúčam pre ten kompilát použiť ten môj headline – cielene kvôli vyhľadávačom! Očakávam, že vytvoríte konceptuálnu príležitosť na širšie zdieľanie a prevzatie tejto informácie aj inými médiami. Osobne nepoznám stanoviská „politikov“ k tejto téme, avšak som odôvodnene presvedčený, že nepôjdu konceptuálne proti globalistom ,pretože by sa vyradili z politickej garnitúry. Teda o všetkých vrstvách a najmä o cieľoch hovoriť nebudú. Toto nie je kauza cétéčko doboha!

  Takže to bez konceptuálneho odporu opäť dopadne ako právo na voľbu vakcinácie – nie jej zákaz, a že za tým sú hlavne zisky – a nie genocída a Total Control, a že MOVIR je niečo slovenské unikátne východniarske – hovno! – a teda ani slovo o PANDORA – pretože toto!!! už sa týka suverenity štátu, ktorý má byť pod technologickou kontrolou cudzou mocnosťou – a toto už nie je len o zasranej korupcii – toto je vlastizrada v priamom prenose! A za to sa ide k múru!

  Ešte raz – ja vás prosiť nebudem! Ak toto pre vás nie je téma – pracujete pre cudziu mocnosť! Bodka! Toto zariadenie ovplyvní voľby v roku 2023, bude ovplyvňovať a sledovať nálady a správanie sa obyvateľstva, toto zariadenie dokáže vyvolať masové nepokoje a zámienku na vyhlásenie mimoriadneho stavu, týmto zariadením bude možné vyvolať občiansku vojnu! Týmto zariadením cudzia mocnosť so slovenskými kolaborantmi dokáže vyrobiť zo Slovenska totalitný protektorát – a už to nebude len o americkom riťopchajstve a notách na ambasáde! Toto má byť technologická okupácia nie tankami, ale technológiou PANDORA! Ľudia – klaďte tomuto aktívny odpor! Smrť zradcom Slovenskej republiky! MOR HO!
  ----------------------------------------
  Admin NWOO! Toto čaká aj Českú republiku! Tieto veci sa nasúvajú v rôznych krajinách najprv ako sociálne experimenty a podľa reakcií vie globálny mocenský systém, ako to dotiahnuť. Toto vám nasunú Piráti!

  • proud napsal:

   "a máte tiež ako občania Slovenska zodpovednosť za vývoj situácie"............do kamene tesat,ale mate to stejny jako u nas,vsichni na to serou,ke svy skode........

   • Maroš napsal:

    PANDORA dobehne každého! Ak to dokáže vkladať myšlienky - a to cielene vďaka jedinečnej DNA frekvencie jednotlivca, alebo už DNA nanotechnologicky uniformovanej vakcínami u skupín obyvateľstva - potom ovplyvní aj konzumné správanie sociálne správanie - čiže z ničoho nič prestanete jesť, alebo jesť niečo konkrétne - mäso, ovocie, rozvráti vám to organizmus, rozvráti vám to rodinu - môžete začať považovať členov rodiny za nepriateľov, môžete si rozvrátiť podnikanie, atď, atď!Je to technologický útok na kognitívne funkcie človeka! Prestanete sa starať o každodenné povinnosti! O hygienu, o deti, o prácu, nezakúrite si! Budete riskovať pri každej príležitosti! Toto má neskutočnú hĺbku - toto len debil zľahčuje na sledovací systém! Len debil!

    • proud napsal:

     Kdyby byla lidska bytost az tak "jednoducha",i bych tomu uveril,ale takhle je kolem toho spousty "ale".......nicmene o tom moc nevim,nezabejvam se necim,co nedokazu sam ovlivnit,proc taky,ze.......To je duvod proc tvrdim ze je potreba vzit do vlastnich rukou budoucnost a nenechavat ji na jednotlivcich a uskupenich,jedno jakejch......vic polopate uz to napsat asi ani nejde......a jestli na to vsichni serete,pak dobre vam tak! ;-)

 12. Maroš napsal:

  Video k aplikácii PANDORA je pod č.8
  Ospravedlňujem sa za nepreložený článok. Jedno PC mám zahltené a niečo mi odkrajuje zo zvyšnej pamäti - he "alkohol", a druhé mi zamŕza kvôli zmrdanému spy Firefoxu, takže už práca s dvomi oknami je problém - toto som získal na 4. pokus a vypnutie a zapnutie PC, tak sa zdržte...

  8 Low-Frequency Microwave Mind Control

  The apparent sonic attacks on the US embassy in Cuba rekindled decades-old fears about a different kind of secret weapon. In 1965, at the height of the Cold War, the Pentagon discovered that the Soviets were blasting the US embassy in Moscow with extremely low-frequency (ELF) microwave radiation.

  While far too weak to cook anything, it was determined that the so-called Soviet Signal carried the possibility of affecting the health or altering the behavior of the embassy staff. Instead of doing anything to stop it, the Pentagon decided to study the potential effects of the signal and attempt to mimic them back home.

  DARPA, then a freshly-minted branch of the Department of Defense, subsequently founded an initiative called Project Pandora and began researching the effects of ELF microwave radiation on primate subjects. Though the results were inconclusive, project leader Richard Cesaro remained convinced until Pandora’s disbanding in 1969 that ELF radiation posed a serious threat to the national security of the United States.

  The Pentagon never figured out what the Soviets were up to at the American embassy and opted to solve the situation by wrapping the embassy in a building’s equivalent of a tinfoil hat: An aluminum screen was erected to surround the perimeter of the complex.

  Though DARPA may have closed the case on ELF radiation in 1969, studies have since indicated that low-frequency microwave and radio waves may indeed have a deleterious effect on the human body. It’s even been demonstrated that the signals emitted and received from cell phones have an effect on the functioning of the mind that frequently shows itself in the disruption of natural sleep cycles.

  Today’s world is absolutely saturated by invisible signals that keep us connected and informed. But how much do we truly know about this all-pervasive radiation and how it might be affecting our health and even our thoughts?[3]
  https://listverse.com/2018/01/30/10-alleged-secret-weapons-of-the-us-military/

  Kontext:
  Jean
  10/10/2021 at 20:25

  https://www.youtube.com/watch?v=V7xXWtvmOug
  M. Kotleba: Vyhrážky min. obrany Naďa v súvislosti s videom o projekte MOVIR – trafená hus zagágala!

  Maroš
  Modrá knižka Naď je tu na to, aby MOVIR=Pandora zlikvidovala morálnu bojaschopnosť slovenskej armády! Už len vlastnou skúsenosťou, čo táto PANDORA sviňa dokáže urobiť s vojakmi! Už len to ich sparalyzuje! TOTO JE VLASTIZRADA!

  Ale! Naša armáda má stále možnosť zalepiť to žuvačkami a alobalom! Rus do toho rovno jebne neutrónovú bombu!

 13. .lak napsal:

  Aeoblazeárny-ovaných :lol:

  Gappa
  Ockovane/neockovane si to vytahne z centralni databaze na zaklade rozpoznaneho obliceje.

  10OdpovězŘíj 13, 2021 14:56
  takto nelze
  Návštěvník
  takto nelze
  Grafen oxid má prý odezvu, tam to musí jistě detekovat bez problémů. Pozitivně nabitý prý blokuje nervové cesty a funkce mozku a negativně je prudký buněčný jed. Nebo obráceně? Račte se vzdělat sami. Ve wuhanu najednou padali někteří jak podťatí aniž by předtím “haprovali a mnozí víte že tady chtěli 2. metry rozestupy. Proč, taky vám mohou zavolat aktualizovat ne podprogramy kartičky pohyblivých obrázků ale konkrétní určení – důchodce ahoj ahoj, ano uživatele a gates se na videu smál že bude dělat aktualizace adresně očkovanců. Video vzápětí zmizelo ale bylo.
  https://www.youtube.com/watch?v=8fASAbvg9U8
  UrčItě to jde ovlivnit modulací 5G které je přerušováním nosné vlny fakticky na mnohem kratší frenkvenci – prý kosmického záření které jsem jinak nepustí van allenovy pásy elekromagnetismu cívky země ochrany a 100km atmosféry což tím hejblem poslali do fuč. I proto mají být v panelácích vykrývače přes patro aby nebyl nikdo zkrátka, kromě umístění třeba u světel veřejného osvětlení ale 24/7 v týdnu či imrvére. Nemoc z ozáření, krve a další lahůdky. To je jak chov na odolné i elekromagnetickému smogu ale reprodukci užitých jistě nulují, voly.

  Sděluje vám na odkazu mnohem víc než poví legendou slovy ale co z toho vyplýva mohou pobrat jen ti intelekty. A to školastika maže funkční nevzdělaností záměrně. Rodčíld? snad řekl že nepotřebuje školy aby lidé mysleli ale poslouchali a to formát oborových fachidiotů navýsost splňuje s rezervou.
  https://www.youtube.com/watch?v=-bs529Jws5A

  0OdpovězUpravŘíj 13, 2021 21:06

 14. Maroš napsal:

  DÔLEŽITÉ!!! - J.Chvátal k avizovanej Udalosti na planéte Zem /Event/ 17.10.2021 v nedeľu o 19,00 nášho času /SEČ/!
  Audio čas od 1:33.22 - trvanie cca 10 minút - inštrukcie.
  2021-10-11 – J.Chvátal_280_Gorgona VI
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-11-j-chvatal_280_gorgona-vi/

  O čo pôjde?
  Galaktická Federácia sa rozhodla 17.10.2021 o 19,00 SEČ osloviť celé ľudstvo sledom informácií a obísť pritom všetkýcch mediálnych prostredníkov - insiderov, kontaktérov, aby dostala medzi milióny ľudí insidermi subjektívne neskreslené informácie.
  Vnímaví, ale aj obyčajní ľudia by mali túto informáciu vidieť ako telepatické obrazy, hlas, alebo v inej podobe, a mali by na tieto informácie aj aktívne v duchu odpovedať. Aby nedošlo k inhibícii vnímania ľudí - je dôležité najmenej 72 hodín pred 19,00 v nedeľu 17.10. nepiť žiaden alkohol, nefajčiť, teda neintoxikovať sa /liekmi?/ - teda už od tohto štvrtka "nebyť otrundžený"! Dôležitá je tiež psychická príprava /radosť z očakávania otvára podvedomie/ - a pred Udalosťou byť už v meditačnom naladení alebo v stave rozjímania, teda v kľude a na kľudnom nerušenom mieste.

  Ďalej malo byť ku tomuto viac informácií - ale!
  Keďže "riaditeľ" SVCS Pavel Hlávka - JE!!! - jediný nekompetentný, neprofesionálny "dramaturgický" IDIOT nielen na SVCS, a nielen na celej alternatíve, ale vôbec v celej mediálnej "galaxii" - J.Chvátal ešte netuší, že ním spomínaná relácia PARALAXA - ešte pred Eventom - a k tejto udalosti - vôbec nie je v pláne vysielania SVCS, pretože idiot Hlávka má od samého začiatku avizovanú udalosť 17.10. na háku, pretože tento idiot si nerobí žiadne poznámky - a už vôbec nie profesionálne. Ako nedovzdelaný a nedotknutý poznaním ani nevie, čo by mal vysielať a čo je a čo nie je dôležité!
  V dávnej minulosti sám prehlásil, že nemieni byť profesionálny - lebo nechce, aby sa SVCS podobalo mainstreamu! Neskutočné! Hlávka je absolútny redaktorský "vedomostný" parazit - závislý na profesionalite a vedomostiach ostaných! Prispatý debil! Nikdy nie je, nebol a nebude pripravený na žiadnu vlastnú reláciu!

  Keby nebolo "nadržaných" poslucháčov SVCS na túto Udalosť 17.10., ktorí mu do vysielania J.Chvátala - Gorgona 6 - poslali žiadosť o bližšie informácie k tejto Udalosti - idiot Hlávka TOTO ani nespomenie! A J.Chvátal sa na to chystal práve v PARALAXE - ktorú Hlávka do vysielania nezaradil - a J.Chvátal bude až v inej relácii - až po Udalosti - 18.10. v pondelok o 21,00. Ku.va!
  https://www.svobodny-vysilac.cz/

 15. Maroš napsal:

  Aby mi prešli komenty, tak s dvomi linkami...

  NOVÉ ŠOKUJÚCE INFORMÁCIE O SLOVENSKOM FAŠISTICKOM KONCENTRAČNOM TÁBORE MOVIR – KTO JE KTO A ČO JE ČO
  https://cz24.news/movir/

  Ďalšie doplňujúce súvislosti medzi MOVIR a izraelskou aplikáciou!

  „Koncem minulého týdne žila Česká republika volbami, takže nebyl ani prostor věnovat se událostem v zahraničí. Ovšem událost, která pronikla na veřejnost na Slovensku, pouze potvrzuje, že volby jsou v podstatě jen potvrzením zániku demokratických principů napříč celou západní civilizací. Jak se totiž ukázalo, Technická univerzita v Košicích je příjemcem bizarní a neuvěřitelné dotace ze strukturálních fondů EU.

  Jedná se o projekt elektronického sledovacího systému na oddělení rizikových a zjevně neočkovaných osob od zbytku populace. Univerzita totiž začala pracovat na projektu MOVIR [1] a cílem tohoto projektu je vytvořit a otestovat mobilní monitorovací systém systém určený k ochraně izolovaných skupin před šířením virových onemocnění, nebo naopak chránit populaci před virovými onemocněními z této izolované skupiny. Jinými slovy, slovenská univerzita v Košicích dostala projekt na elektronický covidový koncentrák.“

  „Technické zadání a popisy senzorů dávají tušit, o co se bude jednat. Bude to elektronický virtuální plot, který bude sledovat vymezenou linii a při jejím překročení nějakou osobou dojdu ke spuštění naplánovaného protokolu. Systém bude přístupný na dálku z centrálního pracoviště a bude mít za úlohu nejen funkci ochranného virtuálního plotu, ale bude umět i měřit tělesnou teplotu osob, bude umět nahrávat jejich infračervený obraz v noci, bude umět nahrávat i hlasy lidí. MOVIR bude umět přesně určovat svoji polohu a orientaci, takže máme důvod se domnívat, že zařízení nebude mít jen funkci virtuálního plotu, ale půjde zřejmě o sférický ochranný perimetr namontovaný na dodávce, na autě, ale zřejmě i na dronu, viz. ten trojosý akcelerometr v popisu specifikace, včetně přijímače GPS navigace (GNSS).
  Izraelci už mají podobný systém na letištích, ale ten je určen jen na perimetrovou ochranu před průnikem, slovenská varianta bude sbírat data o lidech

  Technologii virtuálních plotů již nabízí izraelská firma GR Communication [4], jejíž technologie chrání několik letišť v Izraeli. Systém umí rozeznávat lidi od zvířat a je navázaný na jednotlivé bezpečnostní prvky integrované ochrany letiště. Když někdo překročí virtuální plot, systém vyšle varování řízení letového provozu. V případě integrovaných systémů řízení palby je možné technologii propojit s turetovými ochrannými systémy automatického řízení palby na ochranu vojenských letišť. Jenže v případě slovenského MOVIR nepůjde o hlídaní letišť před průniky Palestinců s výbušninami, ale půjde o hlídání neočkovaných Slováků ve vyhrazených a designovaných lokalitách. Vysoké ploty s ostnatými dráty již nejsou ve 21. století politicky korektní, takže se začnou budovat neviditelné ploty, které ale budou mít stejnou efektivitu a účinnost, možná ještě lepší.“

  „Celá koncepce bude fungovat zhruba takto: V roce 2023 bude pandemická křivka strmě růst ve vybraných slovenských lokalitách a v některých obcích a vesnicích se lidé nebudou chtít očkovat. Armáda tak přistaví okolo vesnice 4 mobilní dodávky, které oblast virtuálně uzavřou a vybudují okolo ní neviditelnou hradbu. Jakmile se někdo pokusí obec či vesnici opustit, dojde nejen ke spuštění alarmu, ale technologie MOVIR člověka vyfotí, identifikuje skrze databázi obyvatelstva pomocí rozlišování obličejů díky HD kamerám MOVIRu, všechno bude probíhat automaticky stejně, jako dnes dálniční radary a městské radary fotí rychle jedoucí auta a podle SPZ potom automaticky na adresu majitele auta posílají pokuty. MOVIR bude provádět totéž, ale se slovenskými občany odmítajícími očkování. Technologie dokonce může být ještě brutálnější, tzv. adresná. A jak?
  Mobilní jednotka má být nenápadná, uvádí se v zadání. Maskované dodávky budou skenovat obyvatelstvo před nákupními centry, na nádražích?

  Ten popis technologického zadání, že systém má být nenápadný, může znamenat zkrátka mobilní jednotku, kterou přistaví před váš dům a namíří senzory na váš dům. Ty potom budou nepřetržitě sledovat, jestli neopouštíte dům v rozporu s uvalenou karanténou. Stejně tak tento systém může stát na parkovištích před supermarkety a bude skenovat nakupující vcházející a vycházející z nákupního centra, jestli mezi lidmi nejsou lidé, kteří mají být v karanténě. HD kamery je odhalí. A rovněž odhalí, kdo má a nemá covidový pas. Systém jim bude navíc měřit teplotu a podle rozlišování obličejů automaticky bude kontaktovat lidi s teplotou. Pošle jim rovnou do bytu na adresu trvalého bydliště hygienika a uzavře jim byt od karantény. Celá koncepce bude fungovat zhruba takto: V roce 2023 bude pandemická křivka strmě růst ve vybraných slovenských lokalitách a v některých obcích a vesnicích se lidé nebudou chtít očkovat. Armáda tak přistaví okolo vesnice 4 mobilní dodávky, které oblast virtuálně uzavřou a vybudují okolo ní neviditelnou hradbu. Jakmile se někdo pokusí obec či vesnici opustit, dojde nejen ke spuštění alarmu, ale technologie MOVIR člověka vyfotí, identifikuje skrze databázi obyvatelstva pomocí rozlišování obličejů díky HD kamerám MOVIRu, všechno bude probíhat automaticky stejně, jako dnes dálniční radary a městské radary fotí rychle jedoucí auta a podle SPZ potom automaticky na adresu majitele auta posílají pokuty. MOVIR bude provádět totéž, ale se slovenskými občany odmítajícími očkování. Technologie dokonce může být ještě brutálnější, tzv. adresná. A jak?
  Mobilní jednotka má být nenápadná, uvádí se v zadání. Maskované dodávky budou skenovat obyvatelstvo před nákupními centry, na nádražích?

  Ten popis technologického zadání, že systém má být nenápadný, může znamenat zkrátka mobilní jednotku, kterou přistaví před váš dům a namíří senzory na váš dům. Ty potom budou nepřetržitě sledovat, jestli neopouštíte dům v rozporu s uvalenou karanténou. Stejně tak tento systém může stát na parkovištích před supermarkety a bude skenovat nakupující vcházející a vycházející z nákupního centra, jestli mezi lidmi nejsou lidé, kteří mají být v karanténě. HD kamery je odhalí. A rovněž odhalí, kdo má a nemá covidový pas. Systém jim bude navíc měřit teplotu a podle rozlišování obličejů automaticky bude kontaktovat lidi s teplotou. Pošle jim rovnou do bytu na adresu trvalého bydliště hygienika a uzavře jim byt od karantény. “
  https://aeronet.cz/news/total-control-slovenska-univerzita-v-kosicich-ve-spolupraci-s-armadou-ziskala-z-eu-fondu-dotaci-na-vyvoj-technologie-tzv-elektronickeho-koncentraku/
  ———————————————
  Poznámka – VK z Aeronetu vynechal z celého konceptu Total Control – jeho súčasť Mind Control – kontrola mysle! Tejto téme sa dôsledne venoval Vítek z SVCS.

  • Maroš napsal:

   Kontext MOVIR - DARPA-PANDORA:

   Ministerstvo obrany /USA- pozn./ nedoporučuje Genetické testování kvůli hromadnému sledování a možnosti sledování jednotlivce bez povolení nebo vědomí jednotlivce. Rezonanční Bio frekvence DNA se používá ke sledování, stopování a ovládání jedince nebo davů. Kontrola z genetické úrovně představuje zvýšené riziko pro společné síly a mise.

   Bezpečnostní rizika a dohled z úrovně DNA
   ÚŘAD TAJEMNÍKA OBRANY
   1000 DEFENSE PENTAGON
   WASHINGTON, DC 20301-1000
   20 PROSINCE 2019

   MEMORANDUM PRO: DISTRIBUCE K ZOBRAZENÍ
   PŘEDMĚT: Přímo-ke-Spotřebiteli Poradenství pro Genetické Testování pro Vojenské Členy
   https://vlnovagenetika.cz/ministerstvo-obrany-nedoporucuje-geneticke-testovani-kvuli-sledovani-jednotlivce-z-geneticke-urovne/

   Řizeni mysli pomoci kvantovych skalarnich vln. DNA rezonance. Fraktalni mozek k rozhrani pocitace.
   https://stop5g.cz/rizeni-mysli-pomoci-kvantovych-skalarnich-vln-dna-rezonance-fraktalni-mozek-k-rozhrani-pocitace/

  • Maroš napsal:

   5G nepotřebuje Čip – Biokodovaná DNA Rezonanční Frekvence k Ovládání Jedince v Matrixu – Amazon – BlackOps – Kontrola Mysli – Google Kvantový Superpočítač – Paralelní Vesmíry – Kopírování Duše
   https://stop5g.cz/5g-nepotrebuje-cip-biokodovana-dna-rezonancni-frekvence-k-ovladani-jedince-v-matrixu-amazon-blackops-kontrola-mysli-google-kvantovy-superpocitac/

   SLOVENSKO: Ozbrojené sily SR a minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO) včera podali trestné oznámenie na opozičných poslancov Mariana Kotlebu (ĽSNS) a Milana Mazureka (Republika) kvôli údajnému dezinformovaniu o projekte košickej Technickej univerzity MOVIR. Dnes ďalší opoziční poslanci Filip Kuffa a Tomáš Taraba (obaja Život-NS) na sociálnej sieti píšu o tom, že rezort obrany vymazal zo svojej internetovej stránky informácie o danom projekte
   https://cz24.news/ozbrojene-sily-sr-podozrivo-rychlo-vymazali-zo-svojej-stranky-informacie-o-fasistickom-koncentracnom-projekte-movir/

  • Maroš napsal:

   Skandální odhalení patologů, co obsahují injekce Covid!
   https://rumble.com/vmtygr-skandln-odhalen-patolog-co-obsahuj-injekce-covid.html

   Německá konference: Alarmující zjištění obsahu covid injekcí & Celosvětová výzva k zastavení očkování
   https://nastub.cz/w/89afab86-8540-4fcf-bd55-2e139eee25da

   • Maroš napsal:

    Nebývalé poškození tkání po covid očkování - shrnutí 2. části německé konference
    https://nastub.cz/w/c5593f39-178b-4d35-9d31-8bb3e0581f0d

    "Redakce AE News jako první server v ČR a na Slovensku má tu čest seznámit vás s naprosto nově objeveným a velice nebezpečným syndromem, který popsali v tzv. Bílé knize američtí lékaři z první linie, kteří bijí na poplach, že se před námi otevírá nebezpečný syndrom, jehož důsledky mohou být horší, než byl objevený syndrom získané ztráty imunity, zkráceně zvaný AIDS, jenž je způsoben virem HIV a byl objeven počátkem 80. let minulého století. Syndrom ADE se může stát mnohem horší událostí, než kterou byl AIDS ve své době."
    https://cz24.news/americti-lekari-varuji-syndrom-ade-zpusobeny-vakcinami-mrna-zabiji-zesiluje-ucinky-viru-a-ockovane-osoby-okamzite-onemocni-a-dokonce-umiraji-ve-vrchlabi-v-pecovatelskem-dome-zemrelo-jiz-30-senioru/

    • Maroš napsal:

     Jak prožít poslední dny před zhroucením Světového řádu aneb Zákon času od Nestora_Titulky_CZ.avi
     https://rutube.ru/video/a337be28035ec122bff7bae5c7494716/

     Dostupné riešenie - R.R.Rifeho prístroje /frekvenčná terapia, vlnová genetika/ vyrába firma Spooky2 v USA.
     Podmienky vývozu nepoznám - očakávané embargo aj kvôli záujmu farmako, vakci a onko mafie.
     Nefunguje mi prekladač textov - vyskúšajte ten svoj.

     Na stránke Spooky2 sú okrem variant Rifeho zostáv v rôznych cenových reláciách a pre rôzne účely – aj certifikáty – a konkrétne aj od americkej FDA!

     Ukážky:
     Spooky2 Portable Starter’s Kit – A perfect kit to start experiencing frequencies!
     Spooky2 Portable Starter’s Kit has all you need to set up the most highly advanced and versatile Rife system in the world. If you are a Spooky2 beginner, you can start from Starter’s kit, which consists of one Spooky2-XM Generator, Remote mode, Contact mode, Cold Laser and Pulse Biofeedback.
     It’s ideal for Body System Detox, Cold, Diabetes, Insomnia, Migraine, Anxiety, Schumann Resonance, boosting energy, killing Mold and Insects, etc.
     $345.69
     LEARN MORE

     Spooky2 Portable Essential Kit – Do killing and detox at the same time!
     Spooky2 Portable Essential Kit is the basic kit for acute problems, chronic problems or serious problems like Lyme Disease or Morgellons which involve many pathogens.
     It includes 2 Spooky2-XM Generators, Remote mode, Contact mode, Cold Laser and Pulse Biofeedback. One generator is for killing pathogens, bacteria and viruses. The result would be toxic debris from the destroyed microbes, pathogens, bacteria and viruses. The other generator is running various detoxification programs, which can detoxify the lymph system, liver and kidneys to address the potential detoxification issue.
     $516.69
     LEARN MORE

     Spooky2 Portable GeneratorX Essential Kit – Find beneficial frequencies for your body in minutes!
     Spooky2 GeneratorX Portable Essential Kit is composed of a Spooky2 GeneratorX, Remote mode, Contact mode, Cold Laser, PEMF and Fast Signal Biofeedback.
     With the help of GeneratorX, you can kill the germs with one generator and remove the resulting toxins with the other. It is like doing the housework and clearing out the garbage. You only need one GeneratorX to do both jobs.
     If you need to treat serious diseases like Lyme and Mogellons, Spooky2 GeneratorX Essential Kit will be the best way to start.
     $924.38
     LEARN MORE

     Spooky2 Central GeneratorX Kit – The MOST powerful Rife machine!
     This is the MOST powerful Rife machine and ultimate weapon to serious diseases.
     It’s a modern-day Rife system that can apply Royal Rife’s original frequencies directly without a carrier. This method was used by Royal Rife to successfully help 16 terminally ill patients.
     Spooky2 GeneratorX Essential Kit, Spooky2 Central Single Generator Kit, and an additional USB filter cable are all contained in this kit.
     $2,721.38 – $3,021.38
     LEARN MORE

     https://www.spooky2-mall.com/

     Znovu pripomínam Dr.Petra Garyaeva – Vlnová genetika – že pokiaľ poznáme frekvenciu zdravého orgánu – vieme touto frekvenciou vyliečiť rovnaký chorý orgán. Preto „existenčné-eliminačné“ frekvencie! Dr.Peter Garyaev zomrel "obligátne práve včas" /Kary Mullis - PCR Test - 2019/ v roku 2020!

     Otázka – nájde sa sponzor takéhoto prístroja medzi čitateľmi alternatívy?

     • Maroš napsal:

      Najsilnejšia zbraň proti šedému zákalu! /pozn. – Rifeho frekvencie/
      /použite prekladač/

      A cataract forms when there is a natural clouding of the lens in the eye. This can happen when proteins in the lens clump together instead of staying evenly distributed. The lens is a transparent layer that focuses light and images onto the retina. If the lens is cloudy, it will cause difficulty for you to see things in clarity. In severe conditions, cataracts also interfere with your daily activities such as driving, reading, recognizing faces, or even complete blindness if not treated properly.

      Cataracts are average among the elderly due to the natural misfunction of the ageing lens, which means we are at a higher risk of catching cataracts as we get old. According to statistics in the United States, the percentage of people affected by cataracts is up to 68% in the age of 80 and above.

      So, what can you do to prevent or help yourself from cataracts? Let’s find out.
      What are the symptoms of cataracts?

      When cataracts are mild, you might not have any symptoms. However, they can cause changes in your vision as they increase in size:

      Cloudy or blurry vision
      Increasing difficulty to see things at night
      Sensitive to light and glare
      Seeing “halos” around lights
      Double vision in a single eye
      Colours look faded
      Frequent changes in the prescription for your glasses

      Once you notice that you have had one or more symptoms listed above, it is better that you find some time to visit your ophthalmologist. Please do not ignore them. Otherwise, they may interfere with your life badly as the symptoms become more complicated.
      How to reduce cataracts?

      Actually, lifestyle changes and reduction in sun exposure can protect your eyes and delay cataracts. For example, eat healthy foods, wear sunglasses and a hat, and quit smoking. If you are suffering from cataracts or want to reduce your risk of having them, there are some steps you can follow:
      Healthcare at home

      In the early stage, you may be able to make some small changes to your lifestyle to manage your cataracts.

      Use brighter lights at home or work
      Wear anti-glare sunglasses
      Use magnifying lenses for reading and other activities

      Surgery

      Lens replacement surgery is an effective and common treatment for cataracts. If a cataract starts to cause vision loss that interferes with daily activities, it can be surgically removed and implanted with an artificial lens, usually resulting in significant improvement of vision.
      How to deal with cataracts with Spooky2

      Lens replacement surgery is currently considered the only way to get rid of a cataract. However, it cannot completely improve or restore your vision. In addition, due to surgery’s high cost and painful recovery period, it is not always the first choice for most people.

      Frequency therapy is an alternative treatment to help with cataracts. It does not have any side effects. If you intend to use a natural way to improve your vision problem with fewer costs, frequency therapy might be the right choice for you.

      Spooky2 has the world’s largest frequency database which includes many beneficial frequencies. You can use these frequencies to heal yourself, or your family members.

      Here we listed some programs that have received positive feedback for reducing the number of cataracts and relieving symptoms. Give them a try and the results might surprise you

      Spooky2 – A Powerful Weapon Against Cataracts – Spooky2
      [Prehľadávať doménu spooky2-mall.com] https://www.spooky2-mall.com › blog › spooky2-a-powerful-weapon-against-cataracts
      Spooky2 – A Powerful Weapon Against Cataracts. Rife Advice September 28, 2021 Spooky2. A cataract forms when there is a natural clouding of the lens in the eye. This can happen when proteins in the lens clump together instead of staying evenly distributed. The lens is a transparent layer that focuses light and images onto the retina.

      Video k prístroju Spooky2 – ako detoxikovať grafén z vakcín pomocou Rifeho technológie.

      SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife …
      [Prehľadávať doménu worldtruthvideos.website] https://worldtruthvideos.website › watch › scg-how-to-detox-graphene-oxide-using-a-spooky2-rife-machine_1ElSY4IPr7o6Mq9.html
      SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife Machine. 3. 0. 88 Views Share Embed Download. Original. Stop5G. Subscribe 84. Published on 24 Aug 2021 / In Covid 19 84 / HoloCough ⁣SCG – How to detox Graphene Oxide using a Spooky2 Rife Machine. Show more. 2 Comments sort Sort By Top Comments; Latest comments …

      • proud napsal:

       Nebyl by jednodussi a kratsi odkaz?............jeste to umet,co?:-))))))))

       • Maroš napsal:

        https://worldtruthvideos.website › watch › scg-how-to-detox-graphene-oxide-using-a-spooky2-rife-machine_1ElSY4IPr7o6Mq9.html

        Teraz už to vieš? A vieš aj kvôli čomu? Vieš, že medvedica má chlpy aj na kunde?

        • proud napsal:

         Hochu zlatej,chytas se na picoviny o grafenu presne podle planu ;-) :-))))))))))))))))))).Asi to bude tim,ze neumis pocitat? ;-). Gp je v matice naprostej machr a ver, ze do tebe ty prachy rozhodne nenacpe ;-).Ma tisice jinejch a mnohem levnejsich moznosti nez se srat s nejakym grafenem,5G a podobne......myslet kurva,myslet to chce!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!