Jsme před volbami. A kdo jediný to do nás hustí?

Mafra1Jako národ tvoříme zhruba dva stejně početné tábory. To je zhruba tábor těch, kteří volili Zemana, a tábor těch, kteří volili Drahoše. Takže kdybychom měli skutečnou demokracii bez přívlastků (v tomto případě je tím přívlastkem slovo liberální), měli bychom i dva stejně mocné tábory médií, z nichž jeden by podporoval zemanovce a druhý drahošovce. To by pak panečku byla demokracie, nad kterou bychom se mohli nafukovat. Vždyť si to představte: Každý z táborů má zhruba stejné mediální krytí, takže vpusťme teď do ringu stejně početné myšlenky a argumenty obou těchto táborů, ať se v chlapském souboji a na férovku rozhodne, které váží u lidu víc. A která strana převáží, ať pak u nás vládne.

Ideál, o němž si dnes můžeme nechat jen zdát. Protože máme, bohužel, mediální tábor jen jeden. Ten, který podporuje drahošovce. Ten druhý chybí – prostě není, a na jeho místě zeje prázdnota, jen zčásti vyplněná úsilím několika amatérsky vedených a o existenci stále zoufale bojujících prozemanovských webů. Takto se to z úradku nejmocnějších na tomto světě po sametu zařídilo, a od té doby máme demokracii, která na jednu nohu, a to nohu mediální, kulhá tak, že až bolí se na to koukat. Takže hustit to do lidu zhusta má možnost jen tábor jediný - ten drahošovský. A pochopitelně toho zplna využívá. A i kdyby k tomuto účelu neměl téměř všechna naše média, (jako že je má), stačil by mu k ovlivnění lidí jen internetový Seznam.cz a všechny naše televize na čele s ČT. Ten internetový Seznam.cz totiž dnes, kdy se noviny už prakticky nekupují, máme místo nich. Otevřeme si notebook a už z první stránky nám Seznam.cz buší do očí, čeho strašného se náš prezident dopustil a z jakého obvinění se bude muset zodpovídat náš premiér. A stejné je to i v našich televizích, včetně nejvlivnější ČT, která by ze zákona měla být nestranná, ale dělá si ze své nestrannosti už léta jen dobrý den.

Přes všechnu tuhle masovou masírku však tábory zemanovského a drahošovského lidu zůstávají početně zhruba stále stejně početné. Což lze považovat za novodobý zázrak. Jak je, propánakrále, ve věku nejpromyšlenějších teorií masového ovlivňování lidí něco takového vůbec možné? Že by snad pravda specielně u nás měla tak hluboké kořeny, že dokáže odolávat všem lžím, které se jí oficiální média 24 hodin denně snaží zadupat do země? A děje se tak snad proto, že jsme ve středu Evropy stáli vždy v průsečíků téměř všech názorových proudů a hledisek, které Evropou putovaly, což v nás vytrénovalo schopnost oddělovat zrna od plev a zachovat si i v těch nejprudčích názorových přívalech zdravý rozum?

Je-li tomu tak, pak tomuto našemu zdravému rozumu poděkujme za stávající plichtu mezi námi a lidem drahošovským a zauvažujme nad otázkou, která se nad vším zde řečeným vznáší jak mlha nad vodami. JAK BY TOTIŽ SITUACE U NÁS DNES VYPADALA, KDYBY EXISTOVALA ROVNOST MÉDIÍ OBOU TÁBORŮ? A kdy by tudíž neexistovala jejich dnešní totální nerovnost, která naši demokracii pokřivuje stejně, jako zrcadla na petřínském vršku pokřivují linie našich postav?

A kde bychom tudíž bez té pokřivenosti dnes asi byli? Znali bychom kdy vůbec např. jakoby ďáblem ovládané oči poslance Bartoška, úlisný hlas senátora Fischera, sprostoty senátorky Němcové, válečnické výzvy poslankyně Langšádlové, šílenosti Řeporyjce, názor primátora Prahy o tom, že Praha se osvobodila sama, obvinili bychom Rusko ze zločinu ve Vrběticích, aniž bychom pro to obvinění měli jediný důkaz, strhli bychom do prachu sochu našeho osvoboditele nejen od nacistů, ale i od naší fyzické i národní smrti, maršála Koněva, a trnuli bychom v těchto dnech obavou, že po volbách to u nás může být ještě pomatenější, než je tomu dnes?

medialni-trh-v-roce-2020
10 Komentářů k Jsme před volbami. A kdo jediný to do nás hustí?

 1. Stalin napsal:

  Vy...tzv. prý vlastenečtí Češi...mne fakt fascinujete svou mentální sterilitou a nízkou etikou, totální neschopností pochopit děje, co se tady 30 let odehrávají !

  Pane Mane...Vy jste fakt DEBIL. Ještě byste měl říct, že p. Zeman je vlastenec. Výše Váš intelekt nesahá. Kdyby takové nesmysly řekl pan Man ve 20 letech a v 90. letech - to by se pochopilo, ovšem udělat tak trapnou analýzu teď 30 let devastace, že Zeman je ten ,,správný" - je mi z Vás fakt na blití, jaký jste ubožák.

 2. Ina napsal:

  Pro "Stalina".
  Nikdy Vás nenapadlo, že ten, kdo má jiný názor, než Vy, nemusí být nutně nepřítel, a jakkoli s ním nesouhlasíte, zaslouží si respekt? Hulvátsky se nedá diskutovat a kde není možnost diskuse, není nakonec možná ani ta demokracie.

  • Eschatolog napsal:

   di do prdele ! kokotský názor nula respekt, kde žiješ pičo , na měsíci ?

  • Stalin napsal:

   Ach bože...

   ...tady nejde o jiný názor, tady jde o pochopení celého období, které tady máme 30 let, víte... ?!?! Nevíte. Když chcete znát a pochopit to, co se tady odehrává a nepřítele, musíte ho umět pojmenovat a určit a pochopit. Nejdříve se seznamte s tím...kdo je Miloš Zeman, ano. Evidentně ten mechanismus neznáte.

   Ale chtít poznat pana Zemana 30 let poté...je dost trapné.

   P.S. Hlavně jděte k ,,volbám" ( co taky místní takyvlastenci jinak dovedou, že ) a Zemana můžete podpořit. Jen teoreticky, protože už samozejmě MZ kandidovat nebude. Taky můžete rovnou za dobrodince a vlastence provolat třeba i Havla...vy jste toho schopni.

   • proud napsal:

    To je prave ten problem,ze se plejtva energii na nejaky pochopeni a poznani toho co se odehrava,namisto zavadeni toho co chceme aby se odehravalo! Precti si to 10x,treba pochopis.Hlavne se mi nesnaz oponovat zpusobem,jakoze se poucit z minulosti a pritomnosti pro budoucnost:-)))))))).Nevim co bych se mel ucit z minula pri zavadeni toho co chci v budoucnu,snad vim co chci a jak to chci:-))))))))))).Minulost akorat brzdi a zamestnava na ukor budoucnosti.

  • proud napsal:

   Kde neni diskuse je prave ona "demokracie",takys naletela,ze joooo :-))))))))))))

 3. .lak napsal:

  Z PP

  Jarda 3.10.2021 00:12:02 Odpovědět
  Dle mého názoru, nechtěl bych být vítězem voleb a sestavovat vládu.Pokud EU nevezme zpátečku v Zeleném údělu a nastane zdražování a nedostatek všeho bude evropské krvavé jaro a politici budou utíkat, někteří až na Tchajwan. Jinak koalice Spolu a PIRSTAN dávám při sestavení vlády tak několik měsíců, protože mimo nenávisti k Babišovi žádný společný program nemají. Babiš vládu nesestaví,nebude mít spolupachatele. Takže krátkodobá úřednická vláda do nových voleb, jest-li nějaké budou?

  .lak 3.10.2021 04:10:18 OdpovědětVáš komentář čeká na schválení.
  Ty nápady jako pasáků velbloudů a koz eu od začátku prostě v tomhle masomlýnku svědci kovidovi s apartheidem prosadí. Ve sněmovně jsou jediní dva kteří rasizmus kovid apartheidu nejedou. Takže tahle armáda s těmito frajtry udělá vše pro tvrdší krok a budete vyhazovat při tom nohy jak kankánové tanečnice. Chápete už že ve žvanírně je jen 1% lidí? Ostatní jedou strojově zadání €araboafriky i když přes zástupné žvásty cintálů. Rozhodují pasáčci o těchto bezskrupulózních troubách a vy se hádáte které budete volit? Když finální rozdíl přes lži podlokajníků není žádný.

  https://pravyprostor.cz/co-nema-nikdo-v-rukou/#comment-1420356

 4. .lak napsal:

  Hotovo 20 :-(

  Historik
  Tak fajn, odteď chci od každýho voliče Ano koblihu s úrokem, 1100 miliard za Vaše dluhy, 16 000 za každou dávku Vašeho covidovýho fetu. A běžte na pastvu, tráva už není úplně zelená.
  Pomstu za 20 000 mrtvých, lidské zrůdy, snad pochopíte.

  2 OdpovězŘíj 9, 2021 20:56

  Návštěvník
  nejásej-te mladíci
  2600. miliard za kovidovku a letos to spočitají možná k novému roku na dvounásobek? Budete moc slavit na silvestra – sekyru, jejich ne. Vás obyvatel.

  Vůbec neberete na vědomí co se činí a posloucháte píšťalky krysařů.
  Národ si zvolil bruselony koloniálníků kalergi €araboafriky výměny obyvatel evropy, covidapartheid s doživotními injektážemi v lockdovnech s grendealem. Vlastně si vykoledoval všechny myslitelné prvky na bídu.
  https://kresadlo.com/kriminalita-a-terorizmus/

  0OdpovězUpravŘíj 9, 2021 21:29

 5. .lak napsal:

  Vrchol kejklířství a komedianství úžerů. :lol:

  Jinu
  To už nejsou volby, to je magořina.Nová pravidla, kterým rozumí jen ti, kdo je nastavili.Je to vidět, že to je podvod jako hrom.

  5OdpovězŘíj 9, 2021 16:26
  ědí to všichni pamět
  Návštěvník
  ědí to všichni pamět
  Tak tak, nevěřím že většina strká hlavu do oprátky tržníkům. Ani starý klaun aktuálně nevěřil že se neprosadí národní strana. Svým způsobem řekl že očekával že Volný blok těch 20% bude mít. A to je nějaký skořápkář. Pamatujete jak se rozdávali nábojnice v obálkách při volbě prezidenta a langr řekl když nebude zvolen jdou všichni do tepláků a zeman utekl zadním vchodem. Vědí to všichni pamětníci a nic tajného nebo popřeného a jde to najít v dobovém tisku, jestli to dnes totalitně neskartují. Je to už tradice politiky ale bude to teď tak hustý že lidé teprve poznají "cenu.

  0OdpovězUpravŘíj 10, 2021 0:15

  Svoji

 6. .lak napsal:

  Vypíchnul jsem ze zvědavce
  a dám s mým dodatkem že se zase lidé zázračně opět chytli pindos kupčíků a penězoměnců virtuálu bez jakékol tvorby okolí nekulturou a s necivilizací prostředky chudých peněz, vám tedy na úbytě a parazitace silovými mocenskými nástroji což je jejich průmysl jediného záběru vašeho zotročení. No a vlastní zpedagogizací funkční nevzdělanosti, indiáni. :lol:

  dnes 17:15
  Výsledek voleb znamená, že většina národa je v prd.li a bude mít v peněženkách velký průvan
  Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 2a00:x:x:x:x:x
  A také to, že ta cesta do prd.le bude rychlá a krátká, protože Spolu a Pirstan znají zkratku. Přesně podle not jejich bruselských a washingtonských páníčků, kteří jejich vítězství vítají. A volební matematika je opravdu úžasný nástroj k přetvoření výsledků získaných na výsledky žádané. Něco jako Pišvejcova konstanta. Oklikou se vracíme do divokých devadesátek, kdy zdejší kmotři a všehoschopní zbohatlíci jsou všemožně podporovaní a hájení, ostatní jsou jen ovce určené k permanentnímu stříhání a k utahování svých opasků či oprátek. Paměť lidí opět selhala a tak si většina národa musí tím očistcem projít znovu.

  391865

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!