Soňa Peková se bojí odpovědi na otázku existence koronaviru SARS-Cov2 jako čert kříže

pekova-zaloudik

V neděli 3. října 2021 jsem se v Hradci Králové zúčastnil jako divák předvolební debaty Švýcarské demokracie. Jejími účastníky byli Mudr. Soňa Peková, senátor Mudr. Jan Žaloudík, Mgr. Penelope Cimprichová, Tomáš Řaždík - předseda politického hnutí Švýcarská demokracie. Diskusi moderoval Daniel Solis. Měl jsem možnost přednést krátký komentář a dotaz. Odpověď, tedy vlastně neodpověď byla překvapivým zklamáním.

Celá diskuze byla dost dlouhá a věnovala se mnoha otázkám především kolem covidu a padlo velmi mnoho dosud nevyřčených tvrzení a poznatků ze zkušeností všech účastníků diskuze.
Já jsem si řekl o mikrofon (čas 2:28:00), stručně jsem představil svou práci v nezávislých médiích, své zkušenosti a závěry z politiky i masmediálního prostoru, popsal jsem závěry o neexistenci koronaviru, ke kterým ve své výzkumné práci došel spolek Resetheus a prohlásil jsem, že celé současné lékařství je zkorumpované a obsahuje jedno nevědecké dogma vedle druhého. Vyzval jsem přítomné a samozřejmě především Soňu Pekovou, zdali by se chtěla podílet na vědeckém zkoumání a definitivním zodpovězení otázky existence koronaviru Sars-Cov 2.
K mému překvapení k tomu neřekla ani slovo a takticky mlčela. Pouze senátor Žaloudík odpověděl ve smyslu známého Voltairova výroku: Nesouhlasím s Vámi, ale budu dělat vše pro to, abyste mohl své myšlenky svobodně vyjadřovat.
Daniel Solis (čas 51:30) položili podobnou otázku: Jak je možné, že existuje názor, že viry neexistují, jejichž nejznámějším protagonistou je německý virolog Stefan Lanka?
Ani na tuto otázku nedostal relevantní odpověď a také na ni odpovídal pouze senátor Jan Žaloudík.
Co k tomu dodat? Měl jsem pravdu v tom, že prakticky všichni lékaři a obzvlášť ti mediálně známější se strašlivě bojí byť jen zabývat se otázkou existence koronaviru Sars-Cov-2 a otázkou platnosti virologické teorie jako takové.
Přitom i Soňa Peková v průběhu diskuze prohlásila, že také zjistila, že koronavirus Sars-Cov-2 nikdo ve skutečnosti neizoloval a nikdo ho tedy fyzicky nemá. Také prohlásila, že často pracovala s genomem mikrobiologických organismů pouze tak, že si nahrála do počítače soubor s jejich genomem, který pak přístroj sestavil, tj. nikoliv s fyzicky existujícím vzorkem získaným přirozeně, ale pouze s virtuálním.
Na celé virologii toho tedy smrdí velmi mnoho. A i jinak údajně odvážná mikrobioložka Soňa Peková se bojí podívat se pravdě do očí a odpovídat přímo na tyto závažné otázky. Úvahy o tom. proč tomu tak je, už nechám na čtenářích.

Podobně vyhýbavě se k této otázce staví další protagonisté odboje proti kovidovému fašismu - Daniel Landa, Mudr Jiří Beran a Judr Tomáš Nielsen ze Zdravého fóra.

Daniel Landa byl několikrát požádán, aby dotaz na důkazy existence koronaviru Sars-Cov-2 přednesl lékařům ve Zdravém fóru a především doktorovi Jiřímu Beranovi, který byl v této věci již kontaktován rovněž. Jak můžete vidět v jejich společné diskuzi z 23.9.2021, nepadlo na toto téma ani slovo.

I tito pánové se bojí postavit se k problému čelem.

Bohužel, i odvaha všech těchto bojovníků za svobodu má své meze. Překonají je někdy?
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!