Vlastenectví je mravnost, nevlastenectví úpadek!

vlastenectvíLiberálům již nestačí, že postihují vlastence obviňováním z nacionalismu, fašismu, rasismu, xenofobie nebo extrémismu, oni si již prostřednictvím daňovými poplatníky placených úředníků ministerstva vnitra vymysleli vlastní trestní čin, kdy může být kdokoliv nepohodlný obviněn z toho, že někoho předsudečně nenávidí. Jak se lze bránit proti tak absurdnímu obvinění, že někoho nenávidím? Samozřejmě, liberálové nenávidět své oponenty mohou – Rusko (a Putina zvláště), Čínu, prezidenta Zemana, bývalého amerického prezidenta Trumpa, vlastence… Ovšem opačně to již nefunguje – já osobně třeba nenávidím ministra vnitra Hamáčka nebo řeporyjského starostu Novotného. Ne předsudečně, ale tak nějak obyčejně, lidsky. Páchám tím již nějaký trestný čin?

Ostatně, co je na nenávisti, která stejně jako láska, sympatie, lhostejnost apod. patří mezi základní lidské city, špatného? To si již režim sám určuje, koho smíme nenávidět (třeba taková nenávist k Putinovi, Trumpovi, Číně, xenofobům, rasistům a podobným jedincům je dovolená a žádoucí) a koho naopak musíme milovat (např. Evropskou komisi, Německo, LGBT komunitu, Black Lives Matter, ekoalarmisty a Svatou Grétu apod.)? Pokud je tomu tak, nemůžeme se již nadále tvářit, že žijeme v nějaké demokracii (byť přívlastkové), ale v totalitě!

Liberál velmi rád a často zapomíná, že jeho svoboda hlásat a prosazovat své názory končí přesně tam, kde začíná svoboda vlastence hlásat a prosazovat své názory! Příliš si za poslední desetiletí přivykl pocitu, že je mu vše dovoleno a že každý musí sdílet jeho názor – pokud ne, tak je to fašista, xenofob, rasista nebo extrémista (ideálně vše dohromady) a tudíž nemá nárok na normální svobodnou existenci.

A vlastenec byl dosud natolik slušný („Vlastenectví je mravnost, nevlastenectví úpadek“ – M. Tyrš), že stále jen a jen ustupoval, což liberála vedlo k potvrzení správnosti jeho konání. Tudíž špatně. Dále již není možné někam ustupovat! Nyní musí i liberál pochopit, že nelze beztrestně šířit názory, které někteří jeho spoluobčané neakceptují, a považují je za více či méně scestné a nebezpečné. A pokud bude i nadále pokračovat ve svém destruktivním chování, bude za to muset nést důsledky.

Ukázka z 6. kapitoly knihy Aleše Přichystala «Soumrak liberálů — strategie porážky» (plným názvem „Soumrak liberálně-demokratického režimu – jak dosáhnout jeho porážky“)

Knihu je možné zakoupit na knižním e-shopu: http://knihyabb.cz/domu/3977-ales-prichystal-peter-svec-soumrak-liberalu-strategie-porazky.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!