Great Reset a Nový světový řád (NWO) ve srovnání s komunismem a s dobou, ve které právě žijeme

Yuri-Bezmenov-Soviet-KGB-subversionJurij Bezměnov (1939-1993) byl bývalý člen KGB v Sovětském svazu. V r. 1970 se mu podařilo dostat se na Západ. Napřed se zdržoval v Řecku, ale pak získal politický asyl v Kanadě. Považoval za svoje poslání uvědomovat zbytek světa o tom, jakým způsobem se komunismus rozšiřuje, jak koruptuje jednotlivce a i celé národy, ve snaze roztáhnout se všude, kam to jen jde. Tehdy to byl sovětský komunismus; dnes je to čínský, americký a kdovíjaký další. Rozhovor s tímto odborníkem na manipulační strategii je na stránce zde.

Podle toho, co Jurij Bezměnov říká, Amerika byla skoro úplně převrácena na komunismus dávno před tím, než BLM a Antifa začali s všeobecným ničením, pálením, rabováním a terorizováním. Ovšem Sovětský svaz měl v Americe snad ty nejlepší příznivce: velká část členů Kongresu se příliš neskrývala se svými pro-komunistickými sklony a mnozí udržovali kontakt s čistě komunistickými organizacemi. Media byla zjevně na straně komunistů a když zemřel Fidel Castro, tak se všichni rozplývali nad tím, jak tento světec komunismem všecky pozvedl.

Hollywood je naprosto prosycen komunisty a Marxisty a jejich vliv je vidět i v mnoha filmech, které ať už skrytě, či otevřeně, propagují komunistické myšlenky. To, co bývalý president Obama zaváděl v Americe je jakoby vybráno z komunistického návodu na převzetí státu. Samozřejmě, vždy ochotná media mu byla plně nápomocna. Jeho taktiky zahrnovaly kulturní převrat skrze filmy a televizi, lživé zprávy, uměle zinscenované útoky proti lidem a proti dětem, které byly vydávány za skutečné násilné činy, degradaci učebního systému, včetně naprosto zjevné indoktrinace.

Bezměnov říká: „Nejvyšší válečné umění je vůbec nebojovat, ale převrátit (zkoruptovat) všecko, co má jakou cenu v zemi nepřítele až do té míry, kdy je jeho chápání skutečnosti natolik popleteno, že vás už nevidí jako nepřítele a váš systém, vaše civilizace a vaše plány mu přijdou jako možné řešení, pokud ne přímo žádoucí. To způsobí, že v konečné fázi převratu jednoduše převezmete nepřítele, aniž by byla jediná kulka vystřelena.“

Podle jeho výpovědi, funkce KGB byla pouze z 15% špionáž a ten zbytek, 85% zabírala koruptivní činnost. Tuto činnost je snadné zjistit a sledovat, protože je zcela zjevná a podle současných zákonů není považována za trestný čin. Komunisté ji provádějí skrze diplomaty, učitele ve školách, herce, ale i skrze cizí studenty.

 

Podle Bezměnova, změna hodnot člověka, neboli jeho zkoruptování se skládá ze čtyř bodů:

1. Demoralizace, která trvá 15-20 let a spočívá ve zničení lidských hodnot, náboženství, a školní učební látky. Na příklad v Americe, Obama jako president neustále hypnotizoval lid aby věřil, že existuje neuvěřitelný rasismus. A přitom byl sám první černý president. Také neustále zaměřoval lidi na sex a homosexualitu a zatím opiový příliv z Afghanistánu doslova bujel. Asi 45 milionů Američanů přešlo za jeho vlády na „sociálku.“

2. Destabilizace, což zahrnuje zničení společenského života a zkoruptování zákonů. K destabilizaci přispívá současné sjednocování obou pohlaví, kdy jsou si všichni rovni a také násilné měnění pohlaví člověka operacemi a hormonálními přípravky, což signalizuje nedostatek sebevědomí v lidech. Muži se oblékají jako ženy a ženy jako muži. Dnes není žádoucí v Americe říkat, že „žena porodila dítě.“ Je nutné říct „osoba porodila dítě.“ A otec už není otec, ale „jeden z blízkých předků.“ George Floyd, jehož údajná smrt odstartovala běsnění BLM a Antify, zemřel na předávkování drogami, což určitě inspirovalo mnohé.

3. Krize, což je období, ve kterém se právě nacházíme. Je to signalizováno formou falešné pandemie, dehumanizace pomocí roušek a karantény, nedostatek společenského styku s druhými, což všecko je jakoby vypsáno z komunistického scénáře. Podvody při volbách přidaly k celkovému znechucení a pak přišlo zničení malých podnikatelů a učení dětí na dálku, přes počítač, což je spolehlivý způsob, jak zničit důvěryhodnost školství.

4. Normalizace, což je závislost na vládě, netečnost k ničení dalších a dalších lidských práv a nezájem o protiústavní jednání politiků. Touto dobou už málokdo oplakává ztrátu základních svobod člověka, aniž by kdo litoval ztráty náboženství – to všecko je považováno za „normální.“ Lidé volají po zachránci a ten je jim náležitě předložen, tak jako byl kdysi darován starověkému městu trójský kůň, stejně tak dnes přichází záchrana lidstva ve formě smrtící vakcíny. I ta je brána na lehkou váhu, málokdo zjišťuje co je v ní obsaženo a proč nás do očkování politikové a vláda (ale ne lékaři) tolik nutí. Většině lidí to nepřijde kupodivu vůbec podezřelé.

 

Kolik komunistů četlo „Komunistický manifest“ Karla Marxe?

Opravdu by bylo zajímavé vědět, kolik skutečných komunistů (ne oportunistů, kterých byla většina) tento poměrně malý spis opravdu četlo. Vím, že mnozí měli celé knihovny komunistické literatury, které rádi vystavovali přímo proti oknům do ulice a nechávali záměrně večer svítit světlo, aby bylo vidět, jak moc jsou „správní.“ Ale jestli kdo z nich něco z toho opravdu četl, o tom pochybuji. Protože kdyby to četli, tak by dále nemohli zůstat komunisté.

Co je to doopravdy komunismus? To není zcela to, co jsme zažili ještě nedávno u nás. To byla pouhá předehra; pouhá závěrečná zkouška na skutečné představení, jehož premiéra se nazývá „Nové světové zřízení“ (NWO), nebo taky „Great Reset,“ což je v podstatě to stejné. Ano, NWO je skutečný, pravý komunismus a když si přečtete zásady Marxova „Manifesta,“ poznáte to ihned. Ty hlavní zásady jsou:

1. Zrušení soukromého majetku a zabavení všeho, co lidé vlastní a také zabavení všech výtěžků z nájmů a jiných smluv. Nebudeme mít nic, říká NWO a Great Reset společně a přesto budeme šťastni, protože v takovém rozpoložení budeme udržováni léky, neboli drogami.

2. Vysoká a progresivní daň z příjmu (stoupající úměrně s příjmem). Kolik že to platíme u nás průměrně daň z příjmu se všemi přídavnými poplatky? 65%? Takže skoro 8 měsíců pracujeme na stát a zbývající 4 měsíce na sebe. Co za to od těch, které tak draho platíme dostáváme? Že nic? A to jsme ještě zdaňováni víckrát, protože na příklad, když platíte v obchodě DPH, tak je platíte penězi, které už byly aspoň jednou zdaněny.

3. Zrušení dědictví, čímž nikdo nebude nic dědit po předcích. Však i za to je dnes lidem čítána řádná suma, když konečně dojde k vyřízení dědictví a převedení na dědice. Takže další daně, další poplatky.

4. Zabavení majetku všech emigrantů a rebelů. Každý, kdo nesouhlasí se systémem, bude prohlášen buď za psance, nebo za teroristu a jeho majetek propadne státu. Podle NWO bude možnost na tyto lidi pořádat hony a střílet je na potkání.

5. Centralizace kreditu (majetku) v rukou státu. Kredit bude soustředěn v národní bance, která bude obhospodařovat veškerý státní kapitál a bude k tomu mít výhradní monopol. Tu banku bude samozřejmě vlastnit vláda státu. My do ní přístup mít nebudeme. Ten bude vyhrazen pouze nevolenému vedení státu a nevoleným hlavním úředníkům, kteří se nebudou muset nikomu zodpovídat.

6. Centralizace všech komunikačních a dopravních prostředků v rukou státu. To znamená, že předáme státu všecky automobily, vysílačky a snad i mobily. Možná i internet bude zakázán. NWO je o kousek dále než byl Marx, že vyžaduje rovněž předání veškerých zbraní státu.

7. Rozšíření továren a nástrojů výroby, vlastněných státem; kultivace neúrodné půdy a zlepšení kvality zeminy. V tomto se NWO liší, zřejmě postupem času od r. 1948, kdy Karel Marx Manifest napsal, změnili názor, protože NWO chce všecku průmyslovou výrobu zničit a pole nechat ladem, aby nás mohli udržovat hladem. Naše budoucí potrava bude podle nich geneticky upravená a pěstována v laboratořích. Tím pádem bude jídlo nejen nestravitelné a zdraví škodlivé, ale ještě ke všemu velmi drahé.

8. Pracovní povinnost pro všecky, vytvoření pracovních skupin, obzvlášť pro zemědělství.

9. Spojení zemědělství s průmyslovou výrobou; postupné zrušení rozdílů mezi městy a venkovem a rovnoměrnější rozložení populace. NWO nás chce všecky nahnat do měst, která budou mít nevýhodné podmínky, špatné životní prostředí a značnou zločinnost. To proto, abychom nemohli spokojeně žít. Zaměstnání bude pouze pro použitelné pracovníky, ten zbytek bude živořit na státní podpoře, která jim může být kdykoliv odebrána.

10. Zdarma vzdělání pro všecky děti. Odstranění tovární práce dětí a spojení výchovy s materiální výrobou. Takže chtějí odstranit z továren dětskou práci a zároveň chtějí, aby děti ve školách něco vyráběly. Skoro to vypadá, že se továrny přesunou do škol. A to ještě nemluví o záměrech NWO, kdy děti budou patřit státu a rodiče na ně nebudou mít právo. Stát je bude vzdělávat (indoktrinovat) po svém, prostě nám děti vezmou a už je nikdy neuvidíme.

Musím poznamenat, že český překlad tohoto dokumentu je trošku zkrácen a proto se tento výčet v některých bodech maličko liší. Nejsou to ale podstatné rozdíly.

Jak píše H.G. Wells v knize „Otevřené spiknutí“ (Open Conspiracy), vláda nebude volena. Volby politiků, referenda a jakékoliv jiné sociální výhody pro lidi přestanou existovat. Vládci budou doživotní a jejich funkce se bude v rodinách dědit.

Wells nepsal z vlastní fantazie. Byl na tuto práci najat právě těmi, kteří NWO a všecko s ním spojené organizují. Byl najat a zaplacen za to, aby zdokumentoval plány těchto šílenců. Více podrobností najdete v tří-dílném článku s názvem „Rothschildova dynastie zkouší provést Kalergiho plán na depopulaci Evropy,“ který vyšel na této stránce nedávno.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!