DOKONALÉ ŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI

6280575987_2a3baae60dTento stav nastává tehdy, když máte pod kontrolou obě strany procesu. Příklad? Vytvoříte biologickou zbraň C19 (a její mutace) a vypustíte ji do světa s obrovskou reklamou vámi řízenými médii. Následně vypustíte další biologické zbraně, ale tentokrát jako "lék" proti té nemoci a pomocí svých medií a loutek ve vládách, jim opět uděláte obrovskou reklamu. Můžete pak prohrát? Těžko, že? A víte proč?
Protože většina lidí nepoužívá selský (sedliacký) rozum a tudíž ani intuici, pouze v JEJICH školách získané inFormace (to, čím formovali náš světo-názor). A protože ti, co ještě intuici mají, většinou hledají přímá, jednoduchá, primitivní řešení, tak jsou těmi druhými, korektními eunuchy, bráni jako "spodina".

Co je tedy nutné? Získat jiný druh znalostí a provést změnu, proti které byla Velká čistka jen malým pohlavkem.

Studujte Koncepci společné bezpečnosti (KSB). Sledujte Pjakina, Nestora, Velička, Jefimova atd. (ale kriticky, vše si ověřujte). Meditujte, otužujte se, cvičte své tělo, učte se znalostem přežití a boje. Buďte připravení na úplně vše. Na zranění, nemoc, zhroucení systému, bezdomovectví, ztrátu všeho a všech (!!!).

Nemůžeme ovlivnit co se stane, ale můžeme ovlivnit jak na to zareagujeme!!! A tím ovlivníme budoucnost. Buďme jejími tvůrci, nikoliv jejími oběťmi.
Pokud ti nemohou nic vzít, tak tě nemohou zlomit. Nikdy, nijak a ničím. Bolest je jenom krátký, přechodný stav.

Změň sebe, změníš svět. Hledej přátele a spojuj a nikoliv nepřátele, ti se před tebou objeví časem sami, proto můžeš být v klidu.
Buď ty tou změnou, kterou hledáš.

Nehledej vůdce, buď jím ty!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!