POSLUŠNOST A NEVYSTUPOVÁNÍ Z ŘADY

3330283V minulosti měli prokazatelně nejvyšší šanci na přežití diktatur, totalitních systémů a hrůzovlád submisivní hřbeti, kteří se okamžitě přizpůsobili novým pořádkům, sehnuli hlavy a nevystupovali z řady. Česká historie je plná krásných příkladů submisivity, kolaborace a dobrovolného poddanství. Často se setkáte s názorem, že jsme prostě "chytří", nebo "že všechno přežijeme". Také je často slyšet argument, "vždyť jinak bychom přišli o všechny historické památky".
V dnešní situaci zažíváme snad poprvé v historii dobu, kdy platí přesný opak. Ten, kdo se podvolí, kolaboruje a podlézá současné nastupující diktatuře (přesně podle historického instinktu výše popsaného) paradoxně nepřežije, protože podmínkou poslušnosti, loajality a nevystupování z řady je dobrovolné rituální sebezohavení na oltáři nového božstva s prokazatelně ničivými následky na zdraví a na životě. Už teď je jasné, že magický lektvar, pokud vás rovnou nezabije, bude dlouhodobě podkopávat váš imunitní systém (v přímé úměře k "posilovacím" dávkám), takže nakonec budete po ulici chodit bez jakékoli imunity, jako pacienti AIDS.

Tentokrát je poprvé v historii v zásadní výhodě ten, kdo se nepodvolí, protože si výrazně zvyšuje svou šanci na přežití tím, že si prodlouží čas na to, aby mohl s celou svou myšlenkovou a fyzickou kapacitou reagovat na další připravované aspekty nové světové totality. I když bude mrznout a hladovět, zdravý přežije déle a snáz. A o tom, že se rozjíždí hra o přežití, už dnes nemám nejmenší pochybnost. Pokud se vám někdo za tento názor vysmívá, nechte ho být. Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe (akorát uz asi neuvidíte jeho reakci).
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!