Nová kniha: Velký covidový reset v podobě globální genocidy

RESET OBAL.cdrJan ŽižkA:

Tuto knihu píši v rozhodujícím okamžiku světových dějin. Ještě nikdy nestálo lidstvo blíže před pádem do propasti, než je tomu nyní. Snažil jsem se pravdivě popsat vše, co se stalo v minulém roce, který je zlomový. Před čtyřmi lety jsme společně s přáteli začali bojovat za druhé národní obrození. Tehdy jsme věřili ve vítězství Velké trojky nad  nacistickým Německem. Velká Británie, USA a Sovětský svaz měly větší zdroje než státy Osy a porazily nacistické Německo a tím náš národ zachránily od plánované genocidy.

Současná situace je jiná. Globalistická finanční aristokracie se rozhodla zničit naši civilizaci v podobě, jak ji známe. Jejím cilem je přetransformovat celou společnost do podoby totalitní společnosti, ve které budou pouze majitelé zeměkoule a masa bezprávných otroků.

Obětí nacistické genocidy v podobě holokaustu bylo přibližně šest milionů Židů. V současné době je to asi sedm miliard obyvatel této planety, která má být obětována ve jménu světlých zítřků pro úzkou vrstvu globalistických majitelů této planety. V této knize jsou vysvětlena všechna opatření globalistů v roce 2020, kdy byl dvakrát  uzavřen tento svět. Byla zničena světová ekonomika, střední vrstva je masově likvidována. Malé a střední firmy mají přestat existovat. Děti a  studenti mají přestat chodit do škol a všichni mají být izolováni ve svých domovech. Lidé mají přijít o práci a být chudí a zoufalí. Se  záchranou přichází stát, který je ovládán globalisty. Vše má být podřízeno a ovládáno státem v zájmu globalistické agendy. Záchrana má být v podobě vakcíny zadarmo. Stát všechno zaplatí, aby zachránil své obyvatelstvo. Tak to prezentuje propaganda. Ve skutečnosti mají být lidé  obětováni Novému světovému řádu, který je má zničit a ujařmit. Ve jménu dobra mají být vakcinováni. Židé ve jménu hygieny byli donuceni ke sprchování, my ve jménu zdraví k vakcinování. Podobnost je čistě náhodná.

Co dělat v situaci kdy naše genocida je v plném proudu a lidé jsou ohlupováni oficiální propagandou? Pokračovat v tom, co jsme před čtyřmi
lety začali. Bojovat v rámci rodiny za přežití našich dětí. Nechat si poradit od našich rodičů, kteří mají zkušenosti s tím, jak se dá na venkově znovu začít hospodařit v rozsahu, který umožní přežití rodiny.  Naše děti i my sami se musíme naučit pracovat tak, jak byli zvyklí naši rodiče a jejich rodiče. Kvalitní domácí potraviny a sociální kontakt v rámci rodiny je základem k našemu přežití. Vidím, jak je nutné předávat pravdivé informace, aby naši lidé věděli, jaká budoucnost je jim připravována. To, jak s těmito informacemi naloží, záleží na nich samotných.
K objednání a zakoupení zde: http://www.bodyartbook.cz/product/politika/velky-covidovy-reset-v-podobe-globa/184
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!