Právník soudí americkou vládu kvůli skutečnému stavu úmrtí na „očkování“

legalPrávník ze státu Ohio, Dr. Thomas Renz, soudí americkou vládu. Zjistil, že došlo ke 45 000 úmrtí na tak zvaná „očkování“ během pouhých tří dnů od vpichu injekce a to všecko bylo před lidmi utajeno. Namísto toho bylo hlášeno pouze 11 000 mrtvých. Představte si na příklad město Kolín, které má asi 32 000 obyvatel. Kdyby někdo tyto lidi naprosto všecky vyhubil, tak to pořád ještě nebude 45 000, které zabilo „očkování.“ Problém v Americe – a určitě i všude jinde – je ten, že ne všecka hlášení úmrtí, nebo ublížení na těle jsou zanesena do systému. Státní organizace s tím nespěchají, nehodí se jim to. Tak na příklad, v Americe uvádí jejich systém hlášení VAERS prokazatelně pouze 1% až maximálně 10% skutečných výsledků. Ale ten hlavní problém je v tom, že Amerika má nejen VAERS, ale ještě dalších 11 různých databází na hlášení úmrtí a ublížení na těle léky a očkováním. Co je v těch zbývajících databázích? Kolik mrtvých a nemocných je tam hlášeno? – Nikdo neví!

Advokát Renz je přesvědčen, že počet mrtvých kvůli vakcinaci je mnohem vyšší. Má spolehlivé informace od vládní programátorky-analystky, která má přístup k tajným dokumentům a již vypovídala pod přísahou. Už to, že studie, vypracovaná universitou v Harvardu v r. 2010 prokázala, že VAERS registruje méně než 1% skutečných úmrtí a ublížení na těle, dává látku k zamyšlení.

Nejnovější zpráva od Dr. Sherri Tenpenny to celé staví do jiného světla. Dr. Tenpenny mluvila s člověkem, který pracuje u firmy Pfizer a který řekl, že to množství mrtvých na následky „očkování“ v Americe je 200 000 lidí, z nichž všichni zemřeli do týdne, nebo ještě dříve po vpichu. Tento člověk je ochoten dodat veškerou dokumentaci, která to dosvědčuje. Zatím žádnou dokumentaci nemá, takže tomu nemusíme věřit, ale pravděpodobné to rozhodně je.

 

Zamyslete se sami

Zamyslete se sami a spočítejte kolik znáte těch, kteří měli těžký koronavirus, ale nebyli před tím ani očkováni ani testováni. (Testování a očkování, obojí tuto nemoc způsobují). Nejspíš tak jako já, neznáte nikoho. Lehké nachlazení, to snad, to se stane. Ale vážná těžká nemoc? To ne!

A teď přemýšlejte, kolik znáte těch, kteří jsou těžce nemocní, anebo zemřeli po PCR testu, nebo po očkování. Já sama jich znám hned několik.

 

Podvod, zvaný Covid

Thomas Renz říká ve videu, že skoro všichni noví pacienti, přijati do nemocnic, jsou plně očkováni. Roušky mají účinnost asi 1% a vakcíny způsobují přesně tu nemoc, proti které byly údajně vyvinuty a ještě mnoho dalších zdravotních problémů a budou je způsobovat nadále, celé dlouhé roky u všech očkovaných.

V nemocnicích je to dnes administrativa, která přikazuje lékařům co mají dělat. A lékaři mohou pouze poslechnout, protože jinak ztratí místo. Rádi by pacientovi naordinovali Ivermectin, ale administrátor přikáže dát mu škodlivý Remdesivir, pustit mu životu nebezpečný ventilátor, což nemocné dostane do komatu a pak zemřou. To proto, že administrátor spolupracuje s pojišťovnami a s vládou a ti všichni upřednostňují zisk před zdravím pacientů. Nemocnice dobře ví, že když za každý případ korony dostanou příplatek, tak musí mít všichni koronu. Pak se jim odřízne jídlo, dá se jim do žíly jehla s umělou výživou a ponechají se svému osudu. Někteří přežijí, jiní ne.

Nám je stále opakováno, že nemocnice jsou přecpány nemocnými, ale ani to není pravda. Pravda je, že nemocnice dnes nemají dostatek personálu. Zaměstnanci dávají hromadně výpověď, protože vedení je nutí, aby se nechali očkovat. Renz obtelefonoval skoro všecky nemocnice v Americe a všecky jsou poloprázdné. Jedna nemocnice na Floridě požadovala chlazený vůz pro mrtvoly, kterých prý mají příliš mnoho, ale když vůz přistavili, ukázalo se, že v něm byly diagnostické přístroje a nemocnice byla poloprázdná.

Toto zašlo tak daleko, že některé nemocnice používají nafukovací panáky, které naaranžují před okna, aby to zvenčí vypadalo, jakože tam jsou pacienti. Big Tech (internet apod.) dnes najímá herce, kteří pózují před kamerou jako lékaři a vyprávějí hrůzostrašné historky o Covidu.

Podle tohoto advokáta, globalisté se nás bojí. Bojí se, že pochopíme o co doopravdy jde a pak bude s nimi zle. Proto chce soud proti vládě udělat co nejmohutnější, aby o něm každý věděl, protože jedině tak je možno něco docílit.

Ať dělá co dělá, pořád ještě mají globalisté nad námi vrch a to jen proto, že to jsou nemilosrdní vrahové a zločinci, kteří se neštítí kdejaké špinavosti. My se sice bouříme a protestujeme, ale to jsou tak trochu prázdná slova, i když i to je nesmírně potřebné. Je to ovšem naše plus, že nejsme zločinní jako tito tvorové, ale zároveň nám to nepomáhá k získání bývalých práv a svobody.

Ovšem není dobré protestovat proti vládě, proti tomu a tomu ministerstvu, proti té a té organizaci. Je potřeba zjistit vlivné osoby a protestovat přímo proti nim. Postarat se o jejich odstranění. Taková vlivná osoba ale nemusí být vždycky pan ministr sám. Ne, to bude jeho pobočník, jeho našeptávač, jeho asistent, který mu potichu šeptá příkazy a diktuje, co má dělat. A když by neuposlechl, tak na něho vytáhnou to, nebo ono, anebo už nebude dále dostávat peníze bokem a přijde o místo. Tak daleko nás dostala korupce. Jenže k takovému vyhodnocení vinníků je potřeba velmi dobrý pozorovací talent a také – pokud možno – vnitřní informace.

 

Lékař zkoušel pomoci a sám na to doplatil

Dr. Stephen Guffanti musel do nemocnice a byl dán do místnosti s jiným pacientem, který měl Covid. Tento člověk potřeboval nutně antibiotika, protože měl také zápal plic, ale nemocnice mu je odmítala dát. Dr. Guffanti za něho zkoušel z nemocničního štábu antibiotika vymáhat, ale nepodařilo se mu nic docílit. Namísto aby mu pomohl, sám skončil svázaný a přivázaný k posteli, zatím co nemocniční personál se domlouval co s ním udělat.

Americký internetový komentátor Alex Jones už toho všeho má zřejmě taky dost. V krátkém videu naprosto fantasticky zuří na celou situaci. Video ZDE. Nutno dodat, že je značně nevybíravý, co se týče používaných slov.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!