O Slobode, fašistoch a vztýčenom prostredníčku

263819537_624380625659706_4743598254142669116_n-1Basgitarista skupiny KISS Gene Simmons, prezývaný Démon, nezaočkovaným odkazuje, že sú nepriatelia. Bolo by dobré ich identifikovať. Ako presne by si formu „označenia“ predstavoval a akú farbu by pri tom použil, to už Gene Simmons, vlastným menom Chaim Witz, narodený v roku 1949 v izraelskej Haife, nepovedal. Dorota Nvotová s pľúcnou embóliou už len čaká, kedy nezaočkovaní pokapú.  Oklamali ju politici. Za to, že im naletela, môžu všetci, ktorí sa oklamať nedali – tí, ktorí odmietajú vakcínu. Tak nesmierne hlúpe a nezrelé. Tak nesmierne smiešne  – a zároveň desivé.

Podľa prezidenta Austrálskej lekárskej asociácie štátu Queensland Chrisa Perryho budú mať nezaočkovaní nešťastný a veľmi, veľmi osamelý život. Sú blázni, keď sa nedajú zaočkovať. Nevedia, čo ich čaká!  (Ale vedia. Karanténne tábory.)

Zdena Studenková schádza z Olympu a prehovára k ľudu – čím je úroveň myslenia nižšia, tým viac sa vraj prejavuje na stave zaočkovanosti slovenských miest a dedín. Toľká nadutosť a pýcha, vážení diváci. Toľká drzosť. V priamom prenose.

V Novej Cvernovke sa koná oslava Nežnej revolúcie. Koncert pre všímavých. David Koller osobne, zrejme zaočkovaný. Dovnútra by sa inak nedostal. Vakcína, respirátor a pod ním úsmev – tak si to želajú organizátori. Tak vidia slobodu otroci.

Status Nikitu Slováka. Chce sa mi z neho plakať aj smiať. Slušní ľudia vraj oslávili 17. november. Päťsto kusov. Zaočkovaní. V respirátoroch nadiktovali svoje údaje a adresy. Nie ako my, hluční dezoláti, čo robíme bordel v uliciach! Kontrolu nad životom treba odovzdať do rúk štátu!  Stretávať sa možno výhradne pod dohľadom režimu! Nech žije sociálny kreditný systém!  Nech žije Čína, náš veľký vzor!

Oni sú tí všímaví, múdri a cnostní. My sme tí sprostí. Dezoláti, lúzri. Sedlač, čo odmieta zodpovednosť a jedinú spásu. Luza, čo odmieta vakcínu.

Budú nás chcieť zlomiť. Lebo nie sme za-oč-ko-va-ní. Budú nás chcieť znásilniť, opichať nás z lásky. Bez ihly v ramene sa po svete nechodí. Bez ihly v ramene sa ne-ži-je.

Konečne našli svojho Boha. Našli…Vakcínu. Všetkých nás na jej oltári obetujú. Na oltári „slobody“. Slobody, o ktorej nevedia vôbec nič. Vedia o nej len sprosto tárať.

Všetko nám v jej mene zakážu. Chodiť do práce, dýchať, žiť. Pritlačia nás k múru, priložia zbraň k hlave. Vrazia  ihlu do ramena. Inak… Už nikdy nič nekúpiš a  nikdy nič nepredáš. Dobytok s teľacím IQ.

Opovrhnú nami, vytlačia nás na okraj – v mene „slobody“ a „lásky“. V mene vakcíny. Nezastane sa nás nikto. Ešte si odpľujú. A budú potupne mlčať. Všetci tí morálni, zodpovední, všetci tí slušní. Akoby sme ani neboli. My – vyčlenení z masy.  Neočkovaní.

Experimentálnou sračkou nás budú chcieť opichať nasilu. Obchodník s vodkou Eduard Heger. Kresťan Marek Krajči. Janko ŠTBenčík. Progresívna Irena. Bacharka Kolíková. Mladý Šimečka – snaživý káder globalistov.  Šeliga – pandrlák z „revolučných“ pódií. Vojnový zločinec Mikuláš Dzurinda, ktorý má na rukách krv detí Srbska. Vyliezajú ako potkany z diery, jeden po druhom.

Blondína z pezinskej skládky zahrá drámu a použije tvrdé slová – ona, doteraz krehká. Citlivá matka všetkých. Uvzdychaná Venuša. Na scéne sa objaví len vtedy, keď treba. Natlačiť do nás stoj čo stoj ihlu.  „Takže láskavo prestaňte tliachať o covide! A šíriť bludy!“ Vy všetci, čo sa drzo dožadujete slobody! Nijaká nebude!  Do-po-ču-tia!!!

V Kanade už ľudí bez ihly nevpustia ani do vlaku. Budúci rok sa chystajú „opichávať“ šesťmesačné bábätká. Neočkované deti v San Franciscu nemôžu do kina. V Austrálii  ľudí strčia do takzvaných karanténnych táborov – prvých Aborigénov už zvážajú. V Írsku špekulujú, či neočkovaní budú môcť ísť do potravín. Pre „ Démona“ zo skupiny KISS sú nepriateľmi, ktorých treba označiť. Rakúsko si mädlí ruky a oživuje ducha Adolfa Hitlera.

Zraziť nás na kolená, vyžmýkať, zotročiť. Narvať nám jedy do tela – lebo Pfizer povedal. Zničiť nás, úplne pokoriť. Rozštvrtiť a zadupať do zeme. V mene krvavých, špinavých prachov nás všetkých obetujú. V mene fašizmu – orgií vlád a korporácií. V mene „majiteľov“ sveta.

Mysleli si, že môžu všetko. No nie, nemôžu.

Ukážte im vztýčený prostredníček. Časy sa zmenili.

Nie oni sú tí, ktorí budú vytvárať zoznamy nás, druhotriednych, neočkovaných. Začíname písať svoje vlastné – hrubé kroniky kolaborantov s fašizmom. Budúcnosť ich skutky posúdi.

Budeme si pamätať všetkých, ktorí siahajú na Slobodu človeka. Na jeho telesnú integritu. Na jeho ľudské práva, na jeho život, rodinu. Na jeho deti. Podáte im prst a dolámu vám ruky. Za potlesku médií a vo svetle kamier vám vrazia do obývačky, aby vás mohli nafilmovať, opichať, zatknúť a hodiť do lágra. Odskúšať si na vás MOVIR. Banda všivavá.

Neďaleká budúcnosť vydá svedectvo o všetkých, ktorí odmietli ľuďom pomôcť v čase núdze a vykopli ich za dvere. Kolaborovali so zlom – biele plášte, aj čierne sutany. Uniformy v zelenom, aj tí v talároch.  Netreba nič robiť – sami sa odhalia. Uvidíme ich vo Svetle a spoznáme  po ovocí. Zhnitom a skazenom.

Všetky tie falošné ksichty a bohorovne naduté tváre – akoby nás vlastnili. Nami zvolení nám chcú diktovať, ako máme žiť. Šliapať nám po krku, kradnúť slobodu. Rozdeľovať a štvať nás proti sebe, aby sa na tom mohli potajomky zabávať. Proti ľudu sa spolčili jeho zástupcovia. Chucpe! Nebetyčná drzosť! Nasilu nanútiť ľuďom lekársky zákrok! Počujete?! Nasilu!!!

Slobodní ľudia tí, ktorí sú slobodní Duchom. Všetci do jedného stvorení na obraz Boží. So slobodou, ktorú dostali do vienka, nekupčia. Slobodnú vôľu danú Zhora, si vziať nedajú. Dostali možnosť rozhodnúť sa. Slobodne. Slobodní ľudia vás vidia v celej vašej kráse – zástupy zapredaných, po totalite bažiacich vladárov. Slobodní ľudia vás poslúchať nebudú, nemajú prečo. Nie ste spravodliví, ani múdri a s morálkou nemáte nič spoločné.

Vráťte sa naspäť do histórie, fašisti. Alebo rovno do pekla, odkiaľ vás poslali. S peklom  tu na zemi dnes mnohí kolaborujú. Fašizmu zametajú cestu, aby sa mu lepšie kráčalo. Všetkých je vás vidno. Všetkých do jedného. Hádajte, čo vás čaká. A hádajte KTO vás bude za vaše skutky súdiť.

Zdroj: https://www.luciinedvere.sk/o-slobode-fasistoch-a-vztycenom-prostrednicku/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!