Dr. David Martin odhaluje hlavní spiklence, kteří zosnovali aféru Covid-19

davidmartin2Ve videu se Dr. David Martin ptá, jestli někdo zná firmu jménem „Anser.“ Je to naprosto neznámá firma a určitě o ní nikdo z vás nikdy neslyšel. A přesto je to hlavní a největší producent celé teroristické kampaně s Covidem-19. Firmy jako Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson a jim podobné jsou ta viditelná část celé akce. Za nimi se skrývají skuteční organizátoři, což je předně Anser a dále Fors-Marsh, Palantir, Publicis Sapient. Ti viditelní jsou na to, aby na ně nakonec padlo veškeré obvinění a tresty; ti skrytí jsou na to, aby shrábli veškeré peníze. Všecky finance, které americká vláda uvolnila na Operaci Warp Speed, což bylo vyvíjení současných očkování, dostala firma Anser a ne Pfizer, Moderna, nebo ti ostatní.

To všecko bylo utajeno už tím, že druhá strana vládní smlouvy na výrobu vakcín byla firma ATI (Advanced Technology International v Jižní Carolině), která se na jejich stránce holedbá nezájmem o finanční ocenění a staví se jako neziskovka. Říkají, že „vytváří vzájemně pomocné spojení mezi velkými firmami, malými firmami a akademickými společníky, v čemž zkouší docílit ty nejlepší výsledky pomocí výjimečné technologie a vynalézavého přístupu.“ Zjevně nic neříkající fráze a přitom je to firma, jejíž historie se sestává z velkého množství vládních zakázek na výrobu propagandy.

Takže výrobu vakcín zařídil hlavní výrobce propagandy pro americké vojsko a Covid-19 pandemii hravě zvládl Anser. To je způsob, jak se současná americká vláda zbavuje zodpovědnosti za spiknutí, která proti nám tajně organizují.

Přitom nesmíme zapomínat, že to se stalo za vlády Donalda Trumpa! Operace Warp Speed byla jeho vlastní agenda, kterou propaguje i dnes. Takže i on je v tom až po uši.

Anser na jejich stránce píše, že náplní firmy je zajišťovat národní bezpečnost tím, že podporují veřejné instituce. K tomu účelu dodávají „myšlenkové“ vedení, které řeší složité náměty skrze nezávislou analýzu a s pomocí použitelných řešení. Také se chlubí, že byli založeni za účelem služeb veřejnosti a ne za účelem výdělku, což je spolehlivě lež.

Anser koordinovala celou Operaci Warp Speed a to jí umožnilo rozrůst se během pouhého roku na gigantický podnik. A přesto, nikdo neví kdo jsou, nic o nich není veřejně známo. Mají rovněž za úkol chránit výrobce očkování od finanční zodpovědnosti za jejich jedy.

Další jmenovaná firma, Fors-Marsh se zabývá průzkumem trhu a opět, přesto, že ji nikdo nezná, měla za úkol ukazovat světu jak jsou za Covidu všecky nemocnice přeplněny. To byli oni, kteří promptně vyprodukovali děti, které zemřely na Covid (a přitom měly jiné, závažné nemoci, nebo se utopily) a na takovém základě pak FDA odsouhlasila očkování i pro děti. Fors-Marsh to byl, který vydal do světa heslo: „nic se nevrátí do původního stavu, pokud nebudeme mít vakcínu“ a vypracovávali informace pro politiky, které tito pak hlásali do světa a vydávali je za své vlastní nápady.

Firma Palantir, která již několik let neúspěšně produkovala počítačové programy, na čemž rok od roku ztrácela obrovské peníze, se náhle vyšvihla nahoru a dokonce začala veřejně prodávat své akcie. Jejich zásluha na Covidové teroristické akci spočívala v tom, že vyvinuli program, jménem „Gotham Data Tracking,“ který sleduje a zaznamenává všecko, co se děje. Jakmile použijeme telefon, překročíme hranice, nebo vystoupíme z letadla, ihned dostaneme zprávu o Covidu v našem okolí. To proto, že jsme pomocí mobilů neustále sledováni všude, kam se hneme. Naše kredit karty jsou sledovány, stav očkování a očkovaných je rovněž sledován a to všecko zařizuje firma Palantir, o které lidé ani nevědí, že existuje.

Publicis Sapient o sobě veřejně říká, že je digitálně zaměřený společník, který pomáhá organizacím postupovat kupředu s pomocí digitální technologie. Tito měli vládní smlouvu na sbírání všech informací, jejich vyhodnocování a hlášení. Takže všichni měli stejná čísla, stejné hodnoty. Kdykoliv bylo na příklad hlášeno množství postižených Covidem, pak měli všichni naprosto stejné údaje.

Celý internet je těmito informacemi doslova zaplaven. Dejte si do vyhledávače kterékoliv číslo a přidejte k němu výraz „new cases,“ což znamená nové případy. Tak na příklad, „301 new cases,“ nebo „2556 new cases“ a ať použijete jakékoliv číslo, dostanete pokaždé spoustu odkazů na přesně to množství případů Covidu tam a tam, tehdy a tehdy. To je propaganda ve velkém a internet je tímto brakem doslova zaplaven.

 

Covidoví piráti

Covidoví piráti provozují pirátství se svolením korupční vlády a korupčních vládních orgánů. Těch pirátů je mnoho. Hlavní z nich, kteří se podíleli na vyvíjení jak viru tak očkování proti němu, jsou organizace, na příklad:

 • UNC, Universita North Carolina (Ralph Baric);
 • Vanderbiltova universita, Tennessee;
 • Emory Universita, Georgia;
 • Johns Hopkins Universita, Maryland;
 • Universita Kalifornie;
 • MIT (Massachusetts Institute of Technology);
 • NYU (New York University), New York;
 • Langone zdravotní centrum, New York,
 • DZIF (Deutsches Zentrum für Infektionsforschung), München;
 • Imperial College, London;
 • IHME (Institute for Health Metrics and Evaluation), Washington;
 • Erasmus University Medical Center, Holandsko

Ralph Baric z University v Severní Carolině byl ten, který z obyčejného coronaviru udělal zbraň proti lidem. Stálo to sice 100 milionů dolarů a dalších 3,7 milionů Wuhanu na dokončení práce. A pak udělila DARPA 28 miliard dolarů Dr. Anthony Faucimu, z čehož dalších 20 miliard šlo ihned na tuto Universitu v Severní Carolině, na další výzkum této zbraně. A všecky tyto university a výzkumná centra předstírali, že pracují na nesmírně důležitém vědeckém výzkumu. Snad aby svoji činnost obhájili před světem, když ne před nimi samými. Těch prvních pět na seznamu bylo těch nejhorších.

Velmi zajímavá je poslední instituce, Erasmus medické centrum v Holandsku. Tamnější Bart Haagmans dokázal v r. 2002 podat několik patentů na vakcíny proti koronaviru a mezi nimi také patent na MERS (Middle Eastern Respiratory Syndrome). A záhadně, Evropská unie mu ve 2012 začala dávat obrovské peníze na projekt, který se nazýval Zapi. Byl to program, který zkoumal přenos infekčních nemocí ze zvířat na lidi. Jen tak mimochodem: proč asi chtěla Evropská unie přenášet infekční choroby ze zvířat na lidi? Erasmus centrum ohledně toho zcela veřejně lhalo a ještě se hloupě vymlouvali, že lež není brána ve všech státech světa stejně.

 

Jednotliví hráči v Covidovém orchestru zlotřilců

Je jich také pěkná řádka a dole uvedeni jsou jen ti hlavní. Je nutné znát jejich jména a pamatovat si je, protože to jsou lidé, kteří dnes vyvražďují lidstvo. Zde je jejich částečný seznam:

Když se podíváme na posledního z nich, což je Dustin Moskovitz, pak zjistíme, že je spoluzakladatel Facebook a že také založil nadaci Open Philanthropy, která platila celou říjnovou (2019) schůzku v New Yorku, nazvanou Event 201. To bylo setkání, kde byla celá Covid-19 pandemie naplánována a její simulace byla provedena na počítači. Někteří říkali, že to tehdy platil WEF, jiní byli toho názoru, že to byla nadace Gatesových, nebo Johns Hopkins universita a dokonce i George Soros tam chvíli figuroval, než ho ze stránky odstranili. Ale nebyl to nikdo z nich. Ten hlavní dobrodinec a hlavní plátce byl Dustin Moskovitz.

Moskovitz platí velké peníze také za to, aby nebyl známý, aby o něm nikdo nevěděl. Samozřejmě, že k tomu má pádné důvody. Mezi jiným vlastní firmu Sherlock Biosciences, což je firma, která spolu s vládami Spojených států a Číny vlastní CRISPR technologii. Tato technologie byla vyvinuta na upravování a měnění lidské genetiky. Změna genetiky, to je často eugenika, neboli zabíjení starých a nemocných, potraty, sterilizace. Takže když se o tom zmíníme jiným lidem, tak s tím nechtějí nic mít společného, nikdy by si něco takového nenechali napíchat. Proto byl potřebný nouzový stav, aby něco takového na nás mohli nanutit. Jak? Jednoduše: je to obsaženo v tak zvaném očkování. Všichni očkovaní mají CRISPR genetickou manipulační technologii v sobě, takže jejich zdraví, myšlení a životaschopnost závisí na stisknutí knoflíku na neznámém počítači někde v éteru.

 

Spiklenecké státy a další organizace

Také mnoho států se aktivně zúčastnilo spiknutí proti nám, které bylo mylně nazváno pandemií Covidu-19. Tyto státy jsou: Spojené státy, Kanada, Británie, Německo, Jižní Afrika, Čína a Australie. Z organizací to jsou: BlackRock, AXA, HSBC, IMF, Spojené zdravotnictví (United Healthcare) a Pojišťovací korporace britské Columbie (Insurance Corporation of British Columbia, Canada).

Na příklad, Spojené zdravotnictví je velice korupční firma. Její náplní je srovnávání životních pojistek a jiných pojistek s místním systémem zdravotnictví za účelem manipulování našeho zdraví. Že je v tom zapleteno také časování odchodu ze světa, neboli úmrtí, tím si můžeme být jisti. A to úmrtí koordinují tak, aby na tom oni sami finančně získali (a my ztratili).

Takže každou pojišťovnu je možno srovnávat s kasínem. To taky málokdy ztrácí.

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!