Je tohle konec hry v režii elit nebo fantastický příběh?

greatresetPrvotním impulsem k překladu tohoto článku bylo video s názvem PLÁN GLOBALISTŮ -VLÁDY BUDOU ZLIKVIDOVANÉ. Začal jsem pátrat po zdroji těchto pro někoho neuvěřitelných informacích. Na článek mě upozornili mí australští přátelé. Nevím, jestli je tento text smyšlený, nebo zda se jedná reálné svědectví. Pokud je článek smyšlený, jeho autor musí mít dobré znalosti o zákulisí světové politiky a není tudíž ztrátou času si jej přečíst. Pro jeho pravost svědčí několik skutečností. Za prvé, elity se takto ke svým služebníkům chovají, tj. využijí je a odkopnou. Za druhé, mRNA vakcíny jsou skutečně životu nebezpečné, viz fotografie zdravé krve a krve vakcinovaného člověka, kterou najdete níže. Za třetí, je známo, že globální elity si za své útočiště zvolili právě Nový Zéland. Za čtvrté, skutečně to vypadá, že vlády se snaží lidi co nejvíc naštvat. A za páté, přijímaná opatření jsou nelogická, kontraproduktivní a jsou synchronně zaváděna po celém světě.

Poznámka redakce:

Protože odboj již buduje nové instituce pro novou formu vlády, „elity“ možná nedostanou svou plánovanou novou světovou vládu, protože mnozí jsou již vzhůru a brzy budou mnozí další. Je pravda, že většina ve vládě si neuvědomuje, co dělá – jen plní rozkazy a myslí si, že „vakcíny jsou cestou zpět k normálu“. Je také důležité poznamenat – planeta není přelidněná a přizpůsobí se sama od sebe bez hromadného vylidňování, takže důvody elit, jak tvrdí, nejsou založeny na realitě, ale spíše pro jejich vlastní agendy.

Od Staff Reporter:

„Elita“ se mi svěřila, že to, co se chystáte číst o hře covid end, bude všechno křišťálově jasné.

Neřeknu vám kdo a proč. Řekněme, že jsem s touto osobou strávil dny a oni mají na Novém Zélandu (NZ) úkryt. Je to poprvé, co jsem se kdy „potkal“ se známou osobou s tak vysokým čistým jměním (miliardy). Bylo to náhodné setkání po nějaké práci pro ně v Queenstownu. Večeře, drinky a diskuse. Byl jsem pozván, abych u nich zůstal na víkend. Zveřejňuji to nyní po zpracování.

Byli uvolnění a mluvili se mnou otevřeně, ale řekli, pokud se o těchto věcech zmíním, že „nikdy jsme se nepotkali“. Ale zasmál se a řekl, že tomu stejně nikdo nebude věřit, tak jen o tom klidně mluvte, jen dejte stranou naši identitu.

Řekli, že se tu nemáme čeho bát, takže navzdory tomu, co mi svěřili, mi řekli, abych se považoval za jednoho z nejšťastnějších lidí na světě, kteří jsou právě teď na Novém Zélandu.

Ptali se mě, jestli jsem si vzal tu vakcínu, a ulevilo se jim, když jsem řekl, že ne. Řekli, že kiwi (obyvatelé NZ) dostanou protijed tak jako tak, ale někteří se do toho bodu nedostanou. Někdo tu přece musel řídit věci ‚za ně‘.

Nejdříve jsem se zeptal, co míní 'koncem hry' (end game) a jak všechny tyhle věci souvisí s covidem. S velkým zájmem se mě zeptali, co si o tom myslím já, ale mé představy byly velmi vzdálené realitě.

V podstatě řekli následující:

  • Plán byl vymyšlen před mnoha lety a po mnoho let to byl pouze plán. Museli čekat mnoho let na dostupné technologie, aby byl plán životaschopný. A naverbovat vhodné jedince.
  • Jedná se rozhodně o zavedení nové globální vlády (podrobnosti budou pokračovat).
  • Tato nová globální vláda již funguje roky v naprostém utajení, čeká na vedlejší koleji a pohybuje šachovými figurkami.
  • Nová (světová) vláda potřebovala některé z předních mozků planety, téměř všichni přišli na palubu z vlastní svobodné vůle a s plnou vírou v důvody pro novou světovou vládu. Podle jejich názoru jsou hrubou silou zachraňující lidstvo za každou cenu. Bylo mi řečeno, že s těmi, kdo odmítli, se vypořádali, ale ve většině případů dotyčného přivedli do širší skupiny a prostřednictvím diskusí byli přesvědčeni a oddáni věci. Většinou se tyto „mozky“ jako první krok ucházely o falešná zaměstnání a procházely psychologickými testy, atd.
  • Tento plán pokračuje a byl uveden do pohybu ten nejsložitější globální řetězec událostí, jaký kdy byl realizován.

Plánem je v podstatě každého občana každé země postavit proti jeho vlastní vládě a násilně ji svrhnout. To, jak to dělají, je naprosto geniální a zároveň čiré zlo.

Můj náhodný známý se mě zeptal, jak bych to udělal, abych dosáhl realizace tohoto plánu? „Jak byste obrátil každého občana každé země proti jeho vlastní vládě?“ zeptal se. Odpověděl jsem, že opravdu netuším. Tak mi nastínili základní body:

✔       Musí existovat globální uměle vytvořená "nemoc".

✔       Musí být vyvolán masový strach, panika a paranoia.

✔       Vůdci, vědci a média musí dojít ke konsensu o způsobu léčby.

✔       Tato léčba jim bude v podstatě poskytnuta, aniž by si to uvědomovali.

✔      Zpočátku může existovat jen několik „schválených“ způsobů léčby, všechny ostatní léčby musí být považovány za „nebezpečné, riskantní a zakázané“.

✔      Politici, vědci a novináři jsou zmanipulováni, aby uvěřili, že tato „léčba“ je jedinou možností, jediným způsobem, jak udržet vás a vaši rodinu v bezpečí.

✔      Politici, vědci a média vám v jistém smyslu dávají své slovo, že tato léčba je bezpečná a účinná.

✔      Také se zaměřují na děti, aby způsobili maximální bolest a vztek, až se situace zhorší.

Tato část mi přišla zajímavá. Naši politici, vědci a média NEJSOU vědomými účastníky tohoto plánu nebo jeho části. ŽÁDNÝ z nich, dokonce ani Fauci. Jsou pouhou potravou pro tyto elity, slouží jejich účelu, pak budou „vyřazeni“ nebo předhozeni rozhněvanému davu! Byli jen využiti a odhozeni.

✔       Těch několik bludných balvanů (anglicky outliers – aha, nyní víme původ anticeny spolku Sisyfos – pozn. překl.), které zpochybňují „léčbu“, je různými způsoby diskreditováno a cenzurováno.

✔       Schválené „léčby“ jsou biologické látky/jedy, jejichž účinky se plně projeví za dva až tři roky.

✔       Vakcíny mRNA jsou pokročilou technologií, na kterou roky čekali.

✔       Veřejná média zajistí, že lidé budou prosit o tuto „léčbu“ a postaví se na ni do fronty.

Dalo by se říci, že plán je v tuto chvíli dobře rozjetý a zatím velmi úspěšný. Příjem mRNA vakcín byl obrovský a všichni lidé věří, že tato „léčba“ je jedinou cestou zpět k normálu.

 

Poznámka překladatele:

Pokud vám výše uvedené informace připadají přitažené za vlasy, podívejte se na obrázek níže:

krevinj

Nalevo vidíte normální zdravou krev osoby, která nebyla očkovaná jakoukoliv touto látkou. Jakoukoliv touto „vakcínou”. A vidíte, že jde o červené krvinky. Jsou pěkně kulaté, mají tmavý střed, což je normální. Jsou mezi nimi dobré mezery. Nevidíte žádný nadbytečný materiál, nijak se neshlukují a nemají zvláštní tvary. Když to ale porovnáte s pravým snímkem na své obrazovce, tam vidíte krevní roztěr osoby, která se nechala očkovat jednou z injekcí Moderny. Všimněte si, že v porovnání se zdravými krvinkami nalevo jsou všechny zmačkané, nejsou hezky kulaté, jejich středová část vypadá zničeně, a začínají se shlukovat způsobem, kdy se k sobě jakoby přilepují.

Zdroj:https://otevrisvoumysl.cz/co-covid-injekce-delaji-s-vasi-krvi-dr-jane-rubyova-prinasi-sokujici-objev-cz-dabing/

 

Bylo mi řečeno, že to předčilo jejich nejoptimističtější očekávání!

 

CO BUDE DÁL?

Zde se provádí konečný plán.

Věci se obrátí ohledně vyprávění o vakcíně. Bylo mi včas řečeno, že vakcína zvýší množství infekcí a lidé začnou umírat. Miliardy lidí zemřou, lidé budou rozzuřeni a spálí své vlády do základů. Jejich vůdci, vědci a média budou zapáleni, pronásledováni a věšeni na ulicích. OBĚ strany spálí své vlády do základů. Strana pro-vakcinační, zcela zrazená a umírající, bude zuřit.. strana odpůrců očkování, bude zuřit pro to, co jejich vláda dovolila, aby se stalo.

Také mi bylo řečeno, když se to stane, vzpomeňte si na film „Šílený Max“, ale pokud jde o NZ vzpomeňte si na film „Elysium“. Existuje několik vyhrazených zón, jako je NZ. Kvůli zeměpisné poloze a infrastruktuře je NZ známý jako Zóna 1.

madmax

Snímek z filmu Šílený Max: Zběsilá cesta

Zdroj:https://www.csfd.cz/film/267974-sileny-max-zbesila-cesta/galerie/

elysium

Snímek z filmu Elysium

Obsah filmu

V roce 2154 existují dva druhy lidí: velmi bohatí, kteří žijí na nedotčené umělé kosmické stanici s názvem Elysium, a zbytek živoří na přelidněné zničené Zemi. Tajemnice Delacourt (Jodie Foster) je ochotna udělat cokoli, aby pro obyvatele Elysia zůstal zachován jejich luxusní životní styl. A naopak lidé na Zemi jsou ochotni udělat cokoli, aby se jim povedlo získat své místo na Elysiu. Max (Matt Damon) se zapojí do nebezpečné operace, která by mohla přinést rovnost dvou polarizovaných světů. (oficiální text distributora)

Zdroj:https://www.csfd.cz/film/288738-elysium/prehled/

 

Jakmile budou masy osvobozeny od vlády a všech těch, kteří je ‚zradili‘, a vytrpěly dost, potom se jako velký zachránce ukáže nová globální vláda. Bylo mi řečeno, že to bude „snadný prodej“.

Tohle je zhruba vše, co jsem si zapamatoval. Asi jsem toho trochu vynechal. Povídali o tom, ale jaksi ignorovali mé přímé otázky.

Říkali, že mě mají rádi a chtějí, abych byl poblíž, až se usadí prach, že jsem pro ně nesmírně užitečný.

Já nevím. Část mě si prostě myslí, že si ze mě dělali legraci. Cítím se ale lépe, když jsem tam, kde právě teď jsem.

Konečným výsledkem revoluce je, že se lidé vždy spokojí s ještě represivnější vládou, protože jsou unavení z boje a nová vláda „není ta stará“.

Je to podvodná hra, která se s lidmi hraje od počátku věků a kterou si lidé v tuto chvíli zaslouží, pokud se stále nemohou naučit měnit výsledky, přestože mají přístup k historickým knihám, skvělým mozkům, svobodné komunikaci a bohatým znalostem, celý svět na dosah ruky.

Nevím, jaké lži vám řekli, ale mohu vám zaručit, že to byly lži.

Zdroj:https://www.australiannationalreview.com/lifestyle/is-this-the-elites-end-game-or-a-fanciful-story/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!