COVID-19: Jaká hra se zde hraje doopravdy

groundrulesToto je jen můj kvalifikovaný odhad toho, co Fauci pravděpodobně řekl světovým lídrům o tom, jak se vypořádat s pandemií COVID. Mnoho lidí mi řeklo, že je to nejlepší dílo, které jsem kdy napsal.

POZNÁMKA:

Pro ty, kteří mají problém zjistit, zda jde o skutečnost nebo fikci, odpověď zní, že toto memorandum nikdy neexistovalo, ale kdyby existovalo a Fauci mluvil pravdu, toto je můj odhad, co by napsal.

Komu: Světoví lídři

Od: Tony Fauci

Předmět: Základní pravidla pro zdraví a bezpečnost ve světě

 

 • NIKDY nedovolte, aby řádnou pitvu provedli lidé, kteří jsou schopni určit vakcínu. Pokud se pitvě nelze vyhnout, ujistěte se, že koroner má nedostatečnou kvalifikaci, postrádá správné dovednosti a testy a nemá čas to udělat správně. Nabídněte také, že zaplatíte náklady na pohřeb, pokud pitvu vynechají. To obvykle funguje. Ať děláte cokoli, ujistěte se, že nikdo nečte tento návod jak správně

provést pitvu: post-mortem-examination-autopsy-of-persons-deceased-in-connection-with-covid-vaccination/

 • Nikdy nikomu nedovolte, aby provedl analýzu toho, co je v ampulkách (s vakcínou). Ve vzácných případech, kdy dojde k analýze, vám budeme krýt záda. Budeme tvrdit, že lidé, kteří provedli analýzu, jsou antivaxeři, kteří ukradli vládní majetek a záměrně kontaminovali lahvičky, než byly analyzovány. Máme pokryty všechny základny.
 • Zajistěte, aby farmaceutické společnosti měly úplnou imunitu před stíháním. Jinak jsme úplně v prdeli. Kongres to má v kapse. Už v 80. letech jsme je donutili poskytnout imunitu. Tehdy byli jen čtyři výrobci a všichni jsme se nezákonně domlouvali, abychom zajistili, že pokud Kongres nebude souhlasit s naším směšným požadavkem, nebudeme vyrábět žádné další vakcíny.
 • Označte každého, kdo je proti nám, jako „pavědce“. Tohle funguje opravdu dobře. To se nelíbí ani senátoru Johnsonovi.
 • Zajistěte, že program poškození vakcínou (CICP, Countermeasures Injury Compensation Program) nikdy nezaplatí obětem vakcíny proti COVIDu anicent. I zaplacení deseti centů by znamenalo uznání, že vakcíny nejsou bezpečné. To by způsobilo váhavost ohledně očkování. To nemůžeme připustit.
 • Nařídit vakcíny pro všechny (kromě Kongresu a Nejvyššího soudu). Dejte jim to hned po narození. Nechceme tu mít kontrolní skupinu*), která neumírá. Pokud lidé udělají toto srovnání, jsme v prdeli. To je důvod, proč jsme ve všech klinických studiích vyřadili skupinu s placebem, takže nikdo by nikdy nezjistil, jak nebezpečné tyto vakcíny jsou. Když na naši vakcínu zemře člen Kongresu nebo Nejvyššího soudu, bude to vypadat špatně. Stále to můžeme nazývat „nesouvisející“, pokud se to stane.

 

*) Viz článek Jana Hnízdila:

Zametají stopy. Očkování: Hnízdil má nové zlé podezření

20.12.2021 10:45 | Ze sítí

Podle lékaře Jana Hnízdila bylo znemožněno se starat o své zdraví, média šíří strach, a to za souhlasu České lékařské komory. A tuší, proč je takový tlak, aby byli očkováni všichni; podle něho se jedná o zahlazování stop. „Ve chvíli, kdy oočkujete 100 % lidí, tak nikdy nezjistíte, jak by na tom byli zdravotně ti neočkovaní,“ řekl. Mrtvoly na JIP ve vysílání TV považuje za zvrácené a nesouhlasí také s tím, aby se používané látce říkalo vakcína.

Celý článek zde: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zametaji-stopy-Ockovani-Hnizdil-ma-nove-zle-podezreni-687166

 

 • V případě postižení, ke kterému dojde během klinických studií, změňte symptom při psaní zprávy o studii pro FDA. Tedy „trvalá paralýza“ —> „mírná bolest břicha“. Věřte mi, tohle funguje. Maddie de Garay, je naše plakátové dítě. Tisk se nikdy nebude zabývat jejím zraněním, protože jsme jim řekli, aby to nedělali. Můžeme dělat podvody všem na očích a nikdo nás při tom nechytí, je to tak dobře kontrolované. Je až neuvěřitelné, jak dobře to máme vychytané.
 • Pokud někdo zemře na vakcínu během klinické studie vakcíny, nepropadejte panice. Jednoduše do zprávy napište, že úmrtí „nesouvisí s vakcínou“. FDA se vás nebude ptát, jak jste to zjistil. Každý, kdo se takhle hloupě ptá, bude z FDA vyhozen.
 • Ve skupině s vakcínou bude více zpráv o úmrtí ze všech příčin než ve skupině s placebem, například o téměř 25 % více (jako ve studii Pfizer), ale nebojte se. To proto, že vakcíny jsou super smrtelné. Nicméně tím, že za prvé, vybereme velmi zdravé kohorty a za druhé, omezíme velikost kohort, můžeme tvrdit, že rozdíl v úmrtích „není statisticky významný“. To oklame všechny „skutečné“ vědce.Řeknou: „Ach, to dává smysl“ a nebudou nad tím dál hloubat. Funguje to pokaždé. Na lidech s kritickým myšlením, jako je Chris Martenson, nezáleží, protože nemají dostatečně velkou sledovanost, aby na tom záleželo. A zrušili jsme platformu Breta Weinsteina, takže už nikdy nepřivede Roberta Maloneho do své show.
 • Lékařská komunita nikdy nebude kontrolovat vaši práci, pokud pracujete v CDC. Od prvního dne lékařské fakulty jim vymývají mozky, aby vždy důvěřovali lékařským autoritám. V podstatě z nich uděláme ovce a odstraníme jejich schopnosti kritického myšlení. A medicína je tak složitá, že nám musí důvěřovat, protože nemají čas, dovednosti nebo nástroje na to, aby dělali takové blbosti, jako je koukání do databáze VAERS. To je způsob, jak naši loajální zaměstnanci, jako je John Su, mohou vyjít s prezentací dat VAERS, aniž by se zmínili o faktoru nedostatečného vykazování. Nikdo se ho ani neptá na URF (zde pravděpodobně termín „urf" znamená „vědět“, odkazuje na zvyky a praktiky dané společnosti.
  (Jinak zkratka URF také znamená Ultra Rapid Fire, takže si můžete vybrat, co vám tam líp pasuje – pozn. překl.).
 • Vždy můžeme nechat věci schválit, i když jsou zdraví škodlivé. Je to proto, že jsme nařídili všem na vnějších panelech, aby se nikdy neptali našich zaměstnanců na takové věci. Vědí, že je vyhodíme z výboru, jako jsme to udělali s tím pitomcem Martinem Kulldorffem, který nechal fakta a vědu, aby mu překážely v myšlení. No a co když je to světový expert z Harvardu. Experti?!? Nepotřebujeme žádné odborníky. Nemusíme vám ukazovat žádné zasrané odborníky. Potřebujeme lidi, kteří zde plní rozkazy a nezpochybňují naši pohádku. Všichni členové vnějšího výboru viděli, co jsme Kulldorffovi udělali, a vyslalo jim to mrazivou zprávu, kterou všichni chápou: dodržujte naše pravidla, nebo si nechte useknout hlavu. Nejsou hloupí. Dodržování pravidel platí i pro zaměstnance: donutíme vás odejít, pokud skutečně sledujete vědu. Přečtěte si, jak jsme získali schválení vakcíny pro dospívající. Nic nás nemůže zastavit. Ani Kongres, ani odpadlí zaměstnanci. Dokonce ani vnější výbory. Všechno ovládáme a oni nejsou schopni nás zastavit.
 • Jistě, dojde k mnoha srdečním zástavám a lékaři na pohotovosti to všechno uvidí, ale jsou příliš zaneprázdnění, aby mohli sledovat statistiky a uvědomit si, že došlo ke zvýšení. A nikdo nenajde příčinu, i když čísla jsou jasná.

 sinclair

Je těžké přimět někoho, aby něco pochopil,

když jeho plat závisí na tom, že to nechápe.

- Upton Sinclair -

 • Agresivně prosazujte odebrání lékařské licence každému, kdo mluví proti naší pohádce. I jediný tweet, který varuje lidi před vakcínou nebo zpochybňuje nošení roušek, by měl být důvodem pro odebrání licence. Věřte mi, všechny lékařské komise tomu rozumí. Pokud lékař předepíše ivermektin na COVID, tak skončil. Nechceme, aby někdo zjišťoval, jak věci fungují.
 • NIKDY neprovádějte proaktivní průzkum ke zjištění původce událostí. V roce 1985 jsme pečlivě navrhli systém VAERS tak, aby nikdo nikdy neznal skutečnou příčinu, abychom mohli tvrdit, že každá vakcína je bezpečná, bez ohledu na to, jak nebezpečná je. To nám umožňuje tvrdit, že všechny tyto nežádoucí účinky jsou vzácné. Před deseti lety jsme zabili projekt ESP-VAERS, protože byl příliš přesný. Bobby Kennedy nás na to upozornil ve své knize, ale jeho kniha je tak dlouhá, že to nikdo nenajde. Je to na straně 73 knihy (nebo vyhledejte AHRQ, pokud máte Kindle Edition).
 • Ke sledování úrovně kontroly používáme masky. Masky vůbec nefungují. Právě proto jsme si to vymysleli. Nejsme hloupí. Víme, že dvě randomizované studie neprokázaly žádný účinek. Studie, kterou CDC uvádí pro ospravedlnění roušek ve školách, byla strašně zmatená, ale ukázala výsledky, které jsme chtěli vidět. A to i tehdy, když nás na to upozorní skvělé video na YouTube, to je jedno. Ani jsme nepotřebovali, aby YouTube stahoval to video. Takže to funguje. Proto se VŽDY odkazujeme na tuto studii (spíše než na důvěryhodnější randomizované studie, o kterých vůbec nemluvíme). Ale věřte mi, že veřejnost neví, že jim ukazujeme jen mizerné studie, které podporují naši agendu. Naprosto nám důvěřují, protože jsme úřady. Na vlastní výzkum nemají čas. Buďme upřímní. Jen málo lidí si na Amazonu koupí knihu Judy Mikovitsové „The Truth About Masks“.Podívejte se, pouze 82 hodnocení na téma, které ovlivňuje 300 milionů lidí! Takže masky jsou naším kanárkem v uhelném dole. Pokud lidé nedodržují naše směšné rady ohledně maskování, je to znamení, že ztrácíme kontrolu, takže musíme zpřísnit vymáhání tím, že říkáme věci, jako „je zločin nedělat to, co říkáme“. Tato kontrola nad myšlením lidí je pro náš úspěch zásadní. Můžeme je dokonce přimět k tomu, aby si nasadili dvě masky, tak jsou hloupí. Nedokážou zjistit, že 2 x 0 = 0. Tito lidé udělají cokoliv, co jim řekneme.
 • Máme obrovskou „osvětovou“ kampaň, abychom oklamali lidi, aby si mysleli, že jde o „pandemii neočkovaných“, spíše než o „pandemii lidí, kteří nikdy nedostali včasnou léčbu“. Funguje to dokonale! Dokonce jsme nemuseli ukazovat jedinou statistiku z žádné nemocnice. Tisk to žere.
 • Říkáme lidem „důvěřujte vědě“. To vždy funguje, protože nás považují za autority ve vědě. NIKDO neviděl karikaturu Peanuts:

scienceq

 „Důvěřujte vědě“ je ten nejvíce protivědecký výrok.

Pochybování je ve vědě totiž to, jak věda funguje.

 • Vyplácíme nemocnicím obrovské bonusy za klasifikaci úmrtí jako úmrtí na COVID, abychom udrželi strach naživu. Pokud někdo zemře při autonehodě, ale má pozitivní test na COVID (obvykle se to dělá pomocí vysokého prahu cyklu), pak je to smrt způsobená COVIDem. Nemocnice vydělává peníze a my používáme statistiky k tomu, aby COVID vypadal jako nouzový stav.
 • Výzkumníci se rychle naučí, jak přepsat své studie na podporu našeho vyprávění. Zvažte dánskou studii o maskách. Ukázalo se, že masky nefungují. Nikdo by to nezveřejnil. Rychle se tedy „naučili“, jak manipulovat s vědou, aby podpořila narativ. Šéfredaktor BMJ to skutečně odpískal, ale naštěstí to nikdo nečetl. Pokud znovu udělá něco tak hloupého, necháme ho odstranit. Vědci, kteří odmítají vyhovět, jako Jessica Rose a Peter McCullough, zjistí, žejejich článek byl staženz časopisu vydavatelem, protože jsme vydavateli řekli, aby jej odstranil. Vyhověl. My ovládáme vědu, ne vědce.
 • Ujistěte se, že vaši lékaři NEJSOU poučeni o podávání zpráv společnosti VAERS; nedělejme špatný problém ještě horším. Nechceme, aby to někdo hlásil. Už tak je to dost špatné. Opravíme VAERS tak, aby došlo k dalšímu zhroucení (jako těsně předtím, než stisknete Odeslat), a ztížíme používání uživatelského rozhraní, pro každý případ.
 • Jediná povolená včasná ošetření jsou ta, která vytvořili naši sponzoři Big Pharma. Ve všech ostatních případech musíme jít po doktorech a odebrat jim licenci, pokud předepíšou nějaké sračky, které fungují, jako je ivermektin. Zajistíme, aby nikdo nezjistil, že ivermektin je tím, co Japonsko používá k dosažení nulové úmrtnosti na COVID. Vyhodili jsme z práce Pierra Koryho. Ostatní si toho všimnou. Cliff Lane je vedoucím výboru pro pokyny pro COVID. Hlásí se ke mně a je loajální. Zajistí, aby nebyla doporučena žádná životaschopná včasná léčba, pokud nepochází od Big Pharma. Viděl jsi, jak sejmul fluvoxamin? Toto je lék, který snižuje úmrtnost na COVID 12x, ale Cliff a jeho tým vytvořili skvělý FUD (Fear, Uncertainty, Doubt = Strach, nejistota, Pochybnosti), aby to vypadalo, že lék nefungoval. Tihle kluci jsou skvělí. Zápis oklame každého. Protože pokud někdo vznese námitky, snížíme jeho financování NIH*). To je důvod, proč žádný výzkumník v USA nebude tvrdit, že jsme blafovali ohledně hodnocení fluvoxaminu. Nikdy proti nám nepromluví, jinak se ocitnou bez financí a bez práce.

*) National Institutes of Health (NIH) je primární agentura vlády Spojených států zodpovědná za biomedicínský výzkum a výzkum veřejného zdraví. Více zde: https://en.wikipedia.org/wiki/National_Institutes_of_Health

 • Marketing antivirotik, která částečně fungují, znamená, že zvýšíme jejich průměrnou prodejní cenu. Nyní můžeme prodávat oba produkty všem: vakcínu, která nefunguje, a pilulku, která rovněž moc nefunguje. A když si lidé stěžují, že jsou stále nakaženi, řekneme jim, aby zvýšili dávku pilulek a brali je častěji. Tito lidé jsou tak hloupí, že nikdy nepochopí, že byli podvedeni.
 • Musíme zařídit, aby Omicron vypadal jako vážná hrozba, i když je jen pár mrtvých. To je nutné pro zachování EUA*) pro vakcíny. Pokud pandemie pomine, jsme v prdeli. Musíme tedy udržovat USA ve stavu nouze novými a nebezpečnějšími variantami. Vzhledem k tomu, že lidé neustále umírají s Omicronem (ve skutečnosti máme zatím pouze 1 úmrtí v USA, ale nikdy se o tom nezmiňujeme), vytváříme dojem, že zemřeli „na“ Omicron, abychom udrželi tok příjmů v chodu. Nikdy na to nepřijdou. Jednoduše říkáme lidem, že musí přijmout zoufalá opatření, aby se vyhnuli této nové a neznámé hrozbě.

*) Opatření Emergency Use Authorization (česky schválení pro nouzové použití) umožňuje FDA pomáhat posilovat národní ochranu veřejného zdraví proti chemickým, biologickým, radiologickým a jaderným (CBRN) hrozbám včetně infekčních nemocí, a to usnadněním dostupnosti a používánílékařských protiopatření(MCM) potřebných během veřejného života v

období zdravotní nouze. Více zde:https://www.fda.gov/emergency-preparedness-and-response/mcm-legal-regulatory-and-policy-framework/emergency-use-authorization

 • Mainstreamová média byla vycvičena k tomu, aby nikdy nezmínila, že vakcína může být příčinou smrti, i když osoba zemřela během několika hodin po vakcíně a byla předtím naprosto zdravá a neměla v anamnéze*) srdeční chorobu. Pokud zemřou ve spánku méně než 24 hodin po očkování, tisk to pouze oznámí jako „neočekávanou, tragickou smrt“ a o vakcíně nebude žádná zmínka. Dokonce ani NY Times neřeknou nic, když jejich vrcholní zaměstnanci zemřou na vakcínu. Když redaktor NY Times Carlos Tejada zemřel ve věku 49 let pouhý den po bodnutí, v jeho nekrologu o tom nebylo ani slovo. Je to přesně tak, jak jsme jim řekli: nikdy nezasahujte do vakcíny bez ohledu na to, jak usvědčující důkazy jsou.

*) Anamnéza neboli předchorobí je soubor informací potřebných k bližší analýze zdravotního stavu pacienta, a to zejména z jeho minulosti. Více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Anamn%C3%A9za

 • Cenzurujte/diskreditujte/zesměšňujte kohokoli, kdo se pokouší zpochybnit narativ, jako je vytváření spojení mezi vakcínou a smrtí nebo tvrzení, že masky nefungují, nebo tvrzení, že jsou zranění vakcínou. Je to proto, že nemáte na své straně fakta, takže se musíte uchýlit k jiným technikám. Nikdy se nesnažte vyhrát pomocí faktů; to je prohrávající návrh. Zpochybňujte jejich zdravý rozum, jejich motivaci, najděte chyby, kterých se v minulosti dopustili, nazvěte je „konspiračními teoretiky“ a poukazujte na to, že si jejich rodina myslí, že jsou blázni. Udělejte vše pro to, abyste zaměřili pozornost na jejich důvěryhodnost. Lidé rychle zapomenou na fakta.
 • Stále opakujte „vakcíny jsou bezpečné a účinné“. Řekněte to tolikrát, až tomu uvěříte, a umožní vám to ignorovat všechna těla, která kolem vás padají jako mouchy, včetně záležitostí, jako jsou tříleté děti, které umírají na zástavu srdce méně než den po očkování. Když se to stane, pomyslete si „je to jen náhoda“.
 • Vyjmuli jsme zaměstnance CDC, dalších agentur a Kongresu z jakýchkoli nařízení. Jinak bychom tam nemohli nikoho zaměstnat. Věděli jste, že téměř žádný ze zaměstnanců CDC neočkuje své děti? Je úžasné, že to mainstreamový tisk nikdy neodhalil. V CDC je mottem „dělejte to, co říkáme, ne to, co děláme“. Američané jsou tak naivní; že si myslí, že děláme to, co říkáme. V žádném případě. Nejsme hloupí.
 • Big tech (tj. velké technologické firmy) nám pomůže zajistit, aby se nikdo nedozvěděl pravdu. Jak všichni víme, abychom udrželi masovou formaci na místě je nutná cenzura. Můj dobrý přítel Mark Zuckerberg udělá vše, co mu řeknu. Všichni ředitelé ostatních high-tech společností pijí Kool-Aid*) také. Jsou příliš zaneprázdněni řízením svých společností, než aby se ponořili do vědy. Takže vůbec netuší, že vakcíny jsou špatné a myslí si, že léky jako ivermektin jsou špatné. Řekl jsem jim všem, aby neposlouchali lidi, kteří šíří dezinformace. Takže žádný z předních ředitelů Silicon Valley, jako je CEO YouTube Susan Wojcicki, nikdy neuslyší pravdu. Všichni tito lidé si myslí, že jsou na správné straně této bitvy, a myslí si, že dělají to, co je pro společnost nejlepší. Jsou to blázni. Nemají ponětí, jak jsou zneužíváni, a co je nejlepší, na to nikdy nepřijdou. Máme všechny sociální sítě, abychom mohli cenzurovat každého, kdo zpochybňuje narativ: Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn, Medium, atd. Jediné dvě velké, které jsme ještě nezachytili, jsou Substack a Quora. Až budou dostatečně velké, abychom je obtěžovali, jednoduše je vykoupíme a zcenzurujeme veškerý obsah, který je v rozporu s naším narativem. Zuck je nejlepší.
 • Odstranění skupin poškozených vakcínou s 250 000 lidmi v nich je správná věc. Nikdo nebude schopen tyto důkazy získat, protože pro soukromé společnosti neexistuje žádný zákon o svobodě informací. Takže když se lidé ptají na poškození způsobená vakcínou, můžeme říci: „Jaká poškození vakcínou?“

*) „Drinking the Kool-Aid “ je výraz používaný k označení osoby, která věří v možná odsouzený nebo nebezpečný nápad kvůli vnímaným potenciálně vysokým odměnám. Fráze často nese negativní konotaci. Může být také použit ironicky nebo vtipně k označení přijetí myšlenky nebo změny preference kvůli popularitě, tlaku vrstevníků nebo přesvědčování. V posledních letech se to dále vyvinulo tak, že znamená extrémní oddanost nějaké věci nebo účelu, tak extrémní, že by člověk „vypil Kool-Aid“ a zemřel pro věc. Více zde:https://en.wikipedia.org/wiki/Drinking_the_Kool-Aid

 • Financoval jsem virus, ale nikdo si nedá 2 a 2 dohromady. Nebýt jednoho debila senátora (Rand Paul), nikdo by nevěděl, že jsem financoval výzkum gain-of-function (zisku funkčnosti virů) ve Wu-chanu. Podívej, já jsem ten chlápek, který způsobil celý ten zmatek a co dělají? Dali mi na starost úklid! Tito lidé jsou hloupější než hřebík. Vytvořím největší katastrofu na planetě a pak mi dávají nekonečné peníze, abych ji „vyčistil“. Hej, věděli jste, že každý předseda demokratického výboru si může vyžádat mé nerevidované e-maily pouhým jednoduchým dopisem NIH? Ale neudělají to, protože by to odhalilo, že nedělali svou dozorčí práci. Můžeme doslova uniknout obviněním z hromadné vraždy a NIKDO nás neodsoudí. Tento chlápek Kirsch odhadl, že jsme vakcínou dosud zabili přes 150 000 Američanů, ale skutečné číslo je více než dvojnásobné. Vražda nám v podstatě projde a nikdo není moudřejší. Vše se děje na očích.

https://odysee.com/@Bloopers:8/Risitas-tells-the-shocking-truth-about-coronavirus-covid-19:5

*) Juan Joya Borja známý jako el Risitas (*5. dubna 1956 Sevilla28. dubna 2021 Sevilla) byl španělský herec a komik známý z pořadů Jesúse Quinteraa také z filmů Torrente. Díky svému ikonickému smíchu se proslavil jako meme. Více zde:https://cs.wikipedia.org/wiki/El_Risitas

risitas

Juan Joya Borja (alias el Risitas)

 • Nebojte se, že by se tato zpráva dostala do nesprávných rukou. Pokud tisk dostane toto sdělení, nezveřejní ho. A i kdyby byla celá ta zasraná zpráva zveřejněna, lidé teď mají tak vymyté mozky, že by tomu nikdy nevěřili, i když si mohou vše ověřit fakticky. Není se tedy čeho bát.
 • Máte-li dotazy k některému z těchto bodů, pošlete mi e-mail na tony@mail.nih.gov.

Steve Kirsch

29. prosince 2021

Zdroj:https://stevekirsch.substack.com/p/how-the-game-is-played
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!