PŘIZNÁNÍ K NIČEMU

1Z6_6932-do-textuNová vláda másla, cecků do pasu a mastné brady spolu s vodnatým okem v podstatě přiznala, že dvě tečky jsou k naprostému hovnu, když nařídila plošné testování ve firmách. Stejně tak nedávno Boris Johnson jasně prohlásil, že 90% lidi na JIPu jsou zabodanci, kteří tam leží, páč mají jen dva bodance. Bez třetího bodance jako bys nebyl kočkodan. Bude nám to něco platné? Já osobně soudím, že ano. Přesně jako mrtvému zimník. A proč?

Většina GMO kočkodanů totiž nešla na potupný sebezohavovací rituál ze zdravotních důvodů. Jedná se v masové míře o lidský typ "hřbet". Hřbety dále rozlišujeme na hřbety vypočítavé, hřbety ustrašené, hřbety pohodářské, hřbety fanfarónské, hřbety stádní, hřbety pragmatické a nakonec - moje nejoblíbenější kategorie - hřbety ekumenické (dal/dala jsem si to píchnout, ale je to věc každého a nebuďme na sebe zlí - co na tom, že svým rozhodnutím jsem vědomě odsoudila/odsoudila početnou část obyvatel k naprosto nehoráznému apartheidu, ekonomické nouzi a vytvořil/vytvořila další enormní tlak, bez kterého by režim byl naprosto bezmocný při prosazování svých nelidských opatření).

Hřbet zůstane hřbetem, a to z několika důvodu.

1. EGO - i když se jedná o bezpáteřní individuum, má své ego a svou "čest". Teď už zašel tak daleko, že si prostě musí zachovat tvář, i kdyby měl u toho chcípnout. Bude vypisovat dlouhé statě na sociálních sítích a požadovat důkazy škodlivosti vakcín, i když by zároveň rád vypadal, že je dokonale nad věcí, a ještě bude odpůrce označovat za hysteriky, kteří vakcinaci neustále hrotí a neumí "se zabývat ničím jiným". Krásně po husákovsku je ještě na závěr blahosklonně poučí, že by se měli věnovat klidu na práci poté, co diskusi sám roztleskal.

2. ZBABĚLOST - vyskočit z rozjetého vlaku nekonečných bodanců bude stále těžší a bude to vyžadovat velkou odvahu, jejíž absenci již od samotného počátku ukázali svým idiotským rozhodnutím. Navíc někteří z nich do toho navezli i svoje děti (přece do Alp a k moři se musí, i kdyby stříkačky z nebe padaly), takže mají na hřbetě ještě obrovské etické dilema odpovědnosti za své nezletilé potomky a je téměř nemožné se jim teď podívat do obličeje a říct jim, že nejenže jsou oni sami naprostí dementi, ale dost pravděpodobně je zmrzačili do konce života.

3. MATERIALISMUS - většina hřbetů, ač se snaží vypadat co nejpragmatičtěji, exhibovat morálku a odpovědnost a užívat si státem certifikované inteligence (vakcína = rozum, odmítání vakcíny = hlupáctví), jsou materialisté nejhrubšího zrna a jejich povrchnost by mohla sloužit jako celoroční bruslící plocha pro všechny hokejové týmy světa, které teď nemohly dohrát mistrovství kvůli viru, jaký svět neviděl. Bez ohledu na dosažené vzdělání jsou to primitivní jednobuněčné améby, pro než základní životní hodnotou je bezuzdný hédonismus, který eufemisticky nazývají "normálem". Více než žaludek, pohlavní orgán a vylučování u nich nenajdete. I když třeba přispívají na Člověka v plísni, což je jen další povrchní snaha vylepšit si navenek svou naprosto degenerovanou existenci a cítit se tak nějak "vznešeněji".

Proto nezbývá než se směsicí humoru a hnusu sledovat přepřahání "nových" koňů za úplně stejnou funebráckou dročku, která pojede naprosto stejným směrem do destinace zkáza, a to dokonce ještě rychleji, páč se jedná o ještě nenažrané a tudíž čerstvé koně. Plnou parou vzad!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!