Catherine Austin Fitts vysvětluje důvody, proč došlo k současné situaci a co je politická podstata Covidu

Catherine-Austin-Fitts-orig-image-400x400Všechna ta zkáza, kterou dnes prožíváme začala už dávno, velmi dávno. Obě světové války si přidaly své a když skončila ta druhá, některé složky americké vlády se zahalily do hávu tajnosti a začaly se věnovat záležitostem, o kterých nikdo nic nevěděl a nikdo nad nimi neměl kontrolu. Tehdy vznikl také tak zvaný „černý rozpočet,“ kdy vláda vydávala obrovské peníze na něco, o čem často ani nebylo známo, na co to je. Část příjmů černého rozpočtu pocházela také z obchodu s drogami, z tajného prodeje zbraní jiným národům a z jiných nekalých obchodních tahů.

S pomocí černého rozpočtu začala být financována nevídaná technologie, která byla tajně, někde ve skrytu vyvíjena a běžní lidé o ní neměli ponětí. Takže vláda postupovala kilometrovými kroky kupředu, zatím co lidé zůstávali stále na stejné úrovni. Postupně se na běžný lid začalo nahlížet jako na méně vyvinuté, což vedlo k názoru, že jsou zaostalí a dokonce jakoby jiní tvorové, než lidé. Jakýkoliv cit pro populaci vymizel a obyčejní lidé začali být viděni jako obtížní. Postupně se začala prosazovat tyranie a to je situace, ve které se nacházíme dnes.

V r. 1997 předložila paní Fitts návrh vedení největšího penzijního fondu v Americe na zrestaurování vládního finančního základu. Její řešení zahrnovalo podstatné snížení finančního schodku a zlepšení ekonomie státu. Ředitel penzijního fondu se na ní podíval a pak řekl: „Ty tomu nerozumíš, už je na všecko pozdě. Vzdali tuto zemi a na podzim budou převádět veškeré peníze pryč.“ Ano, globalisté vzdali Ameriku, protože podle nich ji není možno zachránit. Korupce, krádeže a zločinnost vládních úředníků a vládních orgánů dosáhla takové výše, že škodu, kterou způsobila už nebylo možno napravit. A tehdy začaly z Ameriky mizet peníze. Ke dnešnímu dni to dělá 21 bilionů dolarů, což je 21 000 000 000 000. To jsou obrovské peníze, které si nikdo z nás ani představit nedovede. A všechny tyto peníze byly postupně vykradeny.

(Je nutno si ale uvědomit, že toto všechno způsobili globalisté sami, jejich způsobem vedení státu a používáním vládních orgánů k vlastnímu prospěchu. Oni naučili lidi krást a být nepoctiví a teď jim vadí co sami způsobili. A tak dopadne každý stát, kde tito lidé z pozadí vládnou.)

 

Celosvětový finanční převrat

Byl to v podstatě finanční převrat, který fungoval následovně: napřed globalisté donutili vládu, aby vydala vládní dluhopisy, které prodali všem penzijním fondům a veškeré peníze, tímto získané, pak ukradli. Takže penzijní fondy dnes vlastní obrovské dluhopisů, které jsou splatitelné pouze z daní daňových poplatníků. Když budou lidé pracovat a platit daně, penzijní fondy mají naději, že něco dostanou zpátky. Ale když lidé přestanou pracovat a platit daně, pak je to katastrofa pro budoucí penzisty, kteří žádnou penzi nedostanou, i když si ji mnozí platili.

Centrální bankéři jsou ti, kteří dohlíží na daňové a finanční zákony. Je to skupina privátních osob, které se skrývají za oficiální institucí centrální banky. Skoro každý stát na světě má centrální banku. A tito lidé ve skutečnosti tvoří onu skrytou garnituru (deep state). Je to diktátorství skryté garnitury, která nám může kdykoliv vypojit elektřinu, plyn, zabavit peníze v bance a tím nás naprosto zdecimovat. Takže je to otrokářský systém.

Lidé v Americe nevěděli a stále ještě nevědí, že všecky peníze státu byly vykradeny. (Na příklad, Rockefellerovi vykradli veškeré státní zlato.) Pokud mohli lidé pracovat a měli příjem, byli pod dojmem, že je všecko v pořádku. Jenže korupce pokračovala pořád dál a ekonomie šla od desíti k pěti, což ukazovala cena zlata. Tam, kde vypukne korupce a zásoby peněz explodují, cena zlata stoupá. Bohužel, s digitální technologií je příliš mnoho způsobů, jak manipulovat ceny a finance a držet cenu zlata dole, takže ani většina odborníků nepoznala, že se celá země řítí do záhuby.

Co na příklad za vlády Bushe staršího globalisté způsobili, že vytvořili ekonomickou bublinu, aby vyhnali cenu dolaru jak nejvýš to šlo. A potom, s pomocí „katastrofálního kapitalismu“ sráželi jiné světové ekonomie, což jim umožnilo v těch místech lacino nakupovat majetky. Katastrofální kapitalismus je kapitalismus, který bohatne na katastrofách jiných lidí, nebo národů. Tito lidé se pak nechali vidět zvláště ve východní Asii, kde kupovali co se dalo. Byli to stále ti stejní lidé, stále ti stejní investiční bankéři, ti stejní právníci, university a dělali naprosto to stejné, co provedli už tolikrát. Jenže nikdo to nepoznal, nikdo to neviděl, protože každý sleduje jen jeho malý úsek, kam dohlédne. Ale tohle byl celosvětový finanční převrat.

V srpnu 2019 se všichni centrální bankéři sešli v milionářském městečku Jackson Hole, v americkém státě Wyoming. Tehdy se domluvili na celkovém znovunastavení finančního systému (reset), který pro ně vypracovali bývalí centrální bankéři, dnes v penzi. V podstatě to byl plán na zničení ekonomie. Dohodli se na zavření všeho malého podnikání, aby mohly velké firmy, které mají přítomnost na burze, snadno přebrat veškeré jejich výdělky. Malé podnikání mělo být tím zničeno a podnikatelé učiněni závislí na vládě.

Veřejně tento plán vyhlásit nemohli, k tomu potřebovali celosvětovou tragedii, kterou způsobili tím, že použili kouzelný virus (neexistující), který zničil všecky podniky, jen ne velké firmy.

Tento finanční převrat se táhne již celá desetiletí a až teprve v dnešní době mohlo dojít k jeho vyhrocení, které bylo pro ty, kteří to všecko naplánovali a zorganizovali, velice úspěšné.

 

Celosvětový zdravotní útok

Další záležitost, která se táhne celá desetiletí je otrava lidstva. Nejrůznější jedy jsou na nás sypány shora, přidávány do potravin, používány v zemědělství a vydávány za léky. Lidé, zvířata a i rostliny v sobě dnes mají vysokou hladinu jedů, což samozřejmě ohrožuje funkci jejich organismů a hlavně imunitního systému. Očkování proti Covidu jen zvyšuje jedovatost a podstatně snižuje imunitu. Tyto injekce jsou ve skutečnosti zrychlení otravy lidstva a ne ochrana proti nějaké nemoci.

A ještě ke všemu, vůbec nevíme, co tyto injekce obsahují. Sice jsme si vědomi, že neexistuje skutečný medikální důvod pro vakcinaci a také víme, že to nejsou žádné vakcíny. Tak proč do nás zkoušejí injekčně vpravit látku, pro kterou není žádné opodstatnění? Informátor od Pfizera vyjevil, že ani lidé v McPhersonově továrně v Kansasu, kde jsou tyto injekce vyráběny, nesmějí vědět, co je v nich obsaženo. Jak pak mohou provozovat kontrolu kvality? Existuje vůbec nějaká kontrola kvality? Tato osoba rovněž hlásila, že dali štítek přes celou lahvičku, aby zakryli, že obsah září modrou, fluorescentní barvou.

Když si uvědomíme, že ti, kteří nejvíc ze všech chtějí abychom byli očkováni jsou centrální bankéři, pak bychom se měli mít řádně na pozoru.

Už jen to, jak obrovské množství škodlivých vedlejších účinků a úmrtí tyto injekce způsobují, je strašlivé. A to ještě je jich hlášena pouze malá část. Takže je zjevné, že to celé je navrženo na snížení délky života, nebo přímo zabití a sterilizování všech. A také je v těchto přípravcích něco, co globalistům umožňuje 24/7 dozor nade všemi očkovanými, kdy jsou napojeni na bezdrátové antény a jejich těla, plná kovů z chemtrails, z očkování a z kdovíčeho jiného, pak fungují jako anténa. Tímto způsobem chtějí ovládat naše myšlení.

Je neuvěřitelné, že my, lidé, souhlasíme s tím, že žijeme v systému, kde je počínání vlády tajné a kde nás nutí nechat do sebe napíchat něco, co je rovněž tajné. Takže nám tajně, bez našeho vědomí zničí funkci imunitního systému, abychom dostali přesně ty nemoci, které jsou se špatnou imunitou spojeny. My pak jdeme k lékaři a ten nám naordinuje další jedy, které rovněž ničí imunitu a ještě ke všemu přispívají k celkové otravě.

 

Inflace

Plány globalistů jsou sice přizpůsobivé, ale ten hlavní cíl zůstává, což je totalitární kontrola nás všech, včetně krádeže všeho, co máme, plus nemilosrdná vláda nade vším, co na světě je. Aby mohli mít naprostou kontrolu, k tomu potřebují digitální peníze, kdy pak mohou dohlížet nad veškerými výdaji, jaké kdo udělá a také nad příjmy. S digitálními penězi je rovněž možno naše peníze vypnout, anebo nám je ponechat. Když budeme hodní, dostaneme o stovku víc; když budeme zlobit, nedostaneme nic a ještě nám něco seberou. Ovšem tím, že budou mít globalisté dokonalou kontrolu našich peněz, pak budou mít dokonalou kontrolu energie, obydlí, zdravotní péče a naprosto všeho ostatního, včetně našich životů.

Centrální banky dnes tisknou miliardy, aby mohly skoupit kde co a tím dokonale zrušit soukromý majetek. Když ale tisknou peníze v takovém množství, tak vytvářejí inflaci. Na to, aby jim to prošlo, potřebují někde navodit deflaci, aby se oba systémy navzájem vyrovnaly. Takže vytvářejí deflaci v pracovním trhu tím způsobem, že postaví proti sobě trhy třetího světa a trhy světa prvního. Covid byla další taková deflace a Fauci byl s největší pravděpodobností řízen centrální bankou, aby nařídil všecky malé podniky uzavřít, což vytvořilo deflaci. Touto deflací ekonomie malého podnikání pak snížili nátlak na inflaci a umožnili velkým firmám, aby převzaly veškerý majetek, který náležel malému podnikání.

Stejně tak nesmyslný nápad se změnou klima je způsob, jak vytvořit deflaci. Je to způsob, jak levně skoupit všecky nemovitosti a pozemky a radikálně změnit kde budou lidé žít, jak se budou živit a jak moc zdrojů budou mít dovoleno používat. Tímto způsobem je také možno udělat průměrný životní prostor každého člověka mnohem menší.

Mít kontrolu nad financemi zde nestačí; je nutno mít kontrolu také nad kritickými majetky a zdroji a ten nejdůležitější zdroj pro lidi je potrava. Proto ta snaha o totální změnu potravy. Proto kupování zemědělské půdy, aby bylo možno donutit lidi jíst syntetické a geneticky změněné jídlo. Na tom je možno vydělat obrovské peníze, ale ani to jim nestačí a tak zkoušejí zrušit veškerý soukromý majetek. Nechtějí, aby kdokoliv z nás cokoliv vlastnil.

Když Schwab říká, že v r. 2030 nebudeme mít nic a budeme šťastni, to si můžeme přeložit jako že nás do r. 2030 okradou naprosto o všecko a budou mít do té doby naše mozky dokonale vymyté a ovládané počítačem, nebo čímkoliv jiným.

 

Vydírání vlád a veřejných činitelů

Vládní systém na naší planetě je tajný a málokdo z nás ví, jak funguje. Na příklad, málokdo z politiků a z ekonomů ví jak jsou vytvářeny peníze státu. To je neodpustitelné. Zde je nutná změna, je nutno všecko zveřejnit a zviditelnit.

Po světě běhá skupina různých ředitelů, premiérů a presidentů a všichni z nich jaksi spolupracují, ať už skrze tajné spolky, anebo skrze souhlas jednoho z druhým. A pak zde máte 190 presidentů různých států, kteří všichni udělali to stejné a ještě zaráz. A máme systém satelitů, což jsou v podstatě zbraně, které mohou způsobit přírodní katastrofy, což jsou doopravdy válečné zločiny.

Jistý ministr ve státě Alberta v Kanadě je toho velmi dobrá ukázka. Zjevně slušný člověk, pořádal radiový program, kde lidé mohli zatelefonovat otázky. Jedna žena se ptala, proč nemohou mít Ivermektin proti Covidu. On jí zjevně nechtěl odpovědět, protože věděl, že si to nemůže dovolit a tak jí velmi slušným způsobem začal doporučovat očkování. A na konec řekl: „chtěl bych poděkovat lidem, kteří nám seslali déšť, protože kdybychom neměli déšť, sedláci by neměli úrodu a byli bychom hladem.“ Přiznal to, je to válka skrze počasí. Nemohl si dovolit mluvit otevřeně o Ivermektinu, protože by je to stálo úrodu. Ví, že jsou vydírání počasím.

(Kdoví proč byly u nás před několika lety ty obrovské záplavy a proč bylo to stejné vloni v Německu. Kdoví kdo tehdy odmítl poslouchat diktát shora. Sebastian Kurz, který byl rakouský kancléř až do r. 2019 odchází z politiky, nechce s tím mít nic společného. A současný rakouský kancléř Alexander Schallenberg se vzdal svého postavení. Snad jim to svědomí přikazuje.)

Jiný, vysoce postavený kanadský politik to řekl přímo: „podívejte se, když nebudu dělat přesně to, co mám přikázáno, tak jsem ven ze hry.“

Sama paní Fitts, když pracovala pro americkou vládu, byla několikrát volána do kanceláře svého nadřízeného a bylo od ní požadováno, aby vykonala něco, co bylo proti zákonu. Když řekla, že to neudělá, ztratila místo.

Měli bychom si uvědomit, že nemáme žádnou vládu. Protože vláda je celek, který má svrchovanou moc. Na příklad, americký president nemá svrchovanou moc, protože nemůže ani někam zatelefonovat, aby tomu 17 tajných služeb nenaslouchalo a okamžitě nepředávali všecko co řekl, tisku. Stejně tak nemůže president zakročit proti CIA, protože ti mají aspoň padesát způsobů, jak ho zničit. A také nemá svrchovanou moc co se týče financí, protože si je musí půjčovat za úrok od centrálních bankéřů. Takže jakou moc má dnešní vláda? Žádnou.

 

Vesmírný program

Když se na celou záležitost podíváme kriticky, tak ve skutečnosti Západ financoval veškerý vývoj v Číně, takže – kdo doopravdy Čínu vlastní? Západ to financoval a jeho satelity to teď prosazují. Tím ale byl na Čínu uvalen obrovský úkol a kvůli tomu tato země poroste co do bohatství a důležitosti. To ale není ani trochu dobré pro lidi na Západě. A teď ještě zkoušejí globalisté vybudovat meziplanetární civilizaci. K tomu budou potřebovat neuvěřitelně vyspělé návrhářství a výrobu, což byl asi ten pravý důvod, proč přibrali Asii k prvnímu světu. Uvědomují si, že jedině s pomocí Koreje, Japonska, Číny a Indie a jejich vesmírných programů mohou toto docílit.

Do vesmírného programu je vkládáno obrovské množství peněz. Všecko, co ukradli penzijním fondům a co mělo jít na údržbu lidí ve stáří, bylo vyházeno za vesmírný program. Na burze byly vytvořeny „slepé zdroje“ (blind pools), což jsou programy, do kterých je možno investovat peníze, aniž by člověk věděl, na co budou použity. A pak se najednou tyto slepé zdroje změní na veřejné korporace a kupují firmy, které se zabývají výzkumem vesmíru a přitom nemusí nikomu předem vyjevovat své záměry. Je to velice chytré schéma, protože tímto způsobem je možno získat obrovské částky a velmi rychle.

 

Centralizace a strach

Ta nejdůležitější otázka teď je, kdo je ten hlavní globalista, který nás všecky z pozadí ovládá a proč zkouší všecko centralizovat právě teď. Je to snad kvůli technologii, která to umožňuje a která je mnohem vyspělejší, než běžní lidé vědí? Anebo existuje něco, co ho nutí pospíchat s celým plánem? Je to podivné a skoro se zdá, že hlavní globalista (nebo globalisté) s tím vším pospíchají proto, že mají z něčeho strach. Mají strach a zkoušejí tímto způsobem co nejvíce zmenšit nějaké riziko. Ta otázka je, jaké je to riziko a proč.

Paní Fitts pracovala dlouhé roky ve Washingtonu D.C. a zná mnoho lidí z vládního aparátu, z nichž mnozí opravdu ke globalistům patří. Ale ty hlavní nezná. A stejně tak je nezná nikdo jiný z těch tisíců zaměstnanců, kteří pro vládu pracují. Existují různé skupiny, které mají značný vliv na vládní rozhodnutí, jako je na příklad CFR (Council on Foreign Relations), anebo zednářské spolky. Ale toho hlavního, nebo ty hlavní nezná nikdo.

 

Červený knoflík

Někdy v r. 2000 dělala paní Fitts přednášku o tom, jak fungují peníze pro Sprituální nadaci (Spiritual Frontier Foundation International). Byli to příjemní lidé, spirituálně vyvinutí a chápaví. Její přednáška měla být zábavná a celkem povrchní, jen aby jim vysvětlila spojení mezi organizovaným zločinem a financemi ve Washingtonu a jak tímto způsobem vzniká korupce. Mezi řečí se zmínila, jak Ministerstvo justice řeklo reportérovi, že americká ekonomie propere zhruba 500 miliard až jeden bilion dolarů špinavých peněz ročně. (V dnešní době je to mnohem víc, kvůli finančním podvodům). A také nadhodila co by se stalo, kdyby Amerika přestala být největší celosvětová prádelna špinavých peněz.

Tehdy řekla paní Fitts, „představte si, že tady, na pultě mám červený knoflík a když tento knoflík zmáčknete, tak v ten okamžik zastavíte všechen obchod s narkotiky ve vašem městě a ve vašem státě. Kdo z vás by byl ochoten ten knoflík s takovým záměrem zmáčknout?“

Z celé stovky spirituálně osvícených posluchačů se stal tichý dav a pouze jeden jediný člověk se přihlásil, že by knoflík stiskl. Ostatních 99 se vymlouvalo, že pak by jim byly zvýšeny daně, dostali by zkrácenou penzi a podobně. Ale ve skutečnosti by ten knoflík nestiskli proto, že nebyli schopni přímo a otevřeně diskutovat způsoby, jak by šlo knoflík stisknout, aniž by to nějak finančně pocítili.

Tyranie je nesmírně drahá, stojí mnoho peněz, takže najít způsob, jak změnit onen červený knoflík na zelený a tím změnit celou ekonomii není tak obtížné a ještě je na tom možno vydělat. Ano, je možno vydělat na tom, když zařídíte, aby věci fungovaly správně, tak, jak mají. Je možno vydělat na zlepšení životního prostředí. Ale nesmí v tom být zamícháno tajnůstkářství a nedostatek upřímnosti.

Plánované znovunastavení, neboli reset je navržen tak, aby ti, kteří všecko rozkradli a stále dál kradou z ekonomie víc, než do ní přispívají, mohli v tomto pokračovat. K tomu účelu je plánováno využít obrovské množství automatizace, vsunout digitální technologii do lidí (transhumanismus) a udržovat despotickou kontrolu nade všemi pomocí mytí mozků.

 

Korupce a nesoudržnost ničí svět

Byl by to ale omyl, myslet si, že korupce existuje pouze ve vládě státu. Celá lidská společnost je dnes prosáklá korupcí. Dnes má každý velmi blízko k tomu, aby něco zatajil, nebo vyjevil na patřičných místech za účelem osobního zisku. Jak by mohl na příklad president stisknout červený knoflík, když 99% občanů státu požadují, aby výtěžky z činnosti organizovaného zločinu a z válek pokračovaly. Americká střední vrstva si klidně užívá výtěžků ze systému, který funguje na bázi zločinu, který zabíjí obrovské množství lidí a kde je nevídaná korupce. Jiné státy na tom nejsou o moc lépe.

A ani jednotliví občané se nemají moc čím chlubit. Jak to, že mnozí stále dál využívají bankovní služby institucí, které jsou známy praním špinavých peněz z obchodu s drogami. Jak to, že pracují pro firmy, které podporují válečný průmysl. Jak to, že pracují pro zdravotní instituce, jestliže vědí, že očkují lidi smrtelnými jedy. Proč nejdou jinam? Proč neprotestují? Když jich bude protestovat dostatečné množství, docílí nápravu.

Všichni piloti letecké společnosti Southwest Airlines hromadně odmítli povinné očkování a nic se jim nestalo, podrželi si zaměstnání nadále. To proto, že jich bylo dost na to, aby přesvědčili vedení, že se jim nevyplatí v nátlaku pokračovat. Jednoho – dva z nich vedení odmávne a vyhodí je. Ale vyhodit všecky? To je velice obtížné. Jak je potom nahradí?

Tím, že setrváváme u firem, které páchají zlo, tím, že se stýkáme s lidmi, kteří podporují korupci a získávají na ztrátách druhých, to všecko s sebou přináší energii a tato se vtírá i do našeho života. My si to neuvědomujeme, ale to je spirituální korupce. Měli bychom správně odmítnout ubližovat druhým, protože stejně tak může jednou někdo ubližovat nám.

Pak můžeme dopadnout jako luteránský kněz Martin Niemöller ve fašistickém Německu, který vyprávěl:

„Napřed přišli pro socialisty a nezastal jsem se jich, protože jsem nebyl socialista. Pak přišli pro členy unií a taky jsem jich nezastal, protože jsem nebyl člen unie. Pak přišli pro Židy a opět jsem se jich nezastal, protože jsem nebyl Žid. A když přišli pro mne, pak nebyl nikdo, kdo by se mne zastal.“

Když se zastaneme jeden druhého, když přestaneme být hloupě soutěživí a začneme jeden druhého podporovat, když pomůžeme jeden druhému být produktivní a umět se o věci postarat, pak budeme silní a nikdo nás nepřemůže. Nesmíme zapomínat, že globalistů je velmi málo, kdežto nás je obrovské množství. Kdybychom se dokázali sjednotit a změnit svůj přístup jeden k druhému, mnoho bychom tím docílili.

Toto je desetitisíciletá válka mezi dobrem a zlem, mezi otroctvím a svobodou a ať tomu věříte nebo ne, nakonec dobro a svoboda vyhrají. Jinak to totiž ani nejde. Ten boj způsobí lidem mnoho utrpení, ale nakonec dobro vyhraje. Proto bychom se měli všichni postavit na tu správnou stranu, abychom spolu s ní vyhráli i my.

Ale ať děláme cokoliv, neměli bychom ztratit lásku a soucit s druhými, protože to nám dává sílu. Naše moc pramení z toho, že jsme lidé. Vyvěrá to z našeho soucítění s druhými. Bohužel, existuje skupina lidí, kteří tyto pocity neznají a jsou velice schopní na to, aby mezi námi vyhledali sobě rovné a s nimi se spikli proti nám.

Proto i my bychom měli najít sobě rovné a s nimi se spiknout proti všeobecnému zlu. Je jasné, že nejsme všichni stejní, každý máme své chyby a přednosti. Měli bychom se naučit tyto zápory nevidět, nevnímat, nechat je jim samotným a nepřebírat je do našeho života. Měli bychom jim jaksi odpustit i to, jací jsou. I my jsme nějací, i my máme své chyby, které někomu mohou řádně vadit.

(Kritičnost je zákeřná. Všecko, co nám na druhých lidech nesmírně vadí a pohoršuje nás, to všecko dostaneme my sami, aniž bychom to pozorovali. Je to přírodní zákon.)

Z toho důvodu všichni, jak tady jsme, potřebujeme víru, naději a lásku. To samo o sobě je schopno nás udržet i v nejtěžších chvílích života. Jak se říká v Bibli: „Víra je podstata toho, v co doufáme a co zatím ještě nemůžeme vidět.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!