John McCain vyhrožuje protestujícím proti Kissingerovi žalářem a nazývá je „havětí z nižších forem života“

Na úvodním obrázku protestující z Code Pink přerušili zahájení slyšení před senátní Komisí ozbrojených služeb s bývalými ministry zahraničí Henry Kissingerem, Madelaine Albright a George Schultzem. Senátor John McCain, který této komisi předsedá, na ně ječí: „Vypadněte odsud, havěti z nižší formy života,“ a pak byli protestující vyhozeni.

Často kladené otázky o odpojení Ruska od systému SWIFT

russiaswiftCo udělá Rusko, jestliže si Západ riskne odpojit nás od SWIFT? Velmi konzervativní odhad hodnoty majetku v západním Rusku je 1 trilion dolarů. Jenom například IKEA má v Rusku 1,5 milionu (!) čtverečních metrů komerčních ploch a západní majitelé ve skutečnosti vlastní velké množství podílů v ropných společnostech, četných továrnách, akcie ruských společností a další a další.

DVD-Sticker.JPG

Neočkujeme! (Wir impfen nicht!)

Nový německý dokumentární film o mýtech a realitě očkovací propagandy, provázený smutným osudem dětí zmrzačených očkováním, proti kterému sa nemají jak bránit. Autor dokumentu, Michael Leitner, krok za krokem vyvrací mýty šířené vakcinobarony.

Ivano-frankovsk 29.1. – Průvod zombie-ukrajinců s pochodněmi

Snímek obrazovky pořízený 2015-01-30 16:07:57Včera v západo-ukrajinským Ivano-Frankovskem prošel průvod ukrajinských nacionalistů, který v mnohém připomínal slavnostní pochody nacistů před 2. sv. válkou. Zřejmě se jednalo i o slavnost určenou památce mrtvým i oslavě Stepana Bandery. A mládež, pro něž je smrt vrsteníků intenzivní zážitek, přece potřebuje něco, k čemu se mohou upnout. Je zřejmé, že na Ukrajině funguje úspěšný a dobře vyškolený tým manipůlátorů kolektivním podvědomím s dostatečnými zdroji na organizaci a výbavu takovýchto akcí.

John Lennon: Náš svět řídí maniaci

johnandyokoUž před desítkami let a zcela určitě nejen John Lennon chápal, jací lidé stojí na čelech vlád států, které dominují světu, jak funguje systém manipulující masy a že lidé mají moc to změnit, ale nevyužívají ji. Doufejme, že jako lidstvo už máme to nejhorší za sebou a v čelech států už stojí o něco menší šílenci, než v minulém století. 6ti minutové video.

KyberBerkut zveřejnil dokumenty o vojenských ztrátách na Donbasu

28. ledna hackerská skupina KyberBerkut zveřejnila na svých stránkách dokumety o ztrátách ukrajinské armády. Tajné dokumenty se nacházely na počítači hlavního vojenského prokurátora Ukrajiny. Podle informací KyberBerkutu jen za dva týdny bojů armáda ztratila 1100 vojáků, na bojišti zůstalo více než 100 tanků a do zajetí opolčení přešly desítky ukrajinských vojáků a důstojníků.

Snímek obrazovky pořízený 2014-11-19 16:33:12

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 19.1.2015

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Titulní strana časopisu Economist 2015, vzestup globální role Číny, situace v Arménii, boj o doněcké letiště, atentáv ve Volnovaze, komplot proti Putinovi, pojem občanská válka, obtíže budování státnosti Novoruska, nedodání Mistrálů, ruská elita a jejich vlastenectví, ruská národnost a civilizace,

LOGIC ft. KLASHNEKOFF & LOWKEY – TRUE TALK

Snímek obrazovky pořízený 2015-01-30 11:43:42Znič televizi a do popředí dej rebelii
zákony armagedonu jsou připravené
a válka je stále hrozivější.
Buď připraven ztratit to nejcennější
Vládcové jsou nervózní, lidé povstávají..

Ukrajina: Zraněné vojáky v Kyjevě vyznamenal velitel NATO

Minulý týden, velitel všech ozbrojených sil NATO a USA v Evropě (LANDCOM), Frederick ,,Ben“ Hodges, navštívil v Ústřední vojenskou nemocnici v Kyjevě. Doprovázel ho brigádní generál Norvell V. Coots, tlumočník a další američtí vojáci. Zranění vojáci dostali za statečnost vyznamenání US armády v Evropě. Poděkoval jim za bojové nasazení proti rebelům.

EU plánuje instalovat sledovací počítače do všech aut a zdaňovat kilometry

bulcVůdčí evropská politička vyvolala pobouření, když apelovala, aby se všechny evropské automobily v rámci systému plošného zpoplatnění silnic v celé EU vybavily k tomuto účelu počítači. Komisařka dopravy Violeta Bulc řekla, že současný systém, o kterém si rozhodují národní parlamenty, je „pro řidiče břemenem a zároveň i překážkou jejich mobility,“ jak sdělila německým novinám „Svět v neděli.“

Že by tohle byl zatím nejvíce pobuřující výlev Alexise Tsiprase?

Když nový řecký ministerský předseda mluvil v květnu 2014 (před tehdejšími ukrajinskými volbami), tak dal velice jasně na srozuměnou, proč je teď proti současnému německému tlaku na další sankce proti Rusku.
Od VoR
: Strana SYRIZA věří, že nová vláda na Ukrajině přišla k moci v důsledku puče, a nazývá ji juntou.

Putinova vstřícnost: Rusko potvrzuje ochotu poskytnout Řecku finanční pomoc

20150129_russUž před tím jsme poukazovali na tvořící se řecký obrat od Evropy směrem k Rusku a teď jsme od ruského ministra financí Antona Siljuanova promlouvajícího v níže uvedeném interview s CNBC dostali potvrzení, že ta vstřícnost by mohla být vzájemná.

Jak bojovníci z praporu AZOV meditují před bojem

AzovKdovíjak se na YouTube dostalo video, ve kterém hodní hoši z praporu AZOV ukrajinské Národní gardy tráví volný čas tancem, hajlováním a provoláváním hesla „WHITE POWER“ (bílá síla). Byla by to neskutečná sranda, kdyby s tím nebyl spojený příslušné krvavé tragédie, aneb MK Ultra v praxi.

Putinovo neočekávané vítězství: Evropa zuří, že jim teď Řecko vetuje ruské sankce

300xPřede dvěma dny jako první Zero Hedge a krátce na to všichni ostatní, poukázal na cosi ohromujícího: zatím největší překvapení, které se objevilo od nové řecké proti Trojce a zbídačování zaměřené vlády nebyl ani tak záměr podstoupit první test zpochybnitelnosti „ohavného dluhu“ – to bylo všeobecně známo dopředu – ale jeho dramatický obrat směrem od Německa a od Evropy s příklonem k Rusku.

Snímek obrazovky pořízený 2015-01-29 21:32:17

Židovka Angela Merkelová a německé ponorky pro Izrael

Málo lidem je zřejmě známý fakt, že dlouholetá německá kancléřka je židovského původu, díky čemuž je v současné době Německo nezpochybnitelným podporovatelem Izraele, kterému dodává jako splátku za 2. sv. válku ponorky schopné nést jaderné zbraně. Díky závazkům ke svému původu také dostala řadu předních židovských vyznamenání a je mimojiné účastnicí setkání Bilderbergu. 7mi minutové video z r. 2008.

SBU se přiznala k bombardování Mariupolu

0bf4b02e5f3de5455899d12481e4ae79Zdá se, že Bezpečnostní služba Ukrajiny propustila všechny specialisty, počínaje analytiky a operativci a konče počítačovými odborníky, a na jejich místa přijala obyvatele západních vesnic, kteří poprve uviděli počítač v době pogromů na Stranu regionů v únoru loňského roku.