Snímek obrazovky pořízený 2015-04-26 10:13:57

Zajištění plné zaměstnanosti

Drtivá většina dnešních globálních problémů je uměle vyvolávána s cílem udržování populace neustále pod tlakem, ve stresu a na hraně přežití, aby se neměla čas zamýšlet o podstatě koncepce řízení, ve které žije (ubírání volného času je uskutečňováno i formou „zábavy“, hollywoodskou „továrnou na sny“ apod. = zahlcením cílové skupiny informačním šumem). Avšak nejsou to neúspěchy nebo omyly. To, co většina společnosti vnímá jako selhání systému, může být z hlediska panující koncepce ve skutečnosti cílem.

NSA politiky a společnosti v EU špehovala za pomoci německého zpravodajství

Špioni nezvládali řádné kontroly toho, co se předávalo do US. Nová budova Bundesnachrichtendienst (BND) v Berlíně. Německá zpravodajská služba Bundesnachrichtendienst (BND) už roky pomáhala NSA se špehováním evropských politiků a společností, uvádí německý reportážní magazín Der Spiegel.

M.Veličko: Přechod od davo-“elitarizmu“ k civilizaci lidskosti

velicko416ti minutový rozhovor s ruským filosofem o osobní odpovědnosti každého člověka za úroveň mravní kvality společnosti, ve které žijeme.

Západ a Soros spoléhají k zabránění plynovodu Turecký proud na „extrémní balkanizaci“

Turkish Stream MAP 1Intervencionisté Obamovy administrativy uspokojení vědomím, že jim zbývá nejméně další rok a půl, kdy zůstanou u moci, se rozhodli, že postaví zátarasu proti ruskému plynovodu „Turecký proud“, který má přivést zemní plyn z Ruska přes Turecko do Řecka, Makedonie, Srbska a Maďarska. Obamova administrativa se tedy uchýlila k rozdmýchávání další „barevné revoluce“ tentokrát v Makedonii.

Snímek obrazovky pořízený 2015-04-25 10:51:51

Židovský informátor: judaismus je hrozba pro lidstvo

Následující 15ti minutové video již bylo z YouTube smazáno. Překlad půvpdního komentáře:  „Tento upřímný mladý židovský chlapec byl ohrožován a terorizován tak hrozným způsobem, včetně obvyklého pošpinění zrádci v mediích, že bylo obtížné to sledovat. Dal mi povolení použít toto video a pak se ztratil.

Potopa, Noe, a mýty o nejstarší bajce lidstva. III. část.

arca-noeReakce, komentáře na předchozí II. část tohoto příběhu až na několik, ateistickou duši potěšujících názorů, se moc nelišily od těch z I. části. Přesto k určitému pozitivnímu posunu v oblasti šedé kůry mozkové evidentně došlo. Zdá se, že předkládání argumentů hluboce věřícím a fundamentalistům nemá smysl. Jednoduchá otázka navíc v jednoduché češtině jim nedochází. Proč na dotaz, jak se lenochod z brazilského pralesa nalodil na archu, když za celý svůj život ujde tři kilometry, se odvolávají na Bibli, Krista a nějaké pitomce, kteří proklamují že se to stalo.

Obama naléhá na saúdskoarabského diktátora Abdulazize, aby nepřestával s útoky na Jemen

Obama vyjádřil svou touhu, aby saúdskoarabský diktátor Abulaziz pokračoval se svými ilegálními útoky na Jemen, „tlačil na pokračování války“ a oznámil ve stylu mafiána, že „ta práce přeci ještě není skončena.“ Tento diktátor mu vyhověl a další útoky na tuto ožebračenou a hladovějící zemi vede, jelikož saúdský princ oznámil, že ty teroristy, co fyzicky ta bombardování provádí, odmění vozy ultra-luxusní automobilové značky Bentley.

30 let gorbačovských reforem. Kdy konečně skončí „pěrestrojka“?

gorbachevV dubnu 1985 začala v SSSR série reforem, která byla završena rozpadem země, občanskou válkou v pohraničí, lavinovým pádem ekonomiky a demografickou krizí. Jakou krátkou charakteristiku lze dát „pěrestrojce“? Z jaké pozice provést analýzu jejích důsledků a v které době se dá mluvit o jejím ukončení?

PayPal si osobuje vlastnictví copyrightu všeho intelektuálního vlastnictví svých uživatelů

Tento zpracovatel plateb oznamuje děsivou aktualizaci podmínek smlouvy. PayPal v děsivé nové aktualizace dohody s uživatelem zveřejněné tento týden oznámil, že si bude osobovat vlastnictví copyrightu na veškeré intelektuální vlastnictví kohokoliv, kdo používá jeho platebních služeb. Aktualizace přichází v patách oznámení eBay a PayPalu, že se rozdělí do dvou oddělených společností.

Cristina Kirchner v exkluzivním rozhovoru pro RT: Rusko je hráčem globálního významu

CDTEE89W0AItab6.jpg:largePrezidentka Argentiny na konci své návštěvy Ruska poskytla RT exkluzivní rozhovor. Je to první rozhovor poskytnutý zahraničnímu kanálu po pěti letech. Cristina Fernández de Kirchner řekla, že považuje Rusko za globálního hráče. A pokusy o vykreslení Ruska jako hrozby pokládá za absurdní.

EU formálně a záštiplně podává proti Gazpromu proti-monopolní žalobu

e5423e09159e45de79779a93370a5ac6S tím, jak rozhovory mezi Řeckem a jeho věřiteli podle očekávání od rozhovorů v Rize z konce tohoto týdne nesměřují nikam, a se spekulacemi o energetické dohodě mezi Aténami a Gazpromem, které s každým dalším dnem vypadají čím dál méně jako spekulace a více jako realita, jsme naznačovali, že už je jen otázkou času, než se Rusko stane pro Řecko Bílým rytířem, který mu na plynovou dohodu poskytne peníze dopředu.

Liberland: statisíce žadatelů o život v nejnovější ‚zemi‘ světa

Český euroskeptický politik Vít Jedlička odhaluje aspirace na ‚anti-stát‘ na parcele o 7 km2 v zemi nikoho na srbsko-chorvatském pomezí. Gornja Siga dostupná jen přes míle klikatých, prašných chorvatských silnic – kde je současný počet obyvatel nulový – není pravděpodobným testovacím terénem pro utváření politické budoucnosti světa. Je to odloučená oblast, kde se zelené hvozdy prolínají s bílými písky západního břehu řeky Dunaj. Jediným projevem života je tu jediná zchátralá budova s kuriózní vlajkou vlající před ní, tu jelen, příležitostně divoký kanec a nad hlavou krouží orli a sokoli.

Snímek obrazovky pořízený 2015-04-24 18:41:15

Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 13.4.2015

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Boj o řízení Ukrajiny mezi Evropou a USA prostřednictvím finanční podpory, proč nejsou Ukrajinci hodni řídit vlastní stát, Jaceňjuk chce pomocí korupčního skandálu pryč z ukrajinské vlády dokud je čas, zákon o zákazu komunistické ideologie na Ukrajině a provokace se zabíjením veteránů připravovaná na 9. května, prohlášení šéfa fransouzské rozvědky o lžích NATO o Rusku, narůstající množství chyb vůdců USA, přírava konfliktu uvnitř USA, důvody zveřejnění komunikace uvnitř letadla s Kaczynskim, proč byl zavražděn Olaf Palme, smysl zapojení se do náboženských svátků

Jak to chodí v ISIS a ve válce proti nim?

image-resizer.phpNěkolik videí, která ukazují hlubokou oddanost bojovníků Islámského státu. Dlouhodobé násilí na Arabech páchané Spojenými státy americkými, Izraelem a předtím koloniálními mocnostmi bylo zřejmě nutnou podmínkou k tomu, aby se v muslimské populace zakořenila hluboká nenávist k „nevěřícím“, která jde až za hrob. Díky tomu, že jsme členy NATO, tak jsme též do jisté míry oprávněným objektem kruté pomsty za příkoří spáchané na muslimech.

Revoluce začala požírat své děti: v Radě se čeká zatýkání

poroshenko1_6Prezident Petr Porošenko se rozhodl provést v Nejvyšší radě nevelkou „antiteroristickou operaci“. Jeho spolupracovník a šéf největší frakce v parlamentu Julij Lutčenko oznámil odejmutí poslanecké imunity sedmi poslancům na návrh generálního prokurátora Viktora Šokina.

synag

Satanova Synagoga

V r. 2006 vydal Andrew Carrington Hitchcock sám knihu, „Satanova synagoga“, což je snad nejpádnější odhalení těch, kteří ovládají tento svět z pozadí již celá staletí. Tato kniha měla asi 60 tisíc slov a byla přeložena nezávislými nakladateli do několika různých řečí a postupně se dostala na seznam nejlépe prodávaných knih po celém světě. Podle této knihy byl poskládán videodokument o délce 5 a půl hodiny. Nyní s českými titulky.