... ... NWOO.ORG | New World Order Oppositton

Výzva: Pomozte zdokumentovat cenzuru emailových zpráv s odkazy na nezávislé weby

cenzuraVážení! 24. 4. 2018 se bude na podvýboru pro svobodu slova probírat kauza naplňování skutkové podstaty § 182 TZ. Jsem tam pozván společně se zástupci centrum.cz a tiscali.cz. Dovoluji si vás proto požádat o všechny důkazy týkající se zásahů do soukromé elektronické pošty.

Orwellova představa našeho světa nesmí zvítězit!

Stanislav Novotný, předseda Asociace nezávislých médií (www.nezavislamedia.cz)

Ve středu demonstrace »Žádnou válku naším jménem!«

protest_18_4_2018Bombardování svrchovaného státu Sýrie, které uskutečnily v sobotu Spojené státy americké, Velká Británie a Francie, vyvolalo spontánní reakci občanů České republiky. Ve středu 18. dubna se v Praze na Václavském náměstí koná proti tomu protestní demonstrace.

Pořadatelství se ujala Strana demokratického socialismu (SDS) ve spolupráci s levicovou platformou Spojenectví Práce a Solidarity (SPaS). Protiválečná demonstrace Žádnou válku naším jménem! se bude konat v centru hlavního města u sochy sv. Václava od 17 hodin.

Rusko versus Amerika: dobro versus čiré zlo

usa_rusia

Geopolitický záznam obou zemí hovoří jasně: Ruská federace žádnou jinou zemi ještě nenapadla, zatímco Amerika vede své agresivní války proti suverénním nezávislým státům, se snahou proměnit je na prozápadní státy loutkové, permanentně. Nespočitatelné miliony mrtvých, další ztráty a materiální destrukce dříve nepředstavitelných rozměrů tuto nemilosrdnou cestu za světovou hegemonii Ameriky dosvědčují.

Trestní oznámení na české politiky kvůli schvalování útoku proti Sýrii

30739969_183648692259519_8139384241952653312_odnešním dnem podávám trestní oznámení na níže jmenované:
MgA. Martin Stropnický
prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.
Ing. Miroslav Kalousek
představitele české politiky, abych vykonal svou občanskou povinnost a upozornil na to, že zcela ne všichni souhlasí s tím, co bylo k aktuální situaci v Sýrii ze strany České republiky řečeno. Rozhodně odmítám tvrzení, že útok na suverénní stát Sýrie byl jakkoli legální, legitimní či nutný a už vůbec ne správný. Jsem zkrušený sledem událostí posledních dní a tak jsem se rozhodl učinit to jediné co mi zbývá. Situace mi není ukradená a ozvat se je princip demokracie.

Přehled zpráv – RusVesna 16.4.2018

kitay_ssha_flag1; Čína hází rukavici Spojeným státům tím, že buduje základnu své vojenské námořní flotily u spojenců neuznaných republik. Čína zvažuje možnost rozšíření své vojenské přítomnosti v Tichém oceánu.

2; Nynější situace v Sýrii jako přelomový okamžik v historii Ruska a celého světa. V Sýrii se možná vytváří situace, která si zaslouží srovnání s překročením Rubikonu.

3; Připravovali jsme studenty a ne chemické zbraně, říkají vědci z syrského institutu rozbombardovaného Spojenými státy. Alexandr Koc natočil reportáž v rozvalinách Vědecko-výzkumného centra pro rozvoj farmaceutického a chemického průmyslu v Damašku.

P.C.Roberts: Proč nám říkají tak průhledné lži?

us_government_war_lies_iraq_afghanistan_libya_syria_iranAmeričtí činitelé a presstitutky nám sdělují, že nezákonný americký raketový útok na Sýrii zasáhl sklady chemických zbraní, ve kterých byly uloženy chlor a sarin. Kdyby to byla pravda, nevzal by si smrtonosný mrak, který by výbuchy raket uvolnil, za oběť daleko víc životů, než kolik jich bylo usmrceno v domnělém syrském chemickém útoku v městě Duma? A nestal by se tím americký raketový útok stejně zločinným, jako domnělý útok syrský, a nepostavil by USA a jeho vazaly do stejné kategorie škůdců, do které oni sami už zařadili Asada a Putina?

Naše nebohá vládo

Spojené státy ti ústy svého zahraničního ministra poděkovaly za podporu, kterou jsi jim vyjádřila za jejich zločinný raketový útok na Sýrii. Ani se tomu nedivím. Ať už je doba, v níž žijeme, jakkoli vymknuta z kloubů, přece jen zloduch stále ještě za svůj zločin očekává spíš odsouzení a výčitku. A když se tedy namísto nich dočká pravého opaku, to je, že je z mnoha stran za zlo, které spáchal, plácán pochvalně po zádech, jak jsi to ve svém otrockém hlubosklonu učinila i ty, naše vládo, ví jedno: že teď je mu svět pro jeho paličské jednání otevřen naplno.

Přehled zpráv – RusVesna 15.4.2018

inetrnet_voyska1; Trubte na poplach! Hordy ruských trollů zahájily mohutný útok na USA. Bylo to oznámeno na speciální tiskové konferenci. Podle informací amerického ministerstva obrany se počet internetových účtů identifikovaných jako „ruští trollové“ zvýšil dvacetinásobně.

2; V USA byla zneuctěna socha bývalého prezidenta. V americkém státě Virginia vandalové zneuctili sochu třetího prezidenta USA Thomase Jeffersona.

3; Tři dny se plazil a poté zemřel. Diverzanti ukrajinské armády zanechali zraněného velitele, kterému jen sebrali samopal, na pospas osudu. Jeho soukmenovci mu samopal sebrali proto, aby jej mohli prodat za 10 tisíc hřiven.

Seminář SPaS – Americká vojenská přítomnost v Evropě a její důsledky – 19.4.2018

vaclav novotnySpojenectví práce a solidarity zve na Americká vojenská přítomnost v Evropě a její důsledky který se bude konat ve čtvrtek dne 19. dubna 2018 od 17,00 v zasedací místnosti Domu odborových svazů, náměstí Winstona Churchilla, Praha 3 (vstup hlavním vchodem, přízemí)

Panelista: Václav Novotný – Ne základnám

stin

Stín 2018

9ti minutové animované video ruského tvůrce, které nepotřebuje slova a komentář. Lidské duše na celém světě jsou pod útokem Stínu. Tragická vize zániku lidstva a smrti lidských duší však má své „překvapivé“ východisko.

P.C.Roberts: „BZ toxin“ z kauzy Skripal nepochází z Ruska, ale používaly jej USA a Britanie

Psychochemical+IncapacitantsJak oznámila švýcarská chemická laboratoř v městě Spiez, byl Skripal zasažen plynem, nazývaným BZ. Tento plyn nebyl vyroben v Rusku, ale používaly jej USA, Britanie i další státy NATO. Sergej Skripal, někdejší ruský dvojitý agent a jeho dcera byli otráveni znehybňující látkou, známou jako 3-Quincucnidinyl benzilat, nebo BZ, prohlásil ruský ministr zahraničí Lavrov, když citoval výsledky zkoušky, provedené švýcarskou chemickou laboratoří, jež zkoumala vzorky, předané Londýnem Organizaci pro zákaz chemických zbrani (OPCW).

Přehled zpráv – RusVesna 14.4.2018

sky_news1Sobota, 14.4.2018 – ráno:

1: Britský generál řekl pravdu o chemickém útoku v Sýrii a byl odpojen od vysílání televizní stanice Sky News. Televizní stanice přerušila rozhovor s bývalým velitelem armádních sil Velké Británie v Iráku poté, co začal mluvit pravdu o údajném chemickém útoku v Sýrii.

2; USA nevedou žádné rozhovory s Ruskem o Sýrii na nejvyšší úrovni, říká Státní department. Nevím, zdali jsme měli nějaké rozhovory na vysoké úrovni s Ruskem. Je ale možné, že jsou vedeny na nižších úrovních, řekla Heather Nauert, oficiální mluvčí Státního departmentu.

3; Státní department komentoval informaci o podílu Británie na provokaci v syrském městě Dúmá. USA jsou nadále přesvědčeny o tom, že byl spáchán chemický útok, kterou provedl syrský režim.

rmo-utok-syrie

Ruská armáda hodnotí bombardovanie Sýrie Spojenými štátmi z 14.4.2018

Prepis: Vzdušnými a morskými prostriedkami USA a ich „spojencami“ bol uskutočnený vojenský útok. Ruskými systémami protivzdušnej obrany na základniach Hmíním a Tartus sa priebežne sledovali a kontrolovali všetky vypustenia rakiet z morských aj vzdušných nositeľov USA a Veľkej Británie. Ohlásená účasť francúzskeho letectva bola nezaznamenaná. Zúčastnili sa lietadlá amerického letectva F-16, F-15 a taktiež lietadlá Tornádo letectva Veľkej Británie zo stredozemného mora, lode amerického námorníctva Laboon a Monterey z Červeného mora. Strategické bombardéry B1B pre bombardovanie vošli na sýrske územie v oblasti al-Tanf, ktorá je nezákonne obsadená USA. V raketovo-bombovom útoku bol cielený rad sýrskych vojenských letisk, priemyselných a vzdelávaco-výskumných objektov.

syria-duma

Fakta o zinscenování chemického útoku v Dúmá – SÝRIE – 8. 4. 2018

4. duben Novičok, 8. duben 2018 syrská Dúmá: MOTIV: zřejmě odvedení pozornosti od vážných ekonomických problémů Západu, METODA: zahlcení mediálního prostoru zprávami o eskalaci napětí s Ruskem. PROSTŘEDKY: Vytvoření „koalice ochotných“…

Měla jsem připraven jeden dotaz pro prezidentské kandidáty: „Cenzuruje  Česká televize pravdu o válkách  NATO?  Znáte svědectví bývalého šéfa NATO  o příkazu  rozvrátit  7 zemí do 5 let?“

wesleyclarkBývalý šéf NATO, americký generál Wesley Clark prozradil, kdo naplánoval již před 20 lety rozvrat Blízkého východu. Rozvrat, který přinesl miliony mrtvých, uřezané hlavy, zničená města, desetimiliony uprchlíků. V roce 2007 generál Clark veřejnosti sdělil,  jaký dostal Pentagon příkaz v září 2001. Byl to příkaz napadnout Irák a rozvrátit  „7 zemí do 5 let“. Mají zpoždění, k útoku na Írán zatím nedošlo.

Tisková zpráva Iniciativy Ne základnám k útoku na Sýrii

180413-damascus-sky-syria-attack-ac-1014p_d475f59ac615456a5a435d37997389b3.focal-760x380K dnešnímu dni byla potvrzena skutečnost, mezinárodní právo je mrtvé. 
Rada bezpečnosti OSN je bezbranná a v pohledu dohody ,,ochotných“ zcela zbytečná.

Opakuje se scénář Jugoslávie, Libye a Iráku. Kromě natočených videozáznamů ,,bílých přileb“ nebyly předloženy žádné důkazy.
Jako v případu ,,Novičok“, byl označen viník a okamžitě popraven. V jedné větě jsou agresoři schopni tvrdit, že to není namířeno proti syrskému režimu a následuje specifikování  jednoho bombardovaného cíle. Jedná se o místo syrských ozbrojených sil a účel vybombardování je snížení jejich bojeschopnosti, zničení munice, vojenského materiálu používaného k boji proti rebelům, ISIL.

Vážně jsou někteří lidé tak „choromyslní“, že věří všem těm západním pohádkám o chemických útocích a jiným „totálním kravinám“???

180413-damascus-sky-syria-attack-ac-1014p_d475f59ac615456a5a435d37997389b3.focal-760x380Amerika a její dva spojenci OPĚT napadli suverénní stát, který už dlouhá léta bojuje proti těm samým (západem podporovaným teroristům), kteří mimo jiné páchají atentáty na nevinné civilisty v Evropě. Záminkou byl neprokázaný chemický útok v Dúmá, který údajně spáchala vojska syrského prezidenta Bašára Asada.

loading...