... ... NWOO.ORG | New World Order Oppositton
Anketa: Podpořili byste jednotnou kandidátku národoveckých a vlasteneckých politických stran v parlamentních volbách?

volby-do-poslanecne-snemovnyVolby do nejdůležitějšího politického orgánu – Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky budou pravděpodobně v říjnu roku 2017. Současná česká politika jede v prakticky stejné linii již od „sametového“ předání moci komunisty západním kapitalistickým mafiánům v listopadu 1989. V Parlamentu a ve vládě jsou převážně stále ti stejní vlastizrádci nebo korupčníci. Vzhledem k tomu, že směřování našeho státu společně s celou Evropou ke katastrofě (ať už jakéhokoliv druhu) je stále očividnější, stále více lidí volá po změně politického směřování. Jediný smysluplný vývoj směřuje k národní, ekonomické a bezpečnostní suverenitě a k realizaci správy země prostřednictvím metod přímé demokracie. Avšak vzhledem k tomu, že žádná z politických stran s odpovídajícím programem dosud nezískala dostatečnou sílu, aby měla jednoznačnou voličskou podporu, tak se logicky nabízí otázka společné kandidátky. Co si o tom myslíte?

olgacetverikova

Jiný pohled na teroristy: Není to islám, je to satanismus

Dva ruští komentátoři se v 15ti minutovém videu zamýšlí nad tím, že současný radikální islamismus/džihádismus nemá nic společného s uctíváním Boha, který vše živé stvořil, ale posedlost smrtí a zabíjením ukazuje na uctívání Satana – ničitele života. Tzv. liberální demokracie, která ničí a překrucuje životní hodnoty v západní civilizaci, je pouze druhou stranou téže mince, jenž prostřednictvím tajných služeb a okultních organizací organizuje teror na blízkém východě, v USA a v Evropě.

Deportace váznou, jelikož severoafrické země migranty zpět neberou

Migrants-in-the-Maghreb-640x480Ministr vnitra Severního Porýní Vestfálska Ralf Jäger pokáral severoafrické země, když o nich řekl, že jsou ohledně přijímání deportovaných migrantů nekooperativní. Ministr vnitra Severního Porýní Vestfálska Ralf Jäger kritizoval vlády severoafrických zemí, o nichž řekl, že odmítají přijímat migranty, kteří byli z Německa deportováni, hlásí Donau Kurirer.

Poslední politický „puč“: katalánský parlament hlasuje za odtržení od Španělska

CATALOGNA RILANCIA SFIDA SECESSIONE, A MADRID SEMPRE PARALISIPo hlasování o Brexitu z minulého měsíce se v Evropě začaly rozmáhat obavy, že britské rozhodnutí povzbudí podobná separatistická hnutí po celém kontinentě. Ve středu právě k tomu došlo, když katalánští nacionalisté hlasovali za schválení plánu na odtržení od Španělska, čímž vzdorují celonárodnímu Ústavnímu soudu a zpochybňují počínání ministerského předsedy Mariano Rajoye, který se momentálně nachází v politické šlamastice, jelikož má potíže sestavit vládu.

Zpráva ze syrské války 27.7.2016, Al-Nusra mění značku – video a jeho přepis

Rebrending_of_terror-225. července řekl US ministr zahraničí John Kerry, že podrobnosti „US plánu“ na vojenskou spolupráci a dělení se o zpravodajství s Ruskem v Sýrii by měly být podle očekávání oznámeny počátkem srpna. Kerryho prohlášení přišlo po schůzce s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem probíhající vedle shromáždění zemí Jihovýchodní Asie v Laosu.

TV MAGAZÍN 27.7.2016

cntv-mag3Rakouský důchodce u soudu za to, že rušil muslimy hlasitým zpěvem – Německo vzkazuje do Prahy: Národní státy vzdejte se! – Dopisy diváků: Vývoj situace, dlouhodobý vývoj, lze označit za „spiknutí“ proti veřejnosti, proti lidem, proti národům – Vývoj v Česku se neubírá k cílům které byly vládami po revoluci slibovány a jež jsou navíc deformovány ve stylu slepé poslušnosti, která je jak jinak než zaplacená předem sloužícím politikům a absolutně nezodpovědné vládě – Dopis adresovaný Paulu Ryanovi, předsedajícímu Sněmovně reprezentantů Kongresu USA – Křesťanský pochod Ukrajinou do Kyjeva

pjjohnson

Paul J. Watson: Kolik lidí ještě bude muset zemřít, než Evropa pochopí hrozbu islamistů?

Spolupracovník INFOWARS Paul Joseph Watson nahrál po teroristickém útoku ve francouzském Nice vzkaz všem politikům a „sluníčkářům“: Kolik lidí bude muset ještě zemřít, abyste pochopili, že přebarvování vlajky na facebooku nebo soucitné tweetování nezabrání dalším teroristickým útokům a že islám není náboženstvím míru?

vatikanskespiknuti

Vatikánské spiknutí: Sex, intriky a tajná konta

Po té, co Benedikt XVI. obdržel důvěrnou vyšetřovací zprávu o vnitřním stavu vatikánských orgánů, odstoupil z papežského úřadu. Byl prvním papežem za posledních 600 let, který abdikoval. Dokument ,,Vatikánské spiknutí“ odhaluje skandály a hrozby, které otřásly pontifikátem Benedikta XVI.

T-15: ruské BMP je nejspolehlivější na světě

Všelék ve válce nikdy neexistoval. Když někdo sázel na zdánlivě absolutní zbraň, tak prohrál. Těžká kavalérie dlouhou dobu byla královna války, ale vždy musela jednat s podporou běžných pěšáků. Od té doby se toho moc nezměnilo. Přesedlali jsme na hrozivé, olejem a ocelí vonící tanky, ale vedle nich stále zůstává pěchota.

 

Bavorsko kvůli teroristické hrozbě uvažuje o zákazu batohů na Oktoberfestu

Bavorská vláda po teroristických útocích z uplynulého týdne uvažuje během Oktoberfestu o plošném zákazu batohů. Mnichovský Oktoberfest je největší a nejvíce navštěvovaný folkový a pivní festival světa lákající 5,9 milionu návštěvníků ročně. Ač i loni byly počty návštěvníků v milionech, došlo k poklesu o 400 000 osob oproti předchozímu roku, z něhož byla převážně obviňována přísná imigrační kontrola kvůli imigrační krizi.

Mexiko chce postavit Trumpův plot k zastavení ilegální imigrace

Ukázalo se, že Donaldem Trumpem navržený pohraniční plot nakonec není tak špatný nápad. Ač jak současný, tak bývalý mexický president Trumpa prokleli za náznaky, že by tím šlo omezit imigraci, tak se ukazuje, že Mexičanům se ten nápad vlastně líbí. Má to ale jeden malý háček. Mexičané ten plot nechtějí postavit na americko-mexické hranici, nýbrž jím chtějí přiškrtit příval imigrace do své vlastní země, když ho postaví na své jižní hranici se střední Amerikou.

Z Ruska do „hromadného hrobu žurnalistiky“

Vasilij Ťomin z „Обозреватель Ukraina.ru“ se zamýšlí na téma – jací novináři nyní jezdí na Ukrajinu a proč riskují opakovat osud Olesja Buziny a Pavla Šereměta. Rusko se už dávno stalo kovárnou kádrů pro ukrajinská média. Známí novináři a mediální manažeři tam jeli rozvíjet nové projekty po přelomu tisíciletí, nicméně s rokem 2014 tato migrace dostala zcela jiný charakter. Místo špičkových specialistů do Kyjeva jezdí antiruští propagandisté, ale i jejich život visí na vlásku.

Americký generál: při spolupráci s Ruskem v Sýii nebude žádná důvěra

Jakákoliv vojenská nebo zpravodajská spolupráce mezi US a Ruskem při útocích na cíle v Sýrii bude obsahovat opatření, která zajistí, že US operační bezpečnost nebude spočívat na důvěře, řekl předseda náčelníků štábů generál Námořní pěchoty Joseph Dunford. US ministr zahraničí John Kerry 22. července řekl, že na schůzce se svým ruským protějškem, která proběhne v následujících dnech, prodiskutuje americký návrh na úzkou vojenskou spolupráci a na sdílení zpravodajství o Sýrii.

Zpráva ze syrské války 27.7.2016, obrana militantů ve městě Aleppo se hroutí – video a jeho přepis

25. července postoupila Syrská armáda úspěšně do průmyslové oblasti města Aleppo Layramoun, kde osvobodila tucet budov. Po osvobození cihelny, cukrovaru, továren Sabbagh, továrny Bana, továrny Shabareq a oblasti „nákupního střediska Marketna“ se Syrská armáda probila ke křižovatce Al Barrad. Jsou tam hlášeny těžké boje. Jestli si provládní síly zabezpečí křižovatku Al Barrad nesmírně tím budou podlomeny logistické schopnosti skupin militantů operujících v Aleppu.

Muslimové zabíjí Evropany pomocí mačet, pistolí, seker a výbušnin a „sluníčkáři“ dál melou své vlastizrádné nesmysly!

crop-874953-f201507190502401Současný islám je stejně odsouzeníhodný a ještě vražednější, než byla v historii katolická církev! Do Evropy, kde se již kvůli náboženství a ve vyspělých zemích ani kvůli politice nevraždíme a své spory řešíme pomocí demokratických lidových voleb, prostě nepatří! Evropské národy jsou proti těm arabským, kde je náboženství pořád ještě hlavní hybnou silou určující politiku i každodenní běžný život prostě vyspělejší! Arabský svět si teprve prožívá svůj středověk a je velkou chybou vyspělejších Evropanů (ať těch ze staré Evropy, nebo těch žijících v současnosti v USA), že těmto proti nám civilizačně i kulturně mnohem zaostalejším národům poskytla k řešení jejich náboženských a etnických sporů námi vynalezené moderní zbraně!

Selhání elit

Proč lidé nevěří elitám? Proč se stále opakuje totéž: Lidé rozhodují v referendech jinak, než by elity chtěly, pokud existuje přímá demokracie (třeba volba prezidenta), vždy je zvolen někdo navzdory hlavnímu ideovému směru. Stále více se projevuje obliba extrémních stran a hnutí, stále více je nedůvěra k hlavním sdělovacím prostředkům. Proč lidé hledají alternativy?

Studio REPORT 25.7.2016

cntv-report3Odpovědnost za to, že koaliční vojáci v Sýrii riskují, že se ocitnou v oblastech působení ruského letectva, leží výlučně na vedení koalice – V Kosovu je nejméně pět vojenských výcvikových táborů umístěných ve vzdálených oblastech u hranic této samozvané republiky s Albánií a s Makedonií – Západní média se bojí o americké jaderné zbraně v Turecku a vyzývají Washington, aby je odtud odvezl – Muž s mačetou v neděli odpoledne zaútočil na dvě ženy a muže v Reutlingenu na jihozápadě Německa – Útok v Mnichově začíná připomínat inscenaci z 11. září 2001 a svědci se nestačí divit, co najednou slyší v médiích! False flag za další omezení držení legálních zbraní v celé EU! – Až dvacet hodin po střelbě v Mnichově se k tragédii vyjádřila německá kancléřka Angela Merkelová – Petr Hampl k současné situaci.