Výzva: Zašlete nám své stížnosti na Českou televizi

10959992_875844415772419_7360751963057152734_oVážení čtenáři, jedním z dalších kroků při postupu proti špatné činnosti Rady České televize a zpravodajské redakci ČT je poukázání na to, jak Rada ČT špatně řeší, resp. neřeší stížnosti občanů. Proto vás prosím, pokud jste někdy v posledních letech posílali do ČT nějakou stížnost, tak nám ji pošlete, nejlépe i s odpovědí, kterou jste dostali a to na email: nwoo@nwoo.org. Uveďte též prosím, data odeslání stížnosti a přijetí odpovědi. Také případně zašlete nově poslané stížnosti. Napište též, zda ji můžeme uveřejnit (pochopitelně bez vaší adresy).

Pátá kolona se snaží podkopat zahraniční politiku Ruska

pyataya-kolonna-pytaetsya-822-4132068Skupina opozičních poslanců, mezi nimiž je neslavně proslulý „jezdec z USA“ Dmitrij Gudkov, představila ve Státní dumě návrh zákona zakazujícího vládě a prezidentovi samostatně přijímat rozhodnutí o uvalení sankcí. Vyhlídky na schválení této otevřeně protiruské iniciativy jsou mizivé, ale v informační válce proti Rusku bude zjevně plně využit…

Internet je třeba „regulovat“, aby se potlačila videa a výsledky vyhledávání považované za „antisemitské“, říká francouzský president

Hollande říká, že Francie musí zacházet s „anti-semitismem“ jako s dětskou pornografií. Francouzský president François Hollande říká, že moderní „antisemitismus“ vyrůstá z „nenávisti k Izraeli.“ Francouzský president François Hollande řekl, že jeho vláda brzy oznámí soustavu trestních zákonů k rozdrcení antisemitismu, rasismu, homofobie a popírání Holocaustu.

Socialistický architekt za neutralitou netu: Odstraňme “kapitalistickou propagandu”

fcc„Konečným cílem je zbavit se mediálních kapitalistů,“ říká profesor, který je zosnovatelem těch regulací, které navrhuje FCC (pro české čtenáře FCC – Federální komunikační komise – vzhledem k výsadnímu postavení Ameriky má tento „návrh na znárodnění Internetu“ s podporou Obamy postihnout celý svět).

V Černuchynu byli zabiti lidé od pěchotních min Ukrajinské armády

Snímek obrazovky pořízený 2015-02-26 18:45:513-minutová reportáž. Obyvatelka Čerenuchynu nedaleko Děbalceva vypovídá o tom, jak Ukrajinská armáda po příjezdu zaminovala hlavní ulici i okolí, bez toho, aniž by obyvatele varovala. Následně kvůli tomu umírali lidé. Nyní po osvobození domobranou Donbasu potřebují hlavně stavební materiál na opravy.

Rolandas Paulauskas: Rozprávka Litvy o krajšom živote v EÚ (Ako žije dnešná Litva)

rolandas-paulauskas_0Arman Bošian (Арман Бошян) sa zhováral s Rolandasom Paulauskasom na tému ako žije dnešná Litva. R. Paulauskas je signatárom „Aktu o obnovení nezávislej Litvy“ z 11.3.1991. 31-minutový rozhovor.

Ukrajinská SVODKA z 24. února 2015

UkraineStažení těžké výzbroje a M2A: Situace je na linii kontaktu obecně klidná. Síly Novorossie stahují své těžké zbraně podle rozvrhu, zatímco časový rozvrh junty se podle zpráv nedodržuje, nebo alespoň ne moc. Výmluvou proto toto zpoždění je to, že „nebyly vytvořeny nezbytné podmínky.“ Ve skutečnosti problém spočívá v tom, že Porošenko má nad různými ozbrojenými silami jen malou kontrolu.

Petice proti represivnímu přístupu státu v otázce očkování

page_pic_548bigPoslanecká sněmovna v těchto dnech projednává vládní návrh novely zákona o ochraně veřejného zdraví. Novela v oblasti očkování opět upřednostňuje represi namísto vysvětlování a individuálního přístupu, naprosto se tak vzdaluje podmínkám běžným v západní Evropě. Petice bude uzavřena dne 1. 5. 2015 a předána Poslanecké sněmovně.

Spisovatel E. Limonov: „Ukrajinci budou mít malý stát, jaký si zaslouží“

10f5bba6d072bd58f343ceac1cc4cfceÚvahy spisovatele o budoucnosti Ukrajiny v jeho nové knize “Kyjev kaput!“: Možná Ukrajinci mají svůj vlastní jazyk a historii, jen nemají vlastní stát… A nikdy neměli. A to, co dnes formálně existuje, není nadlouho. Ve výsledku budou mít malou zemi, kterou si Ukrajinci zaslouží. A na tom neúnavně trvá slavný ruský spisovatel a politik, vůdce NBP Eduard Limonov.

Tohle se při hyperinflační měnové krizi děje se zlatem: ukrajinská edice

Ukrajinská socioekonomická situace jde od horšího k nejhoršímu, když dnes president Porošenko oznámil, že vláda přijme akce ke stabilizaci měny (která jak jsme uváděli už před tím, zjevně směřuje k hyperinflaci), přičemž Ukrajinci s jediným cílem na mysli – uchovat si hodnotu – šílí po úniku k drahým kovům …

PŘED STO LETY RUSKO A ČÍNA VYTVOŘILY FED – část 2

E008582Ruský car Nikolaj II. – zakladatel OSN:  O jaké společné projekty šlo, už není známo. Archívy z té doby byly řádně vyčištěny. Avšak historici tvrdí, že některé originály dohod mezi Ruskem a Amerikou jsou dosud ukryté v soukromých archívech některých ruských potomků účastníků oněch událostí. V carských archívech byly uloženy jistě.

Děbalcevo – nejzničenější město DNR

debolcObjevila se první hodnocení rozsahu škod na bytové výstavbě i velkém železničním uzlu Děbalceva. V důsledku bojů probíhajících v okolí města v průběhu sedmi měsíců je zcela nebo zčásti zničeno 80 % – 85 % městské zástavby. Z obytných domů (bytových i rodinných) je okolo 70 % zcela nepoužitelných k bydlení.

Ukrajina vstupuje do hyperinflace: Obchodování s měnou zastaveno, „brzy si budou chodit pro výplatu s kufrem“

news_20150112_170404_1421075044Včera jsme shrnuli poslední ekonomickou, politickou a sociální situaci na Ukrajině slovy: „Asi tak rok od posledního puče na Ukrajině, řekl TASS bývalý ukrajinský ministerský předseda Sergej Arbuzov, že při tomhle růstu znechucení veřejnosti „nelze na Ukrajině vyloučit další puč.“

Podnět st. zastupitelství v Praze 2 k došetření událostí na Albertově 17.11.2014

B2qyYJPCIAAb79MObvodnímu státnímu zastupitelství pro Prahu 2, Lazarská č. 4/10, 121 26 Praha 2 – Nové Město, V Praze dne 20.2. 2015, 2 ZN 482/2014-2. Věc: podnět k došetření, příp. k zahájení nového vyšetřování událostí kolem „pietní vzpomínky“ na Albertově dne 17.11.2014, i v jejich širších souvislostech.

Relácia/Pořad o očkovaní na Slobodnom vysielači SK / Dr. Wakefield, Dr. Scheibner / ZAJTRA od 21:00

Milí priatelia, pozývam vás týmto k počúvaniu rozhlasovej relácie/pořadu na Slobodnom vysielači Banská Bystrica - www.SlobodnyVysielac.sk vo štvrtok 26. februára/února 2015 (ZAJTRA) od 21:00
hostia:
Dr. Andrew J. Wakefield (USA) - výskumník spojitosti MMR vakcíny s autizmom
Dr. Viera Scheibner (Austrália) - objaviteľka spojitosti očkovania s náhlym úmrtím dojčaťa/kojence (SIDS)
moderátor: Ing. Marián Fillo (Slovensko) – šéfredaktor www.slobodaVockovani.sk - najčítanejšej slovenskej stránky o očkovaní

USA plánují oddělit Kurdistán od Iráku

arab_revolutionStřední východ se potýká se začarovaným kruhem US podněcovaných změn režimů a překreslování zavedených hranic arabských států. Možná, že Američané jsou vedeni názorem, který před čtyřmi desetiletími vyjádřila bývalá izraelská ministerská předsedkyně Golda Meirová: „Kromě Egypta a Izraele, což jsou skutečné státy, sestává zbytek Středního východu jen z kmenů mávajících svými vlajkami.“