Prosba o finanční podporu Konference MISTR JAN HUS A DUŠE ČESKÉHO NÁRODA

Hus pozvánka-page-001Konference pro veřejnost MISTR JAN HUS A DUŠE ČESKÉHO NÁRODA se koná v sobotu 13. 6. od 10.00 hod. v Betlémské kapli. Zdvořile prosíme každého, kdo vnímá důležitost tohoto projektu, na němž se podílejí čeští historici, a může jej byť malou finanční částkou podpořit, aby tak učinil na číslo konta zřízeného pro Nezávislá media:
č.ú.: 662282/5500
č.ú.pro platby ze zahraničí IBAN: CZ7355000000000000662282

Ty Bollinger – Hledání léčby… pokračuje: Díl 8. – OSVĚDČENÉ LÉČEBNÉ METODY (2. ČÁST)

TyBollinger-284x300SLINIVKOVÉ ENZYMY: Dr. Nicholas Gonzales se specializuje na pankreatické (slinivkové) enzymy, detoxikaci a dietu k léčbě rakoviny. Má nesmírné úspěchy u různých druhů rakoviny, které jsou konvenční onkologií považovány za neléčitelné, kupříkladu rakovina slinivky, která podle konvenční medicíny znamená rozsudek smrti. Málokdo přežije po diagnóze pět let. Dr. Gonzales má pacientku, která již po diagnóze žije 32 let.

Vojtěch Razima / Petr Havel – biopaliva – Debatní klub

razimaBiopaliva jsou jedním z hlavních témat Vojtěcha Razimy, ředitele Acta non verba, který tentokrát vyzval k debatě Petra Havla, agrárního analytika. Zdravé životní prostředí, globální oteplování, obecně ekologie, byly hlavními argumenty ve prospěch produkce biopaliv. Postupně se však ukazuje, že zdravé životní prostředí nerovná se biopaliva, že globální oteplování může ovlivňovat mimo jiné i produkce biopaliv a ekologické aspekty pěstování obrovského množství řepky jsou více než sporné a snad jediným pozitivním rysem je finanční stránka věci pro ty, kteří se angažují, ať na straně pěstitelů nebo zpracovatelů.

Německo špehovalo pro Spojené státy také Belgii a Nizozemsko

53175666-600x453Kancléřka Angela Merkelová se dostává v EU pod stále větší tlak. Belgie a Nizozemsko nařídily formální vyšetřování poté, co vyšlo najevo, že Spolková zpravodajská služba (BND) poskytovala údaje americkým tajným službám (NSA) také o jejich občanech.

V Německu vyšel květen 2015 o 0,5°C chladnější než normál… Trend ochlazování středoevropského jara pokračuje

shiveringNěmecká Národní meteorologická služba DWD nám přinesla statistiky za měsíc květen v Německu. Celkově za využití předběžných výsledků z přibližně 2000 meteo-stanic hlásí DWD, že květen byl v této středoevropské zemi o 0,5°C chladnější než střední hodnota let 1981-2010 a o 0,4°C teplejší než střední hodnota 1961-1990. Referenčního období 1961-1990 se používá velice zřídka a nemá pro obecnou populaci žádný význam, protože to už bylo dávno. Ale protože DWD přijala oteplovací agendu, tak ráda používá i průměry dávných teplot z let 1961-1990, aby mohla vyhlašovat, že měsíce jsou teplejší než normál.

Blair požaduje 330 000 liber, aby promluvil o světovém hladu

ap_general-election-2015-campaign-april-7th_ap-photo-640x385Vystoupení Tonyho Blaira na konferenci o hladu ve Švédsku bylo zrušeno poté, co údajně požadoval 330 000 liber (12 639 000 Kč), aby pronesl dvacetiminutovou řeč. Tento bývalý ministerský předseda byl požádán, aby zítra promluvil na konferenci Jídlo ve Stockholmu, která podle její webové stránky bude ‚předvádět nejosvícenější mozky z oblasti vědy, politiky, businessu a občanské společnosti.‘

Onkologové vydělávají obrovské zisky vnucováním léků na chemoterapii naivním, vyděšeným pacientům

Doctor-Money-2Úžasný příběh Chrise Warka a jeho vyléčení přirozeným způsobem ze stadia IIIC rakoviny tlustého střeva slouží jako významná připomínka toho, že řádná dieta, pravidelné cvičení a agresivní terapie léčivými bylinami (namísto chemické léčby) zůstávají stále nejbezpečnějšími a nejúčinnějšími způsoby ošetřování při léčení rakoviny. Ale Chrisovo vědomé odmítnutí chemoterapie a ozařování, které mu radil lékař, ho zároveň přivedlo k vystřízlivění a uvědomění si toho, že konvenční průmysl kolem rakoviny, který je zaměřen proti všem přírodním a přirozeným léčbám rakoviny, není nic víc než zkorumpovaný podvod vydělávající velké peníze.

Klimatičtí aktivisté: Musíme naočkovat mysl dětí strachem z klimatické změny

children-580x326Aktivisté působící v oblasti klimatických změn se zaměřují na děti novou nabídkou vědecko-fantastických klimatických fikcí – příběhů, které se snaží o zdůraznění nebezpečí globálního oteplování. David Thorpe, autor knihy Stormteller (Vypravěč o bouři), řekl, že děti mají otevřenější mysl, a prohlásil, že spisovatelé mohou „infikovat“ jejich mysl „vážně rozvratnými nakažlivými myšlenkami“.

16 milionů za protiruskou štvanici v médiích

medienlc3bcgeBroadcasting Board of Governors (BBG) má k dispozici přes 15,6 milionů dolarů na mediální boj proti Rusku! Na odpor proti teroristům z IS se vydalo jen šest milionů dolarů. Broadcasting Board of Governors (BBG, tedy něco jako mediální vysílací rada) je nezávislá agentura americké vlády, se sídlem ve Washingtonu, DC. Je zodpovědná za všechny mezinárodní nevojenské rozhlasové a televizní programy US vlády.

Nové čínské cesty do Ruska

1082079441-300x200Nevím o žádném srovnatelném Velkém globálním projektu, který by se rovnal tomu, co se teď rozvíjí, když Čína kousek po kousku odhaluje více o Ekonomickém pásu Hedvábné stezky, tj. o infrastrukturní síti vysokorychlostních železnic. A teď už je jasné, že ta cesta bude lemovaná úplně novými velkoměsty, průmyslovými zónami, stavbami a nárůstem životní úrovně pro stovky milionů před tím ustrčených lidí. Důsledky hledání nové globální alternativy ke zbankrotovanému dolarovému systému jsou nesmírné.

Sešlé US se uchylují k Viagře militarismu

be00768d5df71427674a9d27d72f9dc2Chování Spojených států je archetypem reakce tyrana, jehož dny jsou sečteny. Nebo impéria, které se drolí před vlastníma očima. Během toho, jak popírají svůj vlastní úpadek, pořád ještě třímají hrozivou vojenskou sílu, s níž se snaží kompenzovat svou impotenci ve všech ostatních sférách: kulturní, morální, ekonomické a politické, v nichž bývaly kdysi gigantem, ale teď je z nich už jen skořápka jejich bývalého já.

Světu je třeba vrátit stabilitu a řád rozvrácený vinou USA!

obama_loves_war_460Svět se v současné době zmítá v chaosu válek, regionálních konfliktů a přistěhovaleckého exodu z rozvrácených arabských a černošských zemí Afriky, ve kterých vinou amerického politického vměšování a vojenských invazí, či bombardování mnohdy nezůstal lidově řečeno kámen na kameni!

Velký výprodej: bleší trh Ukrajina

Jazenjuk-BidenUkrajinská vláda vyzývá  americké  koncerny, aby investovaly do rozpadající se ekonomiky. Ve skutečnosti chce  tým oligarchů udělat  z Ukrajiny obrovský bleší trh, na němž budou moct nakupovat američtí finanční oligarchové dle přání a nálady.

Rusko zahání „provokativní a agresivní“ US válečné lodi v Černém moři

Zatímco jsme si už navykli, jak pořád slyšíme o těch stovkách „blízkých střetů“ mezi letadly NATO a Ruska, tak tentokrát je tu zpráva ze státní tiskové agentury RIA – citující anonymní zdroj v ruských ozbrojených silách, že Ruský vojenský letoun přispěchal, aby zahnal US válečnou loď, která se v Černém moři chovala „agresivně“.

Příklon k Rusku: Řecko „nejspíš“ vstoupí do BRICS banky

syrizaŘecko toho má hodně málo ve smyslu vyjednávací síly s evropskými věřiteli. Kromě fíglů jako vybrakování rezerv SDR nemají Atény žádnou hotovost, aby MMF v červnu zaplatily, a co je možná ještě důležitější, nezbývá mu ani moc prostoru k nějakým vytáčkám, když se podíváme na výnosy versus výdaje (viz níže), což znamená, že Řecko se rovněž potýká s potížemi, aby zaplatilo zaměstnance veřejného sektoru, což by mohlo v kombinaci s řeckou konsternací ohledně bezpečnosti jejich vkladů, přispět k sociálnímu neklidu a vyvinout to nevítaný politický nátlak na premiéra Alexise Tsiprase a jeho stranu Syriza, která se jen před pěti měsíci probila k moci na základě vzdorovité (a zjevně naivní) platformy zaměřené proti zbídačování.

Bývalý gruzínský president, teď na útěku před zákonem, jmenován guvernérem ukrajinského regionu Oděsa

243567.siUkrajinský kabinet ministrů nominoval bývalého presidenta Gruzie Michaila Saakašviliho, kterého jeho země umístila na mezinárodní seznam hledaných osob, guvernérem ukrajinského pobřežního regionu Oděsa. Ukrajinský president Petro Porošenko se měl se Saakašvilim setkat v pátek, aby schválil jeho kandidaturu na tento post, než bylo toto jmenováno oficiálně oznámeno, tvrdí presidentův tiskový tajemník Svjatoslav Cegolko.

Francouzská Národní fronta se připojuje k Británii s voláním po referendu o výstupu z EU

marine_le_pen._france_2008Jen dny po vítězství Davida Camerona v britských volbách s jeho „Slibuji referendum,“ které, jak teď JPMorgan varuje, teď vypadá, že proběhne už v roce 2016, francouzská krajně pravicová strana Národní fronta volá po referendu o vystoupení či setrvání v EU na tu samou dobu, kdy se bude hlasovat v Británii. Jak hlásí EUObserver, Florian Philippot, europoslanec a místo-šéf této strany napsal tento týden francouzskému presidentovi Francois Hollandovi: „Nastal čas, abychom se všech v Evropě zeptali Ano nebo Ne – jestli suverénně chtějí rozhodnout o své vlastní budoucnosti.“