Televizní magazín – 25.11.2015

cntvmagPorošenko a Jaceňuk zakázali dodávky potravin a elektřiny na Krym – PUTIN OSTŘE REAGUJE NA SESTŘELENÍ RUSKÉ STÍHAČKY A PŘEDLOŽIL NEPŘÍJEMNÁ FAKTA O ROPĚ A TERORISTECH V TURECKU – Další rána pro Rusko: Syrští povstalci sestřelili vrtulník pátrající po pilotech – Konec všem dohadům o tom, na čí straně v boji proti světovému zlu stojí Turecko – série obrázků o novém členovi evropské rodiny – NAD DOPISY DIVÁKŮ – Jiří Jiskra se vyjádřil

Polsko chce přiznat neplatnost Zakládajícího aktu Rusko – NATO z roku 1997

1448445724_1327984256RIA Novosti – Polsko chce přiznat neplatnost Zakládajícího aktu Rusko – NATO z roku 1997, řekl ministr zahraničí Polska Witold Waszczykowski. „Byla to dohoda politického charakteru, právně nezávazná (k plnění), přijata v jiných mezinárodních reáliích. Trváme na srovnání úrovně bezpečnosti,“ – řekl Waszczykowski ve středu v rozhovoru pro „Gazeta Wyborcza“.

Kdo to řekl? „Krátkodobé narušení hranic nemůže být nikdy záminkou k útoku“

Recep-Tayyip-ErdoganTurecko má právo bránit sebe a svůj vzdušný prostor, řekl v úterý president Obama poté, co F-16 Ankary sestřelila ruský Su-24, o kterém turecký president Recep Tayyip Erdogan tvrdí, že se opovážil do tureckého vzdušného prostoru na celých ohromných 17 sekund. Ve středu Erdogan podobně tvrdil, že Turecko prostě zaútočilo, aby hájilo svou bezpečnost.

Američtí žoldnéři: Kdo jsou?

03-24-15-Shadow-Wars-300x172Počet žoldnéřů s US pasy v různých krizových oblastech v poslední době znatelně vzrostl. Motivace: ideály, peníze a dobrodružství. Stojí však za povšimnutí, že mnozí z těchto najatých zabijáků jsou veteráni americké armády. Co na nebi je nutí zpátky do pekla bitvy, ze které nedávno se štěstím vyvázli živí?

Turecko sestřelilo ruský letoun útočící v Sýrii na teroristy, být Putinem, těžce vyzbrojím Kurdy!

1552207Turci totiž narušují vzdušný prostor Sýrie pravidelně, když bombardují Kurdy, bojující proti IS! Každé takové letadlo, by mohlo být podle mezinárodního práva sestřeleno! Je naprostým výsměchem demokracii spolupracovat po tom, co Turci podnikají v Sýrii nadále jakkoli s takovou zemí! Turecko by se mělo oficiálně zařadit mezi země podporující terorismus a OSN by mělo proti této zemi vyhlásit všechny možné sankce! Rusové, kteří jistě nechtějí kvůli Turecku, které je bohužel členem NATO, zahájit třetí světovou válku, by měli těžce vyzbrojit ty, kteří trpí islámským tureckým útlakem nejvíce, tedy Kurdy!

VKS RF zničily ozbrojence v oblasti, kde byl sestřelen Su-24. Erdogan zakázal vzlétnout všem vojenským letadlům Turecka

su700Od syrských zdrojů přišla zpráva, že včera večer (24. 11.) VKS RF masívně bombardovaly pozice ozbrojenců (včetně Turkmenů) v oblasti, kde byl sestřelen Su-24. Zdroj informoval, že z ozbrojenců, kteří zničili ruský Mi-8, už nejspíš nic nezbylo. Zatím však nejsou podrobnější informace.

Rusko suspenduje vojenskou spolupráci s Tureckem, válečné lodě použije ke „zničení jakékoliv hrozby pro ruská letadla“

su24syriaI přes požadavky od Hollanda z Francie, Obamy z Ameriky a Stoltenberga z NATO, aby situaci neeskaloval, to vypadá, že Putin nebere sestřelení tryskového bitevníku na lehkou váhu. Zjevně zdrženlivé potvrzení tureckého povídání o ruském narušení jeho vzdušného prostoru ze strany NATO a Obamy, byla Ruskem zavržena, a to tvrdí, že radar z letiště Hheimim ukazuje útočící turecké letadlo narušující syrský vzdušný prostor. Rusko v reakci na to přemisťuje křižník ‚Moskva‘ ke břehu, aby posílil protivzdušnou obranu – zrovna když jsou francouzské a US letadlové lodě na cestě.

Prohlášení Generálního štábu o incidentu s Su-24

mapasu24Dnes v 10.24 hod. moskevského času byl při plnění bojového úkolu nad územím Syrské arabské republiky stíhačkou F-16 tureckých vzdušných sil sestřelen bombardér Su-24 ruských VKS. Útok byl pravděpodobně proveden raketou krátkého doletu s tepelným samonaváděním.

Turecko není suverénní stát, ale pouhý vykonavatel

turtsiya-ne-982-4402193Dnešní události kolem Turecka a ruského SU-24 zákonitě vyvolaly obrovský nárůst protitureckých nálad. Horké hlavy už vyžadují šturm na Istambul. Sociální sítě už neznámo odkud ovládli „pravoslavní fundamentalisté a aktivisté“. Je jasné, že situace takto nemůže zůstat, ale ani válka není v zájmech Ruska.

Komentář: Stojíme na prahu velké války? Putin označil sestřelení Su-24 jako ránu do zad

10501667_173258976356860_5373923484647548953_nSestřelení ruského stíhacího bombardéru Su-24 nad syrsko-tureckou hranicí je bodnutím do zad Ruska, za nímž stojí přisluhovači teroristů, prohlásil ruský prezident a dodal, že bude mít úterní incident vážné následky ve vztazích Ruska s Tureckem. Stojíme na prahu války?

Truth_in_Media_Origin_of_ISIS__198156

O původu Islámského státu

12ti minutové video od Bena Swanna z Truth in Media, ve kterém podrobně vysvětluje kroky americké vlády a CIA, jenž vedly ke vzniku a posílení Islámského státu. Video je z února 2015.

SYRSKÉ A IRÁCKÉ BOJIŠTĚ 24.11.2015 – VIDEO A JEHO PŘEPIS

screen5V pondělí uvedly vojenské zdroje, že syrské síly za podpory ruských válečných letounů vyhnaly skupiny militantů z téměř 200 kilometrů území pobřežní provincie Latakia. V neděli Syrská armáda spolu s domobranou očišťovaly území od teroristů a postupovaly do oblastí u tureckých hranic. Zprávy z terénu tvrdí, že Syrská arabská armáda (SAA) převzala kontrolu nad návršími Zahia 2 km od hranice s Tureckem.

Protiteroristická skupina hackerů odhaluje 40 webových stránek ISIS, chráněných americkou technologickou firmou

509442410363760640-777x437Teroristická organizace ISIS neboli Islámský stát je známá tím, že propaguje své aktivity využíváním otevřeného charakteru internetu. Ty zahrnují lákání do svých řad přes sociální sítě jako jsou Facebook a Twitter, a k publikování svých propagačních videií používá weby jako je Youtube. Využívá také dostupných webových služeb za účelem ochrany svých stránek proti kybernetickým útokům a ke skrytí svých umístění.

Vděčná Al-Kaiída v novém videu US děkuje za dodávky protitankových střel

isisdekuje30. září jen hodiny poté, co ruský tříhvězdičkový generál vpochodoval na US ambasádu v Bagdádu a řekl personálu, aby informovali Washington, že Moskva „do hodiny“ začne s nálety, jsou Západní média zaměstnaná obviňováním Kremlu, že neútočí na ISIS, ale místo toho na US a Saúdy podporované skupiny rebelů bojující s Assadovou vyčerpanou SAA.

Je heroizace nacismu právem člověka?

geroizatsiya-natsizma-491-4399426Při hlasování o Ruskem navržené rezoluci k boji proti oslavování nacismu, neonacismu a proti rasové diskriminaci, xenofobii a dalším formám netolerance v Organizaci spojených národů hlasovalo „pro“ 126 ze 193 členských států OSN. Nicméně, čtyři země: Spojené státy, Kanada, Ukrajina a Palau – dokument podpořit odmítly a více než 50 zemí, včetně zemí EU, se hlasování zdrželo.

„Studentský“ náhradní 17 listopad, aneb „pravdoláskaři“, muslimové a Ukrajinci v akci!

Údajně apolitické uctění památky výročí hned dvou 17 listopadů studenty se neslo v duchu rudých trenýrek, ukrajinských praporů, muslimských lží a nenávisti k prezidentovi Zemanovi a Rusku! Podivnou směsku ukrajinských majdanistů, vlastní nadřazeností si jistých študáckých blouznivců, co nemají ani páru o skutečném životě, zhrzených rektorů a muslimů vykřikujících, že za všechno, včetně pařížských atentátů může Rusko, spojovala společná nenávist vůči prezidentovi České republiky Miloši Zemanovi a prezidentovi Ruské federace Vladimíru Putinovi!


Pro vstup do diskusního fóra se do něj musíte zaregistrovat. Můžete též vytvořit nové téma v diskuzi.

Otevřít fórum v samostatném okně.

IP Blocking Protection is enabled by IP Address Blocker from LionScripts.com.