Protest proti príchodu imigrantov v Trnave a Gabčíkove ukázal pravú tvár Ficovej “demokracie”!

DSC_0666To, čo si dovolila Ficova vláda, minister vnútra Kaliňák a jeho policajná mašinéria 1. septembra 2015, práve na Deň ústavy SR, prekročilo už všetky hranice. Smerácka vláda opäť raz ukázala, že „demokracia“ na Slovensku je len pre tých, čo poslušne držia hubu a krok. Účelové predvolanie predsedu BBSK Mariana Kotlebu na policajný výsluch len hodinu pred začiatkom protestu v Trnave, opakované policajné kontroly účastníkov protestu na všetkých príjazdových cestách do Trnavy, napadnutie a zranenie bezbrannej ženy, ale aj úplne uzavretie Gabčíkova pred občanmi, ktorí sa chceli zúčastniť riadne ohlásenej, legálnej demonštrácie! To všetko má na svedomí Ficova vláda, ktorá už zjavne nevie, ako má zastaviť čoraz silnejší odpor proti príchodu imigrantov na Slovensko, vedený Ľudovou stranou Naše Slovensko a jej predsedom Marianom Kotlebom!

Nové břemeno na německých bedrech

German interior minister speaks on refugee situationPodle průzkumů veřejného mínění patří příliv imigrantů a uprchlíků v myslích lidí k nejžhavějším tématům, které zastíní i jiné otázky a nechává daleko za sebou i akutní krizi Eurozóny. A je to jen logické. Podle německého ministra vnitra Thomase de Maiziere očekává Německo, že jen za letošní rok obdrží 800 000 žádostí o azyl. „Postaráme se o to,“ řekl svým neobvykle vojáckým způsobem (sloužil i jako ministr obrany a jeho otec byl jedním ze zakladatelů Bundeswehru). Nikdy to ale dopodrobna nerozvedl. Podle de Maiziera by bylo nespravedlivé, kdyby Německo muselo vzít 40% všech uprchlíků, kteří dorazili letos do Evropy, čili téměř čtyřnásobek toho, co do této země celkem přišlo loni.

Milované vládní strany, milovaná vládo!

stannovotnyJste tu od toho, abyste jednaly. Jste tu od toho, abyste přijímaly rychlá opatření, když si to situace žádá. Žijeme v době převratných změn a dle toho má také vypadat vaše vládnutí. Musí být pružné, účinné a odpovědné vůči vlastním občanům. Eskalace společenského napětí v souvislosti s imigrační vlnou však nenasvědčuje tomu, že byste chtěly zaujmout voliče výše zmíněným přístupem. Dohadování nám nepomůže a propagandistické řeči bez konkrétního jednání jen zhoršují situaci. Že by to byl záměr? Divná doba.

Promo video pro nový X Factor UK je celé o iluminátské kontrole mysli

6Promo video pro X Factor UK 2015 předvádí porotce jako roboty s kontrolovanou myslí, kteří jsou programováni v podzemní laboratoři. Je to dosti přesný způsob popisu hudebního průmyslu. X Factor je jedna z těch pěveckých soutěží, které dnes otravují hudební průmysl a přeměňují formu umění založenou na kreativitě a uměleckém vyjádření na jednu velkou soutěž popularity, kde „vítěz“ má příležitost stát se nejnovějším otrokem hudebního průmyslu. Tyto soutěže, které se konají po celém světě, aby tak zasáhly nejrůznější trhy, jsou doslovně výtvorem továren na výrobu popových hvězd způsobujících rozruch vypouštěním jedné loutky za druhou, jež jsou svázány neúprosnými smlouvami a nuceny poslouchat nařízení okultní elity.

Ti, kdo na Ukrajině trpí

56507cb96a33c547ed5e45470debf6e1V Záporoží proběhlo smuteční shromáždění na počest padlých ukrajinských vojáků v Ilovajském kotli. Zde je, co napsal o počtu přítomných novinářů místní Chrobacké televize Maxim Ščerbina: „Smuteční shromáždění na památku padlých v Ilovajském kotli. 20 členů domobrany, stejný počet novinářů, 10 náhodných kolemjdoucích a ani jeden úředník (kromě vojenského komisaře). A ano, akce byla předem oznámena.“

Sluníčkáři podporují rasismus

12266965003_905fef5e2b_o-600x250Jedinou věc, kterou jsem v aktuální debatě o azylu od sluníčkářů slyšel, je nálepkování všech na ,,populisty“, ,,xenofoby“ nebo dokonce na ,,rasisty“, pokud někdo okamžitě nechce otevřít hranice země celému světu. Dělají to s arogantním, blahosklonným a rádoby spravedlivým postojem. Z údajně vyšší morální pozice, překřičí všechno, co neodpovídá jejich vlastnímu názoru a to ve jménu tolerance. To se znovu stalo v Sun Talk ve švýcarské televizi Tele Züri, kde byl umlčen Roger Koppel.

Brazilští policisté mají nosit brýle na skenování tváří pro vyhledání zločinců

Rio De Janeiro Experiences A Surge In Crime And ViolenceBrazilští policisté budou používat brýle s technologií přímo vykrádající Robocopa, které mohou skenovat tváře v davu a automaticky rozpoznat kriminálníky. Brýle jsou vybaveny moderní technologií pro rozpoznání tváří, která může skenovat 400 tváří za sekundu na vzdálenost 45 metrů.

CzechNEWS TV – Zprávy 2.9.2015

cntvPetr Richard Ortek a 27 minutový souhrn aktuálních událostí – Budapešťské nádraží kolabuje pod náporem uprchlíků – Na rakouských hranicích se rozutekli uprchlíci – Vojenské cvičení Ample Strike v Česku provokuje Rusko – Rusko bude v září předsedou RB OSN – Putin vystoupí na Valném shromáždění OSN poprvé za 10 let – Putin se setká se Zemanem v Číně

Imigrant

Colonel-Ebrahim-Rezaie-NejadLetiště nejmenované bohaté arabské země. Pasová a Imigrační kontrola.
,,Salam Alejkum“ zdravím ,,Alejkum Salam“ odpovídá úředník za přepážkou.
,,Víza?“ Ptá se po otevření pasu. ,,Nemám“ odpovídám. ,,Bylo mi řečeno, že ho mohu dostat na místě. “ Hm..ano, účel vaší cesty?,,
,,Pobyt ve vaší krásné zemi. “
,,Takže turista? Obchodní cesta?“
,,Ne, běženec.“
,,Prosím?“

Chrám Satana odhaluje masivní sochu Bafometa v Detroitu

leadbaphV Detroitu proběhlo odhalení sochy Bafometa vysoké téměř 3 metry o váze 1,5 tuny, které bylo označeno za „nejvýznamnější satanistickou událost v historii“. Chrám Satana odhalil dne 26. července masivní bronzovou sochu Bafometa sedícího na trůnu, před kterým stojí dvě děti a vzhlížejí k němu s obdivem. Odhalení se konalo v průmyslové budově poblíž řeky Detroit poté, co pokusy o instalaci sochy v blízkosti památníku Desatera přikázání v prostoru vládní budovy státu Oklahoma ztroskotaly.

Norská tajná služba mezi uprchlíky odhalila islamisty

Deutschland-unterstuetzt-Gaza-WiederaufbauNorská tajná služba zabránila příjezdu potenciálních teroristů z Islámského státu a fronty Al-Nusrá. Islamisté se chtěli přestrojit za uprchlíky. Norská tajná služba PST zabránil vstupu islámských teroristů z Islámského státu a z fronty Al-Nursá, která je napojená na al-Kajdu.Islamisté se pokusili promíchat s uprchlíky a přijet s nimi. Informují o tom noviny ,,Dagbladet“, s odvoláním na tajné služby.

Věk změn a vědeckých podvodů

18lqapi3rbca0jpgNynější generace přijímají za své období velkých změn. Většina mas vřele předpokládá, že éra přechodu a transformace, kterou procházíme, je dílem dlouhého vývojového procesu „přírodního pokroku“. Přemýšlím o této nafukující se bublině a říkám si, že tyto předpoklady nejsou nikdy zpochybňovány či zkoumány a jejich trvání, rovné životnosti talířků z kafetérie, je způsobeno dlouhou řadou novinových frází a prázdných sloganů, oposlouchaných při establishmentové výuce. „Vyvíjíme se“ a „žijeme v době změn“ a mnohé další reklamní slogany, které formují základ moderní umělé ideologie, totiž tvoří základ pro světonázor většiny lidstva. Jsou ale jakékoli z těchto předpokladů skutečně pravdivé? Žijeme v době „pokroku“ a „lidského vzestupu“?

Rusko Sýrii padnout nenechá, dodává jí zbraně proti teroristům

saa1Stále více faktů vypovídá o tom, že Rusko začalo vojensky pomáhat Syrské arabské republice v jejím boji s teroristickými skupinami. Důkazem jsou množící se snímky vojenské techniky, která se do Sýrie dostala s největší pravděpodobností teprve v posledních několika měsících či týdnech.

Do Sýrie dorazily Ruské ozbrojené síly, zřizují operační základnu u Damašku

unnamedSpolu s tím, jak se hrozba přímé intervence sil US, Turecka a Zálivu na syrskou půdu s každým uplynulým dnem eskaluje, a síly Islamistického státu uchvacují čím dál více suverénního území ve střední části této země, když Fronta Nusra dominuje nad severozápadním regionem provincie Idlib a oficiální síly “rebelů” jsou i v těsné blízkosti Damašku, mají všichni na rtech tu nejdůležitější otázku: nechá Putin svého chráněnce syrského presidenta Assada Západním „osvoboditelům“ s nástupem procesu opouštění kontroly nad syrským územím, které bylo roky ruským národním zájmem, jelikož bránilo průchodu regionálních potrubí z Kataru a Saúdské Arábie do Evropy, což by byl proces, jímž by se vytěsňoval vliv Gazpromu – a Ruska – na kontinentě.

„Opravdoví“ pedagogové na Ukrajině

4e4ccef8a38e5af4fbe6f4b419fdf89b30. srpna 2015 na stránkách školního internetu školy číslo 2 v Oděse se objevilo oznámení: „Vážení rodiče a děti! Administrativa školy a pedagogický sbor vás stejně jako vloni prosí, abyste se 1. září vzdali krásných a bohatých kytic a poslali místo toho příspěvek na rehabilitaci našich vojáků, kteří se nacházejí v oděské vojenské nemocnici. Chlapcům velmi chybí lidské teplo, podpora a také hygienické prostředky a vitamíny. Ať každá třída samostatně rozhodne, jaká může být pomoc raněným vojákům, a pak se spojí s nemocnicí a koordinátory pomoci.“ Dovolíte-li, nyní si rozebereme, co se to vlastně děje.

seagalrt

Rozhovor se Stevenem Seagalem o jeho vztahu k Rusku a USA

25 minutový rozhovor z listopadu 2013 o jeho blízkých vztazích s Ruskem, Vladimírem Putinem, Ramzanem Kadyrovem, nesouhlasu s politikou Baracka Obamy, mediální propagandě, policejní práci, zbraních, charitativních akcích, a další.