... ... NWOO.ORG | New World Order Oppositton

Případ „Brady“? Další blamáž. Odvolat Hermana!

14708270_1264438220275747_7975896589610302027_nZ nenávisti k Zemanovi se blbne. Klinicky. Několikrát jsem na to upozorňoval. Herman by měl okamžitě rezignovat, nebo být Sobotkou ze zdravotních důvodů odvolán. A pochopitelně se léčit. Choroba je nakažlivá, takže i prostředí těch kolem, co se také angažovali, by mělo být podrobeno preventivnímu vyšetření. Každopádně Herman nemůže být dál ministrem České republiky. S jeho dobrovolným odchodem či odvoláním by vláda ČR měla vydat i stanovisko, které by napravilo reputaci naší země.

chemtrails-kde konci konspirace

Chemtrails – kde končí konspirace

Velmi mnoho lidí má stále problém uvěřit tomu, že by rozprašování chemikálií z letadel ve velkém měřítku, neboli tzv. chemtrails bylo realitou. Následující 23 minutové video se pokouší odpovědět na otázky: Jak probíhá logistika? Jaké jsou náklady? Jak se na obloze mohou pohybovat nějaká letadla bez povolení Českého státu? Atd. V odpovědích je shromážděna řada důkazů a záznamů osob svědčících o uskutečňování programu geoengineeringu neboli ovlivňování počasí.

Mezinárodní experti přiznali ukončení recese v Rusku

mezhdunarodnye-eksperty-priznali-276-4713156Analytici mezinárodní ratingové agentury Moody’s zlepšili prognózy pro bankovní systém Ruska z negativních na stabilní. Podle jejich názoru vykazuje v současné době ruská ekonomika jisté známky pomalého oživení, což by mělo mít příznivý dopad na banky – informují RIA Novosti. „Makroekonomické ukazatele se stabilizovaly a tím se zlepší operační prostředí pro banky,“ — řekl viceprezident, starší úvěrový analytik Moody’s Irakli Pipia.

Západ proti Russia Today: jak zakazují svobodu slova

zapad-protiv-rt-236-4708186Čestnost, sociální odpovědnost, objektivita, boj proti válkám a jiným trápením – tyto zásady jsou od roku 1983, kdy byl v UNESCO schválen dokument o novinářské etice, základem profesionální žurnalistiky. Avšak v současném světě, jak se ukázalo, je etika efemérní pojem, stejně jako profesionalita, a stala se v povolání novináře čímsi docela vzácným.

petersziijato

Péter Szijjarto (maďarský ministr zahraničí) – rozhovor o migrační krizi pro Al-Jazeeru

Peter Szijjarto je maďarský ministr zahraničí Orbánovy vlády. Je ze strany Fidesz (pravicoví konzervativci). Jelikož hovoří plynně anglicky, poskytuje často rozhovory také zahraničním televizím. Toto je rozhovor s ním v rámci diskusního pořadu anglické verze kanálu Al-Jazeera uskutečněný koncem září. Peter Szijjarto kritizuje pokrytecký jazyk, jakým se v EU a v médiích o migraci hovoří, ohrazuje se proti urážkám na adresu Maďarska za jeho přístup k migrantům, vysvětluje, že skuteční uprchlíci před válkou by měli zůstat v první bezpečné zemi a necestovat po celé EU, že demografické a ekonomické problémy by neměly být řešeny pomocí imigrantů.

ramstein1

Americká základna Ramstein – poslední bitva – 1/2

Motto: řešení uprchlické krize leží v Ramsteinu

Zatímco je pozornost Evropy odvedená uprchlickou krizí, NATO se dál připravuje na útočnou válku proti Rusku. Letecká základna USA v obci Ramstein-Miesenbach porušuje ve všem, co se tam odehrává, německou ústavu. Den za dnem se tady transportují vojáci, zbraně a munice k aktuálním válečným konfliktům na Středním a Dálném východě. Film z r. 2016 dokumentuje skrytou roli americké letecké základny ve všech dronových válkách a skandální odvracení očí německé spolkové vlády.

pribehzmeny

Jacque Fresco: Příběh změny

Zakladatel myšlenky o Projektu Venus Jacque Fresco ve 13ti minutovém videu popisuje cestu, jak se dostat od dnešní společnosti založené na získávání peněz k bezpeněžní společnosti, ve které nebudou války, zločin a nedostatek. Jsou peníze tím správným motivačním prostředkem?

cnnsucks

P.J.Watson: Drahá mainstreamová média, jste pouze prodejné presstitutky

Britský komentátor a redaktor InfoWars.com Paul Joseph Watson v 8mi minutovém videu vzkazuje mainstreamovým médiím (pravděpodobně především v USA, Velké Británii a západní Evropě), že jsou pouze P.R. agentury Hillary Clintonové a uvádí spoustu příkladů, kdy se toho média dopouštějí.

tajemstvi-slovanske-civilizace

Tajomstvo slovanskej civilizácie

Půlhodinový dokument ruské TV se slovenskými titulky, který přibližuje práci ruských historiků, kteří prokazují pomocí mnoha historických zdrojů, že Slované měli písmo dávno před příchodem křesťanství na Rus a do východní Evropy. Dokumentem provází geolog a archeolog Genadij Stanislavovič Grinievič.

Zloději z ČNB by měli místo ohroženého eura nakupovat zlato

Fine-Gold-9999-1-KiloHodnota prošustrovaného českého zlata se pro nového majitele k dnešnímu dni zvýšila o 27 miliard. ČNB prodala zlatý poklad v letech 1997 a 1998 za hubičku. Jednalo se o 56 tun zlata. Byla to hloupost nebo mazaný úmysl….?

David Icke v Lucerně

DSCF7931Dne 8.10.2016 se uskutečnila celodenní přednáška badatele Davida Icka plná nových informací na téma: „Život v přeludu a jak se z něj probudit“. Když jsem se dozvěděl o tom, že David Icke bude mít v pražské Lucerně celodenní přednášku, řekl jsem si, co nového by mi mohl asi říci, co ještě nevím?

Studio REPORT 24.10.2016

cntv-report3Bašta: Válka je na spadnutí, proto budeme mít ministerstvo propagandy – Savčenková vyzvala Porošenka, aby odevzdal prezidentství Janukovyčovi! – Jak si budou stát čeští a slovenští vojáci, když vzplane v Evropě válka? Pokračování rozhovoru s předsedou Asociace slovenských vojáků Jozefem Žarnovičanem. – InfoWars – Vladimíra Vítová k 28.říjnu – Petr Gazdík organizuje alternativu k hradní oslavě 28. října – Poděkování Jiřímu Bradymu. Zemanovi navzdory – Jiří Brady vzpomíná.

pjakin

Otázka – Odpověď V.V. Pjakina ze dne 17.10.2016

Ruský analytik odpovídá ve svém pravidelném pořadu na otázky z těchto témat: Jak prezidentské volby v USA dostávají americkou společnost na hranu občanské války, pokračující úpadek amerického vlivu na světovou politiku, prohlubující se mezinárodní ponížení Francie, úpadek vojenské bojeschopnosti USA, důvody pro osvobození Mosulu, jak seriál Teorie Velkého třesku pomáhá podvědomému programování lidí na transhumanismus, a další

Otroctví nekonečného růstu

What would you do if you won the lottery?Úsporný život s minimálními náklady a bez dluhů je děsivým snem ekonomů. Dnešní liberální ekonomové se nemohou odtrhnout od vize nekonečného růstu materiálních prostředků. Zodpovědní občané, kteří si šetří na období nezaměstnanosti nebo na stáří nepatří do tohoto světa. Naopak zcela systémově se chovají ti, kteří se zadlužují. Na nekončícím plýtvání je založena celá ekonomika: zisky, zaměstnanost a daně státu.

Ten Babiš to má s Věrou ale promyšlené….

babisjourovaS neslanou, nemastnou a též docela řídkou ekipou, stojící dnes v čele ČSSD, bude mít tahle kdysi mocná záštita dělného lidu u nás co dělat, aby v příštích sněmovních volbách uhájila aspoň druhé místo. Takže vyhraje ANO a Babiš bude premiérem. No a jako politik-podnikatel a možná i šachista, plánuje už dopředu, jak k svému budoucímu úřadu vytvořit takovou vnější konstrukci, která by jeho řízení vlády co nejlépe vyhovovala. Jde např. o jeho vztah k prezidentovi a naopak o vztah prezidenta k němu, a zde by bylo samozřejmě žádoucí, aby ten vztah byl bezproblémový. Tzn., aby ho nový prezident poslouchal.

Pronásledovaný pěstitel léčivého konopí Dušan Dvořák vrací úder:

dušanMinisterstvo spravedlnosti, Nejvyšší státní zastupitelství a Policie ČR

Na vědomí: Organizovaná zločinecká skupina státních zaměstnanců v Prostějově, advokáti lhostejnosti, ČT,ČRo ČTK, kontrolní orgány atd.

Věc: Trestní podnět pro NSZ ČR a PČR na důvodně podezřelého opakovaného prostějovského masového vraha a zločince Ivo Černíka (státní zástupce) a masovou vražedkyni a zločinkyni Ivonu Otrubovou (soudkyně) a jejich zločin kryjící a napomáhající organizovanou zločineckou skupinu státních zaměstnanců (dále OZSSZ) a žádost o informace dle zákona o informacích.