Šéfová bezpečnosti EU: „Politický islám“ je budoucností Evropy

Snímek obrazovky pořízený 2015-07-06 22:59:56Zákon šaría pro Západ? Spolu s tím, jak roste hrozba extremistů ISIS, konsternovala šéfová zahraničních věcí a bezpečnostní politiky Frederica Mogherini tvrzením, že „politický islám“ je pevnou součástí evropské budoucnosti. Když Mogherini odpovídala na brutální teroristické útoky islamistů z minulého měsíce v Tunisku, Kuvajtu a ve Francii, tak zavrhla představu o střetu civilizací a vrátila úder kritikům masové imigrace.

V Dněpropetrovské oblasti matky rekrutů zablokovaly silnici

U2b0e4ad2aa9aaae1c3187e2f45610cadkrajinské matky stále častěji pořádají akce protestů proti mobilizaci. Jak známo, vojenské komisariáty chytají chlapce ve veřejné dopravě, na plážích, u továrních bran. Přitom „berou“ všechny bez rozmyslu – i nemocné i zmrzačené, táty od mnoha dětí, čímž otevřeně porušují zákon i Ústavu. Je přece nezbytné zabezpečit sedmou vlnu mobilizace.

Richard Pachman – Neodvolám – Mistr Jan Hus 2015

4655Neodvolám žádná slova
Neodvolám život svůj
Neodvolám zas a znova
Bože prosím při mně stůj

 

 

Stefan Verstappen: Ukradený ráj

Snímek obrazovky pořízený 2015-07-06 18:01:48V 6ti minutovém videu popisuje kanadský spisovatel, umělec a mistr bojových umění Stefan Verstappen, co všechno jsme ztratili tím, že naše státy vedené hrstkou psychopatů investují do zbytečných a drahých válek.

Nigel Farage z UKIP pochválil Řeky za to, že prohlásili ten ‚zmírající‘ projekt EU za blafování

Farage-APVůdce UKIP Nigel Farage tvrdí, že výsledek řeckého referenda ukázal, že Evropská unie ‚zmírá‘. Páteční průzkumy veřejného mínění ukázaly, že 74 procent či více Řeků si chce euro jako svou měnu podržet. Řečtí voliči asi 61 procenty ku 39 procentům zamítli balíček zbídačujících opatření, o která se snažila EU výměnou za pokračování v rozsáhlých půjčkách na vykoupení z dluhů.

sorensen

Reaktor na thorium – Kirk Sorensen v TEDxYYC (2011)

Kirk Sorensen je zakladatelem „Flibe Energy“ a je propagátorem atomové energie na bázi thoria a tekutého fluoridu. Celých pět let vede diskuzní „blog“ pod názvem „Energie z thoria“ a pomohl tím vytvořit internetovou společnost tisíců zájemců, kteří podporují obnovenou snahu o využití thoria jako zdroje energie.

V SBU se zatýká: bylo nalezeno více než 40 zrádců

b09926be6893d28bb0cd8edb5cfa8155Na Ukrajině je podezříváno z vlastizrady více než 40 pracovníků Služby bezpečnosti Ukrajiny (SBU), a to včetně vyšších hodností – generálů a plukovníků. Informoval o tom šéf úřadu Vasilij Gricak v rozhovoru se zástupcem „5. kanálu“. „Momentálně probíhá vyšetřování více než 40 případů našich zaměstnanců (za zradu),“ – řekl předseda SBU. – „Byli uvězněni ti generálové a plukovníci Služby bezpečnosti, kteří zradili zájmy státu.“

Izrael žádá Západ, aby nedovolil zatýkání izraelských představitelů

Clashes between Israeli security forces and PalestiniansIzraelské ministerstvo zahraničí požádalo evropské země o pomoc, neboť čelí riziku, že budou izraelští generálové, politici a činitelé bezpečnostní politky během pobytu v zahraničí zatčeni pro obvinění z válečných zločinů.

Euro-Krize: Analýza MMF vykazuje katastrofu historických rozměrů

35179605-600x396Nyní je jasné, proč se MMF propadl do panického modusu: I bez referenda by Řecko potřebovalo dalších 50 miliard Euro – jen aby se dostalo na udržitelnou úroveň zadlužení. Ve skutečnosti činí potřeba spíše 100 miliard Euro. Tato čísla jsou fiaskem pro pověst trojky. Všichni řečtí vládní představitelé minulých let by měli být dohnáni k odpovědnosti před soud.


Čelní francouzská presidentská anti-euro kandidátka Marine Le Pen tleská řeckému vítězství nad „EU oligarchií“

le-pen-thumb-largePřed deseti dny ještě, než Varoufakis vůbec oznámil svůj ohromující zlom v jednání s Trojkou a přistoupil k zahájení referenda, které právě ještě symboličtěji než cokoliv jiného řeklo těm ze status quo rozhodné „Ne“, jsme tvrdili – Zapomeňte na Grexit, Madame Frexit“ říká, že další na řadě je Francie: čelní Francouzská presidentská kandidátka chce pryč ze „zkrachovaného“ eura.

MAREK OBRTEL – hlášení / Hradec na Moravě – celorepublikový poradní oheň

Velitel Československých vojáků v záloze proti válce v 10ti minutách shrnuje výsledky posledního setkání u poradního ohně a konstatuje to hlavní: Jako organizace jsme schopni funkce a jsme připraveni komunikace s příslušnými státními odpovědnými orgány.

Islám, Uprchlíci & spol: Polarizace a radikalizace mas

Diskussion-620x330Zvlášť témata emocionálně zatížená jako je islám, uprchlíci nebo sňatky homosexuálů vedou k tomu, že názory přitvrzují a lidé na obou stranách se stávají více radikálními. Věcné spory se tím stávají stále těžšími. To celé vede k názorové diktatuře.

Athénská demokracie versus neoliberální bohové

Diogenes-and-Alexander-The-GreatMinisterský předseda dovoluje Řeckému lidu, aby rozhodl o svém vlastním osudu pomocí demokratického referenda. To stačí k tomu, aby dohnal Trojku – Evropskou centrální banku (ECB), Evropskou komisi (EC) a Mezinárodní měnový fond (MMF) – k šílené zuřivosti. Je v tom v kostce všechno, co člověk potřebuje vědět o Evropském „snu“.

Proč Ukrajina přestala kupovat… evropský plyn

pochemu-ukraina-perestala-450-42622961. července skončila platnost dohody o ukrajinském nákupu plynu z Ruska. Ta byla uzavřena na 3 měsíce a předpokládala prodej plynu v ceně necelých 250 dolarů za tisíc krychlových metrů. Ukrajina ovšem nespěchala tuto dohodu využívat (nákupy probíhaly pomalu a nepravidelně) předpokládajíc, že po 1. červenci se jí dostane daleko výhodnějších podmínek…

Novináři a válka

1_-_1-59-8d3c5-1f656Předpokládajíc, že novináři pracují ve službách míru, přijala Rada bezpečnosti OSN jednomyslně rezoluci vytvořenou za účelem jejich ochrany v bojových zónách. Ovšem dva týdny nato vydalo Ministerstvo obrany USA instrukce k zadržení profesionálních pracovníků médií, kteří jsou angažovaní ve špionáži – jde o iniciativu, která se může obrátit proti novinářům z členských zemí NATO, všímá si Thierry Meyssan.

V Indonésii nabývá na účinnosti zákaz plateb cizími měnami

rupiah-dollar.siIndonéská centrální banka zavedla naprostý zákaz používání US dolaru a dalších cizích měn ve všech transakcích v zemi, aby tak zastavila volný pád rupie. Zákaz nabývající účinnosti 1. července 2015 poprvé oznámil šéf Indonéské banky Eco Yulianto v dubnu.