... ... NWOO.ORG | New World Order Oppositton

„Slováci, staňte sa národom!“ alebo Prečo Fico ignoruje Kotlebu? – 1. část

ficoVážený pán premiér, dovoľte mi formou tohto otvoreného pomyselného dialógu s Vami prehovoriť k našim občanom a menom všetkých nás, ktorí si uvedomujeme skutočné pozadie problémov a hrozieb, ktorým dnes čelíte Vy a čoskoro bude čeliť Slovensko, popriať Vám veľa zdravia a síl, rozumu a štátnickej múdrosti! Chcel by som Vám zároveň normálne ľudsky poďakovať za to, že s obdivuhodnou vytrvalosťou chránite záujmy a dobré meno Slovenska v očiach všetkých slušných a svedomitých ľudí.

Polovina světové populace je chudá jak kostelní myš – a globální elita to chce tak nechat

Earth-In-Hand-Public-Domain-460x302Mohli byste přežít na pouhých 2,50 dolarech denně? Podle Compassion International přibližně polovina obyvatelstva celé planety v současné době žije na 2,50 dolarech denně nebo méně. Zatím ti, co hromadí bohatství na úplné špičce globální pyramidy, ještě daleko rychleji bohatnou. Nechápejte mě špatně – jsem někým, kdo velmi věří v tvrdou práci a přispívání něčím hodnotným pro společnost, a ti co pracují nejpilněji a přispívají nejvíce, by měli mít možnost sklízet odměny. V tomto článku v žádném případě nekritizuji skutečný kapitalismus, protože pokud by skutečný kapitalismus byl praktikován na celé planetě, měli bychom dnes mnohem, mnohem méně chudoby. Místo toho je naše planeta ovládána těžce socializovaným centrálním bankovním systémem založeném na dluhu, který systematicky převádí bohatství od těžce pracujících obyčejných občanů globální elitě. Ti na samotné špičce pyramidy vědí, že ochuzují všechny ostatní, a chtějí to tak nechat.

Politické pozadie chemtrails. Vojenské programy, manipulácia s počasím, HAARP. Toxické látky v chemtrails a ich dopad na životné prostredie

pro8Poznámka prekladateľa: Článok podrobne popisuje látky používané v chemtrails, vrátane kontextu v akom program vznikol, aké inštitúcie za ním stoja a s akou bezohľadnosťou je presadzovaný bez ohľadu na názor verejnosti a bez akejkoľvek verejnej debaty či schvaľovania parlamentom. Autorom je R. Michael Castle, vyštudovaný polymérový chemik s 22 ročnou praxou v obore a 15 ročnou prácou pre nadáciu na odhaľovanie environmentálnych rizík. Text bol publikovaný v máji 2006 v nezávislých novinách Idaho Observer. V roku 2003 bol Dr. Castle spoluatorom návrhu zákona UAPA3, ktorý mal zakázať všetky praktiky rozprašovania chemikálií do atmosféry/stratosféry nad územím USA. Po tom, čo sa ukázalo, že v programe je priamo zainteresovaná americká vláda, kongresmeni stiahli svoju podporu a zákon odmietli podporiť.…

Nadcházející čistka: Techničtí giganti připravují zrušení jiného myšlení na internetu

free-speechVšichni o tom mluví. Oni jednoho dne prostě nedovolí, aby na internetu zůstávaly jisté myšlenky. Potenciál toho, že se důležité informace dostanou k širokému publiku je prostě příliš velký, a pomyšlení, že by se mohly dostat do rukou kohokoliv, je příliš děsivé. Není proto žádným překvapením, že mnozí korporátní giganti ze Silicon Valley se teď šikují do jednotné fronty, aby umlčeli svobodné slovo na sociálních médiích.

Studio REPORT 9.12.2016

cntv-report3MO RF označilo útok na ruskou vojenskou nemocnici za vraždu – Vítězství v Aleppo je na spadnutí : ruský SPECNAZ nemilosrdně likviduje teroristické velení – Muž tureckého vzhledu shodil ženu ze schodů. Facebook blokuje profily za sdílení videa – Antifa narušila pietu za Afgháncem zavražděnou dívku. Napadala policii a křičela „Refugees, welcome“ – Slávek popelka: Měli jsme je za přátele. Oni nás za kořist – ČNB intervenovala už za 798 miliard – Přišlo do e-mailu: Proč SPD nehlasovala pro novelu zákona O střetu zájmů? Vyjádření SPD máme.

Mrs Trumpová, hradní trumpety a trampoty

ivanatrumpPaní Ivana Trumpová, coby velvyslankyně na US ambasádě v Praze, není až tak úplně blbej nápad. Česky mluví lépe než fořt aus Austia nebo MF Slovák Andrejko. Její druhý jazyk anglo-američtinu by jí většina poslanců v EU mohla závidět včetně našich ministrů a politiků. To je krutá realita. Bezobsažné blafy, jež na fóru v Bruselu sporadicky prezentují, nikdo neposlouchá a poslanci EU opouští sál, aby se někde u baru o poschodí níže posílili armagnakem či „chivas regalem“, které mají ve skladech plné regály.

Soutěž v mazání “falešných zpráv”

tumblr_m3s7x0ILH41qfc5cxo1_1280-1024x572Facebook vyrukoval s plánem preferování příspěvků od pečlivě vybraných  partnerů korporátních médií. Business Insider spekuluje nad tím, že tzv. Collections (výběry) budou mít v toku zpráv  na Facebooku dominantní postavení.

TV MAGAZÍN 7.12.2016

cntv-mag3Kroměřížská výzva: Najdeme vám prezidenta, ale chceme od vás milion, vzkazuje Kroměřížská výzva. A nasazuje před kameru malé roztomilé děti – Uplynulo čtvrt století a většina bývalých disidentů je nějakým způsobem stále aktivní. Svět kolem nich se mění a je čím dál tím víc zřejmé, že ideál západu zůstává pouze fikcí – Veliký výsměch Michaelu Kocábovi a jeho prezidentským kandidátům – Několik desítek webů s rozpočtem několika tisíc korun totálně drtí Českou televizi, Český rozhlas a celý mainstream včetně ČTK s rozpočtem mnoha miliard korun – Masarykova univerzita v Brně rozzlobila některé své studenty. Na přednášku o ruském vlivu v českých médiích pozvala Jakuba Jandu ze sdružení Evropské hodnoty – To bude kavárna koukat. Donald J. Trump pozval Miloše Zemana do Bílého domu. A víme mnohem více – Vánoční písnička od Maxim Turbulenc pro diváky CNTV.

Informátor odhaluje, jak hlavní spojenec NATO vyzbrojuje a financuje ISIS – 2. část

Daesh: Bastard, který byl zplozen tureckým „státem ve státě“

Vzhledem ke svému humanitárnímu renomé turecká Nadace pro lidská práva a svobody a humanitární pomoc (IHH), nyní partner turecké vlády v rámci Fidanova vedení agentury TIKA (Turecká agentura pro mezinárodní spolupráci a rozvoj), poskytla „dokonalé krytí“ pro Erdogana, aby mohl zintenzivnit svou tajnou strategii vůči Sýrii. Když se Fidan stal šéfem tureckých zpravodajských služeb, utajovaná strategie pokračovala.

P.C.Roberts: Vítr začíná foukat proti oligarchům

Když se inteligentní lidé konečně proberou k pochopení, jak fungují média establishmentu a vy se jen divíte, co jim na tom trvalo tak dlouho?

Vládnoucí oligarchie a její presstitutky začínají jevit nervozitu z toho, že najednou začínají ztrácet vládu nad myšlením Američanů. A jako reakci na takovýto vývoj spouštějí útok na všechny nezávislé internetové žurnalisty, mezi něž mám čest se též počítat, jako na domnělé ruské agenty, šířící prý falešné zprávy. Poslední legislativní jednání sněmovny reprezentantů, seznam 200 údajných ruských agentů, či útoky na zvoleného prezidenta přímo z ústředí tajných služeb vydávají svědectví o tom, že tlak na vykladače pravdy sílí.

Jak je dobré míti ISIS. Orwell věděl?

Že by si ogaři z ISIS dali v době voleb v USA, Rakousku a Itálii oraz? Kde je další precizní hollywoodské video? Kde je další, spojenci zlikvidovaný ministr nebo 2. muž ISIS? Kde jsou informace o poklesu příjmů IS? Haló? Opět jsem dočetl Orwellovo 1984 a opět mě mrazí. Ten chlapec snad musel vědět. Okřídlené fráze jako „válka je mír“, „svoboda je otroctví“ a „nevědomost je síla“ zná prakticky každý. Ale pojďme o krok dál.

Kdo může za Jaromíra Štětinu?

Člověk má nutkání odpovědět, že on sám snad ani ne. Protože on je jenom nemocný. A to nenávistí k zemi, bez níž by se jako možný syn českých rodičů nenarodil. Takže se nám už na počátku našeho pojednání vynořuje klasická freudovská otázka: Není ona nenávist k předmětné zemi (Rusku), vlastně přetavenou nenávistí Štětiny sama k sobě? Ke své vlastní existenci?

Projekt MK Ultra v CIA: Drogy na zničení národa

Drogy měly přetvořit jednotlivce…a nakonec i celou společnost. Drogový výzkum daleko za hranicemi obvyklých stručných popisů MK Ultra. Záměr je zřejmý zde z tohoto zápisu: V zápisu z jednání senátu v roce 1977 o projektu CIA MK Ultra na ovládání psychiky byl obsažen dokument CIA.

hraopravdu

Hra o pravdu v Betlémské kapli – 17. listopad 2016

V dopoledních hodinách o státním svátku 17. listopadu 2016 se sešli v pražské Betlémské kapli, kde kdysi kázal Mistr Jan Hus, lidé, aby společně znovu objevovali význam důležitých slov, na kterých stojí opravdové lidství. Co pro nás dnes znamená svoboda, čest, hrdost, naděje, vlastenectví,…
Účinkovali: Lenka Procházková, Ivan David, Evžen Hörschel, Roman Bidlo, Blanka Langerová, Josef Skála, Jan Schneider, Marek Obrtel, Karel Růžička, Vladimíra Dvořáková, Radim Valenčík, Eva Miláčková, Mirka Hornychová, Mikuláš Chadima, Marie Neudorflová

marien

Marie Neudorflová – Vlastenectví a TGM – 3. 11. 2016

Přednáška historičky Marie Neudorflové o vlastenectví v českých zemích na počátku 20. století a v době vlády prvního československého prezidenta Tomáše G. Masaryka. To vše v porovnání s dnešním stavem „vlastenecké výchovy“ na českých školách.

briefing-aleppo

Briefing GŠ MO RF o aktuální situaci v Aleppu z 30.11.2016

8 minutové video s přehledem postupu osvobozování syrského Aleppa a poskytování lékařské a humanitární pomoci. Ruské letectvo pozastavilo letecké útoky na město a proti islamistům bojuje především syrská armáda.