... ... NWOO.ORG | New World Order Oppositton


BISkou označený lhář novinář Ondřej Kundra z Respektu káže a přednáší o dezinformacích

kundraNovinář označený zpravodajskou službou BIS za lháře, se pasuje do role experta na (ruské) dezinformace. Přednáší studentům, vyjadřuje se v médiích… Seznamte se s Ondřejem Kundrou z Respektu. Přečtěte si, co o něm napsala BIS. Ondřej Kundra, další z Bakalových koní, novinář pasující se do role bojovníka s dezinformacemi (samozřejmě jen proruskými, jak velí „objektivita“) a s „Putinovými agenty“. V rámci své agendy se nezřídka setkává s podobně profesně i morálně kompetentním Jakubem Jandou z EUropských hodnot i s lidmi z dalších politicky angažovaných neZiskovek. Dejme slovo pasážím uveřejněného textu Bezpečnostní informační služby (BIS) reagující na článek Ondřeje Kundry a Jaroslava Spurného v roce 2012 (celou zprávu lze přečíst na webu BIS):

civilizace

Tajemství manipulace: Politika a patriotismus 1/3

První část dalšího pořadu o manipulacích od příznivců KSB. Jaké jsou rozdíly v tom, jak funguje konglomerát států západní civilizace, jak funguje blok ruské civilizace a blok východní islámské civilizace?

Přehled zpráv – RusVesna – 16.12.2017

kndr_17Sobota, 16.12.2017 – ráno a přes poledne:

1; Spojené státy se ve svém vnitropolotickém divadýlku úplně ztratily, říká senátor. V pátek prezident USA prohlásil, že by chtěl získat pomoc od Ruska při urovnání situace kolem KLDR.

2; Bití, elektrošoky a výhrůžky rodinám. V OSN zveřejnili podrobnosti z mučení v SBU. Přitom v OSN konstatují, že policejní orgány Ukrajiny se ze všech sil snaží mařit vyšetření takovýchto případů.

3; Zacharčenko informoval o zbrani vyvinuté v Doněcké republice. V současné době byla připravena doněckými zbrojaři výroba ostřelovacích pušek, minometů a pistolí.

Přehled zpráv – RusVesna – 15.12.2017

zammera_zhmerinki_izbil_zhenshchinu-deputata_1Pátek, 15.12.2017 – ráno a dopoledne:

1; Místostarosta pětatřicetitisícového města Žmerinka ve Vinnické oblasti Ukrajiny zbil poslankyni. V důsledku úderu do obličeje se Olga Paščuk skácela k zemi. Na místo události byla přivolána sanitka a policie.

2; Turecko se paktuje s Íránem a Ruskem proti Západu, píší německá média. Turecký prezident Erdogan vyzývá islámský svět, aby se sjednotil proti USA a Izraeli.

3; Ve Státním departmentu USA oznámili nutnost spolupráce s Ruskem ohledně Sýrie. Zóny deeskalace ustavené na jihozápadě Sýrie jsou pozitivním modelem pro další spolupráci.

Tomáš čerte kropáč! Halík odhalen coby podvodník – HALÍKOVI SE PODAŘILO PODVODNĚ ZÍSKAT ČTYŘI AKADEMICKÉ HODNOSTI

HalikWizard-678x381OTAKAR JELÍNEK – docent Univerzity Karlovy – shrnuje svá zjištění ohledně podvodů a machinací s akademickými tituly Tomáše Halíka, a ukazuje tak “hodnoty”, které vyznává tento miláček médií, jenž se patrně podvodně vydává i za katolického kněze.

V následujícím textu podávám shrnutí mých poznatků, týkajících se vzdělání a titulů Mons. prof. PhDr Tomáše Halíka, ke kterým jsem dospěl po několika letech pečlivého studia dostupných dokumentů, s nimiž jsem měl možnost postupně se seznamovat a udělat si z nich výpisky. Přitom mi velmi pomohla má částečná znalost italštiny i latiny, neboť relevantní dokumenty jsou psány v těchto jazycích.

Přichází věrozvěst Soros pevněji do ČR? Bakaloviny prskají a Drahoš sdílí. Zbystřeme.

George SorosAeronet přišel s informací, že miliardář George Soros si založil účet v pražské bance. Ve stejný den tak údajně učinil i Schwarzenberg. Příprava na dotaci správných prezidentských kandidátů? Bakaloviny „napravují“ a Drahoš sdílí.. Aeronet přišel s informací, že americký miliardář George Soros si v září založil účet v pražské pobočce UniCredit Bank (zde). Ve stejný den tak údajně učinil i Karel Schwarzenberg (což může být kromě spekulace samozřejmě i náhoda). Nicméně vzhledem k panevropské historii a postojům knížete, k jeho známosti a velkorysému pohledu na Sorose může být na každém šprochu pravdy trochu.

Síť neziskovek spojených s Georgem Sorosem v České republice

Open-Society-Foundations-OSFPřehledné grafické uspořádání politických institucí a neziskových organizací v České republice, které jsou spojeny s organizací George Sorose Open Society Foundation / Nadace pro otevřenou společnost.

novak-naxera

CNTV2: Studio REPORT 14.12.2017 – Loupežné přepadení pana Jaroslava Nováka exekutorskou mafií s následným únosem

Obsah pořadu: Podle odvolacího soudu byla exekuce pana Jaroslava Nováka nezákonná. Čili by se dalo říci, že se jednalo o loupežné přepadení s následným únosem aneb jaké jsou poměry exekutorské mafie a psychiatrických léčeben v České republice.

Přehled zpráv – RusVesna – 14.12.2017

ssha_gosdep_reg_2_-bigRáno a přes poledne:

1; Státní department lživě obvinil Rusko z ostřelování civilního obyvatelstva v Donbasu. Znovu vyzýváme Rusko, aby zastavil dělostřelecké a raketové ostřelování ukrajinského civilního obyvatelstva, prohlásili ve Státním departmentu.

2; Prý nezávislost… Generální prokurátor Ukrajiny navrhuje odevzdat Južmaš Elonu Muskovi.

3; Rusko dokončilo proces adaptace na západní sankce, říká Kreml. Toto oznámení učinil tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov.

denisa-rohanova

CNTV2: Studio REPORT 13.12.2017

Konference KTS-AME 2017: Denisa Rohanová a Jan Brezáni – Dvojí výklad exekučního práva aneb záměr versus realita

Odhalujme ty, kteří za pravdou a láskou ukrývají lež a nenávist

snovotnyVýkřiky o Putinových agentech nejvíce vypovídají o autorech těchto výkřiků, o jejich schopnosti kritického myšlení či zkorumpovanosti. Rusko má suroviny, a je třeba je o ně připravit. A tak slouhové dnes jako o život na Rusy štěkají. Před případnou válkou je totiž nutná dělostřelecká příprava. Část agendy Evropských hodnot má v popisu práce šíření nenávisti.

Rychlé zprávy 15.12.2017

rychle-zpravyMaďarský parlament schválil v úterý usnesení, kterým zákonodárný orgán odsoudil rozhodnutí Evropského parlamentu (EP) o reformě azylového systému. Informovala o tom agentura MTI / Ruské orgány zablokovaly webové stránky jedenácti subjektů. Na žádost státního zastupitelství byly zařazeny na seznam „nežádoucích“ organizací / Bude to znamenat začátek konce Eurozóny? Italům společná evropská měna příliš neprospívá. Rozhodli se proto zavést vlastní alternativní měnu, která nakonec bude zřejmě vést k likvidaci eura v jejich zemi / Summit EU o migraci skončil „výbuchem“. Merkelová je rozčarovaná / Šokující slova nové ministryně obrany! Je toto obraz celé nové vlády? / Děje se něco šíleného. Neznámá vojenská síla použila laserové zbraně k ničení a tavení domů v Kalifornii / Na slovenský i český knižní trh se dostává mimořádně zajímavá kniha rozhovorů s bývalým československým šéfem rozvědky o pozadí geopolitiky a zpravodajských služeb (v češtině).

vira-v-boha

Tajemství manipulace: Náboženství a víra v boha (2)

Závěrečná část úvahy o víře v Boha z produkce příznivců KSB. Proč věřit v existenci Boha a proč mu věřit, že stvořil svět tím nejlepším možným způsobem. Z perspektivy malé části velkého celku je obtížné chápat jeho smysl, avšak pohled na nižší formy života z lidské perspektivy nabízí analogii.

IMG_1330-06-11-17-07-43

A. Gegalczij o konferenci „Krym v dnešních mezinárodních vztazích“ a „Jaltské ekonomické fórum“

37 minutový rozhovor s rusínským podnikatelem Alexandrem Gegalczijem o dvou mezinárodních konferencích na Krymu, kterých se v nedávné době zúčastnil. Konference „Krym v dnešních mezinárodních vztazích“ proběhla začátkem listopadu 2017 a pojednávala o právních otázkách a souvislostech připojení Krymu k Rusku a konference „Jaltské ekonomické fórum“ pojednávala o možnostech investování a obchodování na Krymu.

Přehled zpráv – RusVesna – 13.12.2017

krym_nash_31; USA jsou připraveny na rozhovory s KLDR „bez předběžných podmínek“. Státní tajemník USA Rex Tillerson prohlásil, že USA jsou připraveny na severokorejské rozhovory bez jakýchkoli předběžných podmínek.

2; Státní department USA slibuje, že se vrátí k otázce Krymu. USA se chtějí vrátit k otázce Krymu, ale prioritu má urovnání situace v Donbasu.

IV. říše nedostudovaného knihkupce Schulze = Spojené státy evropské! Pějme Ódu na radost!

rtsx9hsZdá se, že od reality odtržení EUropští soudruzi v čele s nedostudovaným knihkupcem Schulzem si čím dál větší skepsi občanů z EU vyložili po svém. Reformací má být federalizace = Spojené státy evropské. Pějme Ódu na radost!Bývalý alkoholik a šéf Evropského parlamentu Martin Schulz dle informací v článku na iDnes uvedl:

„Chci, aby existovala evropská ústavní smlouva, která vytvoří federální Evropu,“ nechal se slyšet šéf SPD, podle něhož by „Spojené státy evropské“ měly spatřit světlo světa do roku 2025.

loading...