Literatura a ke stažení

 

Franceso Adessa
Muammar Al-Kaddáfí
Alexander I. Asov
Jacques Bergier
Jack Bernstein
Ernst Boepple
Grigorij Bostunič
Ivana Čornejová
Miroslav Dolejší
Alexander Dugin
David Duke
George Robert Elford
Myron C. Fagan
Norman G. Finkelstein
Ulrich Fleischhauer
Henry Ford
Fulcanelli
Arthur de Gobineau
Petr Hájek
Richard E. Harwood
Robert Helebrandt
Jan van Helsing
Martin Herzán
Frank Hills
Andrew Carrington Hitchcock
Noam Chomsky
David Icke
Kamil Jurkovič
Shelley Klein
Grigorij Klimov
Jaroslav Kmenta
Vladimír Krychtálek
Gabriele Kuby
Alfred M. Lilienthal
Erich Ludendorff
Texe Marrs
Andrew Gavin Marshall
Neil Z. Miller
Michael Morris
Gustáv Murín
Petr Mutinský
George Orwell
Victor Ostrovsky
Peter B. Podolský
Paul Polansky
Sergej O. Prokofjev
Andreas von Rétyi
Hanuš Richter
Scott Ritter
August Rohling
Traian Romanescu
Johannes Rothkranz
Robin de Ruiter
Adrian Salbuchi
Nidal Saleh
Israel Shahak
Hellmut Schramm
Ján Litecký Šveda
Josef Vít
R. M. Vlas
Rudolf Vrba
John A. Warden
Ostatní


Franceso Adessa

OSN – Hra na krviprelievanie? (1996) – Kniha talianskeho publicistu o OSN otvára informácie, ktoré sú šokujúce i varujúce zároveň.
Najmä dnes, kedy sme svedkami očividnej manipulácie medzinárodnej situácie veľmocami a lobbystickými ekonomickými skupinami, nám kniha OSN – hra na krviprelievanie otvára oči a uvádza nás do sveta úsilia o svetovládu. Najnovšia vojna o Irak – ktorá je zároveň demonštráciou moci U.S.A na zastrašenie odporcov ovládnutia sveta slobodomurárskou elitou – je tou najrukolapnejšou ilustráciou diania týchto dní.

Ke stažení – K zakoupení


Muammar Al-Kaddáfí

Al-Kaddafi kniha

 

 

 

 

 

 

 

Zelená kniha (1975) – Muammar Kaddáfí své politické názory shrnul v takzvané Zelené knize, publikované ve třech dílech mezi roky 1975 a 1979. Vyjadřuje se zde k různým tématům od politiky přes společenskou morálku až po sport. Myšlenky obsažené v této knize považuje za ideál uspořádání státu i společnosti.

Ke stažení – K zakoupení


Alexander I. Asov

Asov Velesova kniha

 

 

 

 

 

 

 

Velesova kniha (2001) – Svatoruské védy sepsal mudrc Jagajlo Gan z rodu Stargorodských, v Novgorodě Velikém, v Suroži a Kyjevě v IX. století. Překlad a vysvětlivky A. I. Asov. Velesova kniha je Svatým písmem Slovanů.

Ke stažení – K zakoupení


Jacques Bergier

Bergier

 

 

 

 

 

 

 

Jitro kouzelníků (2002) – Kultovní kniha, napsaná společně s Lousem Pauwelsem Jitro kouzelníků – podtitul Úvod do fantastického realismu – 1960. Kniha v 60. letech minulého století změnila dosavadní chápání historie. Jako jedna z prvních poukazuje na to, že možná není všechno takové, jak doposud vědci tvrdili. Je jedinečná svou hloubku pohledu na historii lidstva, objevují se v ní i pasáže o alchymii a nacistické pseudovědě. Je to ojedinělé dílo nevídaným množstvím fakt a různými pohledy na jednotlivé problémy. Na čtenáři je, aby si na ně udělal svůj vlastní názor. Obsahuje i pasáže o tajných společnostech, teoriích spiknutí, dovednostech alchymistů či hledání podstaty kamene mudrců.
Českého vydání se kniha dočkala v roce 1969 a přes svou vysokou cenu byl celý náklad 20 tisíc výtisků rozprodán. Lidé si ji kopírovali nebo přepisovali na stroji. V roce 1990 byla u nás znovu vydána v nákladu čtvrtmilionu výtisků a opět vzbudila velký zájem. Stala se biblí milovníků záhad.

Ke stažení – K zakoupení


Jack Bernstein

zivot_americkeho.indd

 

 

 

 

 

 

 

 
Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli (1985) – Autor této knihy, Jack Bernstein, je americký Žid, který emigroval z USA do zaslíbené země Izrael ihned po šestidenní válce v roce 1967. Po šestiletém pobytu, kdy se také oženil, se rozhodl k návratu do USA. Opustil navždy zemi, kterou nazývá marxistickou a rasistickou, bolestně odloučen od své ženy a dětí. V této knize odhaluje Bernstein šokující pravdy o tom, jak se Izrael stal zemí terorismu a násilí.

Ke stažení – K zakoupení


Ernst Boepple

Boepple hrobari ruska

 

 

 

 

 

 

 

 
Hrobaři Ruska (1921) – Kdo zná Rusko a měl navíc možnost sledovat všechny fáze revoluce, ten sice připustí, že anarchistické řádění ruského lidu překročilo všechny meze, avšak je si současně i jist tím, že by nikdy nemohl vzniknout tak systematický nástroj k vykořenění všech národních sil, tak fanaticky ničící a bořící mašinérie, kdyby se na samý vrchol anarchie nevyšvihl onen element, který po tisíciletí zůstal neměnným ztělesněním nespoutané, chamtivě nenasytné chtivosti, krutosti a bezohlednosti. Tím elementem je Žid.

Ke stažení – K zakoupení


Grigorij Bostunič

Pravda o sionských protokolech (1921) – Celou ruskou velkou a nekrvavou revoluci jako podle not naplánovaně rozehrálo internacionální militantní židovstvo. Realizovala jeho toužebný sen – zotročit celý svět a nás křesťany učinit svými otroky. Rusové, kteří se podíleli na krvavém a zločinném ničení vlastního domu, v těch případech, kdy nebyli prostě šábes-gojimi, tj. zaprodanci židovského zlata, byli jenom zaslepenými fanatiky. Jako takoví byli pouze poslušným nástrojem v rukou těchto Židů chytrácky jimi manipulujících zpoza kulis krvavé scény. Celá revoluce je židovským dílem buď přímo nebo za pomoci nastrčených gogolovských Rusů Manilovů, Rusů Nozdrjovů či ruských Pugačovů.

Ke stažení – K zakoupení


Ivana Čornejová

Cornejova tovarysstvo

 

 

 

 

 

 

 

 
Tovaryšstvo Ježíšovo – Jezuité v Čechách (1995) – Ivana Čornejová se ve své knize pokusila postihnout osudy řádu Tovaryšstva Ježíšova v českých zemích v rozmezí let 1556-1773. K napsání této knihy a vůbec ke studiu historie jezuitského řádu ji přivedla kniha Jiřího Šotoly „Tovaryšstvo Ježíšovo“, ze které je v knize také častokrát citováno. Autorka nás seznámila se životem Ignáce z Loyoly, především s událostmi, které ho ovlivnily natolik, že se rozhodl pro založení Tovaryšstva. Dozvídáme se zároveň o cestě jezuitů do českých zemí, o duchovních základech a vnitřním uspořádání řádu či o podobě jejich školského systému. Od samotné podoby společenství se dostáváme k bitvě na Bílé hoře, která znamenala již patrný zlom v rozmachu Tovaryšstva, až ke zrušení řádu papežem Klimentem XIV. v roce 1773. Součástí knihy jsou také dobové malby a portréty jezuitských představitelů.

Ke stažení – K zakoupení


Miroslav Dolejší

Dolejsi

 

 

 

 

 

 

 

Analýza 17. listopadu a změn ve východní Evropě v roce 1989 (1990) – Základní myslifikací je tvrzení, že 17.11.1989 došlo v Československu ke spontánní revoluci obyvatelstva proti vládě KSČ. Tento politický převrat byl připravován přibližně od června 1988, přičemž situace k němu byly vypracovány už od prověrek v KSČ 1969-70 a založení Charty 77.

Ke stažení – K zakoupení


Alexander Dugin

Velká válka kontinentůDuginova studie spiknutí „atlantistů“ i obranného „spiknutí“ eurasijců v podstatě odpovídá eschatologickému boji dvou zcela protichůdných světů. „Pokolení lidské se rozdělilo na dva tábory. První tábor je království Boží na zemi, pravá to Církev Ježíše Krista. … Druhý tábor je královstvím Satanovým, jemuž jsou poddáni všichni ti, kdož se řídí neblahým vzorem svého vůdce…“ (Encyklika Lva XIII. Humanum genus z 20. 4. 1884).
Přestože je autorova koncepce postavena na jiném základě a je vcelku pochopitelně směrem navenek velkorusky „sebestředná“ a poplatná pravoslavné mystice, skrývá v sobě racionální jádro, podložené množstvím velice důležitých informací. Skutečnou Atlantikou, jak ji dnes můžeme vidět, jsou globalistické USA a spol. pod egidou židovské lobby se svými otevřenými i skrytými agenty v rozhodujících strukturách všech zemí světa.

Ke stažení – K zakoupení


David Duke

Duke probuzeni

 

 

 

 

 

 

 

 

Moje probuzení (2009) – V této knize se David Duke ze všech sil a za použití citací ze stovek zdrojů snaží vysvětlit své důvody pro rasovou separaci. Třetinu knihy věnuje vědeckému rasismu, druhou třetinu tzv. židovské otázce, kdy se zabývá termínem, který nazývá židovským rasismem, a konečně v poslední třetině popisuje svůj život aktivisty od bouřlivých 60.let minulého století až po současnost.

Ke stažení – K zakoupení


George Robert Elford

Elfort garda

 

 

 

 

 

 

 

 
Ďábelská garda I. (1971) – Brutální a šokující svědectví o nacistických žoldácích…
Jejich činy za druhé světové války byly nejkrvavější noční můrou dějin. Když šla Francie do války v džunglích severovýchodní Asie, popel druhé světové války ještě zcela nevyhasl. V tomto konfliktu bojovali v předních liniích zatracenci a žoldáci francouzské cizinecké legie. Nikdo nebyl v této mezinárodní armádě zoufalých a zatracených tak poskvrněn krví jako veteráni německých SS. Jejich činy ve Vietnamu byly tím nejstrašnějším tajemstvím – až do dnes.
Francouzi jimi opovrhovali, Vietnamci se jich báli a nenáviděli je. Němci ve Vietnamu nebojovali z patriotismu ani pro slávu, nýbrž proto, že bojovat pro Francii bylo lepší, než viset na šibenici. Toto je pravdivý příběh elitních zabijáků, jejichž disciplína, krutost a sebevražedná odvaha z nich učinily zbraň poslední instance. Odsouzeni k smrti za krveprolití spáchaná během druhé světové války, odpykávali si svůj trest – na smrtonosných bojištích ve Vietnamu.
Vzrušující a pravdivý příběh nacistického batalionu cizinecké legie…

Ke stažení – K zakoupení


Myron C. Fagan

Fagan Dejiny NWO

 

 

 

 

 

 

 

Dějiny Nového světového pořádku – Poslední varováníAutor ve své senzační přednášce (tento přepis), odhaluje začátek plánu na zotročení lidstva jednosvětovou vládou, který před dvěma sty lety odstartoval Adam Weishaupt, odpadlý katolický kněz, který, s finanční podporou DOMU ROTHSCHILDŮ, vytvořil organizaci s názvem „ILUMINÁTI“. Pan Fagan popisuje (SE ZDOKUMENTOVANÝMI DŮKAZY), jak se tito Ilumináti stali nástrojem Domu Rothschildů pro docílení „jednosvětové vlády“, a jak každá válka za posledních dvě stě let byla vytvořena těmito Ilumináty.

Ke stažení – K zakoupení

Fagan Illuminati

 

 

 

 

 

Ilumináti a Rada pro zahraniční vztahy (přepis nahrávky) (1967) – Autor odhalil, jak tito muži naplánovali vytvoření „Organizace spojených národů“, která se měla stát „zastřešovacím“ orgánem tak zvané komunistické jednosvětové vlády.

Ke stažení – K zakoupení


Norman G. Finkelstein

Finkelstein

 

 

 

 

 

 

 

 
Průmysl holocaustu – Úvaha o zneužití utrpení Židů (2006) – Americký politolog kritizuje současný trend mocenského zneužívání utrpení židovského obyvatelstva za 2.světové války.
V současnosti se holocaust stal nepostradatelnou ideologickou zbraní pro určité izraelské a židovské kruhy. Podle autora se tezí o historické výjimečnosti holocaustu Izrael, jedna z vojensky nejsilnějších zemí světa s otřesnou bilancí v oblasti lidských práv, obsadil do role permanentní oběti a stejný status si přivlastnila i nejúspěšnější etnická skupina ve Spojených státech. Hlavní motivy k oživování této historické události Finkelstein odhaluje dva. Na straně jedné si židovské organizace díky umělému udržování problematiky holocaustu neustále nárokují od určitých států finanční odškodnění. Druhým motivem je ospravedlňování zahraniční politiky Izraele, který se díky historické genocidě snaží na věčné časy stylizovat do role „státu-oběti“…

Ke stažení – K zakoupení


Ulrich Fleischhauer

Pravé protokoly sionských mudrců (1935) - Žádný jiný národ na světě o sobě tolik nemluví jako Židé, ale současně také žádný jiný národ není tak zvláštně nedůtklivý, když o něm mluví jiní – snad s výjimkou nekritického obdivování. Pravda, byť i vzácně vyřčená třeba samotnými Židy, zde naprosto není žádoucí. Ve slovesné podobě je to právě případ tajného politického dokumentu, zvaného Protokoly sionských mudrců. Autor předkládané knihy, podplukovník ve výslužbě Ulrich Fleischhauer byl jedním z nemnoha badatelů v oblasti židovské otázky a zednářstva, který plně pochopil a zdůrazňoval jejich zásadní význam. Mnozí před ním i po něm se domnívali poznat a vysvětlit tuto problematiku odhalením některých židovských a zednářských spisů, které v podstatě vždy představují, obrazně řečeno, pouze instrukce pro výcvik poddůstojníků. Ale skutečné taktické plány (neměnná strategie a ideologie je obsažena v Talmudu) tehdejšího „generálního štábu“ představují právě Protokoly sionských mudrců z roku 1897, jejichž naprostá většina stanovených cílů je dnes realitou. Již jenom pro tento fakt je nezbytné, aby každá generace Nežidů znala nejen jeden z nejcharakterističtějších projevů ducha vůdců židovského národa, Protokoly sionských mudrců, ale aby také konečně poznala pravdu o jejich původu a vzniku. Za nejucelenější a nejpřehlednější dílo o obsahu, smyslu i původu Protokolů lze nepochybně považovat předkládané Pravé Protokoly sionských mudrců, znalecký posudek Ulricha Fleischhauera, který je rovněž jedním z nejdůležitějších spisů o židovské a zednářské problematice vůbec.

Ke stažení  – K zakoupení


Henry Ford

Ford Zid

 

 

 

 

 

 

 

Mezinárodní žid (1. díl + 2. díl) (1924) – ….Doručovací směnka byla židovským vynálezem, taktéž platební poukaz „splatno příjemci“.
I tímto „splatno majiteli“ je spojen zajímavý kus dějin. Nepřátelé židů odňali jim,kde jen mohli poslední groš, ale zvláštním způsobem židé vzpamatovali se vždycky opět rychle a stali se záhy opět bohatými. Jak se dá vysvětliti toto rychlé zotavení se z vyloupení a chudoby?
Jejich aktiva skrývala se pod ANONYMNÍM „MAJITELEM“ a tak byl vždy zachráněn velký díl jejich majetku……
….To, co se v Americe nazývá „kapitálem“, jsou obyčejně peníze, použité k produktivním účelům, a kapitalistou je mylně nazýván továrník, dílovedoucí, dodavatel nářadí a práce. Nikoli, není kapitalistou v pravém slova smyslu. Také on musí jíti ke kapitalistům, aby s jejich penězi financoval své podniky. Také nad ním jest moc, jednající s ním tvrději, než by se kdy opovážil jednati se svými dělníky. Jest to jedna z tragédií dnešní doby, že „práce“ a „kapitál“ se potírají, ač není v jejich moci, aby zlepšily poměry, proti nimž oba protestují a pod nimiž oba trpí, náprava mohla by nastati, kdyby našli prostředek, jak možno urvati moc oné skupině mezinárodních finančníků, kteří nejen tyto poměry utvořili, ale také z nich těží…….

Ke stažení – K zakoupení


Fulcanelli

Fulcanelli

 

 

 

 

 

 

 

Tajemství katedrál (1926) – Esoterický výklad hermetických symbolů Velkého Díla. Stěžejní dílo moderní alchymie zasvěcuje do hermetické tradice prostřednictvím symboliky sakrálních staveb. Překlad z původního francouzského vydání, s třemi předmluvami Eugéna Canselieta, F. C. H. a se 49 fotografiemi Pierre Jahana a frontispisem Juliena Champagne.

Ke stažení – K zakoupení


Arthur de Gobineau

Gobineau O nerovnosti

 

 

 

 

 

 

 

 
O nerovnosti lidských plemen (1853) – Tato kniha byla uveřejněna po prvé roku 1853 (sv. I. a II.); poslední dva svazky (III. a IV.) jsou z r. 1855. V nynějším vydání nebyla změněna ani řádka. Ne, že by v mezidobí nebyly bývaly znamenité práce prohloubily mnohou podrobnost. Ale žádná z pravd, jež jsem uvedl, nebyla otřesena a jest mi proto míti pravdu za takovou, jakou jsem ji shledal. Druhdy o lidských plemenech byly pouze nesmělé domněnky. Cítilo se, že dlužno probrati se do hloubky, má-li se odkrýti ještě nezjištěná základna dějin a cítilo se, že v tomto pořadí poznatků tak málo zkracovaných, pod těmito temnými záhadami se asi přijde v jistých hloubkách, na rozlehlý celistvý blok, nad nímž se postupně položí základy, potom vystaví zdi, zkrátka vybuduje se celý společenský rozvoj těch lidských davů, jejichž celek dnes tvoří mosaiku našich národů…

Ke stažení – K zakoupení


Petr Hájek

Hajek streda

 

 

 

 

 

 

 

 

Smrt ve středu (2009) – Autor klade otázky s otevřeností, která opouští vymleté břehy takzvané politické korektnosti a se stejnou otevřeností na ně hledá odpovědi v naší a evropské současnosti a nedávné historii. Objevuje často až „detektivní“ souvislosti, které spoluurčují charakter a východiska naší doby a nabízí například i metodu, jak se bránit mediálním mystifikacím a manipulacím.

Ke stažení – K zakoupení


Richard E. Harwood

Harwood 6 milionu

 

 

 

 

 

 

 

 
Zemřelo skutečně šest milionů? (1974) – Brožurka, kterou právě držíte v rukou, je natolik argumentačně přesvědčivá, že se dočkala přeložení do více než deseti jazyků a zároveň je v téměř stejném počtu zemí zakázána nebo jinak potlačována.
Zemřelo skutečně šest milionů? vydal Historical Review Press poprvé v roce 1974. Dnes, 37 let poté, máme tu čest představit vám páté vydání této průkopnické práce. Byla kompletně aktualizována, revidována a rozšířena. Především byl popsán výzkum přímo z táborů.
Jsme přesvědčeni, že tato verze bude mít stejně zásadní vliv jako originál. Až přijde doba, kdy establishment bude muset definitivně přiznat, že „holocaust“ byl jen válečná propaganda, Zemřelo skutečně šest milionů? se nepochybně zařadí mezi klíčová díla demaskující celou legendu holocaustu.

Ke stažení – K zakoupení


Robert Helebrandt

Protokoly sionských mudrců (1991) – Protokoly sionských mudrců jsou v hrubých rysech vyjádřením programu židovstva, který současně naznačuje plán a prostředky k ovládnutí a zničení všech nežidovských národů a států bez výjimky. Podává návod, jak si má židovstvo počínat,aby na troskách těchto států vybudovalo svoje celosvětové panství. Plán je vyvrcholením po dlouhé roky pěstované a udržované starozákonní představy židovstva o sobě jako o národu, vyvoleném Jahvem k vládě nad celým světem. Je vyvrcholením onoho židovského egocentrismu, který pod vlivem odvěké výchovy vedl k vyhrocení nenávisti židovstva vůči všemu nežidovskému.

Ke stažení – K zakoupení


Jan van Helsing

Helsing spolecnosti

 

 

 

 

 

 

 

 
Tajné společnosti (1. díl + 2. díl) (2013) – Věříte, že na světě existuje tajné spiknutí několika lidí? Jste otevření myšlence, že několik málo mocných organizací ovlivňuje dějiny lidstva? Na toto téma už byl napsán bezpočet knih, a přece je většina lidí nebere příliš vážně. Spisovatelé jako Jan van Helsing jsou označováni za konspirační teoretiky, kteří vidí strašidla tam, kde nejsou, a balamutí tak řadové občany. Janu von Helsingovi se podařilo dostat do kontaktu s aktivním, vysoce postaveným svobodným zednářem a přimět ho k interview. V něm detailně popisuje skryté působení celosvětového tajného společenství – vše se tedy dozvíte z první ruky!

Ke stažení – K zakoupení

Helsing ruce pryc

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruce pryč od této knihy (2011) – Kniha německého autora se zabývá záhadnými přírodními jevy a rolí „tajných společenstev“ ve světě. Máte-li pocit, že se světem, v němž žijeme, není něco v pořádku, zajímáte se o jeho poslední tajemství a toužíte se to dozvědět přímo od života – je to VAŠE kniha!

Ke staženíK zakoupení


Martin Herzán

Herzan svetovlada

 

 

 

 

 

 

 

 
Totalitní světovláda (2010) – Lidem je to neustále tajeno, ale přitom se jim to každý den vkrádá do jejich životů. Mnozí si to neuvědomují a mnozí před tím úmyslně zavírají oči. Jedno je jisté – lidstvo jde poslušně jako stádo a slepě se řítí do doby, kdy se budeme muset zříci světa v podobě, v jaké ho známe dnes a budeme se muset brzy klanět fanatickým ideálům jedné globální světovlády.

Ke stažení – K zakoupení


Frank Hills

Hills USA

 

 

 

 

 

 

 

USA v rukou Velkého bratraNa přelomu druhého a třetího tisíciletí neexistuje asi žádná země, která by už neupadla do nastražené léčky svých úhlavních nepřátel a nebyla by cíleně vedena k zániku. Téměř všechny národy již dávno postoupily svou suverenitu a výsostná práva nadstátním organizacím jako OSN, Světové obchodní organizaci či Mezinárodnímu měnovému fondu, čímž se samy degradovaly na hříčku v rukou mocných oligarchů a globalistů. Z megakoncernů a internacionálních finančních institucí se staly nové velmoci, které se už nemusejí ohlížet na státní hranice a nacionalismus, a proto také bezohledně provozují svou lidem nepřátelskou politiku.

Ke stažení – K zakoupení


Andrew Carrington Hitchcock

Hitchcock synagoga

 

 

 

 

 

 

 

 
Synagoga Satanova (2009) – K vydání této knihy nás vedl nárůst extremismu a antisemitských nálad. Chceme-li s takovými extremistickými pohnutkami úspěšně bojovat, musíme znát a pochopit to, z čeho vycházejí. Knihu A. C. Hitchocka nelze považovat za vysloveně antisemitistickou, poněvadž je dostupná i v Německu či Rakousku, kde je přístup k antisemitismu a rasismu oproti jiným zemím mnohem tvrdší. Český překlad je určen především historikům, politologům a taktéž pro všechny, kteří se zajímají o historii judaismu a s ním ruku v ruce antisemitismu. Informace obsažené v knize mohou být, až na některé vyjímnky, ve většině pravdivé.

Ke stažení – K zakoupení


Noam Chomsky

Chomsky intervence

 

 

 

 

 

 

 

 

Intervence (2008) – Intervence patří mezi Chomského nejlepší knihy. Je typickou ukázkou autorova ostře kritického pohledu na domácí i zahraniční politiku Spojených států, Izraele a Británie. Chomsky formou stručných esejů/kapitol, majících podobu téměř deníkových záznamů, zachycuje období po 11. září 2001 prakticky až po dnešek. První esej Lekce, ze které jsme se nepoučili, je datován 4.9.2002 a poslední, dodatečná kapitola Alternativy pro Ameriky, je z 29. prosince 2006. Komentované události jsou většinou známé a mnohé z nich měly bezprostřední dopad i na českou zahraniční politiku, byly rozsáhle komentovány v českých médiích a předmětem domácí politické diskuse.

Ke staženíK zakoupení

Chomsky moc

 

 

 

 

 

 

 

 

Moc a teror (2007) – Volné pokračování knihy 11.9., které vzniklo u příležitosti natáčení japonského snímku Moc a teror: Noam Chomsky v dnešní době. Jedná se o soubor rozhovorů a přednášek, ve kterých se Noam Chomsky vyjadřuje nejen k otázkám Blízkého východu, ale k postavení Spojených států ve světě v souvislosti s jejich zahraniční politikou obecně. Jako obvykle neopomíná své výklady ve správnou chvíli okořenit konkrétními příklady, kterými dokáže vyrazit dech, stejně jako typicky kousavými, leč trefnými a vtipnými komentáři.

Ke staženíK zakoupení

Chomsky hegemonie

 

 

 

 

 

 

 

 

Hegemonie nebo přežití: Americké tažení za globální nadvládou (2006) – Kde se vzal všudypřítomný terorismus? Proč žije svět ve strachu? Známou odpověď denně nabízejí oficiální média a politici západních mocností. S jinou přichází Noam Chomsky v knize Hegemonie nebo přežití. Je terorismem spíše odpálení bomby v autobuse anebo napadení státu, který pouze nehodlá sledovat politickou linii suveréna? Jistě obojí, ovšem následky jsou neporovnatelné. Kuba, Nikaragua, Panama, Vietnam, Irák – oficiálně vojenské intervence ve jménu světového míru. Podle Chomského však šlo o preventivní zničení narušitelů suverenity USA. Právě v touze Spojených států po světové hegemonii vidí autor největší nebezpečí pro Zemi. Jsou to USA, kdo terorismus živí a kdo jej, ovšem ve skutečně masovém měřítku, uplatňuje. Nenasytnost hegemona více než kdy jindy staví svět na hranu přežití. Uzrál čas, kdy by se uctivé přitakávání krokům USA mělo změnit v kritickou debatu. Tato kniha k ní vybízí.

Ke stažení – K zakoupení

Chomsky-CMS

 

 

 

 

 

 

 

Člověk, moc a spravedlnost (2005) – V roce 1971 se Noam Chomsky a Michel Foucault zúčastnili v Holandsku televizní debaty, která v jistém smyslu představovala setkání dvou významných myšlenkových okruhů. Na jedné straně lingvista a politický aktivista vycházející z racionalistické tradice a optimistické představy o člověku a možnostech společnosti, na straně druhé zpochybňující hlas filozofa hledajícího vystoupení ze systému v krajních situacích a upozorňujícího na podmíněnost lidské aktivity převládajícími mocenskými vztahy a panujícím diskurzem.
První část debaty se věnuje lidské přirozenosti, roli jazyka a možnostem výkladu dějin vědy. Chomsky hájí představu o tvořivé lidské přirozenosti a o schopnostech člověka rozvíjet vědění, na kterou Foucault reaguje upozorňováním na problémy spojené s pojmem lidské přirozenosti a na roli nedoceňovaného kolektivního vědění oproti „objevům“ jednotlivců.
Ve druhé části se oba myslitelé věnují politickým tématům. Vystupují jako stoupenci zásadní společenské změny. Chomského vize však vychází ze svobodomyslného, anarchistického pojetí socialismu, zatímco Foucault byl v té době ovlivněn maoistickou verzí marxismu. Výměna politických názorů je „pokračováním diskuse o lidské přirozenosti jinými prostředky“ a zároveň sporem o to, jakým způsobem dosáhnout společenské změny a na jaké hodnoty se přitom odvolávat.
Český překlad doplňují dvě eseje, které s odstupem více než třiceti let a z odlišných politických pohledů diskusi interpretují. Politolog Pavel Barša vykládá spor z perspektivy postrevoluční politiky, redaktor časopisu A-kontra Ondřej Slačálek jej zvažuje z hlediska možností světové revoluce.

Ke staženíK zakoupení

Chomsky 119

 

 

 

 

 

 

 

11.9. (2001) – Kniha 11.9. je souborem rozhovorů, které Noam Chomsky poskytl americkým a evropským novinářům po útoku spáchaném na Světové obchodní centrum a Pentagon v roce 2001 a ve kterých, stejně jako ve svých článcích a přednáškách od dob války ve Vietnamu, označuje Spojené státy za vedoucí teroristickou zemi v moderních dějinách světa, a to na základě jednoduchých, nicméně odzbrojujících argumentů, vycházejících , nehledě na hledisko čistě morální, z detailních znalostí událostí, na kterých nesou USA velký či rozhodující podíl.

Ke stažení – K zakoupení

ba_orig_3286415933_knihy-ostatne-knihy-n-chomsky-perspektivy-moci

 

 

 

 

 

 

 

 

Perspektivy moci (1998) – Sbírka přednášek pronesených v Austrálii. Autor se zde věnuje jak lingvistickým tématům, tak problematice lidských práv na Středním Východě a na Východním Timoru, od roku 1975 protiprávně okupovaném indonéskou armádou. Pozoruhodné jsou i kapitoly „Spisovatelé a odpovědnost intelektuála“ a „Cíle a vize“, v nichž Chomsky mapuje situaci světa v polovině 90. let.

Ke staženíK zakoupení


David Icke

Icke nekonecna laska

 

 

 

 

 

 

 

Jen Nekonečná Láska je skutečná … a vše ostatní je iluze! (2005) – Projevený svět, který vnímáme – jakýsi „matrix“ – je pouze malou částí celé skutečnosti, jež je nám však díky zapomnění skryta. Odhalení snového světa, o němž se domníváme, že je naší realitou.

Ke stažení – K zakoupení


Kamil Jurkovič

Jurkovic revoluce v leceni rakoviny

 

 

 

 

 

 

 

 
Revoluce v léčení rakoviny (2003) – Autor pojednává o léčbě onkologických onemocnění blokádou metabolismu nádorů. Je to alternativa léčení, která se objevila nejen u nás, ale také nezávisle v Americe. Léčba probíhá za současné podpory imunitního systému a enzymoterapie.

Ke stažení – K zakoupení


Shelley Klein

Klein tajne spolecnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

Nejkrutější tajné společnosti v dějinách (2006) – Anglická žurnalistka zkoumá historický vývoj a fungování tajných společností nejrůznějšího charakteru (od náboženských spolků po organizace s politickými cíli).
Některé tajné společnosti mají neškodnou, někdy i charitativní povahu, avšak jiné naopak pouze prahnou po moci a prosazují své vlastní sobecké zájmy. Kleinová se zaměřuje na organizace, jež se ve svých aktivitách nezastaví před ničím. Výklad tudíž pojednává o různých sektách (např. Řád Chrámu slunce, Óm šinrikjó), rasistických organizacích (kupř. Ku-Klux-Klan), teroristických skupinách (např. Kolektiv socialistických pacientů), nacistických spolcích (Odessa) a zločineckých strukturách (Camorra).

Ke stažení – K zakoupení


Grigorij Klimov

Klimov bozi narod

 

 

 

 

 

 

 

 

Boží národ (1989) – Série přednášek z vyšší sociologie pod názvem „Boží národ“, které se věnují analýze toho, co se nazývá „židovská otázka“.

Ke stažení – K zakoupení


Jaroslav Kmenta

Kmenta Mrazek 2

 

 

 

 

 

 

 

Kmotr Mrázek II – Krakatice (2008) – Volné pokračování strhujícího příběhu o vládci českého podsvětí Františku Mrázkovi, jehož zabil nájemný vrah v roce 2006. Kniha vůbec poprvé do nejmenších detailů odhaluje, jak prorostl organizovaný zločin do vysoké politiky. Autor čerpal z autentických podkladů včetně odposlechů.

Ke stažení – K zakoupení

Kmenta Mrazek

 

 

 

 

 

 

 

 
Kmotr Mrázek (2007) – Kniha je faktografickým příběhem o bývalém vládci českého podsvětí Františku Mrázkovi, jehož zabil nájemný vrah v lednu 2006.Kniha přináší celou řadu dosud nepublikovaných informací, včetně tajných materiálů policie a odposlechů.
V listopadu 2008 vyšlo volné pokračování pod názvem „Kmotr Mrázek II. – Krakatice“, v listopadu 2009 pak závěrečný díl této trilogie „Kmotr Mrázek III. – Válka kmotrů“.

Ke stažení – K zakoupení


Vladimír Krychtálek

Bolševici, Beneš a my (1941) – Co byl versailleský mír? Bylo to jednostranné rozhodnutí, kterým Anglie a Francie po světové válce uspořádaly Evropu tak, jak jim to nejlíp hovělo. Byla to soustava taková, že umožňovala Anglii hospodářské ovládání evropského trhu a kontrolu dovozu surovin, politicky pak dávala jí možnost hrát dále, jako už po několik století, úlohu rozhodčího podle zásady: ke komu se přidám, ten vyhraje. Francii zaručovala vojenskou převahu nad každým státem v Evropě.

Ke stažení – K zakoupení


Gabriele Kuby

Kuby sex revolucia

 

 

 

 

 

 

 

 

Globálna sexuálna revolúcia (2012) – Publikace analyzuje současnou situaci a příčiny útoků na tradiční rodinu a celou společnost. Knihu by si měli přečíst učitelé, politici, kněží a každý, kdo chce znát jasnou argumentaci v oblasti rodinné etiky, objasňující nebezpečí gender ideologie a homosexualismu.
Kniha paní Kuby se snaží otevírat lidem oči, aby viděli a pochopili dnešní vývoj společnosti. Globální sexuální revoluce je tu poprvé představena v souvislostech: myšlenkoví průkopníci od dob Francouzské revoluce, obrat od feminismu k gender-ideologii, strategické globální prosazení gender-ideologie v prostředí OSN, EU a národních vlád. Politické znásilnění jazyka, epidemické rozšíření pornografie, zrušení všech morálních norem. Platí to, o čem hovoří podtitul knihy: všechno se nabízí jako svoboda, přitom ale vede k jejímu zničení.“ Kniha popisuje současnou kulturní revoluci a společenské změny. Ukazuje slepou uličku, do které se dostává naše dnešní společnost a hledá východisko z ní.

Ke stažení – K zakoupení


Alfred M. Lilienthal

Lilienthal sionismus

 

 

 

 

 

 

 

 
Sionismus (1978) – Alfred Lilienthal je nadšeným zastáncem názoru, že izraelský stát může perspektivně přežít pouze tehdy, dojde-li k „desionizaci“ tamějších politických kruhů a jestliže se Izraelci smíří s vidinou dvounárodního, sekulárního a demokratického státu, jehož tmelem bude každodenní dialog občanů dvou politických táborů, dvou kulturních pospoli-tostí, dialog, bořící po léta pěstovanou nedůvěru a nenávist.

Ke stažení – K zakoupení


Erich Ludendorff

Ludendorff eliminace

 

 

 

 

 

 

 

Eliminace zednářstva odhalením jeho tajemství (1933) – „Jakýkoli komentář by zde dojem jen oslabil,“ říká Ludendorff v poněkud jiné souvislosti. Přesto se domníváme, že několik slov úvodem nebude od věci.
Ludendorff psal předkládané dílo o zednářstvu pro Němce své doby, kteří tehdy ještě úplně neztratili národní vědomí, a zednářskou i židovskou otázku si právě od zednářů nenechali namluvit jako blouznivý výmysl patologických „antisemitů“. Autor se tedy rozhodně nemýlí, když píše, že jeho dílo bude mít platnost navždy, a opravdu nás přes odstup generací jasnozřivě poučuje o skutečné podstatě zednářstva.

Ke stažení – K zakoupení


Texe Marrs

Marrs lucid

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt L.U.C.I.D.Už není kam se schovat. V tomto ohromujícím odhalení autor, Texe Marrs, rozplétá záhadu Projektu L.U.C.I.D., mrazivý program směřující k pohlcení celého světa.Brzy každá osoba na Zemi – dokonce i novorozené děti – obdrží univerzální biometrickou identifikační kartu. Těm, kteří budou odporovat, bude do mozku chirurgickým zásahem vsazen biočip pro kontrolu vědomí. Program ISO 9000 vyžaduje, aby všechno vyrobené zboží bylo označeno číslem Šelmy, 666.
Projekt L.U.C.I.D. zplnomocňuje americký skrytý fašistický establišment (státní zřízení) k použití své masívní moci, počítačových databází ke kontrole bankovních kont a transakcí a monitorování intimních detailů ze života lidí. Špionážní družice, skryté miniaturní videokamery a interaktivní televizní soupravy budou sledovat každý náš pohyb. Naše telefonní hovory budou odposlouchávány a zaznamenávány do pamětí vzdálených počítačů. Všechna data budou centrálně sbírána a vyhodnocována Centrálním Gestapem, kde byrokraté bez tváře budou vydávat příkazy policii, armádě a zpravodajským službám. Toto je nový, globální policejní stát, tvořený FBI, KGB, CIA, DEA, DIA, NSA, IRS, EPA, OSHA, NCIC, USDA, FDA, NRO, BATF, FINCEN, INS, DOJ, WTO, Europolem, Interpolem, Mossadem a MAB.

Ke stažení – K zakoupení


Andrew Gavin Marshall

Globální moc a globální vláda (2009) – Lidstvo je na pokraji vstupu do nejbouřlivějšího období v naší historii. Vyhlídky na globální krizi, dříve nevídanou; skutečně globální válku, v měřítku dříve nepředstavitelném; společenský kolaps, pro který země světa budují totalitní policejní státy, aby mohly kontrolovat populaci, se zvyšují každým dnem.

Ke stažení – K zakoupení


Neil Z. Miller

Miller ockovani

 

 

 

 

 

 

 

 
Co možná nevíte o očkování (2002) – Autor je novinář v oboru lékařského výzkumu. Kniha obsahuje stovky důležitých informací a více než devět set odkazů na jejich původní zdroje.

Ke stažení – K zakoupení


Michael Morris

Morris co nesmite vedet

 

 

 

 

 

 

 

 
Co nesmíte vědět! (2010) – Peníze vládnou světu! Kdo však vládne penězům?
Malá skupinka privátních bankéřů vládne ze zákulisí světu. Ovládají nejen FED nebo ECB ale i nadstátní organizace UNO, Světovou banku, Mezinárodní měnový fond anebo BIZ. Manipulují ceny zlata i stříbra, naprogramovali krizi nemovitostí i bankovního sektoru a cíleně řídí svět na pokraj propasti. Již staletým cílem této peněžní elity je vláda nad světem alias nový světový řád! Žádná oběť není tak velká aby jej zastavila. Úplně veřejně plánují kromě jiného, dle jejich názoru, nutnou redukci obyvatel naší planety.

Ke staženíK zakoupení


Gustáv Murín

Murin mafia bratislava

 

 

 

 

 

 

 

 
Mafia v Bratislave (2008) – Táto kniha opisuje začiatky organizovaného zločinu tzv. mafiánskeho typu v 90. rokoch na Slovensku. Jej úlohou je preto zmapovať s odstupom času úvodnú etapu novej, demokratickej éry tejto spoločnosti, poznačenú, žiaľ, anarchiou a dočasnou nadvládou zločinu na všetkých úrovniach – od vládnych špičiek až po pouličných vrahov.

Ke stažení – K zakoupení


Petr Mutinský

Historické kořeny současného judaismuV současné době se otázka judaismu (tj. česky židovství) stává opět středem kritické pozornosti. Bohužel ve velmi zkreslené podobě. Stejně jako v mnoha jiných oblastech, je u většiny článků, ale i odborných publikací, na první pohled patrná absence znalostí a zejména hlubšího pochopení historických kořenů.
Minimální pozornost bývá věnována náboženské, nebo lépe řečeno ideové podstatě talmudu; naopak je jednostranně akcentována otázka hospodářská (přes svoji nepopíratelnou důležitost), která do věci vnáší ze strany odpůrců judaismu často zavádějící princip rasismu. Dochází pak i k takovým absurditám, že se např. píše o „arabském antisemitismu!“ Z chronologického hlediska se pak český čtenář v posledních desetiletích seznamoval s judaismem obvykle jen v souvislosti s arabskoizraelským konfliktem. Zatímco v nedávné minulosti sdělovací prostředky nešetřily odsouzení sionismu (bez hlubšího objasnění) tohoto „nástroje světového, zejména amerického imperialismu“, v dnešní době jsme svědky jevu právě opačného. Výše uvedené skutečnosti jsou ještě umocněny – vedle obtížného přístupu k pramenům – rostoucí neznalostí klasických jazyků: latiny, řečtiny, o hebrejštině ani nemluvě.

Ke stažení – K zakoupení


George Orwell

Orwell 1984

 

 

 

 

 

 

 

 
1984 (1949) – 1984, dnes již klasické dílo antiutopického žánru, je bezesporu jedním z nejpozoruhodnějších románů 20. století a brilantní analýzou všech totalitních systémů. “Anti-utopie“ má i svého “antihrdinu“: je jím Winston Smith, obyčejný, ne příliš statečný člověk, který si nepřeje nic světoborného: chce jen poznat skutečnou, ne zmanipulovanou podobu minulosti, věřit tomu, co vidí na vlastní oči a mít svobodu tvrdit, že dva a dva jsou čtyři…
Životní úroveň je bídná a zhoršuje se. Winston pracuje na Ministerstvu pravdy, jež se zabývá manipulováním minulosti, upravování dokumentů tak, aby byly stále platné. Winstonovou prací je upravovat stará čísla novin. Oceánie vede střídavě válku se zeměmi Eurasie a Eastasie. Pokud se změní situace, ze spojence se stal nepřítel a z nepřítele spojenec, Winston a další úřednící přepisují všechny články, které v minulosti vyšly. Velký bratr totiž nikdy nemění svá rozhodnutí, má absolutní pravdu. Podobně se přepisují předpovědi průmyslové výroby, válečného vývoje apod. Ve skutečnosti se nelze spolehnout na pravdivost ani u letopočtu.
Winston se nedokáže bránit myšlenkám na minulost. Postupně začíná pátrat, jaký byl život před nastolením diktatury Strany a domnívá se, že nebyl takový, jak jej líčí oficiální propaganda. Přemýšlí o své matce a sestře, které zmizely, když byl malý kluk. Začíná si psát deník. Dobře ale ví, že jej na každém kroku i v soukromí sleduje ideopolicie pomocí všudypřítomné techniky. Stejně jako všechny ostatní členy Strany. Myšlenky proti Straně jsou ideozločin, který se tvrdě trestá. A člověka může prozradit i pouhý výraz tváře či mluvení ze spaní. Děti jsou ve stranické organizaci vychovávány k udávání rodičů.

Ke stažení – K zakoupení


Victor Ostrovsky

Ostrovsky lsti a klamem

 

 

 

 

 

 

 

 
Lstí a klamem: Znepokojivý pohled do nitra Mosadu (1989) – Victor Ostrovsky bol agentom Mossadu. Bol vybraný ako jeden z mohých, ktorý je dostatočne shopný byť dôstojníkom, kacom, Mossadu. V knihe veľmi detailne (počas služby si písal denník) popisuje prijímacie konanie, ktorým musel prejsť, niekoľko operácií, na ktorých sa zúčastnil a taktiež pár známych a zaujímavých operácií Mossadu…
Prvá tretina knihy hovorí o veľmi tvrdom prijímacom konaní, kde sú verbovaní muži nekompromisne testovaní. Kadeti sa učia umeniu nadväzovať nové kontakty, učia sa sledovať a ako odhaliť sledovanie… Musia si vymyslieť novú identitu, ktorú používajú potom v operáciách. Kadetov cvičia najlepší dôstojníci Mossadu, ktorí sú v spravodajskej komunite tak známi, že už nemôžu ísť do žiadnej operácie.
Posledná časť knihy je venovaná zaujímavým operáciám Mossadu, niektorým známym, niektorým neznámym…

Ke stažení – K zakoupení


Peter B. Podolský

Podolsky slobodomurarstvo

 

 

 

 

 

 

 

Slobodomurárstvo – nešťastie našej doby (2007) – Medzi slobodomurárstvom a židovstvom je ešte užší a priaznivejší vzťah ako medzi slobodomurárstvom a protestantizmom.

Ke stažení – K zakoupení


Paul Polansky

bou?e

 

 

 

 

 

 

 
Bouře (1994) – Americký autor vypráví o osudu českých Romů v době 2.světové války.
Román je příběhem česko-romské rodiny z jižních Čech. Otec-Čech pracoval na panství českého šlechtice. V blízkosti nich byl vybudován pracovní tábor zprvu určený pro kriminální živly, později do něho byli deportováni Židé a Romové. Romská matka a 5 jejich dětí byly násilím do tábora umístěni. Otec se s pomocí ostatních cikánů snažil rodinu zachránit. Rodina byla ale deportována do Osvětimi, navrátila se pouze jediná dcera. Autor v románu odsuzuje českou společnost i její elity za postoje vůči Romům a za kolaboraci s Němci.

Ke stažení – K zakoupení


Sergej O. Prokofjev

Prokofjev

 

 

 

 

 

 

 

 
Setkání se zlem a jeho přemožení v duchovní vědě (2012) – Z hlediska zkoumání zde konaného spočívá vlastní problém v boji lidstva se zlem, ať již toto zlo vystupuje v jakékoli podobě a kdekoli, v tomto: Pokud se lidé neobrátí vědomě a z vlastní svobody k duchovému světu a pokud nepochopí, že nemohou zvládnout nadcházející problémy prostředky současné materialistické civilisace, nýbrž jen s pomocí a účastí duchových bytostí, nebude žádná krize na Zemi skutečně překonána.

Ke stažení – K zakoupení


Andreas von Rétyi

Retyi-vedeli

 

 

 

 

 

 

 

Věděli příliš mnoho, museli zemřít (2010) – Mezi zavražděnými nejsou v žádném případě jen tajní agenti, nepohodlní vědci a zvědaví žurnalisté, ale i nešťastníci, kteří se jen náhodně ocitli v nesprávný čas na nesprávném místě. Obzvláště šokující je počet lidí, kteří přišli o život za záhadných okolností okolo 11. září 2001. Tucty jich museli zemřít. O čem věděli? Jakým tajemstvím přišli na stopu? A především o těchto případech pojednává tato kniha. Tajné služby s mimořádnou brutalitou a nemilosrdně umlčovali i ty, kteří chtěli vyskočit takzvaně z jedoucího vlaku nebo ty, kteří věděli až nebezpečně mnoho. Informace představují moc, jenže ten, kdo ví už příliš mnoho, může se stát pro nejmocnější nepohodlným. Pak ovšem zemřou nejen ti, kteří se podíleli na tajných projektech a operacích, ale také ti, kteří jen náhodou uviděli to, co vidět neměli. Závěry vyšetřování záhadných úmrtí bývají téměř identické: Sebevražda nebo tragická nehoda. Policejní vyšetřování proběhne nedbale, důkazy se ztratí, rekonstrukce ani konfrontace se neprovádějí. V roce 1988 se zřítilo letadlo nad skotským Lockerbie. V troskách zemřelo 270 osob, mezi nimi pět „nebezpečně“ informovaných agentů CIA, kteří ztratili důvěru svých nadřízených. Při přistávacím manévru se dne 24. 11. 2001 na curyšském letišti se zřítilo letadlo, v němž zahynuli tři příliš zvědaví mikrobiologové. Při zřícení letadla Sibiřských aerolinií do Černého moře 4. 10. 2001 zemřelo všech 78 osob, mezi nimi skupina vědců, kteří byli podle zasvěcených pozorovatelů takto „nenápadně“ odstraněni. Americký expert na antrax dr. Wiley zemřel za záhadných okolností 15. 11. 2001, podle oficiální zprávy se zřítil opilý v pronajatém voze z mostu do Mississippi. Sebevraždu podle policejní zprávy „spáchal“ v roce 2008 v USA také dr. Ivins, jenž byl předtím podezírán z rozesílání vraždících dopisů s antraxem. Britský zbrojní expert dr. Kelly se 15. 7. 2003 vyjádřil pochybovačně o možné existenci zbraní hromadného ničení v Iráku, a o tři dny později byl nalezen mrtev. Závěr vyšetřování: Sebevražda. Překotná a navíc brutální poprava Saddáma Husseina vyhlíží spíše jako záminka k odklizení nepohodlného svědka.

Ke stažení – K zakoupení

Retyi-1109

 

 

 

 

 

 

 

 

Teror a lži: 11. září 2001 (2009) – Co skrývá FBI a americké tajné služby? – proč zmizel důležitý důkazní materiál? – proč zabránil Dick Cheney sestřelení letadel? – proč se právě 11. září konalo několik cvičení na obranu proti teroristickým útokům? – kde bylo 9/11 naplánováno? – co připravovali tajemní technici ve WTC? – mohly se mrakodrapy rychlostí volného pádu zřítit bez záměrného odstřelu? – proč explodovala podzemní patra WTC? – existuje horká stopa do Pákistánu? – jak je to s oním tajemným nákladním letadlem? – byli únosci uneseni? – proč byla dokonale ochromena americká obrana? – proč se nesmí mluvit o supertermitu? – proč musela být zničena budova WTC 7? – je účastníkem spiknutí 9/11 i Mossad? – kdo byli kameramani čekající na nárazy letadel do WTC? – naletěl do Pentagonu skutečně bezpilotní letoun? – co ve skutečnosti ukazují počítačové simulace? – pracují americké úřady se zfalšovanými daty? – jakou roli hrál Usáma bin Ládin ve skutečnosti? – proč jsou zastrašováni a pronásledováni svědci? – proč se brání nezávislému šetření?
Autor osvětluje apokalyptické události z hlediska nejnovějších historických poznatků a řadu let po útocích skicuje dramatický obraz, o kterém hromadné sdělovací prostředky, jež se do značné míry přidržují oficiálního jednotného výkladu, zarytě mlčí.
Hovoří s pracovníky tajných služeb a experty, zabývá se málo známými skutečnosti a důsledně rekonstruuje stopy, na jejichž základě předkládá čtenáři řetězec přesvědčivých důkazů o tom, že v oficiálních „studiích“ o 11. září byla falšována data, zamlčovány stěžejní informace, pronásledováni a umlčováni důležití svědci a spěšně odstraňovány nežádoucí indicie.
Skutečně vše nasvědčuje tomu, že tento gigantický útok byl řízen tajnými silami v řadách americké vlády.

Ke stažení – K zakoupení


Hanuš Richter

Richter

 

 

 

 

 

 

 

Talmud v nežidovském zrcadle (1942) – Jest mylný názor, že jediným pramenem židovského náboženství jest Bible. Nejstarším pramenem židovského náboženství jest Thora. Je to pět knih Mojžíšových. Celá rabínská literatura spočívá valnou částí na Thoře. Thora jest jádrem Starého Zákona. Jest uznávaná nejen Židovstvem, ale i křesťanskými církevními. Rabin přidávali ke Thoře komentáře. Ty se jmenují Mišna. Dalšími komentáři jsou různé Midrašim i kabalistická kniha židovstva Zohar.

Ke stažení – K zakoupení


Scott Ritter

Ritter

 

 

 

 

 

 

 

 

Cíl Írán (2008) – Kniha odhalující skutečnou podstatu americko-íránského konfliktu. Bývalý příslušník americké námořní pěchoty, raketový poradce generála Schwarzkopfa v první válce v Zálivu a v letech 1991 až 1998 jeden z nejvyšších zbraňových inspektorů v Iráku vyvolal v roce 2005 senzaci svou knihou Iraq Confidential, v níž otevřeně napadl tvrzení Bushovy administrativy o iráckých zbraních. Ritterova nejnovější práce je čtivá, s hlubokou znalostí problematiky podaná analýza podstaty a perspektiv současných napjatých vztahů mezi USA a Íránem. Nechybí ani posouzení přístupu dalších velmocí a Mezinárodní jaderné agentury.

Ke stažení – K zakoupení


August Rohling

Rohling Talmudsky Zid

 

 

 

 

 

 

 

 
Talmudský Žid (1890) – Od více než šesti století namáhají se četní učenci všech evropských zemí o závod vysvětliti tajuplné theorie a zákony talmudu svým současníkům. Avšak nikdy nebyla napsána kniha, která by tuto důležitou otázku tak důkladně vysvětlila jako »Žid podle talmudu«, která byla uveřejněna prof. dr. Aug. Rohlingem před několika lety.
Vynikající nadání autorovo, jeho důkladná znalost rabínské řeči, literatury a starožitností, jeho úctyhodná volnost a interes nově se probouzející pro věc, připravily jeho knize výsledek pronikavý, takže ji měli v brzku všichni. Israel však ulekl se rychlého a dalekého rozšíření a viděl, že jest nevyšší čas zbaviti se tak nepříjemného rozšiřovače pravdy, neopomenul ani jednoho prostředku, jemu běžného, aby dosáhl svého cíle.
Rohling byl nejprve celými roji pisatelů napadán, jichž v Israeli nikdy nechybí. Jedni tvrdili, že je nevědomcem, druzí s ním nakládali jako s padělatelem a osekávačem originálu a všichni dokazovali jasně a zřetelně a s velikou jednomyslností, že běží o židojeda, o spalovatele kacířů, fanatika plného závisti, člověka, jehož zaslepily středověké legendy, o člověka posedlého, zrozeného k hanbě devatenáctého století.
Vypravuje se, že rabín Josi, jednoho dne na cestě domů, když bezpochyby profit jednoho dobrého obchodu měl v kapse, byl přepaden bandou čtyřech set lupičů. Bez pomoci nebe byl ten svatý muž ztracen! Padl na kolena a byl následkem své modlitby obdařen s hořejška divotvornou mocí, pomocí které on rozšiřoval ze svého těla takové silné, nepojmenovatelné aroma, že oněch 400 lupičů upadlo na zem bez ducha a že zápach rozšířil se po oceáně a byl pozorován na všech lodích.
Po této stránce zůstali si židé vědy věrni, a Rohling nabyl zkušenosti, že tento způsob obhajoby v rozepři s námi křesťany zůstal jejich nejmilejší a jedinečnou obranou.
Zkusíme-li nějakou historickou lež přivésti do světla pravdy, pokusíme-li se o zdrženlivou záchranu cti své vlastní rasy a svých předchůdců, tvrdíme-li docela, že pochází z lidí, kteří nebyli choromyslnými, lupiči a vrahy, ihned se řekne, že paděláme dějiny, že nestoudně lžeme, že z nás mluví nevědomost a fanatismus.
Odvážíme-li se o pravdomluvnosti rabínů, kteří psali talmud a o filantropii židů, kteří talmud ustanovili zákoníkem, pochybovati, staneme se nehodným pronásledovatelem, hanobitelem nevinných obětí, apoštolem obscurantismu, tmářem a lhářem z duše.
Řekneme-li docela, že dnešní židé jsou dědici jejich předků a že jisté ochranné prostředky nebyly by na místě, tak je to ohavná zášť, která z nás mluví a nízká hrabivost, která nás tráví; jsme »hanbou století«, »vyvrhel člověčenstva«, »exkrement přírody«, a na hlavu se nám naleje nádoba s výkaly, kterou má v rukou každý spisovatel z Israele.
Zatím znepokojoval všechen ten pokřik Rohlinga velice málo, který o svém právu přesvědčen, pro vědu a pravdu hřmotnému nátlaku svých nepřátel vzdoroval. Tito pozorovali s bolestí, že s takovým nepřítelem jako Rohling není dobře jíst koláče, a poněvadž podle jejich povahy vždy jest očekávatelný zákeřný krok, zkoušeli jej také zas v tomto případě. Svěřili se se svou starostí rakouské vládě, a protože tato jim nemohla ničeho odepříti, vzala Rohlingovi slovo a zapověděla mu odpovědít.
Israel maje tímto pravou ruku svázánu, sledoval zbraň svého soupeře, levou rukou já odsunul na stranu a bušil nyní klidně do muže zrádně odzbrojeného, vykřikuje bez přestání fanatismus a pronásledování a přísahaje, že jsme ho chtěli zavraždit.
Toto všechno způsobovalo ještě před krátkým časem veliký šum ve Vídni a v Německu. Než my chceme jedno naučení z této podivuhodné a poučné věci vybrati: totiž to, že Juda za žádnou cenu nedovolí, abychom jeho víru, jeho mravní naučení a zákonodárství osvětlili. Mezitím co všechny ostatní národy s vlajícím praporem se ubírají a své evangelium a své zákony veřejně ukazují, zahaluje se jedině Juda temnotou; žid hledá jenom tajemství; žid jenom dělá ze svého občanského a náboženského zákona tajemství, které nemá býti známo mimo jeho rodinu, a on sám činí si svatou povinností vždy a věčně všechny lidi jiných ras a zemí přelhávati.
Skutečně, talmud jest knihou par excellence zvláštností, osamocováním se, všeobecné nenávisti, nejenom proti všem náboženstvím, nýbrž proti všem národům lidské rodiny, proti jejich majetku, proti jejich společenské a národní existenci; bez bázně tvrdíme, že ani jediný, kdo toto dílo přečetl, nebude nijak o tom pochybovati.
Proto jest každý, kdo touží po vědění, aby strhl závoj, kdo ostře vidí pravdu a jest dosti smělý vyprávět, co viděl, nebezpečným člověkem, jehož se nutno zbaviti za každou cenu nebo nejméně za každou cenu umlčeti.
Z tohoto důvodu zasluhují nežidé, kteří studují talmud, a rovněž tak židé, kteří vyučují nežidy talmudu, podle zákona talmudu smrt.
Proto musí žid, který učení svých svatých knih sdělí nežidu, potrestán býti jako denunciant, t. j. zabit. Z této příčiny jest povinen žid, ptáme-li se ho po smyslu některého místa jeho svatých knih, falešně tento text vyložit, neboť předně jest zapovězeno znalosti cizince množit a za druhé zaslouží smrt, prozradí-li tajemství zákona. Jedna rabínská kniha píše: Nežidovi něco o našich náboženských poměrech sděliti jest tolik jako zabít všechny židy, neboť kdyby věděli nežidé, čemu my o nich učíme, nezabili by nás? (Dibre David § 37.).
Z té příčiny učí rabínové, že má žid právo všemi přísahami potvrdit, že neobsahují svaté knihy židovské nic nepřátelského vůči cizincům.
Není tudíž divu, že všechny učiněné pokusy, aby byl osvětlen tento závažný předmět veřejnému mínění, vždy měl jen prostřední a nedostatečné výsledky. Skoro vždy jeví se v příhodném okamžiku židovská zloba a moc, dusí hlas autorův, knihu jeho potlačuje a docela často jeho samého odstraniti s cesty se pokouší.
Starý Eisenmenger musel se dožíti, že jeho kniha byla nejdříve konfiskována, potom, když se objevilo, že jen on mluvil pravdu, že mu židé nabízeli 10.000 tolarů (suma pro tehdejší dobu, r. 1700, převeliká), když onu knihu nevydá.
Jiný učenec, Raabe, který Mišnu přeložil, dostal od jednoho žida z Mannheimu nabídku 3000 tolarů mimo krásnou villu na Rýně, potlačí-li svoji knihu.
Brassmann, jemuž vděčíme podivuhodná odhalení o rabinismu, zemřel takovým zvláštním způsobem, že nikdo nepochybuje, že byl podle talmudských zákonů otráven. Podobný osud stihl Dr. Pinnera, který byl překvapen smrtí, když byl přeložil první díl talmudu.

Ke stažení – K zakoupení


Traian Romanescu

Romanescu pani a otroci

 

 

 

 

 

 

 
Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace (1983) – Dílo Traiana Romanesca patří svým způsobem mezi nejlepší o židovské otázce vůbec. Popisuje postup k podmanění světa a zřízení světové despocie talmudských Židů nad lidstvem.

Ke stažení – K zakoupení


Johannes Rothkranz

Kdo skutečně řídí islám (1998) – Studie německého autora, magistra teologie Johanna Rothkranze, z roku 1996 usvědčuje ze lži kontrolovaná média, která neinformované veřejnosti systematicky líčí „radikální islám“ jako světovou hrozbu terorismu. Autor podrobně dokládá, že ve skutečnosti je islámský „fundamentalismus“ pouhým nástrojem Sionu, „bezzubým lvem“, podle prastarého a dokonale osvědčeného receptu personálně infiltrován od vrcholu, politicky (a pro zuřivě zaslepené masy nepozorovaně) sváděný na slepou kolej. Autor spolehlivě dokládá, že vedení islámu je skrytě řízeno zednáři, marany i tajnými službami v čele s Mossadem, a také ukazuje, jak Sion pomocí přílivu islámských „přistěhovalců“ do Evropy současně všemožně podporuje „multikulturní“ a „multietnický“ rozklad křesťanství a zvláště katolické Církve, i když stranou smrtelně záludného útoku nezůstává ani protestantství a pravoslaví.

Ke stažení – K zakoupení

Kříž zvítězí (1996) – Na jasně protikřesťanskou, nenávistnou činnost odvěkých nepřátel Kristova Kříže ukazuje magistr teologie, Johannes Rothkranz, na příkladu ostudného soudního rozsudku německého Spolkového ústavního soudu v Karlsruhe z roku 1995, který na „přání“ židovské strany rozhodl o protiústavnosti přítomnosti křížů ve školách, soudních síních atd. V rozsahem nevelké studii z roku 1996 autor dokládá neuvěřitelnou míru zrady vysokého kléru na konkrétních případech z Německa i dalších zemí, což platí samozřejmě také o tzv. křesťanských politicích.

Ke stažení – K zakoupení

666: číslo šelmy (1996) – Co nejstručněji řečeno, další knížka německého autora, magistra teologie Johanna Rothkranze, pojednává o počínajícím konci času a očividně apokalyptickém „čísle šelmy“ 666! Jejím smyslem není děsit nebo deprimovat, ale dodat odvahu podívat se do očí hrozné, i když přísně tajené realitě. Čtenář se také dozví, kdo za celým satanským plánem stojí a k čemu má nakonec vést. Autor nicméně nabízí také spolehlivý způsob, jak chystané zotročující světovládě čelit.

Ke stažení – K zakoupení

Maastrichtská dohoda, konečné řešení pro Evropu (1993) – Zda je překládané dílo skvělou analytickou studií hrozné reality, nebo pouze výstředním kriminalistickým pamfletem, o tom už musí rozhodnout sám čtenář podle vlastních schopností logického úsudku. V každém případě však přichází za pět minut dvanáct – pokud i to není příliš optimistické – aby nic netušícím a nepředvídavým Evropanům přesvědčivými argumenty vysvětlilo co je na ně chystáno. Jde o doslova a do písmene o bezbožný a hanebný plán, podle něhož mají být evropské národy pomocí tzv. Maastrichtské dohody o Evropské unii vydány úplně a neodvolatelně na pospas zlověstným a celosvětově organizovaným mocnostem, jejichž stěžejním cílem je „zničení křesťanství, národností a svobody Evropy“, jak napsal už roku 1948 osvícený šéfredaktor „Times“.

Ke stažení – K zakoupení

Lži z Medžugorji (1991) – Katolický teolog Johannes Rothkranz v předkládaném díle odhalil některé další ze lží kolem údajného mariánského zjevení v Medžugorji, aby mohli jasně rozpoznat pravdu všichni, kteří svůj zdravý lidský rozum ještě neztratili. Autor na základě dokumentů i logiky dokládá, že v případě Medžugorji se jedná o široce založený – a pro pokoncilní církev – v mnoha ohledech velice prospěšný podvod. Kdo jednou zná lži z Medžugorji, nemůže se nadále skrývat za jalovým argumentem, že dokud oficiální vatikánská církev o událostech definitivně nerozhodne, nadále trvají jako „zjevení“. Nelze přece čekat na konec zjevení, které se vůbec neudálo! Ze studie německého autora je zcela zřejmé, že „Gospa“ z Medžugorji, která přímo hlásá protikřesťanské zednářské ideje, nemůže být skutečnou Matkou Boží!

Ke stažení – K zakoupení

Nadcházející diktatura humanity aneb Panství Antikrista (1991) – Dnes již klasickou trilogii německého autora, magistra teologie Johanna Rothkranze, z roku 1991 lze bez nadsázky označit za nejzákladnější a nejpotřebnější dílo k úvodu do dané problematiky. Spisovatel své monumentální dílo rozdělil do tří svazků, v nichž postupuje od obecné situace a základního poučení (I. díl) přes konkrétní příklady činnosti temných sil v pozadí celosvětového dění (II. díl) až k nejdůležitějším souvislostem a cílům (III. díl), jimiž je sloučení všech konfesí do synkretického „náboženství humanity“ jako nezbytného předpokladu pro instalování jednotné světovlády, nejstrašnější diktatury, jakou dějiny lidstva dosud nepoznaly. Autor se svým dílem snaží vyburcovat uspané Evropany, aby nedali na vábení svých domácích politických loutek Sionu a poslali je všechny bez výjimky tam, kam dávno patří! Nezbývá než knize přát, aby byla čtena s důkladností a pozorným srovnáváním napsaného s realitou, a hlavně také aby si z ní čtenáři vyvodili příslušné závěry.

Ke stažení – K zakoupení


Robin de Ruiter

R. Ruiter; Tøináct satanských pokrevních dynastií - Konec svobod

 

 

 

 

 

 

 
Třináct satanských pokrevních dynastií – Konec svobody národů se blíží (II. díl) (2009) – Tato kniha má přispět k poučení lidí o skutečných mocenských poměrech za kulisami světového dění. Jde o neobvyklé dílo, jehož četba změní způsob nazírání na historii i na vidění dnešní doby. Kniha byla přeložena do mnoha jazyků a publikována ve více než 100 zemích. Ve Francii je zakázaná. V Německu vychází ve dvou dílech.

Ke stažení – K zakoupení

R. Ruiter; Tøináct satanských pokrevních dynastií - Pøíèina toli

 

 

 

 

 

 

 
Třináct satanských pokrevních dynastií – Příčina tolika bídy a zla ve světě (I. díl) (1999) – „Třináct satanských pokrevních dynastií“ je vlastně pokračováním španělské verze mé knihy „El Poder detrás de los Testigos Jehová“, vydané r. 1994. Již po jejím dopsání mi bylo jasné, že jsem se v ní nemohl dostatečně hluboko zabývat problematikou „skryté moci, stojící za Společností strážné věže (Svědky Jehovovými)“. Proto musela přijít tato nová kniha.

Ke stažení – K zakoupení


Adrian Salbuchi

Skrytá tvář globalizace„Globalizace“ je v podstatě pokrytecký zmírňující výraz či eufemismus pro něco, co bývalí američtí prezidenti W. Wilson, F. D. Roosevelt, H.S. Truman a George H. W. Bush – v různých obdobích moderní historie – nazývali „Nový světový řád“.

Ke stažení – K zakoupení


Nidal Saleh

Saleh nedotknutelni

 

 

 

 

 

 

 

Nedotknuteľní – Príbeh jednej knihy (2009) – Voľné pokračovanie šokujúcej publikácie Proč se vraždí v Izraeli“. Prečo sa nedarí vyriešiť konflikt na blízkom východe? Môžu si židia dovoliť skutočne všetko?

Ke stažení – K zakoupení

Saleh proc se vrazdi

 

 

 

 

 

 

 

 

Proč se vraždí v Izraeli? (1999) – O co ve skutečnosti vlastně jde v Izraeli? Sionismus legendy ve službách koloniální politiky.

Ke stažení – K zakoupení


Israel Shahak

Shahak historie zidu

 

 

 

 

 

 

 

 
Historie a náboženství Židů (1997) – Ve své nejpoučnější a nejvíce zneklidňující knize odhaluje profesor Shahak skryté praktiky a názory ortodoxních Židů. Z této víry podle něj vychází celý sionismus, jenž podstatně ovlivňuje politiku a činnost izraelské vlády. My všichni jsme si vědomi paradoxního stavu, kdy převážně sekulární stát zakládá svůj raison d’etre a budoucí směřování na biblickém textu. Hloubka antipatie ortodoxních Židů vůči „nevěřícím“, a zvláště vůči křesťanství (a Ježíšovi), připadne mnoha milionům lidí celého světa velmi překvapivá, a zvláště pak Američanům, kteří Izrael nekriticky obdivují. Ať už si o situaci v Izraeli myslíte cokoli, ať už vyznáváte jakékoli náboženství nebo filosofickou víru, ať je vaše přesvědčení jakkoli hluboké, tato kniha vás zcela jistě zaujme.
O autorovi: Profesor Israel Shahak, emeritní profesor organické chemie na hebrejské univerzitě v Jeruzalémě, je jednou z nejpozoruhodnějších osobností na současném Středním Východě. Poprvé jsem ho potkal před pětadvaceti lety, kdy se země vzpamatovávala z války v roce 1967 a poté v roce 1973, a začali jsme si pravidelně psát. Narodil se v Polsku, přežil koncentrační tábor, ze kterého se mu podařilo uprchnout. Okažitě po skončení druhé světové války odjel do Palestiny. Stejně jako všichni mladí Izraelci té doby sloužil každé léto krátkou dobu v ozbrojených službách, tak jak to vyžadoval izraelský zákon. Za pomocí pronikavého, neústupného, zvídavého a ke kořenům věci směřujícího intelektu budoval kariéru univerzitního lektora a výzkumníka v obasti organické chemie – studenti jej opakovaně zvolili nejlepším učitelem, a za své akademické výkony obdržel mnoho cen – a současně si začal uvědomovat, jak politika sionismu a praktiky státu Izrael vede k utrpení a ztrátám nejen pro Palestince, kteří přišli o Západní Břehy Jordánu a pásmo Gazy, ale také pro mnoho ne-židovských obyvatel (tj. palestinskou minoritu), kteří nechtěli opustit zemi po vyhnání v roce 1948, zůstali ve svých domovech a stali se občany Izraele. To ho přivedlo k systematickému studiu povahy státu Izrael a jeho historie, zapojil se do ideologické a politické debaty, která, jak zjistil, je velkou neznámou pro většinu neizraelitů, zejména židů žijících v diaspoře, pro které představoval Izrael vysněnou demokratickou a zázračnou zemi, jenž si zasluhuje bezpodmínečnou podporu a obranu.

Ke stažení – K zakoupení


Hellmut Schramm

Microsoft Word - židovská rituální vražda-historická studie-pro

 

 

 

 

 

 

 

Židovská rituální vražda (1943) – „Opravdu se domníváte, že mně dělá potěšení prohrabávat se ve špíně? Nemyslíte, že bych si pro svá studia posledních let nevybral raději příjemnější téma než pošetilosti a ohavnosti vašeho ubohého židovského bytí? Pouze přesvědčení, že musím posloužit lidstvu, mě přivedlo k této otázce, a také vědomí, že je třeba vynést na denní světlo tuto příšernou věc. Skoncovat s ní může jen světlo veřejnosti. Nastal čas, kdy se tisícileté tajemství východu i západu objeví v plném světle!“ (F. W. Ghillany, profesor a městský knihovník v Norimberku v polemickém spisu „Das Judentum und die Kritik“, str. 121, z roku 1844 v odpověď svým anonymním židovským odpůrcům.)

Ke stažení – K zakoupení


Ján Litecký Šveda

Litecky oko uraganu

 

 

 

 

 

 

 

 
Oko uragánu (2007) – V knize Oko uragánu se autor zajímavým způsobem věnuje zejména dvěma událostem – takzvanému převratu v roce 1989 a neméně smutně známému začátku bolševického běsnění na Slovensku, tzv. Slovenskému národnímu povstání.

Ke stažení – K zakoupení


Josef Vít

Je politika snižování daní to pravé

 

 

 

 

 

 

Ekonomie – věda nebo náboženství?Kniha o tom, že ekonomové nejsou žádní vědci – jsou to jen slouhové kapitálu a svoje teorie vymýšlí, aby podpořili co nejefektivnější vykořisťování lidí. Jsou to jen loutky přežvykující schválené dogma.

Ke stažení – K zakoupení


R. M. Vlas

Vlas Talmud

 

 

 

 

 

 

 

Talmud: zdroj nenávisti (1939) – Talmud je slovo aramejské! Znamená poučení. Talmud je poučením o božím zákoně, je jeho znalostí i výkladem, je tedy vlastním zákonem židovství. Jsou dva Talmudy: jeruzalémský a babylonský. První pochází z počátku IV. století po Kr., druhý z počátku VI. století po Kr. Jeruzalémský je stručný, zato však velmi pestrý a je vzácným pramenem pro poznání dějin židovských, archeologie a zeměpisu palestynského apod. Talmud babylonský je trojnásobného rozměru, je rozvláčný a obsahu výhradně náboženského a sociálně právního. Je však, poněvadž byl sepsán o dvě stě let později, úplnější a proto i hodnověrnější. Původci pak obou jsou farizejové, sekta židovská, která se odklonila od pravověrné víry Mojžíšovy, ovlivněnanáboženskou filosofií chaldejskou. Formálně se dělí Talmud ve dvě sbírky „poučení“ o zákoně. Mišna je sbírkou vlastních textů zákona, Gemara pak sbírkou výkladů.

Ke stažení – K zakoupení


Rudolf Vrba

Zkáza Slovanů ze světové války (1924) – Světovou válkou přikvačila zkáza na veškeré národy Slovanské. Srbsko skoro vykrvácelo a jeho obyvatelstvo jest z poloviny vyvražděno. Celý ruský národ jest v nebezpečí zahynutí. Švédský spisovatel Are Waerland vydal spis »Diktatura proletariatu«, který vyšel německy v Gothě u Perthesa. Waerland dokazuje, že Rusko založili a řídili carové a nikdo jiný. Zavražděním cara Židem Jurovskym, zavražděno Rusko; bez cara není a nebude Ruska a bez Ruska nebude Slovanstva. — Máme sice spolek s Polskem, čítajícím 27 mil. obyvatel. Nemáme však s Polskem ochrannou vojenskou smlouvu. Bez opory o Rusko jest existence a budoucnost západních Slovanů naprosto nejistá a ponurá.

Ke stažení – K zakoupení

Vláda peněz – sociálně-politické úvahy (1912) – Peníze světem vládnou. A přece o nich tak málo víme. Neznáme pravou cenu, hodnotu peněz. Český lid v massách svých je lid chudý. Český národ nemá bankéřů, milionářů. Nicméně nesmíme podceňovati vliv a vládu peněz. Musíme znáti to nebezpečí, které nám všude hrozí. Jsme národ malý, chudý a proto tím více potřebujeme ostražitosti. Doufám, že se mi v přítomném spisu podařilo vládu peněz popsati tak, jak ve skutečnosti jest.

Ke stažení – K zakoupení


John A. Warden

Suta Zaliv

 

 

 

 

 

 

 

Kdo zvítězil v „Zálivu“? (1998) – Knihu válečného pilota a veterána vietnamské války Johna A. Wardena přeložil Josef Šuta.
Čtenář se dozví o základních principech vedení leteckých operací, což mu pak usnadní pochopení a umožní vlastní analýzu událostí minulých, přítomných i budoucích spojených s vojenským letectvem a jeho použitím. „The Air Campaign“ je srozumitelná každému příznivci letectví, protože je psána přístupnou formou a všechny teoretické vývody jsou doloženy četnými historickými příklady.
Přináší-li překlad Wardenovy knihy základní principy, pak další část ukazuje konkrétní aplikaci teorie v praxi a analyzuje válku v Perském zálivu z hlediska leteckých operací. Poprvé v české letecké literatuře jsou zde publikována konkrétní hodnocení použití leteckých sil v „Zálivu“ a některé statistické údaje. Například úplný přehled vzdušných vítězství spojenců, ale i letounů, které spojenci v „Zálivu“ ztratili.
Pozorný čtenář získá po přečtení této knihy nový pohled na tak aktuální problémy, jakými jsou například vstup České republiky do NATO.

Ke stažení – K zakoupení


Ostatní

 

2 Komentářů k Literatura a ke stažení

  1. proud napsal:

    Zdar Honziku,mas nekde v mailu toho Sidorova,poslal jsem ti ho.Myslim ze tu ma urcite svy misto.

  2. Pavel Kardaš napsal:

    Dobrý den, mám dotaz v sekci ke staženi jsou dokumenty ke staženi/zakoupeni. Jak si mohu tyto dokumenty zakoupit? Děkuji za odpověď Kardaš Pavel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>