O nás

NWOO (New World Order Opposition - Organization) zahajuje svou činnost dne 17.10.2008

Začali jsme jako New World Opposition Organization (nový světový organizovaný odboj), v nedávné době jsme na základě členské porady upravili název na New World Order Opposition.

O co jde především:

Sdružovat lidi s myslí otevřenou a NEZOTROČENOU. To známená dát dohromady lidi, kterým není lhostejné co se kolem nich děje, kteří se chtějí zapojit do pomoci naší společnosti, do pomoci všem lidem na celém světě.

Cíl této organizace je:

Nedopustit dokončení absolutní nadvlády světa několika jedincům, které nyní nazýváme: The Bildeberg Group, Council on Foreign Relations (Cfr),Trilateral commision, NATO, OSN, MMF (IMF), CIA, Illuminati, Svobodní Zednáři (FreeMason), či vlády zemí za jejimiž zády tyto spolky stojí a řídí je. (rodiny bankéřů, finančníků, královské rodiny, politické klany) a ty, kteří chtějí z naší planety vytvořit otrokářský Nový Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům. Pánům, kteří budou díky vyspělé a již nyní utajené technologii žít téměř věčně a již nikdy neumožní svobodnou civilizaci. Takový svět nás čeká, ač to nyní ještě stále zní jako sci-fi. Jako sci-fi, které se naplňuje z knih Aldouse Huxleyho (Brave New World), George Orwela (1984) či Davida Ickeho (Děti matrixu). O filmech jenž nám ukazují jak to bude ani nemluvě (Matrix, Equillibrum, Brasil).

Organizace NWOO, Vás proto žádá, aby jste se s ní spojili a přestali marně bojovat sami. V organizované jednotě je větší síla. Jedinci v tomto boji mnoho neznamenají. Je třeba utvořit koalici již existujících skupin a osob, aby jsme dosáhli svobody lidstva a hlavně proto aby jsme to vůbec stihli a nebylo pozdě.

 

Projekt NWOO (8.12.2011):

Vážení čtenáři a příznivci. NWOO už funguje více než tři roky. Cíl, který jsme si předsevzali, tj. seznámit veřejnost s agendou Nového světového řádu a souvisejícími důsledky, se daří úměrně tomu, kolik úsilí tomu věnujeme.

Za tu dobu se nám podařilo přispět především k tomu, že široká veřejnost ví, že události z 9/11/2001 proběhly výrazně odlišně, než tvrdí oficiální instituce a média.
Spousta lidí se každý den dozvídá nové a nové informace o tom, co je na současném společenském systému špatně, kde se dějou události, o kterých by veřejnost měla vědět.
Daří se nám propojovat lidi, kteří chtějí změnit svět k lepšímu. A daří se seznamovat veřejnost s tím, co to je "Nový světový řád" a nacházet možnosti, jak zabránit jeho uskutečnění.

Rádi bychom však pokročili dál.
V současné době se NWOO nachází na hranici časových a energetických možností. Rádi bychom fungovali lépe a dělali více, ale schází nám všem především čas.

Dá se to řešit jen širší spoluprací s větším množstvím lidí než doposud.

Potřebujeme pomoc buď osobní, nebo finanční. Finanční podpora nám pomůže k tomu, abychom nemuseli věnovat čas vydělávání peněz na obživu a mohli se profesionalizovat.

Všechno, co jsme dělali doposud, můžeme dělat lépe a kvalitněji.

Rádi bychom nabídli několik oblastí, kterým bychom se mohli a chtěli více věnovat:

 • překlady zahraničních článků
 • překlad a titulkování/dabing zahraničních dokumentů
 • tvorba vlastních dokumentů
 • vyhledávání, analýza a uspořádání důležitých informací
 • reálná investigativní žurnalistika
 • rozhovory/reportáže
 • natáčení videoklipů se zajímavými interprety
 • kvalitnější, obsažnější a častější rádiové vysílání
 • video reporty / zprávy
 • organizování a pořádání kampaní / petic / žádostí o informace / demonstrací / přednášek / promítání / festivalů / happeningů.
 • různorodý tlak na nejrůznější instituce
 • občanský aktivismus všeobecně

Dále připravujeme nové a interaktivnější webové stránky nwoo. Předpokládáme spuštění začátkem příštího roku. Rádi bychom, aby se z webu nwoo.org stal prostor pro kolektivní tvorbu většího množství lidí.

To nejdůležitější pro nás je však spoluúčast na proměně společenského systému. Z principu není možné a správné, aby změny, které se týkají velkého množství lidí, plánovalo a uskutečňovalo jen několik málo jedinců. Stejně tak ani my nemůžeme sami příliš podnikat akce, které by měly výrazný efekt na společnost, bez podpory společnosti, která o případnou změnu stojí.

Kromě mediální činnosti jsou další dvě oblasti, kterým bychom se chtěli věnovat, ale které však nemůžeme dělat sami.

Jde o vytváření sociálních sítí dvou druhů:

1) Síť vzájemné ekonomické podpory.
Vzhledem k současné ekonomicko-politické situaci lze předpokládat, že bude v nejbližších letech stále těžší se dopracovat osobní prosperity. Samozřejmým řešením je spolupráce místo konkurence.
V této oblasti jsou široké možnosti, ať už se jedná o systémy výměnného obchodu, nezávislé měny a ekonomiky, vzájemné nabízení služeb, či práce, nebo podporu  technologií vedoucích k nezávislosti.

2) Síť reformátorů společenského systému.
V této oblasti jsme se zapojili do spolupráce s Fórem alternativ a mnohými zúčastněnými i dalšími iniciativami. Kdo sledujete náš web, tak víte, jaký vývoj probíhá v prostředí občanských iniciativ. Víte o tom, že existují velké rozdíly v názorech, jak a jaké změny uskutečnit. Víte o tom, že jednotlivci i občanská sdružení procházejí vývojem.
Klademe si za cíl pomáhat propojování a vzájemné komunikaci mezi občanskými iniciativami a hledání východisek ze současné krize.

Jak jsem již zmínil: Bez vaší finanční nebo osobní podpory nemůžeme poskytovat lepší služby.
Na vás záleží, co/koho budete ve svém životě podporovat.

Rádi bychom v brzké době založili občanské sdružení. Kdo se budete chtít stát členem o.s., pište na nwoo@nwoo.org. Stanovy jsou ve vývoji.

Jsme si vědomi toho, že název NWOO je vymezen negativně, tj. opozice proti. Má to však svůj účel.
New World Order Opposition Organisation bude existovat tak dlouho, dokud se vláda nad světem nepřesune do rukou oněch 99% (resp. 100%) a dokud budou existovat snahy malých skupin či jednotlivců utvořit centralizovanou světovládu a jejím prostřenictvím ovládat všechny ostatní.

Pro pozitivní tvorbu nových struktur všeho druhu budeme užívat jiné projekty, o kterých vás budeme informovat.

Další informace o tom, jakým směrem se chceme vyvíjet:
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=nwoo-medium-hnuti-nebo-oboji&cisloclanku=2011090108

84 Komentářů k O nás

 1. Peter napsal:

  Zdravím, kedysi existovala webova stránka zaoberajúca sa primárne udalostami z 11 septembra a bola prehladná a velmi dobre spracovaná, potom prešiel web na iný odkaz (http://nwoo.org/11/911yweb/) ale teraz už iba tento odkaz presmeruje na nejaké články na tomto webe, existuje ešte alebo bol zrušený?

  • Bačkovský napsal:

   Pokud by autoři podobných stránek věnovali tutéž energii hlubokému studiu témat, o kterých pojednávají s takovou lehkostí Pepka Vyskoč, , patrně bychom se dočkali více myšlenek hodných ke zvážení a méně blouznění.

   • hel napsal:

    jo blouznění?! bačkovský mi připomněl, jak vysokoškolský profesor kdesi v kalifornii byl zavřen cia do blázince jen proto, že před svými studenty pochyboval o vládní verzi 911...sice ho psychiatři asi po měsíci zkoumání pustili s tím, že je psychicky zdravý, ale mezitím přišel o práci a dostal k úhradě celý pobyt...takže účelu bylo dosaženo, vyrobili tomu člověku plno jiných starostí...oč se má lépe takový bačkovský, který o oficiálně sděleném již nepochybuje;-))

   • Miloš Bouček napsal:

    Pan Bačkovský už má nos obsazený bulíky, které mu tam navěsila masmédia. Žádné další bulíky nepřijme, ani kdyby byly pravdivé. Nebude si komplikovat svůj jasný a jednoznačný obraz světa.

   • proud napsal:

    Problem je a zustane,ze pod pojmem blouzneni si ruzni lide predstavuji ruzne veci!!! Tyhle pojmy je potreba velice detailne konkretizovat!

   • Spark napsal:

    Pro chytráka Bačkovského - Člověk který obviňuje moudřejšího z hlouposti jen proto, že není ochoten připustit pravdivost jeho argumentů, stává se sám hlupákem největším. Je velmi pravděpodobné, že trpí DK efektem.

 2. Připomínám, že už 10 roků je občanským iniciativám k dispozici projekt http://www.podnety.cz a doporučuji, aby aktivisté projektu nwo.org. zvážili podporu výzvy http://zpravodaj.podnety.cz/clanek-403-vazena-pani-poslankyne.html
  Konstatuji, že pouze zanedbatelná menšina spoluobčanů je (až dosud byla) schopna a ochotna formulovat konstruktivní podnět k nápravě stavu (http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20100805175814), ale podstatně více lidí se odvážně "vykecává" , a to v prostoru, na který politici i "jejich" úředníci kašlou, protože (ze zákona) mohou. :-)

 3. WIKINGER Petr napsal:

  BUDEME LI MÍT DOSTATEČNĚ VELKÉ A TĚŽKÉ KLADIVO,ZAČNOU V NÁS PROBLÉMY VZBUZOVAT PODEZŘENÍ,ŽE JSOU HŘEBÍKY.

  Co píší jiné weby o NWOO.OSV informovala,že NWOO navrhuje v rámci iniciativy ROZMANITOSTÍ K JEDNOTĚ vlastní řešení potíži republiky, možná celé planety a připadně i galaxie.I tady se diskutuje o nové metode crowdfunding s cílem zajistit financování občanských webů.Finance mají přicházet z našich peněz-z rozpočtu.Polit.strany slibují,že naváží spojení s OBČANSKOU SPOLEČNOSTÍ,ale skutek utek.Nejen,že odmítají,aby jim voliči pomohli k hladkému vítězství ve volbách,oni ani nedovolí,abychom je chválili na jejich webech v diskuzích pod jimi napsanými články.Vymlouvají se,že prý jejich gremia jim to zakázaly a tak jejich weby působí jako mrtvé plakáty.Vůbec jim ani nenapadne,že mají podporovat voliče a jejich občanské weby.Není divu,že vzniká OSV,které to za ty NETÁHLA zase musí všechno udělat sama.NEDEJ BOŽE,ABY SE OBČANSKÉ INICIATIVY ZAČALY SPOJOVAT.TO BY MOHLA BÝT NAKONEC PĚKNÁ MELA.

  http://www.novarepublika.cz/2014/07/devet-mesicu-internetove-stranky.html

  • Skeptik napsal:

   Dříve se stane, že začnou vznikat občanské aktivity jen pro to aby vydíráním dostali ze států a podobných svůj díl za udržení oveček ve správné ohrádce.

   Vlastně se to již docela dlouho a různými způsoby děje. Tam kde se to neděje většinou působí nějaká větší a konzistentnější lež, která lidi drží (skrze mocnosti - ego a pudy, následně i tělesné pocity) jen sama sebou a necítí potřebu skutečně jednat.
   Prostě se s tím musíme smířit. Satan má svět v hrsti a málo je těch kteří jsou z toho opravdu špatní a chtějí s tím něco dělat. Pomožte lidem najít sebe a Boha, prozření v jakém světě to žijí a chuť napravit to se dostaví samovolně. Možná nad takovým člověkem chvíli bdít, aby hned nespáchal sebevraždu.

   • WIKINGER Petr napsal:

    PANE SKEPTIKU;POKUD SE CHCETE SMIRIT PAK JE TO VASE VEC.

    obcany ohlupovat umi neoliberalismus,ktery se snazi nahradit boha A M(ME V NEHO VERIT.Budete li jen jim ohlupovany ovcan,pak opakuji je to vase soukroma vec a pusobite vlastne proti opravdovemu bohu,ktery nikdy nespravedlnost nesnasel.Nebo si o nem myslite,ze ano?

  • John_Pitralon napsal:

   Ano souhlas ta sekce 911 by chtěla utřídit a oživit. Je spousta materiálu a nových dokumentů, které jsou otitulkované, jen to shromáždit a nasdílet na viditelném místě... Současný mainstream to rozhodně dělat nebude.

   Anatomie velkého podvodu - české titulky
   https://www.youtube.com/watch?v=SQXm6mA929A

 4. WIKINGER Petr napsal:

  SOLIDARITA JE INTELIGENCE ODVÁŽNÝCH A ALTERNATIVNĚ MYSLÍCÍCH MUŽŮ A ŽEN.JE NA PŘ.PŘEKLÁDÁNA U VOLEB JAKO MOUDROST DAVŮ

  Ono se pomocí právě jí podařilo občanům pohřbít ve volebních urnách stranu ODS a jako první rozeznal její nebezpečí pan Babiš,který to lapidárně vyjádřil tím,že začal hořekovat,že ho voliči sabotují.Ono nejhorší účast na volbách do EU totiž měli česi a slováci,kteří tím ukázali,že jim jak se zdá leži EU u zadku.Babiše už napadlo,co když při dalších volbách do SNĚMOVNY se to bude opakovat.Pak bude jeho chvástání,že umí řidit ČR JAKO PODNIK k ničemu.ON TOTIŽ LŽE. NEDOKÁŽE OVČANŮM PORUČIT,ABY HO ZVOLILI stejně jako mu na nose tancuje trumbela GUVERNÉR ČNB,který brání v budování kapitalismu ČR tím,že snížil platy VŠEM OBYVATELŮM vytištěním 220 MILIARD KORUN,aby prý za ně nakoupil dluhy vyspělých států,které si s nimi hrají na burze v rámci KASINO KAPITALISMU,zatímco zubožený financmajstr běhá po sklepích ministerstva,kde prý našel ještě nerozbalené tiskárny z doby protektorátu,aby tím dokázal,že se i tehdy nešetřilo.
  TAKŽE TU MÁM PRO VÁS DALŠI OBČANSKÝ WEB,KDE NEOBLÍBENÁ OSV DÁVÁ SVÉ SLOVO DO PRANICE A ZASE COSI PROPOJUJE.

  http://www.hv-ceskyraj.cz/?p=8502#comments

 5. Jaroslav Matuška napsal:

  Dobrý den,

  jsem ten starej a plešatej. Na demonstraci jsem měl "přednášku" o černé labuti. Viděl jsem, že je to pro řadu lidí příliš náročné téma.

  Pro jistotu vám posílám odkaz na skutečně zajímavé video, možná, že ho máte a nedostal jste ke shlédnutí. V tom případě se omlouvám, že jsem Vás zbytečně zdržoval...

  https://www.facebook.com/photo.php?v=425...

  Srdečně

  JM/Zeolit

 6. WIKINGER Petr napsal:

  OSV-OBČANSKÁ SPOLEČNOST VOLIČŮ-TO JSME MY VŠICHNI,ZAČINÁ DOBÝVAT VEŘEJNÝ PROSTOR.JE NÁS 8 395 132 ZAREGISTROVANÝCH

  Ujištujeme vás všechny,že i při dalších volbách nám polit.strany, sliby,které nehodlají splnit ukradnou znovu naši moc,aby ji využili k tvorbě vadných zákonů, proti nám- svým voličům.Začněte věřit,že PRAVDA NEZVÍTĚZÍ,ALE ZBUDE,KDYŽ SE VŠE PROŠUSTRUJE.Využijme naši moci,aby zvítězily VŠECHNY polit.strany,které se začnou modlit k našemu DESATERU VOLIČE,ostatní si to mohou rozmyslet ,zda dovolí,aby jsme je volili či nikoli.
  Ve spolupráci s Občanskými weby a samozřejmě s vámi voliči,vyhlašujeme tvoření

  A.IDEOVÉHO PROGRAMU-tj konkrétních a jasných požadavků občanů voličů na polit.strany s prozatím pracovním názvem DESATERO VOLIČŮ a ujištuji vás pokud jedno nebude stačit budete mít VŠICHNI možnost vyrobit jich i deset.
  GARNITURA POLITIKŮ,KTEŘÍ OBČANŮM-VOLIČŮM ŠKODÍ BUDE MOCI BÝT ODVOLÁNA JEN NOVĚ ZÍSKANOU MOCÍ POSPOLITOSTI VOLIČŮ.

  B.FINANČNÍ PLÁN.Protože se účastníme budování kapitalismu,budou se muset voliči vžít do role de fakto akcionářů jakéhosi družstevního podniku.A tady přátelé budeme muset jako jeden z bodů Desatera požadovat financování našich Občanských webu z NAŠICH peněz TJ PENĚZ ROZPOČTU.Ušetřime je zláště dobře,když ovčané přestanou platit ty polit.strany,které zpupně po volbách zavedly heslo nové moci, VOLIČE NENÍ TŘEBA RESPEKTOVAT STAČÍ JE IGNOROVAT a proto se my polit.strany na jejich Desatero vykašlem a NIKDY ho nedáme do našich tzv.Programů.

  No přátelé, dělnické a rolnické motyky, pracující i nepracující inteligence ,pak nemáme žádný důvod je finančně podporovat a zavedeme zákonem jejich financování NA DLUH,který budou muset vrátit v připadě neplnění slibů a Desatera ,jinak na ně pošleme exekutora podle jimi už schválených zákonů.
  JEN SE PODÍVEJTE KOLIK MŮŽEME PŘÍPADNĚ Z ROZPOČTU UŠETŘIT.
  http://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/monitoring/financovani-politickych-stran/prispevky-ze-statniho-rozpoctu-uhrazene-11146

  Samozřejmě zde uvítáme jakékoli návrhy financování na př.croftfouding,anebo oslovte vy ty podnikatele,kteří se našeho procesu budou chtít účastnit a financovat ho.Nakonec možná i dojde k tomu,že NAŠE VÝBORNÉ DESATERO VOLIČE JE TAK ZAUJME,ŽE V NAS UVIDÍ SVOJI PERFEKTNÍ BUDOUCNOST A TO PŘÁTELÉ ZA NĚCO STOJÍ.

  • Ario Darene napsal:

   Ne " ... zda dovolí, aby jsme je volili či nikoli...", ale "abychom je volili".

  • Alena napsal:

   V tech 8 milionech jsou hlavne cerne duse, ze?! Neproziravost a naivita zdejsich prispevovatelu je uzasna. Takto se vymyvaji mozky. Gratuluji. Blbost neboli, ja vim.

 7. WIKINGER Petr napsal:

  PREČTĚTE SI NOVÝ KOMENTÁŘ PANA P.W.KTERÝ VYSVĚTLUJE PROČ LÍDR EVROPY NĚMECKO ,MUSÍ BÝT NAVŽDY VAZALEM USA A VÉST SNAD BRZY ZA NĚJ VÁLKU, PROTI RUSKU DO POSLEDNÍHO EVROPANA.

  pokud se mi to podaři je to na dalším OS webu ČESKÝ RAJ
  http://www.hv-ceskyraj.cz/?p=8567&cpage=1#comment-10206

 8. WIKINGER Petr napsal:

  ABY OBČANE VOLIČI POCHOPILI CO SE VLASTNĚ ZAČINÁ A ZAČNE S CELÝM SVĚTEM DÍT,MUSÍME NAPSAT,ŽE NESTAČI JEN ZORGANIZOVAT ODBORNÍKY.

  Odborník je člověk,který zná stávající stav a je schopen drobných evolučních úprav.Systémových změn však odborníci schopni nejsou,na to je třeba někoho kdo přinese VIZI a tedy VIZIONÁŘE.Pokud takového člověka v ČR znáte přizvěte ho k tomu,aby si přečetl co za vizi přináší Sergej Glazev šéf poradců p. Putina.ČTENÍ JE TO JEN PRO ODBORNÍKY OSTATNÍ SPÁT.
  Jsou toho celé čtyři díly.
  http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/824/sergej-glazev-jak-neprohrat-ve-valce

  http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/825/sergej-glazev-jak-neprohrat-ve-valce-ii

 9. Robert napsal:

  Zdravím,

  myslíte, že je možné přeložit tohle video prosím ? :-)
  https://www.youtube.com/watch?v=g1mLGgUIYAM

  Jinak moc děkuji za videa a CZ titulky.

 10. Ario Darene napsal:

  Z hlediska velikosti úkolu, který jste si vytyčili vyvolává pochybnosti neznalost jayzka toho typu, která je běžná u novinářů, kdy vyniká otázka zda vůbec je čeština rodný jazyk pisatele:

  "Nedopustit dokončení absolutní nadvlády světa několika jedincům ..."

  "Nadvláda" netvoří bezpředložkovou vazbu se čtvrtým pádem, správně je "nadvlády nad světem", podobně ne "nedopustit ...(něco)... několika jedincům" nýbrž napřiklad "nedopustit, aby se nadvlády nad světem chopilo několik jedinců". Vaše věta je vlastně vystavěna naprosto nesmyslně. A zrovna ta první. Zamyslete se nad ní.

  "Organizace NWOO, Vás proto žádá, aby jste se s ní spojili"

  Typická školácká chyba. Správný český tvar je nikoli "aby jste" nýbrž "abyste", jakkoli ten první tvar mnohým připadá jaksi spisovnější.

 11. Eton napsal:

  Vetsi blbosti jsem snad nikde necetl, nez na tomto webu. Panove zakladatele tohohle nesmyslu a jejich verni posluchaci, doporucuji vam aby jste bud zmenili lecbu nebo doktora .)
  Epic bullshit fail...

 12. Václav Říha napsal:

  Dobrý den. Protože se živě zajímám o problematiku sprejování oblohy - chemtrailis, byl jsem častým návštěvníkem stránek Orgonet, které se tímto problémem nejvíce zabývali. Majitel blogu se ale na několik měsíců odmlčel. Stránky jsou stále aktivní a tak hledám někoho, kdo by mohl nějak zjistit, co se dotyčnému stalo. Mám obavu, že se s ním jako s nepohodlným manstreim vypořádal po svém. Pokut máte nějakou možnost, zkuste zjistit, co se tam stalo. Američtí agresoři na obloze řádí jak smyslu zbavení a nedávné potopy na východní Ukrajině jen potvrzují jejich klimateroristické vedení válek proti takzvaným nepřátelům Americky. A ještě bych byl moc rád, kdyby jste se mohli problematikou klimaterorizmu více zabývat. Je to totiž problém, který se týká každého z nás bez rozdílu. Děkuji, Říha.

 13. Arnoštek napsal:

  Vážený pane Řího.
  Mám ne-zaručenou informaci, že byl majitel Orgonetu americkými agresoři navždy umlčen.A chemtrailisáci řádí a řádí.

 14. Eliska napsal:

  Dobrý den, zdarma zasíláme knížku Velký spor věků všem, kteří si o ní napíší. Kniha pojednává o historických změnách vedoucích k dnešnímu politickému směřování Novému světovému pořádku na základě Biblického poselství. Kniha také popisuje Biblický konec světa a vyvrcholení dějin. Budete-li chtít můžete uveřejnit na svých stránkých upoutávku a všichni vaši čtenáři mohou získat dárek. http://www.znamenicasu.cz/kniha-velky-spor-veku/

 15. WIKINGER Petr napsal:

  NENÍ TO POPRVÉ,KDY SE BUDOU KŘIVÁCI SNAŽIT UMLČET OBČANSKÉ WEBY.OSV BYLA PŘEKVAPENA SILOU,JAKOU SE NWO,ZBAVUJE KRITIKŮ

  No a proto doporučuje,aby z občanských webů byla v budoucnosti vytvořena UNIE.Už nyní vysoce navštěvované Občanské weby,které si začnou brzy vymáhat v DESATERU VOLIČE,aby byl vytvořen zákon k jejich financování Z NAŠICH PENĚZ tedy z peněz rozpočtu se začinají v rámci jednotných myšlenek automaticky propojovat.Jen se podívejte na př na
  http://www.novarepublika.cz/2014/10/prvni-rok-nove-republiky.html nebo zajímavý odkaz z dalšího občanského webu
  http://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2mO tedy pokud se mi to povedlo je to určeno jen pro ty,kteří chtějí změnu.Ostatní budou zadluženi a poté zemřou v zákopech vykopaných pro ně NOVÝM SVĚTOVÝM ŘÁDEM.

 16. WIKINGER Petr napsal:

  PODSTATA VĚCI DRUHÝ POKUS

  http://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2O

 17. WIKINGER Petr napsal:

  TOTO VIDEO MUSÍ BÝT VELMI NEBEZPEČNÉ A SKRYTÉ-TŘETÍ POKUS

  http://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

 18. Peter Smelik napsal:

  Teraz NWOO.ORG pridaný do FCB skupiny "Nezávislé média (SK): https://www.facebook.com/groups/260230170840948/

 19. mikulas.seman ...FACE... napsal:

  precitajte si PROSIM tieto prispevky alebo aspon prerolujte obrazky...AK TO ZNESIETE..??? ! ! !=== AK Z TOHOTO DOKAZETE VYROBIT REPORTAZ...BOH VAM ZEHNAJ...DAKUJEM...VZAJOMNYCH NAVAZNOSTI JE TAM HADAM DOST...= CO ZA DEMOKRATICKY PROCES TO NA UKRAINE "NASA E.U." PODPORUJE...A HLAVNE TEN "SVETOVY POLICAJT"

  http://www.novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=1594%3Aqkdybych-ml-zapomenout-na-n-boe-na-nebi-zapome-na-mq&catid=39%3Ahistorie&Itemid=50

  http://www.mpolska24.pl/post/6737/holokaust-chrzescijan

  http://www.mpolska24.pl/post/4090/nigeria-katolicy-spaleni-zywcem-przez-muzulmanow-cenzura-na-facebooku

 20. J.Vraja napsal:

  dotaz?A kdo Vás vlastně financuje.Zdá se že to je Moskva!!!!

 21. Miloslav napsal:

  Co se to v současné mezinárodní politice děje?
  Z přemíry špatných zpráv čiší zoufalá beznaděje.¨
  Na prahu dvacátého prvního století
  bude druhá studená válka prokletí.

  Situace v mezinárodní politice je tak nerudná.
  že je i třetí světová válka pravděpodobná.
  Stojí za to připomenou klasikova slova:
  "Další válka klacky a kameny bude vedena znova."

  Je na světě velké množství rozumných lidí,¨
  Jak se dohodnout na budoucnosti nikdo nevidí.
  Naznačený problém má jedno možné řešení,
  které je třeba uvést bez zbytečného prodlení.

  PROGNÓZA BUDOCNOSTI LIDSTVA
  bude globálně každodenní čtení,
  TEORIE VŠEVÝVOJE večerní modlitba.
  kterou zavedou všechny církve bez prodlení.

  Prognóza budoucnosti lidstva: http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

  Teorie vševývoje reálskutečnosti: http://miloslav7.blogspot.cz/2014/07/teorie-vsevyvoje-posledni-definitivni.html

 22. Rjurik napsal:

  chtěl sem se zeptat jak to vypadá s ttip a jest-li už sou v obchodech geneticky modifikované potraviny thx za odpověď

 23. Mirek napsal:

  Vy jste parta neskutečných idiotů, patříte do jednoho do Bohnické léčebny.

 24. Jasom napsal:

  Z diskusie na aktualne.atlas.sk :
  Jana V. Seaangel · Najlepší komentátor
  ano, som zato, aby debaty o "nesmrtelnosti chrustov" (veci, ktore ani jeden z nas nevyriesi) boli obmedzovane (ked uz aj nie zrusene)...ale zasa na druhej strane, sa tu clovek dozvie od starych-znamych konspiratorov o novych webstrankach plnych konspiracie a totalnych brainwashov- kedze je dobrou obcianskou praxou, ze akakolvek stranka, ktorej obsah by mohol narusit psychicke zdravie jedinca (napriklad dnes spominana "nwoo", to je riadny blivajz) musi byt nahlasena prislusnym instituciam- tak som aj konala a stranku nahlasila!...psychiatri budu mat zas komu (znacnej casti diskutujucich) predpisovat sokovu terapiu a skupinove sedenia...

  • hel napsal:

   no, prosím- nahlásila a šokovou terapii psychiatry doporučila...nepochybuji, že z hrůzy a paniky, že by měla začít myslet..evidentně však " Jana V. Seaangel · Najlepší komentátor" na ochranu své vlastní nevědomosti podnikne vše a ještě se postará i o ostatní..vždyť svoboda je otroctví a nevědomost síla..

 25. FungieD napsal:

  Ahoj redakce, byl bych vam moc vdecny kdyby tohle video slo nejak rozsirit, pripadne pridat cz titulky, rad bych je udelal sam, ale trvalo by mi to tak 14dni :), protoze to ma padesat minut a nemam zadny vhodny subtitle software..
  https://www.youtube.com/watch?v=lHClFGiWaKg

 26. Filip napsal:

  Copak se děje, nejde se dostat do databáze s novinkami.

 27. P***** napsal:

  Zdravím chci se zeptat zda máte nějaký výpadek mi nefunguje link http://www.nwoo.org/ Ale odkazy z googlu fungujou. Mohli by jste popsat jaký s tím máte problém?

 28. Martin napsal:

  Dobrý den,

  rád bych se zeptal zda se bude konat nějaká akce zaštítěná Vaší organizací v Karlovarskem Kraji..
  Moc rád bych se přišel podívat.....

 29. Monty napsal:

  Nefunguje odkaz na akci Máme toho dost!

 30. wdvb napsal:

  Dobrý den.
  Máte dost dobré stránky a v dnešním srabu potřebné, jen o náboženství, zvl. o katolictví je to někdy dost ujeté. Ale píšu Vám kvůli tomu, že se pod jedním Pjakinem objevil v diskusi dotaz na globálního prediktora. On sice Pjakin je v dost divné společnosti (stále černá košile není to hlavní divné), ale jeho názory jsou překvapivě konsistentní a vcelku vše v pořádku. Zvlášť vyzdvihuji to vypíchnutí a rozlišení prediktorů (samosebou priority jsou skvělé). Ale tomu diskutujícímu nemohl Pjakin vyvalit, kdo je globální prediktor. Už tím, že ty darebáky takhle společně nazývá, prozradil dost. Jistě taky o stoprocentu jich s určitostí neví, ale zná jich možná většinu. Takže netahejme to z něho, bude-li co mediálně zveřejnitelné, sám to řekne.
  Chtěl bych zůstat v anonymitě, co do jména i mailu, děkuji.

 31. t.s.garp43 napsal:

  Potkal jsem dnes vysílání vaší cntv poprvé a hned jsem si všimnul, že v úvodu se otáčí grafika se znázorněním globu Země od východu na západ, to mělo evokovat návrat v čase?
  Už jen tímto "přehmatem", nebo neznalostí ovlivňujete tvorbu názoru na hodnotu zpráv.
  t.s.garp43

 32. walkaamir napsal:

  Je velmi smutne jak se zvysuje propagace zapadu s vedenim Washingtonske propagacni medie a zamery pro Evropu.Je to jiz netajene a rozsiruje se valecna propagace a zastrasovani nasich narodu ne k obrane ale utokum a vyprovokovani Ruska.Vladnim zajistenim techto prujezdu Dragounske jizdy a par mesicu nato Dunajske jizdy zesilenych vojenskych akci narizene Washingtonem a organisovane Pentagonskymi strategickymo generaly.Jiz predem byli nasi vladni predstavitele pozvani na koberecek do Washingtonu k priprave teto valecne propagandy za ujistenim ze nase vlada musi souhlasit.Nesmaseji odpor namitek.
  priprava byla jiz jasna nasi vlade co se pripravuje.Nase verejnost se to nesmela drive dozvedet ,nase vlada to vedela a vi ze nejsou jiz moznosti se bourit verejne a vse az na posledni chvili bylo ututlano .Nase vlada je korabcni manipulacni svych Americkych a Beuselskych panu a posloucha jak ovce bez mozku.Volby do parlamentu a vlady nejsou u nas povinne proto je narod bezzajmovy k temto vaznym volbam a take to tak v nasi republice vypada .Je stagnace ,veri se vetsinou co medie pisou a hlasaji ale obcan to jen vnima minimalni cas a jde si po svych nebot je to pro ne pohodlnejsi a dulezitejsi.Myslim ze by jen narod zacal panikovat a manifestovat az po cinu neco jako 9/11.A to je spatne .

 33. qwqw napsal:

  vy jste ale banda ruskejch magorů

 34. Monika Housková napsal:

  Stále se snažím na vaší stránce "o nás" zjistit, kdo tedy jste. Můžete uvést své celé jméno?
  Monika

 35. Monika Housková napsal:

  Jan Koral? A další? Lidé vám posílají peníze, vědí vlastně komu?

 36. Tomáš Vaňouček napsal:

  Ahojte,

  funguje tato stranka este ? Hladam niekoho ktory sa tymto veciam venuje, chcel by som rozbehnut fb stranku s touto tematikou, kto by mal seriozny zaujem nech mi napise na dole uvedeny mail. Pracujem ako grafik takze, spracovanie grafiky na stranku nie je problem. Cim viac ludi tym lepsie. Email: tomasvanoucek@gmail.com

 37. Definitiva napsal:

  K webu sa už niekoľko dní nedá pripojiť.

 38. Olin napsal:

  Hodně dlouho jsem se nemohl připojit, protože to u nás v HK taky někde blokují. Nechtějí , abychom měli informace ze světa. Vyzkoušejte lidi tento prohlížeč, protože já jsem s ním spokojený http://www.freepub.cz/2016/jak-obejit-blokaci-internetovych-stranek/

 39. proud napsal:

  Hmmm,k tomu je potreba se shodnout na konecnym modelu sveta,pravda? A od toho odvozovat zpetne jak ho dosahnout az se dostaneme k tomu cim a jak zacit.Shodneme se na necem z toho? :-).Zatim jsme tu jen prekrikujici a nadavajici si banda do ktery navic sije jeste par "zodpovednejch" troubu,schopna se shodnout na par malickostech,a to jeste jenom mozna. :-)

 40. Marek Spacil napsal:

  Tohle je solidni propagandisticka zumpa, kriticke mysleni a fakta se tady prakticky nevyskytuji. To jako EU, US, NATO atd. jsou ti zli a zbytek (rozumej hlavne Rusko), jsou ti hodni? :)))

  • Sasin napsal:

   Kurva a to kritické myšlení máte gde? By se čověk aj posrál.

   Amerika, Soroš, Klintondíci, Jebálisti a všichni harpagondechajci jsou ti dobří, jen my jim to kurva kazíme? A co podíl na půdě a rozpočtu, chtěl bys? Chtěl bys své potřeby započítávat do sečítání celkové podoby STÁTního ( to pomenování kvůli CHapání jednoho multiplikovaného blázna) rozpočtu?

  • proud napsal:

   Tvuj problem spociva v tom ze nevis,ze Rusko jsme vlastne my taky :-)))))))))),A ne proto ze jsme pod nej po valce spadali,ale proto ze nez prisli parchanti a zacli svoje rozdel a panuj,byli jsme Rusove,jejich soucast,odnoz,chces-li,ze spolecnyho statu.A ty prijdes a protoze nevis,delas ze sebe vola jako je zvyklej to delat treba Sasin,jen jinak:-)))))))))))))))

   • proud napsal:

    Problem je ze bily rozhadali a rozdelili bily jen aby jejich samozvana cast mohla vladnout svetu.......vysledek bude takovej,ze bud se uhajime,nebo se smichame s pokrizenym odpadem,misto abysme mu pomohli se napravit a vratit "domu" a bila bude jen ta trocha nenazranejch blbcu,nez je sezere jejich vlastni vytvor..........

    • Sasin napsal:

     Trubky jsou KONstruovány k nálevnému průměru čelem, kvůlivá sacímu průměru, ale častěji pracují v vpodtlakovém REŽIMU. Takové trubky pak ukazují blboňům papír na to, že nesají, ale trpí pod TLAKEM. To je vážně imbeilní artikulace. Muheeeeeee

 41. Václav napsal:

  Zdravím , prosím o reupload videí , ty svině to smazali . A prosím o upozornění ba e-mail - radši si je hned stáhnu

 42. evalel napsal:

  Vážení, zabývám se otázkou NWO již delší dobu. Zjišťuji, studuji a ověřuji informace z mnoha zdrojů - historických, současných, psaných, natočených.... Anglicky, německy, oprášila jsem i ruštinu. Jestli si stále někdo myslí, že jsou to výmysly chorých mozků - Nový světový řád a způsoby jeho nastolení - tak se BOHUŽEL mýlí. Moc ráda bych se mýlila i já. Když získáte velké množství informací, tak Vám pak nejednou tak vše začne zapadat do sebe, že vám z toho opravdu leze mráz po zádech. A na to stačí i jenom si projít životopisy Rotchildů, Rockefellerů, Soroše... Pak si přidejte historii Templářů, posléze Zednářů a Iluminátů, jejich cíle, Jezuiti, historii náboženství a budete pokračovat krásně k současnosti a když si k tomu vyposlechnete či přečtete, kdo z těch v současnosti (i minulosti) stále mocných a mocnějších občas vypustí z úst tak to pěkně dosedne přesně na místo. Modlím se každý den, aby se jejich zvrácené plány a hry s obyvateli této planety neuskutečnili, ale vývoj posledních let tomu moc nenasvědčuje. Hrozivý vývoj technologií jim již v současnosti umoźňuje lidstvo ovládnout. I pan Soros na ekonomickém světovém föru letos v lednu to již víceméně ohlásil. Tak nás snad už opravdu může ochránit jen nějaká ta vyšší moc, pokud existuje... A až nám nandaj čipy do ruky, tak už nezmůžeme vůbec nic. Ani se někde zahrabat v lese. Drony vás všude odhalí. A jeden z pánů mocných prohlásil, že lepší je nechat vybít milion lidí ve válce, než je ovládat. tak se snad aspoň všichni modlete. Vědci už udělali několik pokusů (v rámci výzkumů týkajících se kvantové mechaniky), že se společným modlením opravdu vyvíjí pozitivní energie, která ovlivňuje chování okolního světa. Ahoj Eva

  • Michal napsal:

   Neřekl bych to lépe. Souhlasím s každým slovem. Modlím se aby si více lidí uvědomilo, co se vlastně na planetě děje.

 43. V EVROPSKÉ UNII CHYBÍ ZÁKON KTERÝ BY ZAKAZOVAL ELEKTROMAGNETICKÉ ZÁSAHY DO FUNGOVÁNÍ LIDSKÉHO ORGANISMU A NERVOVÉHO SYSTÉMU VČETNĚ ZABÍJENÍ LIDÍ NA DÁLKU

  OTEVŘENÝ DOPIS EVROPSKÉ KOMISI

  V polovině března letošního roku navštívil polský ministr obrany Antoni Macierewicz univerzitu pátera Tadeuše Rydzyka a vystoupil tam v diskusi na téma „Problémy současné politiky, ozbrojené konflikty a terorismus“. Jedna z posluchaček se ho zeptala, jestli má Polsko strategii, jak řešit ilegální experimenty s elektromagnetickými zbraněmi na polských občanech a ministr odpověděl, že jeho ministerstvo provádí analýzu, jejímž cílem je zjistit, ve kterých oblastech Polska žijí lidé, kteří si stěžují na taková napadení a že se chystá ustavit komisi, která bude jejich stížnosti vyšetřovat https://www.youtube.com/watch?v=YgVs4-m0lNY#t=33, http://www.dziennikzachodni.pl/polska-i-swiat/a/minister-macierewicz-o-broni-elektromagnetycznej-zdjecia-wideo-raport-juz-wkrotce,9741513/. Tímto způsobem polský ministr obrany přiznal, že existují elektromagnetické zbraně, které jsou schopné zasahovat do fungování lidského organismu a že mohou být používány na polských občanech.
  Skutečnost, že velká evropská media o této události neinformovala, vyvolala naše podezření, že členské státy Evropské unie jsou zavázány existenci těchto zbraní utajovat a dokonce nezavádět zákony proti jejich používání. Toto naše podezření potvrdil polský týdeník NIE, když se jeho novínáři ptali na polském ministerstvu obrany, proč polský ministr obrany nesplnil svůj slib a neustavil komisi, která by vyšetřila stížnosti polských občanů, že jsou proti nim vedeny útoky elektromagnetickými zbraněmi a dostali odpověď, že toto téma podléhá zákonu o zachování státního tajemství, spojeného s obranou státu http://nie.com.pl/artykul-str-glowna-12/macierewicz-zdalnie-sterowany/#more-38883.
  Toto rozhodnutí polského ministerstva obrany zřejmě souvisí s informaci, kterou jsme našli v dokumentu Evropského parlamentu z roku 2000 „Technologie ovládání davu“, ve kterém se píše, že členské státy NATO přijaly americkou doktrinu nesmrtonosných zbraní, které zahrnují „systémy, které mohou přímo interreagovat s lidským nervovým systémem“ http://www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/etudes/stoa/2000/168394/DG-4-STOA_ET%282000%29168394_EN%28PAR02%29.pdf. Z uvedených faktů je tedy zřejmé, že členské státy Evropské unie mají ve svém arsenálu utajenou vojenskou technologii, která může být použita k elektromagnetickým útokům proti lidem. Zřejmé utajení tohoto faktu vysvětluje i Vaše předchozí vyhýbavé odpovědi na naše dopisy na toto téma.
  Většina obyvatel našeho státu ale nemá tušení, že takové zbraně existují. Lidské tělo je z 55 až 70% tvořeno vodou, ve které se pohybují částice, které buď přijaly nebo odevzdaly elektron a mají proto kladný nebo záporný náboj. Těmto částicím, kterými mohou být atomy, molekuly nebo i skupiny atomů nebo molekul se říká ionty. Tekutiny v lidském těle jsou tak srovnatelné s elektrolytem, tedy tekutinou, která obsahuje ionty a je proto vodivá pro elektrický proud. Zatímco v elektrickém vedení v kovových drátech je elektrický proud veden volnými elektrony, v lidském organismu je elektrický proud veden prostřednictvím nabitých iontů.
  K tomu, aby člověk něco pocítil, něco udělal nebo se nad něčím zamyslel, je nutné, aby velké skupiny neuronů v mozku začaly vysílat nervové vzruchy ve shodné frekvenci. Zdrojem nervových vzruchů jsou membrány neuronů. K nervovým vzruchům dochází, když dojde ke změně elektrického napětí mezi vnitřním a vnějším povrchem membrán neuronů. K této změně dochází v zásadě v důsledku toků elektrických proudů v „elektrolytu“, kterým je kapalina uvnitř nervových vláken.
  V roce 2014 zveřejnili čínští vědci výsledky pokusu, při kterém zkoumali, do jaké míry je elektrolyt vodivý pro mikrovlny. V úvodu k článku o pokusu zdůraznili, že jejich pokus „hraje významnou roli při zkoumání vzájemného působení mezi elektromagnetickými vlnami a biologickými tkáněmi, které mají vysoký obsah vody a významnou koncentraci iontů“. K experimentu použili roztok soli. Sůl má chemickou značku NaCl a obsahuje tedy atomy chlóru a sodíku. Ionty obou těchto atomů spolupůsobí při vyvolávání nervových vzruchů. Experiment prokázal, že tento elektrolyt je vodivý pro mikrovlny do frekvence 20 Gigahertzů s tím, že s rostoucí frekvencí vodivosti ubývá. Největší vodivosti elektrolytu bylo dosaženo frekvencemi mikrovln do jednoho Gigahertze http://piers.org/piersproceedings/download.php?file=cGllcnMyMDE0R3Vhbmd6aG91fDJBMF8wNjcwLnBkZnwxNDAzMTgwNDU1MDE= . Jinými slovy mikrovlny vyvolávaly v elektrolytu toky elektrického proudu
  Membrány neuronů, které jsou nazývány axony a mají v nervovém systému řídící funkci, reagují vyvoláváním nervových vzruchů na změnu elektrického napětí.. Pokud tedy budou do „elektrolytu“ v nervových vláknech pronikat mikrovlny, pulsované ve frekvencích nervové činnosti, bude k membránám axonů přicházet elektrický proud v těchto frekvencích, a tento proud bude vyvolávat nervovou činnost ve frekvenci pulsů vysílaných mikrovln. „Elektrolyt“ v nervových vláknech tedy bude fungovat jako anténa.
  To ve své studii o citlivosti lidského organismu na elektromagnetické záření potvrdila i americká organizace MCS America, bojující proti znečisťování životního prostředí škodlivinami. Ve studii se píše: „Tělo může přijmout signál a proměnit ho v elektrické proudy stejně jako anténa rádiového přijímače nebo mobilního telefonu. Tyto proudy jsou neseny ionty, plynoucími živými tkáněmi a žilami… Když tyto proudy narazí na buněčné membrány, které jsou normálně elektricky nabité, snaží se vibrovat současně s proudem“ http://mcs-america.org/index_files/EHS.htm (neurony jsou také buňky a tyto elektrické proudy budou tedy působit i na jejich buněčné membrány). Ve studii se dále píše: „Mechanismus demodulace je kontroverzní, ale není pochyb o tom, že k němu dochází. Nejlepším vysvětlením je, že množství miniaturních iontových kanálků, které jsou v buněčných membránách se chovají jako elektricky ovlivňované kontaktní diody... ty jsou schopné usměrňovat a demodulovat signál i když je v mikrovlnných frekvencích... Když je tímto způsobem demodulován signál mobilního telefonu, generuje řadu nízkofrekvenčních komponent, z nichž některé jsou biologicky aktivní a způsobí propustnost membrány. Jedním z důsledků této propustnosti je, že způsobí, že smyslové buňky elektrosensitivních jedinců vyvolávají celou řadu falešných pocitů“. Informace, přenášené mobilnímy systémy jsou totiž přenášeny v mikrovlnných pulsech, o nízké frekvenci http://www.elektrosmog-zony.cz/mobilsmog.pdf, http://www.celostnimedicina.cz/vliv-mobilnich-telefonu-na-lidske-zdravi-odborna-studie.htm, http://www.smishek.com/elektrosmog-znecisteni-elektromagnetickym-polem.html tedy v rozsahu, ve kterém funguje lidská nervová soustava a proto mohou v lidech vyvolávat falešné pocity.
  Zveřejněné pokusy, věnované působení mikrovln na lidský nervový systém, používaly frekvence mikrovln, které jen výjimečně přesahovaly o málo jeden Gigahertz. Pokusy vědců s působením pulsovaných mikrovln na lidskou nervovou soustavu tak využívaly mikrovlnné frekvence, o kterých i čínští vědci zjistili, že jsou nejúčinnější při vyvolávání elektrických proudů v elektrolytu.
  Ross Adey používal při pokusech s odplýváním kalcia z nervových buněk, které vedlo ke snížené schopnosti soustředění, 450 MHz, pulsovaných v 16 Hz a Allenu Freyovi se už v roce 1961 dařilo vysílat zvukové signály do mozku s použitím frekvencí od 425 do 1320 Megahertzů. Do lidského mozku byly pulsovanými mikrovlnami vysílány zvuky jako tikání, klapání, pískání nebo syčení. Změnou frekvencí pulsování byly vyvolány pocity mravenčení nebo prudkého úderu do hlavy http://jap.physiology.org/content/17/4/689. Oba pokusy byly mnohokrát opakovány se stejnými výsledky. Ukázalo se tedy, že s použitím přesně vytypovaných frekvencí je možné vyvolávat v lidské nervové soustavě opakovaně stejné účinky. V roce 1975 zveřejnil neuropsycholog a ředitel Behaviorální radiologické laboratoře lékařského centra amerického Úřadu pro veterány Don R. Justesen v časopise American Psychologist pokus, při kterém byly vysílány pomocí pulsovaných mikrovln do mozku vyslovované číslovky od jedné do deseti a subjekt experimentu je rozeznával https://docs.google.com/file/d/0B3V8FIUj7brsMzJhOTY4ZWItMGI5OC00MzkzLWJjMDQtMDM0OGE1ZDFhOGFm/edit?authkey=CKnE554O&hl=en&pli=1.
  Účinnost pulsovaných mikrovln na lidský nervový systém je zajištěna tím, že činnost nervové soustavy pro různé podněty, reakce a aktivity se odlišuje právě odlišnými frekvencemi nervové činnosti, které jsou charakteristické pro tyto podněty, reakce a aktivity. Například Walter J. Freeman, který desítky let studoval elektrickou činnost mozku, zaváděním mnoha elektrod a mikroelektrod současně do různých částí mozku, napsal, že přenosy v mozku „se odehrávají při určité charakteristické frekvenci a že k příjmu dojde v systémech... naladěných na tuto frekvenci“ (Walter J. Freeman: Mass action in the nervous system, Academic Press, New York, San Francisco, London, 1975). Při znalosti frekvencí nervové činnosti při různých podnětech, reakcích nebo aktivitách je tedy možné zcela libovolně manipulovat lidské vnímání skutečnosti, lidské reakce, lidské myšlení a činnost lidského organismu.
  Takovou zbraň může na zakázku mafií vyrobit i šikovný radioamatér. Potom už by tyto mafie mohly ohrožovat duševní i fyzické zdraví občanů. Mohly by například uspávat řidiče automobilů pulsováním vysílaných frekvencí ve spánkových frekvencích a nebo, při přesnějším nastavení frekvence pulsování, zastavit srdeční činnost a způsobit smrt člověka. Je známo, že Allenu J. Freyovi se tímto způsobem podařilo zastavit srdeční činnost žab. Při ještě pracnějším převodu zvuku lidské řeči do pulsovaných mikrovln (v podstatě jen malá změna postupu, který je používán při rozhlasovém vysílání) by maijtel takové vysílačky mohl vysílat do mozků lidí slyšitelné a nebo neslyšitelné, ultrazvukové, vzkazy, které sice člověk neslyší, ale mozek je vnímá a reaguje na ně, a řídit tak jejich chování. K působení na lidskou nerovou soustavu přitom stačí hustota elektromagnetické energie, která ani zdaleka nepřesahuje hustotu elektromagnetické energie, povolenou českými normami. Je ostatně známo, že do mozku pronikají i signály z mobilních telefonů během telefonického hovoru.
  Pořídit si takové zařízení je dnes cenově dostupné a jeho sestavení vyžaduje jen základní radioamatérské znalosti. Na celém světě přitom neustále přibývá lidí, kteří si stěžují, že jsou vystaveni účinkům takových škodlivých záření. K hlavním příznakům patří pocity pálení, mravenčení, bodnutí, křeče, mimovolně vyvolané pohyby částí jejich těl, příznaky zástavy srdce, slyšení hlasů v hlavě a manipulace jejich myšlenek a pocitů. Když si na tyto příznaky stěžují a obviňují z nich elektromagnetické útoky, jsou automaticky posíláni do psychiatrických léčeben.
  Skutečnost, že těchto lidí neustále přibývá, vyvolává podezření, že armády a vládní agentury cvičí operátory těchto zbraní na nic netušících občanech, aby je tito operátoři v budoucnosti mohli použít ve válkách nebo v případech masových nepokojů nespokojených občanů.
  Protože vládní agentury, a možná i organizované mafie, mohou dálkově ovládat činnost lidské nervové soustavy a způsobovat tak lidem bolesti, psychické poruchy a nebo dokonce smrt bez zanechání důkazu o spáchaném zločinu, je nezbytné, aby byly v Evropské unii odhlasovány zákony, podle kterých by takové činy byly trestány a které by ustavily agentury, které by byly schopné takové útoky detekovat, prověřovat stížnosti občanů na ně a vyhledávat zdroje takových útoků (to je, vzhledem k tomu že při těchto útocích musí být použito pulsování ve frekvencích nervové činnosti, zcela proveditelné). Součástí těchto zákonů by měl být i zákaz používání těchto technologií vládními agenturami, protože jejich používání je v příkrém rozporu s demokratickými ústavami členských států Evropské unie. Jsme ochotni se na vypracování těchto zákonů podílet.
  Kterákoli technologie, která vyvolá v lidském nervovém systému toky elektrických proudů ve frekvencích jeho činnosti, může být použita k dálkovému ovládání lidské psychiky a funkcí lidského těla. V současné době je veřejnému zájmu dostupná jen technologie pulsovaných mikrovln, ale se současným rychlým pokrokem vědeckého výzkumu, mohou být, například v oblasti kvantové fyziky, vyvinuty i jiné technologie, pokud už nebyly vyvinuty. Z tohoto důvodu by zákony měly zakazovat i použití dosud neznámých nebo nezveřejněných technologií, umožňujících dálkové ovládání toků elektrických proudů v lidském těle a mozku.
  Protože, jak vyplývá z uvedených faktů, jsou zřejmě členské státy NATO zavázány dohodou, aby existenci těchto zbraní udržovaly v tajnosti, je zřejmé, že zákony, které navrhujeme, mohou být uvedeny v platnost v členských státech Evropské unie jen tehdy, pokud jim to doporučí Evropská komise nebo když bude ponechán stranou princip subsidiarity a budou odhlasovány přímo Evropským parlamentem.
  I nadále chceme věřit tomu, že nebudete podporovat kriminální používání elektromagnetických nebo jiných energetických polí proti občanům členských států Evropské unie a že doporučíte členským státům Evropské unie a Evropskému parlamentu, aby odhlasovaly zákony, které ochrání občany těchto států proti takovým útokům, zavedou tvrdé tresty za vlastnictví nebo používání těchto zbraní a vytvoří agentury, specializované na detekci vysílání, umožňujících dálkové ovládání lidské nervové soustavy k manipulaci lidských myšlenek a citů, vyvolávání bolesti nebo zabíjení lidí bez zanechání důkazů o provedeném zločinu.
  I nadále věříme tomu, že si uvědomujete krizi demokracie, která vznikla tím, že vlády tajně vlastní prostředky, které jim umožňují dálkově manipulovat myšlenky jejich občanů. To je v děsívém konfliktu s ústavami členských států Evropské unie.
  I nadále věříme tomu, že budete respektovat hodnoty lidské důstojnosti, svobody a demokracie, zakotvené ve Smlouvě o Evropské unii a že budete pracovat na zákazu technologií, které umožňují zbavit lidi jejich osobní svobody a svobody myšlení a jejichž používání může vést k vytvoření totalitárního režimu nového typu.
  (více k tomuto tématu najdou čtenáři na naší webové stránce http://zakaz.webgarden.cz v textu „Psychoelektronické ohrožení demokracie“ , petici české vládě mohou podepsat na adrese https://www.petice24.com/petice_za_zakaz_dalkoveho_ovladani_innosti_lidskeho_mozku a petici Evropskému parlamentu na adrese http://www.ipetitions.com/petition/ben-remote-attacks-on-the-human-nervous-system )

  Podepsán Mojmír Babáček, občan české republiky, jako předseda Spolku za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením
  Dále podepsány evropské organizace:
  International Coalition Against Electronic Torture and Robotisation of Living Beings (ICATOR) - Belgie
  Předsedkyně: Melanie Vritschan

  STOPEG Foundation – Stop Electronic Weapons and Gang Stalking – Holandsko
  Předseda:
  Peter Mooring

  IGEF - Initiative Gegen Elektromagnetische Folter – Německo
  Přeseda :
  Harald Brems

  STOPZET – Stowarzyszenie, Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom – Polsko
  Přesedkyně: Zofia Filipiak

  ADVHER - Association de Défense des Victimes de Harcèlement Electromagnétique et en Réseau – Francie

  ACOFOINMENEF
  Associazione contro ogni forma di controllo ed interferenza mentale e neurofisiologica - Italie
  Předseda:
  Paolo Dorigo

  European Coalition against Covert Harassment
  Švédsko
  Předseda:
  Henning Witte

  Globalthaeb – Velká Britanie
  Předseda:
  David Bromhall

  LESAT – London End Stalking Action Group – Velká Britanie
  Předseda :
  Paolo Fiora

 44. Pawuk napsal:

  Odehrává se mi presně to co píše mojmír babáček-viz predposlední komentář!!!az na to ze mam v hlave mikrocip ktery funguje na elektromagneticke bazy!lide kteri jsou pripojeni z druhe strany na jejich pristroji,ktery je propojeny s mojim mikrocipem vidi a slysi to co ja,muzou si precist cokoliv v mojem mozku vytwaret mi pocity ,delat bolesti a zkratka ovládat moje telo,mysl pocity a komunikovat se mnou za pomoci myslenek nebo reci!ten cip umí strašňě mooc weci!mam ho v centralni casti mozku-hypofíze a na MR mi rekli ze to je nezhoubny nador,ktery je nefunkcní a po konzultaci s doktory ze me udelali paranoidniho schyzofrenika ktery ma w hlawe nezhoubny nador!aniz bych byl vzivote na nake operaci hlavy,tak mam v "nosni prepazce mezi nosem a mozkem jizwu,ze se mi nekdo pres nos uz dostaval do mozku!opravdu nejsem blazen,cip uz mam v hlave 6/7 let a timto zpusobem schanim pomoc nebo ruzne rady jak ten cip odstranit,nebo o tom pouze pokomunikovat!!!dekuji za info!muj doktor me nechce operovat a mysli si ze sem schyzofrení!!!tak piste dekuji..dam klidne vic informaci a wsechno popísu!ps:dekuji za to ze Ti lidé s tím neumí stejne dobre jako ja!je to jak neuronova bitka

 45. Mojmir Babacek napsal:

  výzva účastníkům setkání skupiny států G20 v Hamburku

  Vážené dámy, vážení pánové,

  V současné době investujete miliardy dolarů, eur, rublů, jenů, juanů atd. do výzkumu fungování lidského mozku. Všichni soutěžíte v oblasti vývoje zbraní umožňujících dálkové ovládání činnosti lidského nervového systému, organismu a mysli. Vyvinuli jste systémy, schopné zabíjet lidi ve velkých oblastech planety, vyvlolávat u nich bolesti a nemoci, poškodit DNA vyvíjejících se organismů, změnit stav mysli lidí, jejich emoce a dokonce i jejich myšlenky. Zároveň skrývate existenci těchto zbraní před Vašimi občany tím, že je zahrnujete do zákonů o utajovaných informacích a zároveň si desetitisíce lidí na světě stěžuje, že na nich cvičíte operátory těchto zbraní. Tímto způsobem, zatímco prohlašujete, že rozvíjíte demokracii nebo humanismus a hájíte lidská práva, jste vytvořili svět, kde si nelze ověřit, jestli lidská svoboda, lidské zdraví a lidské životy jsou a nebo nejsou chráněny proti útokům, podnikaným Vašimi vlastními agenturami. Dokonce ani politickým a demokratickým událostem ve Vašich zemích nemůže být důvěřováno kvůli Vašemu utajovanému vlastnictví těchto zbraní. Budete-li pokračovat v utajování existence těchto zbraní, bude se svět vyvíjet směrem k totalitárnímu systému nového typu, ve kterém občané nebudou mít možnost se bránit proti mentálnímu nebo fyzickému násilí jejich vlád.
  Proto Vás vyzýváme, abyste odtajnili tyto zbraně, vytvořili zákony, které by chránily občany Vašich zemí proti takovým útokům a vytvořily agentury, které by, ve spolupráci s lidskoprávními organizacemi, detekovaly energetické útoky na Vaše občany a hledali jejich zdroje.
  Utajování existence těchto zbraní zdůvodňujete válkami, ke kterým by mezi Vámi mohlo dojít, ale tím jenom znovu dokazujete, že Vaše touha po moci převažuje nad Vaším proklamovným úsilím o rozvíjení demokracie nebo úsilím o stabilitu a bezpečnost ve světě. Vaše neschopnost budovat rozumné, zdvořilé a nenásilné vzájemné vztahy znovu jenom dokazuje, že přinejmenším někteří z Vás (a zejména USA) touží po tom získat postavení totalitární velmoci ve světě.
  Navzdory Vasí neochotě zastavit toto šílenství, věříme tomu, že vzrůstající informovanost Vašich občanů o Vašem vlastnictví těchto zbraní a jejich používání je přiměje k tomu, aby Vás donutili vytvořit zákony, které navrhujeme.

  (více informací k tomuto tématu mohou čtenáři najít na adrese http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10074-zabijeni-lidi-na-dalku-zrejme-realita-v-eu-chybi-zakon-ktery-by-zakazoval-elektromagneticke-zasahy-do-lidskeho-organismu

  a http://zakaz.webgarden.cz (když kliknete na Psychoelektronické ohrožení demokracie ve formátu Word))

  VÝZVU PODEPSALY TYTO ORGANIZACE:

  The Worldwide Campaign Against Electronic Torture, Abuse And Experimentation
  Australia
  ICATOR – International Coalition Against Electronic Torture And Robotization of Living Beings
  Belgium
  Toronto Targeted Individuals
  Canada

  Worldwide Campaign to stop the Abuse and torture with mind control technologies
  China
  Spolek za zákaz manipulace lidské nervové soustavy radiofrekvenčním zářením
  Czech Republic
  EUCACH
  European Coalition Against Covert Harassment
  Europe
  ADVHER
  Association de Victimes de Harcèlement Électromagnétique et en Réseau
  France
  TCVN
  Technological Crime Victims Network
  Japan
  STOPEG Foundation
  STOP Electromagnetic weapons and Gang stalking
  Nederlands
  STOPZET
  Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom
  Poland
  Stop organized electronics tortures and killing weapons on new physical principles - Moscow Committee for the Ecology of Housing.
  Russia
  White TV
  Sweden
  Les
  London End Stalking
  United Kingdom
  TIA
  Targeted Individuals Association
  United Kingdom
  ICAACT -
  International Center Against Abuse of Covert Technologies
  United States of America

  PACTS, International
  People Against Covert Torture and Surveillance, International
  United States of America
  ACOFOINMENEF
  Associazione contro ogni forma di controllo ed interferenza mentale e neurofisiologica
  Italy

 46. Katka napsal:

  Dobrý deň. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Dávnejšie som pozerala nejaké video Davida Ickeho, kde varoval ľudí pred nanotechnológiami, že môžu poškodzovať DNA... Zaujíma ma, či sa to týka aj nanotechnológie používanej do kozmetjických prípravkov a prírodných výživových doplnkov. Práve som totiž objavila zaujímavú kozmetiku, ktorá vyrába podľa starovekých tibetských a čínskych receptúr, no zistila som, že používajú nanotechnológie. Neviem, či je to škodlivé aj v takejto forme. Prosím, poraďte. Vopred ďakujem :-D

 47. Viktor napsal:

  Na vašej stránke v rámci reklám máte veľa šmejdov ktorí ponúkajú zázračné lieky za premrštené ceny.
  Pozrite si napr. psoriázu na http://www.nwoo.org/2017/08/24/fytoestrogeny-v-pivu-a-feminizace-muzu/ ale aj mnohé ďalšie sľubotechny. Asi dokážete rozoznať fingované Web stránky od pravej.
  Ale asi Vám ide o peniaze z reklám a nie o podvádzanie vašich čitateľov.

  Viktor

  • proud napsal:

   Co clovek,to jinej nazor,z neceho sajta zit musi a kdyz pocitame s tim,ze se i o reklamach pise co je to za smejd,tezko na ni nekdo z nas klikne ;-).Takze o cem ze je tvuj koment? Ale neboj,je to prozatim,az se dame konecne dohromady,nebudou to zdaleka jen reklamy co a koho budeme ignorovat! Zatim je ale potrebujeme....stejne jako jiny veci kde ignorace par jedincu nepomaha k jejich zniceni,ale vsech by je to znicilo dokonale...ber to jako biti zla jeho vlastnima prostredkama:-)

  • VVP napsal:

   A co si cakal? Cele to funguje tak, ze pritiahnu debilov a ti zaplatia za tie smejdy, ktore by si normalny clovek nikdy nekupil! :)

 48. Wilibald M. Bolatzky napsal:

  Na počátku bylo Slovo. To Slovo je Matka.
  Matka Příroda - Bohyně Marie jako filosofka a technička s IQ 1 kvadrilion umocněný na třetí (1 + 72 nul),sněním naprogramovala Boha, který je věrnou kopií Bohyně, až na mužnost, 6 miliard dívek-andělek s IQ 12 000, 6 miliard mladíků-andělů s IQ rovněž 12 000 a zbytek vesmíru, pomocí speciálního počítače, který Ona sama vymyslela.
  Vše, včetně Bohyně Marie je z pocitu myšlenky na Lásku.

 49. Viki napsal:

  Jen pište dál a starejte se o druhé - bezvadně vám tím utíká váš vlastní vývoj. Vím, proč vás tak rozčiluje Bilderberg. Je tam Velké ekonomické středisko, které slouží k tomu, aby se bytosti ve Stvoření už jednou naučily pořádně hospodařit. Spousta z nich totiž ve svých minulých životech zbytečně promrhala kvanta svěřených prostředků, hlavně ve svých význačných funkcích, které jim byly přiděleny ve velkých duchovních říších. Taky jste se tam s kolegy pěkně rozšoupli a teď má vaše duše vztek na Náčelníka Bilderbergu (Sir Great Britain), že jí nechce dát další prostředky, moc a novou funkci, ve které by zase tzv. "něco znamenala". Ale nelítáte v tom takhle sám, takových bytostí je tady spousta a dnes dělají to, že hlavně kritizují celé široké daleké okolí místo toho, aby se zamysleli nad svou vlastní minulostí. Náčelník Bilderbergu je navíc Domorodá bytost na planetě Zemi a ochránce přírodní evoluce. Vaše elfská skupina byla kdysi hodně dobrá v rozvoji evoluční matice, pak jste se ale nechali nakazit luciferánským egem, začali jste si hrát na bohy a děsně vám imponovalo, když k vám mladší lidské civilizace vzhlíželi jako k božským bytostem. Domorodí Evoluční mistři si vás od té doby vedou v kategorii "nespolehliví" a nemůžete jen tak počítat s tím, že byste dostal nějakou zodpovědnější funkci. Vaše žití spíše připomíná rebelujícího psance vykotveného ze své domácí identity. Z karmického hlediska je ale vše v pořádku, právě touto etapou si nyní potřebujete projít, abyste se mohl posunout dál. Dokud se však nenaučíte komunikovat s Domorodými evolučními rasami na Zemi, nepočítejte s tím, že tady něco prosadíte a že pochopíte, oč tu běží. Svébytná duše naší planety ví, kam má směřovat a kterými vývojovými etapami si má projít a tak to také funguje. Jestlipak vůbec víte, proč se ta organizace jmenuje Bilderberg? Proč asi? Protože mají na své hlavní Základně ve Vnitřní Zemi vybudovanou Velkou galerii tzv. Živých obrazů, které znázorňují evoluční vývoj Země, jednotlivé vývojové epochy a také výjevy z našich minulých životů - co se nám podařilo a co jsme naopak udělali špatně, abychom se mohli poučit ze svých chyb a jít tak ve svém vývoji kupředu.

  • proud napsal:

   Dobre si ted zapamutuj co ti napisu :-)))))))))))))))).Tvoje zivoty nemaji s nejakejma trestama,ani vyznamenanima nic co do cineni! Kdyz tady neco proseres,bud ses tady potrestanej,nebo se ti tomu povede nejak vyhnout a dalsi zivot,ani "cekani na nej" s tim absolutne nesouvisi,stejne tak kdyz tady vykonas neco hoooodne dobryho! Takovy picoviny vymejslej zase jen nabozensky uchylove!!! Prijdes na svet a nikomu nic nedluzis,nikomu nejsi nicim povinovanej,ani na svete,ani v kosmu,jaky si to udelas,takovy to mas!!! Debilni berlicky si na sebe zase vymejslej jen priposrany uchylove co se bojej vseho,nebo na druhy strane chytraci co to o nich vedi a hodlaj si na nich pomoct! Kdyz nemaj uchyly,zacnou si je vytvaret umele vsim moznym a zijou si kurevsky dobre a nad pomery,ty slavnej treste a peklicko s nebickem:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   :-))))))))))))))))))))))))))) Ukaz mi kurva kde mas v kosmickejch zakonec nejakou byt jen zminku o jakykoliv zivy,nebo nezivy bytosti,ci veci,chytraku :-))))))))))))))))))))))))))))))))

   • proud napsal:

    Tihle vecny hledacove cehokoliv co jim namlati tlamu me vzdycky dokazou udivit,jen nebejt svoji,nemit vlastni hrdost a nepriznat si svou velikost,prizdisracove :-)))))))))))))))))

    • proud napsal:

     Tak vas kurva system uci a vi proc to dela,aby to jedno procento vam mohlo chcat nad zakonama verejne do tlam a vy za to jeste dekovali!!!!

 50. Martin napsal:

  právě jsem dočetl tento článek https://vosveteit.sk/pozrite-sa-preco-o-vas-technologicki-giganti-google-facebook-microsoft-a-dalsi-vedia-tak-vela-informacii/ . Šílené kolik dat předáváme technologickým gigantem O tomto byste měli i Vy napisat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud