O nás

NWOO (New World Order Opposition - Organization) zahajuje svou činnost dne 17.10.2008

Začali jsme jako New World Opposition Organization (nový světový organizovaný odboj), v nedávné době jsme na základě členské porady upravili název na New World Order Opposition.

O co jde především:

Sdružovat lidi s myslí otevřenou a NEZOTROČENOU. To známená dát dohromady lidi, kterým není lhostejné co se kolem nich děje, kteří se chtějí zapojit do pomoci naší společnosti, do pomoci všem lidem na celém světě.

Cíl této organizace je:

Nedopustit dokončení absolutní nadvlády světa několika jedincům, které nyní nazýváme: The Bildeberg Group, Council on Foreign Relations (Cfr),Trilateral commision, NATO, OSN, MMF (IMF), CIA, Illuminati, Svobodní Zednáři (FreeMason), či vlády zemí za jejimiž zády tyto spolky stojí a řídí je. (rodiny bankéřů, finančníků, královské rodiny, politické klany) a ty, kteří chtějí z naší planety vytvořit otrokářský Nový Světový Řád (NWO). Ten má v budoucnu udělat z lidí roboty/otroky, očipované bezduché stroje, které bez otázek budou sloužit svým pánům. Pánům, kteří budou díky vyspělé a již nyní utajené technologii žít téměř věčně a již nikdy neumožní svobodnou civilizaci. Takový svět nás čeká, ač to nyní ještě stále zní jako sci-fi. Jako sci-fi, které se naplňuje z knih Aldouse Huxleyho (Brave New World), George Orwela (1984) či Davida Ickeho (Děti matrixu). O filmech jenž nám ukazují jak to bude ani nemluvě (Matrix, Equillibrum, Brasil).

Organizace NWOO, Vás proto žádá, aby jste se s ní spojili a přestali marně bojovat sami. V organizované jednotě je větší síla. Jedinci v tomto boji mnoho neznamenají. Je třeba utvořit koalici již existujících skupin a osob, aby jsme dosáhli svobody lidstva a hlavně proto aby jsme to vůbec stihli a nebylo pozdě.

 

Projekt NWOO (8.12.2011):

Vážení čtenáři a příznivci. NWOO už funguje více než tři roky. Cíl, který jsme si předsevzali, tj. seznámit veřejnost s agendou Nového světového řádu a souvisejícími důsledky, se daří úměrně tomu, kolik úsilí tomu věnujeme.

Za tu dobu se nám podařilo přispět především k tomu, že široká veřejnost ví, že události z 9/11/2001 proběhly výrazně odlišně, než tvrdí oficiální instituce a média.
Spousta lidí se každý den dozvídá nové a nové informace o tom, co je na současném společenském systému špatně, kde se dějou události, o kterých by veřejnost měla vědět.
Daří se nám propojovat lidi, kteří chtějí změnit svět k lepšímu. A daří se seznamovat veřejnost s tím, co to je "Nový světový řád" a nacházet možnosti, jak zabránit jeho uskutečnění.

Rádi bychom však pokročili dál.
V současné době se NWOO nachází na hranici časových a energetických možností. Rádi bychom fungovali lépe a dělali více, ale schází nám všem především čas.

Dá se to řešit jen širší spoluprací s větším množstvím lidí než doposud.

Potřebujeme pomoc buď osobní, nebo finanční. Finanční podpora nám pomůže k tomu, abychom nemuseli věnovat čas vydělávání peněz na obživu a mohli se profesionalizovat.

Všechno, co jsme dělali doposud, můžeme dělat lépe a kvalitněji.

Rádi bychom nabídli několik oblastí, kterým bychom se mohli a chtěli více věnovat:

 • překlady zahraničních článků
 • překlad a titulkování/dabing zahraničních dokumentů
 • tvorba vlastních dokumentů
 • vyhledávání, analýza a uspořádání důležitých informací
 • reálná investigativní žurnalistika
 • rozhovory/reportáže
 • natáčení videoklipů se zajímavými interprety
 • kvalitnější, obsažnější a častější rádiové vysílání
 • video reporty / zprávy
 • organizování a pořádání kampaní / petic / žádostí o informace / demonstrací / přednášek / promítání / festivalů / happeningů.
 • různorodý tlak na nejrůznější instituce
 • občanský aktivismus všeobecně

Dále připravujeme nové a interaktivnější webové stránky nwoo. Předpokládáme spuštění začátkem příštího roku. Rádi bychom, aby se z webu nwoo.org stal prostor pro kolektivní tvorbu většího množství lidí.

To nejdůležitější pro nás je však spoluúčast na proměně společenského systému. Z principu není možné a správné, aby změny, které se týkají velkého množství lidí, plánovalo a uskutečňovalo jen několik málo jedinců. Stejně tak ani my nemůžeme sami příliš podnikat akce, které by měly výrazný efekt na společnost, bez podpory společnosti, která o případnou změnu stojí.

Kromě mediální činnosti jsou další dvě oblasti, kterým bychom se chtěli věnovat, ale které však nemůžeme dělat sami.

Jde o vytváření sociálních sítí dvou druhů:

1) Síť vzájemné ekonomické podpory.
Vzhledem k současné ekonomicko-politické situaci lze předpokládat, že bude v nejbližších letech stále těžší se dopracovat osobní prosperity. Samozřejmým řešením je spolupráce místo konkurence.
V této oblasti jsou široké možnosti, ať už se jedná o systémy výměnného obchodu, nezávislé měny a ekonomiky, vzájemné nabízení služeb, či práce, nebo podporu  technologií vedoucích k nezávislosti.

2) Síť reformátorů společenského systému.
V této oblasti jsme se zapojili do spolupráce s Fórem alternativ a mnohými zúčastněnými i dalšími iniciativami. Kdo sledujete náš web, tak víte, jaký vývoj probíhá v prostředí občanských iniciativ. Víte o tom, že existují velké rozdíly v názorech, jak a jaké změny uskutečnit. Víte o tom, že jednotlivci i občanská sdružení procházejí vývojem.
Klademe si za cíl pomáhat propojování a vzájemné komunikaci mezi občanskými iniciativami a hledání východisek ze současné krize.

Jak jsem již zmínil: Bez vaší finanční nebo osobní podpory nemůžeme poskytovat lepší služby.
Na vás záleží, co/koho budete ve svém životě podporovat.

Rádi bychom v brzké době založili občanské sdružení. Kdo se budete chtít stát členem o.s., pište na nwoo@nwoo.org. Stanovy jsou ve vývoji.

Jsme si vědomi toho, že název NWOO je vymezen negativně, tj. opozice proti. Má to však svůj účel.
New World Order Opposition Organisation bude existovat tak dlouho, dokud se vláda nad světem nepřesune do rukou oněch 99% (resp. 100%) a dokud budou existovat snahy malých skupin či jednotlivců utvořit centralizovanou světovládu a jejím prostřenictvím ovládat všechny ostatní.

Pro pozitivní tvorbu nových struktur všeho druhu budeme užívat jiné projekty, o kterých vás budeme informovat.

Další informace o tom, jakým směrem se chceme vyvíjet:
http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=nwoo-medium-hnuti-nebo-oboji&cisloclanku=2011090108

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud