Vicepresident Stratforu chtěl, aby US ukázaly fotky bin Ládinovy mrtvoly, aby umlčely “lunetiky jako Alex Jones a Glenn Beck”

Autor: Mir.Pavlíček <(at)>, Téma: Média a mediální manipulace, Vydáno dne: 07. 03. 2012

E-maily, co vypadly z Wikileaks, ukazují, že Burton ze Stratforu měl obavy ze skepse ohledně povídačky o Usámovi. Uvolněné výsledky z nedávné vlny uniklých dat z e-mailů Stratforu od Wikileaks obsahují i krátkou poznámku vicepresidenta Stratforu pro zpravodajství Freda Burtona, v níž naléhá na vládu US, aby ukázala fotky mrtvoly Usámy bin Ládina, aby umlčela “lunetiky jako Alex Jones a Glenn Beck,” kteří zpochybňovali oficiální vládní povídačku o smrti tohoto vůdčího ducha teroru.

Dotyčný e-mail byl poslán z účtu Freda Burtona odpoledne 2. května 2011 – den po oznámení presidenta Obamy, že bin Ládin byl zabit během pákistánské razie a jeho tělo bylo “pohřbeno do moře”.

Nejdříve Burton úpěl nad skutečností, že úřady US nejspíš vyhodily tělo bin Ládina do moře, protože měl strach z nežádoucí odezvy u muslimů.

„I když je mi to u prdele, tak mi připadá, že když tu chcíplotinu vyhodíme do oceánu, tak se nám ten umrlec vrátí, aby nás strašil … tím určitě porušíme nějaké pohansky tmářské náboženské pravidlo, copak tím nějak neznesvětíme ten jejich islám? Když jsme tohle v Langley probírali, tak jsem to prochrápal,“ napsal.

Burton pak naléhal na vládu US, aby uvolnila fotky těla, aby umlčela kritiky, kteří zpochybňovali, jak povídačku o bin Ládinově „pohřbu do moře“ jako vyfabrikovanou, tak i to, že bin Ládina vůbec zabili.

„Vláda US potřebuje hodit k dispozici fotečky té mrtvolky Usámy, jako to dělá MX se staženýma kalhotami, aby lunetikům jako Alex Jones a Glenn Beck zacpala hubu,“ napsal Burton.

Je ironií, že e-maily, které Burton a jeho personál poslal před e-mailem zmiňujícím Jonese a Becka odhalily, že bin Ládinovo tělo nebylo ve skutečnosti pohřbeno v moři, nýbrž že ve skutečnosti „směřuje do Doveru, DE na palubě letadla CIA.“

„Údajně jsme vzali to tělo s sebou. Díky bohu,“ uvedl CEO Stratforu George Friedman v e-mailu, který byl poslán v 5:26 h ráno.

Burton poslal v 6:26 h ráno další e-mail, v němž vyjádřil „pochybnosti“, že tělo bin Ládina bylo vyhozeno do moře.

Hromada e-mailů Stratforu odhaluje fakt, že se tato skupina se staví jako instituce zpravodajských analýz, ale Strafor není o nic více než jen dodavatelem velkým korporacím a US vládním agenturám včetně Lockheed Martin, Northrop Grumman, Raytheon, pro Domácí bezpečnost a DIA.

Žádná div, že některé z uniklých e-mailů ukazují vedoucí hlavouny těchto organizací, jak píší nejen o Julianu Assangem, ale i o expertech z konzervativních médií, kteří se ukázali být Obamově administrativě trnem v oku, jako Jonesovi a Beckovi.

Sám Fred Burton má úzké vazby na US vládu, neboť pracoval jako zvláštní agent u Služby diplomatické bezpečnosti US. Účastnil se rovněž zatčení Ramziho Jousefa, co vymyslel první bombový útok na Světové obchodní centrum v roce 1993.

Paul Joseph Watson
Prison Planet.com
Tuesday, March 6, 2012

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/stratfor-vp-wanted-us-to-show-bin-laden-body-photos-to-shut-up-lunatics-like-alex-jones-glenn-beck.html

Předchozí článek o e-mailech Stratforu, kde se uvádí, že tělo směřuje v letadle CIA na patologii: http://www.nwoo.org/view.php?nazevclanku=e-maily-ze-stratforu-analytici-neveri-ze-bin-ladin-byl-pohrben-do-more&cisloclanku=2012030014